За живота, вселената и всичко останало … > Преводи …

Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от

<< < (2/25) > >>

Здравка:
Що се отнася до такива неща като чувство за хумор, ирония и самоирония, то нито имащите ги имаме заслуга за това, нито нямащите ги имат вина. Вродено е и едното, и другото, убедена съм.
Джиджи сериозно се обиди. Постът на кептъна трябваше да бъде окончателно ликвидиран, не преместен, според скромното ми мнение. Не трябва да остават във форумното пространство псувни, ругатни и нецензурни обиди, дори този по чийто адрес са отправени, да е вбесил ругаещия.
От скоро съм тук, забелязах обаче и аз, че Джиджи наистина попрекалява с ''чаршафосването'' и мрънкането, а ми е симпатична и не искам да си ходи. За това предлагам компромис, ако страните са съгласни. Джиджи да оразмерява от тук нататък  ''чаршафите'' си до калъфки максимум 70/50, а тази темица да бъде преселена в небитието.

Bacho Кольо:
"...предлагам компромис, ако страните са съгласни. Джиджи да оразмерява от тук нататък  ''чаршафите'' си до калъфки максимум 70/50, а тази темица да бъде преселена в небитието."

ЗА!

Nor1:
Тази тема може(ше) да бъде чудесен отдушник и отклоняване на жижините драми от другите теми, но Жижи не схвана добрия замисъл на Ноя.

ddantgwyn:

--- Цитат на: Здравка в Март 31, 2021, 18:25:36 ---
Джиджи сериозно се обиди. Постът на кептъна трябваше да бъде окончателно ликвидиран, не преместен, според скромното ми мнение. Не трябва да остават във форумното пространство псувни, ругатни и нецензурни обиди, дори този по чийто адрес са отправени, да е вбесил ругаещия.
--- Край на цитат ---

А със вбесилия какво да правим? Зашото аз помня първият път, когато кептъна използва ненормативна лексика срещу Lilian. Но преди това я предупреди, че ще го направи и тя му отговори "ми заповядай". Та какво да правим с вбесилия?


--- Цитат на: Здравка в Март 31, 2021, 18:25:36 ---От скоро съм тук, забелязах обаче и аз, че Джиджи наистина попрекалява с ''чаршафосването'' и мрънкането, а ми е симпатична и не искам да си ходи. За това предлагам компромис, ако страните са съгласни. Джиджи да оразмерява от тук нататък  ''чаршафите'' си до калъфки максимум 70/50, а тази темица да бъде преселена в небитието.

--- Край на цитат ---

А аз предлагам друг компромис -- темата да се нарича вече "Джиджи vs администрацията" :smokin:

Ной:
Здравченце, принципно не трия кофата, защото инак се появяват страдалци и мъченици,  що пеят витиевати песни как са били посечени от тортената лопатка модераторска неправилно, нечестно и непочтено. Затова оставям на всички, които имат желание да се уверят какво е станало, тази възможност да бръкнат в септичната яма. Повечето народ не я посещава често, но нека си седи, заради асенизацията.
Джиджи ми е симпатична, затова и аз не искам да си ходи. Но от друга страна и останалите членове на кръчмата са ми симпатични, а те не трябва да страдат заради "вижте ме тука" в цветно-подскачащ вариант на постелно бельо. Както в повечето случаи, общото надделява над частното.
Ресурсите на модерирането са ограничени, поради факта, че всеки от нас си има и основна работа за хляб и масло, семейства, хобита и други подобни. "Мъж искам, сега го искам" не се получава именно поради тези причини. Общуването във форум като този е до голяма част компромис между желаемото и действителното. Мисля, че всички сме наясно с това.
Мога да прекръстя темата на "Джидената хавлиена кърпа" и всеки да може да си излива жалбите по погиналата младост, неправилното модериране, недостатъчната емоционална емотиконност и други нещастия от вселенски мащаб. Засега събирам мнения. Пишете!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия