Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 28, 2024, 11:05:51

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 131350 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Бонго е интересен и балансиран. Ще ни липсва, ако се скатае.

AnonimusBG

  • Гост
Бонго е интересен и балансиран. Ще ни липсва, ако се скатае.

Не споря.
Но не пречи да успокои малко егото си.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Винаги съм  чел с интерес писанията му, дори в редките случаи, когато откровено манипулираше.
Ама да припомня все пак, че той е един от тия, които в този форум неколкократно разигра водевила "Иди ми, дойди ми".
И защо трябва да бъде отписван? Бил е тук по свое желание, писал каквото поиска, сега не пише, защото се изявява  другаде.
Къф е проблемът?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
И аз туй се питам. А по принцип не е престъпление човек да има добро самочувствие. Аз се интересувам и от история и винаги ми е интересен. Има какво да се научи от него. Щото историята е необятна. И едно насочване към ценен източник е от голяма полза. Трябва да си помагаме и да ценим най-големия капитал - времето.
..................
Бонго, не знам от кого си обиден. Остани! И пиши! Н' дей се надува! Ама ха, бива ли тъй?
« Последна редакция: Януари 31, 2022, 10:44:50 от dabedabe »

AnonimusBG

  • Гост
Quote (selected)
А по принцип не е престъпление човек да има добро самочувствие.

Доброто самочувствие е прекрасно.
Аз друго имах предвид.

Не че ме интересува много, но да попитам.
Като те изтрият остават ли писаниците?

NB - остават
« Последна редакция: Януари 31, 2022, 11:53:24 от Alois Alzheimer »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Ми то зависи от модератора, според мен. Стойностните неща не бива да се трият.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Quote (selected)
Има какво да се научи от него.
Да бе, само дето го дава малко като  - какво виждаме тук.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Ей ви и други илюзии, по интересни от бонговите.
https://hicomm.bg/lubopitno/izkustvoto-na-optichnata-iluzija.html
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Alois Alzheimer

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 35
    • Профил
Профилите на потребители "памфуций" и "simplified solutions" бяха изтрити по тяхно желание.
Написаното от тях остава.

След изтичане на наложено наказание на потребител "Кайзер Созе" и неговият профил по негово желание ще бъде изтрит.
« Последна редакция: Януари 31, 2022, 12:34:57 от Alois Alzheimer »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9565
    • Профил
Ах, каква загуба...
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Ах, каква загуба...
:suicide:
- Загуба я. Сега като спре земята да се върти, ще видите вие...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Замислял съм се и аз. Голямо блъскане ще да е било, че всичко в космоса да се върти милиарди години. Вечен двигател. Трябва се използва таз енергия.

Неактивен Alois Alzheimer

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 35
    • Профил
Профилът на потребител "Minderbinder" бе изтрит по негово желание. Написаното от него остава.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Върви фъргане на партийни книжки...
 :suicide:

Активен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
викаш форумът стана едно по-хубаво място?!?
а дано, ама надали! :pissed-891:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Ако разкарате смразяващите картинки, може и да стане. Тука е форум за хора, не за животни.

Активен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Ако разкарате смразяващите картинки, може и да стане. Тука е форум за хора, не за животни.
наклон в живота да ти кажа ли на кого да даваш, или сам ще се досетиш?!? симпатяга!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Ти първо обясни какво искаш да кажеш с таз озъбена муцуна.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Ако разкарате смразяващите картинки, може и да стане.

Тоя па! Сега картинките му били виновни?!? 

Ми не ги гледай, бе ...

А аз тъкмо се канех да поздравя Змея за новия му аватар, ама още не съм се добрала до него ... 

Защото новият Змейко е триглав!!!
:0007:

« Последна редакция: Януари 31, 2022, 23:11:24 от Джиджи »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Защо се орязва базова финкционалност на форума. Визирам изобразяването в цвят.
Преди пък бяха емотиконите.
Това си е откровен дебилизъм, без извинение  :smokin:

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Следва

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Quote (selected)
Защо се орязва базова финкционалност на форума. Визирам изобразяването в цвят.

По моето скромно мнение, не е лошо това. Не, че тук цветния шрифт е често използван, но съм виждал места, където поста на участник прилича на каре с българска бродерия и ако вече не си далтонист, то си на път да станеш...
Мисля, че Bold, Italic и другите оставени украшения са достатъчни.
Дето се вика - ти напиши нещо стойностно и достойно, ние останалите ще го забележим.
Не е персонално обръщението, а е по принцип, за всеки участник.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Мисля, че забележките на модератора в червено ще са респектиращи. Така на времето в непрекъснатото производство, параметрите извън норми се изписваха в логовете  в червено.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Защо оставяте ботовете да пълнят темите?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Какво собствено предлагате?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Защо оставяте ботовете да пълнят темите?

Ами аз се опитах да напиша нещо, ама зепецнах на половината,

за да не бъда запратена за трети път за "ИНТРИГАНТСТВАНЕ" в Оймякон!!!   :t1818:

« Последна редакция: Февруари 11, 2022, 16:34:14 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Защо се орязва базова финкционалност на форума. Визирам изобразяването в цвят.
Преди пък бяха емотиконите.
Това си е откровен дебилизъм, без извинение
:clap-3332:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
И отговор:

Ами защото има тук-тамЕ по някой, който да не харесва нЯщо:

единизобразяването в цвят;

вториемотиконите;

третиматрьошките;

четвъртиетажното цитиране;

пети пъкцялата платформа на "Керпеден"!!!

И така постепенно цялата тази прекрасна платформа беше орязана, за да остане да се харесва единствено на
some people with blinders, което ще да рече "на коне с капаци"...   :t0106:

Които пък след това скочиха на главата на "орязвачите" ...

Твай.

« Последна редакция: Февруари 11, 2022, 17:01:47 от Джиджи »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Quote (selected)
some people with blinders
with blinkers

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Цитат от Джиджи:   some people with blinders

with blinkers

Quote (selected)
be wearing blinkers UK = be wearing blinders US

CAMBRIDGE Advanced Learner's Dictionary
:ive_got_it-1379:


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Джиджи, не се фукай толкоз с единствени си речник. У нас (у дома де) има над десетина всякакви отпреди доста време. С идиомите как си? Имам един двутомен, ама не мога ти го напечатам тука. И латински имам. Немски, италиански, испански и френски по подразбиране. Е, някои са рядко отваряни, за справка или от любопитство. Компютърните речници не ги броя, че бързо остаряват.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи, не се фукай толкоз с единствени си речник. У нас (у дома де) има над десетина всякакви отпреди доста време. С идиомите как си? Имам един двутомен, ама не мога ти го напечатам тука. И латински имам. Немски, италиански, испански и френски по подразбиране. Е, някои са рядко отваряни, за справка или от любопитство. Компютърните речници не ги броя, че бързо остаряват.

 :t1207:, :t1238:, комплексарщина, разводняване на темата и ЛИЧНО ЗАЯЖДАНЕ !!!

Защото речниците нямат нищо общо с темата: ПИТАНКИ към МОДЕРАТОРИ, АДМИНИСТРАТОРИ и "СОБСТВЕНИЦИ"!!!


Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Моля администраторите на форума да дадат повече време за корекции на мненията. Сега виждам едно мое мнение в тема "Русия" -повтарящо се. Искам да го махна, а не мога. Не му е мястото там.
Едно денонощие, както преди беше много добре. За възможност за корекции. Нали пишем за историята?  ;) Не за кошчето.
Знам вашите съображения, но те имат смисъл да ограничи времето за корекции, само ако някой тръгне да спори с вас. Да не се губил смисъла. Сега вече това не е актуално.
Не смятате да си вземете сървърът под мишка и да си го носите дома и да зачезне форума. Нали? На кого са притрябвали мнения, които не са на място или с грешки?
« Последна редакция: Февруари 14, 2022, 04:04:56 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Във връзка с питането на юзър Yaroslav,публикувано в раздел - "греда...пардон, дъска за съобщения..."
Quote (selected)
Да, съобщението е от мен, макар и публикуването му е да изключително некоректно.

Не е редно ако някой иска да се изтрият всичките му постове, това да се отказва. Не само защото по закон има право да иска това-не е (само) това въпросът. Не съм съгласен да се изтрива само профилът, а да остават постовете, демек някой да си прави актив на мой гръб. Особено след безобразното си държание на форумен самодържец.
Така че и тук, без да оставям възможност за инсинуации кое как било подписано, заявявам, че не желая постовете ми да остават в този форум. Искам изтриване на всичко.
Моля без ехидни коментари от здравите сили, които са доволни, че служебно се разправиха с опонентите.
Моля админите, ако има такава възможност, да ми предоставят права да затрия всички негови постове - в услуга пръво на неговото искане и фффтору - да не се губи времето на админите.
Без черпане - ще положа безвъзмезден труТ, ф името на форумчето.
п.с. ако има и други подобни зорове /а доколкото знам - има/, на разположение съм да ги обслужа и тях.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Да кажа и аз.  Добре би било като се трие мнение, то да изчезва напълно от списъка, а не да стои там с някаква точка. Мисля, че всеки допуска грешки и трябва да има право да изтрие всичките си размисли. Е, тук нещата не са организирани като в "Сега", ама не сме максималисти. Та, всеки нека да има пълна възможност да си трие глупостите.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Е кво ти пречи пък на теб да си сложиш точката, вместо неккви напраскани простотии, че се жалваш?
Точката ли ти е проблема?
Ми тури си неккъф емотикон - ей Джи ше те опслужи, при поискване.
Вервам.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Искам чисто аз, никакви точки. Хич да го няма. Ма ако е трудно, млъквам.

AnonimusBG

  • Гост
Само не е ясно защо доносникът ги е писал тези постове и сега срам ли го е та иска да ги трие?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Само не е ясно защо доносникът ги е писал тези постове и сега срам ли го е та иска да ги трие?
Едва ли от срам - ако бе така, изобщо нямаше да се обажда, а щеше да си ги изтрие.
Некква интрижка пак или от мързел, та затова си предлагам услугите - чистник съм си, не търпя мръсотийки наоколо!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23780
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Мания за ярославие.
Най-великия във форума, освен неговите полюции нищо друго не е важно.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Ми тури си неккъф емотикон - ей Джи ше те опслужи, при поискване.
Вервам.

Одма, само дето не е емотикон:
  :t0135:

п.п. Туй за dabedabe – щото мноо ШУМ в системата ...

« Последна редакция: Февруари 14, 2022, 21:29:58 от Джиджи »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Исках да съм конструктивен, ама то тука трудно, от професор нагоре. Последно, нямам никакви претенции/предложения.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9565
    • Профил
Той се чуди за какво да се заяде. Ако му ги изтрият, ще намери нещо друго.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Е, не съм дрънкал глупости. Обичам реда. Щом настоявате, нека остане всичко за историята.
.................
kaily,  вие сигурно сте ядосана че ви прекъснах преди два дни. Мислех да ви се извиня, ама течението тръгна.
................
А пък не съм женен за форума. Не е проблем едно текме.
« Последна редакция: Февруари 14, 2022, 21:27:38 от dabedabe »

Неактивен Alois Alzheimer

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 35
    • Профил
Съжалявам, че трябва да занимавам уважавания форум отново с потребител "ярослав": по-долу цитирам последното електронно съобщение на потребителя до бившия администратор на форума, изтрити са само имената и ЕГН на Госинджър.

Quote (selected)
Forwarded Message --------
Subject:     Във връзка с изтриването на акаунт Yaroslav
Date:     Mon, 14 Feb 2022 23:06:42 +0200
From:     yaroslav@*******.bg
To:     ddantgwyn@mail.ru, ****@*****.info

До xxxxx yyyyyyyy zzzzz, ЕГН --------

Г-н xxxxx,

След като молбата ми не беше удовлетворена чрез свързване с Вас, а впоследствие текущите модератори/админи не просто отказаха да изтрият данните ми, но и директно започнаха да ме обиждат, за мен не остава друг вариант, освен този, който се надявах да избегна, а именно да подам сигнал до КЗЛД.

Доколкото съм поискал изтриване на всички данни без изключение, включително постове, то за мен е без значение че настоящите админи смятат, че това не влиза в обхвата на GDPR. Този спор може да се разреши и от КЗЛД, ако това е желанието на Вас и на админите.

Оставам последна възможност да нормално разрешение на проблема. За сведение предоставям отговора на текущите админи, които се държат повече от безобразно.

  cekyko:

Ай ся глупости.
Има си ред за искане за триене.
Ако си чак толкоз неграмотен и не разбираш за какво иде реч -
все едно да искаш мтел да ти закрие телефона, като вземеш мегафон
и крешиш на площада отпред, вместо да пуснеш необходимото искане откъдето трябва.
За мтел - на гишето.

Тоест без да си поискал изтриване искаш да ти бъде изтрит акаунта. Веднага. Със скандал.
Че и някъв фейсбук намесваш. Ама тук не е фейсбук.


А пропо, наистина някога вземи да вземеш да цъкнеш където трябва,
- не само да хараламбиш - ако искаш наистина да ти бъде изтрит акаунта, че ми писна от иезуитщините ти.

И прочети целия закон за личните данни, и цялата директива на ес,
Че ми писна калинки да ми бродират тук глупости.
Клъц-клъцнати неграмотно, неосмислени.


***

Горното електронно съобщение впечатлява със следното:
1. съобшението е анонимно, както и първото, не е подписано от автора, но съдържа ултимативни искания;

2.  съобщението е изпратено до електронен адрес, използван от Госинджър само и единствено при участието му в групата soc.culture.bulgaria; адресът е известен на само трима участници в този форум, участващи и в цитираната група, "ярослав" не е сред тях.

3. електронното съобшение цитира освен трите имена на Годинджър и неговия ЕГН, което предполага добре организирана и подготвена кампания от бивши и настоящи участници в този форум срещу Госинджър и срещу съществуването на този форум в сегашния му вид;

4. съдържа директната заплаха към Госинджър за донос до КЗЛД. До този момент за такава възможност намекваше само "сержант трой" преди месеци;

5. съобщението цитира само коментара на "секуко" от днес, пропускайки моите препоръки, което е недвусмисленно; В същото време съобщението е с вчерашна дата;

~~~~~~~~~

Във връзка с горното съобщение до Госинджър, считам за необходимо да заявя следното:

1. потребител "Ярослав", обстойно Ви беще обяснена процедурата за заличаване на профила Ви в този форум.
2. Вие нарушавате правила 5 и 8 от действащите правила на този форум;
3. предвид изразеното от Вас желание профилът Ви да бъде заличен, Ви предоставяме 72 часа да подадете заявка през софуера на този форум като единствена възможност за заличаването му.
4. В случай, че пропуснете този срок и не подадете необходимата заявка, ще Ви бъде наложено съответно наказание;

~~~~~

Накрая, няколко джокера:

а) Госинджър не е администратор на този форум седмици преди датата на първото Ви съобщение до него, чукате на отворена врата; Полезно би било за Вас да общувате с новата администрация, видна е обсесията Ви от "секуко", което води до интересни изводи, мдаааа;

б) на базата на две анонимни електронни съобщения до XYZ трудно ще докажете пред КЗЛД, че Вие сте  потребител "Ярослав";

в) евентуалната Ви жалба до комисията вече няма да бъде анонимна, ще се обявите с името, адреса и ЕГН, ще бъде интересно когато  доказвате идентичността си с потребител "ярослав", за достъпа Ви до електронен адрес и ЕГН на Госинджър, които представляват лични данни и не се разпространяват свободно, и т.н.

г) не на последно място, след като разкриете самоличността си, съществува риск от дело за набедяване;

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23780
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
г) не на последно място, след като разкриете самоличността си, съществува риск от дело за набедяване;Не е моя работа, ама
Не е моя работа, ама видимо лицето е неподсъдно, ще пострада попечителят му.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Явно за ченге става дума. То да беше едно ... .

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Явно за ченге става дума.

До заговор на гнъсни отрепки се касае, не до някакъв си "Ярослав".  Не е нужно да се  въздига нищожеството му до някаква служба, даже и до редово "ченге".

И все пак се чудя - за какъв чеп се оставят тези мишки да църкат наоколо, да оставят мишиниците си навсякъде, да продължават да тормозят форума?

Това да не е някакъв мазохизъм?

1. Изтривате акаунтите на въпросните "дрогарета" и при най-малкото съмнение, че пак се подвизават под други псевдоними - изтриване и триене до 9-то коляно.

2. Изтрийте им позорищата, но добре архивирани и ги заместете, за да не се губи някаква "последователност" с някакво обяснение. Напр. - изтрито заради нарушаване на форумни правила.

3. Не би могло лесно, въпреки че може, да се махнат и цитатите в отговорите на другите никове. Но, Кашата ще е пълна.

4. Толерантността и възпитанието се третират от отрепките като мекосърдечие и покана за гаври, злословия и пр. от репертуара на Гадовете! Та нямаше ли достатъчно доказателства за същността им?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23780
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
wreckage  да си прибере Алтер его-то.
Админите да се огледат, ами той е 24/7 във форума.
Коги му остава време да си гледа чатарницата не знам.
То верно "червения бик" дава крила, ама...
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Явно за ченге става дума.

До заговор на гнъсни отрепки се касае, не до някакъв си "Ярослав".  Не е нужно да се  въздига нищожеството му до някаква служба, даже и до редово "ченге".

И все пак се чудя - за какъв чеп се оставят тези мишки да църкат наоколо, да оставят мишиниците си навсякъде, да продължават да тормозят форума?

Това да не е някакъв мазохизъм?

1. Изтривате акаунтите на въпросните "дрогарета" и при най-малкото съмнение, че пак се подвизават под други псевдоними - изтриване и триене до 9-то коляно.

2. Изтрийте им позорищата, но добре архивирани и ги заместете, за да не се губи някаква "последователност" с някакво обяснение. Напр. - изтрито заради нарушаване на форумни правила.

3. Не би могло лесно, въпреки че може, да се махнат и цитатите в отговорите на другите никове. Но, Кашата ще е пълна.

4. Толерантността и възпитанието се третират от отрепките като мекосърдечие и покана за гаври, злословия и пр. от репертуара на Гадовете! Та нямаше ли достатъчно доказателства за същността им?

восток - это дело тонкое...
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Ма той и Маркс думал: "Подхвърляй всичко на съмнение!". И ний по навик ... .

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23780
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Какъв восток бре!
Сърби ги южно от кръста та две не виждат! :t2407:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Alois Alzheimer

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 35
    • Профил
Явно за ченге става дума.

До заговор на гнъсни отрепки се касае, не до някакъв си "Ярослав".  Не е нужно да се  въздига нищожеството му до някаква служба, даже и до редово "ченге".

И все пак се чудя - за какъв чеп се оставят тези мишки да църкат наоколо, да оставят мишиниците си навсякъде, да продължават да тормозят форума?

Това да не е някакъв мазохизъм?

1. Изтривате акаунтите на въпросните "дрогарета" и при най-малкото съмнение, че пак се подвизават под други псевдоними - изтриване и триене до 9-то коляно.

2. Изтрийте им позорищата, но добре архивирани и ги заместете, за да не се губи някаква "последователност" с някакво обяснение. Напр. - изтрито заради нарушаване на форумни правила.

3. Не би могло лесно, въпреки че може, да се махнат и цитатите в отговорите на другите никове. Но, Кашата ще е пълна.

4. Толерантността и възпитанието се третират от отрепките като мекосърдечие и покана за гаври, злословия и пр. от репертуара на Гадовете! Та нямаше ли достатъчно доказателства за същността им?

Г-н Eisblock, при цялото дължимо към Вас уважение трябва да Ви отговоря следното:

1. в момента актуален е потребител "ярослав", неговите капризи и неговото епистоларно наследство.

2. към момента администрацията няма основание да заличава непоискано профилите на когото и да е от регистрираните участници.
За Ваше сведение, ще бъдат възстановени правата на потребител "фон Нойман" в съответната инкарнация, след изтичане на едногодишната санкция, да се надяваме да се е променил.

3. През последните седмици бяха заличени профилите на панфуций и миндербиндер по техни искания, предстои заличаването на профила на Кайзер Созе също по негово искане.
Остава неудовлетворена заявката на "Св. София", към който участник администрацията изпитва симпатии и се надява той да оттегли това искане.

4. практически невъзможно е изтриване на мнения (върху които няма авторски или други права, нито представляват лични данни).

Въпреки щедрото предложение на г-н Джузепе е много трудно изтриването на даже на 540-те мнения на потребителя "ярослав" в (n+1 теми), какво ще правим ако например потребител"джиджи" последва "ярослав"? Извинявам се за примера, то е заради отромната бройка мнения, не за друго.

5. Накрая искам да Ви уверя, че християнството е чуждо на администрацията (не обичаме всеки свой ближен), предпочитаме нормите на Ветхия завет (за очите и зъбите), когато е необходимо.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Sehr geehrter Herr Alois Alzheimer,

Благодаря за Вашият отговор и съм напълно съгласен с тезите Ви. Съжалявам, че не възпрях раздразнението си от нахалството на един от групата донесла прекомерни тревълнения в тази обител и с това отнех и от Вашето време.

Но от друга страна, щом хората са готови да жертват жизнен ресурс - време, за да обръщат внимание на едно напълно излишно същество - това си е тяхно право и решение.

Горното е съвсем сериозно и отговаря на психолог. ми профил, признавам, че в някаква степен е доста резолютен. И сега сериозно се чудя на акъла си да се инфектирам от въпросното двукрако нахалство...

Ще се постарая да се държа в Юзди по-успешно.

С уважение и приятелски поздрави - Л. Е.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Щом ще играем кЮрвенската да подскажа - щом се изтрият не значи, че престават да съществуват.... это интернет, детка. Кой требе че се сети.
А защо тоз напън, ще попита някой. Писанията на [алтернативно надарения] са нагледен пример за подривна дейност. "Тролене" е меко казано. Преди време исках от Ной да изтрие поне обидите на тоя, но тя отговори, че ще ги остави за да се вижда кой кой е. Та така.
« Последна редакция: Февруари 15, 2022, 23:14:10 от Kole »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
wreckage  да си прибере Алтер его-то.
Админите да се огледат, ами той е 24/7 във форума.
Коги му остава време да си гледа чатарницата не знам.
То верно "червения бик" дава крила, ама...

Не съм Ярослаф и не съм 24/7 тук.

Неактивен Alois Alzheimer

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 35
    • Профил
wreckage  да си прибере Алтер его-то.
Админите да се огледат, ами той е 24/7 във форума.
Коги му остава време да си гледа чатарницата не знам.
То верно "червения бик" дава крила, ама...

Не съм Ярослаф и не съм 24/7 тук.
Потребител "рекидж", горната Ви декларация е регистрирана със задоволство.

Ще оценим ако ограничите участието си по темата с тази декларация.
Администрацията няма да влиза в диалог с Вас.

Очакваме заявката за заличаване на профила от страна на потребител "ярослав".

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Ае изтрийте го тва мрънкало. Не е ли очвеидно, че плаче за внимание, а не за нещо друго?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23780
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Имам авторско предложение ( за хонорара ще се разберем после ).
Отворете възможността да се коригира/трие мнение от началото на форума ако е възможно и всеки който реши че се е оср@ал и иска да напусне, да си прибере/изтрие отпадъците.
Тъй де!
"Който цапа да си чисти!"
« Последна редакция: Февруари 16, 2022, 18:09:58 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
wreckage  да си прибере Алтер его-то.
Админите да се огледат, ами той е 24/7 във форума.
Коги му остава време да си гледа чатарницата не знам.
То верно "червения бик" дава крила, ама...

Не съм Ярослаф и не съм 24/7 тук.
Потребител "рекидж", горната Ви декларация е регистрирана със задоволство.

Ще оценим ако ограничите участието си по темата с тази декларация.
Администрацията няма да влиза в диалог с Вас.

Очакваме заявката за заличаване на профила от страна на потребител "ярослав".
задоволството ни е взаимно и реципрочно, администратор Алцхаймер, но не само желанието да предизвикам такова в наште две среди, ме мотивира да излеза с горната декларация. По-силен мотив за нея декларация беше стремежът ми енергично да отхвърля почиващите на нищо инсинуации на колегата потребител буратино...б.