Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 11, 2024, 12:33:45

Автор Тема: Избори Юли'21  (Прочетена 236667 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3360 -: Юли 12, 2021, 09:15:27 »
щото ф противен случай ше отпадне от играта, а пък може слОчаено – и от "Керпеден" ...


Дръжте се прилично и естествено, госпожо. Тая сутрин станах накриво и не ми е до инфантилщини.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3361 -: Юли 12, 2021, 09:16:53 »
Проблема на БСП е че го няма "евролявото".Младежи, анархисти, бунтари и о боже джендъри.
"Проруската линия" вече е маргинална след, като Путин дефакто въведе "полутоталитарен режим".

И аз съм съгласен с теб, с уговорката, че Путин въведе десен авторитарен режим, родеещ се Руската империя, а не СССР. Има едно възраждане на идеи, сходни със "Самодържавие, Православие, Народност".  Нинова плюе в историята на Партията си, зер докъм 2СВ, тази партия има рязко отрицателно отношение към руския царизъм и консерватизъм. Именно класовостта утвърждава тази партия в условията на буржоазната държава.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3362 -: Юли 12, 2021, 09:17:24 »
С изчезването на пролетариата левицата изпадна в тежко положение в рамките на "златния милиард".

А пролетариата изчезна заради свръхпроизводството изнесено в Азия.

Затова евролевицата си намери заместител- малцинства , зелении и джендърии.Засега това я спасява по некои места главно на юг.

В САЩ левицата започна "културна война".Макар, че тамошната левица е по надясно от некои евродесници..

 :popcorn:

Но в Източна Европа това е невъзможно.Хората мразят джендъри и малцинства и затова левицата умря в Полша, Унгария и на други места.Нямам идея как ще се измъкне...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3363 -: Юли 12, 2021, 09:18:01 »
Казал съм, че българският електорат е ляв по дефиниция

А туй кога бешИ?!?
:lol: :m1273:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3364 -: Юли 12, 2021, 09:22:14 »
Явно според Отврат двата милиони пенсионери е требело да се юрнат за партията въвела плоския данък?

Пък и какви са тези презумпции че щом си пенсия требе да гласуваш вляво?

Проблема на БСП е че го няма "евролявото".Младежи, анархисти, бунтари и о боже джендъри.
"Проруската линия" вече е маргинална след, като Путин дефакто въведе "полутоталитарен режим".

Проблемите на бсп са повече от един.

За срив от 956,000 гласа и 28% на изборите 2017 до около 380,000 гласа и 13% сега (точните данни - като излязат официалните резултати) и загубата на близо 600,000 гласа все има някакви причини.

И те определено не са, че лошият и глупав народ, подмамен от чалгари и тикви, не разбира посланията им.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3365 -: Юли 12, 2021, 09:23:47 »
Пенционерите не бива се подценяват. Не са боксьори, биячи и прочее, ама са маса. И нека никой не забравя, че е потенциален пенционер, ако е късметлия де. Щото отгоре всичко се види.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3366 -: Юли 12, 2021, 09:24:42 »
Бонго, отдавна говоря, че режима в Русия фактически е копие на Мусолини, Франко или Пиночет.С тази разлика, че по обективни причини използва и лява РЕТОРИКА.

Но в същността си е " Религия, корпорации, доминираща партия и Лидер".Плюс 13% плосък данък.От време на време военни експанзии примесени с мазохистично хленчене .Уникално е това в световен мащаб...

 :0007:

Та хората в България си остават русофили.Ако Русия нападне Украйна ще стискат палци за нея, но с хладния си разум казват, че не искат да опитат тази гозба...

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3367 -: Юли 12, 2021, 09:25:52 »
С изчезването на пролетариата левицата изпадна в тежко положение в рамките на "златния милиард".

А пролетариата изчезна заради свръхпроизводството изнесено в Азия.

Затова евролевицата си намери заместител- малцинства , зелении и джендърии.Засега това я спасява по некои места главно на юг.

В САЩ левицата започна "културна война".Макар, че тамошната левица е по надясно от некои евродесници..

 :popcorn:

Но в Източна Европа това е невъзможно.Хората мразят джендъри и малцинства и затова левицата умря в Полша, Унгария и на други места.Нямам идея как ще се измъкне...

Иберийската левица например се занимава съвсем периферно с малцинства, зелении и джендъри.

Занимава се основно с работещи решения за населението. И това ги крепи на власт и в Португалия, и в Испания.

В наши дни идеологиите в смисъла на индоктринираност са все по-малце важни. Хората искат резултати, не трънлив път към бляскаво бъдеще след поколения  :smokin:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3368 -: Юли 12, 2021, 09:29:55 »
Ще се излекуваме от русофилството. Но повече информация е нужна. И много руски дипломи има у нас. Прекалено, бих казал. Това се отразява ментално, ама някои не си признават. Съвсем не твърдя, че всичко руско е лошо.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3369 -: Юли 12, 2021, 09:32:50 »
Бонго, отдавна говоря, че режима в Русия фактически е копие на Мусолини, Франко или Пиночет.

Е, и аз го споменах няколко пъти преди да дойдеш във форума .  :smokin:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3370 -: Юли 12, 2021, 09:36:57 »
В Испания и Португалия са още близко спомените за Франко и Салазар.

В Испания буквално ровят костите на франкистите, бутат некфи "мавзолеи".Там има яка идеология.Въобше иберийскоезичните са много идеологизирани...

В България тоже.БСП яростно защитава периода 1944-1989 и това вече е неин воденичен камък.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3371 -: Юли 12, 2021, 09:39:48 »
Русофилството няма излекуване защото е "запалянковщина".Хората си харесват даден отбор независимо как играе си викат за него през целия си живот.Гласуването е съвсем друга бира.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4353
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3372 -: Юли 12, 2021, 09:40:02 »
Та хората в България си остават русофили.Ако Русия нападне Украйна ще стискат палци за нея, но с хладния си разум казват, че не искат да опитат тази гозба...
А ако САЩ нападнат Британия, за кого ще стискат?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3373 -: Юли 12, 2021, 09:47:56 »
ЗИПо пишеш глупости.
СССР беше свръх държава.
По скоро ингилизите ще са откажат от викторианската епоха, отколкото руснаците от съветската  :smokin:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3374 -: Юли 12, 2021, 09:56:32 »
Бе Испания и тя като нас беше опитно поле.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3375 -: Юли 12, 2021, 09:58:36 »
Че къде говоря за отказване.Аз просто АНАЛИЗИРАМ процеси.

С хладен разум без емоции.

А  война между англосакси не е имало от 1814г когато английската армия опожарява Вашингтон и Белия дом за назидание на "парвенютата".

След тва само либоф....

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3376 -: Юли 12, 2021, 09:59:06 »
Като казах, че ДБ има перспектива, то ще е ако се вслушат в съветите ми. Аз и дебелия съветвах едно време, ама той се оказа глух. Та ако ДБ не си поразчисти листите, ще се спихне скоро. Няма да навлизам в подробности.
Ми навлез - какви са тези съвети. Любопитно ми е.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3377 -: Юли 12, 2021, 10:02:41 »
СССР беше свръх държава.

Възможно е.

Ма свръхдържава, управлявана от политбюро, а, всъщност, еднолично, видяхме как свърши в момента, в който начело на тая държава се оказа горбачов, а впоследствие и елцин.

Липсата на механизми за контрол и отговорност и свръхконцентрацията на власт пратиха тая "свръхдържава" на кино за отрицателно време.

Ако помните, 1991 имаше там референдум за запазването на ссср като обновена федерация, на който близо 78% гласуваха за запазването, при 80% активност.

9 месяца по-късно ссср приключи, щото елцин така беше решил, а горбачов вече не можеше да направи нищо, за да му попречи  :smokin:


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3378 -: Юли 12, 2021, 10:11:18 »
За дебелия таквоз: казвах му да внимава в картинката. За ДБ не съм си правил труда да им огледам кадрите навсякъде, ама тука се опитаха да ни пробутат брак и не мина номера. Ще ги гледам с лупа и бързо ще им тегля чертата. Не мога гледам дълго време тъпи физиономии на големия екран.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1712
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3379 -: Юли 12, 2021, 10:13:33 »
Ми навлез - какви са тези съвети. Любопитно ми е.
Например да разчистят стореното от Иван Костов. Да възстановят партиите в модерен вид (ако могат). Да се определят идеологически - само с антикомунизъм и "ние сме най-умните и хубавите" не става. Защо всички загърбиха идеята, която битуваше по времето на ранния вожд Костов - създаване на християнска/християн-демократическа....каквато искате партия - навремето Костов спрягаше лозунгите "християнство, семейство и ощенещокоетозабравих" - тези неща сега, грамотно представени, биха имали успех сред народа ни.
Е, разбира се, ако има желание, шото така е по-лесно - щурмуваш един плаж досущ Кастро преди 70-на години, отупват те малко, вдигаш пушилка по медиите и си най-малкто главпрок, да не река минпред.

PS - не у тук мястото и времето да глаголим по въпроса (отнася се и за левите, и за аграрните партии, и за някои други) - направи нова тема, формулирай закачливо предмета и да видим, а?
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3380 -: Юли 12, 2021, 10:14:28 »
Е щом предпочиташ диип стейт пред политбюро ...., въпрос на вкус.
Подготви ли се за Ресета, презареждането или квото са ти приготвили  :smokin:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3381 -: Юли 12, 2021, 10:18:28 »
И ко праим сега?
Слафчу ще кацне ли на Боковия, като предложи правителство?
Щото герперите ща подкрепат всичко само да разкарат правителството на Радев.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3382 -: Юли 12, 2021, 10:19:47 »
Не бе, просто не искам за линк към песен на Рамщайн да лежа 2,5 години в Сибир.Русофилството си е русофилство, но дълбоката държава в сравнение с това си е направо рай.

Гориш американско знаме пред Белия дом, дават те по всички телевизии и най-спокойно се връщаш да се наспиш...

 :smokin:

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3383 -: Юли 12, 2021, 10:22:56 »
Например да разчистят стореното от Иван Костов. Да възстановят партиите в модерен вид (ако могат). Да се определят идеологически - само с антикомунизъм и "ние сме най-умните и хубавите" не става. Защо всички загърбиха идеята, която битуваше по времето на ранния вожд Костов - създаване на християнска/християн-демократическа....каквато искате партия - навремето Костов спрягаше лозунгите "християнство, семейство и ощенещокоетозабравих" - тези неща сега, грамотно представени, биха имали успех сред народа ни.
Е, разбира се, ако има желание, шото така е по-лесно - щурмуваш един плаж досущ Кастро преди 70-на години, отупват те малко, вдигаш пушилка по медиите и си най-малкто главпрок, да не река минпред.

PS - не у тук мястото и времето да глаголим по въпроса (отнася се и за левите, и за аграрните партии, и за някои други) - направи нова тема, формулирай закачливо предмета и да видим, а?

Ми ГЕРБ са с претенциите да са  християн-демократите в България.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3384 -: Юли 12, 2021, 10:23:31 »
Още на времето бях се изразил, че християндемократическия калем няма се прихване. Ма костов, надка бяха много самочувствени. Какви говеда сме били. Та си сповних и добрина митева. Той беше гологлав, напред във времето де. Историята се шегува нявгиш. Вапцаров рано го е усетил.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3385 -: Юли 12, 2021, 10:24:32 »
Е щом предпочиташ диип стейт пред политбюро ...., въпрос на вкус.
Подготви ли се за Ресета, презареждането или квото са ти приготвили  :smokin:

Гледам историята и виждам дали дийп стейт е победило политбюро или обратното.

Ресет се случва секи ден. Зависи кво приемаш за отправна точка и кво за ресет. Погледни колко неща са се изменили бавно и постепенно във всеки един аспект дори само за последните 20 години.
 
Съм се постарал да намаля стреса и не си лягам в параноя как ше ме одвлекат, за да ме ваксинират/чипират/погейчат или квото там ми е отредено от дийп стейт.

Човешкият живот е твърде кратък сепак :smokin:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7423
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3386 -: Юли 12, 2021, 10:24:44 »
Например да разчистят стореното от Иван Костов. Да възстановят партиите в модерен вид (ако могат). Да се определят идеологически - само с антикомунизъм и "ние сме най-умните и хубавите" не става. Защо всички загърбиха идеята, която битуваше по времето на ранния вожд Костов - създаване на християнска/християн-демократическа....каквато искате партия - навремето Костов спрягаше лозунгите "християнство, семейство и ощенещокоетозабравих" - тези неща сега, грамотно представени, биха имали успех сред народа ни.

Ми ГЕРБ са с претенциите да са  християн-демократите в България.

Едно е претенции, друго е обективната реалност.
the lamers club honourable member …

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3387 -: Юли 12, 2021, 10:26:15 »
Ми ГЕРБ са с претенциите да са  християн-демократите в България.

...които претенции се поткрепят одедни немски фондации, че и от енепета, съвсем чистосърдечно и безкористно, претполагам  :smokin:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3388 -: Юли 12, 2021, 10:31:06 »
А де ги тия "християни", че и "демократи".

За да си християнин требе да одиш всека неделя на църква.Тиквоний ходи да играе мач или белот.

А за "демократ" да не отваряме дума.... :nuts:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3389 -: Юли 12, 2021, 10:33:30 »
Аз винаги съм се чудил, от какъв зор немец ще се сношава с наш простак. Вземи бабата, удари беловласия тембелин. Много са зян и те.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8102
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3390 -: Юли 12, 2021, 10:34:50 »
Ми ГЕРБ са с претенциите да са  християн-демократите в България.
При това си го завоюваха. Изместиха костоваците (верно и с дойчофска помощ).
Та гербера е праф. Църен манго не е Орбан. НЕ съм чувал да го подгонят от ЕНП, нито да е напускал.
Така че дабългарите и герперите за братски (сестрински по новоговор)партии по ойро линия.
В допълнение от страната на Ристьо и съвместно управление имате.  :smokin:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3391 -: Юли 12, 2021, 10:35:12 »
Без съмнение за мен Тиквата държи последен коз.Да се оттегли и да назначи Митов или Дончев за бос на ОПГ то.Та барем разцепи протестърите.Дори може да обещае да гласува за махане на Гешев.Въобше започват са едни мазни борби за кинтите от ЕС...

 :popcorn:

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3392 -: Юли 12, 2021, 10:35:43 »
Още на времето бях се изразил, че християндемократическия калем няма се прихване.

Християн-демокрацията е подходяща за държави като Германия, Австрия, Испания и Италия, може би. Според мен България следва по-скоро френския модел, където християн-демократите се идентифицират като "голисти" или "консервативна партия", но не и като християн-демократи. Противно на мнозина, смятам, че религията трябва твърдо да стои настрана от държавата и политиката. 

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3393 -: Юли 12, 2021, 10:39:23 »
Тиквата държи последен коз.Да се оттегли и да назначи Митов или Дончев за бос на ОПГ то

Хора като Митов, Сачева и д-р Илко спасиха ГЕРБ от по-голям срив. За Борисов те се оказаха по-полезни от ваденката "СДС".

За да си християнин требе да одиш всека неделя на църква. Тиквоний ходи да играе мач или белот.

Ми не. Борисов продава на електората - според мен убедително - т.нар. "битово християнство", ненатрапчива набожност, вулгаризирано деградирана до суеверие , но - поне според поколения етнографи - присъща на масовия българин. Същевременно, обаче, Борисов играе и ролята на "покровител" и ктитор на БПЦ.
« Последна редакция: Юли 12, 2021, 10:45:03 от Бонго »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3394 -: Юли 12, 2021, 10:40:49 »
 И митов и дончев са фъшкии. Да слагат когото щат. Нали като изтъпанел магарета щели сме ги били изберем. Такъв простак България не е раждала.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3395 -: Юли 12, 2021, 10:47:38 »
Хора като Митов, Сачева и д-р Илко спасиха ГЕРБ от по-голям срив. За Борисов те се оказаха по-полезни от ваденката "СДС".
С какво са го спасили ? Че повтаряха дивотиите на ББ ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3396 -: Юли 12, 2021, 10:48:28 »
Бе да ви кажа, всичко е преструвки. Какви християни са германя, американя, франки разни? Ама остана готиката. Постижение. А дали си е струвало труда?

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3397 -: Юли 12, 2021, 10:52:33 »
С какво са го спасили ? Че повтаряха дивотиите на ББ ?
Имиджово като дяснаТА партия в България.
Негласната подкрепа за Манолова на изборите за кмет - веднъж, а преминаването на костовисти в листата на ГЕРБ - легитимира ГЕРБ като дяснаТА партия. Д-р Илко поне направи уговорката, че ще участва като "гражданска квота" към СДС, а не към ГЕРБ.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3398 -: Юли 12, 2021, 10:58:48 »
Абе ако по-малко се краде пак добре. Не да не се краде, но просто по-малко. И сносен английски да си поръчаш кафе и торта от некой магазин в Брюксел.

Голям плюс ще бъде откъм естетика ако новия премиер  е чел некоя и друга книжка и да слуша нещо различно от чалга...

 :0005:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3399 -: Юли 12, 2021, 11:08:55 »
Е, ти се размечта хептен. Ше искаш и премиершата да е представителна. Ми хората не са мислили, че ще стават политици.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3400 -: Юли 12, 2021, 11:19:50 »
Ся слушам слафчу, още не е завършил, но оставам с впечатлението, че ще се пробва да налага референдума си. Което в моментата ситуация е кауза пердута и ще е мотив отново да неправи правителство..ся ще видим дали отново наесен ще сме с песен :nuts:

Опааа....май в крайна сметка ще припознае ...служебното...вървим към експертно със срок на действие

Талибанлъка му е отказал!?  И на майчето хората също. Ауууу

Да е честит на слафчу икономическият екип/втори ешалон/ на ....Сакскобургготски :bigok:

Мисля, че това няма да мине

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3401 -: Юли 12, 2021, 11:20:14 »
Ха-ха! Славчу си представя кабинета. Баси министрите са подбрали! Николай Василев - минпред! Та, кво вика ЗИП-а? Работещите бедни не щели БСП, щото сложила плосък данък. Е са ще се кефят на Никито Василев.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4353
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3402 -: Юли 12, 2021, 11:21:03 »
Гледам историята и виждам дали дийп стейт е победило политбюро или обратното.
Рано е да се каже... ако наистина гледаш историята, де...
Почакай поне още двайсетина години.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3403 -: Юли 12, 2021, 11:22:21 »
Баси "програмата"! Щели да приватизират ББР и пак магистрали. Пълно шоо! Ще пращаме мъж и жена космонавти в НАСА, но нищо за икономиката. Хак да им е на чалгарите зад граница.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3404 -: Юли 12, 2021, 11:22:31 »
Рано е да се каже... ако наистина гледаш историята, де...
Почакай поне още двайсетина години.

Гледам историята до момента. За бъдещето не знам  :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3405 -: Юли 12, 2021, 11:24:38 »
Ха-ха! Славчу си представя кабинета. Баси министрите са подбрали! Николай Василев - минпред! Та, кво вика ЗИП-а? Работещите бедни не щели БСП, щото сложила плосък данък. Е са ще се кефят на Никито Василев.

Струва ми се, че го предлага сясното съзнание, че няа да мине.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3406 -: Юли 12, 2021, 11:25:27 »
Само Николай Василев може да мине безспорно и то припознат от всички :bigok:

Току що чух, че и Лидия Шулева ще има лоби..

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3407 -: Юли 12, 2021, 11:26:06 »
Чакайте, бе. Първо, не е сигурно. После, нека видим. Какво не му харесвате на момчето? Че не тежи 150 кила ли? И че няма ви дрънка глупости. Ма трябвало бъде шоп непременно.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3408 -: Юли 12, 2021, 11:27:00 »

С какво са го спасили ? Че повтаряха дивотиите на ББ ?


Имиджово като дяснаТА партия в България.
Негласната подкрепа за Манолова на изборите за кмет - веднъж, а преминаването на костовисти в листата на ГЕРБ - легитимира ГЕРБ като дяснаТА партия. Д-р Илко поне направи уговорката, че ще участва като "гражданска квота" към СДС, а не към ГЕРБ.
Само крайни наивници могат да разглеждат ОПГ Герб като дясна, лява, средна, горна, долна и каквато се сетиш още партия. То и партия не е.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11229
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3409 -: Юли 12, 2021, 11:27:05 »
Ама вие още малко и правителство ше съставите! Леко де, запънато магаре на мост не сте ли виждали? И само не минава и на другите пречи. Иска ми се да направят МС че да минат дестина закона, но се още бих заложил на магарето. А то е не просто, а такова от сой!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3410 -: Юли 12, 2021, 11:28:03 »
Само Николай Василев може да мине безспорно и то припознат от всички

Е, те тоя е ултрадесен икономист. Чакайте увеличение на пенции и социални. Пригответе си парички да връщате, щото в "програмата" нямаше абсолютно нищо за развиване на икономиката.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3411 -: Юли 12, 2021, 11:29:23 »
Чакайте, бе. Първо, не е сигурно. После, нека видим. Какво не му харесвате на момчето? Че не тежи 150 кила ли? И че няма ви дрънка глупости. Ма трябвало бъде шоп непременно.

Аз Николай Василев наистина го харесвам :nuts:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3412 -: Юли 12, 2021, 11:30:17 »
Току що чух, че и Лидия Шулева ще има лоби..

Ами, хората откога разправят, че си е разпродал квотите на поизгладнели икономически кръгове. Всичките му министри са новобранци и сламени хора.

Памфуций

  • Гост
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3413 -: Юли 12, 2021, 11:30:43 »
Само Николай Василев може да мине безспорно и то припознат от всички :bigok:

Аз винаги съм имал резерви към Малкия Мук, ама защо Дацов на икономиката, а не на финансите. Радулов добре, а Армутлиева ще ни спре торентите.
Май всички ще бъдат заобиколими фактори, а ИТН ще прокарат с ГЕРБ мажоритарното гласуване и субсидиите.
Приватизацията на ББР е смущаваща - особено предложения модел.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3414 -: Юли 12, 2021, 11:30:57 »
Брутален Трифонов. Тотална политика.Няма консултации, няма преговори.

Но ходът е печеливш Ако мине добре, ако не мине , на нови избори и вече към 100 депутата на ИТН.

Какво ще правят сега Христо, Мая и Нинова? Това е класически ход на "свършените факти" освен ако няма предварителна договорка.Всичко беше изпипано до съвършенство. Премиерът съобщен най-накрая...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3415 -: Юли 12, 2021, 11:31:47 »
Ради Найденов е великолепно попадение, обаче

Накратко - кабинет "Сакскобургготски" 2 :bigok:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3416 -: Юли 12, 2021, 11:31:52 »
Слушах го, гледах го. Ми кажи-речи дядосимеоновите юпита в по-модерна редакция. Моят съгражданин Никиту Василев сигурно като минпред ще да осъществява приемственост и топла връзка. Жена - кандидат за военен министър. Одобрявам. Я вижте фрау фон дер Лайен до къде стигна при наличие на подходяща протекция. :m1201: От детски градини до магистрали, електронно правителство, прозрачност, разкарване на излишния калинкаж по места...Ми, да видим до къде ще я докарат. :popcorn:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11229
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3417 -: Юли 12, 2021, 11:32:41 »
Опаа , не бях чул за новите магарии докато писах.
  :lol:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3418 -: Юли 12, 2021, 11:34:03 »
Асол, писали сме едновременно и май мислим еднакво :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10113
    • Профил
Re: Избори Юли'21
« Отговор #3419 -: Юли 12, 2021, 11:34:44 »
На изминалите парламентарни избори големите ромски квартали на България са отчели рекордно ниска избирателна активност. Вследствие на това ГЕРБ са получили от махалите цели 4679 гласа по-малко, а ДПС намалява резултата си с 2477 гласа, показа справка на "Сега" в протоколите на секционните избирателни комисии.