Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 14:51:38

Автор Тема: МАЯ МАНОЛОВА – омбудсман на Р. България и кандидат за кмет на София  (Прочетена 135235 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
"Защо гледате на Манолова сериозно?" Не гледаме.
 Поне аз.
Ама ще гласувам за нея.
 Ти какво предлагаш?
Бачо, нали мога да се възползвам от твоя пост и като мой отговор?
Мързи ме щото, да пиша пак същото.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Бих гласувал за някой, умен, образован, и задължително да не ще да ни е оправяч, но няма такива.
Има, но поради горното, точно те не биха се хванали с политика.

Знаете ли какви се натискат за оправячи на народа - задължително са латентно хомосексуални, със садистично влечение.
А точно такива се хващат с политика, дават "всичко от себе си" и вярват, че оскъдното И-Кю е предимство.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
"Защо гледате на Манолова сериозно?" Не гледаме.
 Поне аз.
Ама ще гласувам за нея.
 Ти какво предлагаш?
Бачо, нали мога да се възползвам от твоя пост и като мой отговор?
Мързи ме щото, да пиша пак същото.

От това, дето е вече на тезгяха, аз пък гледам на Мая Манолова сериозно, но със следната добавка, която вероятно ше се стори на некои ТУК …  :t10502:
Абе, дреме ми как ше им се стори!  :P

При Мая Манолова акцентът пада върху „смяна на модела на управление” – както в София, така и в цялата страна. Докато при един друг, кандидатирал се и той за кмет на София – архитект Борислав Игнатов от РБ, нещата са доста по–различни, но също толкова важни.

Писала съм по–горе, че гледах по ТВ първото негово интервю като кандидат–кмет, но вече не помня кога и къде …

В което интервю той подчерта, че за цялостната концепция за бъдещото развитие на София са нужни погледът и визията на УРБАНИСТИ, а не чак толкоз на архитекти или икономисти.

Така че, поне според мен, Мая трябва да бъде подкрепена, за да смени най–сетне и – дай Боже! – модела на управление. Но при условие, че си вземе архитект Игнатов за ГЛАВЕН УРБАНИСТ на София.  :0007:

Което пък май няма ПОЧТИ нищо общо с политиката …  :m1731:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Но при условие, че си вземе архитект Игнатов за ГЛАВЕН УРБАНИСТ на София.
Мда. Главно да изурбаним Паметника на Съветската Армия.
Джиджо, с какво си се подкарала от сабале? :D
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Но при условие, че си вземе архитект Игнатов за ГЛАВЕН УРБАНИСТ на София.
Вчера един архитект каза, че правилно в случая е "градостроител". Щото селостроителите също били урбанисти.

П.С. Въпреки че "урби" е град.
П.П.С. И въпреки че въпросният Игнатов с нищо не показал, че става и за селостроител.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Quote (selected)
Главно да изурбаним Паметника на Съветската Армия.
Великата Армия Освободителка.
Ама пусто трън, бре, трън. А като го махнат ще цъфнем и вържем. И като избуи един евратлантизъм... ще задуши всяка друга флора. Да му мислят местните cucurbitae.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
А знаете ли защо ни пробутват, все жени да ни управляват? Жените са по-компромисни, качество особено ценно, що се отнася до корупция и васална подчиненост на САЩ.

Така наречените "права на жените" са глупост, ако борците за "женски права" бяха искрени, отдавна да са разбомбили Саудитска арабия, ОАЕ, Катар и пр. с обеднен уран и умни бомби.

Но феминистките мълчат по въпроса. ;)
« Последна редакция: Септември 19, 2019, 13:21:10 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
А, Maximus II, захващаш една много дълбока тема.

Феминизмът е нужен, феминизмът даже е необходим  :beer-405:


Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Вам не феминизм, вам пи*да  нужна  :angry-smiley-014:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Но при условие, че си вземе архитект Игнатов за ГЛАВЕН УРБАНИСТ на София.
Мда. Главно да изурбаним Паметника на Съветската Армия.
Джиджо, с какво си се подкарала от сабале? :D

С блага ракия, въпреки че в случая хрумката ми нема нищо опщо със значението по BG-Mamma.  :giggle-3307:
« Последна редакция: Септември 19, 2019, 14:23:52 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Образува ми се /нещо като/ мисла!
Която от двете каки - Мая или Йори загуби кмецките избори да я правим министер на войната. Пардон, отбраната.
Женски военен министер - това е връо на баира! Руснаците тва не го могат. :t0328:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
С тия членства в НАТО и ЕС националната отбрана е формална, така че е все едно кого/коя ще сложат за министър/ка.
Но ако може да не е земеделец с тупе и секретарки.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Която от двете каки - Мая или Йори...

йори е магаре, бе :bigok:


Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
йори е магаре, бе
Няма драма бе, макар и случайно да се получи...
Напълно в класификейшъна на началника и!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: onzi
йори е магаре, бе
Е то и Мая е пчеличка

Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Не им пука за феминизма, всичко е за власт и $!

Дайте примери че не съм прав! Де ги тия идеалисти, освен във въображението на наивници и в пропагандата на Холивуд?
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Не им пука за феминизма, всичко е за власт и $!

Дайте примери че не съм прав
! Де ги тия идеалисти, освен във въображението на наивници и в пропагандата на Холивуд?
Ми, например, че гледаш бълвочите на Холивуд ... :tongue-out:
« Последна редакция: Септември 19, 2019, 15:29:39 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А за Мая и Йори –  :yes-1292:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
мдам. ето я битката:

vs

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Турни ги на обратно бре! Така изглеждат сякаш да се разбягват от нещо. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Турни ги на обратно бре! Така изглеждат сякаш да се разбягват от нещо.
:roll-1076: :thumbs_up-3334:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
П.П.С. И въпреки че въпросният Игнатов с нищо не показал, че става и за селостроител.
Седя и си мисля що не взема и аз да се кандидатирам ведно с екипа! Имаме успешен, ама много успешен проект на кокошарник, построен по съвместен чертеж с 67-ми, който чертеж се побра на една опаковка от шоколад! Освен това сме го построили тоз кокошарник под проектната цена и с частично рециклирани материали. Имаме сработен екип с двамата оформители на външното пространство! Госпожата става за министър на отбраната, щото досежно една лисица не е могла да се провре (не че нямаше опити!). Господинът одма го правим главен плановик, че беше сметнал рабицата до метър! Чудни хора!
12-те му обитателки на този Кокошотадж-Махал не могат да се нахвалят от придобивката, снасят от ден първи!
 

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Турни ги на обратно бре! Така изглеждат сякаш да се разбягват от нещо. :)

иначе пък ще е все едно се награбват. освен тва е мая и йори, а не йори и мая  :bigok:

хади, специално за теб, и наобратно:
vs

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Модераторка на отбраната. :t0328:

П.П. Джиджо, ти поркаш нещо мен ме фаща!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
...който чертеж се побра на една опаковка от шоколад!

тва е относително, виж примерно този шоколад и си представи опаковката му:


взето оттук

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил

Женски военен министер - това е връо на баира! Руснаците тва не го могат. :t0328:
А наш министър в юбкеhttps://www.youtube.com/watch?v=cxk0G4S3WgI
 :smokin:
Въпреки в интерес на истината швецките лесбита като че са най-боеспособната част.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
тва е относително, виж примерно този шоколад и си представи опаковката му:
Ммм, в тази опаковка при внимателно рязане мога да опаковам целия кокоши Тадж-Махал! Со все кутии за гнездене и разноцветни дръжки!  :t0328:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
На архитекта на могили да му пратят една такава опаковка да представи направен от нея макет на саркофаг на Паметника. Да го видим колко е добър  :ive_got_it-1379:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Quote (selected)
12-те му обитателки на този Кокошотадж-Махал не могат да се нахвалят от придобивката, снасят от ден първи!
Ммм...дай да видим и петела, че да решим снасянето от Тадж Махала ли еее...фсъщност, как се казва пернатото от м.р.?
Да не сте го кръстилиии...?
А?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
На архитекта на могили да му пратят една такава опаковка да представи направен от нея макет на саркофаг на Паметника. Да го видим колко е добър
Давай и ти акъли... Джидже таман се кротна.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
На архитекта на могили да му пратят една такава опаковка да представи направен от нея макет на саркофаг на Паметника. Да го видим колко е добър
Давай и ти акъли... Джидже таман се кротна.
:t2618:

Quote (selected)
Нова идея: Паметникът на съветската армия да се съхрани в зелен саркофаг


Първата фаза е да се изгради защитна конструкция над целия паметник, предлага председателят на Камарата на архитектите в България

https://www.dnevnik.bg/gradska_sreda/2019/07/01/3932277_nova_ideia_pametnikut_na_suvetskata_armiia_da_se/

Quote (selected)

Проектът за Паметника на Съветската армия

https://www.mediapool.bg/kandidatat-na-db-za-kmet-na-sofiya-predlaga-opita-si-ot-nyu-york-pekin-i-moskva-news296923.html
Само че не знам как да монтирам отгоре /на втората скица!/ ФАЛОСА на Firmin. :t23127:

А би било повече от прекрасно!!!  :0007: Писала съм защо по–горе ...

« Последна редакция: Септември 19, 2019, 21:48:35 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Защитна конструкция - може, обаче стъклена  :smokin: Като пирамидата пред Айфеловата кула.

Пък за фалоси не бери грижа. Ще има такива за целия ни "нов цвят на нацията"  :angry-smiley-014:
И то скоро, Джидже  :beer-405:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Защитна конструкция - може, обаче стъклена. Като пирамидата пред Айфеловата кула.

Е, те тук вече съм съгласна с теб. :way_to_go-1308: Щото тая могила доста рошава ми се види ...

Quote (selected)
Пък за фалоси не бери грижа. Ще има такива за целия ни "нов цвят на нацията"
 
А че кво му йе на ФАЛОСА на Firmin – ако бъде монтиран над стъкления саркофаг? Достатъчно е обран, стилизиран и представителен ...

Ти що не направиш опит да го монтираш тук? Плииийз!
:D

Щото от туй по–добър символ за "ново начало" в бъдещото развитие на София аз просто не мога да си представя!  :ive_got_it-1379:
« Последна редакция: Септември 19, 2019, 22:14:50 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Изкушаващият те фалос - зад щаба на НАТО - в хор. положение. На натовците ще им хареса.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Руски фалос:

Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Да не сте го кръстилиии...?
А?
Със зеленчуци. А после на фурна. Но това са само слухове, харемът си беше чисто дамски като се нанасяха.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Руски фалос:


:D

И фалосът на Firmin. Виж го само колко е елегантен!!!

:roll-1076:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Елегантен, ама не е функционален.
Кстати, един от вариантите на архитракторите ти съвсем читав.
Няколко контейнера и оооп- горичка отгоре.
Точно така се маскират ракети! :t0328:
Ама за какво са ви насред селото... Тука вече бальшой вапрос.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А тъй като си говорим за градска среда, варненци са отишли отдавна далеч–далеч по–напред от нас.

Наричайки с умиление „Площада с фалосите” самия вход на Морската градина.

:blush-3296:

:bravo-1290:

  :giggle-3307:
« Последна редакция: Септември 19, 2019, 23:43:15 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Лингамът на Шива
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Червената армия като Теракотената армия ...


Едни откопават, други закопават ...

Впрочем, това горе е реплика. Оригиналът е безценен.


 8)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
ПРЕДПРАЗНИЧНО – малко „езоарт” … и бардзо интересно …  :t1811:

Quote (selected)
Какво казват звездите за дамите Йорданка Фандъкова и Мая Манолова



ЙОРДАНКА ФАНДЪКОВА е родена под съзвездието на Овен с асцедент Стрелец. Това я определя като човек с вродено чувство за справедливост, жизнерадостна и с позитивно мислене. Асцедентът ѝ я насърчава да се ръководи от своята интуиция – сърцето. В същото време обаче, поради придобитата слава и власт ще бъде лишена от доверието на хората, т.е. на обществото.

И въпреки че асцедентът ѝ и делегира омраза към всеки, който ограничава свободата на идеите и мисленето ѝ, често е принудена да избягва поемането на отговорност. Възможно е да победи, тъй като не ѝ липсват нито пари, нито партньорска подкрепа от различни краски на политическата дъга. Дали обаче ще спечели доверието на хората, което е загубила не по нейна вина – ето това е въпросът.

МАЯ МАНОЛОВА е родена под съзвездието Телец с асцедент Козирог. Последният я прави човек, който отстоява начинанията си до край. Тя е предпазлива, преди да се убеди, че обществото я възприема изцяло, давайки ѝ щедър вот на доверие. Звездите са ѝ определили поведение, при което да става все по–уверена и да налага постепенно идеите си с течение на времето.

Тъй като изглежда доста надеждна в очите на хората като човек, на когото може да се разчита безпрекословно, ѝ се предоставя известна преднина пред Йорданка Фандъкова. И все пак на ход е обществото – Vox Poluli, Vox Dei!

Предстои политически Армагедон – властта VS обществото. Но звездната карта за 27–ми вещае победа за Мая Манолова, въпреки и с минимална разлика …

https://ezoart.net/parite-shte-opredelyat-bitkata-za-sofiya/
  :smile-1081:
« Последна редакция: Септември 20, 2019, 10:36:20 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Ето, нацелили сме ги! Йори е отляво. :smokin:

vs
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
http://epicenter.bg/article/BSP-Sofiya-v-pozitsiya--Fandakova-da-spre-da-izpolzva-obshtinski-resurs-za-lichni-tseli-i-partien-piar/193275/2/0

Добра реакция на БСП!  :way_to_go-1308: Но би следвало да се внесе и жалба за нарушение на изборния закон.

Това е пример как се преминава границата на допустимото.

Докато Фандъкова си прави пиар на кмет на София, в това няма нищо укоримо - тя Е кметът на София.

Но когато представя лица от листата СИ, това е друга роля, защото кметът НЯМА листа. Това е роля на водач на листата съветници. А в това си качество  тя може да действа след регистрацията на листата и след като е излязла в отпуск, бидейки кандидат за общински съветник (и за кмет, разбира се). Безусловно, подлежащо на санкция нарушение на изборния закон и основание за жалба от БСП. БСП, прочее, рекли ли са А, да рекат и Б - да внесат жалба, щом са констатирали, че е извършено нарушение на закона. Фандъкова е кмет, едноличен териториален орган на изпълнителната власт, и е длъжна да спазва законите на страната в най-висока степен.
Quote (selected)
Забрани за предизборна агитация
Чл. 182. (1) Не се допуска предизборна агитация в държавни и общински учреждения, институции, държавни и общински предприятия и в търговски дружества с повече от 50 на сто държавно или общинско участие в капитала.

(2) Лицата на изборна длъжност в синдикалните и работодателските организации не може да провеждат предизборна агитация на работните си места.
(3) Забранява се използването на държавния и общинския транспорт за предизборна агитация.
(4) Не се допуска предизборна агитация 24 часа преди изборния ден и в изборния ден.
(5) (Нова - ДВ, бр. 39 от 2016 г., в сила от 26.05.2016 г.) Не се допуска извършването на предизборна агитация от служители на вероизповеданията. Не са предизборна агитация извършването на религиозни обреди.

Агитацията в лечебните заведения - държавни и общински - е в пряко нарушение на закона, освен че се провежда и извън кампанията.  :t1252:
« Последна редакция: Септември 21, 2019, 12:43:01 от Firmin »

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Току-виж прогнозата, че Манолова умишлено ще загуби изборите, се окаже верна.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Току виж Земята се оказала плоска.
Кстати, в сряда стреляме Съюз към Станцията. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Манолова не си вкарва автогол. Манолова се опитва да опази кораба, тъй щото някои негодници и некадърници, на Позитано 20 например, да не го потопят още преди да го е прекарала между Сцила и Харибда.

Аман от тъпанари в БСП! Аман!  :pissed-891:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Мая май си вкара автогол.
http://glasove.com/categories/novini/news/maya-manolva-ako-bsp-iskat-da-vodyat-bitka-s-gerb-da-si-izdignat-svoj-kandidat
Едва ли, по-скоро вкарва гол на Нинова. С декларирания отказ да се бори срещу управление на ГЕРБ, Мая Манолова очевидно разчита да привлече и гербаджийски гласове, дето не са намазали филията при Фандъкова и чакат следваща възможност.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Мая май си вкара автогол.
http://glasove.com/categories/novini/news/maya-manolva-ako-bsp-iskat-da-vodyat-bitka-s-gerb-da-si-izdignat-svoj-kandidat

С кое, с това ли от "Гласове":

Quote (selected)
Мая Манолова: Ако от БСП искат битка с ГЕРБ, да си издигнат свой кандидат

Ми, Мая не иска "битка с ГЕРБ" и никога не го е заявявала. Но не се бори и за победа на БСП!!! Така че, къде тук е проблемА?! :m1728:
Затова няма в никакъв случай никакъв АВТОГОЛ!!!
:light_bulb-1377:
« Последна редакция: Септември 21, 2019, 21:12:48 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Току-виж прогнозата, че Манолова умишлено ще загуби изборите, се окаже верна.

ЧИЯ е тая прогноза и КЪДЕ е?! А който я е направил, да си яде ушите!!! :too_happy-1067:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Манолова не си вкарва автогол. Манолова се опитва да опази кораба, тъй щото някои негодници и некадърници, на Позитано 20 например, да не го потопят още преди да го е прекарала между Сцила и Харибда.
:way_to_go-1308:

Quote (selected)
Аман от тъпанари в БСП! Аман!

И на некои други места ...  :m1731:

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Мая май си вкара автогол.
http://glasove.com/categories/novini/news/maya-manolva-ako-bsp-iskat-da-vodyat-bitka-s-gerb-da-si-izdignat-svoj-kandidat
Едва ли, по-скоро вкарва гол на Нинова. С декларирания отказ да се бори срещу управление на ГЕРБ, Мая Манолова очевидно разчита да привлече и гербаджийски гласове, дето не са намазали филията при Фандъкова и чакат следваща възможност.
С други думи -играе като алтернативна кандидатура на Герб. Силно се съмнявам, че по този начин ще получи монолитна подкрепа от електората на БСП. Да, ще навреди на Корнелия (за радост на плъха) но и ще стабилизира Герб във властта.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
С други думи -играе като алтернативна кандидатура на Герб. Силно се съмнявам, че по този начин ще получи монолитна подкрепа от електората на БСП. Да, ще навреди на Корнелия (за радост на плъха) но и ще стабилизира Герб във властта.

Драги, тъпотата в горното е добила плътността на обеднения уран. Интересно, кой друг кандидат в София има потенциала да "дестабилизира" ГЕРБ тези дни в по-голяма степен от Манолова? При ГЕРБ няма такова нещо като "алтернативна кандидатура". В ГЕРБ алтернативите не са на почит. Нито вътрешните, а още по-малко от това - външните. Подкрепата от БСП ще е достатъчно монолитна. Организацията в София и ръководството и са наясно какво е заложено и какво им е възложено. Проблем може да се окаже, и то се вижда вече, начинът, по който се "дава" тази подкрепа. Сервилни на ръководството на Позитано идиоти се опитват да пришият Манолова за БСП, ползвайки я като смокинов лист, да си скрият срамотиите и сакатлъка им. Притурят се към разноцветната и разнородна гмеж, която се събира около нея, за да скрият това колко малко и недостатъчно са за победа в София. Афишират миналото на Манолова в БСП. Покрай това, обсъждат неща, на които въобще сега не им е времето. Като, например, отношенията на Манолова като кмет с представителството на БСП в Общински съвет. Щото и двете тез риби са още в морето, ако и да им е разжежил меракът тигана на някои в ръката. Резултатът от всичко това е, че демотивират за подкрепа на Манолова колебаещите се, не-БСП избиратели, без които победата и в София е немислима.

БСП трябва да разберат, че в този избор са като реактора на атомна подводница. Без тях коритото няма и да помръдне и ще стигне до никъде. Но и те сами, без коритото, са нищо повече от ураново паве, потъващо в дълбините. Работата им е да си седят в отсека, да си вършат работата и да кротуват. По възможност - без да ръсят радиация наоколо.

Колкото до плъха и Корнелия, следва да отбележим, че засега Нинова поне се държи прилично и не пречи на Манолова. Няма нейни грандиозни изцепки. Разбрала е, надяваме се, че този тъп номер - да се влачи, хванала за крачола Радев - не носи нищо добро ни на нея, ни на БСП и тук няма ди мине. Запазва, демек, благоприлична дистанция. Паргов, от своя страна, като председател на организацията и водач на листата, най-вероятно, се държи до момента безукорно. Което дава надежди.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Мая май си вкара автогол.
http://glasove.com/categories/novini/news/maya-manolva-ako-bsp-iskat-da-vodyat-bitka-s-gerb-da-si-izdignat-svoj-kandidat
Едва ли, по-скоро вкарва гол на Нинова. С декларирания отказ да се бори срещу управление на ГЕРБ, Мая Манолова очевидно разчита да привлече и гербаджийски гласове, дето не са намазали филията при Фандъкова и чакат следваща възможност.
С други думи -играе като алтернативна кандидатура на Герб. Силно се съмнявам, че по този начин ще получи монолитна подкрепа от електората на БСП. Да, ще навреди на Корнелия (за радост на плъха) но и ще стабилизира Герб във властта.
:D

Драги, тъпотата в горното е добила плътността на обеднения уран.
  :cool-1084:

Фирмин
, аз имам обаче отдавна една голееема молба към теб.

Освен самите цитати, цитирай и техните автори, плийз,, за да можем пък ние сами да си ги класифицираме в рамките на дихотомията
ТЪПОТА VS ОСТРОТА :bubblegum:

« Последна редакция: Септември 22, 2019, 11:22:33 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Паргов, от своя страна, като председател на организацията и водач на листата, най-вероятно, се държи до момента безукорно. Което дава надежди.

Наистина Безукорно! Както е казал Ли Бо : "Те го плюят, той мисли, че дъждец го роси".

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
За разлика от "тъпотата" придобила плътност на уран (сигурно от "Тя от урания взема сияния,искри от мрака студен..."), "остротата" с която това е коментирано е от мащаба на антична сапьорска лопатка.
Очевидно до хлопването на резето за пленумни гласувания и регистрации Мая Манолова имитираше, че е алтернатива на ГЕРБ. Когато приключва лицемерния период, вече започва да става само алтернатива на Фандъкова. Има една не много тънка разлика между двете неща. При едната възможност и хипотетичен избор на Мая Манолова, възможно продължение е оставка на правителството и нови парламентарни избори. След изясняване на текущата позиция на пчеличката, евентулен изборен успех ще води само до оставка и избор на нов зам. председател на ГЕРБ.
Който подкрепял, подкрепял, Мая вече се регистрира...  :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Когато приключва лицемерния период, вече започва да става само алтернатива на Фандъкова.

Манолова е герп. Една от метаморфозите му. Най-логично бе БСП да подкрепи някой от либералния център или либералната десница. Те са си едно семейство. Идеологически нямат никакви различия, освен че социаллибералите от БСП повече демагогстват за "социална справедливост". Тогава крахът на герп в София бе сигурен. А сега - отново излъгани камилчета.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
След изясняване на текущата позиция на пчеличката, евентулен изборен успех ще води само до оставка и избор на нов зам. председател на ГЕРБ.
Който подкрепял, подкрепял, Мая вече се регистрира...  :smokin:

Това ще е, най-вероятно, прочитът на ГЕРБ на изборния резултат. Какво ще прочете, обаче, обществото - это две большие разницы. Ще прочете, че ГЕРБ вече не са способни да печелят избор в "синя" София. Следователно, слънцето им мина пладне и веч захожда на залез. А и претенцията им за лидер на дясното вече ще е спорна. Не и в София, поне.