Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 16:54:46

Автор Тема: МАЯ МАНОЛОВА – омбудсман на Р. България и кандидат за кмет на София  (Прочетена 136654 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Каква промяна те патила бе Джоджо?!?
Руските дивизии и на акъла не им е да се занимават с неадекватници! :t0328:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Трябва да се използва коректната терминология, за да няма неясни неща.
Освен това, Данчето Фандъкова като символ на Промяната не е ли малко прекалено?  :image008:
The Winner Takes It All!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
което очевидно е била целта на волен

Целта му беше да обяви в ефир, че Жамбаски бил гей. Повтори го 100 пъти. Тъй като тарикатите от вмро и нфсб го прекараха като камилче, по пълна програма, сега го е яд. И тъй като никога не е блестял с интелигентност, селският му вътрешен глас го насилва да прави циркове.

А ти фнимавай дан'тъ чуе Миряна Б. от Оттатък, че Волен ѝ бил семеен приятел, заедно с Рангел Вълчанов, мир на праха му!

И веднъж в Стария форум ме направи на бъзе и коприва, след като при подобен случай обявих открито, че Волен е ПРОСТАК. 
Какъвто продължавам да твърдя, ЧЕ Е !!!

Сула, обаче, друго твърди
Това не е вярно!!! Слушах го днес в интервю по НОВИНИТЕ!  :ive_got_it-1379:

И, Фирмин, писнА ми вече да ти отговарям тук коректно – по правилата! – на логореята и на дългите ти фермани като при Енгелс. ;D
Повече време трия, отколкото пиша ... :faint-2220:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Трябва да се използва коректната терминология, за да няма неясни неща.
Освен това, Данчето Фандъкова като символ на Промяната не е ли малко прекалено?


Леле, Калинчо, извинявай, ама сепак ше го кажа:

Първо си изясни КОЙ КОЙ Е, ЗА КАКВО СЕ БОРИ, и НА КАКВО Е СИМВОЛ, и чак след това се включвай в подобни дискусии, душа.
Щото инак не става!!!

КАЛИНЧО
Quote (selected)
С такъв ник, какво повече да си изяснявам 

Нищо му няма на ник-а ти!  :cool-1084:

Само кат' решиш да се шегуваш, тургай по ени кавички, щото инак се получава манджа с грозде. Като по-горе ... 

N.B. Абе с тоя мой пост и цитатите май аз я докарах до манджа грозде, ама нейсе. Не мога по никакъв начин да възстановя предишния ...  :t0120: :t0120:
« Последна редакция: Октомври 04, 2019, 11:28:02 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
С такъв ник, какво повече да си изяснявам? :image008:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Каква промяна те патила бе Джоджо?!?
Руските дивизии и на акъла не им е да се занимават с неадекватници!

А ти с тея дивизии – под път и над път! – вече писнА на всички! :t2412:
Смени плочата, плииийз! :b0302:

Сори ... и ЛЕКА. На ВСИЧКИ!
« Последна редакция: Октомври 03, 2019, 22:43:07 от Джиджи »

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
ДБГ: БСП да спре посегателствата към кампанията на гражданския кандидат Мая Манолова!
Quote (selected)
"Коалицията „Движение България на гражданите“ призовава БСП да спре да се възползва от кампанията на гражданския кандидат за кмет на София Мая Манолова! След 10-годишно управление на Йорданка Фандъкова в София и преди това 4-годишно на Бойко Борисов, в столицата най-накрая има шанс за градивна промяна. Спрете, господа от БСП, защото така практически работите в интерес на ГЕРБ, Борисов и Фандъкова и може би това не е случайно. А всъщност всички заедно стоите срещу гражданите на София! " Това се казва в обръщение на ДБГ, публикувано на сайта на партията.

Е, те т'ва изби рибата. Всичката.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Спрете, господа от БСП

Да ги спре Госпожата от БСП господата. Ако все още може да ги контролира, де. И не знам що, ама ми се струва, че точно тези, дето няма да носят отговорност за резултата в София, са най-гласовити. На техен фон, а и въобще в тази кампания един Паргов, например, е безукорен. "Неговите" са се кротнали и си вършат работата също, струва ми се, оттук погледнато. Проблемът са партийните "помагачи". А той не е малък и няма нужда да му "светят" разни ентусиасти, дето не могат да си намерят занимавка.

Прочее, моят призив, като член на БСП, е простичък - Изборите са местни, другари. Оставете на когото му е работа да си организира и проведе кампанията в общината и не му се бъркайте. Не изземвайте функциите на Градския съвет на БСП в Столицата. Освен, че е нарушение на Устава на БСП, е и ненужно и вредно. :m1708:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
БСП да спре посегателствата към кампанията на гражданския кандидат Мая Манолова!

БСП няма как да спре. Те са толкова ограничени, че отново, както при Буци, си мислят, че Манолова е "наше момиче". Тя само се прави, за да събере гласове. Манолова отдавна няма и не желае да има нещо общо с бсп. Даже не крие, че се срамува от времето си в нея. Тя си е повярвала, че е народна любимка и си е избрала други политически сили, които да стоят зад нея. А и мъжо ѝ е американски ибрик, така че тя вече се вижда президентка. А бсп отново показват безсилие, защото не можеш да бориш статукво със статукво. Нямат един чист, уважаван, интелигентен, разпознаван член, когото да предложат за кмет на София. Имат само диванни стратези и пишман философи, дето познават живия живот, колкото индианец пишеща машина.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Цитат на: otvrat
Нямат един чист, уважаван, интелигентен, разпознаван член, когото да предложат за кмет на София.
Хора читави винаги ще се намерят, обаче преебано-десните няма да гласуват за тях.
Гъбарите и те няма да гласуват (за никого).
И така всичко се решава от Калинките.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Комплимент към Жижи и нажижените може би, едва ли не - в момънта слушам един гражданин по БНТ с лимба сътворена от шикеренеа вода, мей би от Дъ Бъ и Гъ/или обратно ли беше/, който съвсем внимателно стъпяше по тънкия леТ, обяснявайки оДношението им към припознаването на Мая откъм БСП.
А дано са се вразумили!
Не че сънувам бели мишки - спя спокойно, но вече на средния си пръст не вярвам, тааа...
 :smokin:
« Последна редакция: Октомври 04, 2019, 19:02:02 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Комплимент към Жижи и нажижените може би ...
:D  :t3721:

Quote (selected)
мей би от Дъ Бъ и Гъ/или обратно ли беше/

Обратното на Дъ Бъ Гъ е Гъ Бъ Дъ.

И звучи толкоз прекрасно, колкото във всяко съждение, в което фигурират едно или повече от тези три съкращения.

А ако се разгънат и трите в различни комбинации, тук може да се открие не само нова тема, а цел ноф РАЗДЕЛ!!!  :t0301:
« Последна редакция: Октомври 05, 2019, 09:53:09 от Джиджи »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Не знам покрай пърхането на милата на сърцата ни наша Джиджи дали може да оцените стратегическата стойност на една бъдеща (поредна) победа на ГЕРБ в София. Не, не е лапсус, за ГЕРБ ми е думата.

Да поясня. Победа на ГЕРБ ще даде аргументи на тези вдясно, които, бидейки опоненти на Джиджи и други като нея, са за колаборация с ГЕРБ. Независимо дали под табелата ЕНП или под прокъсаните, но тези дни позакърпени, знамена на вехтозаветния им антикомунизъм.

Нещата, общо взето, бавно още, но все по-бързо вървят към това, щото политическият спектър да се преструктурира в посока на разделение, при което накрая ще имаме либерали-глобалисти и неофашизоидни национал-популисти. И, разбира се, къде без тях по тез места, шайката на всеядните клептократи опортюнисти. Докато нещата си текат все още балкански мързеливо, опортюнистите ще са на власт, предлагайки всеобщ рахат под логото "добре сме си ний с ...". Празното попълнете с Европата, САЩ, Русия, Туркиа, а и Китай, щом трябва, според където е сочил задникът на Борисов на ставане сутрин. Когато те, обаче, потекат по балкански неприятно люто, всички, или поне повечето, ще трябва да направят избора си.

Та, както писах, ако подкрепилите Манолова десни загубят избора, заедно с нея, клептокрацията ГЕРБ ще получи нови попълнения отдясно. То е друго, но нека и него добавя - част от подкрепилите Манолова радетели за радикална промяна ще попълнят редиците на поведените от Джамбазки. Уви. Стриймът е такъв. И не само у нас, по света.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Десните вероятно ще ги събира Славчо. Че се изтъркаха нещо работите с патреотете, трябва нещо ново.
А не съм никак убеден че ако продължи Фъндъкова да управлява това ще е от голяма полза. По-скоро ще им трупа негативи от ден на ден, а следващите избори по план са парламентарни....
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
А не съм никак убеден че ако продължи Фъндъкова да управлява това ще е от голяма полза.

О, от полза е и още как. Те, ГЕРБ, живеят от легендата, че не могат да бъдат бити на избори.  ???

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
ГЕРп отдавна ги биха на избори и то доста зловещо.
И пак ще ги бият. И те го знаят ако и да са точно такива идиоти каквито изглеждат.
Всъщност, това което се случи на президенстските отваря на Корни & Co. нишан срещу който никакви учиндолци няма да помогнат. Ослушват се за свестен човек готов да се жертва в тая кочина, застават зад него с всички сили и средства на пеераската политическа простотия и воаля! :)

В тоя ред на мисли МаяМа идва малко като прострелка, макар и да не е добър ориентир.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Ослушват се за свестен човек готов да се жертва в тая кочина, застават зад него с всички сили и средства на пеераската политическа простотия и воаля!

"Воаля"-то, обаче, се не получи. Разбира се, ако не свеждаш нещата единствено да факта на избора. Или пък до битието на Радев като президент, в тесен смисъл. Това, прочее, би могло да бъде предмет на дълга, неприятна и тежка дискусия. Тя предстои. Но не знам дали баш сега и е времето.  ???

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил

Та, както писах, ако подкрепилите Манолова десни загубят избора, заедно с нея, клептокрацията ГЕРБ ще получи нови попълнения отдясно. То е друго, но нека и него добавя - част от подкрепилите Манолова радетели за радикална промяна ще попълнят редиците на поведените от Джамбазки. Уви. Стриймът е такъв. И не само у нас, по света.
А имаш ли поне един аргумент, подкрепящ упорито налаганата теза, че некви митични десни стоят зад Манолова?!?
« Последна редакция: Октомври 05, 2019, 14:54:50 от Bacho Кольо »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Какво не се е получило аз не знам и вероятно си прав че не е за дискусия към този момент. Ще се получи някакво врачуване от типа "глобално се стоплихме".
Все пак, ако имаш някакви идеи какво ще извадят потурковците срещу Радев на следващите избори - сподели. Прелюбопитен съм без грам ирония.

Също така съм прелюбопитен, ама тук вече чиста ирония:
Баци много обича да шофира джипки. Радев пък обича да шофира самолети.
Та... Да набутат някак си Баци в спарката и Румен да го повози... :)
Може и само възстановителния, ама ако не е много нагло от моя страна и един от пилотажните комплекси да му врътне.
Е това ще е картинка!!!
« Последна редакция: Октомври 05, 2019, 14:31:26 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
А имаш ли поне един аргумент, подкрепящ упорито налаганата теза, че некви митични десни стоят зад Манолова?!?

Да. Подписите им под сключеното споразумение, до този на Манолова. Интересно ми е, ти защо оспорваш тази "упорито налагана теза".  ???

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Какво не се е получило аз не знам и вероятно си прав че не е за дискусия към този момент. Ще се получи някакво врачуване от типа "глобално се стоплихме".
Все пак, ако имаш някакви идеи какво ще извадят потурковците срещу Радев на следващите избори - сподели. Прелюбопитен съм без грам ирония.

Въпросът е, обаче, какво "извади" Радев дотук, в мандата си, извън личната си позиция на Президент. Щото тя, очевидно, не стига. Една птичка пролет не прави, колкото и звънко да чурулика.

Ето ти, прочее, малко опорни точки, пресни, от "извора".

http://focus-news.net/news/2019/10/05/2705413/prof-aleksandar-marinov-vlastta-v-balgariya-se-uprazhnyava-neprozrachno-bezotgovorno-i-bezuchastno-vse-edno-e-bashtiniya.html

http://focus-news.net/news/2019/10/05/2705428/mestni-izbori-2019-prof-aleksandar-marinov-povedenieto-na-volen-siderov-ne-e-bezkontrolno-bezumstvo-a-presmetnat-hod.html


Quote (selected)
„Цялото политическо състезание в България се изроди. Първо - то е изключително зависимо от дебелината на портфейла. И второ – тези, които претендират за властта и след това я печелят, не чувстват никаква отговорност и никакво задължение пред тези, които са ги избрали, да спазват определени поети ангажименти, да се отчитат и да поддържат комуникация с гражданите“, каза още Александър Маринов. По думите му посланията на партията понякога са неадекватни на ситуацията. Според политолога една добра предизборна политика трябва да заложи на ключови въпроси - ще продължи ли статуквото или ще има промяна. Александър Маринов не изключва резултатът от местните избори да бъде не просто причина, а претекст за много бързо разместване на политическите пластове. „Натрупаха се много причини, поради които една част от управляващите искат да свалят от себе си бремето на властта, а друга част от управляващите, макар и неофициално, но фактически, със съмнителни с легитимността си средства, макар използвайки легитимни институции, искат да се наместят в нова конфигурация. Идва момент, който ще бъде много показателен и поучителен за последните години. Този път май се готви показно раздаване на възмездие на съгрешилите властници. Смятам, че в най-голямата управляваща партия се усеща какво им се готви“, допълни Александър Маринов.

 :m1731:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Въпросът е, обаче, какво "извади" Радев дотук, в мандата си, извън личната си позиция на Президент. Щото тя, очевидно, не стига. Една птичка пролет не прави, колкото и звънко да чурулика.
Зависи от птичката, но ти не си длъжен да знаеш че има и такива пилци. Това отпървом.
Отвтором Радев чудесно далдисва цялата простотия назоваща се политици. До степен да го мъчат и за руски шпион. Обаче нещо не смеят симпатягите и имам подозрения че ги е страх. Което означава че птичката добре си върши работата.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Отвтором Радев чудесно далдисва цялата простотия назоваща се политици.

Не разбирам гмурването в нечия простотия как помага. Освен ако не е някакъв тактически маньовър от въздушния бой.

Възраженията са ми не толкова към тактическата и стратегическата стойност на възприетата от него очевидно изчаквателна позиция, колкото към моралната и етичната. Ако спечеленото време се използва за подготовка на по-решителни действия, то все си мисля, че щеше да забележим. Особено пък когато се взираме. Засега, поне според "устата" на стратезите му, чрез които той ни говори, се чака да изтекат вси води, като в приказката за Златното момиче.

https://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=16&WorkID=103&Level=1

Ако си я забравил, де ... ???

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Ако спечеленото време се използва за подготовка на по-решителни действия, то все си мисля, че щеше да забележим. Особено пък когато се взираме.
Кои вие? :)
Какво да забелязвате?
Май си бил НГВС, или дребно щабарче. Ако си припарвал до армията...
Залагам мама да те е уредила НГВС и да те е завила под скрина с джапанките.
Артелчик тут нашелся. На такива екземпляри няма особен смисъл да им се говори за ДРГ. Те държат сапьорната лопатка по кофти начин.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Ако спечеленото време се използва за подготовка на по-решителни действия, то все си мисля, че щеше да забележим. Особено пък когато се взираме.
Кои вие? :)
Какво да забелязвате?
Май си бил НГВС, или дребно щабарче. Ако си припарвал до армията...
Залагам мама да те е уредила НГВС и да те е завила под скрина с джапанките.
Артелчик тут нашелся. На такива екземпляри няма особен смисъл да им се говори за ДРГ. Те държат сапьорната лопатка по кофти начин.

Плещиш като мокър гъз, прочее. Обиди, простотии. Айде да си озаптиш комплексарщината малко, де. Една трета от службата ми мина в горите, на бойно дежурство. В бойно поделение. Бил съм и в пустинята, на бойни стрелби. Ти не ми се прави на велик вояка, щото само ме разсмиваш с това перчене. И тук си говорим за държавно управление. Някоя публична структура повече от кокошарник да си ръководил някога? Тъй. Щото ти и личи. Как държа сапьорната лопатка лесно може да се провери. Изучаваше се, щото, по мое време, специално. СРБ комплекс. Класифициран, както бихме казали днес.

За диверсионно-разузнавателните групи няма да питам новобранец като теб. Наборите ми, с които скачахме навремето, служеха ДРГ-та. И разузнавателната ти квалификация от ниво ДРГ тук никаква работа не върши. По ред причини, на теб неясни. Новобранец. Салага. Чайник.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
И, по темата, почти, един текст на проф. Гиндев.

https://pogled.info/bulgarski/kak-da-si-izberem-dobar-kmet.109254

Като най-ценното на тоз текст към днешна дата е, че е писан преди 4 години.  ;D Сетете се що сами.  8)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Десните вероятно ще ги събира Славчо.
:yes-1289:

Quote (selected)
Слави Трифонов учреди партия при строги мерки за сигурност и без медии
За 15 минути 500 делегати поставиха началото на "Няма такава държава"
05 Окт. 2019

Бъдещата партия се обяви за мажоритарна избирателна система, намаляване на броя на народните представители наполовина, реално въвеждане на дистанционно и електронно гласуване на изборите и референдумите, пряк избор от гражданите на директори на полицейски и областни районни управления, както и пряк избор на главния прокурор и на омбудсмана.

https://www.segabg.com/hot/slavi-trifonov-uchredi-partiya-pri-strogi-merki-za-sigurnost-i-bez-medii
:firefrog:  :blush-3296: :clap-3332:




« Последна редакция: Октомври 05, 2019, 17:02:45 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Наборите ми, с които скачахме навремето, служеха ДРГ-та.
Мама определено те е втъкнала НГВС. :)
И май е била права жената!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Кстати, имахме един подобен в ротата - на бойни стрелби стреляше с халосни. Лично взводния му ги лентоваше, не го допускаха до оръжие току-така завалията след като на първата стрелба се извъртя със зареден автомат да пита нещо. :)
Софиянец беше, от покрайнините...
Още преди клетвата пишеше писма на майка си как трепе турски диверсанти, тогава бяхме турско направление. Рамбо звучеше като приказка за лека нощ.
А после като сменихме въшкарниците с камуфлажи млад-сержовете поне седмица му набиваха простото софийско канче че не трябва да шие якичка.
Но сапьорни лопатки не употребяваше.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Напротив, годен бях за военна служба и си я изкарах цялата, от първия до последния ден, в режийно поделение - 26180 в Стара Загора - 3-ти зенитно-ракетен дивизион на 31-ва Фронтова зенитно ракетна бригада, ПВО на Командване на сухопътните войски, ЗРК "Круг". Всеки трети месец на бойно дежурство. Стрелби бойни на полигона Ашолук. Новобранец.

Негоден, прочее, се оказах за едно военно училище, според лекарската комисия, уви. Но това е друга опера. Затова пък, покрай проверките за това, имах високо ниво на надеждност - като за достъп в 26180.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
А после като сменихме въшкарниците с камуфлажи

С камуфлаж бях в пустинята. Хич не е гот, в жегата. Прахме се на река, Тамбовка май беше, ти го натискаш камуфлажа, а той не ще да потъне, че е набрал въздух отдолу. Не "диша". Кофти.  :'(

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Как ще переш камуфлаж бе байно?!? :nuts: :nuts:
Почвам да се чудя дали идеята на шкембе-войвода за задължителната служба не е кофти вариант.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Ами ... след седем дни във влака и в поход бяхме се вмирисали като кешиктените на Чингиз хан. Осолили се бяха.  :cool-1084:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Ами ... след седем дни във влака и в поход бяхме се вмирисали като кешиктените на Чингиз хан. Осолили се бяха.  :cool-1084:
Да се смея ли, да плача ли?! :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
"Да. Подписите им под сключеното споразумение, до този на Манолова. Интересно ми е, ти защо оспорваш тази "упорито налагана теза"
По причина чисто умозрителна - десните , дори  яростните антиГЕРБави имат за кого да гласуват - за архитект-порнографа или за оялия се бивш  СеДеСар Стефан Иванов.
Не знам дали левите масово ще гласуват за Манолова, но знам , че никакъв десен не ще гласува за нея...

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Добре би било това да стане на първи тур, но надали. Въпросът е какво ще стане на балотажа, ако има такъв. Без подкрепа отдясно, няма Св. Матей за Манолова. А без него не виждам шанс да бие Фандъкова на балотаж.  ???

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
На изборите за кмет на София се е появил кандидат с интересна ляво-консервативна програма за управление.
Накратко:
-забрана провеждането на гей-паради в столицата.
-намаляване цената и допълнителни безплатни часове за синята и зелената зона, както и КРАЙ на вдигането с паяк и поставянето на скоби.
-безплатен транспорт за всички пенсионери, инвалиди и ученици.
-субсидиране от общината на сметките за парно на многодетни семейства и пенсионери, така че да намалеят 3 пъти.
-КРАЙ на грабителската концесия с чуждата фирма „Софийска вода”, която надува цените.
-ревизия на бюджета с пренасочване към кварталите.
- прекратяване на договорите за стотици милиони с частни фирми за ремонти и почистване и създаване на общинска фирма за чистота.
- ще се изготви план за регулация на циганските махали и създаването на специална дирекция за интеграция на ромите.   
- истинска общинска полиция, която да ликвидира кражбите по домовете и наркодилърите край училищата.

В левите редици май ще има интересни явления... :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Днес Слафчо Трифонов е учредил политическа партия, за което аз писах малко по–горе. :ive_got_it-1379:

Оттатък за малко по-малко от час се събраха вече над 90 коментара!
А вий тук, вече съфсем сте съ задръстили с туй пусто ГЛОБАЛНО ... таковата :t23127:
И явно по тази причина все повече хора оттук започвамЕ да пишемЕ там.  :lightbulb_idea-1364:
« Последна редакция: Октомври 05, 2019, 21:52:53 от Джиджи »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
И явно по тази причина все повече хора оттук започваме да пишемЕ там.

Лошо нема, ама някои от нас не ги пускат там...

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Оттатък за малко по-малко от час се събраха вече над 90 коментара!
то пък едни коментари...  :image008:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Мъ верно ли кеманджи Славчо събрал 90 коментара? Какво му коментират тез хора, да се чудиш. Скука на кутийки.  :m1728:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
И явно по тази причина все повече хора оттук започваме да пишемЕ там.

Лошо нема, ама някои от нас не ги пускат там...

Исках да кажа съвсем друго, Бачи, но в момента не ми се обяснява.

Става вече въпрос за ситуацията ТУК, а не за ситуацията ТАМ.  :sad-3295:

Защото оня ден някой тук коментира, защо Рекиджа в тая тема вече го няма.

Ами защото вече е ТАМ. А от днес, и аз вече повече съм ТАМ.

Щото се получава некъф къде-къде по-смислен разговор, а не само заяждания и BULLSHIT.  :nuts:
« Последна редакция: Октомври 05, 2019, 21:36:54 от Джиджи »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Заяжданията тук и мен ме притесняват. Даже на няколко пъти се опитах да го играя нещо като умиротворител.

П.С. Колкото до партията на Славчо - от мен като за умрелите. НИЩО.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Заяжданията тук и мен ме притесняват. Даже на няколко пъти се опитах да го играя нещо като умиротворител.

П.С. Колкото до партията на Славчо - от мен като за умрелите. НИЩО.

Ти я остави партията на Славчо. Става дума за създалата се – поне според мен! – нездрава атмосфера тук.

Аз също се опитах да го играя на няколко пъти като чистофайница с едно кенефче за забърсване на заяжданията и bullshit-а, ама явно и хуморът вече не върви.  :t2412:

А на модераторите явно им дреме на  :pissed-891: И пак ше ми се изсмеят в очите! :icon_idea:
« Последна редакция: Октомври 05, 2019, 22:03:18 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Учёные рассказали о возможных последствиях ядерной войны
https://ru.rt.com/egi5
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Джиджи, мило, от мен две четива за теб от едно място, което едва ли посещаваш. Може пък да намериш отговори в тях, кой знае  :image008:

https://baricada.org/2019/10/04/isi-monitoring/
и
https://baricada.org/2019/10/02/twitter-propaganda/
 :cool-1084:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Фирмин, говоря за съвсем друго нещо!!!

Но това явно това не е нито моя, нито твоя работа ... 

:army:
« Последна редакция: Октомври 05, 2019, 22:05:13 от Джиджи »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
... автоматична карабина Браунинг 30 калибър срещу 88-мм оръдие на Тигъра КwK 36 ...

Мдааа ... Неравен се заформя боят  :image008:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Фирмин, дръж!
https://www.youtube.com/watch?v=HsGsMVVhb5A

И не казвай на санитарите.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Тоз филм кога бае ти Firmin го е гледал, ти, най-вероятно, още не си бил роден. И това е "втората част". Дето вкараха и морпехите, за цвят.

На, да си гледаш и първата.

И не казвай на лелките в детската градина, че ще те оставят без десерт.

https://www.youtube.com/watch?v=0xqSmIBZHMM

 :cool-1084:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Добре си завивал джапанките. Браво! :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Цитат на: Firmin
https://baricada.org/2019/10/04/isi-monitoring/ :cool-1084:
""Все още липсва и чувствителност и навременна реакция от страна на отговорните институции, които имат правомощия да налагат ограничения и наказания по повод съществуващ език на омразата", завършва докладът."

Наследниците на Инквизицията нямат търпение да бъдат вкарани в масова употреба "ограничения и наказания" срещу свободната реч, която те поискат да обявят за "език на омразата"  :angry-smiley-014:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
И явно по тази причина все повече хора оттук започваме да пишемЕ там.

Лошо нема, ама някои от нас не ги пускат там...

Мен ме пускат ама аз се опъвам и не им ходя там вече 7 - 8 месеца.
Даже им писах да ме пратят във фризера завинаги.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
норчо, мики, за кой от вас двамата е тоя филм от страната на катериците, м?


Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Фирминче, ся шти кажа една тайна, ама ти не казвай на другите.
Имало едно време един старлей Шивиков.
Командваше първи батальон - диверсантите.
Ние разведките от втори батальон бяхме с тях нещо като конкуренция.

А после научавам по телевизорите че на Шивика некви новобранци мрънкали че му мъкнали гардероб ли что ли.
И пак там научавам че някакви фирминообразни туземци щели да го съдят. За нарушаване на воинските бла-бла.
И се питам - абе ротен, що ми прибра винтовката!
Айде винтовката иди-доди, ама автомата почти го бяхме отгърмяли, можеше брак да мине.
« Последна редакция: Октомври 05, 2019, 23:36:27 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Затова са ти я и прибрали винтовката, хлапе. Щото не ти е била дадена да се периш с нея и да си удължаваш патката. Воинските бла-бла са уставите, предполагам. И аз на нашия капитан му качих един Мраз 80 на гръб до шестия етаж. Не ми е пречело много. Но дали е било правилно ... Кой знае. За мен беше даже удоволствие. Първо, разходка до града. Второ, много горд бях с постижението. Де тез сили сега. Ще ме убие хладилникът сигурно някъде след втория етаж. Ако си сигурен, че Шивиков е невинен, и без винтовка да му бе помогнал. Ген. Шивиков не го познавам лично. Но след Войводиново нямам и грам уважение към него. Уви.  ???

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Та ето какво трябва да търсят Корнелиите.
Беше се цанил за нещо май при някакви патриоти.
А този е читав! С този може и в атака да тръгнеш.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
А този е читав! С този може и в атака да тръгнеш.
А Висоцки пита за разузнаване ...
В атака срещу кого? Срещу вътрешните врагове, невям?
Ей го тука, развял знамето "генералът наш".

 ???

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Ми Радев е изтребител бре!
BEST OF THE BEST.
Понимаеш?
Нет, не пониманиеш шото си кирка.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Фърминологията както се и полага за 80% гледа български генерал от разведката тъпо. :)
И после аналлизира шо сме тоя хал.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!