Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 20, 2024, 06:41:04

Автор Тема: местноизборната социология  (Прочетена 131273 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8774
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #120 -: Октомври 18, 2019, 11:07:25 »
Джиджи, да не си реститутка? Имаш ли имоти на Витошка, нещо фабричка от преди девети? :)
Вие си ги избрахте!

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #121 -: Октомври 18, 2019, 11:08:43 »
А това твое ровене под юргана на хората е ПОШЛО и изобщо не ти прави чест
Да ме прощаваш, ама там юрган немаше. Ако би имало , не бихме разбрали.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #122 -: Октомври 18, 2019, 11:10:15 »
Quote (selected)
гласувам против ГЕРБ - защо, ГЕРБ са се понаяли, да дойдат други гладни хиени ли?!

Либерастки ще прозвучи, но в старите демокрации смятат, че никоя клика с времето не се наяжда, а само ѝ расте апетитът, колкото по-дълбоки корени пуска. Затова е хигиенично да се сменят.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #123 -: Октомври 18, 2019, 11:11:13 »
Такива работи!

Taкива, я! Ама ние с отврат като разправяме, че Манолова не става, разни фирмини ни наричат с имена. Сигурно си мислят, че няма да ги усетим, че като се крият зад лозунга "дайте задружно да свалим герп", всъщност искат да сложат по-голям, по-гладен и по-самовлюбен хайдук. Модерни леви, сър.
Начи и аз съм ЛЯВА?! :hypnotised-3320:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #124 -: Октомври 18, 2019, 11:12:22 »
Като гледам, единствените противници на ГЕРБ са протестъри, успели и красиви, либерасти и толерасти, американски агенти за влияние - всички креатури и спонсорирани от американските демократи?

За тях ли да гласувам???

БСП не отговаря на горните определения, но пък ти си имаш мнение и смяташ, че една необразована и проста мутра е за предпочитане, щото вече била крала достатъчно. За гербавите такава дума като "достатъчно" грабеж не е измислена, но трудно се воюва с телевизора, ако и некои да си мислят, че не му се връзват. Имала съм достатъчно възможности да гледам кой и колко краде и ТОЙ и ортаците МУ от дпс-то са без конкуренция :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #125 -: Октомври 18, 2019, 11:13:29 »
Quote (selected)
гласувам против ГЕРБ - защо, ГЕРБ са се понаяли, да дойдат други гладни хиени ли?!

Либерастки ще прозвучи, но в старите демокрации смятат, че никоя клика с времето не се наяжда, а само ѝ расте апетитът, колкото по-дълбоки корени пуска. Затова е хигиенично да се сменят.

А, ето че Банши с други думи е казала това, което и аз твърдя от доста време

Джиджи, в София т. нар. десни са минали леееекинко покрай полвиния милион. Не се излагай, а си провери поне сайта на ЦИК  :D
« Последна редакция: Октомври 18, 2019, 11:16:09 от Асол »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #126 -: Октомври 18, 2019, 11:18:52 »
Джиджи, да не си реститутка? Имаш ли имоти на Витошка, нещо фабричка от преди девети?
Нямам. Чистак ИНТЕЛИГИНЦИЯ съм до девето коляно!!! :ive_got_it-1379:

Ама тя, интелигенцията, не влиза в класациите на Отврат, който търси само работническа класа или дребна и едра буржоазия по Марх.
 :b0230:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #127 -: Октомври 18, 2019, 11:19:48 »
Начи и аз съм ЛЯВА?!

Ами, лява си! Но не си модерна. Модерният ляв обича цигани, веселяци и гендъри. А ти обичаш гъзът-знаме и Жамбаски, който още не е отишел на проктолог. Явно е, че по женски, а не по друго, но все пак...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #128 -: Октомври 18, 2019, 11:23:48 »
Ама тя, интелигенцията, не влиза в класациите на Отврат,

Не влиза, защото интелегенцията не е класа, а прослойка. Градската интелегенция е дребнобуржоазна такава. Щото има и работническа интетегенция, и селска интелегенция (даскали). Чат ли си?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #129 -: Октомври 18, 2019, 11:26:30 »
Quote (selected)
гласувам против ГЕРБ - защо, ГЕРБ са се понаяли, да дойдат други гладни хиени ли?!

Либерастки ще прозвучи, но в старите демокрации смятат, че никоя клика с времето не се наяжда, а само ѝ расте апетитът, колкото по-дълбоки корени пуска. Затова е хигиенично да се сменят.

А, ето че Банши с други думи е казала това, което и аз твърдя от доста време

Тук ме тУрни и мен. Максимум 2 мандата подред!!! :bigok:

Quote (selected)
Джиджи, в София т. нар. десни са минали леееекинко покрай полвиния милион. Не се излагай, а си провери поне сайта на ЦИК 
I couldn't care less! И пиша на англицки, за да звучи по-изискано ...  :loser:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #130 -: Октомври 18, 2019, 11:31:27 »
Ама тя, интелигенцията, не влиза в класациите на Отврат,

Не влиза, защото интелегенцията не е класа, а прослойка. Градската интелегенция е дребнобуржоазна такава. Щото има и работническа интетегенция, и селска интелегенция (даскали). Чат ли си?

НЕ!
А ти купи ли си вече SAVO, за да се напръскаш или аз да ти купя?!  :beer-405:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #131 -: Октомври 18, 2019, 11:42:02 »
Quote (selected)
Начи и аз съм ЛЯВА?!
Щом не гласуваш за герп, със сигурност не си от грацкия десен. Щото нали грацките десени решават в София? И точно благодарение на тях Боцата владее София и страната вече близо 15 години. Грацките десени и протести правят, ако властта на Боцата е застрашена, нали така? Грацкия десен Жоро Тантелата не е ли в герп? И само той да беше.
Изобщо, понятието „грацки десен“ е изсмукано от пръстите. Измислиха го някои, които живеят на семейни начала с герп, под юргана си бъркат по всички дупки с Боцата, но пред блока, видиш ли, им е неудобно да афишират близост.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #132 -: Октомври 18, 2019, 11:47:03 »
Няма никаква разлика между Фандъкова и Манолова, едни и същи са. Не си струва усилието, да се разходиш до изборната секция.

това просто не е вярно. не можеш да приравняваш доказани злоупотреби с твоите предположения за бъдещи такива.

е, ти очевидно можеш. но не трябва.

фактите се различават от измислиците.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #133 -: Октомври 18, 2019, 11:48:43 »
гласувам против ГЕРБ - защо, ГЕРБ са се понаяли, да дойдат други гладни хиени ли?!

същата простотия - факти срешу предположения. и заключение 'сички са маскари'. с една дума: гербокреп.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #134 -: Октомври 18, 2019, 11:50:14 »
А това твое ровене под юргана на хората е ПОШЛО и изобщо не ти прави чест
Да ме прощаваш, ама там юрган немаше. Ако би имало , не бихме разбрали.
Юрган е нямало, ама е имало снимачна камера /се едно каква!/, нечие "отмъщение", а оттам – и стъкмистика!!!
Пълна гнусотевица!!! :t0115:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #135 -: Октомври 18, 2019, 11:50:44 »
Като гледам, единствените противници на ГЕРБ са протестъри, успели и красиви, либерасти и толерасти, американски агенти за влияние - всички креатури и спонсорирани от американските демократи?

За тях ли да гласувам???

нова глупост. кой е опозицията в парламента?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #136 -: Октомври 18, 2019, 11:53:45 »
Quote (selected)
Начи и аз съм ЛЯВА?!
Щом не гласуваш за герп, със сигурност не си от грацкия десен. Щото нали грацките десени решават в София? И точно благодарение на тях Боцата владее София и страната вече близо 15 години. Грацките десени и протести правят, ако властта на Боцата е застрашена, нали така? Грацкия десен Жоро Тантелата не е ли в герп? И само той да беше.
Изобщо, понятието „грацки десен“ е изсмукано от пръстите. Измислиха го някои, които живеят на семейни начала с герп, под юргана си бъркат по всички дупки с Боцата, но пред блока, видиш ли, им е неудобно да афишират близост.
Тва са пълни ГЛУПОСТИ, изсмукани от лявата пета! А може и от десната!!! :giggle-3307:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #137 -: Октомври 18, 2019, 11:57:16 »
това просто не е вярно. не можеш да приравняваш доказани злоупотреби с твоите предположения за бъдещи такива.

Начи, ние тука не говорим за злоупотреби, а за личности. Защото идеята е, че едната личност се била провалила и трябва да бъде заменена с другата личност. ОК, другата не е имала такава власт, за да злоупотребява в големи размери, но някои хора я познават изключително добре тази друга личност и смятат, че ако тя спечели, положението няма да се измени. Политическите ѝ нагласи и заявки са важни, а в конкретния случай тя не е алтернатива на герп, а само на лицето Фандъкова. И ако спечели, герп няма да загуби.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #138 -: Октомври 18, 2019, 12:02:57 »
Quote (selected)
Тва са пълни ГЛУПОСТИ, изсмукани от лявата пета! А може и от десната!!!
Като са глупости, опровергай ги. Ама не можеш опроверга нито дума.
Пляскай си картинки – това ти е амплоато на „дясна тилигенция от 9-то коляно“.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #139 -: Октомври 18, 2019, 12:23:00 »
това просто не е вярно. не можеш да приравняваш доказани злоупотреби с твоите предположения за бъдещи такива.

Начи, ние тука не говорим за злоупотреби, а за личности. Защото идеята е, че едната личност се била провалила и трябва да бъде заменена с другата личност. ОК, другата не е имала такава власт, за да злоупотребява в големи размери, но някои хора я познават изключително добре тази друга личност и смятат, че ако тя спечели, положението няма да се измени. Политическите ѝ нагласи и заявки са важни, а в конкретния случай тя не е алтернатива на герп, а само на лицето Фандъкова. И ако спечели, герп няма да загуби.

това е абсолютно същото като по-горе - приравняване на фактите за злоупотреби на фандъкова с мнението на 'някои хора' за манолова.

отделно, че за да загуби герб, трябва да бъде сведен до маргинална групичка в общинския съвет, което няма как да се случи точно сега. но това, че герб ще продължи да е фактор в сос, по никакъв начин не означава, че не трябва да им се зашие един шамар касателно кмета.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #140 -: Октомври 18, 2019, 12:23:48 »
Градски десени - смях. Всички села са прелели в градовете, а те пък - в големите градове. Върви ги сегментирай.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #141 -: Октомври 18, 2019, 12:25:05 »
Quote (selected)
другата не е имала такава власт, за да злоупотребява в големи размери, но някои хора я познават изключително добре тази друга личност и смятат, че ако тя спечели, положението няма да се измени. П

Не съм съгласна. Обемът на кражбите рязко ще се спихне. Но, виж, това че ще има възмездие за гербавите кражби и аз не го вярвам. В крайна сметка в изчезващата държава трябва да се радваме и на малките проблясъци. Да се надяваме, че стъпка по стъпка може и да оцелеем..евентуално

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #142 -: Октомври 18, 2019, 12:34:48 »
възмездие може да проима там, където са намесени евросредства. щото за бюджетните, без значение национален или общински бюджет, злоупотребите трябва да се разследват от гешевци. пак те са отговорни за описанието на въпросните престъпления в обвинителния акт. и чак после идва съдебен състав до висши съдилища, законодателна база и прочие.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #143 -: Октомври 18, 2019, 12:45:12 »
възмездие може да проима там, където са намесени евросредства. щото за бюджетните, без значение национален или общински бюджет, злоупотребите трябва да се разследват от гешевци. пак те са отговорни за описанието на въпросните престъпления в обвинителния акт. и чак после идва съдебен състав до висши съдилища, законодателна база и прочие.

Че то почти всички гербави столични пътно строителни срамотии са с евросредства. Виж санирането и презастрояването няма начин да не се разминат - Боци си е направил прокуратура и специален съд с такава цел

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #144 -: Октомври 18, 2019, 12:48:04 »
това е абсолютно същото като по-горе - приравняване на фактите за злоупотреби на фандъкова с мнението на 'някои хора' за манолова.

Абе, ти си много интересен човек! Изобщо не е същото! Имаш си някакво мнение за Манолова - ОК! На какво се гради то? На някакви външни театрални постановки. Но приеми, че други познават нещата малко по-така, или гледат на нея от друг ъгъл. Когато някой ти каже, че Манолова играе с герп, трябва да поразмислиш, а не да подскачаш. Не става дума за кражби и злоупотреби, а за система на управление и политическа обвързаност, които няма да се променят. затова повтарям отново : ако Манолова спечели, герп ще загуби само престиж.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #145 -: Октомври 18, 2019, 13:01:46 »
Глей ся, Отврат. Хубавото й на Майчето е, че щом тиквата се затъркаля по нанадолнището, тутакси ще му тури и тя краченце. Към днешна дата може и да го игра консесусно, но боци не бива да лежи на таз кълка :nuts:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #146 -: Октомври 18, 2019, 13:48:48 »
Quote (selected)
ако Манолова спечели, герп ще загуби само престиж
Баце е мутра. При мутрите престижът не е „само“, а свръхболезнен комплекс. А сриването му вещае загуба на всичко.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #147 -: Октомври 18, 2019, 13:52:16 »
Към днешна дата може и да го игра консесусно, но боци не бива да лежи на таз кълка

Възможно е, но Манолова не е човекът, за когото ще гласувам дори и уж да паднел герп. И затова ще го играя гъбар гиби.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #148 -: Октомври 18, 2019, 14:08:30 »
Изобщо не е същото!

а, хич бе, хич, къде ще е същото. има ли факти за престъпни действия и бездействия на фънди - колкото искаш, вземи само ремонтите напоследък.

срещу тях ти даваш не факти, а нечие мнение. на некви хора, с чиито имена не си правиш труда да ни запознаеш. сиреч приравняваш факти на мнения. които при това са анонимни, апокрифни и въобще по нищо не се отличават от разните му градски легенди.

ти нали правиш разлика между факти, мнения, предположения?
« Последна редакция: Октомври 18, 2019, 14:11:37 от onzi »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #149 -: Октомври 18, 2019, 14:45:16 »
Отврат няма  да гласува за Манолова. Да си признаем, съществуват достатъчно аргументи за такова решение.
Аз, пренебрегвайки тези аргументи като по-маловажни , ще гласувам за нея.
Кой каквото иска, това да прави...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #150 -: Октомври 18, 2019, 14:57:45 »
отврат да гласува за когото иска, но да не приравнява факти на мнения.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #151 -: Октомври 18, 2019, 15:07:08 »
Quote (selected)
Аз, пренебрегвайки тези аргументи като по-маловажни , ще гласувам за нея.

И аз тъй. И ще се разходя, колкото пъти е необходимо

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8774
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #152 -: Октомври 18, 2019, 16:31:00 »
Малей, не знам какво да кажа!  старите демокрации смятат... - старите демокрации, като ти кажат добър ден, погледни слънцето на къде е. "Слушам и не вярвам на очите си" (Бог да го прости), как е възможно, в бившия Съветски блок, в 2019 г края, след толкова перестройки, преходи, рИформи и т.н, да има вярващи на локумите на циничния, алчен и лъжлив Запад?!!

А относно БСП - ами те нямат кандидат за кмет на София, само подкрепят една безпринципна кариеристка, една пунта Мара, която се преструва.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8774
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #153 -: Октомври 18, 2019, 16:34:07 »
По-горе ви цитирах един немски режисьор, какво казва за западния елит, как управлява, как лъже стадото за да се крепи на власт,  май никой не го е прочел, а даже се надявах да му гледате някой от филмите, напразно.

Вие си ги избрахте!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8774
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #154 -: Октомври 18, 2019, 16:38:20 »
Преди години и в оня форум съм писал, и сега го мисля, не одобрявам Борисов изобщо, но като гледам какви искат да го бутат от власт, чак ми става симпатичен.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #155 -: Октомври 18, 2019, 17:01:53 »
Преди години и в оня форум съм писал, и сега го мисля, не одобрявам Борисов изобщо, но като гледам какви искат да го бутат от власт, чак ми става симпатичен.

ВЕрно? Това ми звучи от гербаво по-гербаво. Винаги се почва така - не одобрявам Боко, а ма кой ...Айде стига, де. Държавата е ощастливена от трета национална катастрофа, ама шебекът и примитивите около него докарали я дотук все още са симпатични. Ей затуй хората ще си гонят децата от тук, пък и  ние по тях на по-късен етап..Си останете да си се харесвате тук една шепа по свой образ и подобие, до пълната ликвидация на територията

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8774
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #156 -: Октомври 18, 2019, 17:25:08 »
ДА напомня, българските деца тръгнаха в чужбина, далеч преди Бойко, и до сега това заедно с бананите ни се навира в очите и ушите, като голяма демократична придобивка.

А кои бутаха Орешарски с едни 3 милиона $, от Америка за България, не са ли тия, които се напъват сега да го свалят. Тогава бях за Орешарски, и за Южен поток, руснаците искаха да пуснат и Химко - Враца, щеше да е добре за българската икономика, и по-малко българчета да напускат Родината ни.

Но беше готино да си площада пред Народното събрание, тия, които тогава викаха "долу", върнаха Бойко на власт. Ама сега се спотайват, никой не си признава!

ха ха ха Простотията е майка на мизерията!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #157 -: Октомври 18, 2019, 17:31:58 »
Quote (selected)
Начи и аз съм ЛЯВА?!

Мило, ще се повторя, по необходимост - ти си едно мамутче, отгледано от опосуми.



 :D

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #158 -: Октомври 18, 2019, 17:47:02 »
Градски десени - смях. Всички села са прелели в градовете, а те пък - в големите градове. Върви ги сегментирай.

Изопщо нема нужда да ги сегментираш, след като бая нарот /и тук!/ плюе по тех ... :D

А те отдавна са са обособили като такивИ – още ф зората на ДемУкрацията преди триесе години!!! :cool-1084:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #159 -: Октомври 18, 2019, 17:51:10 »
Quote (selected)
Малей, не знам какво да кажа!  старите демокрации смятат... - старите демокрации, като ти кажат добър ден, погледни слънцето на къде е.

Погледнах верно ли съм написала такава глупост, че старите демокрации смятат нещо си. Има си го "в"-то. Населенията там, дето имат повече натрупан опит с избори, обещания и крадене, смятат.
Макар че не съм изненадана от реакцията. На някои хора, само като чуят някои ключови думи и им пада черно перде пред очите от гняв и са дотам със смисъла.  :bigok:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #160 -: Октомври 18, 2019, 17:51:31 »
Джиджи си е лява, само твърди, че е дясна, защото й се вижда по-престижно.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #161 -: Октомври 18, 2019, 17:59:18 »
Quote (selected)
Начи и аз съм ЛЯВА?!

Мило, ще се повторя, по необходимост - ти си едно мамутче, отгледано от опосуми.



 :D
Обаче не си ми определил политическата принадлежност, която тук е основна! :yes-1289:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #162 -: Октомври 18, 2019, 18:10:22 »
само твърди, че е дясна, защото й се вижда по-престижно.

Е, по-модерно е сега, спор няма.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8774
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #163 -: Октомври 18, 2019, 18:11:51 »
Няма значение, да си ляв е също толкова глупаво, колкото и да си десен. :)
Вие си ги избрахте!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #164 -: Октомври 18, 2019, 18:14:49 »
Няма значение, да си ляв е също толкова глупаво, колкото и да си десен. :)
Само да не е болезнено и ако може да ти харесва. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #165 -: Октомври 18, 2019, 18:18:52 »
Няма значение, да си ляв е също толкова глупаво, колкото и да си десен.

Що? Това ляв, десен, центрист е просто е индикатор на убеждения. И ти попадаш в някоя от тези категории, ама не го знаеш.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #166 -: Октомври 18, 2019, 18:21:04 »
Quote (selected)
ДА напомня, българските деца тръгнаха в чужбина, далеч преди Бойко
Факт. Ама я да ти кажа нещо, пък ти ако желаеш ми вярвай. Набор 2005 отсега (и аз съм в тази група) масово родителите ги готвят за изнасяне от държавата и то не само за да учат. Нали се досещаш за кои деца точно става дума? А те са къде 70 хиляди парчета общо. Разликата е, че вече и такива като нас сериозно се замислят да се махат от тук и то на стари години. Ще освобождаваме джунглата..шебеците да се ширят на спокойствие :smokin:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #167 -: Октомври 18, 2019, 18:34:03 »
само твърди, че е дясна, защото й се вижда по-престижно.

Е, по-модерно е сега, спор няма.

Беше модерно, докато Рейгън още беше жив.  :D

Не знам дали е мода, но е епидемично напоследък крайнодесни да се самоопределят като леви.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #168 -: Октомври 18, 2019, 18:54:45 »
Quote (selected)
Не знам дали е мода, но е епидемично напоследък крайнодесни да се самоопределят като леви.

Ретро мода, в най-баналния случай - имали сме повод да го коментираме тук - покрай видни европейски социалисти като Бенито Мусолини и Адолф Хитлер.  >:(

Впрочем, политическите структури на Стария континент се пооформят за следващите години и ние не правим изключение. Национал-фашизоиди - Всеядни популисти - Леви и десни либерали - Зелени - градски радикали ... По фугите етнически изолационистки, евроскептични и чат-пат сепаратистки партии и движения ... Гмеж ... Вавилонска кула. А иначе, нищо изненадващо - пред-преход и преход, по някои места и кризисен, даже. Такива едни неща, уви.  ???

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #169 -: Октомври 18, 2019, 20:58:24 »
Преди години и в оня форум съм писал, и сега го мисля, не одобрявам Борисов изобщо, но като гледам какви искат да го бутат от власт, чак ми става симпатичен.

ми така си кажи - симпатичен ми е боко, ще си гласувам за него. ето, идентифицирал си се, какво си се затръшкал.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #170 -: Октомври 18, 2019, 21:08:02 »
ДА напомня, българските деца тръгнаха в чужбина, далеч преди Бойко, и до сега това заедно с бананите ни се навира в очите и ушите, като голяма демократична придобивка.

инфостат дава статистика от 2007 насам, сиреч откак сме в ойропа. ето статистика за диапазона 15-29г:
Общо 15 - 19 20 - 24 25 - 29
Общо Общо Общо Общо
2007 брой 2958 216 340 584
2008 брой 2112 143 239 422
2009 брой 19039 1211 1670 2963
2010 брой 27708 1324 1768 3406
2011 брой 9517 302 888 1516
2012 брой 16615 607 2386 2674
2013 брой 19678 1035 3333 3425
2014 брой 28727 1839 4263 4342
2015 брой 29470 2534 3643 3817
2016 брой 30570 2095 4701 4653
2017 брой 31586 2261 5064 4972
2018 брой 33225 2204 4260 4375

да ти правят некви впечатления числата по бойковото време?

Quote (selected)
А кои бутаха Орешарски с едни 3 милиона $, от Америка за България, не са ли тия, които се напъват сега да го свалят. Тогава бях за Орешарски, и за Южен поток, руснаците искаха да пуснат и Химко - Враца, щеше да е добре за българската икономика, и по-малко българчета да напускат Родината ни.

сега основно се напъва бсп. десните са в небрано лозе и не се знаят на кой свят са. така че не, не са.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8774
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #171 -: Октомври 18, 2019, 21:08:26 »
 :ouch-2147:

Такива сте, някои, настъпват ту лявото, ту дясното гребло ги блъска в главата, ама викат, и другите сте така!

Омагьосан кръг!
 :b0230:
Вие си ги избрахте!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #172 -: Октомври 18, 2019, 21:27:20 »
:ouch-2147:

Такива сте, някои, настъпват ту лявото, ту дясното гребло ги блъска в главата, ама викат, и другите сте така!

Омагьосан кръг!
 :b0230:

Аааа, не си разбрал. Този с търмъците изпитва удоволствие от лекото опиянение, в което изпада, кога сапът му разбълника мозъка. Кефи се, гадинката.  :nuts:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #173 -: Октомври 18, 2019, 21:45:53 »
Quote (selected)
Не знам дали е мода, но е епидемично напоследък крайнодесни да се самоопределят като леви.

Ретро мода, в най-баналния случай - имали сме повод да го коментираме тук - покрай видни европейски социалисти като Бенито Мусолини и Адолф Хитлер.  >:(

Тия двамата не са ли социалисти само според националсоциалистите? Като с Ислямска държава, която не е държава.

Иначе, веднъж в стария форум бяхме достигнали до прозрението, че няма начин някога голяма част от българските фашисти да не са се пребоядисали светкавично. Запазвайки си възгледите, дори е възможно да е било искрено несъзнателно. 

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #174 -: Октомври 18, 2019, 21:57:22 »
Quote (selected)
Като с Ислямска държава, която не е държава.
... но пък е халифат. Теокрация, демек. А пък всъщност - милитокрация.  :cool-1084:

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2948
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #175 -: Октомври 19, 2019, 09:30:25 »
Quote (selected)
инфостат дава статистика от 2007 насам, сиреч откак сме в ойропа. ето статистика за диапазона 15-29г:
Код: [Маркирай кода]

      Общо   15 - 19   20 - 24   25 - 29
      Общо   Общо   Общо   Общо
2007   брой   2958   216   340   584
2008   брой   2112   143   239   422
2009   брой   19039   1211   1670   2963
2010   брой   27708   1324   1768   3406
2011   брой   9517   302   888   1516
2012   брой   16615   607   2386   2674
2013   брой   19678   1035   3333   3425
2014   брой   28727   1839   4263   4342
2015   брой   29470   2534   3643   3817
2016   брой   30570   2095   4701   4653
2017   брой   31586   2261   5064   4972
2018   брой   33225   2204   4260   4375


да ти правят некви впечатления числата по бойковото време?
Не е Бойко, макар че и той има някакво участие.
През 2014 паднаха всички ограничения за пребиваване на нашенци в други държави от ЕС, затова и резкия скок по това време
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #176 -: Октомври 19, 2019, 13:39:25 »
да, а 2009/2010 спрямо 2008 какво е?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8082
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #177 -: Октомври 19, 2019, 16:14:36 »
Малиии.
"Извънредно положение в Чили заради скъп транспорт"
".....срещу увеличението на цените на билетите за метрото от 800 на 830 песос"
Тва както и да го сметам е 3-4%.
В София дигнаа цените с 60.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2948
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #178 -: Октомври 19, 2019, 17:16:22 »
да, а 2009/2010 спрямо 2008 какво е?
2008-а имаше икономическа криза, която рефлектира в България с известно закъснение.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: местноизборната социология
« Отговор #179 -: Октомври 19, 2019, 18:45:19 »
Джиджи си е лява, само твърди, че е дясна, защото й се вижда по-престижно.

Джиджи не твърди вече нищо, освен че на изборите в София ще гласува за МаяМа.  :D

Щото след днешната статия на Петьо Цеков оттатък СЛИЗА ОКОНЧАТЕЛНО ОТ ФАЙТОНА!!!  :ive_got_it-1379:

Quote (selected)
Дясната дилема - Мая или Йорданка
Градската десница се люспи предизборно в спор кого да подкрепи на балотажа
19 Окт. 2019


Фандъкова или Манолова - това ще е реалният избор на десния човек на 3 ноември.

https://www.segabg.com/category-observer/dyasnata-dilema-maya-ili-yordanka
  :b0756:

Там са останали само ИДИОТИ!!! Няма го Радан и фсичко е ушло у рЯката ... :nuts:

А който иска да чИте, да чИте. Аз за фтори път нерви нямам!!! 


« Последна редакция: Октомври 19, 2019, 19:03:18 от Джиджи »