Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 28, 2024, 01:55:18

Автор Тема: ГЕРБ сглоби машина за репресии Автор: Росен Босев, "Капитал"  (Прочетена 7494 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Раздвоена съм и то е щото тва леке авторчето го познавам като поръчково соросче и не само, и то отпреди 10 години. За парици сичко сторва. Горната публикация е в абцелютна хармония с моите виждания по въпроса, но някакси не мога да се отърва от всичко, което знам за авторчето....и възнамерявам да се доверя на жизнените си опит и познания

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Ако камбаната е започнала да бие за Иво Прокопиев и Лозан Панов, статията си е съвсем логична и обяснима.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
От статията в "Гласове":

Същевременно председателят на правната комисия в парламента Данаил Кирилов (ГЕРБ) внесе по спешност законопроект, чиято основна цел е да обезвреди тълкувателното решение на ВКС. Текстовете предвиждат конфискацията да може да тече независимо от това, че някой е оправдан или разследването срещу него е прекратено. Кирилов предлага и обратно действие на промените, които да важат и за висящите производства. В мотивите се повтаря наложената от ГЕРБ терминология за "необяснимо богатство". По логиката на закона такова може да е всяко имущество, за което комисията реши, че е с неясен произход.

Данаил Кирилов, председател на правната комисия в парламента от ГЕРБ – ДАНИ НИСКОТО ЧЕЛО!!!

Адвокат Михаил Екимджиев:

"Първата ми реакция, когато чух за проекта, беше едно клише – „правен нихилизъм", коментира адвокатът Михаил Екимджиев и допълни: "Това, което се случва обаче, става системен и структурен проблем на функционирането на българската държава, който мога да определя като правен вандализъм." :aplause:


« Последна редакция: Декември 17, 2018, 20:35:03 от Джиджи »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Джиджи, тва е мноо лошо, но мене ме мъчи една мисла - пърформанс или квазиМариана ще има ли? Или тя само на ползу баце ще игрА? Или се надате на бсп-то за да го обвините после за квото ви е угодно? Трябват свирки, деца, кучета и секакъв друг персонаж - кеф ти расодки, кеф ти "бял автобус". Ама ги нЕма! Аз лично смятам, че борбЪтЪ срещу комунизъма е по-важна! Така, де. Ако ще те яха мафиозо важното е е да е "десно" такова
« Последна редакция: Декември 17, 2018, 20:38:28 от Асол »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
квазиМариана ???

Или се надате на бсп-то за да го обвините после за квото ви е угодно ???

Аз не разбира. А може да не съм достатъчно НА течение  8)
« Последна редакция: Декември 17, 2018, 20:39:47 от Джиджи »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Мчи кво точно те озадачава? Символ - разголената щерка на днешния бос на БАБХ - да се смееш ли, да плачеш ли? Не забравяй, че тя беше символът на революцията ви срещу комундетата! :nuts:
« Последна редакция: Декември 17, 2018, 20:41:39 от Асол »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Не те разбирам, Асол. Вероятно не съм достатъчно или изобщо в течение на нещата ...

Но това, което се случва в момента - ТОЗИ ПРОИЗВОЛ - вече преминава секакви граници!!!  :t2412:
« Последна редакция: Декември 17, 2018, 20:47:37 от Джиджи »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Аз се допълних по-горе, но какво не разбираш? Една дрисла се разголила в некадърен опит да имитира картина от период, за който не само нищо не знае, но и е безкрайно далече от секаква нейна културна, семейна и квато щеш друга среда и кво? Татко й станал биг бос държавен служител на една от най-курупционно застрашените държавни структури!? Какво още повече искаш да ти се обясни?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Какво още повече искаш да ти се обясни?

Ще те перифразирам от по-горе:

Как НИЕ се надаме на бсп-то, за да го обвинимЕ после за квото НИ  е угодно :b0412:
Май наистина не ставам за тоя разговор.  :apology-1312:  :walking_home_crying-1328:

Само съм съгласна с това, което е казал Михаил Екимджиев за „правния вандализъм”. :bigok: Толкоз.

« Последна редакция: Декември 17, 2018, 21:08:28 от Джиджи »