Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 19:14:18

Автор Тема: Десислава Радева при Карбовски  (Прочетена 6832 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чок觧

  • Гост

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Десислава Радева при Карбовски
« Отговор #1 -: Януари 08, 2019, 02:28:07 »
Късметлия е Радев!  :smokin:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Десислава Радева при Карбовски
« Отговор #2 -: Януари 08, 2019, 11:01:14 »
Пропуснах излъчването на интервюто на Карбовски с Десислава Радева и даже не знаех, че има такова. Към него ми насочиха вниманието тъщата и тъста, посред кафето след коледната пуйка, като единодушно твърдяха, че съм пропуснал нещо интересно, което си струва отделеното време. Това тъй рядко единодушие ме заинтригува. Е, слава на youtube.com, намерих го след толкова невъзможни за пренебрегване  :D препоръки и го гледах. И никак не съжалявам.

Интервюто бе професионлано проведено (и от двете страни) и с възможно най-добър резултат. Поуката от него е, че публичният образ, който зависими медии изграждат, независимо дали правят това с най-добри или пък с най-лоши намерения, рядко има нещо общо с реалността.

Десислава Радева се справи блестящо, както и Карбовски. Така се прави!  :way_to_go-1308:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Десислава Радева при Карбовски
« Отговор #3 -: Януари 08, 2019, 13:55:10 »
и на мен ми хареса интервюто, спретнали са го страхотно - точната доза непосредственост, информация, отношение над нещата
ама и Десислава как си  харесва мъжа, да даде Бог всекиму!
ходили сме почти по едно и също време в гимназията ,аз малко преди нея, но не си я спомням

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Десислава Радева при Карбовски
« Отговор #4 -: Януари 08, 2019, 19:15:14 »
https://www.youtube.com/watch?v=_Hd0Kl6dDsY
Първо, Чоки, благодаря за темата!  :t2015:

Бих я нарекла „Десислава Радева  –  А HANDSOME WOMAN”. 

Като “handsome” се използва доста рядко по отношение на жена, тъй като освен външната привлекателност дава представа и за част от характера: „attractive but in a strong way”.

Не смея да направя даже и опит да го преведа, защото ще разваля впечатлението от интервюто: непосредствена, няма следа от каквато и да е поза, превземки или претенции, с чувство за хумор.
Браво!!! :clap-3332:
« Последна редакция: Януари 08, 2019, 20:59:12 от Джиджи »