Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 16:12:51

Автор Тема: Re: Средоточие на умения  (Прочетена 2092 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Средоточие на умения
« -: Юли 17, 2019, 16:25:19 »
Quote (selected)
Аз съм го формулирал, бе! В първия си пост! Ясно и точно! Няма да ти се обяснявам тука като на първата си любовница. Аре улево!
Формулирал бил в първия си пост! Че ти чак преди няколко минути схвана, с голяма помощ от мен, каквото трябваше да схванеш още в началото. Е, поне част от него. Как тогава си формулирал възражение, като не си разбирал за какво става дума?!

Ето, учѝ се от Eisblock – той е прочел и разбрал отведнъж.

Току подскачаш срещу математиката, все едно, че тя е някакво зло. Изглежда, че за теб наистина е била. Я кажи, другарката по математика замеряше ли те с тебешир? Или само децата ти се смееха, като те изкарат на дъската?
Quote (selected)
Дерзай, аз бях дотук
Ами чудесно. То и нито имаше нужда да се фуклявиш с безценните си притежания,  нито да нацвъкаш няколко благоуханни купчинки, само защото си неспособен да разбираш четено, и заедно с това – стиснат за 100-те лева, нужни, за да си го признаеш.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Средоточие на умения
« Отговор #1 -: Юли 17, 2019, 16:46:32 »
Интересно защо да не отговарям, когато другите го правят? Интересно защо да не отговарям ехидно или остро, когато другите го правят? Интересно защо предупреждавате мен и само мен?  А изобщо следихте ли темата?

П.П. И пак да попитам: какво хубаво има в цензурирането – било то триене, забрани, изгонване или подтикване към доносничество? Кому именно и какво благо носят тези неща?
« Последна редакция: Юли 17, 2019, 16:56:42 от аменеменема »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Средоточие на умения
« Отговор #2 -: Юли 19, 2019, 09:27:28 »
П.П. И пак да попитам: какво хубаво има в цензурирането – било то триене, забрани, изгонване или подтикване към доносничество? Кому именно и какво благо носят тези неща?
Това са правилата тук:ive_got_it-1379:
А в чужда къща не можеш да налагаш своите правила!!! :light_bulb-1377:
« Последна редакция: Юли 19, 2019, 09:30:32 от Джиджи »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Средоточие на умения
« Отговор #3 -: Юли 19, 2019, 16:18:04 »
Quote (selected)
А в чужда къща не можеш да налагаш своите правила
Абе ти и тук в кенефа взе да ходиш по мен, баси обсесията.
И никакви правила не ща да налагам, другарке Жеуезна Логика, само попитах неколко попитвания.