Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 01:48:34

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 561371 пъти)

Imko1, Accipiter, Eisblock и 176 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6660 -: Май 18, 2023, 21:58:15 »
Лъчо, дай пак местата за събиране на подписи, ако обичаш, да не ровя да търся.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #6661 -: Май 18, 2023, 21:58:59 »
След такъв разгорещен спор се обърках. "Да отида или да не отида - това е въпросът." Кажете ми този протест в лично качество, мой ли ще бъде или на Нешка, Сърнела, Нако или Костя?
Протестът, или както официално го наричат, Похода за мир и суверенитет (всъщност митинг-шествие), е наш, на всички. Така че горещо препоръчвам да отидем.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6662 -: Май 18, 2023, 22:04:08 »
няма и един български снаряд, изнесен за укрия по времето на нинова
Тъй де - изнасяхме само за Румъния и Полша. В огромни количества. Пък после снарядите незнайно как се озоваваха до оръдията на укрите, стрелящи по жил. блокове и детски площадки в Донбас.
Ама тя щото представа си е нямала за това.
ако твърдиш, че е имала представа, то трябва да го докажеш. докато не го докажеш - си лъжец. съответно ще го отнесеш, ако някой тръгне да те взема насериозно.

толкоз.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6663 -: Май 18, 2023, 22:04:37 »
Цитат на: Zmeja
След такъв разгорещен спор се обърках. "Да отида или да не отида - това е въпросът."

Правилното е да се отиде, но без партийни символи.
А партиите официално да обявят коя поддържа този протест и коя - не.
Бактън от тоя бон тон!
Оставам с впечатлението че целта на организаторите е да се канализира и неутрализира недоволството от тикането ни към война с РФ.
Нещо като недоволство, нещо като шествие нещо като нищо без да се кажат истинските проблеми.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6664 -: Май 18, 2023, 22:04:47 »
https://bgnational.media/2022/11/17/sharlatanskata-dshherya-na-oligarh-srnela-vodenicharova-krie-samolichnostta-si-za-da-zabludi-horata/
Това вече го бях пуснал малко по-горе.

Прощавай.

А това ?
https://ecatalog.nbu.bg/default.asp?V_Year=2020&PageShow=teacherpresent&P_ID=1099&T_ID=673

Интересен профил, особено катедрата / департамента. В Уикипедиа има още. Срам ли го е да пише къде е роден ? :think:

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #6665 -: Май 18, 2023, 22:04:55 »
Лъчо, дай пак местата за събиране на подписи, ако обичаш, да не ровя да търся.


Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6666 -: Май 18, 2023, 22:09:02 »
да спазват правилата на домакините.
Малце не си прав. Площадът е общински. Ако имат разрешение от общината - няма проблем. Всеки може да каже, че е домакин. Не отиват в хола на Нако Стефанов или тази Сърнела Воденичарова.
От "Празната тенджера по калдъръма"

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #6667 -: Май 18, 2023, 22:10:53 »
да спазват правилата на домакините.
Малце не си прав. Площадът е общински. Ако имат разрешение от общината - няма проблем. Всеки може да каже, че е домакин. Не отиват в хола на Нако Стефанов или тази Сърнела Воденичарова.

Бъч не ми се коментира тази глупост.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6668 -: Май 18, 2023, 22:13:56 »
Имаше нещо като "по делата им ще ги познаете"
- ще преговаряме, ама без Възраждане
- ще правим шествие, ама без Възраждане.
- ще ..., ама без Възраждане.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #6669 -: Май 18, 2023, 22:15:56 »
А това ?
https://ecatalog.nbu.bg/default.asp?V_Year=2020&PageShow=teacherpresent&P_ID=1099&T_ID=673
Интересен профил, особено катедрата / департамента. В Уикипедиа има още. Срам ли го е да пише къде е роден?
Това е много стара информация:
Quote (selected)
• Заемана длъжност
Главен асистент
Отдавна е професор. Но вече е пенсионер. (По принцип хабилитираните лица могат да остават на работа до 68-годишна възраст, но той вече е почти на 69 г.)

Професорът по специалност е японист. Иначе по възгледи е комунист, като мен. Роден е в София. Не ми се вярва да го е срам да пише това, но знае ли човек? ;)
« Последна редакция: Май 18, 2023, 22:21:23 от lucho »

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6670 -: Май 18, 2023, 22:22:44 »
Тук има компрометираща информация за Сърнела Воденичарова.
Откога да си богат е позоряща информация или компрометираща. Защо трябва да отговаря за баща си ако наистина е крал.
Крайно време да се разберете, че като човек не е осъден не е виновен в нищо.
Защо трябва тази Сърнела или Печурка да докладва кой е баща ѝ? Ама имала фирми и парици.
Ами капитализъм е! Някой имат други са паднали зад борда. Доколкото помня булеварда "Ленин" беше пълен и всички искаха капитализъм. Щото си мислеха, че ще са капиталистите.
Най мразим, като отида на нечий сайт и да няма "кой сме ние".
Така с този "БНФ". Нечистоплътна работа.
Като са ербап да осъдят баща ѝ или нея.
Написаното не означава, че тази печурка не е агент на влияние, но мола ви се без нечистотии в мрежата! Имате факти, при прокурор?
Така може да се окаля всеки.

PS Този сайт го видях още като имаха Воденичарова и Н. Стефанов интервю при Карбовски, Първата ми работа беше да сложа името ѝ в Google. Излезе тази простотия.
Нали всички сте чели "Цялото кралско войнство"? Всеки може да се очерни.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6671 -: Май 18, 2023, 22:31:53 »
да спазват правилата на домакините.
Малце не си прав. Площадът е общински. Ако имат разрешение от общината - няма проблем. Всеки може да каже, че е домакин. Не отиват в хола на Нако Стефанов или тази Сърнела Воденичарова.

Бъч не ми се коментира тази глупост.
Нали никой не си е забил колчетата на "нивата" патриотизъм?
Аз мисля, че може наистина горните да са левичари (в лошият смисъл). Проблемите на света и на България в частност няма да се решат от мижави протести, а на бойното поле (лош вариант) или в Народно събрание.
Ще попитате що тъй? Защото протестите няма да ги покажат, а на опозицията (в случая Костадинов) няма как да го игнорират и да му запушат устата. Грозната истина за провала на "демото" България се чува.
Всички които с недомлъвки тук за Костадинов (или "Възраждане") го "плюят" мисля му завиждат за успеха. Работят за статуквото.  Работят за тикви и кирчовци. Ама имал къща с "Ocean view". :))) Езерото.
Намерил е Коста политическа ниша (удобно изоставена от БСП) и си работи по нея.
« Последна редакция: Май 18, 2023, 22:46:20 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6672 -: Май 18, 2023, 22:33:32 »
Цитат на: onzi
ако твърдиш, че е имала представа, то трябва да го докажеш. докато не го докажеш - си лъжец.

Тя е лъжкинята, не аз.
А откъде ще си изсмуче доказателства, че не е изнасяла, да му мисли тя.
Защото и на това ще му дойде времето.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #6673 -: Май 18, 2023, 22:36:46 »
Имаше нещо като "по делата им ще ги познаете"
- ще преговаряме, ама без Възраждане
- ще правим шествие, ама без Възраждане.
- ще ..., ама без Възраждане.

И що трябва да е с Възраждане?
Те ли го измислиха та да махат техните знамена?
Само заради това че съчувстващите гласуваха за Възраждане поради липса на друга алтернатива?
Дръпнете юздите и се замислете накъде препускате и ще стигнете ли дотам.
 И да не забравя.
За референдума се подписаха 600 000, а за Възраждане гласуваха 350 000.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6674 -: Май 18, 2023, 22:43:25 »
Quote (selected)
За референдума се подписаха 600 000, а за Възраждане гласуваха 350 000.
Прекрасно е да организираш шествие и да направиш всичко възможно повечето подкрепяши каузата да не дойдат.
win win.
Има шествие, ама е рехаво, всички са доволни.
Да попитам с каво организаторите са по-различни от Костадинов?
Видимо резултатът е по маловажен от начесване на личното им его.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6675 -: Май 18, 2023, 22:49:57 »
На следващите избори гласовете за "Възраждане" може да са и повече от 600 000.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6676 -: Май 18, 2023, 22:50:43 »
За референдума се подписаха 600 000, а за Възраждане гласуваха 350 000.
Това са различни неща. Рефрендумът беше за еврото, не е БГ да е неангажирана с война. Референдума може да се провали. Все пак има силно противодействие в Народно събрание. Могат да го бавят.
Докато "Възраждане" ще останат представена политическа сила.
От "Празната тенджера по калдъръма"

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #6677 -: Май 18, 2023, 22:52:56 »
Quote (selected)
За референдума се подписаха 600 000, а за Възраждане гласуваха 350 000.
Прекрасно е да организираш шествие и да направиш всичко възможно повечето подкрепяши каузата да не дойдат.
win win.
Има шествие, ама е рехаво, всички са доволни.
Да попитам с каво организаторите са по-различни от Костадинов?
Видимо резултатът е по маловажен от начесване на личното им его.

Аз тук виждам само личното его на Костя който се дразни че не се е сетил той, а разни забравени интелектуалци.
Едва ли ще се разберем, но Костя май ме губи като гласоподавател.
Може би ще спечели много повече.
Но не ми се вярва.
И ти и аз знаем достатъчно такива номера.
Да се оправя.
И да измисля, а не да се присламчва.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6678 -: Май 18, 2023, 22:57:45 »
Цитат на: onzi
ако твърдиш, че е имала представа, то трябва да го докажеш. докато не го докажеш - си лъжец.

Тя е лъжкинята, не аз.
А откъде ще си изсмуче доказателства, че не е изнасяла, да му мисли тя.
Защото и на това ще му дойде времето.

ох мамоооооо

от мен да знаеш: отрицателни твърдения не се доказват. това първо.
доказва този, който отправя обвинението, сиреч ти. това второ.

наистина ли искаш да продължаваме?

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #6679 -: Май 18, 2023, 22:58:52 »
За референдума се подписаха 600 000, а за Възраждане гласуваха 350 000.
Това са различни неща. Рефрендумът беше за еврото, не е БГ да е неангажирана с война. Референдума може да се провали. Все пак има силно противодействие в Народно събрание. Могат да го бавят.
Докато "Възраждане" ще останат представена политическа сила.

Съгласен съм че са различни, но Костя преди изборите каза че за референдума са се подписали 600 000 значи ако на изборите получи по-малко от 500 000 гласа значи са фалшифицирани.
Е и?

Активен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6680 -: Май 18, 2023, 22:59:16 »
В сайта на НБУ си е професор, все пак виж линка към НБУ.
Па дали е комунист или партиец ?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6681 -: Май 18, 2023, 23:01:33 »
Аз тук виждам само личното его на Костя който се дразни че не се е сетил той, а разни забравени интелектуалци.
Едва ли ще се разберем, но Костя май ме губи като гласоподавател.
:thup:

Да, губи той, а не ТИ ...

И защо требе да се кОсиш за ена Копейка ...

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6682 -: Май 18, 2023, 23:03:15 »
ох мамоооооо

от мен да знаеш: отрицателни твърдения не се доказват. това първо.
доказва този, който отправя обвинението, сиреч ти. това второ.

наистина ли искаш да продължаваме?

Разбира се, че искам.

Снарядите и сандъците им ги има. И подписите й ги има.
Да я видим как ще доказва пред руснаците, че не е давала снаряди, ами солети.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #6683 -: Май 18, 2023, 23:05:17 »
Не мога да не се съглася с Нор.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6684 -: Май 18, 2023, 23:06:34 »
Цитат на: AnonimusBG
Костя май ме губи като гласоподавател.

Погледни кои плюят "Възраждане" и си направи сметката кого ще зарадват тия, дето няма да гласуват за "Възраждане".
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6685 -: Май 18, 2023, 23:39:56 »
Не избързвайте, ще плюем Възраждане, когато и ако, активно или пасивно, помогнат на баце, да влезе в изпълнителната власт!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6686 -: Май 18, 2023, 23:41:20 »
Съгласен съм че са различни, но Костя преди изборите каза че за референдума са се подписали 600 000 значи ако на изборите получи по-малко от 500 000 гласа значи са фалшифицирани.
Така се приказва ако отиваш на избори (и на интервю за работа  :))) ). Трябва да говориш, че ще спечелиш. Ако приказваше, че ще вземе само 16% нямаше да вземе и 8%.
Това е стратегията на успеха. Така се приказва. Научил си е урока. Не вярвам, да не е осъзнавал реалното положение, че е далеч от популярността на 50 - те процента. Които му трябват.
Това не е недостатък.

На Коста ще му е трудно. Има вид на интелектуалец, говори смислено... Ясни цели!  Но народът иска да му се говори като "бате Бойко": "Аз съм прост и вие сте прости, затова се разбираме". Народът иска неговият любимец да е като него, с шкембе. Това е! За народа успешен си, ако си изпратил децата в чужбина. Ето ти Бойко!
За народа не е позорящо да си бил бандюга или да си покраднювал. Той би го правил ако бъде на неговото (на Бойко) място. Затова ще му е трудно на Коста. Няма медий зад гърба си също.
 
« Последна редакция: Май 19, 2023, 00:12:57 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2264
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6687 -: Май 19, 2023, 03:52:52 »
Отдавна е професор
Офтопик само за протокола:
Нако Стефанов - да.
Обаче сайтът на НБУ не е достоверен източник - гледа се в регистъра на НАЦИД.
Щото там еНБехУйците и Михаил Неделчев примерно го водят "професор", но не е опрофесорен нито по стария Закон за научните сгепени и научните звания, нито по игнатовските и следигнатовските повърни. Даже и малък доктор не е.
Той Игнатов затуй и снесе ЗРАСРБ, за да си узакони незаконните еНБехУйски "длъжности".
И затуй унищожиха и регистъра на ВАК, а създадоха НАЦИД, където някакви анонимни булки със задна дата след научните съвети и ВАК решават кой става за доктор, доктор на науките, доцент, професор...
Нагледах се на провинциални -  околийски ги нарича мой колега химик, длъжности, раздавани на наши хора от петчленки и седемчленки.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2264
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6688 -: Май 19, 2023, 04:12:46 »
Понеже в 404 кинжалите видяха сметката на складовете за боеприпаси с обеднен уран и неизвестно кво още, сега ги местят в България. Прочее някой БГ полИтик, анализатор или просто мисир дали е повдигнал въпроса за иницииране  на искане за подобно решение, което не съм убедена, че е в конституционните правомощия на служебници (самото решение и кой, кога и как го е взел - отделен въпрос, не бих се учудила, ако пак са били Радевите лекета):

Quote (selected)
Министерският съвет прие решение за одобряване на международен договор BU-D- QAH „За изграждане на системи за сигурност на помещенията за съхранение на класифицирано оборудване и въоръжение с класификация „US Secret” за самолети F-16 Block 70“, по програмата FMS на САЩ.

Със същото решение и на основание Конституцията на Република България, Министерският съвет предлага на Народното събрание да ратифицира със закон международния договор LOA BU-D-QAH „За изграждане на системи за сигурност на помещенията за съхранение на класифицирано оборудване и въоръжение с класификация „US Secret” за самолети F-16 Block 70“.

Правителството одобри присъединяването на МО към меморандум за разбирателство относно многонационално сътрудничество за инициатива за многонационално съхранение на боеприпаси

Министерският съвет прие Решение, с което одобри присъединяването на Министерството на отбрана на Република България към Меморандум за разбирателство между министъра на отбраната на Кралство Белгия, Департамента за национална сигурност на Канада, Министерството на отбраната на Чешката република, Министерството на отбраната на Република Естония, Министерството на отбраната на Република Финландия, министъра на отбраната на Френската република, Министерството на националната отбрана на Република Гърция, Министерството на отбраната на Република Унгария, Министерството на отбраната на Италианската република, Министерството на отбраната на Република Латвия, Министерството на отбраната на Република Литва, Министерството на отбраната на Кралство Нидерландия, Министерството на отбраната на Кралство Норвегия, Министерството на националната отбрана на Република Полша, Министерството на националната отбрана на Република Румъния, Министерството на отбраната на Словашката република, Министерството на отбраната на Република Словения, министъра на отбраната на Кралство Испания, Въоръжените сили на Швеция, Държавния секретариат на Обединеното кралство Великобритания и Северна Ирландия и Агенцията на НАТО за поддръжка и придобиване относно многонационално сътрудничество за инициатива за многонационално съхранение на боеприпаси (Multinational Ammunition Warehousing Initiative - MAWI).

C цитираното Решение на Министерския съвет, Република България потвърждава поетите ангажименти като страна домакин в подкрепа на плановете на НАТО към Концепцията за Възпиране и отбрана в зоната за отговорност на SACEUR за предно разполагане на боеприпаси и оборудване в източния фланг на НАТО.
« Последна редакция: Май 19, 2023, 04:19:12 от Zeitgeist »

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2264
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6689 -: Май 19, 2023, 04:22:55 »
"Страна домакин", понимаете ли.
Гостоприемници, начи.
Тва - докато ви занимават с тикви и каскети и вие им се връзвате.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6690 -: Май 19, 2023, 09:30:33 »
Но народът иска да му се говори като "бате Бойко": "Аз съм прост и вие сте прости, затова се разбираме".
  :thup:

Лично съм се сблъсквал с "народа", загубих нерви, време и оптимизъм, опитах да убедя колеги, да вземем професионалната си съдба в свои ръце, не стана, тръгнаха след психопат - демагог, и знаеха че е такъв, но ги домързя да пораснат и решиха че е по-яко друг да има грижа за тях, всичко пропадна естествено, пръснаха се да се спасяват поеденично, някои загинаха от мизерия!

На "народа" добро можеш да направиш само насила, за това реалната демокрация навсякъде е провал, преуспява само фалшивата, зад нея се крие олигархия - в метрополиите, а в колониите като нашата - компрадорски назначен елит.

Спасение от вън няма! От вътре - само от пораснали граждани, не от инфантилни идиоти.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6691 -: Май 19, 2023, 09:42:47 »
Слушам НС, говори на-тати-момчето, ще променят НПК, изоставиха всичко и се заеха със спасяването на статуквото, със елеминирането на каскета!

Вместо да спасяват България и българите! Всеки народ си заслужава съдбата.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6692 -: Май 19, 2023, 11:38:22 »
В нашата държава има много хора, които трябва да бъдат съдени за саботаж/противодържавна дейност. Но нямаме съд. Имаме постройки, и в тях нагушени съдии и прокурори.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6693 -: Май 19, 2023, 13:02:52 »
Цитат

    ИТН ще подкрепи експертния кабинет на ГЕРБ-СДС

https://glasove.com/novini/itn-shte-podkrepi-ekspertniya-kabinet-na-gerb-sds
Скритата лимонка най накрая не се стърпя и изпълзя от дупката си!
Като си помисля, че май по ено време беа пръва политическа сила, яхнала вълната "антибоку"!
Маааллииий, къф чепат са ни го били издялалиии...!!!
 :cool-1084:

И ни го набутаха ... ама ЯКО !!!  :t0174:


Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1277
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6694 -: Май 19, 2023, 13:23:49 »
Язък за децата, дето скачаха по площадите и ядоха бой от полицията. Аз да съм на тях, ще събера де що има развалени яйца в републиката и ще ги намятам по Славиту и ОПГ-то му.  Даже пуканките ми се отщяха да му...всичките роднини от женски пол на Дългия. Колко ти платиха, бе, тарикат учиндолски :t2407:  :t2407:..
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6695 -: Май 19, 2023, 13:26:24 »
Бе не стигат. И с чалгарите.  :smokin:
Фпрочем дългия клоун, че гледа през криф макарон, не само парламент но и единия процент за субсидия

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6696 -: Май 19, 2023, 15:07:18 »
Ти да видиш!
Говорилнята заработила, даже "депутатите приеха на първо четене механизма за разследване на главния прокурор".
Започваме с поръчковите изпълнения. Следващото ще я войска за 404, я ИК, евро и ЕС единство. Което, разбира се, не пречи да се тюхкаме пред медиите за бюджет, за инфлация, за образование, здравеопазване!
Със 191 гласа "за" депутатите приеха на първо четене механизма за разследване на главния прокурор

Явно само неходилите на закуски, обеди, вечери и различни почерпки при гаулайтера не искат да гласуват !

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6697 -: Май 19, 2023, 15:21:47 »
Ма н' дей тъй. По важност вървят нещата, Ти ще ги изкараш манкьори/симуланти едва ли не.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6698 -: Май 19, 2023, 15:35:13 »
Колко ти платиха, бе, тарикат учиндолски :t2407:  :t2407:..

А на мен ми е интересно, как точно ше ни изтъркаля хаджигеновското "крачещо брюкселско недоразумение" ...  :cool-1084:


Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6699 -: Май 19, 2023, 15:36:50 »
Ма н' дей тъй. По важност вървят нещата, Ти ще ги изкараш манкьори/симуланти едва ли не.
Ааа, не! Глеам Баце к'ви ги редИ и глеам к'ви ги работат:
"Приходите в хазната за първото тримесечие ще са поне 1,5 млрд. лв. по-малко. През юни държавата няма да може да си плаща дори заплатите и пенсиите", заяви Борисов.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6700 -: Май 19, 2023, 16:37:58 »
Крадците спасяват кожите и награбеното, обещават на кандидат крадците с потекли лиги, от плячката.

Нас ни еб@т с 200, до 20-тина години, ни България, ни българи ще има! А, може би не заслужаваме да ни има!?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6701 -: Май 19, 2023, 17:06:52 »
Quote (selected)
През юни държавата няма да може да си плаща дори заплатите и пенсиите", заяви Борисов.
Е, те тогава най накрая ще сме стигнали дъното и едва тогава може и да сме извадили тоягите.
Прекрасно!
Пък тогава - кой-кого!
 :angryfire:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6702 -: Май 19, 2023, 17:18:20 »
Quote (selected)
През юни държавата няма да може да си плаща дори заплатите и пенсиите", заяви Борисов.
Е, те тогава най накрая ще сме стигнали дъното и едва тогава може и да сме извадили тоягите.
Прекрасно!
Пък тогава - кой-кого!
 :angryfire:

Крадците да върнат ограбеното от нас, от офшорните си сметки, и да платят пенсиите на българите!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6703 -: Май 19, 2023, 17:22:16 »
Според Веселина Томова, за сега боко надвива каскета.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6704 -: Май 19, 2023, 17:28:42 »
Според Веселина Томова, засега боко надвива каскета.

А според мен – и двамата отиват у киреча!

Тъй като Боко непрекъснато гасне пред очите ми като "препикано мушкато"...

За което – сори! – този израз си го гепих от някого от колегите по-горе ...   :i_laughing:


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6705 -: Май 19, 2023, 18:09:56 »
Правителството е на кантар.
Не стига малко и ако Баце се бръкне по-дълбоко в дисагите току виж "аргументирал" някой депутати от ППДБ че и от БСП - за евроатлантизма, да има пенсии или старъпи с европейски средства.
ДПС и те ако влязат във властта сега на есен може да инкорпорират още някоя община. Пари имат да си купят цялото НС, ама дали ще поискат?
ИНТ имат да си връщат, ще опитват да отлюспват от ПП. Там парите са манечко ама предните две групировки ще внесат в касичката за общото благо. А колко е злопаметен учиндолския не е за разправяне.
« Последна редакция: Май 19, 2023, 19:06:02 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6706 -: Май 19, 2023, 18:30:47 »
Все се каня да питам. Депутатът от Герб Чолаков и шефът на административния съд Чолаков имат ли нещо общо? Освен излъчването.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6707 -: Май 19, 2023, 19:31:23 »
Цялото статуково е зад боко, срещу каскета! И всички са статукво! Аз като ви разправям, че не трябва да ходим на избори и да саботираме всчико на властта и опозицията, вие не ми вярвате, но скоро ще се убедите!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6708 -: Май 19, 2023, 19:34:47 »
Не знам!
Като гледам около мен се намират и хора да саботират, но големите поражения се нанасят от крепителите на статуквото. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #6710 -: Май 19, 2023, 19:55:04 »
Аз като ви разправям, че не трябва да ходим на избори и да саботираме всчико на властта и опозицията, вие не ми вярвате, но скоро ще се убедите!
Т.н. "саботиране" е илюзия, защото ни най-малко не вреди на американската власт. Напротив, гласуване за тези, които са срещу нея, е единственото правилно решение!!!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6711 -: Май 19, 2023, 19:58:55 »
Напротив, гласуване за тези, които са срещу нея, е единственото правилно решение!!!
Не и ако само си мислиш, че гласуваш срещу мафията! Помните ли, как атака гласува за властта на един сикаджия!?
Да не забравите да гласувате!  ;)


Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6713 -: Май 19, 2023, 20:24:42 »
Отдавна "Атака" не е фактор.



Е, тогава беше фактор, хората бяха гласували за тях, надявайки се на нормалност...  каквото е било, пак ще бъде, всички кризи започват като криза на морала.

Днеска, се гласува закон, за разправа и затваряне на устата на Иван Гешев, Възраждане са гласували "въздържал се", защо не против, от чалгарите друго не съм очаквал, но Възраждане...!?
« Последна редакция: Май 19, 2023, 20:32:09 от Maximus II »
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #6714 -: Май 19, 2023, 20:41:46 »
Quote (selected)
каквото е било, пак ще бъде
Не винаги е така.
Quote (selected)
Възраждане са гласували "въздържал се", защо не против, от чалгарите друго не съм очаквал, но Възраждане...!?
Предполагам, за да не си помисли някой, че имат нещо общо с Гешевия клон на мафията. Важното е, че не са гласували "за".

Вижте, не съм нито член, нито адвокат на "Възраждане". Омръзна ми да го повтарям. Аз си гласувам за тях, а вие за кого искате или ако искате "бойкотирайте", щом си мислите, че има смисъл. Защо да си губя времето да агитирам с нулев резултат? Никой никога тук не си променя мнението. Тогава защо са всички тези спорове? Никаква истина не се ражда в тях, а само се изнервяме и чупим копие след копие. Повече няма да споря, а само ще давам информация, а вие я анализирайте и си правете изводите. Всичко останало е загуба и на моето, и на вашето време. Само ви моля да не вземате информацията, която ви давам, за агитация. Това е именно информация и нищо друго.

И без това съм слаб в споровете и всеки опит да защитя някаква кауза обикновено се обръща срещу нея. Така че да, отказвам се да споря и току-що премахнах един умен човек тук от "черния си списък", защото ми хареса позицията му по Русия, а след като се отказвам да споря, и той няма да ме нервира повече с атаките си, пък нека си критикува "Възраждане", аз повече няма да ги защитавам, както вече разбрахте, защото няма смисъл, правя им мечешка услуга.



От ГЕРБ търсят петима продажни депутати за правителство
« Последна редакция: Май 19, 2023, 20:55:06 от lucho »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6715 -: Май 19, 2023, 20:58:43 »
ох мамоооооо

от мен да знаеш: отрицателни твърдения не се доказват. това първо.
доказва този, който отправя обвинението, сиреч ти. това второ.

наистина ли искаш да продължаваме?

Разбира се, че искам.

Снарядите и сандъците им ги има. И подписите й ги има.
Да я видим как ще доказва пред руснаците, че не е давала снаряди, ами солети.

извинявай, ама това са глупости. от теб се иска да докажеш, че първо нинова е знаела, че като подписва износ за полша, той отива в укрия. второ, че го е направила умишлено. трето, че не е имала друга възможност. четвърто, че точно нинова е единствения фактор, който трябва да спре това, което на теб не ти харесва, и разните му разузнавания, дансове и прочие служби за чеп за зеле не стават.

дерзай.

баси простотиите, значи. това си беше персонална атака срещу нинова. от една страна нито преди, нито след нея се чува нещо за некви оръжия. от друга, руснаците не са спряли да изнасят специфични отливки от точно определена стомана с точно определена форма /справка бачо кольо/. не са спрели да снабдяват укрия с амоняк. газ и досега щеше да тече, ако украинците не го бяха спрели.

обаче трябва да се реве срещу нинова. ами ревете. толко ви е акъла.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6716 -: Май 19, 2023, 21:00:38 »
Защо да си губя времето да агитирам с нулев резултат? Никой никога тук не си променя мнението. Тогава защо са всички тези спорове?

И аз гласувам за Възраждане, не споря а разсъждавам и коментирам фактите, каквито са. Този закон стоеше на трупчета, а сега изведнъж се гласува за да се спаси баце от сваляне на имунитет и притискане на Гешев, който се закани, да разкрива срамни корупционерски дела. То е очевидно!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6717 -: Май 19, 2023, 21:00:51 »
Отдавна "Атака" не е фактор.

Е, тогава беше фактор, хората бяха гласували за тях, надявайки се на нормалност... 

е, не, тва е малоумие. ква нормалност от сидеров? кога е бил нормален - като си снима уя с очила, като беше главред на демокрация, като ходеше да хулиганства и да се бие? кога? че на него образът му беше на хулиган и побойник, малко дрът за хлапак.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6718 -: Май 19, 2023, 21:10:20 »
е, не, тва е малоумие. ква нормалност от сидеров?

А един друг наш политик, сега евродепутат, си снима гъза, ама го изпратихте в европарламента, а!? Или е нормално, сикаджия да е главсек на МВР, 2 пъти кмет на София и 3 пъти минпред!?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6719 -: Май 19, 2023, 21:14:44 »
ти ся кво твърдиш - че след тези ненормалници хората гласуват за хулиган, очаквайки нормалност? тези хора според теб с всичкия си ли са?

или на теб нещо гредоредът ти хлопа, определяйки "нормалност" за причина за гласуване?