Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 16, 2024, 11:25:10

Автор Тема: Румънците са виновни за чумата по свинете! Дали да не ги загробим?  (Прочетена 2288 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 697
    • Профил
Няма друг такъв ръководител по света! Веднага анализира, вниква и намира виновния! Ако не се приеме да ги загробим*, може би да подадат оставки, като румънци?  :walking_garbage_can-2232:

*Защо напоследък само загробваме, че то преди и погребвахме и заравяхме!  :t2334:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23650
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Писали сме заедно в различни теми. :way_to_go-1308:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Кат сте почнали да го тропосаме за историята:

Министерство на външните работи на Румъния разпространи снощи декларация по повод думите на премиера Борисов, че е сигурен, че румънските туристи са докарали африканската чума по свинете у нас, "защото  5 700 коли влизат от Румъния всеки ден през "Дунав мост". Ходят, ядат, хвърлят. Няма какво да направим. ЗамогнАха се хората. Сега ходим и чистим, чистим". Това каза Борисов в петък вечер на среща с кметове в Пазарджик. Думите му бяха разпространени от много румънски информационни сайтове. Не закъсня и реакцията на румънското МВнР:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Няма друг такъв ръководител по света!

Любим ръководител! Еманация на българската простотия. Напальон казл, че всеки солдат носи маршалски жезъл в раницата си. А всеки среден българин носи Боци в гените си. И си вика : "Ето, той е като мен. Мисли като мен, говори като мен, не знае какво да прави като мен, краде като мен, лъже като мен...,значи и аз мога да бъда като него."

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23650
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
otvrat ти направо формулира "Българската мечта". :way_to_go-1308:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Няма друг такъв ръководител по света!

Любим ръководител! Еманация на българската простотия. Напальон казл, че всеки солдат носи маршалски жезъл в раницата си. А всеки среден българин носи Боци в гените си. И си вика : "Ето, той е като мен. Мисли като мен, говори като мен, не знае какво да прави като мен, краде като мен, лъже като мен...,значи и аз мога да бъда като него."

... всъщност, "значи мога да съм си, какъвто съм, и няма нужда да се променям - всичко си е и ще бъде наред" е, което си мисли.

А това вече е проблем.  >:(

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
... и след като и Нинова го захапа за свинската му "дипломация", засичам време на медиите на Пеевски за етюдчета в стил "Свиня носи мазен вестник, румънец я гони, да си го вземе".

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
otvrat ти направо формулира "Българската мечта".

ТцЪ. Българската действителност. Ф момента!!! :m1708:

А инак, Баце – голем дипломат! Барабар с вънкашната ни министерка – Фльор–Ца.   :pissed-891:
« Последна редакция: Август 05, 2019, 17:47:53 от Джиджи »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11128
    • Профил
Quote (selected)
голем дипломат
Почти! Гоуем диплодок.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.