Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 20, 2024, 01:55:18

Автор Тема: Официално откриха паметник на сенатор Джон Маккейн в Студентски град …  (Прочетена 10282 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
За тази новина научих от позната от Сан Диего :)

Quote (selected)
„Официално откриха паметник на сенатор Джон Маккейн в Студентски град (СНИМКИ)“

Джон Маккейн се сдоби с паметник в София… Сигурно за огромни заслуги към България и от признателност към него от страна на българския народ.
Два дни след поставянето на новия паметник в Студентски град, пред него се проведе първа официална церемония, която може да се приеме и за неговото откриване.

Някой да знае нещо повече или това е новина от рода на пусканите в nenovinite.com? Сенаторът почина едва ли не вчера, а днес вече и паметник да има?!

Някак си много гипсов ми изглежда този паметник, а и снимките са едни дребнички, не се виждат подробности 8)
the lamers club honourable member …

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
ми според мен е фейк, снимките са абсурдни, както и мажоретките пред "паметника", което е абсурд за паметник на военен.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
ми според мен е фейк, снимките са абсурдни, както и мажоретките пред "паметника", което е абсурд за паметник на военен.

И аз клоня към такъв извод, но исках да чуя и други мнения.
the lamers club honourable member …

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Това трябва да е някаква гаргара

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Е, ако не е поставен, със сигурност ще бъде поставен. :smokin:

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Представям си, ако действително има такъв паметник, и ако една сутрин осъмне надписан като паметника на Съветската армия, само че с обратни внушения... какъв демократичен вой ще се надигне!
 :b0230:

Неактивен Туткалчев

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 139
    • Профил
Абе и паметникът на Светослав Лучников в градинката пред "Райффайзенбанк" беше боядисан до кръста в розово веднъж, ама го почистиха...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Абе и паметникът на Светослав Лучников в градинката пред "Райффайзенбанк" беше боядисан до кръста в розово веднъж, ама го почистиха...

Ааа, значи са ме изпреварили  :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Абе и паметникът на Светослав Лучников в градинката пред "Райффайзенбанк" беше боядисан до кръста в розово веднъж, ама го почистиха...

Ааа, значи са ме изпреварили  :cool-1084:
в кое те изпревариха, в първото или във второто! :raspberry:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Абе и паметникът на Светослав Лучников в градинката пред "Райффайзенбанк" беше боядисан до кръста в розово веднъж, ама го почистиха...

Ааа, значи са ме изпреварили  :cool-1084:
в кое те изпревариха, в първото или във второто! :raspberry:

Ами и в двете естествено — второто не може без първото :sleazy-422:
the lamers club honourable member …