Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 17:06:03

Автор Тема: Re: Russia  (Прочетена 51500 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #900 -: Февруари 17, 2023, 15:06:08 »
Ти откъде знаеш как са станали? Откъде, източник?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #901 -: Февруари 17, 2023, 15:21:49 »
Католици, нацисти, ислямисти и комунисти си приличат по тва, че си падат по разрушаване и унищожаване на изкуството.

Ако не се лъжа Савонарола е обичал да прави публични изгаряния на картини и книги във Флоренция през Ренесанса .Ботичели дори доброволно си е носел картините и ги е хвърлял в огъня...

 :popcorn:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #902 -: Февруари 17, 2023, 16:06:11 »
Ако не се лъжа Савонарола е обичал да прави публични изгаряния на картини и книги във Флоренция през Ренесанса .Ботичели дори доброволно си е носел картините и ги е хвърлял в огъня...

Какво невежество! Савонарола е монах доминиканец, ни картини, ни статуи е имал, проповядвал е срещу разврата, убедил е съгражданите си, сами да унищожат разкоша и лукса си. Очевидно не е бил с всичкия си.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #903 -: Февруари 17, 2023, 16:19:19 »
Католици, нацисти, ислямисти и комунисти си приличат по тва, че си падат по разрушаване и унищожаване на изкуството.

Ако не се лъжа Савонарола е обичал да прави публични изгаряния на картини и книги във Флоренция през Ренесанса .Ботичели дори доброволно си е носел картините и ги е хвърлял в огъня...

 :popcorn:

Сигурно. Демократите си падат по тотал щетите:
https://www.mk.ru/politics/2023/02/17/glava-kosmicheskogo-agentstva-turcii-yyldyrym-zayavil-o-sushhestvovanii-seysmicheskogo-oruzhiya.html

Глей сега сеир.

 :popcorn:
да си зема и аз от ония веселите пуканки ):->

https://www.youtube.com/watch?v=GsTX38LPIbQ
що ли ми се струва че на некои как да печелим приятели и да влияем в обществото скоро време ще им проснат кожата да съхне на слънце...
сигурно е зарад пуканките, мноо силни ги правят нещо напоследък
« Последна редакция: Февруари 17, 2023, 16:28:55 от Banana Joe »
*********   ✹    *********

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #904 -: Февруари 17, 2023, 16:25:56 »
Абу Бакр Ал Багдади тоже е проповядвал срещу разврата...

И разбира се  хората във Флоренция доброволно са си горели картините и дори шахматните дъски.И Ботичели доброволно тоже....

 :nuts:

Со кротце си благо и со малко кютек.....

 :smokin:




Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #905 -: Февруари 17, 2023, 21:18:26 »
Парасковиевка е освободена!
От Уикипедията:

Параскови́евка (укр. Параскові́ївка) — село Соледарской городской общине Бахмутского района Донецкой области Украины. Население по переписи 2001 года составляет 2807 человек.

Херсо́н (укр. Херсо́н) — город на юге Украины, административный центр Херсонской области, Херсонского района и Херсонской городской общины. Население города на 1 января 2019 года составляет 289 тыс. постоянных жителей, а в границах горсовета — включая населённые пункты, подчинённые райсоветам города — 330 и 334,5 тыс. человек соответственно.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #906 -: Февруари 17, 2023, 21:37:41 »
Уикипедията:

Параскови́евка (укр. Параскові́ївка) — село Соледарской городской общине Бахмутского района Донецкой области Украины. Население по переписи 2001 года составляет 2807 человек.

Херсо́н (укр. Херсо́н) — город на юге Украины, административный центр Херсонской области, Херсонского района и Херсонской городской общины. Население города на 1 января 2019 года составляет 289 тыс. постоянных жителей, а в границах горсовета — включая населённые пункты, подчинённые райсоветам города — 330 и 334,5 тыс. человек соответственно.
Само русофобите цитират "източници", където руски населени места демонстративно ги пишат украински.
Да не говорим, че явно не разбирате или се правите, че не разбирате важното значение на Парасковиевка.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #907 -: Февруари 17, 2023, 21:54:11 »
Само русофобите цитират "източници", където руски населени места демонстративно ги пишат украински.
Да не говорим, че явно не разбирате или се правите, че не разбирате важното значение на Парасковиевка.
Луцхо, ти да не забрани Уикипедията? Вече? Ми почакай малко, може и да не стане, както си го замислил.
Да не говорим, че само галфоните не разбират за какво става дума в цитираното.
Като освободят още някой случайно останал неразрушен селски нужник, докладвай пак. И пак се направи, че не разбираш за какво става дума. Или пък ... наистина ... не разбираш.

тоа-дето-го-нема-или-по-скоро-нема-срама,
ти наистина си невероятен дебил и наглец.

« Последна редакция: Февруари 17, 2023, 22:08:40 от паралелепипед »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #908 -: Февруари 20, 2023, 22:20:08 »
Ъхъ. И именно затова сдаде няколкото области в края на март, после сдаде Змийския остров и деблокира Одеса, после сдаде още едно направление, пък после сдаде и Херсон.
Не е "сдал" нито "няколко области" (не е имал такива, за да ги "сдаде"), нито Змийския остров (който е ничий и всеки, въобразил си, че е негов, се превръща в лесна цел), нито е блокирал Одеса, за да я деблокира, нито е "сдал" направление, нито Херсон, защото евакуира населението. Жалкото Ви хленчене вече става банално. Моля, престанете!
Виж какво, палячо, усуквай се и се прави на неразбрал, щом искаш. Но няма нужда да се влачиш подире ми и не си въобразявай, че можеш да ме поучаваш.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #909 -: Февруари 20, 2023, 22:22:25 »
Щрих от войната с елементи на цирк:
https://stalingrad.life/news/vagneram-postavyat-snaryady-esli-prigozhin-izvinitsya/

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #910 -: Февруари 21, 2023, 11:33:36 »
Не ми давай наклон бре момченце....

 :smokin:

Май тва беше. Започна совковостта. Пенции, социалки и други глупотевини....

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #911 -: Февруари 21, 2023, 11:35:23 »
Не ми давай наклон бре момченце....

 :smokin:

че ти си се кльопнал у кереча и по-надоле няма къде да се разливаш....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #912 -: Февруари 21, 2023, 11:42:37 »
Абе ти кат си модератор за къф се мислиш.Накрая ще си останете само модераторите да си спомняте младините....

 :nuts:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #913 -: Февруари 21, 2023, 13:14:06 »
Айде модераторчето пак се развихри.Явно обичащо бабички .....

Те тва си е девиация и си има медицински термин...

 :popcorn:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #914 -: Февруари 21, 2023, 13:18:11 »
Айде модераторчето пак се развихри.Явно обичащо бабички .....

Те тва си е девиация и си има медицински термин...

 :popcorn:

знаем, че няма връзка между произнесеното от теб и евентуално съществуващия ти потенциално-главен мозък, но да го демонстрираш непрекъснато предизвиква само жалост и съчувствие към тези, които те търпят...

 :m1273:
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #915 -: Март 03, 2023, 13:58:50 »
Не трябва да ги пускат от чувала.Трябва една показна ликвидация на тези 10-15 000 които са вътре.Тва ще има монументален деморализиращ ефект върху противника.

Последните новини са, че руската артилерия точно тва прави.Удря по бягащите през калните полета  тълпа......

Май се очертава първото "сериозно клане" от началото на войната...




Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #916 -: Март 03, 2023, 14:18:24 »
Трябва една показна ликвидация на тези 10-15 000 които са вътре.
Те са деца бе, капут!
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #917 -: Март 03, 2023, 14:54:23 »
Тва е война глупачке.Бягай при тенджерите....

 :popcorn:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #918 -: Март 03, 2023, 17:40:25 »
И аз за кюрдите се замислих. Не съм наясно колко се различават от турците. Бе неуредени работи и място за фитили винаги са налице. Справедливостта е една химера. А може би хората по принцип прекалено много искат/очакват?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #919 -: Март 03, 2023, 17:56:33 »
Тва е война глупачке.Бягай при тенджерите....

 :popcorn:
Кое е война, нещастнико? По цял ден седиш на дивана и си драпаш оная работа, сигурно жена ти те храни. И имаш наглостта да твърдиш кое било война и кое не, ти носа не си си подавал на улицата от години.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #920 -: Март 03, 2023, 20:29:46 »
Днес нямам достъп до  www.livejournal.com.
Вие имате ли?

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #921 -: Март 03, 2023, 20:37:41 »
Влиза се от раз. Да не би нещо да се е бъгнало в твоето устройство? Не че много разбирам от тия неща, ма що не пробваш да влезеш през друг браузър?
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #922 -: Март 03, 2023, 20:48:39 »
Не знам. Почти цялата руска преса ми е блокирана от месеци, сега и това.
Възможно ли е доставчикът на интернет за района да се престарава?

Лисицата ми предлага да търся чрез Гугъл
Яндекс ми иска нещо на английски да попълвам некви кодове
Това не е било до сега така
« Последна редакция: Март 03, 2023, 21:00:59 от Алиса »

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #923 -: Март 03, 2023, 21:05:51 »
Тъкмо щях да тръгвам, в яндекса не съм влизала от сто години, ма и там от раз. Аз на твое място щях да питам директно доставчика си на интернет, защо от сума време нямам достъп.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #924 -: Март 03, 2023, 22:19:48 »
Тъкмо щях да тръгвам, в яндекса не съм влизала от сто години, ма и там от раз. Аз на твое място щях да питам директно доставчика си на интернет, защо от сума време нямам достъп.

Не е ясно какво общо има яндекс с доставчика на интернет в БГ?
Или няма?

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #925 -: Март 03, 2023, 23:16:32 »
Казах в кухнята.За хола ще искаш разрешение!

 :popcorn:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #926 -: Март 05, 2023, 22:18:42 »
"А то, что Стрелков — баба, это уже, по-моему, всем понятно". - подытожил Пригожин.
Обвиняват Стрелков, че не е задържал Славянск и е "избягал", а е бил там с 40 бойци и два камиона. Сега Пригожин с 50000 армия и оръдия и танкове е далеч от превземането на същият Славянск.
Стрелков в 2014 година беше в Новорусия. Преди това в Крим. Къде беше Пригожин тогава? Делкаха с други  олигарси наследството от СССР.
За мен е крайно интересно какви задачи решава "Вагнер" и Пригожин, които не може да реши Руската армия и Шойгу? Защо се налага да има частни военни организации?* Пред кого се отчитат? Chain of command? Частниците, преторианци ли се явяват?
При Сталин имало ли е ЧВО?
Иначе най-лесно е да наречеш някой който си е рискувал живота за Русия, "баба(жена)", "девочка". Аз не бих го направил.
Доколкото знам, дори няма закон за ЧВО. Не са споменати в Руската конституция.

* Ако е само да се наемат осъдени за фронта, това го е имало и преди. Без ЧВК. Да си изкупват престъпленията с кръв.




Бучи, много въпроси зададе.
И ако наистина ги задаваш, означава, че коментарите ти са от нула по нула. Но с апломб.
На твое място бих си седяля кротко без изхвърляне, и бих се помъчила да схвана това, което не разбирам.


Пропуснал си когато тук се обсъждаше Стрелков, и отдавна той тук няма почитатели.
Сега. За Вагнер и участието му.
Представи си оня проект, Пътят на коприната. Той минава през Крим, затова се построи и Кримският мост. И отива в Украйна. Проектът е частен. Голдман Сакс, ротшилди и група Ние. Мы, някои аристократични европейски родове. И тук се вклинват евреите. Щото искат да седят на това кръстовище, и да късат билетчета. Т.е. да събират такси.  И съвсем обнаглели, хазарски хаганат щели да правя. За да е ясно на всички. Не случайно централният площад на ТелАвив се нарича Ротшилд я! Хазарията обаче е в историята на ашкеназите, или хазарците. Другите еврейци обаче, сефардите, нямат в историята си държавност. Тяхната кауза е да бъдат разпръснати по света и да контролират държавите, където се намират техните общини. Те играят с ватикана, и подкрепят от спортна страст полският проект за възстановяване на Ржеч посполита. Това е Тевтонският орден. Това е Прусия. Но това е рокфелеровата групировка.Няколко пъти наблегнах, че Байдън е католик.
И така. Криво ляво дъртият евреец Кисинджър, като посредник но не само, се договаря с някои другари от правителствата на Русия и Украйна, да се подели Украйна. И всичко ОК, вече ще подписват договор, и се яви сефардът Бората Джонсън в Киев, и нареди на Зеля да се бие до последен дъх. Даже английският сецназ го взе под арест, щото Зеля е приврженик на коринени пътечки. Но по вече на кокаинови. А кокаина идва от колумбия, не от Китай. Китай е производител на синтетичните наркотици.Прекалено много инвестиции имат рокфелеровите другари в Украйна. И Байдън, и Монсанто, и БлакРок, и Пабло Ескобар. Прилетяха и ЧВК Блакуотър, и наемници
С две думи. От едната страна се бият за ротшилдовите интереси, от друга, за рокфелеровите. От едната страна са китайските наркотици, от другата - колумбийската стока. Кръстопът. Изток -запад, север-юг.
До тук да си чул името на Русия? Не. Ето затова се бие ЧВКВагнер. Отговорих ли ти на въпроса?
И в цялата тази ситуация, Русия решава някои свои въпроси. Исторически и териториални. Както се казва, двама се карат, трети печели.
Тази война е междукланова, затова се води предимно от частни военни групировки. Затова и армията стои настрани.
Глупаво е да се сравнява СВО с Отечествената война.
Дори е престъпно

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #927 -: Март 05, 2023, 22:32:26 »
Бучи, много въпроси зададе.
И ако наистина ги задаваш, означава, че коментарите ти са от нула по нула. Но с апломб.
На твое място бих си седяля кротко без изхвърляне, и бих се помъчила да схвана това, което не разбирам.
Продължаваш да ме обсъждаш, но темата е Русия. Не съм аз. Затова и оставаш на "игнор". Когато искам да науча повече за конспиративни теории отивам на специализираните сайтове или си свалям книги за това. Има колкото искаш. Ашкенази и сефарди не ми вършат работа. И монтеки и капулети и особено Ротшилди и Рокфелеровци. Най не върши работа историята през призмата на "не християните" евреи. Зли са, нали? Разпънали Христо с ръцете на римляните и от тогава все тъй. :i_laughing:
Трябва да са виновни и за първоначалния взрив.
« Последна редакция: Март 05, 2023, 22:57:13 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #928 -: Март 05, 2023, 22:33:54 »
Бучи, много въпроси зададе.
И ако наистина ги задаваш, означава, че коментарите ти са от нула по нула. Но с апломб.
На твое място бих си седяля кротко без изхвърляне, и бих се помъчила да схвана това, което не разбирам.
Продължаваш да ме обсъждаш, но темата е Русия. Не съм аз. Затова и оставаш на "игнор". Когато искам да науча повече за конспиративни теории отивам на специализираните сайтове или си свалям книги за това. Има колкото искаш. Ашкенази и сефарди не ми вършат работа. И монтеки и капулети и особено Ротшшилди и Рокфелеровци. Най не върши работа историята през призмата на "не християните" евреи. Зли са, нали? Разспънали Христо с ръцете на римляните и от тогава все тъй. :i_laughing:
Трябва да са виновни и за първоначалния взрив.

Оправи си цитата. Отговраяш на Алиса, а си посочил друг форумец!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #929 -: Март 05, 2023, 22:35:55 »
Oправи си цитата. Отговаяш на Алиса, а си посочил друг форумец!
Roger that! :)))
От "Празната тенджера по калдъръма"

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #930 -: Март 05, 2023, 22:36:21 »
Бучи, много въпроси зададе.
И ако наистина ги задаваш, означава, че коментарите ти са от нула по нула. Но с апломб.
На твое място бих си седяля кротко без изхвърляне, и бих се помъчила да схвана това, което не разбирам.
Продължаваш да ме обсъждаш, но темата е Русия. Не съм аз. Затова и оставаш на "игнор". Когато искам да науча повече за конспиративни теории отивам на специализираните сайтове или си свалям книги за това. Има колкото искаш. Ашкенази и сефарди не ми вършат работа. И монтеки и капулети и особено Ротшшилди и Рокфелеровци. Най не върши работа историята през призмата на "не християните" евреи. Зли са, нали? Разспънали Христо с ръцете на римляните и от тогава все тъй. :i_laughing:
Трябва да са виновни и за първоначалния взрив.

Оправи си цитата. Отговраяш на Алиса, а си посочил друг форумец!

Бъч има някакъв бъг във форума.
Не се дърпай.
Ще го оправят.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #931 -: Март 05, 2023, 22:36:46 »
Бучи, много въпроси зададе.
И ако наистина ги задаваш, означава, че коментарите ти са от нула по нула. Но с апломб.
На твое място бих си седяля кротко без изхвърляне, и бих се помъчила да схвана това, което не разбирам.
Продължаваш да ме обсъждаш, но темата е Русия. Не съм аз. Затова и оставаш на "игнор". Когато искам да науча повече за конспиративни теории отивам на специализираните сайтове или си свалям книги за това. Има колкото искаш. Ашкенази и сефарди не ми вършат работа. И монтеки и капулети и особено Ротшшилди и Рокфелеровци. Най не върши работа историята през призмата на "не християните" евреи. Зли са, нали? Разпънали Христо с ръцете на римляните и от тогава все тъй. :i_laughing:
Трябва да са виновни и за първоначалния взрив.



Тогава да не съм чула по вече простащините ти от рода къде е армията на Русия, или колко е велик Гиркин
Стой си тихо и кротувай. Чети! И да не си гъкнал!
Дошъл си. Научи нещо.
Ние от теб няма какво да научим.


Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #932 -: Март 05, 2023, 22:39:49 »
И да не си гъкнал!
:lol: :surr:

Научи нещо.
Ние от теб няма какво да научим.
Бих искал да имам твоето самочувствие.
Хора като теб не трябва да си губят времето по форуми. Такива хора са "National treasure".
Те трябва да ръководят държави, континенти и дори галактични федерации. Нищо по-малко!
« Последна редакция: Март 05, 2023, 23:18:08 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #933 -: Март 05, 2023, 22:42:19 »
Надявам се на по малко сърцераздирателно сбогуване от предишният пореден последен път.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #934 -: Март 08, 2023, 17:00:41 »
Как може да се изразяваш така? Месо.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #935 -: Март 08, 2023, 17:03:34 »
Я у леву бе!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #936 -: Март 08, 2023, 17:12:23 »
Аз се имам за неутрален, доколкото е възможно в днешния сложен свят. За такива като вас нещата са прости - ляво и дясно. Ти си десняк демек. Да знам де.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Re: Russia
« Отговор #937 -: Март 08, 2023, 17:27:49 »
Деликатни сте напоследък. Какво ви подразни точно в мойто мнение?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Re: Russia
« Отговор #938 -: Март 08, 2023, 17:43:25 »
Разбрах.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23770
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #939 -: Март 10, 2023, 19:59:52 »
Жизненият път на Ф.А.Сергеев (Артём), чието име ще бъде върнато на Бахмут след освобождението му от нацистка окупация
Бахмут съществува под това име от средата на 16 век и е бил Артьомовск по-малко от 100 г. За сравнение – град Санкт Петербург е носил това си име век и половина по-малко от Бахмут.
Та да разбираме ли, че ще му бъде върнато името Ленинград? След освобождаването му от путиново-олигархична окупация.
Пак ли те напъна и търсиш къде да изсипеш стомашното съдържание?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #940 -: Март 10, 2023, 20:04:38 »
Quote (selected)
и търсиш къде да изсипеш
Не търси. Изсипа го.
И ако модерацията остава с впечатление, че сме в позата на класа, дето иванчо пръднал в час и го изгонили на чист въздух, а ние се вмирисваме - е не моа да споря!
Абе капут!
Дали ще сменят името на Питер - Ленинград, Сталинград - Волгоград, това са подробности в сравнение с глобалните промени които се случват пред очите ни.
Дейбъ и късогледия капут си!
Дребна душица - не станало на неговото.
Мижитурка си, не знам какво се случи, не бе такъв.
Предположих, че са те изритали от къщи, ама дори това е малко, за да се гърчиш като червей.
Твай!
« Последна редакция: Март 10, 2023, 20:10:11 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #941 -: Март 10, 2023, 20:11:58 »
Що се занимавате с глупости.
Бахмут, Артьомовск?
Това ще го решат победителите.
Амаменема може и да е прав, но прекалено много бандеровщина вече лъха от това име.
Така че чакаме.
« Последна редакция: Март 10, 2023, 20:23:42 от AnonimusBG »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #942 -: Март 10, 2023, 20:22:38 »
Quote (selected)
Амаменема може и да е прав, но прекалено много бандеровщина вече лъха от това име.
Дали лъха или не - отделен въпрос, но капута прехвърля на друга плоскост нещата, толкова ли не го разбираш?
Не путиновата олигархия е сменила имато на Ленинград и това му е ясно - на капута, но иска да трови и трови и трови форумчето.
 
Quote (selected)
Между 1914 и 1924 г. Санкт Петербург носи името Петроград, от 1924 до 1991 г. – Ленинград, а разговорно е наричан също Питер и Петербург.
Без значение дали Путин прави нещо достатъчно, дали е и толкова положително или не, но капута угоднически /кому?/, пропуска предните престъпници - белязания и пияндурника и кове пирони само защото не се случват нещата така, както му се иска и според мижавите сайтчета, които чете и му текат лигите.
Иска му се на капутчето да е друго - твай!
И не понася сегашното положение, което от 30 г. е вече РАЗЛИЧНО!
С всичките му кусури!
Защо - не знам - само предположих!
Ако беше фонфонът или оня стригач на овце щях просто да го напсувам.
Раздвоен съм!
 :t0113:
Излазям, като това не значи, че се отклонявам от бан.
Но - аман!
Написах го в рамките на 120 сек. и ме отшиба, та затова - тук!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #943 -: Март 10, 2023, 20:24:38 »
Що се занимавате с глупости.
Бахмут, Артьомовск?
Това ще го решат победителите.
Амаменема може и да е прав, но прекалено много бандеровщина вече лъха от това име.
Така че чакаме.

Мен пък за шо?

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #944 -: Март 10, 2023, 20:32:25 »
Не зная.
Ти в 80-те си живял повече в СССР.
Аз бях два пъти по за 10-15 дни 87-88 г. в Ленинград, но не помня някой да го е наричал Питер.
Въпреки че бях в най-различни среди.
Студенти, фарцовщици и типа начинаещи бандити до някакви интелигенти.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23770
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #945 -: Март 10, 2023, 20:45:59 »
Интересен вкус!
Пръднята е запазена непокътната, вентилатора е е захвърлен в килера да не разсее миризмата.
Наслаждавайте се!
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #946 -: Март 10, 2023, 20:58:57 »
Не зная.
Ти в 80-те си живял повече в СССР.
Аз бях два пъти по за 10-15 дни 87-88 г. в Ленинград, но не помня някой да го е наричал Питер.
Въпреки че бях в най-различни среди.
Студенти, фарцовщици и типа начинаещи бандити до някакви интелигенти.

Да уточня.
Това беше за Джузепе.
Щом преча кажете ми.
Но не разбирам с какво преча?
Ако сте си намерили нов мальчик для битья до свидания.
Разбирам че извиненията за грешките ви са под достйнството ви, но и на мен не ми е по-лесно да ви търпя.
Чао.
Аз излизам в безсрочна ваканция засега.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #947 -: Март 15, 2023, 10:05:35 »
Двата шута, по ирония на съдбата и двамата носещи претенциозното име Владимир, играят предписания им спектакъл: русские рубят русских за кефа на наблюдателите от ФИФА Запад.
И докато наивниците са се вторачили във все по-незначителни подробности на кървавата парлама за отвличане на вниманието, внушавайки си, че там има някакъв титаничен сблъсък и че накрая някакво Добро ще дойде отнякъде и ще победи, става нещо съвсем друго и истински важно – планирано отпреди половин век. Световният концлагер се строи с енергични и непоколебими стъпки. Фашизираният Китай повлече крак, сега са наред Западът и Русия.

Ето някои „бодрящие душу“ четива и видеа за въвеждане на цифровия фашизъм в Русия (с гала откриване – на знаменателната дата 1 април).
https://bastyon.com/index?r=sub&v=2a83d70d241c7a2d6d3f13ce4ad69313f0c442261537049c996fb1dfb814bebf
https://youtube.com/watch?v=Gj-sedtmaXI
https://stalingrad.life/recommend/tsifrovoy-rubl-kak-klyuchevoy-instrument-upravleniya-obshchestvom/

айде да не се опитваш с всяко изречение - абсолютно излишно и непредизвикано - да обидиш околните?
« Последна редакция: Март 15, 2023, 10:24:30 от паралелепипед »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Russia
« Отговор #948 -: Март 15, 2023, 12:41:23 »
Цуцурко пак се опитва да ми приписва каквото му дойде наум.
Зер, трябва му предлог, за да разкара каквото съм написал – така прави с каквото не му харесва.
Само че от това то не става по-малко вярно.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Re: Russia
« Отговор #949 -: Март 15, 2023, 12:57:38 »
Бе няма правда никъде по света. Ма в щатите били цъфнали и баш демокрация. Ами що тогава човъркат по света? Що не си гледат живота? Санким малко проблеми има светът (и поради тях де) и сал тяхната намеса липсва.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #950 -: Март 17, 2023, 22:54:21 »
Алисо, можеш ли да разбираш прочетен текст? Какво става с теб напоследък, само плямпаш и изобщо не се съсредоточаваш.

Предполагам, кукльо, предполагам
И се дръж възпитано.
Не съм виновна аз че сте прости

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #951 -: Март 20, 2023, 14:02:01 »
Позволявам си да познавам руснаците доста добре и не чакам Путин да ми сведе опорки
То много работи си позволяваш, но знаем защо е така.
Ясно е и защо декламираш лозунги. И като е така, повикай малко „Россия здесь навсегда“ и „русские своих не бросают“ – ама силно, да те чуят и в Херсон например.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #952 -: Март 20, 2023, 14:06:25 »
И къф е проблема с мръсната дузина?
Почти нямаше да е проблем, ако всъщност не беше почти единствената на фронта. И ако не беше се оказала единствената истински боеспособна единица.
Сега частни армии се създават и другаде в Русия и то не под контрола на държавата. Това също ми прилича на проблем: феодализация.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #953 -: Март 20, 2023, 16:43:25 »
не вярвам в някакви конспирации на всички големи
И да не вярваш, нещата си стават. Пред очите ни и все по-бързо. Пишмандемии, атаки с „ваксини“, ограничения, въвеждане на цифрови пари, ликвидиране на промишлеността, на образованието, съкращаване на населението – Русия върши същите неща от списъка, които и другите страни. Но не актьорите пишат пиесите.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #954 -: Март 20, 2023, 17:42:11 »
Кой го твърди?
Чети форума. От това ще има две ползи. Ще научиш нещо и няма да задаваш излишни въпроси.
Quote (selected)
Ще ми се когато пишете вашите твърдения да бъдат подкрепени с линкове.
Какво ти се ще е едно от редицата неща, които не ме интересуват и за които няма нужда да ме информираш. А „линкове“ (предполагам, че си искал да кажеш препратки) съм давал многократно за всичко, което говоря тук.

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 401
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #955 -: Март 20, 2023, 18:05:42 »
Кой го твърди?
Чети форума. От това ще има две ползи. Ще научиш нещо и няма да задаваш излишни въпроси.
Quote (selected)
Ще ми се когато пишете вашите твърдения да бъдат подкрепени с линкове.
Какво ти се ще е едно от редицата неща, които не ме интересуват и за които няма нужда да ме информираш. А „линкове“ (предполагам, че си искал да кажеш препратки) съм давал многократно за всичко, което говоря тук.
От Вас няма какво да науча.
Да,прав сте,препратки,и Квачков ли Ви е авторитета?

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #956 -: Март 20, 2023, 19:16:16 »
От Вас няма какво да науча.
Да,прав сте,препратки,и Квачков ли Ви е авторитета?
Теб и българският те затруднява, така че да – няма да научиш нищо. Нито от мен, нито от другиго.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #957 -: Април 06, 2023, 18:35:19 »
То и кюрдска държава никога не е имало ама кюрди си има....

 :popcorn:

Но никой не ви спира да си вервате във всяка опорка която ви се спуска.Абсолютно по нищо не се  различавате от жълтопаветниците.Лика сте си прилика.

Но живият живот ще ви научи......

 :popcorn:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #958 -: Април 07, 2023, 12:39:29 »
Лелче,

Тва, че си се припознала кат "жълтопаветен совок" си е твой проблем....

Ако искаш вярвай , че слоновете летят щом са го написали в "Дума"  мен тва не ми дреме...

 :nuts:

Личи си, че сте излезли от шинела на БКП.Комсомолците беха купени от Вашингтон а вие си останахте  , където бехте...

 :smokin:

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #959 -: Април 07, 2023, 12:51:48 »
Лелче,

Тва, че си се припознала кат "жълтопаветен совок" си е твой проблем....

Ако искаш вярвай , че слоновете летят щом са го написали в "Дума"  мен тва не ми дреме...

 :nuts:

Личи си, че сте излезли от шинела на БКП.Комсомолците беха купени от Вашингтон а вие си останахте  , където бехте...

 :smokin:

ЗИП,
налягай си парцалите и престани да досаждаш, защото ще те пратя там, в същност знаеш къде.