Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 11, 2024, 00:54:21

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 585502 пъти)

0 Потребители и 101 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3720 -: Март 03, 2023, 20:21:54 »
Абе Швейцария накъде  е? Дайте да гледаме тез планинци/балканци. Ако трябва да се обединим, ако ни искат де. И ще следваме лозунга "Ние ковем желязото, желязото кове нас.".

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #3721 -: Март 03, 2023, 20:32:09 »
Абе Швейцария накъде  е? Дайте да гледаме тез планинци/балканци. Ако трябва да се обединим, ако ни искат де. И ще следваме лозунга "Ние ковем желязото, желязото кове нас.".

Ъхъ
Те мечтаят да разделят тяхните кинти с теб?
Що не им пратиш запитване колко им се иска да пожертват7

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8845
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3722 -: Март 03, 2023, 20:41:14 »
Швейцария е американски протекторат, да не мислите, че швейцарците са забогатели, защото са доели крави и варили шоколад, нито от часовници с кукувичка се забогатява, впрочем, те не са богати, парите там са на световната финансова олигархия, на флегматичните шевейцарци им е даден приличен стандарт на живот, за да е Швейцария спокоен оазис за крадени пари и злато.

Но спокойно, и за тях пътят е надолу, първата лястовица беше, когато им обезцениха франка, помните ли?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #3723 -: Март 03, 2023, 20:44:45 »
https://epicenter.bg/article/Gledayte-NA-ZhIVO-tarzhestvenata-zarya-proverka-po-sluchay-3-mart---denya-na-Osvobozhdenieto/310074/2/0

Ха ха
Триморецът подобно на магарето на Бойко го е страх да произнесе, че ни е освободила Русия.
Защо, в самото начало на речта си казва:
Цитат на: Румен Радев
Преди 145 години на днешната дата възкръсва България.
Армията на руския император Александър Втори съкрушава Османската империя.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8845
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3724 -: Март 03, 2023, 20:48:09 »
Армията на руския император Александър Втори съкрушава Османската империя.

С крайчеца на окото гледа към Матушката, намигване, че зер знаели се, утре се спихне хегемона и ко ша праим - ни газ, ни кюмюр ни нафта! Долари ядат ли се!?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #3725 -: Март 03, 2023, 20:55:41 »
Политиците от финансираните от САЩ "български" партии не са толкова обезумели, че да не знаят кой ще победи в тази война и че ние за кой ли път сме на страната на тези, които ще загубят. Просто изобщо не ги е еня за собствения им народ и собствената им страна. Мислят си, че господарите им ще ги осигурят след поражението си. Какви наивници! Нима не са чували фразата "Мавърът си свърши работата, мавърът може да си ходи!"

По повод на утрешната среща във Варна Костадинов е написал:
Цитат на: Костадин Костадинов
Уважаеми жители и гости на град Варна.
Утре в 12:00 ч. ще бъда на входа на Морската градина и ще събирам подписи за провеждането на референдум за запазване на българския лев, заедно с нашите съмишленици. От 14:00 ч. ще открием предизборната кампания във ФК гр. Варна, зала 4.
Ще ви очаквам с нетърпение!

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #3726 -: Март 03, 2023, 20:58:35 »
https://epicenter.bg/article/Gledayte-NA-ZhIVO-tarzhestvenata-zarya-proverka-po-sluchay-3-mart---denya-na-Osvobozhdenieto/310074/2/0

Ха ха
Триморецът подобно на магарето на Бойко го е страх да произнесе, че ни е освободила Русия.
Защо, в самото начало на речта си казва:
Цитат на: Румен Радев
Преди 145 години на днешната дата възкръсва България.
Армията на руския император Александър Втори съкрушава Османската империя.

Нещо за загиналите руски войници сигурно му е било трудно да каже на генерал Радев.
Щото както Здравка ни пише те са украинци, поляци и финландци.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #3727 -: Март 03, 2023, 21:03:45 »
Нещо за загиналите руски войници сигурно му е било трудно да каже на генерал Радев. Щото както Здравка ни пише те са украинци, поляци и финландци.
Той казва това:
Цитат на: Румен Радев
Затова днес отдаваме почит на нашите национални герои, на воините от армията на царя-Освободител и на всички онези, които век и половина градиха и бранеха България.
Не споменава изрично нито руски войници, нито български опълченци.

Но да оставим Радев. Чудя се как американските слуги не са се сетили да обявят, че от турско робство ни е освободила Украйна, а не Русия. Или вече са успели?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #3728 -: Март 03, 2023, 21:33:39 »
Цитат на: Румен Радев
Недопустимо е над България да се веят други знамена, освен българския трибагреник.
В светлината на тези думи, които президентът е изрекъл днес, смятам утре да попитам Костадинов, ако ми се удаде такъв случай, дали са подали жалба в съда относно украинското знаме на балкона на сградата на софийския общински съвет и ако да, има ли отговор, обжалване и т.н. движение по въпроса.
Между другото, ето "идилична картинка" отпреди 1 седмица оттам:



Само да не си помислите, че долната половина на "жовто-блакитното" знаме е позеленяла. Не, това е заради осветяването ѝ със синя светлина. Жълта си е.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3729 -: Март 03, 2023, 21:42:07 »
Цитат на: Румен Радев
Недопустимо е над България да се веят други знамена, освен българския трибагреник.
В светлината на тези думи, които президентът е изрекъл днес, смятам утре да попитам Костадинов, ако ми се удаде такъв случай, дали са подали жалба в съда относно украинското знаме на балкона на сградата на софийския общински съвет и ако да, има ли отговор, обжалване и т.н. движение по въпроса.
Между другото, ето "идилична картинка" отпреди 1 седмица оттам:



Само да не си помислите, че долната половина на "жовто-блакитното" знаме е позеленяла. Не, това е заради осветяването ѝ със синя светлина. Жълта си е.



И трамваите да пребоядисат!
Няма да се разхожда украинското знаме из цяла София денем нощем..
https://www.flickr.com/photos/147931689@N02/36596128583/

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #3730 -: Март 03, 2023, 21:49:25 »
Днес на Шипка е имало студена мъгла, което не е необичайно за там по това време на годината:


Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #3731 -: Март 03, 2023, 21:56:04 »
На сайта на агенция "Фокус" са сменили анкетата. Като са видяли, че най-много гласове има за "Възраждане", сега питат дали да се запазят паметниците на Съветската армия! Гласувайте и в нея, моля!

https://www.focus-news.net/

Засега резултатът е следният:
Quote (selected)
"За" или "против" запазването на паметниците на Съветската армия в България?
За                  (236)   68%   
Против         (103)   30%   
Не мога да преценя (7) 2%

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3732 -: Март 03, 2023, 22:06:12 »
 Не мога да видя анкетата от таблета.
Мамицата им евронедоклатени.
Честит празник на всички българи!
Поклон пред руснаците, моята лична признателност че са ни освободили, а недколатените да не се притесняват, шеги оправят и тях.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #3733 -: Март 04, 2023, 18:27:17 »
Предизборна среща на "Възраждане" във Варна (1 час и 18 мин., но срещата продължи доста повече)

Предизборната среща беше в зала №4, която е на втория подземен етаж на ФКЦ. Там преди около 30 години "Яко Пилософ" беше направил демонстрационно сравнение между компютър с "Pentium" и "Mac" с POWERPC, като пускаше едни и същи задачи на двата компютъра едновременно и в залата наблюдавахме кой ще изпълни задачата първи. Тогава залата беше претъпкана. Сега също.

Зададох си въпроса за "жовто-блакитното" знаме на балкона на сградата на софийската общинска управа. Костадинов отговори, че такива знамена има на още няколко места в София и "за наш срам" (така се изрази) още са там, а съдебният иск би се влачил много години, затова няма смисъл. Обеща, че като вземат властта, лично ще го свали оттам. Не посмях да предложа да се запали с лазер, лък, арбалет или прашка, за да не ни изкарат после екстремисти. Отвреме-навреме имаше ужасни шумове в уредбата.

Костадинов ни възложи поръчение (не партийно, защото не сме членове) да привличаме гласоподаватели, защото всеки глас за друга партия е всъщност призовка за мобилизация. И ето, аз разпространявам това върху участниците тук. Моля ви, агитирайте!

А за тези, които смятат, че от тях нищо не зависи, помествам тук следния габровски виц, взет от книжлето "С отрязани опашки":
Quote (selected)
ЕДИН НА ДРУГ

   В габровско село пазарили даскал. Но понеже нямали пари, казали му, че ще му дадат по по две ведра ракия. Двеста къщи – четиристотин ведра! Като я продаде, ще вземе двойна плата.
   Даскалът се съгласил.
   Когато сварили ракията, глашатаят съобщил всеки да занесе дължимото.
   Даскалът нагласил една голяма каца и хората се юрнали да носят. Двеста къщи – четиристотин ведра!
   Скоро даскалът обявил ракията за продан. Дошли търговците, опитали я, но се оказало, че в кацата има чиста водица.
   Каква била работата: Всеки си мислел, че две ведра вода няма да увредят на една каца силна ракия, която другите ще занесат.

За всяка радикална промяна в държавата трябва да има съответна международна обстановка, но и вътрешна готовност. За всички големи промени в българската история например са играли роля както външни, така и вътрешни фактори. Така ще бъде и сега. Не мислете, че само външните сили ще определят какво ще стане с нас. Да, те са определящият фактор, но решаващият (дали ще стане нещо или не) е вътрешната готовност. Така че от всеки от нас (макар и в различна степен) зависи дали ще ни бъде или не...
« Последна редакция: Март 04, 2023, 19:04:51 от lucho »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7499
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3734 -: Март 04, 2023, 19:06:01 »
Бай Ганьо и революция, хе-хе ...
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #3735 -: Март 04, 2023, 19:16:08 »
Лъчо
То си е така ама си е така от 30 и кусур години.
Колко месии вече минаха и заминаха?
И кво от това?
Въпреки че все пак ще му пусна глас на Костя.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3736 -: Март 04, 2023, 19:28:06 »
То не че революционерите са съвършени, но за да се стигне до революция, обществото е тежко болно.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #3737 -: Март 04, 2023, 19:33:15 »
То не че революционерите са съвършени, но за да се стигне до революция, обществото е тежко болно.

То май си е болно отдавна.
След като успя да докара държавата от 9 милиона до към 5-6 милиона.
Иначе има банани.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3738 -: Март 04, 2023, 19:35:40 »
В света има два наднационални властови центъра.
Единият действа с революционни средства, другият с мирни средства.
Революциите са запазена марка. Вие искате да ви водят за носа?

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2182
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3739 -: Март 04, 2023, 19:37:26 »
Какво искаме от хора, които имат очи, а не виждат, имат уши, а не чуват! Трябва човек да е сляп и глух за да гласува за Кирчовци и Боковци след като живее в България и отново ги слага на първите две места.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3740 -: Март 04, 2023, 19:47:40 »
Да, вярно че сме слепци с очи. Абе резил, и сами се чудим на себе си.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #3741 -: Март 04, 2023, 19:51:19 »
Да, вярно че сме слепци с очи. Абе резил, и сами се чудим на себе си.

Чудете се.
Ваша си работа.
Аз след Фил Кенеди ги отписах нещата.
И се оказах прав.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2182
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3742 -: Март 04, 2023, 19:53:09 »
То не че революционерите са съвършени, но за да се стигне до революция, обществото е тежко болно.
Жан Жорес говорил пламенно пред едно събрание:
- Защо големите мъже на Франция не се размърдат! Защо стоят и гледат безучастно!
- Защото са излети от бронз! - се чул глас от дъното на залата.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3743 -: Март 04, 2023, 20:00:03 »
Филип Димитров според мен не беше лош премиер, но не си даваше сметка с каква тежка задача се заема в една страна задръстена от ченгета. Помисли си че работата вече е цъфнала и може да си играе на демокрация, А може и някой да му е подшушнал нещо. Аз го уважавам. Повече от Ж.Ж. със скучната попреписана книга. Изпаднахме много откъм кадри. Жалко/обидно е! Страната ни заслужава повече. Станахме за посмешище.
« Последна редакция: Март 04, 2023, 20:12:23 от dabedabe »

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #3744 -: Март 04, 2023, 20:12:16 »
Филип Димитров според мен не беше лош премиер, но не си даваше сметка с каква тежка задача се заема в една страна задръстена от ченгета. Помисли си че работата вече е цъфнала и може да си играе на демокрация, А може и някой да му е подшушнал нещо. Аз го уважавам. Повече от Ж.Ж..

Аз те съжалявам.
Но не се учудвам.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3745 -: Март 04, 2023, 20:15:17 »
Това не е утешение за мен. Не ти се сърдя, така виждаш нещата. Подмолието работеше с пълна сила.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3746 -: Март 04, 2023, 20:18:34 »
Филип Димитров според мен не беше лош премиер, но не си даваше сметка с каква тежка задача се заема в една страна задръстена от ченгета. Помисли си че работата вече е цъфнала и може да си играе на демокрация, А може и някой да му е подшушнал нещо. Аз го уважавам. Повече от Ж.Ж. със скучната попреписана книга. Изпаднахме много откъм кадри. Жалко/обидно е! Страната ни заслужава повече. Станахме за посмешище.

Страната ни е точно там, където се предвиждаше, и където я поставиха партньорите и на Филчо, и на Желчо. Със съвместни усилия.
Как може да си такъв хапльо след толкова години

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #3747 -: Март 04, 2023, 20:23:42 »
Това не е утешение за мен. Не ти се сърдя, така виждаш нещата. Подмолието работеше с пълна сила.

Ъхъ
Естествено е нормално от 9 000 000 да станем 5 - 6 000 000.
И естествено е тъпака Филип Димитров като министър-председател унищожил селското стопанство заедно с тъпака Желю Желев да нямат нищо общо.
Те са герои заклали ТКЗС-арските крави.
Майната ви.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #3748 -: Март 04, 2023, 20:24:08 »
Колко месии вече минаха и заминаха?
Той сравни тези "месии" с фойерверки. Моментално блясват, но след малко от тях вече е останала само миризма на изгоряло и пепел. А хората, които гласуват всеки път за такива сравни с играещи си с пиратки деца, които са останали без пръсти от избухванията на бомбичките в ръцете им, но продължават да си играят.

Типични такива "месии" бяха "царят", "Киро" и Стефан Янки. Фокусникът ги вади един след друг от ръкава си или от цилиндъра като зайци за ушите, а балъците все за такива гласуват. Просто не мога да повярвам, че пак ще се намерят хора да гласуват напр. за ПП-ДБ. Какво още трябва да стане, за да вдянат, че ги мамят?

Не случайно Левски е казал "Цели сме изгорени от парене и пак не знаем да духаме!"

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #3749 -: Март 04, 2023, 20:28:29 »
Колко месии вече минаха и заминаха?
Той сравни тези "месии" с фойерверки. Моментално избухват, но след малко от тях вече е останала само миризма на изгоряло и пепел. А хората, които гласуват всеки път за такива сравни с играещи си с пиратки деца, които са останали без пръсти от избухванията на бомбичките в ръцете им, но продължават да си играят.

Типични такива "месии" бяха "царят", "Киро" и Стефан Янки. Фокусникът ги вади един след друг от ръкава си или от цилиндъра като зайци за ушите, а балъците все за такива гласуват. Просто не мога да повярвам, че пак ще се намерят хора да гласуват напр. за ПП-ДБ. Какво още трябва да стане, за да вдянат, че ги мамят?

Не случайно Левски е казал "Цели сме изгорени от парене и пак не знаем да духаме!"

И още Атака, ВМРО, НФСБ.
Другите не ги помня.
Лъчо уважавам твоето желание да е по-добро.
Но аз не им вярвам.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3750 -: Март 04, 2023, 20:29:52 »
Чакай малко! Ти по същия начин ли разсъждаваше като преди 30 и кусур години? Мен Желю не ми хвана окото по начало, макар да му бях чел книжицата. Ф. Д. не е идеал, но туй ни пробутаха. Човекът е грамотен. Добре, не го уважавам. М'чи в държава гъмжаща от ченгета (и все още) изборът не е богат.
..................
Ами погледнете, във всеки парламент поне половината са ченгета. И никой не е казал : "Другари аз мислех че служа на народа, сега вече туй ще върша добросъвестно".
« Последна редакция: Март 04, 2023, 20:39:40 от dabedabe »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3751 -: Март 04, 2023, 20:32:36 »
Не случайно Левски е казал "Цели сме изгорени от парене и пак не знаем да духаме!"


Глей ти за кво се тюхкал Василчо
Научихме се! Сега момчетата ни духат по всички европейски пристанища.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7423
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3752 -: Март 04, 2023, 20:33:11 »
Филип Димитров според мен не беше лош премиер, но не си даваше сметка с каква тежка задача се заема в една страна задръстена от ченгета. Помисли си че работата вече е цъфнала и може да си играе на демокрация, А може и някой да му е подшушнал нещо. Аз го уважавам. Повече от Ж.Ж. със скучната попреписана книга. Изпаднахме много откъм кадри. Жалко/обидно е! Страната ни заслужава повече. Станахме за посмешище.

https://www.vbox7.com/play:c9e48039

това вие ли сте на клипа?
the lamers club honourable member …

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #3753 -: Март 04, 2023, 20:33:42 »
И още Атака, ВМРО, НФСБ.
Всички те "вкусиха" от властта в коалиции и нагълтали се, бързо потънаха.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3754 -: Март 04, 2023, 20:40:56 »
Абе вие умните за кого гласувате? Или сте ги надрастнали тез работи?

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #3755 -: Март 04, 2023, 20:42:20 »
Чакай малко! Ти по същия начин ли разсъждаваше като преди 30 и кусур години? Мен Желю не ми хвана окото по начало, макар да му бях чел книжицата. Ф. Д. не е идеал, но туй ни пробутаха. Човекът е грамотен. Добре, не го уважавам. М'чи в държава гъмжаща от ченгета (и все още) изборът не е богат.

Кво да разсъждамам?
Аз съм го писал тук сигурно стотици или хиляди пъти.
Бях един от учредителите(присъствали и подписали се) на Зелената партия в аулата на СУ.
Поне така ни записаха.
След това започнаха да звънят и да ме карат да организирам някакви си неща.
Аз естествено ги пратих там където трябва.
И до там.
А когато твоя любимец Филип Димитров стана министър председател ми стана ясно че си е ебало мамата.
И оттогава съм гъбар.
Щото ме е срам че съм повярвал на такива мръсници.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3756 -: Март 04, 2023, 20:48:54 »
Ний в провинцията нямаме таз информация. Вий човъркате и натъманявате нещата и накрая изкарвате народа прост. Това е простотия, отвсякъде погледнато. Ми предложете нещо умно.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2182
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3757 -: Март 04, 2023, 20:52:09 »
Сетих се за стария виц:
- Ти кого харесваш повече - Филип Димитров или Филип Боков?
- Филипс!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3758 -: Март 04, 2023, 20:52:54 »
М'чи в държава гъмжаща от ченгета (и все още) изборът не е богат.


Твойта работа  - на мек х-й, вълната му пречи.
Ти, поизучил се, и решил, че си станал нещо. В една система за която си бил подготвян. Системата изчезна, а ти си останал с голите претенции.
Защо си решил, че България заслужава нещо по добро?
Защото живя тогава, когато България беше под крилото на СССР?
И си мислеше кво? Че САЩ и Европа ще имат същото отношение към родината ни?
А ти история учил ли си? Заслушвал ли си се поне?
Колко пъти България е била поставяна на тезгяха за разчленяване на територията и? Има ли голяма сила в света, която да иска да съществува България? А ти благоденствие искаш. Да се благодарим, че все още съществуваме като държава. Защото няма държава, няма народ. И това е единствената работа на правителствата. Да лавират и да удържат лодката. А не да се грижат за благоденствието ти. Това е работа на общините.
Още когато се разтури Съв.съюз на всички беше ясно, че България няма да я бъде. Но все пак оцелява. И това е главното.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #3759 -: Март 04, 2023, 20:53:07 »
Ний в провинцията нямаме таз информация. Вий човъркате и натъманявате нещата и накрая изкарвате народа прост. Това е простотия отвсякъде погледнато. Ми предложете нещо умно.

Ъхъ
Удобно.
9 000 000 а сега 5 - 6 000 000
Оправяйте се в провинцията.
Както можете.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #3760 -: Март 04, 2023, 20:58:13 »
Бях един от учредителите(присъствали и подписали се) на Зелената партия в аулата на СУ.
Апропо, какво стана с Александър Каракачанов? Отдавна не съм чувал нищо за него.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #3761 -: Март 04, 2023, 21:00:55 »
Бях един от учредителите(присъствали и подписали се) на Зелената партия в аулата на СУ.
Апропо, какво стана с Александър Каракачанов? Отдавна не съм чувал нищо за него.

Честно не зная и не ме интересува.
След него се появиха големи лапачи на зелени кинти.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3762 -: Март 04, 2023, 21:06:28 »
Вменявате ми повече. Преиначавате или не ме разбирате. А пък в историята не нагазвай, че тя е необятна и мътна.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #3763 -: Март 04, 2023, 21:17:16 »
Вменявате ми повече. Преиначавате или не ме разбирате. А пък в историята не нагазвай, че тя е необятна и мътна.

Как да кажа?
Оправяйте се в провинцията и му вярвайте на Фил Кенеди.
Той естествено ще ви оправи.
Избирайте си смисъла на оправи.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3764 -: Март 04, 2023, 21:25:24 »
Аз пък за столичани не се тревожа, ама никак.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #3765 -: Март 04, 2023, 21:55:39 »
Специално за Баце.
Щото ми казаха че чете.

Саакашвили рассказал о своем состоянии: прикован к постели, мозг поврежден
«Когда я уезжал из Киева, я весил 120 кг, сегодня я вешу 65 кг. У меня ужасная боль во всем теле. Я полностью прикован к постели, часто теряю сознание», - рассказал он.
По его словам, многие удивляются тому, что он до сих пор жив. Его мозг, согласно результатам МРТ, поврежден. Большинство симптомов связаны с отравлением тяжелыми металлами, и в Грузии его вылечить не смогут, добавил политик.

https://www.mk.ru/politics/2023/03/04/saakashvili-rasskazal-o-svoem-sostoyanii-prikovan-k-posteli-mozg-povrezhden.html

Колко повече влиза и как стана непотребен.
Вие сте кучи синове докато им трябвате.
След това сте никои.
Те ще ви вкарат в панделата защото им трябват по-верни кучи синове.
А вие вече не сте такива.
Майната ви.
Еднакви сте ми

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #3766 -: Март 04, 2023, 22:31:18 »
Гласуването на хартия и на машина ще се вписва в протоколите на отделни редове
Quote (selected)
Гласуването на хартия и на машина ще се вписва в протоколите на отделни редове. Това решиха днес на заседанието си членовете на ЦИК, предаде БТА. Решението се отнася за секциите, в които гласуването ще се извършва и по двата начина.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
« Последна редакция: Март 05, 2023, 11:46:48 от lucho »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #3768 -: Март 05, 2023, 12:05:47 »
Относно параваните, говорителката на ЦИК Росица Матева е казала:
Quote (selected)
"Ще бъдат обособени 2 места за гласуване в тези секции и на едното място, на което ще се гласува с хартиени бюлетини, ще бъде поставен параван, който ще осигурява тайната на вота и там избирателят ще изрази своя вот, след което, излизайки отзад паравана ще пусне в прозрачната кутия. Тъмна стаичка вече няма да има. Параванът ще бъде непрозрачен и достатъчно висок, за да запазва тайната на вота."
Колко точно висок, госпожо? Ако е висок толкова, че да закрива изцяло избирателя, по какво ще се различава той от тъмна стаичка? Достатъчно е параванът да бъде само с 10 см по-висок от дъската, върху която е поставен и върху която избирателят ще отбележи гласа си върху бюлетината, за да се запази тайната на вота му, но и да се вижда дали избирателят вади отнякъде друга бюлетина, поставя някъде дадената му бюлетина или се опитва за заснеме това, което е отбелязал на бюлетината.

Подозирам нова шашма, този път с височината на параваните. "Пременил се Илия, погледнал се - пак в тия!"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3769 -: Март 05, 2023, 12:07:02 »
Quote (selected)
Поругаха и паметника на граф Игнатиев във Варна
"Ценности", Лъчо.
Ето ти още-
https://24may.bg/2023/03/05/%d0%b5%d0%b2%d1%80%d0%be%d0%bf%d0%b0-%d1%81%d1%8a%d0%b2%d1%81%d0%b5%d0%bc-%d0%b8%d0%b7%d1%82%d1%80%d0%b5%d1%89%d1%8f-%d0%b2-%d0%b8%d1%81%d0%bf%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%8f-%d1%83%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d0%be/
Quote (selected)
Долната камара на испанския парламент, Конгресът на депутатите, прие законопроекта за хуманното отношение към животните, забраняващ убиването на мишки и змии, които влизат в домакинството, както и използването на отрова за плъхове под наказание до две години в затвор.
Има и още екзотика, но повече -в материала.
Досега си мислех, че само северняците стават извратеняци, щото по голяма част от времето са на тъмно и на студ.
Уви - ей ги и испанците, а се втрещих като прочетох, че португалците са меката на ЛГБТ в Европа.
Всъщност, имах ени съмнения отпреди година-две...
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #3770 -: Март 05, 2023, 12:16:42 »
Досега си мислех, че само северняците стават извратеняци, щото по голяма част от времето са на тъмно и на студ.
Уви - ей ги и испанците, а се втрещих като прочетох, че португалците са меката на ЛГБТ в Европа.
Георги, който седеше най-вдясно (погледнато откъм публиката) на срещата с "Възраждане" и който е пчелар и винаги отказва да бъде включен в депутатските листи, каза, че хора от Западна Европа, които се преселват в България, са му казали, че България е едно от малкото останали места, където хората са "clear-minded", т.е. с чисто съзнание. (Това може да се чуе някъде към края на записа, препратка към който пуснах вчера.)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3771 -: Март 05, 2023, 13:33:37 »
Поругаха и паметника на граф Игнатиев във Варна




О, те даже закъсняха.Още есента Путин обяви политиката, която ще следва, и историческите личности, и тяхното дело от които ще се ръководи. Наред с Ал.Невски, Екатерина Велика, беше посочен и граф Игнатиев.
Ние спим, а късметът ни работи.
« Последна редакция: Март 05, 2023, 13:56:53 от Алиса »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4353
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3772 -: Март 05, 2023, 13:39:16 »
Саакашвили ...
«Когда я уезжал из Киева, я весил 120 кг, сегодня я вешу 65 кг. У меня ужасная боль во всем теле. Я полностью прикован к постели, часто теряю сознание», ... Его мозг, согласно результатам МРТ, поврежден. Большинство симптомов связаны с отравлением тяжелыми металлами, и в Грузии его вылечить не смогут...

Настоящето на Саакашвили е бъдещето на Зеленски ...

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1553
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3773 -: Март 05, 2023, 13:57:04 »
" Его мозг, согласно результатам МРТ, поврежден. Большинство симптомов связаны с отравлением " кокаином.

 Остава да стане 120 к. и е готов.  :t2334:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3774 -: Март 05, 2023, 13:58:57 »
Тоя не мога да го мисля.
Да го мислят дружбаните му соросоиди

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1299
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3775 -: Март 05, 2023, 16:18:29 »
Този драг съфорумец, който публикува снимките на залетия с боя паметник на граф Игнатиев във Варна, удобно е пропуснал да спомене, че двама доброволци /българи/ и двама общински служители същия ден са го почистили. Междувременно е задържан и извършителя / българин/. Като ще казвате А, добри хора, казвайте и Б. Моля, не ми отговаряйте. Не това е целта на написаното.
« Последна редакция: Март 05, 2023, 16:24:47 от Zdravka »
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3776 -: Март 05, 2023, 16:30:36 »
Quote (selected)
Не това е целта на написаното.
О, не бери грижа драга, знаем каква е целта.
Дори по добре от теб самата!
С (це).
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #3777 -: Март 05, 2023, 16:39:36 »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #3778 -: Март 05, 2023, 17:45:32 »
Този драг съфорумец, който публикува снимките на залетия с боя паметник на граф Игнатиев във Варна, удобно е пропуснал да спомене, че двама доброволци /българи/ и двама общински служители същия ден са го почистили. Междувременно е задържан и извършителя / българин/. Като ще казвате А, добри хора, казвайте и Б. Моля, не ми отговаряйте. Не това е целта на написаното.
Не мога да не отговоря, защото това "удобно е пропуснал да спомене" не е вярно! Костадинов във видеото го показва във вече почистено състояние и разказва цялото развитие на събитията и историята на самия паметник в големи подробности. Така че не е лошо да се види всичко показано, преди да се правят такива квалификации.

Друго е страшното. В съобщението за заливането на паметника с боя на сайта "Морето" за момента има 160 неодобрителни и 56 одобрителни отзива! С други думи, 26% от читателите на сайта са не по-малки изверги от онзи, който е направил това - просто нямат бяла боя под ръка или нямат време да направят същото!!!

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #3779 -: Март 05, 2023, 17:51:17 »
Този драг съфорумец, който публикува снимките на залетия с боя паметник на граф Игнатиев във Варна, удобно е пропуснал да спомене, че двама доброволци /българи/ и двама общински служители същия ден са го почистили. Междувременно е задържан и извършителя / българин/. Като ще казвате А, добри хора, казвайте и Б. Моля, не ми отговаряйте. Не това е целта на написаното.

Ако може по-подробно що за същество е задържания.
И какво е целял с този акт.
За доброволците и общинските служители браво.