Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 16, 2024, 21:17:50

Автор Тема: "В кръчмето на Керпи" (сериал, съспенс и още нещо) - прогноза 2050  (Прочетена 300519 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Кхъ-кхъ! Доналд Тръмп невинен, 48 на 53 гласа.
Отивам да чета коментари, те ще да са епохални!  :t0328:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23653
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Ограниченията наложени от САЩ над български гражданин не би трябвало да са от обществен интерес. Те са самостоятелна държава, със собствени закони и не трябва това да ни засяга по никакъв начин.
Обаче! Те са "еталон за демокрация", "износители на демокрация",тук вече проблемът е наш, защо приемаме този еталон, защо приемаме да внасяме всякакви боклуци ( буквално и преносно) на територията ни.
Опитвам се да намеря някъде, някакво тълкуване на термина "корупция", никъде не срещнах : "съдия който  не нарушава закона".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8744
  • Fuck the EU
    • Профил
Ако говорим за корупция, според Оливър Стоун, неговата страна е най-корумпираната в света, а Гор Видал смята, че който се е "хванал за пешовете на САЩ", все е затънал в корупция.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8744
  • Fuck the EU
    • Профил
Но съм любопитен ДБ, ДБГ, ДСБ и пр. да коментират представата на САЩ за корупция, посочването на съдия Андон Миталов за пример за знакова корупция, точно сега и точно в България, е такъв фарс, че САЩ изобщо не изглеждат сериозно в очите на нормалните българи, даже и да са американофили.

Без Вени Марковси, разбира се.

« Последна редакция: Февруари 06, 2020, 09:02:49 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4333
    • Профил
Но съм любопитен ДБ, ДБГ, ДСБ и пр. да коментират представата на САЩ за корупция, посочването на съдия Андон Миталов за пример за знакова корупция...
Мени "ДБ, ДБГ, ДСБ и пр." измекяри са ми през оная работа. Ако все пак чакам нечия реакция, то това е на Съюза на съдиите в България.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1627
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 21:56:40 от Captain Buddy »

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4124
    • Профил
Гербавите калинки гракнаха Лозан Панов да кажел за съдия Миталов, га че ли той го е обвинявал в нещо.

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
истината е, че и между '44 и '90 пак е управлявал елит,

Истината е, че от Каменната ера насам управляват само "елити" и няма обществена организация без "елит". Въпросът е какъв е този елит, колко облагодетелстван е и колко отговорен е.
Още от времето на Първичния бульон са управлявали елити и затова ни има днес. Само си затворете очите и си представете си  един Демократичен Първичен бульон и как бихме изглеждали сега. Или днешния свят без елитите си... боза отвсякъде!!!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2582
    • Профил
- Какво някои си от нейде си обявявали нещо си, не следва да определя какъвто и да е и чийто и да е Наклон, за каквото и да е било. Единствената реакция трябва да е тази:
 :peeing-2085: - Само трябва да се внимава да няма целебриране на ачик срещу вятъра...

Но точно в следването на това условие, местните мушмороци (силно идеализирана иносказателност за ОПГ) са перфектните специалисти.

Сега те трябва много ситно да пристъпват, да се снишават още по-успешно зад снежните преспи, даже да не подплюват насам-натам, защото Следите остават! Този съдия без съмнение е попаднал в нечие полезрение единствено и само заради лицето Малинов и Наградата му връчена от (о, Боже!!!) - ОНЯ. Точно тази награда е избола сериозно очите на геноцидо-носителите над индианците и на Винету в частност - колко са смешни, жалки и колко техните напъни дават веществени резултати единствено из долното им бельо. За вярване е, че за такива примитиви, както татко ми казваше - простохульовци - е обидно, даже нараняващо, да виждат как не ги базарят за изгнила слива, още по-лошо - дори в някакъв техен бантустан на ръчно управление.

И да не забравя: - Романите за Винету са три отделни книги. Освен там и в останалите повествования на Карл Май (имам всичките му съчинения), Поразяващата ръка често се придружава от своят приятел. И както знаем, нито единият, нито другия имат някакво роднинство с бандите трампове из дивият Запад. Тези пък, винаги получават заслуженото си на краят. По правило.

- И това е най-хубавото във времето на Залязващият Нов-Рим.
 8) :smokin:

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил

И да не забравя: - Романите за Винету са три отделни книги. Освен там и в останалите повествования на Карл Май (имам всичките му съчинения), Поразяващата ръка често се придружава от своят приятел. И както знаем, нито единият, нито другия имат някакво роднинство с бандите трампове из дивият Запад. Тези пък, винаги получават заслуженото си на краят. По правило.

- И това е най-хубавото във времето на Залязващият Нов-Рим.
 8) :smokin:
То защото човешките добродетели в реалността са били винаги дефицит затова толкова много произвединия са създадени в тяхна възхвала и пропаганда, но успехът е променлив ,да не кажа съмнителен...

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1627
    • Профил
« Последна редакция: Февруари 09, 2020, 19:48:51 от Captain Buddy »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23653
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Гледам форума стихнал.
Нормална реакция.
След като изчегъркахме ( с чужда помощ ) корупцията на 100% редно е да се успокоим. :t0328:

Quote (selected)
Радев: Импийчмънтът ще доведе до окончателен крах на властта
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/radev-impiychmuntut-shte-dovede-okonchatelen-krah-na-vlastta
А дано, ама на дали.
Щом на перничани им омекна винкела въпреки водния режим, "Надежда всяка оставете  ЗА тук".
« Последна редакция: Февруари 06, 2020, 18:28:12 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23653
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
От Асоциацията на организациите на българските работодатели (АОБР) изпратиха днес писмо до министър-председателя Бойко Борисов във връзка с решението на НС за ТЕЦ „Марица Изток 2“. Припомняме, че депутатите решиха до края на февруари правителството да предприеме мерки за увеличаване на капитала на "Български енергиен холдинг", за да се гарантира финансовото оздравяване на "ТЕЦ Марица - Изток 2" ЕАД

https://glasove.com/categories/novini/news/biznesyt-sezira-ek-za-tec-ovete-i-dyrzhavnata-pomosht

Това ми припомня старата приказка защо край българския казан в Ада няма дежурни дяволи.
Тоз "национален", "български", "отговорен" бизнес кога ще се сети да атакува специалните цени за изкупуване на енергията от американските ТЕЦ?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8076
    • Профил
Гледам форума стихнал.
Нормална реакция.
След като изчегъркахме ( с чужда помощ ) корупцията на 100% редно е да се успокоим. :t0328:

Quote (selected)
Радев: Импийчмънтът ще доведе до окончателен крах на властта
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/radev-impiychmuntut-shte-dovede-okonchatelen-krah-na-vlastta
А дано, ама на дали.
Щом на перничани им омекна винкела въпреки водния режим, "Надежда всяка оставете  ЗА тук".

Хм.
Отворих линка. Къф квич само. Крассота.  :smokin:
 
Първо ние виждаме много малко от действително случващото се. (Например не получаваме от "онея папки")
Второ президента се доказа като разумен и обмислящ всеки ход чиляк (Аз например още щех да върта на шиш Гешев)
Трето истеричните реакции показват натиск по много чувствително място
Четвърто ........
 
Моята прогноза. Никакъв импийчмънт нема има.
Агент Николай явно е усвоил само едно, две, много. Герберите немат и половината от тва дето им требе та да се пробват.



Неактивен Д-р Флекс

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 4
    • Профил
Кхъ-кхъ! Доналд Тръмп невинен, 48 на 53 гласа.
Отивам да чета коментари, те ще да са епохални!  :t0328:

https://newsthump.com/2020/02/06/us-senate-finds-bear-not-guilty-of-shitting-in-woods/?fbclid=IwAR3jrHdHWATj1ttbOBxlI-qDIwNQ5IooG7xx_M-jme95Al8nEPuZ870XJKE

 :bouncy-1054:

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Спират най-стария и най-престижен балетен конкурс в света- Варненския. Няма пари!Представяте ли си!?! Нямало пари, моля ви се!!!!!

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Гледам форума стихнал.
форумът винаги стихва, след като изгони някого
караниците го освежават и подобряват тонуса му

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Спират най-стария и най-престижен балетен конкурс в света
и това доживяхме!
ма за кво им е балет "аз съм прост и вие сте прости"
днес майка ми ме помоли да пренаредя каналите на телевизора й и на един поп-фолк канал засичам концерт ,пълна зала, една от новите големи спортни зали, разгорещен млад народ пищи като за последно
лека безнадеждност ме сполетя :image008:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Quote (selected)
Спират най-стария и най-престижен балетен конкурс в света
и това доживяхме!
ма за кво им е балет "аз съм прост и вие сте прости"
днес майка ми ме помоли да пренаредя каналите на телевизора й и на един поп-фолк канал засичам концерт ,пълна зала, една от новите големи спортни зали, разгорещен млад народ пищи като за последно
лека безнадеждност ме сполетя :image008:

Тя безнадеждността сполита още кат видиш епилираните стероидни батки и направените кифли по Главната или където и да е на територията...

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1627
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 21:56:20 от Captain Buddy »

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Quote (selected)
Хайде сега балетен конкурс, комОнистически глезотии, само това ни липсва! Да се забранят и русенските тоталитарни мартенски музикални дни.
Важно е ритнитопковците да играят. САМО ЛЕВСКИ!
Имаше сериозен опит да разкажат играта и на русенските музикални дни, ама този път не успяха.
За ФК "Левски" не си прав - и те отиват  в киреча.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23653
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Кристиян Шкварек от мозъчния център на Цветанов: САЩ - който върви към Русия, ще бъде ударен

Quote (selected)
„Това е много по-важно, отколкото политиката. Политиката е лесно да бъде променяна, включително на база обществено мнение, на база на нови избори и нова конюктура, но deep state - държавната администрация, държавната бюрокрация, тези дълбоки връзки вътре под бюрокрацята, които засягат системата за правосъдие, всъщност са много по-важни. Когато тях таргетираш, можеш да направиш някаква реална промяна в държавата, дългосрочно, доста повече, отколкото, ако таргетираш политици“.

Защо САЩ не оповестиха доказателствата против Андон Миталов

„Америка се интересува от състоянието на собствения си интерес. Ако тя удря по този начин, дори е по-добре, ако тя не казва защо го прави и дали има такива предпоставки - за корупция. Както казваме: „Нека си знаят“. Те го правят с идеята: "Нека този deep state и хората, които работят в него в България, си знаят, че те ако играят такава игра с Русия, ще бъдат ударени, без значение дали има такава предпоставки и доказателства за корупция“.

https://pogled.info/bulgarski/kristiyan-shkvarek-ot-mozachniya-tsentar-na-tsvetanov-sasht-koito-varvi-kam-rusiya-shte-bade-udaren.113196

Професионален поляк.

ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4124
    • Профил
Пан Шкварек е прекалил с водката. За което са виновни руснаците, oczywiście.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7359
    • Профил
Цитат на: buratinob
... Кристиян Шкварек - професионален поляк

По-скоро болен от наследствено-предаваната полска болест.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23653
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Поляка от групата мислители на ЦЦ не е важен, можеше и да някакъв българо-украинец, а защо не и чист натурализиран руснак.
Не ми харесва това което е казал би трябвало да е тайна и да не се афишира, ама от медийно поколение какво да очакваш.
Страшното е в подмяната на системата наречена демокрация, създава се среден ешалон бюрократи които реално управляват държавата независимо това което става по върховете и в низините.
След това дали ще сме парламентарна, президентска република или монархия няма никакво значение. Влакът си върви по коловоза и нищо не може да го отклони, даже при революция ТЕ ще останат по местата си с малки изключения и нищо няма да се промени.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7359
    • Профил
Революция в България не може да стане. Бай Ганьо не е революционер, а селски тарикат-нагаждач.  Когато Началниците се сменят (отвън), Ганьо веднага се нагажда към новите. Въпросът е само кога ще дойдат новите Началници.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4333
    • Профил
Някъде появи ли се информация как е реагирал Тръмп, когато Борисов остро му е поставил въпроса, за това как неколцина корумпирани американски съдии се опитаха да обвинят български граждани за неизвършени от тях престъпления?

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2582
    • Профил
Quote (selected)
По-скоро болен от наследствено-предаваната полска болест.

- Не, не е. Или не само... Просто е плямпало, което изказва много важен детайл използван в разрушаването на налазените от задокеанската чума държави. Не, че при по-примитивните политически субекти, тези не ги подбират за изпълнителен интерфейс за управление директно според заповедите отвън.

Bacho Кольо: - Добра шега за триумения, дали все пак не е вярна?!
 :smokin:

Активен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 698
    • Профил
Случката със злощастния съдия е описана още от Лафонтен...

                             
Quote (selected)
ВЪЛКЪТ   И   АГНЕТО

       ОТКАКТО  СВЯТ  СВЕТУВА, КАКВОТО  И  ДА  ПРАВИ, 
ПО-СИЛНИЯТ  ВСЕ  ИМА  ПРАВО.
АКО  НЕ  СТЕ  НАПЪЛНО  УБЕДЕНИ,
ВЪЛКА  И  АГНЕТО  ЗА  ПРИМЕР  ЩЕ  ДАДЕМЕ.

        АГЪНЦЕ  -  СЪВСЕМ  САМИЧКО,  ПИЕШЕ  В  ПОТОК  ВОДИЧКА.
НО  ГОЛЕМИЯТ  ВЪЛЧАН,  НЕЗНАЙНО  ОТКЪДЕ  -  ДОЙДЕ
 И  ПРИГОТВИ  МУ  КАПАН,  ИСКАШЕ  ДА  ГО  ЯДЕ.
НО  НЕ  МОЖЕШЕ  НАПРАВО,  ЕЙ  ТАКА  ДА  ГО  ИЗЛАПА,  И  - 
РЕШИ  ДА  СЕ  ПРИПРАВИ  НА  ПАЗИТЕЛ  НА  ВОДАТА.

        С  ДРЕЗГАВ  ГЛАС  ГО  ЗАГЪЛЧА:
-  МЪТИШ  МОЯТА  ВОДА  И  ЗАТОВА  ЩЕ  ТЕ  НАКАЖА!
АГНЕТО,  КАКВО  ДА  КАЖЕ,  ИЗУМЕНО  ПРОГОВОРИ:
-  НО,  ЦАРЮ,  КАКВО  ВИ  СТОРИХ,  МОЛЯ  ВИ,  НЕ  СЕ  СЪРДЕТЕ,
А  ДОБРЕ  МЕ  РАЗБЕРЕТЕ.  АЗ  ЗАД  ВАС  НАПИХ  ВОДАТА

       И  НЕ  МОЖЕ  ДА  СЕ  СМЯТА,  ЧЕ  ВИ  МЪТЯ  АЗ  РЕКАТА.
РАЗГНЕВЕН  И  РАЗПЕНЕН,  ЛАКОМНИКЪТ  ГО  ПРОКЛИНА:
-  С  ТИЯ  ДУМИ  -  НЕ  НА  МЕН!  ПОМНИШ  ЛИ  ПРЕДИ  ГОДИНА,
ТОЧНО  МИНАЛАТА  ПРОЛЕТ,  СА  ТЕ  ЧУЛИ  ДА  ГОВОРИШ
 КЛЕВЕТИ  ПО  МОЙ  ЯДРЕС,  БИЛ  СИ  ТИ  ГОЛЯМ  ХИТРЕЦ.

        -  НО  КАК  МИНАЛАТА  ПРОЛЕТ  -  АГЪНЦЕТО  ОТГОВОРИ,  - 
АЗ  НЕ  БЯХ  РОДЕНО  ДАЖЕ,  МОГА  ВСИЧКО  ДА  ДОКАЖА.
ОЩЕ  СЪМ  СУКАЛЧЕ,  ВИЖ!
-  НЯМА  ДА  МЕ  УСМИРИШ  -  ВИКНА  ВЕЧНИЯТ  МУ  ВРАГ.  - 
ЗНАЧИ,  АКО  ТИ  НЕ  СИ,  БИЛ  Е  ТВОЯТ  ГОЛЯМ  БРАТ.

        -  НО,  ЦАРЮ,  АЗ  НЯМАМ  БРАТ  -  АГНЕТО  ЕДВА  ШЕПТИ.
-  НО  РОДНИНИ  ИМАШ  ТИ  И  ОВЧАРИ  ЗА  ДРУГАРИ.
СЕГА  ТРЯБВА  ДА  ПЛАТИШ.  НАЙ-ДОБРЕ  Е  ДА  МЪЛЧИШ!
ХУКНА  АГНЕТО  НЕВИННО,  НО  ЗЛОСТОРНИКЪТ  ГО  СТИГНА,
С  АГЪНЦЕТО   ВЪВ  УСТА,  ВЛЕЗЕ  В  МРАЧНАТА  ГОРА...

АГЪНЦЕТО  ТОЙ  ПОГУБИ  -  И  ТОВА  НИКОЙ  НЕ  УЧУДИ!

БЕЗ  СВИДЕТЕЛ,  БЕЗ  ВОЙНА,  ТО  НАПУСНА  ТАЗ  ЗЕМЯ...


С главни букви е, защото това е вик на козлето/ татата.  :i_sheepish: (коза, овца - все тая).  :crying-1324:


Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Какво значи някакво си агънце... важното е да направим Америка отново велика.Те са умни ,красиви силни , безгрешни и имат най-дебелите ,най-грозните и най-черни негри в света!!! God bless Amerika!! Und strafe Rusland!!!
P.S.  А, да ...имат и най- шашавия президент на всички времена!!!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23653
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Quote (selected)
Любимият магнезий на българите действа

https://www.vesti.bg/plateni-publikacii/liubimiiat-magnezij-na-bylgarite-dejstva-6105373?utm_source=abv&utm_medium=paid&utm_campaign=10-02-MagCombo-liubimiat-Mg

Позитивно! :bigok:

Да подхвърля пет копейки за магнезия.
Преди две-три години взе да ми изтръпва левия крак.
Обадих се на доктора и той ми казва:
 - периферната нервна система. Трябва да пиеш магнезий.
И ми праща някакъв немски магнезий за ..... лева.
Аз отивам на https://www.analogi-lekarstv.ru/ и намирам че това е витамин В6.
Съответно той струва 39 рубли (смятайте го ако искате, но е  около 1-1,20 лв.)
https://stolichki.ru/drugs/piridoksin-vit-v6-tab-10mg-50
Пия го 2-3 седмици и забравям за изтръпването поне засега.

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
  Днеска Миряна Башева има рожден ден! Поздрави за нея!
      Здраве и късмет ѝ желая!

 ПП  Ено време тя ме у/о/досто/у/ѝ  с  прозвище Паниковски..макар да съм откъм нейната страна на барикадата..
ама - нищо!  Все пак културтрегер ме забеляза..
  Също като баба ми Юрдана.. Тя била слугинче в Лом, при власи кръчмари.. Па докарали Панчо Владигеров в кръчмата, да свири.. Какво се ядосал, как я забелязал..??? :m1708: ама я мушнал два пъти с лъка, и един път я тупнал с цигулката по гърбината.
  Е, при мене вниманието дойде кога съм бил на 45.. а при нея на 6!

ППП  Ной, забрани ми писане, моля!!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Здраве и благоденствие за Миряна!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Здраве и благоденствие за Миряна!
И на Слънчо-6! Амин!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
ППП  Ной, забрани ми писане, моля!!
Тц! Та после да ни разнасят, че било диктатура! Твърдо нье! И изобщо, и аз имам една пра-леля Юрдана, ама нея я е рисувал като млада булка Дечко Узунов, така че наздраве за таквиз артистични баби! :t0328:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
не било диктатура, а двойни стандарти и пристрастност  :yes-1289:

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2582
    • Профил
Оказва се, че българският Национален химн бил патентиран от някой си и прибиращите париците заради авторското право, ако е поставвен в Ю-Туб публикация, са дроагерета от ЕМИ и пр. инкасатори?!

- Виж тук: https://www.youtube.com/watch?v=_97h6LMq1Cs
 :pissed-891: :m1313: :bluegrab:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Оказва се, че българският Национален химн бил патентиран от някой си и прибиращите париците заради авторското право, ако е поставвен в Ю-Туб публикация, са дроагерета от ЕМИ и пр. инкасатори?!

- Виж тук: https://www.youtube.com/watch?v=_97h6LMq1Cs
 :pissed-891: :m1313: :bluegrab:

фейк нюз.
обяснено в един от първите коментари отдолу:

Никой няма правата на българския химн защото е публична собственост. Проблема който сте имали идва от проблемната система на YouTube при която всеки може да поиска монетизация от чужд клип без дори да притежава клипа и докато се докаже кой всъщност има собственост над клипа този направил твърдението независимо дали е прав или не получава парите направени от клипа. Човека който е пуснал това твърдение официално в YouTube просто е искал да ви вземе парите които може да получите от клипа.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4333
    • Профил
Проблема който сте имали идва от проблемната система на YouTube при която всеки може да поиска монетизация от чужд клип без дори да притежава клипа и докато се докаже кой всъщност има собственост над клипа този направил твърдението независимо дали е прав или не получава парите направени от клипа. Човека който...
Това звучи успокояващо. Надявам се, че  авторът на коментара владее материята за авторското право по-добре , отколкото правилата за пълен  член...

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Нали съм изперкал дедо на талантливи внучки и като видя други   деца, в които има нещо според мен ми е много драго!  Гледайте го тоз дребния  тараторчо как слуша Хачатурян... паднах!!!
https://www.facebook.com/vmestesmamoy/videos/2418464098481035/?t=2

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
  Да знеш, Ной, че в мрежата, после Банши, най - много обичам теб!!

   Моля ти сее!! Забрани ме за половин година.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
  Да знеш, Ной, че в мрежата, после Банши, най - много обичам теб!!

...и нито една от двете нема да види и капка вино  ::)

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
 Кой знае защо повечето фенове смятат ,че Григор Димитров е длъжен само да ги радва с изявите си. Ади ,бе!!! Е , няма такъв филм!!! " Съмтайм уин,съмтайм люн!" ,както казва Камата. Григор е радост защото го има! Григор не може да спечели всички турнири , в които участва , но поне опитва!!! И мене таман ме напъплиха мераци ,обаче - ядец! Нищо! Още колко турнири ще  има!!! Само здраве и корав първи сервис да има!!! :way_to_go-1308: :yes-1289:
« Последна редакция: Февруари 13, 2020, 12:01:37 от Kerpeden »

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Скоро се оплаквах ,че спират балетния конкурс във Варна . Засега. Но ето един филм на Хачо Бояджиев за  Втория конкурс през 1965г.
https://www.youtube.com/watch?v=7Izt9mfVwLs&fbclid=IwAR1jUylq_zI-Urrttfuw57Mag1dLi5Rf_iztaw-xz-8VOnQwaIqOSpP5i3k

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Кой знае защо повечето фенове смятат ,че Григор Димитров е длъжен само да ги радва с изявите си. Ади ,бе!!!

Някои може и да смятат, но повечето, като мен, не смятат. Но пък след като той се превъзнася до небесата от медии и клакьори, няма начин очакванията да не са огромни, а от там и разочарованията. Същото е и с волейбола ни. Освен това, видимо е, че Григор няма психика, технически е слаб и непостоянен. Това превръща малкото му успехи в абсолютно случайни и плод не на негови умения, а на моментните слабости на противниците му. Ако не го възхваляваха толкова щяхме много повече да му се радваме.

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Кой знае защо повечето фенове смятат ,че Григор Димитров е длъжен само да ги радва с изявите си. Ади ,бе!!!

Някои може и да смятат, но повечето, като мен, не смятат. Но пък след като той се превъзнася до небесата от медии и клакьори, няма начин очакванията да не са огромни, а от там и разочарованията. Същото е и с волейбола ни. Освен това, видимо е, че Григор няма психика, технически е слаб и непостоянен. Това превръща малкото му успехи в абсолютно случайни и плод не на негови умения, а на моментните слабости на противниците му. Ако не го възхваляваха толкова щяхме много повече да му се радваме.
Няма да споря с теб относно спортно-техническите и психическите качества на Григор,ти си категоричен  ,аз - също ,демек, няма да се разберем, а и не е нужно  ,няма лошо всеки да държи на своето , Но ,че повече щяхме да се радваме  , ако не го превъзнасят талкова е абсолютно вярно  Нали си спомняш женската  даже тук -там и мъжката част  на българската журналистика как се подмокряше като видеше Баце и му бараха мускула . Същото правят и около Григор е, не тъй наведено , ама...Мисирки,сър!!!
« Последна редакция: Февруари 13, 2020, 15:52:21 от Kerpeden »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Довлякох го от сураттефтеря, авторът не беше указан.
Обаче е важно за модерацията, четете до края!  :t0328:
"Пациент в Зимбабве: Докторе, падат ми ушите.
Лекарят в Зимбабве: А бе, това е някаква хуйня! А какво сте правили?
Пациентът: Еб*х гъски.
Докторът: Значи имате гъша хуйня!
Пациентът: Благодаря, докторе! (умира)
Докторът (записва в протокола): Пациентът умря от гъша хуйня.

Пресслужбата на Министерството на здравеопазването на Зимбабве: За изминалата седмица в Зимбабве умряха 2500 души от глад, 5400 от отравяне с изгнили банани и един човек от гъша хуйня.

Журналист (записва си): Гъшата хуйня попада в списъка на трите главни причини за смъртност в Зимбабве.

Новинарска агенция: В Зимбабве зачестиха случаите на заболяване от неизлечима гъша хуйня.

ТВ канал: Неизвестно досега заболяване на име "гъша хуйня" покосява населението на Зимбабве.

Министерството на здравеопазването на Зимбабве призовава населението да не изпада в паника.

Научно светило А: Да, гъшата хуйня не е известна на науката - и в това е основната и заплаха.

Авиокомпания Congo Air: Прекратяваме всички полети до Зимбабве до приключването на епидемията от гъша хуйня.

Научно светило Б: Властите крият реалните мащаби на катастрофата! Всъщност гъшата хуйня вече е проникнала в Европа - в Амстердам е бил видян кихащ негър с гъска под мишница.

Пресата (публикува снимки на гъски): Врякащите убийци са около нас!

Политик: За справяне с обхваналата света епидемия на гъша хуйня е абсолютно необходимо да бъдат изтребени всички гъски.

Полицията (козирува): Тъй вярно, ще бъде изпълнено.

Собствениците на ферми за гъски: Вие к'во, да не сте обезумели? (красиво се бият с полицията под щракането на светкавиците на пресата)

Пресата: Заговор на собствениците на ферми за гъски застрашава националната сигурност!

Фармацевтична компания Хофман Ла-Гуш: Единственото спасение за всички, заразени с гъша хуйня, както и за тези, които са здрави, но се страхуват да не се заразят, е нашето ново лекарство "Г-Хуйнифлу". Пие се минимум три месеца по 5 таблетки на ден. Страничните ефекти включват гадене, повръщане, опадане на косата, ноктите и зъбите, гърчове, припадъци и снижаване на IQ-то с около 30, но се наблюдават само в 75% от случаите. Ако след започване на курс с медикамента се появят някои от изброените симптоми, не прекъсвайте лечението си, а се обърнете към регионалния ни дистрибутор за други наши медикаменти, с които да се излекувате и от тях. За Ваше улеснение търговските ни и рекламни центрове в целия свят са обозначени със знак "червен кръст", а дистрибуторите ни носят бели униформени престилки.

Фармацевтична компания Гушайзер: Току-що създадохме първата и единствена ваксина, способна да предпази населението от гъша хуйня. Препоръчваме незабавна задължителна имунизация на цялото население.

Правителството: За предотвратяване на епидемията от гъша хуйня въвеждаме задължителна ваксинация на цялото население!

Еко-активист: Ваксината срещу гъша хуйня предизвиква слабоумие, аутизъм, паркинсонова болест, припадъци, гърчове или смърт в 90% от случаите! Отказвам да ваксинирам децата си! (самозапалва се публично в знак на протест)

Фармацевтична компания Гушайзер: Това са долни инсинуации на некомпетентни лица с крайни анархистични убеждения. Ние внимателно тествахме ваксината върху група от доброволци - осъдени на смърт цветнокожи серийни убийци. При нито един от тях след ваксинирането не е отчетено намаление на способностите да свирят на арфа, да решават частни диференциални уравнения и да изпитват съчувствие и състрадание към беззащитни животни. Следователно нашата ваксина е абсолютно безопасна и безвредна!

Правителството (след 55-тия самозапалил се протестиращ еко-активист): Хората имат демократично право да решават сами дали да ваксинират децата си, или не. За предотвратяване на епидемия сред ваксинираните деца, забраняваме на всички неваксинирани да посещават детски градини, училища, кина, театри и да пътуват с градския транспорт. Задължаваме всеки, който не е ваксиниран, да носи на една от ръцете си лента с изображение на оцветена в жълто гъска с размер, не по-малък от 15 см.

Интернет-обществото: В началото на всеки медицински форум модераторите въвеждат важна тема : "Ако за пореден път някой се опита да убеди хората в този форум, че ваксината срещу гъша хуйня е опасна за здравето и живота на хората, а вирусът на гъшата хуйня е безвреден, ще бъде баннат без предупреждение!" "

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23653
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Защо USA не случиха на лобисти?
Прислугата съсипва мита за велика Америка, но гафовете й остават ненаказани.
Тя е подбрана почти изцяло от храненици на бившия/комунистическия режим, натъпкани с аванти от този режим, вижте ги само: лична преводачка на Живков, синче на висш идеологически цербер, възпитаник на комунистическа академия, игривец от семейство на комунистически активисти…
Момченцата, тичкали по коридорите на ЦК на комунистическата партия – и се готвели за съветници на Марк Помпео.
https://pogled.info/bulgarski/zashto-USA-ne-sluchiha-na-lobisti.113400

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Quote (selected)
Защо USA не случиха на лобисти?
Прислугата съсипва мита за велика Америка, но гафовете й остават ненаказани.
Тя е подбрана почти изцяло от храненици на бившия/комунистическия режим, натъпкани с аванти от този режим, вижте ги само: лична преводачка на Живков, синче на висш идеологически цербер, възпитаник на комунистическа академия, игривец от семейство на комунистически активисти…
Момченцата, тичкали по коридорите на ЦК на комунистическата партия – и се готвели за съветници на Марк Помпео.
https://pogled.info/bulgarski/zashto-USA-ne-sluchiha-na-lobisti.113400
Арменец бил , агент Димитър ,такъв бил , онакъв бил!!! Добре , бе!! Обаче като говори правилни и според мен неща какво , да го наплюя ли!Туй човекът е странно нещо , еле па българските питеци,  примерно, Чайковски е писал вълшебна музика , ма нашият питек ша рече : Мани го тоз ,ве! Той бил педерас! И край , за него Чайковски не съществува! Или:   "Мани го тоз арменец ,ве , той агент ...и край!!!"... няма управия това явление...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Чайковски е писал вълшебна музика , ма нашият питек ша рече : Мани го тоз ,ве! Той бил педерас!

Има и други типично български категорични преценки : "Какъв професор е Петров, бе!Аз съм спал с жена му."

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Чайковски е писал вълшебна музика , ма нашият питек ша рече : Мани го тоз ,ве! Той бил педерас!

Има и други типично български категорични преценки : "Какъв професор е Петров, бе!Аз съм спал с жена му."
Именно!!! Просто примерите са талкова много, че ми става  не срамно , а жал за тия хора, но...

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
А ,сега , ако ми е позволено  ще се хваля! Такъв съм си! Като имам нещо хубаво искам и другите да го видят!Пропуснал съм да отбележа ,че става дума за сина ми , а не за мен..., да речем иза мен , ама косвено.
 
Quote (selected)

The Labelmaker
2 часа ·
" Работата с Алекс Канев винаги е било предизвикателство, независимо колко си опитен. Задачата ми не беше лесна, защото трябваше да създам много силна бранд стратегия за този нов проект, без да се състезавам с премиум марка вино на Алекс, която създадох преди няколко години. Всъщност отново бях в конкуренция със себе си. Случва се доста често в кариерата ми, така че не бях нов в това чувство и отговорността зад това."

#redchurchvineyards #redchurchestate #thelabelmaker #grandsovereign #winebranding #strategincbranding #winelabeldesign #winedesign #winebottledesign #premiumwinelabel #premiumwine #bulgarianwine

С Алекс Канев Jordan Jelev, Red Church Estate


https://www.thelabelmaker.eu/portfolio/grand-sovereign-wine-packaging-design/?fbclid=IwAR0WbhetHJBmgmJqszE_6RetJbruoOlWmHQ-rpZuJgxIAlYExbLgFj7YxyE
« Последна редакция: Февруари 18, 2020, 16:07:04 от Kerpeden »

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
От сума и време ми се яде чироз. Чироз,  ама от черноморска скумрия!!! Да , ама  няма! Скумрия. За последен път ядох чироз в ресторант "Златна рибка"  през 1968г. А гледайте какво е било едно време... сега вече  това са рибари от Созопол , които сушат чироз на скалите  край града , 20-те години на миналия век!Няма негри! Вече :nuts:
 
« Последна редакция: Февруари 19, 2020, 10:33:22 от Kerpeden »

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Quote (selected)
От сума и време ми се яде чироз. Чироз,  ама от черноморска скумрия!!! Да , ама  няма!
Ох, и на мен ми се яде, ама няма .... :sad-3295:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4333
    • Профил
Един  наивен въпрос. /едва ли може да се намери по-голям лаик от мен в областта на чирозологията/:
 Толкова ли чирозът от черноморска скумрия е по-вкусен от чирозите от други черноморски риби, да речем ,  на сафрида? Или от  воблата от "Березка"?

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Quote (selected)
От сума и време ми се яде чироз. Чироз,  ама от черноморска скумрия!!! Да , ама  няма!
Ох, и на мен ми се яде, ама няма .... :sad-3295:
Аз и на веяна черноморска скумрия съм навит, обаче и такава няма.
   :sad-3311:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
А гледайте какво е било едно време...

Супер! Даже и негри е имало по нашето черноморие. И те изчезнаха. А черноморската скумрия наистина изчезна по онова време. Нищо не може да я замни. Оня ден си купих некъв изпърдян чуруз от зарган. Се едно гума ядеш. Никав копър и чесън не го оправят.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1627
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 21:49:28 от Captain Buddy »

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Един  наивен въпрос. /едва ли може да се намери по-голям лаик от мен в областта на чирозологията/:
 Толкова ли чирозът от черноморска скумрия е по-вкусен от чирозите от други черноморски риби, да речем ,  на сафрида? Или от  воблата от "Березка"?
Става и от сафрид, ама от пролетната скумрия е по-добре.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.