Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 25, 2024, 06:47:32

Автор Тема: Re: Мистериите във вестник "Сега"  (Прочетена 3151 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« -: Декември 21, 2019, 01:59:41 »
две вани си зех днес - една след сутрешния фитнес и другата преди малце.

дойде ли водата в перник?  :image008:

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4345
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #1 -: Декември 21, 2019, 09:25:56 »
две вани си зех днес - една след сутрешния фитнес и другата преди малце.
Пропуснал си да ни информираш с какво си подмил неприличните места - сапунче или душ-гел.
« Последна редакция: Декември 21, 2019, 09:47:55 от Bacho Кольо »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #2 -: Декември 21, 2019, 10:03:11 »
Това прилича на искрен интерес, маскиран като "разобличаване".  :nuts:

Аз мисля, че на всеки форум му е проблем, когато има тролове само от едната боя. По-спокойни са, но не са истински щастливи и почват да налитат на по-умерените.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #3 -: Декември 21, 2019, 10:04:17 »
Quote (selected)
две вани си зех днес - една след сутрешния фитнес и другата преди малце.
Бе ти си свършил работа за цяла година!
Браво!
Соли ползваш ли? Препоръчвам от хвойна! Налагащ се аромат и доминира над всички други, тъй че дори и при 50% изпълнение на годишната програма, предполагам пак ще надделява пред остатъчните такива.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #4 -: Декември 21, 2019, 10:10:58 »
Quote (selected)
Това прилича на искрен интерес, маскиран като "разобличаване".  :nuts:
Кое тва?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #5 -: Декември 21, 2019, 10:21:40 »
Quote (selected)
Това прилича на искрен интерес, маскиран като "разобличаване".  :nuts:
Кое тва?

На Bacho Кольо репликата, това поне не е трудно да се досетиш. И изобщо фантазиите на тема упадък на обществото, което е по-полемично.  :nuts:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4134
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #6 -: Декември 21, 2019, 10:28:28 »
Банши, ко пийти с туй кафье, ве?  :beer-405:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #7 -: Декември 21, 2019, 10:33:44 »
Банши, нещо ми убягна в оПщия стрийм оДносно форума, частната забежка на заплакването на саджънта и нездравия интерес на Бачо.
Отнесах твоята реплика по скоро към любопитството на Симпли и понеже съм Мара подробната, реших да доуточня.
Блгдр, до края на деня поне ше съм ти признателен!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #8 -: Декември 21, 2019, 10:36:49 »
Quote (selected)
Банши, ко пийти с туй кафье, ве?  :beer-405:

Милк друже, милк!
Органик, разбира се!
И от кво го праят обаче тоя "органик" - никой не ти казва.
Там е проблемът.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #9 -: Декември 21, 2019, 12:20:27 »
Quote (selected)
Това прилича на искрен интерес, маскиран като "разобличаване". 
Кое тва?

На Bacho Кольо репликата, това поне не е трудно да се досетиш. И изобщо фантазиите на тема упадък на обществото, което е по-полемично.

Банши, ко пийти с туй кафье, ве?
  :b0205: :flower-1088:

А за разменените учтивости след това, и модераторите ши са доволни!!! :t0301:
« Последна редакция: Декември 21, 2019, 12:30:41 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #10 -: Декември 21, 2019, 13:14:09 »
А аз НЕ РАЗБИРАМ какво търся и аз тук, ама нейсе  ...   :image008:
« Последна редакция: Декември 21, 2019, 13:42:28 от Джиджи »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #11 -: Декември 21, 2019, 16:52:22 »
Чак толкова да сме били нелюбезни този път - не, ама заради "троловете от само едната боя" май сме тук?  :D
Нищо де, има и още един форум, там по-рядко ме цензурират. Това щото по-трудно ми намират мненията сигурно, но все тая.
Весела Коледа.

gossinger

  • Гост
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #12 -: Декември 21, 2019, 17:31:07 »
Чак толкова да сме били нелюбезни този път - не, ама заради "троловете от само едната боя" май сме тук?  :D

Нищо де, има и още един форум, там по-рядко ме цензурират. Това щото по-трудно ми намират мненията сигурно, но все тая.
Весела Коледа.

Прочетете пак с Джиджи мненията си и вижте дали са по темата. Това е единствената причина за преместването им тук.

За съжаление, когато се подвеждате да отговаряте или да коментирате откровени заяждания между други потребители, мястото и на вашите коментари е тук.

И не, не е форма на цензура. Нека бъдем точни и ясни.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #13 -: Декември 21, 2019, 17:41:50 »
:) Разговор в кошчето. Ами добре, така окастрена от "офтопик" дискусия, не изглежда много смислена за някой случен минувач, но ваш си избор. Аз това за изкуствената селекция на троловете периодично си го пиша, да не ми тежи на съвестта, че не съм казала.  :D

gossinger

  • Гост
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #14 -: Декември 21, 2019, 17:58:07 »
:) Разговор в кошчето. Ами добре, така окастрена от "офтопик" дискусия, не изглежда много смислена за някой случен минувач, но ваш си избор. Аз това за изкуствената селекция на троловете периодично си го пиша, да не ми тежи на съвестта, че не съм казала.  :D

За това, че дискусията не изглежда много смислена се сърдете на направилите коментарите, а не на тези, които са почистили след тях.

И не, те не са тролове. И хайде да спрете да злоупотребявате с този термин, става ли? Все пак знаете какво трябва да правите с един трол, нали? Не сте новобранка във форумите.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #15 -: Декември 21, 2019, 18:16:22 »
Кои "те"? Аз го употребявам термина в официалния му смисъл - всеки, който пише в интернет.
Казвам, че като подбереш само от единия вид и го закриляш изкуствено, а съветваш другите да подминават... Е, те подминават. И аз ще подмина.

gossinger

  • Гост
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #16 -: Декември 21, 2019, 18:37:27 »
Кои "те"? Аз го употребявам термина в официалния му смисъл - всеки, който пише в интернет.

„Те“ са тези, които наричаш тролове? Кои са те в този форум, които отговарят на официалния му смисъл? И да, знам вашето мнение за един от участниците? Кои са останалите според вас?

Казвам, че като подбереш само от единия вид и го закриляш изкуствено, а съветваш другите да подминават... Е, те подминават. И аз ще подмина.

Кой точно е закрилян? Нямам спомен скоро да са налагани наказания, а ако погледнеш на кои участници са изтрити мненията в тази тема, твърдението за закриляне ми изглежда най-малкото пресилено.

Нямам никаква идея за какво си ми сърдита точно на мен, но не си права. И го знаеш.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #17 -: Декември 21, 2019, 18:50:06 »
На това сърдене ли му викаш? Без да съм псувала и клела, както си стана норма тук? Просто изразих концептуално несъгласие. И даже пак ще пожелая Весела Коледа. :)

gossinger

  • Гост
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #18 -: Декември 21, 2019, 19:38:02 »
На това сърдене ли му викаш? Без да съм псувала и клела, както си стана норма тук? Просто изразих концептуално несъгласие. И даже пак ще пожелая Весела Коледа. :)

На това тук? Не.

Имам предвид цялостно отношение от няколко месеца. Така, някак си се промъква между буквите и редовете.

Иначе весело посрещане на новата година и на теб.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #19 -: Декември 21, 2019, 21:16:08 »
Прочетете пак с Джиджи мненията си ...

Виж ся, не споменавай нечие име до името на оногова, до което не може или не трябва изобщо да се нареди:

Quote (selected)
„Не изговаряй напразно името на Господа, твоя Бог; защото Господ няма да счита безгрешен онзи, който изговаря напразно името Му.”

ИЗХОД 20:7
:ive_got_it-1379:
И все пак, ХУБАВА КОЛЕДА  и ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА!!! :flower-1088:


« Последна редакция: Декември 21, 2019, 22:52:15 от Джиджи »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #20 -: Декември 21, 2019, 21:40:50 »
Това, дето някак си се е промъквало между буквите и редовете, трябва да е в изтритите ми постове.  ;D

Не е ли смешно как сме се сврели под стълбите, в склада за изхвърлени вещи и си шепнем, докато горе, в гостната дудне гороломно Джузепе и размахва копралята срещу public enemy number 1 - Firmin?

Я да направя място за Джиджи.

gossinger

  • Гост
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #21 -: Декември 21, 2019, 22:11:23 »
Това, дето някак си се е промъквало между буквите и редовете, трябва да е в изтритите ми постове.  ;D

Не е ли смешно как сме се сврели под стълбите, в склада за изхвърлени вещи и си шепнем, докато горе, в гостната дудне гороломно Джузепе и размахва копралята срещу public enemy number 1 - Firmin?

Пропуснала си да видиш, че той се е редактирал още преди един час:

https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1333.msg66866#msg66866

А смешното не е, че си шепнем, а е нещо друго. И бъди спокойна, новите мнения и тук се отразяват на главната страница, така че това нашето не е шепнене  :cool-1084:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #22 -: Декември 21, 2019, 23:16:35 »
Я да направя място за Джиджи.
 
Ти хич ни съ притеснявай!  :D

Щото на Джиджи отдавна вече ѝ напира за некви среднощни мейл-и до тук и там, ама ше си ги запази до след Нова Година.  :nuts:
За да може да каже преди това тук  HAPPY NEW YEAR на всички!!!  :walking_garbage_can-2232: :b0302:

P.S. Но най-интересното е, че ми се оказа най-готино да пиша тук!  :0004:
« Последна редакция: Декември 21, 2019, 23:25:00 от Джиджи »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11157
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #23 -: Декември 21, 2019, 23:49:54 »
Quote (selected)
докато горе, в гостната дудне гороломно Джузепе и размахва копралята срещу public enemy number 1 - Firmin?
Скъпа, знаеш ли, копралята съм я размахал на любимия ти фирмин, когато ме нарече смешен за това, че съм си изказал личното мнение, не прочетеното от някъде, не съгласуваното с "по горе" и не със заучени фрази и простотии мнение.
От почти месец и нещо съм престанал да се занимавам с нищото и макар това да не се дължи на неговото нищожество, аз нямам проблеми  и просто му отвръщам понякога.
Но пък наистина писва от особи с уж синя кръФ, колкото и малко да са те и ще се възползвам от възможността от тук, от под стълбищата, да пожелая на другите, с простата червена кръв  - Весела Коледа и ЧНГ, щото смятам поне за няколко месеца да се отстраня от кочината която създавате. Поне да се отмириша.
Пък и по спокойно да се овлажняваш, колчем прочетеш нещо от другото нищо.
Малко лична хигиена просто.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Мистериите във вестник "Сега"
« Отговор #24 -: Декември 22, 2019, 06:22:14 »
две вани си зех днес - една след сутрешния фитнес и другата преди малце.
Пропуснал си да ни информираш с какво си подмил неприличните места - сапунче или душ-гел.

Ше ти пратя клипче на лични щом ти е толко важно. За протокола - сичките ми места са прилични :nuts: