Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 18, 2024, 07:57:27

Автор Тема: Re: „Ляво“ и „дясно“ в партийната политика на България …  (Прочетена 4589 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
На този клон (част от един етнос) вече се качи ДПС, закъсняхте. Вашият клон вече е само един - някаква част от пенсионерското съсловие, но и той намалява много бързо. Естествено има и непенсионери, но само с надеждата за келепирец. Има все още и някакви идеалисти, но са почти незабележими.
Пенсионерите обаче, както ни учат класиците, не са прогресивната класа, която ще изкопае каквото трябва за капитализма.

Тва е постинг на държавен служител, не показващ носа си извън бюрото, освен докато обЕдва по два часа в близкото заведение. Такива като теб познавах достатъчно и никак не е странно, че хората, стига да им паднете, ще ви удавят в най-близката локва.
Препоръка - ако решиш да жертваш почивните си дни, си направи двудневна ескурзия в България. Като начало започни с най-близките дестинации. И никога, никога не казвай, че си на държавна копаня...последното ти го препоръчам от все сърце, въпреки че си струва да не съм толкова добронамерена. - може пък и да понаучиш нещо по трудния начин

п. п. Възможно е  и да не съм права, но съм почти на 100 % убедена, че трудовият стаж на господин Калин е почти изцяло на държавни разноски..подобни умнотворения от човек, дори и година бачкал в полза на частника* са тотално невъзможни :smokin:

* под частник разбирам да си намери работа в частна фирма, а не в "частна" по партийни препоръки, поминуваща покрай държавата

« Последна редакция: Февруари 13, 2020, 20:02:15 от Асол »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
На този клон (част от един етнос) вече се качи ДПС, закъсняхте. Вашият клон вече е само един - някаква част от пенсионерското съсловие, но и той намалява много бързо. Естествено има и непенсионери, но само с надеждата за келепирец. Има все още и някакви идеалисти, но са почти незабележими.
Пенсионерите обаче, както ни учат класиците, не са прогресивната класа, която ще изкопае каквото трябва за капитализма.

Тва е постинг на държавен служител, не показващ носа си извън бюрото, освен докато обЕдва по два часа в близкото заведение. Такива като теб познавах достатъчно и никак не е странно, че хората, стига да им паднете, ще ви удавят в най-близката локва.
Препоръка - ако решиш да жертваш почивните си дни, си направи двудневна ескурзия в България. Като начало започни с най-близките дестинации. И никога, никога не казвай, че си на държавна копаня...последното ти го препоръчам от все сърце, въпреки че си струва да не съм толкова добронамерена. - може пък и да понаучиш нещо по трудния начин

п. п. Възможно е  и да не съм права, но съм почти на 100 % убедена, че трудовият стаж на господин Калин е почти изцяло на държавни разноски :smokin:
Вероятно в живота никога не си правила грешни преценки или поне да си ги оценявала, като такива. "Аргументацията" ad hominem, дори и да е реална, просто спада към графата на логическите заблуди.
По някаква случайност и аз понякога разпознавам хората започнали и продължили житейския си трудов път "на бюро". Има доста характерни признаци.  :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Вероятно в живота никога не си правила грешни преценки или поне да си ги оценявала, като такива. "Аргументацията" ad hominem, дори и да е реална, просто спада към графата на логическите заблуди.
По някаква случайност и аз понякога разпознавам хората започнали и продължили житейския си трудов път "на бюро". Има доста характерни признаци.

В живота си никога не съм правила грешни преценки по отношения на хората - знам, че няма да ми повярваш, но ако си спомниш, че и "никога не вярвам в чудеса" - всичко си идва на мястото. За бюрцето на мен всичко ми е ясно - не съм започнала от него и не съм на него--за разлика от теб!  И на всичкото отгоре съм сигурна, че раличавам симптомите и то много добре :D
« Последна редакция: Февруари 13, 2020, 20:19:16 от Асол »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4336
    • Профил
Ти верно си бил съвършен пустословец...

пубер...

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
А, щом било така... И от стеснителност може да е било, съгласна съм.

Какво, за фикцията ли?  Можело да се използва и за фиксация ли? Добре, използвай я и за асфикция, ако искаш. Отдавна не съм те виждала и затова съм сговорчива. :)
« Последна редакция: Февруари 13, 2020, 22:35:24 от Banshee »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
А, щом било така... И от стеснителност може да е било, съгласна съм.

Стеснителност за какво? Съвсем не за първи път ти се случва да не разбираш писан текст. Там се гневиш на Цеко и Бармалей и куп други, тук имаш нови нерабиращи..никога ли не си се замисляла, че причината може да не е в събеседниците ти?

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Бе и това за неразбирането се поизтърка, ако ме питаш мене. Всеки си се разбира с някои, с други - не, понякога. И не ми интригантствай за Барми. Много бих му се зарадвала да го видя тук даже. Както и тебе сега. :)

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Бе и това за неразбирането се поизтърка, ако ме питаш мене. Всеки си се разбира с някои, с други - не, понякога. И не ми интригантствай за Барми. Много бих му се зарадвала да го видя тук даже. Както и тебе сега. :)

Как по-ясно да ти напиша, че си функционално неграмотна? Провери в гугъла, какво означава това  :smokin:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Ти първо се оправи там с фикциите и фиксациите, после раздавай засукани квалификации или хвалификации, ако предпочиташ. 

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Ти първо се оправи там с фикциите и фиксациите, после раздавай засукани квалификации или хвалификации, ако предпочиташ.
Оправила съм се! Ти все пак провери в гугъла горното ..също и значението на думата "фикция", абцелютно правилно употребена досежно твоите писания..проверявай се преди да заливаш аудиторията с остроумия!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
за кво точно спорят асол и банши, след като и двете са съгласни, че онци е див селянин без никво възпитание?  :image008:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
за кво точно спорят асол и банши, след като и двете са съгласни, че онци е див селянин без никво възпитание?  :image008:

а ти къде се вреш между шамарите, сержан трол?

баншито напоследък е preßluft, ти що толко мноо драпаш да си като нея?

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
за кво точно спорят асол и банши, след като и двете са съгласни, че онци е див селянин без никво възпитание?

Ти пък, възпитание. То нали се надгражда над някакъв разум? При шебеците възпитанието се нарича дресура.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7365
    • Профил
Така е, некадърно си дресирана.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Това си е за вашия вид, при хората не се нарича дресура.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7365
    • Профил
Банши не са хора. Но и за банши не ставаш - не съм чел за банши, което вместо да пищи, интригантства по бабешко-селяндурски  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
не съм чел

А чел ли си поне приказката с поука "Шебекът сам се обажда?"  :D

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
типичен отговор на кухоглаво същество. баншитата известни ли са с интелигентността си?

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Са, ама ти как да знаеш?  :D

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Интелигентността, противно на представите ти - разбира се, не е да доказваш и показваш очевидни неща на очевидно трудно схващащи.
Най-малкото, като си писал неграмотно с малки букви и объркано, трябва да ти е ясно що може да си казал нещо, дето не си мислил. Мислил, в кавички при тебе.

сиреч си изпляскала нещо, което не можеш да докажеш. ми така си кажи :bigok:

никой не ти е виновен, че сама доказваш тъпотата си. продължавай в същия дух :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
не е. тъпотата обикновено е са съжаление. обаче в случай, че демонстриращият тъпота /бил той енгелс или банши/ изпитва гордост от себе си и от показаното, то набиването на канче е задължително.

та така, дух неумний пищящий :bigok:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
между другото, на фирмин му залепна прякорът 'лъжец' точно за твърдения, които не може да докаже. смятай, че имаш жълт картон.

освен ако не приведеш източник, където да е описана интелигентността на баншитата.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
онци, май си търсиш белята - виж кво пише руската википедия: "В юго-восточной части Ирландии имя банши образовано от ирландского слова badhbh (бадб), обозначающего агрессивную, страшную и опасную женщину. "
 :nuts:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Само в писъците онци бие всякакви възможни баншита. И това му е.  ;D  Онци, айде, че съм милозлива: има уикипедия и на английски и на руски. И на немски, все трябва да си го понаучил малко там.

Гринго ме изпреварил.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
агресивна, страшна и опасна, но не и интелигентна. с което твърдение нашето банши се накичи, без да може да го докаже обаче.

и пищят баншитата, те основно с това са известни. пищят кат прискрипчени :too_happy-1067:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
банши, погледни горното ми мнение. и посочи точен цитат на английски, руски или немски, че баншитата са интелигентни.

давай, лъжкиньо. ако посочиш, ще изтрия обръщението. обещавам :bigok:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Интелигентните се познават по това, че не водят дълги разговори с онцита. Мъдрите не ги и почват.  :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
баншитата известни ли са с интелигентността си?
Са, ама ти как да знаеш?  :D

ся кво - не само, че не са известни като интелигентни, ами нашто банши с пот на челото един цитат за интелигентност не може да докара.

после що съм наричал лъжци и лъжкини разни, дето плющят неистини :bouncy-1054:

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Интелигентните се познават по това, че не водят дълги разговори с онцита. Мъдрите не ги и почват.  :nuts:

Не му обръщай внимание. Ако PISA го тестваха, щеше да е от 47-те процента.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Интелигентните се познават по това, че не водят дълги разговори с онцита. Мъдрите не ги и почват.  :nuts:

интелигентните, банши, се познават по това, че каквото кажат, могат да го аргументират. сиреч докажат.

ти не си от тях.

по твоята собствена дефиниция също не си интелигентна - разговаряш с мен повече от час и половина. по твоята собствена дефиниция си кухоглаво същество, както вече отбелязах :bigok:

а тези, които си служат с... мммм... неистини, им викам за по-кратко льжци. или лъжкини. в зависимост от пола. не от джендъра.

та така, лъжкиньо кухоглава.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
Не му обръщай внимание. Ако PISA го тестваха, щеше да е от 47-те процента.

Точно. И щеше да има право на персонален асистент. Не като професор, разбира се.  :D

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Не му обръщай внимание. Ако PISA го тестваха, щеше да е от 47-те процента.

тез пък кои са?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Quote (selected)
Не му обръщай внимание. Ако PISA го тестваха, щеше да е от 47-те процента.

Точно. И щеше да има право на персонален асистент. Не като професор, разбира се.  :D

така, така, с подвита опашка, продължаваш да подквичваш, ама вече те е страх да се обръщаш пряко към мен.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Ай сопрете се вече !
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Онци:P :b0301: :P

AnonimusBG

  • Гост
Онци:P :b0301: :P

Джиджи
Ние си те Убичаме и те чакаме.