Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 20:55:03

Автор Тема: Корнелия срещу Баце  (Прочетена 276083 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #900 -: Април 16, 2020, 22:53:59 »
Тия дни сержанта писа ( чета, но не ми се пише ), че партиите печелят избори не с партийните членове, а ако привлекат симпатизанти с което съм напълно съгласен.
Според мен задължение на членовете е да изберат лидер който да има подкрепа и извън партията.

членовете ще избират лидер пряко, което също е заслуга изключително на нинова. кого ще изберат си е тяхна работа. който иска да влияе на избора - да се запише в партията. лаладжийство отстрани, особено в стил 'виж хората кво казват' е изключително неумно.

Quote (selected)
Затварянето в "елитна" група води до отблъскване на гласоподаватели.
е тя елитната група несменяеми партийни велможи беше досега. вече всички имат мандатност. за което заслугата отново е изключително на нинова.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #901 -: Април 16, 2020, 22:57:33 »
Quote (selected)
нинова предлага, а не налага. решението се взема от друг, колективен орган, не от нея еднолично.
Онци,осъзнаването на проблема е първат крачка към решаването му. :t0328:
Явно с колективна безотговорност, резултатите ще са такива.

на това му се вика спазване на правилата. има устав, там пише кой какво предлага. нинова спазва.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23775
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #902 -: Април 16, 2020, 22:57:50 »
Quote (selected)
който иска да влияе на избора - да се запише в партията. лаладжийство отстрани, особено в стил 'виж хората кво казват' е изключително неумно.

Който иска да гласувам за него да си оправи първо кочинката, ако с една партия не може да се оправи за петилетка за държавата колко ще ѝ трябва?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #903 -: Април 16, 2020, 23:00:03 »
Тия дни сержанта писа ( чета, но не ми се пише ), че партиите печелят избори не с партийните членове, а ако привлекат симпатизанти с което съм напълно съгласен.
Според мен задължение на членовете е да изберат лидер който да има подкрепа и извън партията.

членовете ще избират лидер пряко, което също е заслуга изключително на нинова. кого ще изберат си е тяхна работа. който иска да влияе на избора - да се запише в партията. лаладжийство отстрани, особено в стил 'виж хората кво казват' е изключително неумно.

Quote (selected)
Затварянето в "елитна" група води до отблъскване на гласоподаватели.
е тя елитната група несменяеми партийни велможи беше досега. вече всички имат мандатност. за което заслугата отново е изключително на нинова.

те заради точно такова затваряне към основното ядро корбин се представи толко зле на последните избори.

няма лошо партийните членове да си изберат когото искат. но ако този/тази е обърнат само към техните интереси и не се интерсува какво мислят хората извън партията, резултатите на която и да е партия няма да са осоебно добри.

и са се запитайте - щеше ли радев да спечели, ако беше чисто партийна кандидатура, м?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #904 -: Април 16, 2020, 23:02:01 »
и още нещо - времената на традиционните партии поотминават. навсякъде се появяват различни движения/групи, необременени от догми за значението на членството и т.н., които се представят достатъчно добре по избори.
а традиционните партии имат достатъчно натрупани негативи с годините...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #905 -: Април 16, 2020, 23:04:28 »
Корбин ......
Глупости.
Просто на изборите британците потвърдиха референдума.
 
Quote (selected)
и са се запитайте - щеше ли радев да спечели, ако беше чисто партийна кандидатура, м?
Аде сига радини вълнения.
Първанов как спечели?
При това в по лоша ситуация.
« Последна редакция: Април 16, 2020, 23:06:58 от 66 »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #906 -: Април 16, 2020, 23:08:43 »
те заради точно такова затваряне към основното ядро корбин се представи толко зле на последните избори.
ти четеш ли това, дето го цитираш? аз ти пиша, че вече има мандатност и групата несменяеми се разпада, ти пишеш некви глупости.

Quote (selected)
няма лошо партийните членове да си изберат когото искат. но ако този/тази е обърнат само към техните интереси и не се интерсува какво мислят хората извън партията, резултатите на която и да е партия няма да са осоебно добри.
грубо казано, имаш два варианта:
1. отиваш, ставаш член, раздаваш мозък.
2. не отиваш, седиш в портокалия, ръсиш  :t10502:.

коя възможност ти приляга повече?

Quote (selected)
и са се запитайте - щеше ли радев да спечели, ако беше чисто партийна кандидатура, м?
терминът 'гражданска квота' да ти говори нещо, м? от поне 15-20 години бсп има и гражданска квота в листите си. що си мислиш, че само и единствено ти си се сетил да питаш за чисто партийните кандидатури, м?
« Последна редакция: Април 16, 2020, 23:20:23 от Ной »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #907 -: Април 16, 2020, 23:10:38 »
и още нещо - времената на традиционните партии поотминават. навсякъде се появяват различни движения/групи, необременени от догми за значението на членството и т.н., които се представят достатъчно добре по избори.
а традиционните партии имат достатъчно натрупани негативи с годините...

тва са глупости. отминават времената на либерализма, където папото е по-важно от идеите. където 'дай да се разберем' е по-важно от 'те ме избраха, за да не го правя това'.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #908 -: Април 16, 2020, 23:14:16 »
грубо казано, имаш два варианта:
1. отиваш, ставаш член, раздаваш мозък.
2. не отиваш, седиш в портокалия, ръсиш  :t10502:.

коя възможност ти приляга повече?

ти като член на бсп ли го раздаваш целия тоя мозък, м?  :smokin:
« Последна редакция: Април 16, 2020, 23:20:45 от Ной »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #909 -: Април 16, 2020, 23:16:46 »
що, ти трети вариант ли виждаш, м?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #910 -: Април 16, 2020, 23:33:20 »
що, ти трети вариант ли виждаш, м?

вероятно би се изненадал какво точно мнение имам за достоверността и смисъла на изказванията ти  :smokin:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #911 -: Април 17, 2020, 01:10:51 »
Цитат на: buratinob
осъзнаването на проблема е първат крачка към решаването му. :t0328:
Явно с колективна безотговорност, резултатите ще са такива.

Проблемът на  БСП са Съсела и съселите му. А проблемът с Нинова е, че не пожела или не успя да ги изхвърли от БСП.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #912 -: Април 17, 2020, 01:29:26 »
Цитат на: buratinob
осъзнаването на проблема е първат крачка към решаването му. :t0328:
Явно с колективна безотговорност, резултатите ще са такива.

Проблемът на  БСП са Съсела и съселите му. А проблемът с Нинова е, че не пожела или не успя да ги изхвърли от БСП.

нищо, са с новите членове нещата ше се променят.

м/у другото, как проверяват кандидатите дали не са джендъри - като на военните комисии едно време ли е?

някой ако е кандидатствал наскоро и са го приели може ли да сподели?  :image008:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #913 -: Април 17, 2020, 14:53:32 »
А проблемът с Нинова е, че не пожела или не успя да ги изхвърли от БСП.

в това отношение тя е най-мекия лидер на бсп поне от 20 години насам. всички останали чистят най-непоносимите. тя - не.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #914 -: Април 17, 2020, 14:54:14 »
...

сиреч не виждаш трети вариант, ама и двата не ти харесват. твой проблем.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #915 -: Април 17, 2020, 15:08:52 »
...

сиреч не виждаш трети вариант, ама и двата не ти харесват. твой проблем.

Очарователен е фактът, че мнозинството от тези, дето тук си поплюват брадите да ругаят "фирмините" и да ръсят мозък какво и как да реши Конгреса на БСП, са едни банални и жалки кибици.
очарователен е фактът, че фирмините се притесняват да отговорят на един съвсем елементарен въпрос касателно явор от куюмджиевия род.

Quote (selected)
Кибици, що не отидете другарката Нинова да ви запише в БСП - ето иде общопартиен избор.
трябва да ти кажа, че почвам да се изкушавам. ама даже и да се запиша, няма да мога да намеря такива като теб в близката ми околност, та на няколко бири да поспорим до сабахлем.

така. до юний миналата година не си бил член на бсп. а и имам силни съмнения дали и са си се фписал, ма тва не е важно.

поне до юний миналата година, когато е било последното ти лично изявление, че не си член, ти немаше проблем да опсъждаш, като нечлен, в детайли политиката на бсп, включително и да даваш акъл, както по принцип, така и на декларирани към оня момент членове като фирмин, кво точно да се случва ф партията им според теб.

са изведнъж викаш ма те партийните работи са само за членове, който ней член да не се обажда и да си гледа разкошния живот в портокалия.

удобно ли е не на нас с тия ефтинки номерца, м?

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #916 -: Април 17, 2020, 15:53:35 »
Проблемът на  БСП са Съсела и съселите му. А проблемът с Нинова е, че не пожела или не успя да ги изхвърли от БСП.
Де да беше!
Проблемът на БСП е скъсаната връзка с реалните и потенциялните и избиратели.


Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #917 -: Април 17, 2020, 17:00:12 »
така. до юний миналата година не си бил член на бсп. а и имам силни съмнения дали и са си се фписал, ма тва не е важно.

поне до юний миналата година, когато е било последното ти лично изявление, че не си член, ти немаше проблем да опсъждаш, като нечлен, в детайли политиката на бсп, включително и да даваш акъл, както по принцип, така и на декларирани към оня момент членове като фирмин, кво точно да се случва ф партията им според теб.
тука си се объркал много сериозно. аз не съм нито кайли, нито буратино и акъл не давам. фирмин беше лесно да го излови човек в лъжа - нещо, което правех и ще правя, ако продължи да пише тук. политиката на бсп съм обсъждал, без да си позволявам съвети каква да бъде - обсъждал съм я такава, каквато е.

Quote (selected)
са изведнъж викаш ма те партийните работи са само за членове, който ней член да не се обажда и да си гледа разкошния живот в портокалия.
виках и продължавам да викам, че лидерът се определя от партийните членове, не от разни нечленуващи в партията поплювковци, па били те и в портокалия. виках и продължавам да викам, че партийната политика се определя от партийното ръководство в съответствие с приетите партийни документи, включително и програмите, с които ръководството е избрано. виках и продължавам да викам, че намирам за изключително гнусно поведение след изборите да за*беш избирателите си и да отидеш на съглашение с 'политическия противник', без да имаш мандат за това и изключително за лично облагодетелстване. виках и продължавам да викам, че поради политика, описана от мен в предишното изречение, масово избирателите не могат да направят разлика между енп и пес. нищо, че едните са десни, а другите - леви.

Quote (selected)
удобно ли е не на нас с тия ефтинки номерца, м?
ай да попрестанеш с лъжите, м?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #918 -: Април 17, 2020, 17:09:16 »
Цитат на: Bacho Кольо
Цитат на: Nor1
Проблемът на  БСП са Съсела и съселите му. А проблемът с Нинова е, че не пожела или не успя да ги изхвърли от БСП.
Де да беше! Проблемът на БСП е скъсаната връзка с реалните и потенциялните и избиратели.
БСП установи връзка с мен чак при Нинова. Тази връзка ще изтънее, ако джендъро-съселистите не бъдат изхвърлени, и скъсана, ако пак те вземат властта в БСП.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #919 -: Април 17, 2020, 17:11:47 »
Цитат на: Bacho Кольо
Цитат на: Nor1
Проблемът на  БСП са Съсела и съселите му. А проблемът с Нинова е, че не пожела или не успя да ги изхвърли от БСП.
Де да беше! Проблемът на БСП е скъсаната връзка с реалните и потенциялните и избиратели.
БСП установи връзка с мен чак при Нинова. Тази връзка ще изтънее, ако джендъро-съселистите не бъдат изхвърлени, и скъсана, ако пак те вземат властта в БСП.

От Атака как го преживяха, че са те загубили?  :image008:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #920 -: Април 17, 2020, 17:20:08 »
Проблемът на  БСП са Съсела и съселите му. А проблемът с Нинова е, че не пожела или не успя да ги изхвърли от БСП.
Де да беше!
Проблемът на БСП е скъсаната връзка с реалните и потенциялните и избиратели.

да, това също, щото вместо да гледат работническата класа, бяха тръгнали да обгрижват геовете. сега се позапряха с гейовете, ама имат желание да припознават средната класа. трудовият народ нещо...

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #921 -: Април 17, 2020, 17:36:25 »
Проблемът на  БСП са Съсела и съселите му. А проблемът с Нинова е, че не пожела или не успя да ги изхвърли от БСП.
Де да беше!
Проблемът на БСП е скъсаната връзка с реалните и потенциялните и избиратели.

да, това също, щото вместо да гледат работническата класа, бяха тръгнали да обгрижват геовете. сега се позапряха с гейовете, ама имат желание да припознават средната класа. трудовият народ нещо...

Факт. По аванта за "геовете" **чината е най-напред в света.

 :t10502:
« Последна редакция: Април 17, 2020, 17:39:47 от Ной »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #922 -: Април 17, 2020, 17:43:36 »
Цитат на: SgtTroy
От Атака как го преживяха, че са те загубили?  :image008:

Както БСП ще преживее загубата на Фирмин.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #923 -: Април 17, 2020, 17:49:29 »
така. до юний миналата година не си бил член на бсп. а и имам силни съмнения дали и са си се фписал, ма тва не е важно.

поне до юний миналата година, когато е било последното ти лично изявление, че не си член, ти немаше проблем да опсъждаш, като нечлен, в детайли политиката на бсп, включително и да даваш акъл, както по принцип, така и на декларирани към оня момент членове като фирмин, кво точно да се случва ф партията им според теб.
тука си се объркал много сериозно. аз не съм нито кайли, нито буратино и акъл не давам. фирмин беше лесно да го излови човек в лъжа - нещо, което правех и ще правя, ако продължи да пише тук. политиката на бсп съм обсъждал, без да си позволявам съвети каква да бъде - обсъждал съм я такава, каквато е.

Quote (selected)
са изведнъж викаш ма те партийните работи са само за членове, който ней член да не се обажда и да си гледа разкошния живот в портокалия.
виках и продължавам да викам, че лидерът се определя от партийните членове, не от разни нечленуващи в партията поплювковци, па били те и в портокалия. виках и продължавам да викам, че партийната политика се определя от партийното ръководство в съответствие с приетите партийни документи, включително и програмите, с които ръководството е избрано. виках и продължавам да викам, че намирам за изключително гнусно поведение след изборите да за*беш избирателите си и да отидеш на съглашение с 'политическия противник', без да имаш мандат за това и изключително за лично облагодетелстване. виках и продължавам да викам, че поради политика, описана от мен в предишното изречение, масово избирателите не могат да направят разлика между енп и пес. нищо, че едните са десни, а другите - леви.

Quote (selected)
удобно ли е не на нас с тия ефтинки номерца, м?
ай да попрестанеш с лъжите, м?

да. загрижеността на корнелия за работническата класа се проявяваше още по времето, когато беше част от администрацията при иван костов, нали?  :smokin:


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23775
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #924 -: Април 17, 2020, 17:52:17 »
Онци пак си се припознал с БСП.
Казвам какво ми харесва и какво не, какво трябва да направят да стана лоялен симпатизант.
Дали ще го направят е техен проблем, мога и да не гласувам за тях.
А ти си вземи уставчето под мишница и бегай на Бузлуджа да го рецитираш. С този "устав" явно не става, докато стискат "Малката червена книга" и бият жела в земята пред нея ще е така.
20-30%, хранилка за тунеядци.
Малко вътре в парламента, малко вънка, ден да мине, комат да загине.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #925 -: Април 17, 2020, 17:53:32 »
...

кво точно общо има това, което си цитирал, с троленето, което си цапнал като отговор, сержант трол?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #926 -: Април 17, 2020, 17:55:41 »
С този "устав" явно не става, докато стискат "Малката червена книга" и бият жела в земята пред нея ще е така.
ако имаш идея как да стане - ставаш член на партията, развиваш идеята и се бориш да бъде изпълнена. другото е бошлаф.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #927 -: Април 17, 2020, 17:57:56 »
https://en.wikipedia.org/wiki/European_United_Left–Nordic_Green_Left#9th_European_Parliament
https://en.wikipedia.org/wiki/Initiative_of_Communist_and_Workers%27_Parties

остави пес, те ти по-левите групи в европарламента - с некоя от тях бсп има ли нещо общо, например като биография на лидера, м?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #928 -: Април 17, 2020, 18:00:38 »
що да ги оставям пес, като бсп членуват именно там? щото на теб така ти се иска? не си ли малце нагличък? или малце повече от малце?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #929 -: Април 17, 2020, 18:02:15 »
С този "устав" явно не става, докато стискат "Малката червена книга" и бият жела в земята пред нея ще е така.
ако имаш идея как да стане - ставаш член на партията, развиваш идеята и се бориш да бъде изпълнена. другото е бошлаф.

да. нечленовете на партии немат право на мнение.
дори фокус групите, за да се види реакцията на дадена политика са отживелица.

според мен редно е на избори да могат да гласуват само партийни членове, не ли?  :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #930 -: Април 17, 2020, 18:03:39 »
що да ги оставям пес, като бсп членуват именно там? щото на теб така ти се иска? не си ли малце нагличък? или малце повече от малце?

нали бсп не са съгласни с голяма част от квото се случва в пес - от конвекцията, до лидера на пес. чий го дирят там?

или корнелия не може да има вътрешна опозиция в бсп, но тя може да е вътрешна опозиция в пес, м?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #931 -: Април 17, 2020, 18:10:06 »
що да ги оставям пес, като бсп членуват именно там? щото на теб така ти се иска? не си ли малце нагличък? или малце повече от малце?

нали бсп не са съгласни с голяма част от квото се случва в пес - от конвекцията, до лидера на пес. чий го дирят там?
чакат да ги светнеш, че не им е там мястото. сиреч да се запишеш за член, да повдигнеш въпроса, да се обосновеш, такива неща.

Quote (selected)
или корнелия не може да има вътрешна опозиция в бсп, но тя може да е вътрешна опозиция в пес, м?
лъжеш. кой и къде е казал, че "корнелия не може да има вътрешна опозиция в бсп", та го плющиш като аксиома?

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #932 -: Април 17, 2020, 18:41:49 »
Станишев не и ли се пада шеф на Корнелия по партийна линия? Звучи пожелателно да и е вътрешна опозиция.  :nuts:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #933 -: Април 17, 2020, 18:42:03 »
Съселите като гризачи се размножават доста бързо, значи е само въпрос на време да изгризат отвътре БСП, барабар с Корни.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #934 -: Април 17, 2020, 18:49:26 »
Станишев не и ли се пада шеф на Корнелия по партийна линия? Звучи пожелателно да и е вътрешна опозиция.  :nuts:
станишев е член на бсп. нинова е председател на бсп. това е партийната линия. звучи пожелателно да намериш интелект в едно пищящо създание.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #935 -: Април 17, 2020, 18:52:57 »
Продължавай да разсъждаваш и може да стигнеш сам, макар и бавно, до откритието, че БСП е член на ПЕС, на която Станишев е председател.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #936 -: Април 17, 2020, 18:58:01 »
Продължавай да разсъждаваш и може да стигнеш сам, макар и бавно, до откритието, че БСП е член на ПЕС, на която Станишев е председател.
нова липса на интелект. партийна линия нинова-станишев относно пес няма. връзката и на нинова, и на станишев с пес е индиректна. това не е партия, в която членуват отделни хора.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #937 -: Април 17, 2020, 19:01:34 »
Продължавай да разсъждаваш и може да стигнеш сам, макар и бавно, до откритието, че БСП е член на ПЕС, на която Станишев е председател.
нова липса на интелект. партийна линия нинова-станишев относно пес няма. връзката и на нинова, и на станишев с пес е индиректна. това не е партия, в която членуват отделни хора.
Не, това даже аз не мога да го подмина! ПЕС и Станишев са в ИНДИРЕКТНА връзка, пази Боже! Това ПЕС и Станишев знаят ли го или тепърва ще го научават?

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #938 -: Април 17, 2020, 19:01:42 »
Ясно. :D  Само не разбрах онци последно явява ли се член на БСП? Или все пак членува в ПЕС през баварска структура.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #939 -: Април 17, 2020, 19:03:02 »
Продължавай да разсъждаваш и може да стигнеш сам, макар и бавно, до откритието, че БСП е член на ПЕС, на която Станишев е председател.
нова липса на интелект. партийна линия нинова-станишев относно пес няма. връзката и на нинова, и на станишев с пес е индиректна. това не е партия, в която членуват отделни хора.

https://en.wikipedia.org/wiki/Party_of_European_Socialists

един от многото случаи, ф които тнтм кръжок се обозначава като партия, не ли?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #940 -: Април 17, 2020, 19:04:32 »
Ясно. :D  Само не разбрах онци последно явява ли се член на БСП? Или все пак членува в ПЕС през баварска структура.

чака си проучването като кандидат-член на бсп според мен. те не могат си позволят варадкар или брнабич сепак.
ма май проучвали назад до казармата...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #941 -: Април 17, 2020, 19:14:25 »
Продължавай да разсъждаваш и може да стигнеш сам, макар и бавно, до откритието, че БСП е член на ПЕС, на която Станишев е председател.
нова липса на интелект. партийна линия нинова-станишев относно пес няма. връзката и на нинова, и на станишев с пес е индиректна. това не е партия, в която членуват отделни хора.
Не, това даже аз не мога да го подмина! ПЕС и Станишев са в ИНДИРЕКТНА връзка, пази Боже! Това ПЕС и Станишев знаят ли го или тепърва ще го научават?

а в каква връзка са? я да подчертая, че да стане ясно: станишев е член на пес, защото е член на бсп и бсп членува в пес. доколкото ми е известно, за да членуваш в пес, трябва да членуваш в някоя от партиите-членки на пес. ако не съм прав, бъди така добра да ми покажеш как точно човек може да стане директно член на пес. щото ако не можеш, то аз съм прав и членството както на нинова, така и на станишев в пес е индиректно.

а ако можеш, трябват доказателства, че нинова и станишев са минали по пътечката...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #942 -: Април 17, 2020, 19:17:38 »
Продължавай да разсъждаваш и може да стигнеш сам, макар и бавно, до откритието, че БСП е член на ПЕС, на която Станишев е председател.
нова липса на интелект. партийна линия нинова-станишев относно пес няма. връзката и на нинова, и на станишев с пес е индиректна. това не е партия, в която членуват отделни хора.

https://en.wikipedia.org/wiki/Party_of_European_Socialists

един от многото случаи, ф които тнтм кръжок се обозначава като партия, не ли?

ти като тролиш поне поглеждаш ли какви връзки даваш? виж там какво пише:
Quote (selected)
The Party of European Socialists (PES) is a social-democratic European political party.[6]
като кликнеш на това подчертаното в уикито:
Quote (selected)
A European political party (formally, a political party at European level; informally a Europarty)[1] is a type of political party organisation operating transnationally in Europe and in the institutions of the European Union. They are regulated and funded by the European Union and are usually made up of national parties, not individuals.
е? ся кво стана?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #943 -: Април 17, 2020, 19:17:54 »
Хм. В гейросъюза си крадат маски и тестове  :smokin:
В ПЕС/ЕНП кво ли си крадат? Може би закуските от "шведските" маси  :m1731:
 
Ма те изпаднаха от актуалните новини, та ще требе гадаем   8)

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #944 -: Април 17, 2020, 19:18:43 »
Ясно. :D  Само не разбрах онци последно явява ли се член на БСП? Или все пак членува в ПЕС през баварска структура.

чака си проучването като кандидат-член на бсп според мен. те не могат си позволят варадкар или брнабич сепак.
ма май проучвали назад до казармата...
Че кога е събрал пари за членски внос при тези изедници, които вече го експлоатират денонощно?
То и аз при такава експлоатация щеше да тичам при Корни да ме спасява.


"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #945 -: Април 17, 2020, 19:32:08 »
Продължавай да разсъждаваш и може да стигнеш сам, макар и бавно, до откритието, че БСП е член на ПЕС, на която Станишев е председател.
нова липса на интелект. партийна линия нинова-станишев относно пес няма. връзката и на нинова, и на станишев с пес е индиректна. това не е партия, в която членуват отделни хора.

https://en.wikipedia.org/wiki/Party_of_European_Socialists

един от многото случаи, ф които тнтм кръжок се обозначава като партия, не ли?

ти като тролиш поне поглеждаш ли какви връзки даваш? виж там какво пише:
Quote (selected)
The Party of European Socialists (PES) is a social-democratic European political party.[6]
като кликнеш на това подчертаното в уикито:
Quote (selected)
A European political party (formally, a political party at European level; informally a Europarty)[1] is a type of political party organisation operating transnationally in Europe and in the institutions of the European Union. They are regulated and funded by the European Union and are usually made up of national parties, not individuals.
е? ся кво стана?

упс ъгейн.

https://www.pes.eu/export/sites/default/.galleries/Documents-gallery/PES-Statutes_EN.pdf_2063069294.pdf

Article 7 – Categories of Members:
7.1. The PES consists of:
● full members - full member parties and full member organisations;
● associate members - associate parties and associate organisations;
● observer members - observer parties, observer organisations and individual members

къде, о, къде пише, че не може да има индивидуални членове, м?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #946 -: Април 17, 2020, 19:37:00 »
къде, о къде пише, че станишев и нинова са "observer members" на пес, та между тях да има директна партийна връзка по линия на пес?

къде?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #947 -: Април 17, 2020, 19:37:41 »
Начи индивидуални членове сал наблюдатели  :ive_got_it-1379:
Тва за Съсела ли проучването, по темата?
 
Начи ко го отлюспят от БСП, афтоматично се люспи и от ПЕС  :m1731:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #948 -: Април 17, 2020, 19:42:05 »
Начи индивидуални членове сал наблюдатели  :ive_got_it-1379:
Тва за Съсела ли проучването, по темата?
 
Начи ко го отлюспят от БСП, афтоматично се люспи и от ПЕС  :m1731:

тва е помощта на трой към банши, която си мисли, че станишев е началник на нинова по партийна линия. тва са напъни за доказване на недоказуемото.

толкоз могат, толкоз правят. отбор юнаци, пищящи и интелигентни :bigok:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #949 -: Април 17, 2020, 19:45:24 »
къде, о къде пише, че станишев и нинова са "observer members" на пес, та между тях да има директна партийна връзка по линия на пес?

къде?

Article 18 – PES activists
All members of PES member parties are automatically members of the PES. Those who wish to be
active in the PES can register as PES activists. PES activists must be members of a PES member
Party. PES activists can set up city groups. The PES Presidency adopts operating rules for PES
activists.

 :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #950 -: Април 17, 2020, 19:53:15 »
Да помогнем на дуото от  "Уеки интрижки и мръсотийки секкви" Ltd.
http://glasove.com/categories/skandalyt/news/rumen-gechev-blizo-30-ot-bvp-e-sivata-ikonomika
Само интродукцията ше постна, нататък - по линка, по линка и до "...колко мъка има на този свят, Боже!"
"Какво ще реши ПЕС си е тяхна работа, но БСП е имало преди ПЕС, сигурно ще има и след ПЕС. Така че няма нищо страшно”.
« Последна редакция: Април 17, 2020, 20:00:21 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #951 -: Април 17, 2020, 19:55:09 »
къде, о къде пише, че станишев и нинова са "observer members" на пес, та между тях да има директна партийна връзка по линия на пес?

къде?

Article 18 – PES activists
All members of PES member parties are automatically members of the PES. Those who wish to be
active in the PES can register as PES activists. PES activists must be members of a PES member
Party. PES activists can set up city groups. The PES Presidency adopts operating rules for PES
activists.

 :smokin:

е нали и аз това съм написал - че са членове на пес, защото са членове на бсп! толко ли ти е трудно да го проумееш?!?! връзката станишев-пес е станишев-бсп-пес. сиреч индиректна. въртиш, сучеш и все до едно място го докарваш :bigok:

виж баншито - тя направо се покри  :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #952 -: Април 17, 2020, 19:57:41 »
Да помогнем на дуото от  "Уеки интрижки и мръсотийки секкви" Ltd.
http://glasove.com/categories/skandalyt/news/rumen-gechev-blizo-30-ot-bvp-e-sivata-ikonomika
Само интродукцията ше постна, нататък - по линка, по линка и до "колко мъка има на този свят, Боже!"
"Какво ще реши ПЕС си е тяхна работа, но БСП е имало преди ПЕС, сигурно ще има и след ПЕС. Така че няма нищо страшно”.

а, линк от преди повече от две години  :0007: :0007: :0007:


Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #953 -: Април 17, 2020, 19:59:12 »
къде, о къде пише, че станишев и нинова са "observer members" на пес, та между тях да има директна партийна връзка по линия на пес?

къде?

Article 18 – PES activists
All members of PES member parties are automatically members of the PES. Those who wish to be
active in the PES can register as PES activists. PES activists must be members of a PES member
Party. PES activists can set up city groups. The PES Presidency adopts operating rules for PES
activists.

 :smokin:

е нали и аз това съм написал - че са членове на пес, защото са членове на бсп! толко ли ти е трудно да го проумееш?!?! връзката станишев-пес е станишев-бсп-пес. сиреч индиректна. въртиш, сучеш и все до едно място го докарваш :bigok:

виж баншито - тя направо се покри  :smokin:

ставаше въпрос кой на кого е шеф по партийна линия - шефът на пес спрямо членовете на пес или шефът на бсп спрямо шефа на пес

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #954 -: Април 17, 2020, 20:02:17 »
Quote (selected)
а, линк от преди повече от две години  :0007: :0007: :0007:
Ей го!
Радва се, че две години не са му достатъчни да е стоплил разни нещица, дето ги ръси сега.
 :m1708:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #955 -: Април 17, 2020, 20:06:53 »
На някого става ли му ясно какво иска да докаже човекът с неуточнено членство в БСП с тия индивидуални и неиндивидуални членства в ПЕС?
И директни и индиректни връзки? :))
« Последна редакция: Април 17, 2020, 20:09:39 от Banshee »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #956 -: Април 17, 2020, 20:14:55 »
Quote (selected)
"Не може да има никакви санкции от ПЕС към БСП, тъй като ние сме демократична партия и доброволно сме станали член на ПЕС. ПЕС не е организация, която може да диктува на една независима Социалистическа партия какво да прави. Ние си имаме устав, има конгрес и Национален съвет”
Ха дано, ама...
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #957 -: Април 17, 2020, 20:17:10 »
ставаше въпрос кой на кого е шеф по партийна линия - шефът на пес спрямо членовете на пес или шефът на бсп спрямо шефа на пес

не си измисляй. ето за какво ставаше въпрос:
Станишев не и ли се пада шеф на Корнелия по партийна линия?
става въпрос за две личности /не длъжности/ и връзката им по партийна линия. и както вече уточних, директна партийна връзка между двамата по линия на пес няма. по линия на бсп има.

сега остава банши уточнявката да се уточни какво е искала да напише :bigok:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #958 -: Април 17, 2020, 20:19:38 »
Quote (selected)
All members of PES member parties are automatically members of the PES.
Леле, Асол и евентуално Онци се оказаха членове на ПЕС. Какви времена доживяхме. :nuts:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #959 -: Април 17, 2020, 20:21:38 »
Ама независими, индиректни  :nuts: били