Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 01:08:41

Автор Тема: Re: Форумни правила за обсъждане / 4 април 2021  (Прочетена 753 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Мисля, че грешиш. Бонго е обран човек. Трябва да се вниква в посланията му.
« Последна редакция: Ноември 03, 2021, 11:34:59 от dabedabe »

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Форумни правила за обсъждане / 4 април 2021
« Отговор #1 -: Ноември 03, 2021, 12:35:32 »
Изцяло подкрепям Бонго !
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Форумни правила за обсъждане / 4 април 2021
« Отговор #2 -: Ноември 03, 2021, 12:48:49 »
подкрепям Бонго!
отскоро намесата на модератора стана необективна и заядлива с единствения аргумент "тролиш"

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: Форумни правила за обсъждане / 4 април 2021
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2021, 10:48:53 »
Дообре. :)))

Памфуций

  • Гост
Re: Форумни правила за обсъждане / 4 април 2021
« Отговор #4 -: Ноември 04, 2021, 11:25:34 »
Quote (selected)
Цитат на: Бонго в Ноември 03, 2021, 19:19:37

    Именно в това се крие част от проблема, който не разпознаваш дори. Като администратор се държиш като форумец, само дето се възползваш от предимствата на поста администратор.
    Погледни форумното и администраторското поведение на von Gossinger или на Ной и направи сравнение с твоето. Те успяват да разграничат ролите и не, не е въпрос до шизофрения.


усещаш ли как обиждаш опонента си, обвинявайки го в малоумие и неумение да мисли, щом не приема тезите ти?
и да, извинявай, че се повтарям. Но ти не си авторитет, още по-малкото морален такъв.
Хич не ми пука какво ти се иска да правя аз, за да можеш ти да правиш каквото си искаш и да си въобразяваш, че си незнам колко си велик манипулатор. Не стаа.

А ако бях такъв, какъвто се опитваш да ме изкараш, още от онази ти дивна простотия на девети май 2021, когато почна да славиш фашистите и да се заяждаш с победителите им, щеше да замръзнеш задълго. А именно аз писах доста пъти в анкетата на капитана бъди, че не е почетно да те банват, щото цензурирането е противно на духа ми, макар че си го заслужаваше еднозначно.

А ето, ти ся влачиш от хиляда кладенеца вода белким на мен ми се забрани да участвам пълноценно, уж в името на някакво... равенство?

После питаш, що не те уважавам. Те затова.
Я пак, за обидата и за славенето на фашистите?
Кой написа, че не може да разадели ролята си на администратор от тази на форумец - ти или пак ти?
Не те изкарвам никакъв - какъвто сам се изкараш никой не може да го поправи.
НИКОГА под никаква форма не съм славил фашизма или фашистите.
По повод 9ти май поставих съвсем различен проблем, че сговорът на Сталин с Хитлер , който дава възможност на Германия да завладее почти цяла Европа и да впрегне ресурсите и икономическия и и човешки потенциал , е една от причините за толкова опустошителния характер на Великата отчествена война. Че унищожаването на Полша и хвърлянето на Румъния в лапите на Хитлер, извежда Германия на границата със СССР и - в крайна сметка СССР е принуден да води една неизбежна така или иначе война на своя територия със всички ужасяващи последствия.
Това, че група сталинисти отъждествява всяко съмнение в гениалността на Сталин с фашизъм, е техен собствен проблем.
И да - тогава направи същото - с червено реши да пишеш личното си мнение моите постинги, злоупотребявайки с позицията си на администратор.
Дори фактът , че вчера ме оплю и ме обвини в какви ли не небивалици и заключи темата показва пак същото - свършат ти аргументите и веднага посягаш към администраторските си привилегии.
   

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Форумни правила за обсъждане / 4 април 2021
« Отговор #5 -: Ноември 04, 2021, 11:29:34 »
Това, че група сталинисти отъждествява всяко съмнение в гениалността на Сталин с фашизъм, е техен собствен проблем.
Много си прав.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Форумни правила за обсъждане / 4 април 2021
« Отговор #6 -: Ноември 04, 2021, 12:52:54 »
Кой написа, че не може да раздели ролята си на администратор от тази на форумец - ти или пак ти?

Как така, не може да я раздели – като администратор е "с шапка", а като редови форумец – "без шапка" ... O:-)

Като например: Ной – "с шапка", а НойКа – "без шапка"!!!  :0005: