Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 00:39:24

Автор Тема: Ще строят лагери за мигранти в Елхово , Малко Търново и Любимец  (Прочетена 15376 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Чок觧

  • Гост
Владимир Павлов
21 март ·
 
Разбирам, че нашите родоотстъпници управленци, решили да правят центрове за настаняване в Малко Търново и Елхово в бившите поделения на Гранична полиция от тип "Тризвезден хотел" за талибани, радикални главорези и техните потомци...
Само да ви припомня драги български управници, че войната в Сирия и Афганистан свърши и бежанци вече и юридически няма...да си хващат парцалите и да се връщат в родината си, да си запретват ръкавите и да почват да работят, а сметка да търсят от ония дето сринаха всичко до основи

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
а кой е Владимир Павлов?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
а кой е Владимир Павлов?

А кой пита?
the lamers club honourable member …

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Лилито, смирено :image008:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
а кой е Владимир Павлов?
По всяка вероятност мъж, бял, от бълг. произход, православен християнин, хетеросексуален и не-мултикулти.
С една дума - ужасно същество, което не трябва да има право да се изказва.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Чок觧

  • Гост
Владимир Павлов е бургазлия , доколкото знам , активист на Движение Възраждане и "дясна ръка" на Костадин Костадинов - лидера на Възраждане .

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Не знам кой е Павлов, освен оня с кучето.
Но тази вечер слушах в 120 мин. лорда, който е съветвал Камеран за референдума за брекзит.
Не цитирам дословно, но по памет:
" ...и приемане на мигранти без ограничения и правила..." говори човека за причините, които са накарали правителството им да се впусне в тази авантюра - брекзит.
Обърнете внимание на израза!
Да сте чували такова нещо от нашите СМИ и/или политици?
Да се съмнявам ли в изказа на един човек, все пак приличащ на достоен, при това вече вън от политиката и без ангажименти към нея, т.е. неангажиран?
Май такъв ни го готвят, че не смеят и да си признаят. 
« Последна редакция: Март 25, 2019, 20:26:06 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Пешо

  • Гост
Не знам кой е Павлов, освен оня с кучето.
Но тази вечер слушах в 120 мин. лорда, който е съветвал Камеран за референдума за брекзит.
Не цитирам дословно, но по памет:
" ...и приемане на мигранти без ограничения и правела..." говори човека за причините, които са накарали правителството им да се впусне в тази авантюра - брекзит.
Обърнете внимание на израза!
Да сте чували такова нещо от нашите СМИ и/или политици?
Да се съмнявам ли в изказа на един човек, все пак приличащ на достоен, при това вече вън от политиката и без ангажименти към нея, т.е. неангажиран?
Май такъв ни го готвят, че не смеят и да си признаят.
Не си го разбрал лорда. В контекста на брекзита под 'мигранти' се разбират разни там българи, румънци, поляци ...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Не е баш тъй!
Тези, които споменаваш не се броят за мигранти, а за свободно движение на хора...и т.н.
Тъй че баш за мигранти извън ЕС си идеше реч.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Груба грешка!

Лагерите трябва да са в София , Варна и Плевен. Пред очите на властниците.

Елхово, Малко Търново и Любимец дружно трябва да протестират против създаването на ислямска дъга непосредствено до турската граница.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Не си го разбрал лорда. В контекста на брекзита под 'мигранти' се разбират разни там българи, румънци, поляци ...

Аз го слушах също и го разбрах много добре.

Ставаше въпрос за секакви Имигранти – ВКЛЮЧИТЕЛНО българи, румънци и поляци ...  :nuts:

Чок觧

  • Гост
Е как си го представяте в мигрантските центрове в Елхово и Малко Търново мигранти поляци , румънци и българи ? ? ?

 Ясно е , че е за мигранти извън ЕС -Азия и Африка !

Пешо

  • Гост
Брекзитът слага преграда тъкмо пред българи, румънци и т. н.  Не пред афганци и сирийци.
Приказките на англичанина нямат нищо общо сЕлхово.