Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 14:58:17

Автор Тема: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?  (Прочетена 2486 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?
« Отговор #1 -: Август 02, 2019, 19:58:56 »
Е, поне другарите от "Барикада" са на моя акъл и също считат това за важно.  :way_to_go-1308:

https://baricada.org/2019/08/02/usa-democratic-party-presidential-candidates-elections/


... ама са загубили надежда, та не питат като мен "А при нас кога така, другари?"  ???

Без майтап - Демократическата партия,  :way_to_go-1308: :aplause:

AnonimusBG

  • Гост
Re: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?
« Отговор #2 -: Август 02, 2019, 20:03:48 »
Станишев на коя страна е?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?
« Отговор #3 -: Август 02, 2019, 20:08:42 »
На правилната.  :D

AnonimusBG

  • Гост
Re: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?
« Отговор #4 -: Август 02, 2019, 20:14:47 »
Не е лошо да знаем коя е правилната страна, но ако не ни е положено ще си траем и ще чакаме ЦУ.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?
« Отговор #5 -: Август 02, 2019, 20:20:09 »
Цитат на: AnonimusBG
Станишев на коя страна е?
На страната на сребърниците. Обаче, за разлика от Юда, няма да се разкае и обеси.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?
« Отговор #6 -: Август 02, 2019, 20:28:47 »
Сложно е. Мисля, че по-скоро Радев е, който е близо до Демократическата партия. Но откъм клана Клинтън, струва ми се. По едно време прогнозирах, че ако ще прави партия, тя ще прилича на Демократическата - възможно, с нейна помощ, дори . Сега не съм толкова сигурен. Но кой знае. Така или иначе, на Конгреса на ПЕС в Лисабон имаше официална делегация на Демократическата партия.  :D Както и на Китайската комунистическа партия, впрочем.  ;D

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?
« Отговор #7 -: Август 02, 2019, 20:34:21 »
Демократите са по презумпция "леви", републиканците "десни".
В новия ред обаче така се превъртяха няколко пъти, че сега никой не знае кой какво играе и каква музика свири.
Затова и демократите ходят при ПЕС.
« Последна редакция: Август 02, 2019, 20:36:24 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?
« Отговор #8 -: Август 02, 2019, 20:39:23 »
Както, уви, съм имал много поводи да река, левите демократи в САЩ са "в пъти, в пъти" по-леви от Нинова и клакьорчетата и на Позитано 20.  ???

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?
« Отговор #9 -: Август 02, 2019, 20:40:40 »
Както, уви, съм имал много поводи да река, левите демократи в САЩ са "в пъти, в пъти" по-леви от Нинова и клакьорчетата и на Позитано 20.  ???
Въртя сука и пак го докара до твоето "ляво". :too_happy-1067:
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?
« Отговор #10 -: Август 02, 2019, 20:53:31 »
Както, уви, съм имал много поводи да река, левите демократи в САЩ са "в пъти, в пъти" по-леви от Нинова и клакьорчетата и на Позитано 20.  ???

Интересно е да вържем това признание със състоянието на мамковината.
Какво ще се получи?
Кой яде кюфтетата и какво стана след като ги изяде?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?
« Отговор #11 -: Август 02, 2019, 21:10:35 »
Фирмин дай някакво инфо с какво Кица е "по-добра и пухкаво лява" от Нинова.
Може и нещо от рода:
Quote (selected)
„дойдох, видях и той умря“.
http://www.focus-news.net/analysis/2016/09/21/3077/zashto-arabskata-darzhavnost-se-provalii.html
 
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?
« Отговор #12 -: Август 02, 2019, 22:23:53 »
Quote (selected)
Фирмин дай някакво инфо с какво Кица е "по-добра и пухкаво лява" от Нинова.

Това трябва да внуши, че Firmin твърди, че "Кица" е по-добра от Нинова и/или че Firmin подкрепя разпада на държавността от Триполи до Багдад? Евтинко и тъпичко дори за тебе, драги.

Това, което писах, бе за резултата от сравняване на лявото крило на Демократическата партия с курса на ... как беше ... "консервативен социализъм" на Нинова и титаните на политическата мисъл около нея. Кака ти Кица не е от лявото крило на Демократическата партия, ако и да и се ще.

Но пък ... като се замисля ... прав си. В класацията на "белите и пухкавите леви" Клинтън и Нинова са съвсем близо една до друга. В остро съперничество за приза.  8)

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?
« Отговор #13 -: Август 02, 2019, 22:55:52 »
Но пък ... като се замисля ... прав си. В класацията на "белите и пухкавите леви" Клинтън и Нинова са съвсем близо една до друга. В остро съперничество за приза.  8)
Прекръсти се, ако ще да си воинстващ атеист. Наскоро в средата на една нюйоркска дискотека се самоуби поредният разследващ някои финансови дела. Само не съм сигурна с колко куршума и дали с автоматичен пистолет.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: А ПРИ НАС КОГА ТАКА, ДРУГАРИ?
« Отговор #15 -: Август 12, 2019, 09:43:31 »
Проф. Проданов ни насочва вниманието върху ...

https://pogled.info/avtorski/Vasil-Prodanov/fainanshal-taims-obyavi-che-vremeto-na-neoliberalniya-kapitalizam-otminava.107538

Quote (selected)
„..Ерата на преразпределение на богатството идва и това ще има големи инвестиционни следствия… Това не е краят на света – ние сме минавали преминавали през цикли на натрупване и преразпределение неведнъж“ – заключава „Файнаншъл таймс“.

Ерата на Рейгън и Тачър си отива

Идва времето на преразпределение на богатството. Такива неща стават и ще стават в Америка и в света, според „Файнаншъл таймс“. Да му мислят нашенските системни неолиберални партии, които надминаха Рейгън и Тачър в икономическата си политика.

„Светът ще става друг,  „парадигмата се сменя“. Ако това го говори най-големият и известен вестник на световния капитал, който по принцип мисли за капитала, а не за работниците, ако той говори, че парадигмата се сменя, че се върви от натрупване към преразпределение на богатството, светът наистина ще става друг. Дано това влезе и в дневния ред не само на системните политици от парламента, но и на водещите медии, които вече три десетилетия играят ролята на пропагандни рупори на прехода към неолиберален капитализъм у нас.

Глей ти! И професорът, и той пита, комай, "А при нас кога така, другари?".

 ???