Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 18:17:46

Автор Тема: Re: Теория на конспирациите  (Прочетена 2248 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« -: Декември 09, 2019, 12:48:56 »
Може и от лопатката,  :pissed-891:, ако е подходящо оборудвана, стига някой да я занесе там. Колкото до въпросите с лунния грунт, то те са изяснени отдавна. Руски източник, официален, че на тях вярваш:
https://ria.ru/20190720/1556725542.html
И сама може да стигне, нищо че не го пише в твойте папки.
На мен източници не ми трябват, Леонов вечна му памет се спукваше да обяснява че теориите на конспирациите са пълен т@ш@к. И наистина повечето са такива.
Но не всички и те не са теории, а фактология. Само че то не е за мастити държавни елитаджии от семейство идиоти.

Мдаа, хубав ден се заформя. :image008: Като начало единият боклук обиди жена ми, сега другият нарича майка ми и баща ми идиоти. >:(

Имам новина, момченца. Обидите няма да променят факта на невежеството ви. Както, уви, съм имал повод да ви спомена, простотията и простащината са му спътници.  ???

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1 -: Декември 09, 2019, 13:00:11 »
Не става въпрос нито за мама ти, нито за тате ти.
Става въпрос за принадлежността ти към голямото семейство хитреци.
Ти си мислиш че си умен, но всъщност си елементарен селски хитрец.
Точно там е големия пропуск на Народния Съд - ликвидирали са само малка част от "елита", а оцелелите тарикати създадоха приказни наследници от които още дълго ще си патим.
И точно това трябва да се фиксне в следващия Народен Съд - до девето коляно всякакви Фирмини!
Ако и да мрънкят руснаците че не е убаву така. До здраво трябва да се реже, иначе няма смисъл. Един фирминообразен да остане - никаква не сме я свършили!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #2 -: Декември 09, 2019, 13:58:58 »
Не става въпрос нито за мама ти, нито за тате ти.
Става въпрос за принадлежността ти към голямото семейство хитреци.
Ти си мислиш че си умен, но всъщност си елементарен селски хитрец.
Точно там е големия пропуск на Народния Съд - ликвидирали са само малка част от "елита", а оцелелите тарикати създадоха приказни наследници от които още дълго ще си патим.
И точно това трябва да се фиксне в следващия Народен Съд - до девето коляно всякакви Фирмини!
Ако и да мрънкят руснаците че не е убаву така. До здраво трябва да се реже, иначе няма смисъл. Един фирминообразен да остане - никаква не сме я свършили!

Тая сутрин здраво си се нашмъркал с руски партенки, види се.  ;D Котките след валериана запазват трезв поглед повече от теб, след партенките.  ;D

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #3 -: Декември 13, 2019, 12:28:56 »
Тъй тъй  :nuts:
Драги имаш ли достатъчно енергия можеш да се движиш по каквато крива си сакаш. В гравитационно поле. Ограниченията са други. Инерция и претоварване.
Впрочем попреговори си какво движение е описал Кеплер, че верно ставаш смешен.

Не знам дали съм смешен, но ти, след тоталното си осиране по тази тема, вече не си - трагичен си. Защото си част от трагедията на българското образование днес. Неук обучител. Природно бедствие. Мултиплицира заблуди и невежество. Предимно.

Всяка теза, която изпляскаш в невежеството си, е глупост и манифестация на невежеството ти. Поредното доказателство - не е енергията тази, която определя "кривата". Силите са. Но на теб ти липсва фундаменталното разбиране за механиката. Основата ти липсва.


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #4 -: Декември 13, 2019, 12:33:48 »
Друм, дебил  :smokin:
Претенциите ти идат в повече

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #5 -: Декември 13, 2019, 12:45:00 »
Друм, дебил  :smokin:
Претенциите ти идат в повече

Друм ти, драги, че знанията ти идат ... крапички.  ???

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23467
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #6 -: Декември 13, 2019, 13:03:55 »
Друм, дебил  :smokin:
Претенциите ти идат в повече

Че то ако му махнеш претенциите от 120 кила ( по негови думи ) ще остане джезве кокали. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #7 -: Декември 13, 2019, 19:19:32 »
То има ли тема където анализаторът да не е най-компетентен?
Да го взимат на щат в NАSА, ЕSА, Роскосмос, 國家航天局, भारतीय अन्तरिक्ष अनुसंधान संगठन,宇宙航空研究開発機構,  سازمان فضايی ايران.
Хубави пари ще изкара.
Ако го вземат.

Който го вземе той ще спечели войната в космоса.