Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 20:14:39

Автор Тема: Re: КОЛЕДНИЯТ БАЛ НА БЪЛГАРСКАТА ПОЛИТИКА - СЛОВОТО НА ДОГАН  (Прочетена 1974 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Зорлия си нещо, а? Напъва те, напира ...
 :pissed-891: фашизоидно, ако отстъпя на теб и такива като теб, значи съм зачеркнал половин век от живота си бе,  :pissed-891: 40 дни след като съм умрял такива като теб  :pissed-891: ще ги мачкам.

Таралеж с гол гъз ще мачкаш и ти  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
ти да видиш, фирмин от предучилищна е бил захранен с ляволиберални ценности 

Ами, спал е на някое шкафче с обуща на либерали. Сигурно от там е получил и възпитанието си.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Зорлия си нещо, а? Напъва те, напира ...
 :pissed-891: фашизоидно, ако отстъпя на теб и такива като теб, значи съм зачеркнал половин век от живота си бе,  :pissed-891: 40 дни след като съм умрял такива като теб  :pissed-891: ще ги мачкам.

Таралеж с гол гъз ще мачкаш и ти  :smokin:

Ти ли си таралеж бе, плондер? Ти си едно рядко  :t2407:. Ето това си ти.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Зорлия си нещо, а? Напъва те, напира ...
 :pissed-891: фашизоидно, ако отстъпя на теб и такива като теб, значи съм зачеркнал половин век от живота си бе,  :pissed-891: 40 дни след като съм умрял такива като теб  :pissed-891: ще ги мачкам.
Таралеж с гол гъз ще мачкаш и ти  :smokin:
Ти ли си таралеж бе, плондер? Ти си едно рядко  :t2407:. Ето това си ти.

Опасявам се за теб, че някой ден ще научиш какво съм  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
ти да видиш, фирмин от предучилищна е бил захранен с ляволиберални ценности 

Ами, спал е на някое шкафче с обуща на либерали. Сигурно от там е получил и възпитанието си.

Не се оплаквам от възпитанието си. Благодарен съм. Да не цепя басма на боклуци е част от него.

А ценностите ми, в таз ранна възраст, бяха предимно антифашистки. А така също и антирасистки, че майка ми ме приспиваше с

Там далече, край поточето спряло,
на дървото с големи листа,
днес обесиха хората бели
малко негърче твоя баща.


Та, от тази възраст съм им фен на гадинките фашизоидни. И омразата ми към тях ще изтлее доста след като червеите са приключили с мен. Прочее, не прави грешката да си мислиш, че се шегувам, "таралежчето". Нездравословно ти е.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Опасявам се за теб, че някой ден ще научиш какво съм  :smokin:

Много чуплив, струва ми се ...  >:(

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Много чуплив, струва ми се ...  >:(
Харесва ми да мислиш така  :yes-1289:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Да, сега се само-цензурирах и се изтрих под Ной. А едно друго мнение изтрих по погрешка, но е било за добро - щях да съм преварил уважаемият съфорумец Фирмин в откровението му, от къде идвала обсесията му демонстрирана тук през всеки един ред.

За ругатните и пр. имам също хипотеза - откъде и защо са. Какво думам - направо анализ. Но нека спи зло под камък, току виж, събудил съм някой втори "Жоро-павето"!!!

Пу-пу-пу.
 8)

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
вземат да дават оценки на Ахмед Доган, става нетърпимо смешно - все пак Доган е публична личност и е пред очите на всички ни в последните 30 години.
Абе селски комплексар, Сталин е бил пред очите на цял свят и амен 70 г. след смъртта му му дават оценки от най полярните, от най некомпетентни до близки до истината, хора от секкъф цвят, интелект и калибър и те ли всичките са смешни бе отворко непоръбен?
И още хиляди политици и още милиони мнения, полярни, различни, всеки с вижданията си, ти ли си в ролята на Господ бе нищожество да решаваш кой смешен и кой разбирач бе.
Върви на майната си, няколко пъти вече те предупреждавам да не ми се лепиш по подметките и да не превръщаш форумчето в помийна яма на комплексите си, щото подметките си макар и с отвръщение ги чистя, но тук май вече трябва дежурна пожарна да ти мие след теб.
Не ме е еня разбира се, но след теб само смрад остава!

О, не, драги. Комплексарят, безусловно, си ти. Самият факт, че асоциативно свърза местния "лопаткаджия" с Ахмед Доган го показва. Жалка картинка си, да ти река. Ама това вече съм ти го реквал - не е било да ме оставиш без повод.

Колкото до словоизлиянията за полепнало по подметки, смрад и отмиване - те само придават "дълбочина" на вече изясненото. Аз нямам нужда от това. Достатъчно ми е да ти се радвам как се гърчиш в злобата си. И по-полека, стар човек си - ще вземеш я да се изпуснеш, я да се дамлосаш, а и двете (да пази Господ!).

Колкото до Сталин, от когото се възторгваш, дали някой от споменатите негови изследователи е отрекъл, че той е политик, за да се направи интересен - не толкова, колкото да си облекчи комплексарския спазъм. Може и да има, знам ли. Ама не е станал много известен.  8)

На помийна яма превърна форума ти и някои от приятелчетата ти тук - с мръсотиите и копролалията си. Ама то от вас - толкова.  ???

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11070
    • Профил
Глей го бе, как да не му се радваш на това нищо!
Чело, чело и решило че е тигър, че даже и на планината стояло, нещо повече от тигъра - стратег!
В кочината си драги, на никаква планина не си, там, в калта с тикви се бориш, но пръските от борбата ти отлитат извън кочината и цапа другите. Няма как да го забележиш де, не са толкова много особите които могат да се погледнат отстрани, а ти пък ако случайно можеше, щеше да се харесаш още повече.
Иии...не се грижи за моето състояние, има си хора разбиращи от такива работи. Ти си грухти там където си и забавлявай околните.
Само ако може, по малко резки движения. Заради пръските.
Но не съм оптимист де!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Не е лошо анализаторът да се погледне отстрани какви ги пише.
Ако естествено има останало нещо като култура в черепа му.
Впрочем защо го търпят?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Това, че тук някои се считат компетентни да дават авторитетни оценки на "лопаткаджията" е смешно, но все пак търпимо - много неща са им неизвестни за оценявания, че е относително анонимен тук.

Това ти твърдение би имало смисъл, ако беше обявил тук кой си, какъв си, какво образование имаш (може повече от едно да е) и още няколко неща. След като не си го направил, мисля че е малко неуместно да правиш такива изказвания.

Имай предвид и това, че тези „някои тук“ формират мнението си на основата на това, което си сътворил тук.

Интересно, защо игнорираш останалите извън тези „някои тук“ и ги караш да стават свидетели на битки, на които не искат да присъстват?

И да, съгласен съм, че подмятанията на „някои тук“ по твой адрес са също толкова неуместни, но честно казано и ти не им оставаш длъжен.
the lamers club honourable member …

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Глей го бе, как да не му се радваш на това нищо!
Чело, чело и решило че е тигър, че даже и на планината стояло, нещо повече от тигъра - стратег!
В кочината си драги, на никаква планина не си, там, в калта с тикви се бориш, но пръските от борбата ти отлитат извън кочината и цапа другите. Няма как да го забележиш де, не са толкова много особите които могат да се погледнат отстрани, а ти пък ако случайно можеше, щеше да се харесаш още повече.
Иии...не се грижи за моето състояние, има си хора разбиращи от такива работи. Ти си грухти там където си и забавлявай околните.
Само ако може, по малко резки движения. Заради пръските.
Но не съм оптимист де!

Това му е хубавото човек да си има работа с такива като теб - колкото повече налитат, толкова по лесно им се чупят костите. Биомеханика.

Ако поне малко те биваше с четенето и коммплексите ти не ти пускаха пердето, щеше да видиш очевидното - става дума за Доган. Ясно е написано. А и бях писал в началото - пропусни този текст. Ама не ... Не щеш. Е, кам щеш.  ???

Толкова си лесен, че човек чак се чуди как това е възможно на тези ти години. Жалка работа.  8)

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Това, че тук някои се считат компетентни да дават авторитетни оценки на "лопаткаджията" е смешно, но все пак търпимо - много неща са им неизвестни за оценявания, че е относително анонимен тук.

Това ти твърдение би имало смисъл, ако беше обявил тук кой си, какъв си, какво образование имаш (може повече от едно да е) и още няколко неща. След като не си го направил, мисля че е малко неуместно да правиш такива изказвания.

Имай предвид и това, че тези „някои тук“ формират мнението си на основата на това, което си сътворил тук.

Интересно, защо игнорираш останалите извън тези „някои тук“ и ги караш да стават свидетели на битки, на които не искат да присъстват?

И да, съгласен съм, че подмятанията на „някои тук“ по твой адрес са също толкова неуместни, но честно казано и ти не им оставаш длъжен.

Съветваш ме да трупам дългове ли? Какво, впрочем, съм "сътворил тук"? Да съм заявил теза или позиция по даден въпрос и да не съм се аргументирал? Да съм отказал да дискутираме? Нещо за себе си да съм излъгал? Или пък да съм обвинил някого, че той лъже? Не. Доверие за доверие. Ако съм нарекъл някого невеж и неук, или пък фашизоид, без повод и причина ли е било? Не съм ли показвал, а и доказвал, защо мисля, че е така и защо то е? Искаш да знаеш кой съм? Това не ми е проблем. Нямам от какво да се срамувам. Ще ти изпратя през Съобщенията личните ми данни, щом държиш и това ти е от значение. Странно ми е, че това би променило нещо.

Шайката, де мрънка по мен, не бе ли същата, коя мрънкаше и предния път - когато се съобразих и се оттеглих от форума. Форумът е пред очите ти, модерираш го - цветя и рози ли цъфнаха тогава? Птички ли зачуруликаха? Херувимчета ли заприлитаха? Шайката да не би да кротна? Или напуснаха, след моето напускане, и други? Те защо? Заради моята смрад ли? Заради лопатката ми?

Искаш да не влизам в конфликти? Да ги оставя, необезпокоени, да си вихрят невежеството? И това, казваш, ще направи този форум по-добро място? Не. Ще го направи виртуален образ на реалността, в която живеем. Реалност, в която толерираме негодници, некадърници и нискочели фашизоидчета. Реалност, която бива напускана, не която бива избрана за обетована.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Не е лошо анализаторът да се погледне отстрани какви ги пише.
Ако естествено има останало нещо като култура в черепа му.
Впрочем защо го търпят?

Но ти, разбира се, нямаш нищо против, когато на "анализаторът" му пишат за смрад, подметките си, кочини и свине. Това не те скандализира. За това не питаш "защо го търпят". Нали? Ти си "възмутен гражданин", форумен обитател? Е, това не ме учудва - каквато ти е природата, такова ти е и мястото в глутницата. Да подлайваш.