Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 13:54:37

Автор Тема: Re: Ще присъства ли Борисов на откриването на Турски поток?  (Прочетена 1401 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Не разбирам и защо поставянето в услуга на коя да е чужда държава се очаква да води до електорален прираст.
Кво значи в услуга на някаква чужда държава и как може да ти е чужда държавата, дето ти е направила държавата и те е оставила да си избиваш комплексите на нейн гръб, с неуместното демонстриране на некакви "качества", дето през половината от времето на съществуване на населението не са се видели и под микроскоп!? Кога ще благоволите да проумете, че като се измъкнете от под на топло от лайното, не е нужно да чирикате?
Аз пък не проумявам как пък е възможно да си подобен гьонсурат, който винаги е готов да плювне върху ръката, дето го е измъкнала от тинята, под предплог, че бил обективен и "патриот" и с наслада цалува разни задници с парвенюшкия мерак последните да го броят за цивилизован.....слуга :smokin:

Мнооо си зле, мило. Безнадеждно е.  :'(

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Безнадежден си ти  с фалшивите ти и помпозни спретнато наредени думички, в които няма точно никакъв смисъл. Със самохвалството си и с дедовците си за възможна двойна употреба, подобно на Шебека. Това поведение е много срамно, без значение дали са те турили да управляваш държава или уплътняваш работното си време по форумите - празни дърдорковци със самочувствие за мисия и кеф на кокошките

AnonimusBG

  • Гост
Чудя ви се на акъла.
Що се занимавате с анализатора?
Аз пък спрях да му обръщам внимание.
Нека си пише умните глупости и си мисли че е най-най-най..............

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Безнадежден си ти  с фалшивите ти и помпозни спретнато наредени думички, в които няма точно никакъв смисъл. Със самохвалството си и с дедовците си за възможна двойна употреба, подобно на Шебека. Това поведение е много срамно, без значение дали са те турили да управляваш държава или уплътняваш работното си време по форумите - празни дърдорковци със самочувствие за мисия и кеф на кокошките

В твоите думички, драга, прозира единствено тежкия ти малоценностен комплекс. Затова си безнадеждна. С моите дядовци избягвай да се занимаваш, че да не ти тегля една, дето ще ти изпържи ушетата. Колкото до моето време, сигурен съм, че е уплътнено с повече обществена полза от твоето.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Колкото до моето време, сигурен съм, че е уплътнено с повече обществена полза от твоето.

Здраво работиш в полза на тукашното общество.
От 9 до 17 всеки работен ден не пропускаш да сееш обществена полза тук. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
С моите дядовци избягвай да се занимаваш, че да не ти тегля една, дето ще ти изпържи ушетата.
ТИ ни занимаваш с твоите дядовци, роднини за период от 26 века насам, ако добре си спомням изхвърлянията ти. Не само ти имаш роднини и ми е много смешно, когато дрънкаш небивалици пред хора, които не са счели за необходимо да развяват историите си по нета. А точно в този форум са доста такива. Признавам, предимството ми пред теб е, че имам ясна представа кои и какви са...което обяснява и "популярността" ти тук, де. Идея си нямаш колко мотики настъпи, като се заяде по конктретни отделни поводи точно с хора, с които не биваше :D

Сам си си виновен, обаче. Би трябвало да знаеш, че когато влизаш в една къща е редно да знаеш поне кои и какви са ти домакините и средата им..иначе можеш да се произнасяш само колко първи, втори и десерти е имало на партито :D

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
от поколението, от което се пръкнаха фирмините. нагъзени към щатско. баси. за един кораб мухлясала царевица що нещо бе развалено.

ако има некъв друг амерички келепир, поне аз не се сещам в момента.