Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 02, 2024, 02:04:55

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1874716 пъти)

0 Потребители и 75 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1680 -: Април 22, 2021, 12:53:35 »
Алиска, («Отговор #1560 -: Днес в 00:38:42»)  :t0328:
-Много точно.

Критиката, че не е конкретно е доста встрани. Първо се съсипва обществото, дрогаре, начело с образованието, стандарта, изпростачването и изличва (напоследък) същността на ЧОВЕКА, та и на самото Съзидание!!! Надявам се да няма НЕстоплили за какво говоря!

Споровете са ми смешни и нямам отношение освен от птичи поглед.

А то е, че Козяците си кротуват щото е точно както у тях си и само когато се очерта ново хвърляне на ези-тура с монета, еднаква и от двете страни, те изпълзяват директно към ОфицерЪТ си. Освен за 3 морета, де, за побутване на Акцията тип "21 ЮНИ", но 2021г. или как Третият път тук, без поуки от предните два, финално и фатално - с пълни 100% щети на междуушията се носят лемингите към изличаване, с липса и на субекти и на обекти и на всичко.

Вече е така.

Думкат по празен бидон от саламурено сирене, плебсът се лези и пцуе (даже и в този честен форум се показват изпокъкани интелектуални хемороиди), а през това време всичко се оттича в канала на историята! - За тъдява е на 314% (по Пи). Циркът е пълен и пределно гнусен.

Ади, дерзайте повеке.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1681 -: Април 22, 2021, 12:53:43 »
Отврат, извинявай, в предпоследния си пост на какво се радваш?
Този от 12:35:15


??? Прегледах ги, ама няма такъв. И като време и като радост. Хвърли ми кокалче.
О, извинявай, за Енгелс се отнасяше и се коригирах, но явно не съм бил достатъчно бърз.
 :notworthy:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10104
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1682 -: Април 22, 2021, 12:57:05 »
Сиреч, аз съм сценариста, аз пиша сценария на парламентарното шоу по поръчка на Слави.

Да, ама тея момчета не знаят българинът колко обича да го къпят и колко е злопаметен, когато направи поредната си глупост. Нема да им погледне и чалга-шоуто.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1683 -: Април 22, 2021, 13:05:44 »
Енгелс, извинявай, в предпоследния си пост на какво се радваш?
Този от 12:35:15
За един приятел питам.
Смея се, че теорията ми за боя, който ще отнесе БСП между десния чук на ИТН и дясната наковалня ГЕРБ от вчера, прекалено бързо се реализира на практика.
Бият БСП! — викна Балаганов, застанал като картина на вратата. — Вече? — попита деловито Бендер. — Нещо много бързо.
 :crying_with_laughter-3302:
Все пак на руски в оригинал звучи по готино:
БСП бьют! - закричал Балаганов, картинно появляясь в дверях. - Уже? - деловито спросил Бендер. -- Что-то очень быстро.
 :lol:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1684 -: Април 22, 2021, 13:06:33 »
Няма да е утре. Утре гербавите ще се съвещават по мандата. Не се знае що...
ЩОто Бочко е в медийна Абстиненция. А не смее се вясне в президентството :smokin:

gossinger

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1685 -: Април 22, 2021, 13:06:50 »
Това също е СПАМ, тъй като Отврат продължава да се занимава с мен, а не със самата тема. :m1201:

Което пък започва да zговняв@ хубавата темичка, а самата мен не оставя да пиша спокойно!!!

Няма ли най-сетне кой да се намеси тук?!? :t0174:

А това пък е правене на модератор в сянка.

За оплаквания до модераторите има специален бутон, използвайте го!

Оплаквания, направени като коментар в някоя тема (като този от цитата по-горе) ще бъдат игнорирани и тълкувани като изземване на функциите на модераторите.

Ясно ли е?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1686 -: Април 22, 2021, 13:07:50 »
За първи път от повече от 12 години гледам директно излъчване на парламента и си признавам, че се забавлявам страхотно. В момента прекрасен панаир устройват гербавите и групата на Мая. Останалите гледат сеир, Енгелсе :D

Ужас! Т. нар. "нови" партии на протеста не мога да се ориентират какво точно гласуват, въпреки секакви опити на БСП да им помогне
« Последна редакция: Април 22, 2021, 13:13:31 от Aсол »

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1687 -: Април 22, 2021, 13:09:52 »
Сиреч, аз съм сценариста, аз пиша сценария на парламентарното шоу по поръчка на Слави.

Да, ама тея момчета не знаят българинът колко обича да го къпят и колко е злопаметен, когато направи поредната си глупост. Нема да им погледне и чалга-шоуто.
Тъкмо за това се чудя, дали крайната цел на този сценарий, не е завръщането на Баце на бял кон.
 :popcorn:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1688 -: Април 22, 2021, 13:10:02 »
факти. на теб фактите не ти харесват, м?

Вероятно, щото цитираните от теб факти са непълни!

Тъй като съдебната реформа на Христо Иванов от декември, 2015 г. не можа да бъде доведена до край заради Борисов, който през лятото ги беше излъгал, че ще им осигури мнозинство за прокарването ѝ в парламента. ...

Така самата реформа пропадна, а Христо подаде оставка като правосъден министър.



Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1689 -: Април 22, 2021, 13:13:43 »
А това пък е правене на модератор в сянка.

За оплаквания до модераторите има специален бутон, използвайте го!

Оплаквания, направени като коментар в някоя тема (като този от цитата по-горе) ще бъдат игнорирани и тълкувани като изземване на функциите на модераторите.

Ясно ли е?

Да, вече ми стана ясно, но за пръв път!!!

Затова, МОЛЯ, впишете горната процедура в Новите правила на форума.


За което благодаря предварително.


Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1690 -: Април 22, 2021, 13:15:01 »
За първи път от повече от 12 години гледам директно излъчване на парламента и си признавам, че се забавлявам страхотно. В момента прекрасен панаир устройват гербавите и групата на Мая. Останалите гледат сеир, Енгелсе :D
И аз се кефя, но подозирам, че ще ни излезе през носа, когато върнат Баце на бял кон.
Поне с теб сме на едно мнение, че ако върнат Баце на бял кон, по-добре е да се изнесем от територията.
 :ok:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10104
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1691 -: Април 22, 2021, 13:15:45 »
Тъкмо за това се чудя, дали крайната цел на този сценарий, не е завръщането на Баце на бял кон.

Аз допуснах тук в началото, че това е възможна, но не съвсем реалистична хипотеза. Защото изхождах от нормалната логика и предварителните заявки. Но все повече се убеждавам, че именно това е била идеята. Да се осерат, да създадат управленски хаос и да докажат, че само Той може да управлява тази държава. Това, естествено, струва много пари, защото после нема да могат да се покажат на улицата, но те са отворени момчета и сигурно са кеширали.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1692 -: Април 22, 2021, 13:15:54 »
Кво да кажа?
Шоуто си заслужава публиката и публиката шоуто.
п.с. термините "публика" и "шоу" са модифицирани*
* според правилата на форума.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1693 -: Април 22, 2021, 13:17:03 »
УПС! В момента ДБО се опитва да привиква главния прокурор на отчет всяка седмица чрез правилника на НС. Не е прието на правна комисия, но е мноо сладко обяснението на бонговите хора :D
Бонго, целувай ръка, щото БСП ви приеха редакцията на текста и ще ви подкрепят. За сега не знам дали ще мине  :nuts:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1694 -: Април 22, 2021, 13:17:49 »
Ужас! Т. нар. "нови" партии на протеста не могат да се ориентират какво точно гласуват, въпреки секакви опити на БСП да им помогне
Именно!
А пък наивните чакат от тях да направят правителство и да довършат Баце.
 :crying_with_laughter-3302:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

gossinger

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1695 -: Април 22, 2021, 13:20:19 »
Да, вече ми стана ясно, но за пръв път!!!

Затова, МОЛЯ, впишете горната процедура в Новите правила на форума.


За което благодаря предварително.

Надписът "Информирай модератор" е на видно място над коментарите на участниците, така че предложението да бъде вписано в правилата е чиста обида към останалите участници.

Изучавайте материалната част, която ви е предоставена за ползване и не очаквайте някой друг да свърши вашата работа.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1696 -: Април 22, 2021, 13:23:29 »
Засега герб и депесе са в една копанка. Зависи от слафчувите хора :nuts:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1697 -: Април 22, 2021, 13:28:04 »
Прие се на отчет пред парламата да ходи не само Гешеф, но и глАвите на ВКС и ВАС

Аз не знам що гербавия от ВАС не трябва да ходи на контрол, ама ДБО реве  - обвини Нинова, че Лозан Панов щял да ходи
« Последна редакция: Април 22, 2021, 13:42:15 от Aсол »

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1698 -: Април 22, 2021, 13:28:15 »
Излизам в градината сред цъфналите дървета и цветя, че тия в парламента направо ще ме довършат.
Най-добре е ИТН да върне мандата, защото партиите на протеста така може да осерат пейзажа, че за ужасТ на избирателите, на БСП и ГЕРБ ще им се наложи да правят коалиция за да спасяват държавата.
 :ouch-2147:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1699 -: Април 22, 2021, 13:28:52 »
Надписът "Информирай модератор" е на видно място над коментарите на участниците

При мене е "под", случва ми се за пръв път ...

А и вече изпратих две съобщения, натискайки точно бутона с надпис "Информирай модератор".

Дали са получени?!?


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10104
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1700 -: Април 22, 2021, 13:30:41 »
Засега герб и депесе са в една копанка. Зависи от слафчувите хора

Според мен нарочно предават непрекъснато и по телевизора. И после в студиата насаждат мнението за хаос, цирк, неграмотност, неопитност и т.н., и т.н. Поднасят лекарството със захарче. Затова изказванията на герп и ДПС са много режисирани, обрани и създават впечатление за опитни и професионални парламентаристи. Постоянно им напомнят, че не знаят правилата. С две думи, вече сме насапунисани.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10104
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1701 -: Април 22, 2021, 13:32:03 »
А и вече изпратих две съобщения,

В махалата им викаме доноси, но нема значение.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1702 -: Април 22, 2021, 13:33:05 »
Джиджи, айде престани да разводняваш темите!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1703 -: Април 22, 2021, 13:33:27 »
И аз се кефя, но подозирам, че ще ни излезе през носа, когато върнат Баце на бял кон.
Поне с теб сме на едно мнение, че ако върнат Баце на бял кон, по-добре е да се изнесем от територията.
 :ok:

не знам кво опщо има тоа бел кон, който разхождаш из темата, с реалността.
Как точно ще стане тва връщане? Населението, което фстремежа си да не изпусне нещо од парламента, си е залепило носа за екрана на телевизора, ще се изплаши од видяното и ще си поиска Боко обратно ли?

Я да видим сега...
1. Още сме фпървата врътка на мандата за съставяне на правителство.
2. Парламентът праи тва, което праи един нормален и ноф парламент, а именно, хората вътре се разправят за фсичко, за което се сетят.
3. Партиите се мъчат да свикнат с новата среда, а народните претставители - с тва, че са народни претставители.

 Къф бел кон?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1704 -: Април 22, 2021, 13:35:34 »
Quote (selected)
Къф бел кон?
Росинант.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10104
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1705 -: Април 22, 2021, 13:38:48 »
Росинант.

Буцефал

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1706 -: Април 22, 2021, 13:40:24 »
Муцифер...или тва май беше котка?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1707 -: Април 22, 2021, 13:46:51 »
Quote (selected)
Вашингтон оказва дипломатически натиск върху парламентарните партии да подкрепят правителството на евроатлантика Даниел Митов, става ясно от последните совалки в парламента.

Лидерите на трите партии на протеста - "Има такъв народ", "Демократична България" и "Изправи се! Мутри вън!", са били поканени на разговори в американското посолство в София, научи Епицентър.БГ, за което обаче все още няма официална информация.

 

Според осведомени източници друга тема на разговора е била и позицията на новите парламентарни партии по отношение на Република Северна Македония.

 

Снощи посланикът на САЩ Херо Мустафа проведе работна среща с президента Румен Радев на "Дондуков" 2. Официалното съобщение на прессекретариата на държавния глава гласеше, че сред обсъжданите теми са били двустранните отношения и предстоящото домакинство на България на инициативата "Три морета", която се подкрепя от САЩ. Според анализатори САЩ са силно притеснени за стабилността в България на фона на тежката криза около Украйна и агресивните действия на Москва.


ГЕРБ, които по-рано заявиха, че ще върнат мандата, ако разберат, че нямат мнозинство, днес дадоха на заден, макар че получиха откази за консултации от ИТН и ДБ. А от двете партии на протеста дори излязоха с писмени декларации, че няма да подкрепят правителство на ГЕРБ-СДС


Номинираният за премиер Даниел Митов обяви, че решение ще се вземе утре.

Днес няма да върнем мандата, това решение ще вземем утре, заяви изненадващо той, след като вчера лидерът на ГЕРб Бойко Борисов заяви ядосано, че още днес ще върнат вандата и няма да го вкарват за дебати в залата.

На въпрос знае ли за провеждащата се в момента среща в американското посолство, Митов обясни, че няма информация.

Междувременно ЕНП излезе с официално съобщение, с което обяви "пълна подкрепа за номинирания за премиер Даниел Митов за формирането на ново правителство в България".

Винаги сте проявявали лидерство и ангажираност. Проевропейско правителство, ръководено от ПП ГЕРБ, ще продължи да носи стабилност и опит в България в тези трудни времена", написаха още от ЕНП.

Според източници на Епицентър.БГ президентът Румен Радев вече бил особено притеснен от възможността да поеме отговорност със служебен кабинет в тежката ситуация на пандемия, икономическа криза и изострена геополитическа обстановка.

Според източници на "Позитано" 20 той предпочита да се състави правителство и да има работещ парламент, който да реагира в тази критична ситуация.

Вероятно совалките на американския посланик са насочени именно към това - да бъде подкрепено проатлантическото правителство на Даниел Митов, за когото се знае, че е човекът на Демократическата партия у нас. Ненапразно преди изборите на 4 април у нас той е бил на срещи във Вашингтон по покана на Демократическата партия, заяви високопоставени източници от ГЕРБ пред "Епицентър".

Не се наемам да коментирам горния текст  :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10104
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1708 -: Април 22, 2021, 13:51:00 »
Не се наемам да коментирам горния текст

Какво има да се коментира. Още като се чу името на Митов казах тук, че това е вопъл за спасение на Баце към Мустафата.
Изглежда всички сме се заблудили, че можем да изчегъртаме герп. Внуците ни ще се пенсионират с тях.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1709 -: Април 22, 2021, 13:55:18 »
Развръзката е близо сепак. Моето утешение е, че все пак такива като мен не са ги преценили като подлоги..ако изобщо е вярно. Някакси не ми се вярва, че на реднеците им трябваме чак толкова много, след като всичките им проучвания говорят, че не могат да разчитат на нас. Освен ако не са ни предвидили за унищожение  :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10104
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1710 -: Април 22, 2021, 13:59:45 »
Някакси не ми се вярва, че на реднеците им трябваме чак толкова много,

Много им трябваме. Много сме им важни стратегически. Не можем да избягяме от географията си. Аспарух изобщо не е бил далновиден, ама нищо не можем да направим.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1711 -: Април 22, 2021, 14:00:52 »
Някакси не ми се вярва, че на реднеците им трябваме чак толкова много,

Много им трябваме. Много сме им важни стратегически. Не можем да избягяме от географията си. Аспарух изобщо не е бил далновиден, ама нищо не можем да направим.

И все пак съм скептична..не че вярвам в стадото - вярвам в руските интереси и стратегия. Нищо стратегическо вече няма при нас - Крим е техен

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1712 -: Април 22, 2021, 14:06:23 »
Уф!
Тези от Вашингтон много се забавиха, улисани в другите си проблеми.
Успокойте се най после.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1713 -: Април 22, 2021, 14:08:56 »
Уф!
Тези от Вашингтон много се забавиха, улисани в другите си проблеми.
Успокойте се най после.

Аз просто копирах горния текст. Обаче...имам предвид няколко неща...епицентърът е на агите, а те отсъстват от реднешката схема ...и си задавам въпроса - защо?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1714 -: Април 22, 2021, 14:12:18 »
.„..епицентърът е на агите, а те отсъстват от реднешката схема..„ 
?

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1715 -: Април 22, 2021, 14:14:46 »
Господа, господа, държа да внеса малко пояснения в дискусията. Конят е зелен. И е в рякъта.  Слафчу не е наркоман. Хипохондрик е.  Работата е за мустака.
 Слушах сутринта шефа на ''Подкрепа'', Д. Манолов, който изрично подчерта, че говори като член на надзорния съвет на НОИ. Избрано от НС правителство трябва да има, защото, според него мерките за подпомагане 60/40, 50+лв за пенсионерите, ''Запази ме'' и др. се изплащат за последно този месец. Служебното правителство няма право да актуализира бюджета, то пък какви ли права има освен подготовка на нови избори. Бюджетът май е тантела, нищо, че г-н Ананиев ни обясняваше вчера, как всичко е шес. К'во прайм?  :m1708:  :t0174:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1716 -: Април 22, 2021, 14:21:30 »
.„..епицентърът е на агите, а те отсъстват от реднешката схема..„ 
?

Госпожа Валерия Велева /гуруто на Епицентър/ е най-големия приятел на Доган. В текста, който копирах, става дума, че реднеците ще натискат "новите" партии да крепят Тиквата. Позволявам си да изкажа некакво съмнение в достоверността, щото независимо от купищата простотии, които свърши все пак Тиквата винаги, а допускам и че сега е така, повече се е страхувал от Русия. Той е парче мафиозо и най го е грижа за кожата МУ...като любител на Кръстника няма начин да не знае, какъв ще бъде финалът. А Тиквич мноо си се обича

Здравче, Киро вчера си призна, че бюджетът е тантела!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1717 -: Април 22, 2021, 14:26:38 »
Не го слушах внимателно, а и му нямам доверие. Виж, на Д. Манолов вярвам. (Знай наших  :tongue_:).

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1718 -: Април 22, 2021, 14:30:41 »
Quote (selected)
Здравче, Киро вчера си призна, че бюджетът е тантела!
Няа проблем!
Начи ставаме нормална държава...т.е. територия. Заеми!
 
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1719 -: Април 22, 2021, 14:31:05 »
Не го слушах внимателно, а и му нямам доверие. Виж, на Д. Манолов вярвам. (Знай наших  :tongue_:).

А трябваше да го слушаш. Нищо, че на дърти години Киро се герберяса/предполагам, че е от зор/, но Киро е министър на финансите по призвание!

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1720 -: Април 22, 2021, 14:41:57 »
Не се наемам да коментирам горния текст  :smokin:

Че как да се наеме човек да коментира Малария ...
Сега поглеждам и виждам, че Христо Иванов вчера в 12.22 е пуснал в профила си във ФБ снимка на отказа на ДБ:
Quote (selected)
"Уважаема г-жо Атанасова,
В отговор на Вашата покана за консултации във връзка с връчения  проучвателен мандат за съставяне на Министерски съвет на ПГ ГЕРБ-СДС бих искал да Ви уведомя, че нашите предизборни ангажименти и каузата на Демократична България за дълбоки реформи в правосъдието и борба със системната корупция, изключва възможността да се отзовем на Вашето предложение. ГЕРБ продължава да бъде основен носител на порочния управленски модел “Борисов” и опитите за лансиране на фасаден състав на Министерския съвет от подставени лица по никакъв начин не променя този факт.
С уважение
Христо Иванов"

Та кога вчера трябва да се е състояла заверата в Амбасадата - би трябвало да е било след края на парламентарния ден, защото лидерите и на трите формации си бяха в зала до края му.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1721 -: Април 22, 2021, 14:44:17 »
Че как да се наеме човек да коментира Малария ...
Сега поглеждам и виждам, че Христо Иванов вчера в 12.22 е пуснал в профила си във ФБ снимка на отказа на ДБ:
Та кога вчера трябва да се е състояла заверата в Амбасадата - би трябвало да е било след края на парламентарния ден, защото лидерите и на трите формации си бяха в зала до края му.

Не знам, Бонго! Аз затова казах, че не искам да коментирам. Особено, когато знам, какво стана днес в НС и как Нинова освети Ментата. Единственото, за което съм сигурна е, че мадам Велева е на копанка при агите

 Допълнение към теб. Пък днес на пладне хаджиТошко отсвири официално гербавите. Явно е било след срещата

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1722 -: Април 22, 2021, 14:45:24 »
И при най-добро желание нямам реалното време да изслушам всичко. Е, виждам, че правителството ФостаФка е намерило пари за доплащането към пенсиите и за май. Енгелс ли предположи Асол, че вие двамата трябва да се изнасяте от родината? Аз за всеки случай ще попрегледам наличните куфари и пътнически сакове в домакинството. Сещам се и за една голяма раница. Тъкмо съм почнала основното предвеликденско чистене от единия край.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1723 -: Април 22, 2021, 14:45:35 »
Quote (selected)
би трябвало да е било след края на парламентарния ден,
Ми те заверите обикновено по тъмно се правят, но лично на мен ми се чини, че едва ли амбасадата ше е тръгнала ва банк и то баш за шайката на мутрю.
Нещо с връщането на мандата ме гложди само, Митюф рече - още днес, сетне нещо се дръпна, но кой и за къде го дръпна - фсе още гадая.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1724 -: Април 22, 2021, 14:47:31 »

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1725 -: Април 22, 2021, 14:58:20 »
УПС! В момента ДБО се опитва да привиква главния прокурор на отчет всяка седмица чрез правилника на НС. Не е прието на правна комисия, но е мноо сладко обяснението на бонговите хора :D
Бонго, целувай ръка, щото БСП ви приеха редакцията на текста и ще ви подкрепят. За сега не знам дали ще мине  :nuts:

https://news.bg/crime/deputatite-se-skaraha-za-izslushvaneto-na-glavniya-prokuror-v-pravna-komisiya.html

Quote (selected)
Веднъж на всеки три месеца пред Комисията по правни въпроси ще бъдат изслушвани главният прокурор, председателят на ВАС и председателят на ВКС. Това решиха депутатите, гласувайки текстове от правилника за работата на Народното събрание.

Законотворците гласуваха единодушно със 189 гласа "за", без "против" и въздържали се.

Не мина обаче и без спорове. Лидерът на "Да, България" Христо Иванов съзря в пленарна зала мнозинството на Иван Гешев. Това предизвика реакцията на соцлидера Корнелия Нинова, която излезе на трибуната и обясни, че и в предишния парламент левицата в тази зала е искала оставката на обвинител номер едно, гледайки го в очите. И сега я иска.

От ДПС също реагираха. Хамид Хамид посочи, че партията подкрепя изслушването на главния прокурор в правна комисия и се обърна към Христо Иванов, обяснявайки му: "Няма да продължавате да криете Лозан Панов."


https://www.dnevnik.bg/izbori_2021/2021/04/22/4201735_spasiavate_geshev_kato_rohko_iaice_gerb_bsp_i_dps/?ref=home_layer2

Quote (selected)
Мнозинство на ГЕРБ, БСП и ДПС промени процедура, която по предложение на "Демократична България" задължава главния прокурор да бъде изслушван на всеки три месеца в правната комисия в Народното събрание. По предложение на ДПС в процедурата бяха включени и председателите на Върховния административен и Върховния касационен съд.

Така на всеки три месеца в правна комисия задължително трябва да бъдат изслушвани т. нар. трима големи.

"Спасявате Гешев като рохко яйце", обяви Стела Николова от "Демократична България". Според Христо Иванов е порочно да се приравняват тримата, но това се прави, за да може прокуратурата да се меси в работата на съда. Той се обърна към Корнелия Нинова да види как гласува БСП, като говори за мнозинства в парламента.

"Да викнем и Арменския поп. Съдът е арбитър, не е страна, а прокуратурата е страна", обяви Николай Хаджигенов от "Изправи се! Мутри вън!".

Според Корнелия Нинова, която обяви, че БСП иска оставката на Иван Гешев, изслушването не е насочено към една или друга личност, а важи за всеки.
[/b]

Но аз вярвам на Асол, защото знаем от нея, че тя е жена с висок морал и никога не лъже  :smokin:
« Последна редакция: Април 22, 2021, 15:07:33 от Памфуций »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1726 -: Април 22, 2021, 15:09:25 »
Бонго, срещу гербавия на ВАС /милюционерина, не по образование, а по природа/ имаш ли нещо против да го привикват? Сепак той винаги е напротив на Панов, или нещо не съм доразбрала...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1727 -: Април 22, 2021, 15:15:08 »
Тва са глупости.
Правят нова процедура, дето ГП се предлага от Парламента.
И в заключителните разпоредби записват, че мандатите се прекратяват от датата на обнародването
 
ВАС е излишна структура. Ролята му може да се поема по френски тертит от комисия в парламента.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1728 -: Април 22, 2021, 15:17:46 »
Ей ги бе дупедавците!
http://epicenter.bg/article/Shalamanov--Deputatite--quot-da-slozhat-v-ramka-quot--vanshnopoliticheskata-deynost-na-prezidenta-Radev/247224/2/48

30 години все едно и също! Аре друм! Аз лично очаквам целата ви паплач, само вие, да поемете целото участие и последици от малоумието си! Само вие, децата ви и родата ви! Само вие!

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1729 -: Април 22, 2021, 15:21:56 »
Бонго, срещу гербавия на ВАС /милюционерина/ имаш ли нещо против да го привикват? Сепак той винаги е напротив на Панов, или нещо не съм доразбрала...

Аз за Първи частен съд си имам мнение, но сък категорично и принципно против съдии да бъдат контролирани от Народното събрание. 

Забелязваш ли разликата в подхода ни? Твоят набляга на конкретните хора, моят - на мястото и ролята на институциите.
Административните съдилища контролират постановления на МС , заповеди на министри, на областни управители, на кметове и т.н. актове на изпълнителната власт.   Абсурдно е те да бъдат под парламентарен контрол, т.е. под контрола на мнозинството излъчило тази изпълнителна власт. Така че споделям мнението на ХаджиГенов, както са го цитирали.


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1730 -: Април 22, 2021, 15:26:44 »
Конституцията все още не е променена и прокуратурата е част от съдебната власт. Даже БСП ви предложи приемлива редакция, щото вашето предложение беше бая далече от подхода и правото, които тук проповядваш. Аз гледах и слушах цирка. Както и да е. С шакламановата ви простотия турихте едно големо говно на всичко и си се оправяйте сами! С вас не може да се разговоря и на вас не може да се разчита, защото сте чужди подлоги. Така разсипахте държавата за 30 години - като американски подлоги! Оправяйте се сами!

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1731 -: Април 22, 2021, 15:31:26 »
Ей ги бе дупедавците!
http://epicenter.bg/article/Shalamanov--Deputatite--quot-da-slozhat-v-ramka-quot--vanshnopoliticheskata-deynost-na-prezidenta-Radev/247224/2/48

30 години все едно и също! Аре друм! Аз лично очаквам целата ви паплач, само вие, да поемете целото участие и последици от малоумието си! Само вие, децата ви и родата ви! Само вие!

Логично е - вече на няколко пъти се забелязват разминавания между ангажименти , поети от президенти свръх техните пълномощия без координация с НС. Да напомням ли ангажимента на Плевнелиев на срещата на НАТО в Уелс, който той самостоятелно пое.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1732 -: Април 22, 2021, 15:33:10 »
Quote (selected)
Оправяйте се сами!
Не ни изоставяй, О....!
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1733 -: Април 22, 2021, 15:34:14 »
Конституцията все още не е променена и прокуратурата е част от съдебната власт. Даже БСП ви предложи приемлива редакция, щото вашето предложение беше бая далече от подхода и правото, които тук проповядваш. Аз гледах и слушах цирка. Както и да е. С шакламановата ви простотия турихте едно големо говно на всичко и си се оправяйте сами! С вас не може да се разговоря и на вас не може да се разчита, защото сте чужди подлоги. Така разсипахте държавата за 30 години - като американски подлоги! Оправяйте се сами!

И сега ако ти отговоря за руските подлоги и ти напомня за цялата деструктивна роля на партията ви в прехода, какво печелим от дискусията? 

Няма никакъв конституционен проблем за главния прокурор. 

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1734 -: Април 22, 2021, 15:36:18 »
Логично е - вече на няколко пъти се забелязват разминавания между ангажименти , поети от президенти свръх техните пълномощия без координация с НС. Да напомням ли ангажимента на Плевнелиев на срещата на НАТО в Уелс, който той самостоятелно пое.

Никакви разминавания няма в момента! Аз чета изключително внимателно текстовете, които сте списали. Вие държите да се налагате и да се хвалите как сте прецакали другите и да давате тон на цяла държава - една шепа плюнки, но с грантаджийски претенции. Време е вие да сте прецаканите. От мен толкова. Лайното не ми го давай за пример - от това ги е срам и гербавите, дето са гласували за него.  Нали си даваш сметка, простотията ви докъде ще ви докара?

Както вече споменах - фащайте се целите ви фамилии и заминавайте да борите Русия - никой няма да ви пречи! Подчертавам - отивате вие, децата, внуците  и родата ви! Сичките оловни войничета! Аз лично и пръста си няма да мръдна заради вас

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #1735 -: Април 22, 2021, 15:42:50 »
Никакви разминавания няма в момента! Аз чета изключително внимателно текстовете, които сте списали. Вие държите да се налагате и да се хвалите как сте прецакали другите и да давате тон на цяла държава - една шепа плюнки, но с грантаджийски претенции. Време е вие да сте прецаканите. От мен толкова. Лайното не ми го давай за пример - от това ги е срам и гербавите, дето са гласували за него.  Нали си даваш сметка, простотията ви докъде ще ви докара?

Както вече споменах - фащайте се целите ви фамилии и заминавайте да борите Русия - никой няма да ви пречи! Подчертавам - отивате вие, децата, внуците  и родата ви! Сичките оловни войничета! Аз лично и пръста си няма да мръдна заради вас

Верно ли - кой се е хвалил, че те е надцакал и прецакал ? Такива неща са присъщи на твоя начин на мислене.
Ти не си никоя , че да заплашваш мен и рода ми !

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1736 -: Април 22, 2021, 15:43:24 »
ъ?
Фмомента нито ено опщество не е чаааак толкова расистко или поне се старае да не е.

Ъ?

Кой се старае, че не стана много ясно? Нито едно общество се старае?  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1737 -: Април 22, 2021, 15:44:00 »
Quote (selected)
но сък категорично и принципно против съдии да бъдат контролирани от Народното събрание. 
Това е тежък фетиш. При тва противоречи на конституцията. На фундамента и. Този в чл.1!
Съдебната система не е направена от Господ. Още по-малко е Господ.
Напротив "властите" трябва да работят заедно и да има взаимен контрол.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1738 -: Април 22, 2021, 15:45:13 »
Срамота, другарки и другари! Първият Отечествен фронт е изкарал почти година, след като е взел властта, преди да се изпокарат и разцепят партиите в него. А вие още и властта не сте взели като хората, правителство не сте направили! В конезавода в Шумен вече подбират подходящ бял кон за Баце!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #1739 -: Април 22, 2021, 15:46:34 »
Верно ли - кой се е хвалил, че те е надцакал и прецакал ? Такива неща са присъщи на твоя начин на мислене.
Ти не си никоя , че да заплашваш мен и рода ми !

Това не е заплаха, а препоръка и грозна дейтвителност. Оставате си вие. Нямате никакво основание да разчитате на други и не мисли, че други освен вас ще си мръднат пръстенцата и ще си заложат главите заради идиотщините ви. Аз, лично, смятам, че и вие няма да си ги мръднете. То не е като да гепиш грантове :smokin: