Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 14:13:50

Автор Тема: Без никаква връзка ...  (Прочетена 9441 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Без никаква връзка ...
« -: Декември 20, 2018, 16:07:37 »
« Последна редакция: Декември 20, 2018, 16:10:22 от Firmin »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #1 -: Декември 20, 2018, 17:08:19 »
Тя връзката ясна, но ми е интересно кое - лукавството или мутренското ще надделее.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #2 -: Декември 20, 2018, 17:12:43 »
Фирмин, поздравления за заглавието на темата – мисля, че ще бъде нужна на всеки, който би искал да коментира на едно място повече от едно събитие, без да затлачва форума излишно.  :aplause:

П.П. А в темата за Лозан Панов съм ти оставила сериозно послание, което може и да не коментираш.   :goofy-1071:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #3 -: Декември 20, 2018, 17:19:33 »
Quote (selected)
Πpимep зa лaĸoничнocттa нa cпapтaнцитe e cлyчaят, в ĸoйтo цap Филип ІІ Maĸeдoнcĸи зacтaнaл пpeд cтeнитe нa Cпapтa и ĸaзaл: “Πoĸopил cъм цялa Гъpция, имaм нaй-гoлямaтa apмия в cвeтa. Πpeдaйтe ce, зaщoтo, aĸo пpeвзeмa Cпapтa cъc cилa, aĸo cтpoшa вpaтитe ú, aĸo пpoбия c тapaни cтeнитe ú, бeзмилocтнo щe yнищoжa цялoтo нaceлeниe”. Ha ĸoeтo cпapтaнцитe/лaĸoнийцитe oтгoвopили c eднa дyмa: “Aĸo”.

Ако остана власт, край на далаверата ви. Гладни ще мрете, без поръчки. Само на обръчи ще ми станете ...

Ако.

 8)

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #4 -: Декември 20, 2018, 17:29:21 »
Фирмин, поздравления за заглавието на темата – мисля, че ще бъде нужна на всеки, който би искал да коментира на едно място повече от едно събитие, без да затлачва форума излишно.  :aplause:

П.П. А в темата за Лозан Панов съм ти оставила сериозно послание, което може и да не коментираш.   :goofy-1071:

Всъщност, събитието си е едно. Останалото е част от коментара. 8)

В темата за Лозан Панов останах с впечатление, че си приключила. Ако посланието е концентрирано в болднатия текст, то аз съм скептичен. По Брехт, Der Schoß ist fruchtbar noch, aus dem das kroch.  >:(

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #5 -: Декември 20, 2018, 17:36:38 »
Тази година сме запорирали 50-60 млн. лв. За нас с КПКОНПИ това е важно, защото е един от най-сериозните способи за борба с организираната престъпност. Ако броим и "Джи пи Груп и Арабаджиеви, сумата може да стигне над 100 млн. лв. Мерките за паричните, които сме събрали тази година, са над 2 млн. лв. Тези пари ще влязат в държавата. За някои лица тези мерки са по-сериозни от задържане под стража", каза още Гешев.

Обикновена манипулация, да не река долнопробна лъжа.
Неуважаемият Гешев да бъде така добър да каже колко милиона лв. от гонените, запорираните, блокираните сметки , както и от продажби на отнето в полза на страната движимо и недвижимо имущество, са влезли в държавния бюджет. Ако от тази сума извадим колосалните издръжки на КОНПИ от Кушлев насам,  плюс тези за Специализираната прокуратура,  ще получим, чини ми се,  едно внушително отрицателно число.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #6 -: Декември 20, 2018, 17:38:02 »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #7 -: Декември 20, 2018, 17:45:24 »
Е, тук вече е още по ясно. Връзката също.
Quote (selected)
Екзакта Рисърч Груп обединява изследователи, които са работили заедно в екип над 14 години в бившия НЦИОМ (Национален център за изучаване на общественото мнение) към Народното събрание. Този държавен институт беше част от структурата на българското Народно събрание...
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #8 -: Декември 20, 2018, 18:31:48 »
Пооляли са се от екзакта.
Малко вероятно е пет процентно увеличение на искащите предсрочни избори за сметка на неискащите да се отрази само с 0.1% в опозиция/управляващи.
И това при положение че
"патерицата" спада и е под "бариерата".
 
Бая по достоверно би било едно изравняване на процентите ГЕРБ/БСП или дори обръщане на резултата.
 
Да си повторя. Очертава се най-черния сценарий. Две последователни "служебни" правителства и гонка по устав  :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #9 -: Декември 20, 2018, 19:04:41 »
Quote (selected)
Пооляли са се от екзакта.
много меко казано. щото си пишат там в статията, че 34% няма да гласуват. което значи, че патриотите ще влязат, а демократите са в рамките на статистическата грешка.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #10 -: Декември 20, 2018, 19:11:07 »
ПатрЕотите ще влязат!
Поне един го чакаме да влезе ( в морето ), ама още не може да намери релса в подходящ пипит от Версаче.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #11 -: Декември 20, 2018, 19:34:56 »
Конец всему делу венец

http://epicenter.bg/article/Ahmed-Dogan--Obshtestvoto-i-darzhavata-nyamat-nuzhda-ot-predsrochni-parlamentarni-izbori/171243/11/0

Весела Коледа на другарката Нинова. Докато ГЕРБ не припознае Доган за ЯВЕН партньор, никакви избори. То затова са и тези клетви на вярност към бизнеса. Нищо лично. И нищо за труда. Сал за капитала. "Вий творци сте на благата", ама някой друг път.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #12 -: Декември 20, 2018, 19:50:23 »
Quote (selected)
Очертава се най-черния сценарий. Две последователни "служебни" правителства и гонка по устав

Така ги виждам и аз нещата. Периодът за опезпаразитяване е достатъчен :smokin:

Патреотите могат да влязат само като дует Каракачанов - Сидеров и то като пълнеж          - ню, ню, колкото да не е без хич. Релсовикът е пътник форевър
« Последна редакция: Декември 20, 2018, 19:52:25 от Асол »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #13 -: Декември 20, 2018, 19:53:25 »
България имаше един политик и той бе с турско самосъзнание.
Сега загуби и него.
За мен няма съмнение, че Доган е изключителен политик ( в недобрият смисъл на думата ).
Наясно е с това което ни очаква, но залага на максимата " в България нещата се случват с 20 години закъснение."
Това за растежа, за държавата, за грешките бла-бла си е точно бла-бла.
Стар , уморен човек, надяващ се на още една поредна година "стабилност".
После?
После ще видим!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #14 -: Декември 20, 2018, 19:55:53 »
Quote (selected)
За мен няма съмнение, че Доган е изключителен политик ( в недобрият смисъл на думата ).
Тва са глупости!  Не е политик, а чейнджаджия.  Ти да видиш, съгласна съм с Фирмин, щото и аз така изтълкувах догановото новогодишно слово -за  официализиране на дългогодишната извънбрачна връзка с гербавите. Даже го написах оттатъка  :D

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #15 -: Декември 20, 2018, 20:01:16 »
политик ( в недобрият смисъл на думата ).
В държава на разпродажба защо се чудиш, че това е най-удачното поведение?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #16 -: Декември 20, 2018, 20:04:52 »
Това не е най-удачното, а най-удобното поведение за кретени, дето мислят от днес за утре и след мен и потоп. Нормален човек не би се оставил в ръцете на сервитьори и далавераджии!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #17 -: Декември 20, 2018, 20:07:02 »
Стар , уморен човек, надяващ се на още една поредна година "стабилност".
После?
После ще видим!


Мисля,че съм казал нещо подобно.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #18 -: Декември 20, 2018, 20:18:35 »
Доган е изключителен политик ...

Абе доколко е изключителен като политик аз не знам, но знам, че има пипе в главата си колкото ено цело българско Велико народно събрание!!!
 :giggle-3307:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #19 -: Декември 20, 2018, 20:21:08 »
Доган е изключителен политик ...

Абе доколко е изключителен като политик аз не знам, но знам, че има пипе в главата си колкото ено цело българско Велико народно събрание!!!
 :giggle-3307:
:thumbs_up-3334:
Има  и го използва срещу нас.
Миналата година даде "добро" на Баце за 1 година и получи ТЕЦ с гарантиран договор.
Каква ли рента ще вземе  за догодина?
« Последна редакция: Декември 20, 2018, 20:23:12 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #20 -: Декември 20, 2018, 20:32:08 »
Фирмин, поздравления за заглавието на темата – мисля, че ще бъде нужна на всеки, който би искал да коментира на едно място повече от едно събитие. :aplause:

Всъщност, събитието си е едно. Останалото е част от коментара. 8)

В случая, който имаш предвид – може би да! Но самото заглавие „Без никаква връзка” дава такава свобода за развихряне на въображението, че виж как за нула време какъв флейминг се разгоря тук!  :way_to_go-1308: :way_to_go-1308: :way_to_go-1308:
Май ше требе да те черпимЕ за Коледа и Нова година!  :yes-1292:
« Последна редакция: Декември 20, 2018, 20:40:12 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #21 -: Декември 20, 2018, 20:57:40 »
доган цапна един-два шамара на баци и му обясни да разкарва патреотите и да взема депесето. баци колкото и да не ще, ако иска да изкара мандата, ще чуе.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #22 -: Декември 20, 2018, 21:09:07 »
Quote (selected)
баци колкото и да не ще, ако иска да изкара мандата, ще чуе.

Боя се, че няма да МУ е толкова лесно. Както и да разглеждам ситуейшъна, мандатят го нЕма...дали ще се потопи сам както досега, или официално шишикъмпани ще МУ разпише отпускното по бързата процедура?...абе все е зле... :D

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #23 -: Декември 20, 2018, 21:11:49 »
По Доган:

Програмен кабинет - БСП = Коалиционно правителство

Така ами. По неговата дефиниция - всички парламентарно представени. Но ... Да речем, Нинова, след Конгрес, рече абе, я си глей работата. Ние сме поели курс към предсрочни. ГЕРБ, ако му пристане, без Нинова - коалиционно правителство. ПатрЕотиту - в кьошето, подсмърча. Марешки - аплодира, звезден миг. Да, да, ама ... не. Надали. ГЕРБ хич не са тоз зор, въпреки сложните приказки за имплозия. Ще спечелят европейските. Ще спечелят местните. Пък ще видим по подир. Програма минимум.

Този път, прочее, Доган дрънна на кухо. По една проста причина. Вътрешни непреодолими противоречия във "философската" му теза. Първо, растеж от 6%, когато се задава финансова буря, са утопия. Второ, програмно правителство при два избора и посред мандат - айде, нема нужда. Трето, парламентът имал потенциал да поведе в растеж - ама надали, като му знам рейтингът (ега го у лидерството му) институционален къде е. Та тъй. Тоз път Доган бля-бля-бля сложни приказки, ама ялови.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #24 -: Декември 20, 2018, 22:11:40 »
Човекът си пуска фиша! Без фиш - няма печалба.
Аз пък тълкувам иначе депешата му.
С това - "искам и аз", консолидира коалицията. Патреотете ще си мълчат, щото Доган е насреща с официална заявка вече.
Защо го прави? Ами все си мисля, че предвид идващата икономическа криза /капацитетите я предвиждат края на 2019 или най късно началото на 2020/, и на Дуан не му е до управление, все едно да си купи фабрика на 8-и септември.
В каквато и конфигурация да попадне.
Нека си се оакат фирмено ОПГ и патреотете и тогава - на бял кон пашата пристига.
Кой ще му пристане - не знам, по напред от кризата май е несериозно да се гледа.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #25 -: Декември 20, 2018, 23:18:08 »
Абе доколко е изключителен като политик аз не знам, но знам, че има пипе в главата си колкото ено цело българско Велико народно събрание!!!
 :giggle-3307:
Как човек да не се съгласи с това!
Струва ми се, че за пореден път подценявате Ахмед Доган.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #26 -: Декември 21, 2018, 08:00:42 »
Quote (selected)
Първо, растеж от 6%, когато се задава финансова буря, са утопия.
никаква утопия не е, просто е трудно за постигане. що не видиш растежа на китай по време на миналата криза?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #27 -: Декември 21, 2018, 08:11:30 »
Някои са забравили "бръснача на Окам".
 
Първо Доган (а и не само той) трябва да напомня че е фактор
Второ си има собствени проблеми, само два ДОСТ и Ердоган.
 
Ни съ впичатлявайте ча толкова.

Пешо

  • Гост
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #28 -: Декември 21, 2018, 08:49:21 »
Абе доколко е изключителен като политик аз не знам, но знам, че има пипе в главата си колкото ено цело българско Велико народно събрание!!!
 :giggle-3307:
Как човек да не се съгласи с това!
Струва ми се, че за пореден път подценявате Ахмед Доган.
Едва ли. Този път не ми се видя особено убедителен. Просто човекът тъгува по времената, когато беше балансьор и му се иска да стане програмист.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #29 -: Декември 21, 2018, 11:35:34 »
Предвидимо:

Quote (selected)
http://epicenter.bg/article/Ninova--Dogan-postavya-pravilna-diagnoza-na-bolezhkite-na-obshtestvoto-i-greshno-lechenie/171291/2/0

Нинова е ясна и последователна. Толкова ясна и толкова последователна, че изключва всякаква възможност тънкият аналитик Доган да не е предвидил реакцията и. А така също, че, най-вероятно, с опита си от миналото, партията ще я подкрепи. Включително, с резолюция на Конгреса. Изборна година (ще) е.

Тогава, какъв бе смисълът на демарша на Доган? Ами ... какъвто и посочихме вече тук - анонс към ГЕРБ.

Анонс, който, въпреки и декларираното, не изключва и предсрочен избор. Според данните на ЕКЗАКТА. В парламент, съставен от ГЕРБ, БСП, ДПС (в този ред), по причина не невъзможността на коалиция ГЕРБ-БСП, остава програмното (коалиционно) правителство на ГЕРБ-ДПС. В тази схема, разбира се, в едното кюше (отвън на парламента) подсмърчат десните, в другото патрЕотиту, в третото Марешки, а четвъртото може да препикае неслучилата се партия на Радев, на Трифонов, на Майчето или на тримата заедно.

Чок觧

  • Гост
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #30 -: Декември 21, 2018, 11:52:01 »
" В тази схема, разбира се, в едното кюше (отвън на парламента) подсмърчат десните, в другото патрЕотиту, в третото Марешки, а четвъртото може да препикае неслучилата се партия на Радев, на Трифонов, на Майчето или на тримата заедно."

 Една Партия на Радев + БСП + още една малка партия в парламента може да обърка всички кръчмарски сметки . Но докато Нинова е лидер , това трудно ще стане . Трябва нов , харизматичен лидер на БСП , когото да заобичат и хора като Фирмин ! :D

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #31 -: Декември 21, 2018, 12:07:08 »
"Партия на Радев" означава край на Радев.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #32 -: Декември 21, 2018, 12:40:44 »
 
Quote (selected)
остава програмното (коалиционно) правителство на ГЕРБ-ДПС.

А на нас ни остава да видим, колко ще го бъде тва програмно-коалиционно :smokin:

Струва ми се, че сегашните панаири ще бледнеят пред предстоящото представление...а искам и да напомня, че Цаци догодина сдава...

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #33 -: Декември 21, 2018, 19:22:01 »
Quote (selected)
Трябва нов , харизматичен лидер на БСП , когото да заобичат и хора като Фирмин ! :D

Със сигурност не харизмата е, която пречи на Firmin да заобича другарката му Нинова.  :D
Нинова е хубава жена, с харизма. Но от лидер на БСП очаквам друго. Различията ни са идеологически и политически. Включително, и в политическата биография. Което не гради доверие. А не следваш този, на когото нямаш доверие. Това и решава въпроса с лидерството. Нинова не ми е лидер.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #34 -: Декември 21, 2018, 20:22:25 »
"Партия на Радев" означава край на Радев.

В момента - да! Но не и малко преди края на мандата му!  :way_to_go-1308:

Негова собствена - без БСП ...  :ive_got_it-1379:
« Последна редакция: Декември 21, 2018, 20:25:24 от Джиджи »

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #35 -: Декември 21, 2018, 20:26:20 »
"Партия на Радев" означава край на Радев.

В момента - да! Но не и малко преди края на мандата му!  :way_to_go-1308:

Радев е като жената на Цезаря, трябва да бъде извън подозрение. Ако Радев продължава така, има голяма вероятност да завтори.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #36 -: Декември 22, 2018, 09:57:09 »
Ей на тоз законотворчески потенциал на парламента и доверието в него предлага Доган да се опре програмното правителство

Quote (selected)
http://epicenter.bg/article/Prof--Ognyan-Gerdzhikov-poiska-razpuskane-na-Pravniya-konsultattiven-savet-v-NS/171356/2/0

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #37 -: Декември 22, 2018, 14:21:19 »
Човекът си пуска фиша! Без фиш - няма печалба.
Нека си се оакат фирмено ОПГ и патреотете и тогава - на бял кон пашата пристига.
Пашата не може да пристигне на бял кон. Никогиш! Не и в тая страна!!!  :ive_got_it-1379:

"Партия на Радев" означава край на Радев.

В момента - да! Но не и малко преди края на мандата му!  :way_to_go-1308:

Радев е като жената на Цезаря, трябва да бъде извън подозрение. Ако Радев продължава така, има голяма вероятност да завтори.

Всичко ще зависи от ситуацията в страната към края на мандата му. До момента самият Радев не е обявявал публично, че ще прави партия. Но тъй като е умен човек и, ако види, че нещата отиват от зле – на още по-зле, може пък и да направи.
Но никога заедно с БСП!  :light_bulb-1377:

Пешо

  • Гост
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #38 -: Декември 22, 2018, 16:25:24 »
Какво ще стане до края на мандата на Президента Радев не се знае. Цецо се е зхаванал много агресивно с него, засега - само вербално, но очаквам все по-сериозни провокации и скалъпени компромати.
Опасявам се, че накрая в помощ на Цецо ще се намесят 'екипи за влияние' от отвъд океана.

Президентът има да играе много сложна игра, за да убеди ония отвъд, че не е агент на Путин.

ПП. И, разбира се, не трябва в никакъв случай да позволи БСП да го 'яхне'. Най-добрият вариант е да създаде своя партия, която след изборите може да стане коалиционен партньор на БСП, алтернатива на ДПС.
« Последна редакция: Декември 22, 2018, 16:28:24 от Minderbinder »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #39 -: Декември 22, 2018, 16:32:00 »

Президентът има да играе много сложна игра, за да убеди ония отвъд, че не е агент на Путин.
Нещо не стана ясно:  Радев кого  трябва да убеждава, че не е агент на Путин?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #40 -: Декември 22, 2018, 16:33:54 »
Мани ги "ония отвъд".
Имат се оправят с Тръмп дали е агент на Путин.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #41 -: Декември 22, 2018, 18:07:24 »
Quote (selected)
ПП. И, разбира се, не трябва в никакъв случай да позволи БСП да го 'яхне'. Най-добрият вариант е да създаде своя партия, която след изборите може да стане коалиционен партньор на БСП, алтернатива на ДПС.
Ти дали имаш самочувствието да твърдиш, че си единствения който се е сетил?
Нали не мислиш, че "ония оттатък" са най умните, най предвидливите, най ...най, най.
Нанай!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #42 -: Декември 22, 2018, 19:51:14 »

Президентът има да играе много сложна игра, за да убеди ония отвъд, че не е агент на Путин.
Нещо не стана ясно:  Радев кого  трябва да убеждава, че не е агент на Путин?

Сепак Румен Радев е „американски” генерал, затова аз също не виждам КАКВО и НА КОГО трябва да доказва:

През 1992 г. завършва Ескадрилното офицерско училище (Squadron Officer School) на Авиационния университет на Военновъздушните сили на САЩ във военновъздушната база „Максуел“, Монтгомъри, Алабама, САЩ.

От 1994 до 1996 г. е слушател в командно-щабен профил във Военна академия „Г.С. Раковски“, където завършва като първенец на випуска. Доктор на военните науки, като защитава дисертация през 2000 г.

През 2003 г. завършва с отличен успех Военновъздушния колеж (Air War College) на Авиационния университет на Военновъздушните сили на САЩ, като магистър по „Стратегически проучвания“.


https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD_%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B2

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #43 -: Декември 22, 2018, 20:03:06 »
Президентът има да играе много сложна игра, за да убеди ония отвъд, че не е агент на Путин.
Всъщност играта му е доста по-проста. Трябва да убеди мнозинството българи, че е агент на Путин*


*ако вземем на въоръжение твоята агентурна терминология.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #44 -: Декември 22, 2018, 20:38:00 »
Президентът има да играе много сложна игра, за да убеди ония отвъд, че не е агент на Путин.
Всъщност играта му е доста по-проста. Трябва да убеди мнозинството българи, че е агент на Путин*
:b0201: :b0205: :b0301:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #45 -: Декември 22, 2018, 21:39:06 »
Цитат на: Bacho Кольо
Цитат на: Minderbinder
Президентът има да играе много сложна игра, за да убеди ония отвъд, че не е агент на Путин
Всъщност играта му е доста по-проста. Трябва да убеди мнозинството българи, че е агент на Путин
:way_to_go-1308:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Пешо

  • Гост
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #46 -: Декември 22, 2018, 22:26:35 »
Президентът има да играе много сложна игра, за да убеди ония отвъд, че не е агент на Путин.
Всъщност играта му е доста по-проста. Трябва да убеди мнозинството българи, че е агент на Путин*
Щом казваш ...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #47 -: Декември 22, 2018, 22:30:24 »
"Радев е агент на Тръмп, който пък е агент на Путин!"
Не може ли веднъж да имаме президент който да е агент на България?
Мисля, че сега имаме такъв.
« Последна редакция: Декември 23, 2018, 09:19:01 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Без никаква връзка ...
« Отговор #48 -: Декември 22, 2018, 23:37:50 »
А ти не може ли да сложиш първото си изречение в кавички, за да не объркваш разговора?  :too_happy-1067: