Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 18, 2024, 23:21:39

Автор Тема: оставката на нинова - рунд пореден  (Прочетена 205328 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23673
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1980 -: Юли 31, 2022, 20:00:45 »
Не мисля че ще има някаква разлика ако ГЕРБ заместят БСП в коалицията.
Е ще има някой персонални промени.
Баце ще се върне на бял кон, Нинова ще яхне кобилата и ще отпраши към залеза.
За нас все същото.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1981 -: Юли 31, 2022, 20:27:04 »
12 години пропагандата ден и нощ набиваше в главите на хората - само да не се върнат комунистите. Сега се смени плочата - само да не се върне Тулупа. А с последното правителство се доказа, че разлика няма. Даже в много отношения заместилите го задминаха. Защото чак такива марионетки не помня да сме имали.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1982 -: Юли 31, 2022, 21:00:11 »
Чакат ни два месеца турбо нищоказване за да могат после да практикуват нищоправене

- Според това КАКВО плямпат, "тези" - не успелите и затъмнени до сега от кометата на злото - "Прави Подмяна", изместила ги от софрата България, СЕГА са готови да я изнасилват пред Народното събрание, само и само САЩисаният паразит да ги забележи отново!

И им рече', разбира се: - Осана!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1983 -: Август 01, 2022, 20:15:16 »
Президентът Радев има доста оригинален подход за решаване на енергийната криза. Избрал е съответния човек за министър на икономиката и сега др. Корнелия ще пишка газ.  :smokin:

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1984 -: Август 01, 2022, 20:31:51 »
Радев направи жест на добра воля. Включи двама от средите на БСП в правителството.
А ненормалниците явно ще останат под бариерата. Напълно заслужено  :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23673
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1985 -: Август 02, 2022, 18:02:27 »
Quote (selected)
Аз специално съм удостоена с тази чест да бъда сменена от човек, когото съм уволнила.

Можеше президентът да прояви повече въображение, да назначи например г-н Михайлов от Кинтекс, срещу него поне има две дела, срещу г-н Стоянов има само проверка.

Но иначе по същество. Както казва мъдрият български народ - всяко зло за добро. С действията си за 1 час президентът свърши нещо, което аз не можах за 1 година - отвори очите на българските социалисти. Че два пъти употреби БСП, за да стане президент и два пъти ги предаде. Сега поне съм спокойна за партията, че знае за какво става дума", коментира Нинова, цитирана от пресцентъра на БСП.
https://www.vesti.bg/bulgaria/udostoena-sym-s-chestta-da-byda-smenena-ot-chovek-kogoto-sym-uvolnila-6148616
Тя партията знае, уж и ръководството се е осеферило обаче въпреки всичко подкрепя подмяната.
В момента съм озадачен.
Нинова на кого симпатизира?
На републиканците или демократите в САЩ, щото видимо не е загрижена за случващото се в РБ.
Ще се радвам ако по-информирани колеги ме осветлят.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1986 -: Август 02, 2022, 18:20:53 »
Е, ти искаш да заложи на един. Няма стане. На ролетка не се играе така.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1987 -: Август 02, 2022, 18:31:01 »
Нинова на кого симпатизира?
На републиканците или демократите в САЩ, щото видимо не е загрижена за случващото се в РБ.
Ще се радвам ако по-информирани колеги ме осветлят.


Тук място за симатии няма.
Става дума за работа.
А работи със соросоидите.
Сорос финансира демократичнолибералното крило в Демократическата партия на САЩ. Или т.н. клинтонити. Те от своя страна не работят за интересите на САЩ, а за лондонското Сити да кажем

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1988 -: Август 02, 2022, 18:41:20 »
 :smokin:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1989 -: Август 02, 2022, 18:57:58 »
Нинова на кого симпатизира?
На републиканците или демократите в САЩ, щото видимо не е загрижена за случващото се в РБ.
Ще се радвам ако по-информирани колеги ме осветлят.


Тук място за симпатии няма.
Става дума за работа.
А работи със соросоидите.
Сорос финансира демократичнолибералното крило в Демократическата партия на САЩ. Или т.н. неолиберали -клинтънити. Те от своя страна не работят за интересите на САЩ, а за лондонското Сити да кажем
Другото крило в ДП на САЩ, това са неоконите или бушите. Джо Байдън е представител на това крило. Работят за международната банкова система
Тръмп прочисти бушите от Републиканската партия. Процесът продължава.
Б.Борисов работи с бушите. Или поне работеше докато бяха войните в Либия и Сирия
Докато клинтънитите са завързани на ротшилдовата група, бушите са завързани на рокфелеровата. Условно казано.
Симбиозата на тези две групировки представляват т.н. дълбока държава.
В момента обаче са в люта схватка за надмощие. Както се казва булдозите под килима се ръфат.
Което се изразява и в лютите схватки на пуделите им в ненагледното ни Отечество.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1990 -: Август 02, 2022, 19:11:45 »
В "Гласове" се появи писаница с тази госпожа. https://glasove.com/novini/korneliya-ninova-pravitelstvoto-shte-e-revanshistko-kam-bsp-radev-za-poreden-pat-ni-predade#comments  Спонтанно написах, нека не се преразказвам: "Eisblock - "Нямам цитат - нямам и желание да чета за Нея!"

-  Тъжно е как един човек поддържал някакъв статус, някакво положение в нещо си, дори имал прояви на рационалност, да стигне до там, че в един жалък отрязък от време да успее и промени същността си на 180°... Каква е причината, за тази коренна трансформация, обществен и личностен провал и да стигне до там, за да бъде съдружник и съучастник на козяшките шайки?! Много жалко.

Нима не разбра, за какво бяха докарани "киретата" и "кокорчовците" - каращисани с местните ГМО-от/на  Козарника? Как можа' да участва в рушенето на държавността на България и директно да следва мантри целящи редуциране на населението тука? Та дори и последното издихание на шайката с последният 'и ден, пак бе покрит със "славата" на Измамата, Мошеничеството и директно вредителство срещу Държавата:
 
- В последния си ден мин. Сандов ликвидира магистрала Струма. Ще трябва да се връщат 1.6 млрд. евро на ЕС!

И когато човек се вълнува за нещо е редно да предложи или сподели някаква визия, как нещата биха могли да бъдат променени.

Тази измамна "наследница"(не искам да споменавам името 'и) на 100 годишната Партия няма повече правото да бъде считана за "модерно" нейно продължение! Нещо повече, тя също е засегната чрез  негативната селекция докарала на Света и не само, неизчислими беди и загуби, особено след ВСВ, с липсата на истински управляващи Личности. Стадата плужеци от "политици" сега ликвидират хабитата си - Капитализма!

Остава да видим, дали ще се появи нова Парадигма с нови сили и дали гибелта на човечеството, вече отсам хоризонта, ще може да се избегне в последният миг.

Но това само, ако пътят му ще някакъв друг - градивен, свободен, без паразитите от съвремието!

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4337
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1991 -: Август 02, 2022, 19:20:23 »
Това, за което престанахме да говорим е АЕЦ Белене.
Ако бяхме изпълнили решението на НС от 2004 г. , сега , тъкмо в тая минута може би, България щеше да поставя световен рекорд по най-бърза възвращемост на вложение в базова ядрена мощност



...щеше.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1992 -: Август 02, 2022, 19:43:49 »
Бе бачо, ний сме консерви. Ако руснаците не са натискали, можеше и атом да не видим. Ма това е било като препикаване на ареала.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1993 -: Август 03, 2022, 22:53:34 »
Бе бачо, ний сме консерви. Ако руснаците не са натискали, можеше и атом да не видим. Ма това е било като препикаване на ареала.
Не съм съгласен. България на бае ви Тодар беше бая иновативна държава.

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1994 -: Август 03, 2022, 23:22:20 »

Quote (selected)
Зафиров: Назначаването на тримата министри от БСП в правителството е в нарушение на устава ни
Зам.-председателят на левицата изтъкна, че в състава на новото правителство има трима бивши заместник-министри от правителствата на Борисов, като според него по този начин се обслужват интересите на ГЕРБ и ДПС
https://dir.bg/dnes/politika/zafirov-naznachavaneto-na-trimata-ministri-ot-bsp-v-sluzhebniya-kabinet-e-v-narushenie-na-ustava-ni
Допадна ми отговора на Йотова, поставен като заглавие в различни издания:
Quote (selected)
Йотова към Нинова: Тримата министри на БСП трябва да са гордост за всяка партия
Развитието на сагата е за раздел "Забава"
Quote (selected)
На пленум БСП ще обсъжда дали и как да накаже министрите си в новия кабинет
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8773
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1995 -: Август 04, 2022, 17:09:05 »
4200 т оръжие и боеприпаси са изнесени за Украйна с участието на Нинова

БСП = Безкраен Списък Предателства:

Андрей Карлович Луканов – план Ран-Ът, реставрирал капитализма
Александър Василев Петровски-Лилов – унищожаване на БКП
Петър Тошев Младенов – сляпо копиране на "перестройката" с фатални последици
Георги Седефчов Първанов – клякане на БСП за NATO
Николай Кирилов Добрев – предаване на доверието на избирателите
Сергей Дмитриевич Станишев – премахване на прогресивния данък и необлагаемия минимум, превръщане на България в колония на ЕС
Кристиан Иванов Вигенин – признаване на нацисткия режим в Украйна веднага след преврата през 2014 г.
Корнелия Петрова Нинова – участие в русофобско правителство и съучастие в убийството на руснаци
Явор Руменов Божанков – публично демонстрирани симпатии към нацисткия полк "Азов"

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1996 -: Август 04, 2022, 23:29:29 »
Правните съветници в президентството вече търсят основания за въвеждане на извънредно положение
Калоян Методиев: В България в момента тече квази-военна операция по овладяване на държавата

https://epicenter.bg/article/Kaloyan-Metodiev--V-Balgariya-v-momenta-teche-kvazi-voenna-operatsiya-po-ovladyavane-na-darzhavata/289567/11/0

Не че Триморецът ми е симпатичен, но Корнелия поради някакви си нейни си причини  плясна и се прегърна с променливите.
Сега да си бере гайлето.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8773
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1997 -: Август 05, 2022, 11:34:57 »

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1998 -: Август 08, 2022, 19:02:53 »
Тая наистина съвсем се е побъркала!
Не, не се е побъркала! Тя "работи" за кинти и в интерес на мустафата. Типична опортюнистка, шеф на западаща партия с объркани избиратели. В друго време щеше да държи дюкян на кьоше и да "помага" на кантара с магнитчета.
Тъй се случи Лъчо, че пак към теб е забележката. No hard feelings!
Ей сега ще се обади "онзи" и ще ме "разкрие" като кретен. Мда...
« Последна редакция: Август 08, 2022, 19:19:29 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2965
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1999 -: Август 08, 2022, 19:10:53 »
Ми ще се побърка като издиша всичкия райски газ на децата.
Гледам и на други е раздавала:

Quote (selected)
Атанас Зафиров очаква повишение на резултата на предстоящите избори на левицата, тъй като през последните 6 месеца БСП се е доказала като партия във възход.
„Партията е в добра кондиция, показахме го и на последния ни пленум. Сигурен съм, че българските граждани ще отчетат, че през последните 6 месеца бяхме социалният стожер“, каза още той.
https://epicenter.bg/article/Atanas-Zafirov--BSP--Pravitelstvoto-na-Radev-da-zapochne-nezabavno-pregovori-s--Gazprom-/289786/2/0
*********   ✹    *********

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23673
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2000 -: Август 08, 2022, 19:17:31 »
Възход, аха и Възраждане. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8773
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2001 -: Август 08, 2022, 22:19:33 »
Тая наистина съвсем се е побъркала!
Не, не се е побъркала! Тя "работи" за кинти и в интерес на мустафата. Типична опортюнистка, шеф на западаща партия с объркани избиратели. В друго време щеше да държи дюкян на кьоше и да "помага" на кантара с магнитчета.
Тъй се случи Лъчо, че пак към теб е забележката. No hard feelings!
Ей сега ще се обади "онзи" и ще ме "разкрие" като кретен. Мда...
Добре дошъл отново! Много се радвам да те видя тук пак! Бяхме се затъжили за теб! :)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2002 -: Август 08, 2022, 22:24:16 »
Компанията се обогати, което е добре. Общият разум нарастна, тъй да се каже.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2003 -: Август 08, 2022, 22:41:41 »
Компанията се обогати, което е добре. Общият разум нарастна, тъй да се каже.

той не беше ли постоянна величина :smokin:
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23673
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2004 -: Август 08, 2022, 22:45:44 »
Разум - форум - разум прим. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2005 -: Август 08, 2022, 22:53:13 »
Добре дошъл отново! Много се радвам да те видя тук пак! Бяхме се затъжили за теб! :)
Благодаря за всяка добра дума!
 :t0328:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2006 -: Август 08, 2022, 23:05:29 »
що да се хабя? аз те знам къв си, ти си се знаеш къв си, че се чувстваш и горд със званието, което съм ти дал, и го оповестяваш.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2007 -: Август 08, 2022, 23:24:17 »
Сега сигурно ще настъпя някоя мина от тези като "пеперуди", които ги разхвърля ВСУ в Донецк.

Нинова не я познавам. Не съм гласувал за нея или за някой друг. Не е "мой" човек или да ми е селска...
Има сериозна вина, че крепеше най-вредното правителство на БГ в този 30 годишен преход. Да се разберат с Костов дали са били харвадците с парапета по-вредни.
Имам съмнения за критиките към нея, че шикалкави за продажбата на оръжие (муниции) за Украйна. Склонен съм да я разбера тук. Всички вие бихте ли искали хиляди работници в Сопот и Казанлък да са безработни, да не могат да си хранят децата и в крайна сметка да станат "мръсни" емигранти? Сито на гладно не вярва.
 Да се разберем: Войната (СВО) на Русия в Украйна не е наша война. Това си е гражданска война - от двете страни се говори предимно руски. В двете страни има върл капитализъм. Нали не сте забравили подзаглавката на Раб. делото: "Пролетарии от всички страни, съединявайте се"?
Няма по-голяма лъжа!
Ако са продали СУ-25, танкове и системи "Град" от МО, това вече е крайно грешно, че подкопават остатъчната боеспособност на БГ армия.
« Последна редакция: Август 08, 2022, 23:37:01 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2008 -: Август 08, 2022, 23:43:23 »
тук почти уцели. преди няколко дни имахме спор. за мен нинова за оръжията се представи добре. но като цяло се издъни, защото повече или по-малко легитимира кирчовците и кокорчовците. и това, че после отряза кирчо от премиерски мераци, беше too little, too late.

от друга страна, нито газпром, нито руските дипломати влизаха в споразумението, съгласно което беше съставено правителството. така че теоретично червени линии с това не бяха настъпени. обаче бяха настъпени настроенията на един куп народ. и ще стане като след станишко - въпреки сравнително успешното управление бсп ще е наказана.

като цяло очакванията към нинова бяха вся и все, все едно бсп са взели 49.999% и другите са донадили необходимия минимум. а фактическото положение беше точно обратното - бсп беше нежеланият партньор, приет от немай-къде, колкото да наместят аритметиката. така че ако бсп се беше държала така, както тукашните форумци очакваха, щаха да им изрейдят депутатите така, както направиха с итн. ръбове на бръсначи.

и разликата между очакванията и действителността ще удари един здрав шамар на бсп след два месеца. лично мнение.

иначе като цяло бсп не успя да се изпокара с никого, даже и с откровените неадекватници. което я оставя в положение на балансьор.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8773
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2009 -: Август 09, 2022, 12:52:28 »
Благодаря за всяка добра дума!
Моля! ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8773
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2010 -: Август 09, 2022, 13:02:04 »
иначе като цяло бсп не успя да се изпокара с никого, даже и с откровените неадекватници. което я оставя в положение на балансьор.
Не съм съгласен. Изпокара се с избирателите си и ще бъде наказана за това. А балансьор няма да трябва вече. Задава се "козяшка" следизборна коалиция ГЕРБ + ПП + ДБ (ако влязат) + БСП (ако влезе) + ДПС (ако трябва).

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2011 -: Август 09, 2022, 16:09:41 »
Отдавна опяваме БСП. Ама поклонниците и и те се развиха, така да се каже. Знаят 2 и 200. Може и да оцелеят. Да не ги мислим. Но много се налапаха и нищо няма да върнат. Трябва да им се отнеме по конкурентен път.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8763
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2012 -: Август 09, 2022, 18:25:04 »
Бившият шеф на „Кинтекс“: За два дни източиха 800 000 лв., превеждат ги на офшорка в Дубай.
https://glasove.com/novini/bivshiyat-shef-na-kinteks-za-dva-dni-iztochiha-800-000-lv-prevezhdat-gi-na-ofshorka-v-dubay
Вие си ги избрахте!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2013 -: Август 09, 2022, 18:42:32 »
Тоз шеф много млад. Трябва да е много кадърен.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8763
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2014 -: Август 09, 2022, 21:27:08 »

За сметка на това, Нинова е дърта, и какво?
Вие си ги избрахте!

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2015 -: Август 11, 2022, 20:12:58 »
Рабие Кьосева, БСП-Смолян: Искам да видя Румен Радев как ще ме погледне в очите
https://epicenter.bg/article/BSP-Smolyan--Sluzhebnoto-pravitelstvo-se-namesva-v-izborite-s-represii-i-revanshizam/290113/2/0

На мен ми е по-интересно да се погледнат в очите тримореца Радев и колаборационистката Нинова.
И да стане ясно какви са им личните далавери.
И защо подобно на Зеленски се извъртяха като дърти курви от предизборни обещания и червени линии.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2016 -: Август 11, 2022, 21:28:29 »
Аман от вътрешнопартийните им проблеми, които на всяка цена трябва да станат общодостъпни. Е затова ги отсвирих преди мнооого години, за песепейците има само една реалност и тя е вътрешнопартийни боричкания, също като по татово време. Закотвили са се там и още си мислят, че който надделее, негова ще е държавата. И нищо друго не правят.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2017 -: Август 12, 2022, 13:28:32 »
Нинова: Решението за икономиката и домакинствата е незабавни преговори с „Газпром"
https://www.vesti.bg/bulgaria/ninova-reshenieto-za-ikonomikata-i-domakinstvata-e-nezabavni-pregovori-s-gazprom-6149264

Тепегьозлък. На какво правителство беше заместник-министър председател? Някой да ми припомни! Не, че имам нужда.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23673
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2018 -: Август 16, 2022, 19:17:45 »
Quote (selected)
"Тръгваме към тези избори със самочувствие за добре свършена работа в редовното правителство.
https://manager.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/bsp-se-registrira-za-vota-ninova-kategorichna-che-nama-da-pravat-koalicia-s-gerb-i-dps
Г-жо Нинова абцелютно съм убеден че сте си свършили личната работа, ама ние ви цанихме да вършите нашата.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2019 -: Август 16, 2022, 20:01:42 »
Г-жо Нинова абцелютно съм убеден че сте си свършили личната работа, ама ние ви цанихме да вършите нашата.
:well_done-1299:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2020 -: Август 16, 2022, 20:18:26 »
Трябва да сме "open-minded". :)))
"Другарката" Нинова е свършила една добра работа.
Предложили са на Любка Качакова да "pursue better endeavor".
Качакова  (Срамуваме се от вас) от LA реве и не може да си представи да работи нещо друго освен "държавно".
https://epicenter.bg/article/Kaloyan-Metodiev-za-Lyubka-Kachakova--Izpolzva-diplomaticheskiya-si-pasport--za-da-urezhda-dashterya-si-/290419/11/0

Как ли се оправят другите българи там?
« Последна редакция: Август 16, 2022, 20:24:41 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2021 -: Август 16, 2022, 20:28:18 »
Аз го четох на друго място, но останах с впечатлението че те са я преместили от ЛА в Чикаго.
Проблемът бил че работната виза на дъщеря и била свързана по някакъв начин с нейния дипломатически паспорт.
А дъщерята работела в Холивуд.
Някакви такива свински черва.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8763
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2022 -: Август 16, 2022, 20:31:19 »
И всички са деца и внуци на АБПФК! Проверете!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2023 -: Август 16, 2022, 20:31:49 »
Аз го четох на друго място, но останах с впечатлението че те са я преместили от ЛА в Чикаго.
Предложили са ѝ Чикаго. Не стана ясно дали е приела.

"И тя, и Пипи посещавали и актьорската школа “Бевърли Хилс плейхаус”,"
https://www.24chasa.bg/ozhivlenie/article/7135181
Извинявам се за бозата на 24 часа, но как иначе да се види Качакова?
« Последна редакция: Август 16, 2022, 20:38:58 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23673
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2024 -: Август 16, 2022, 20:33:52 »
Quote (selected)
Предложили са ѝ Чикаго
И сега кво?
"Детенцето" само в ЛА, требе си наема квартира, да се вози в метрото вместо жипката на мама.
УжасТ!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2025 -: Август 16, 2022, 22:27:37 »
Aз съм напълно разочарован от тази дама: да пренебрегне люлката на българщината в Щатите Чикаго заради джендърския ЛА? На всичко отгоре тук и бензина ни е по-евтин...Там в ЛА най-много дъщерята след някоя година да й доведе ... снаха  :lol:

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2026 -: Август 16, 2022, 22:37:47 »
Как пък и двете щерки се пръкнаха талантливи, надарени, гениални, че даже конгениални.
То бива лицеи, светлин русев, холивуд, талантлива майка, ама я обратно на майка си да идат многоточие

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2027 -: Август 16, 2022, 23:38:02 »
Нинова: Всяка дума, казана от Калоян Методиев за президента Радев, е вярна
https://epicenter.bg/article/Ninova--Vsyaka-duma--kazana-ot-Kaloyan-Metodiev-za-prezidenta-Radev--e-vyarna/290515/2/0

Вземете се разберете с тримореца кой кум, кой сват, кой на попа брат?
И с какво ви прелъстиха променливите(или техните ментори) та им пристанахте?
И продадохте каквото можахте.
Как го поделихте е друг въпрос.

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2028 -: Август 17, 2022, 01:09:47 »
Как пък и двете щерки се пръкнаха талантливи, надарени, гениални, че даже конгениални.
То бива лицеи, светлин русев, холивуд, талантлива майка, ама я обратно на майка си да идат многоточие
Теоретически е възможно: природата като дава - дава и не се интересува от родителите. Обаче си спомням от дядо "Ако имаш вуйчо владика и ти ще станеш поп". По-вероятното да са обикновени деца, с голям родителски ПР. ...
За майката силно се съмнявам че е талантлива. По-скоро много бързо "повратлива"....

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23673
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2029 -: Август 17, 2022, 07:27:49 »
Quote (selected)
Това, което се говори на тези министри е, че 8 месеца ще управляват“, обясни политологът.
Мисля че това е единственото вярно предсказание на Методиев.
Никой няма да иска да се нагърби да управлява зимата и да затъне в проблеми.
Ще се търсят всякакви измислени причини следващото НС да не излъчи правителство.
Без ГЕРБ и ДПС няма да стане, а те сега са в комфортна позиция - не се говори за изчегъртване, всички са се вторачили в золумите на киретата и те са на сянка.
До следващите парламентарни и местни избори могат само да подвикват от трибуните и това няма да им носи негативи, даже ще е радост за простолюдието.
За изборите есента предполагам ГЕРБ/ДПС/Възраждане да имат 25+/10+/15+ процента.
Променливите та вятърничави няма да съберат 121 депутата зад себе си.
* прогнозата за Възраждане може да съм я завишил защото съм пристрастен и родолюбец. :)))
« Последна редакция: Август 17, 2022, 07:36:02 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2030 -: Август 17, 2022, 10:17:12 »
* прогнозата за Възраждане може да съм я завишил защото съм пристрастен и родолюбец. :)))
:thup:
Не си я завишил. Силно се надявам народът да им гласува поне 30%, за да не могат да ги заобикалят.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2031 -: Август 17, 2022, 11:22:56 »
Някой има ли разумно обяснение, защо о този квич в дИмократичнарта преса против Златева?
Не вярвам, че тя е първия парашутист в Булгаргаз. Компанията винаги е била хранилка за верни на "партията"

Не си я завишил
Понякога се забавлявам с постове из туитър. Много се кефя на често пусканите "анкети" там, в които ДийБългария вече “печели“ с  40+ процента на следващите избори.
Пожелателното мислене е приятно нещо, но е необходим и малко реализъм.
« Последна редакция: Август 17, 2022, 11:31:16 от PlaNed »
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23673
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2032 -: Август 17, 2022, 17:47:49 »
Quote (selected)
Пожелателното мислене е приятно нещо, но е необходим и малко реализъм.
Не знам дали е пожелателно, настана бой като за самарското знаме срещу Възраждане.
Днес екстрено Атака са се регистрирали за изборите.
Quote (selected)
„Възраждане“ е изкуствена опозиция и затова „Атака“ трябва и ще влезе в парламента, за да има истинско опониране на евроатлантическата измама, посочи Волен Сидеров.
https://dariknews.bg/novini/bylgariia/ataka-se-registrira-v-cik-za-izborite-na-2-oktomvri-2321480
Не знам какво мобилизират в Украйна, ама тук и мъртвите от гроба вадят да размият влиянието на Костадинов.
Социологиите които ни пускат на нас явно са доста по-различни от тези дето ги четат мустафите и шубето е голям страх.
Предсказвам че Атака и Сидеров ще получат в пъти по-добро медийно отразяване от Възраждане и Костадинов.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2033 -: Август 19, 2022, 19:05:17 »
Нинова: С тази негативна кампания към мен се цели БСП да се срине и да се сложи удобно ръководство.
https://epicenter.bg/article/Korneliya-Ninova--Mnogo-lazhi-i-manipulatsii-se-izsipvat-sega-s-ztsel-da-bada-omaskarena/290814/2/0

Не че триморецът ми е симпатичен, но да попитам госпожата ако чете форума.
Според вас участието ви в геополитическите далавери на Киро и Асен укрепи БСП или не?
А?

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2034 -: Август 22, 2022, 15:25:40 »
Нинова: Призовавам служебното правителство да не предоставя оръжие на Украйна!
https://epicenter.bg/article/Ninova--Prizovavam-sluzhebnoto-pravitelstvo-da-ne-predostavya-orazhie-na-Ukrayna--/290984/2/0

По-добре на Полша.
По схемата на Баце за Сирия, от която се възползва Нинова за Украйна.
Защо поне не си мълчи?.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2035 -: Август 22, 2022, 15:37:18 »
Защо поне не си мълчи?.
Щото не пропуска повод да блесне.

Когда люди из БСП подумали, что уже достигли самого дна, снизу постучали. Это была Нинова.

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2036 -: Септември 01, 2022, 23:12:56 »
„Продължаваме промяната“ са „лява ръка - десен джоб“, т. е. деидеологизирана глобалистка групичка, създадена като мост с цел да може да се преглътне тази трипартийна сглобка - БСП-ПП-ДБ. Днес, дами и господа, трябва да осъзнаем нещо - градската десница умря, да живее ляво-либералната градска левица. ДБ и ПП се сглобиха с БСП, която оформя това крило на големия политически разлом на нашето време - неолибералната глобалистка левица.
https://www.lentata.com/page_25926.html

Ха-ха
Да живей Корнелия заедно с Киро и Асен.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2037 -: Септември 01, 2022, 23:59:24 »
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Николай_Малинов
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2038 -: Септември 02, 2022, 00:09:25 »
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Николай_Малинов

Кайли
Аз този въпреки медала от Путин не го зная кой е и за какво се бори.
Всичкото русофил се покри когато Киро изгони дипломатите.
Как беше?
Не народ, а мърша.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2039 -: Септември 02, 2022, 00:15:46 »
Как искаш да го знаеш, като никой не го споменава? Не помниш ли, че и за измяна го съдиха, а че и Медведев го бил наградил, сега прочетох.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.