Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 26, 2024, 15:47:16

Автор Тема: оставката на нинова - рунд пореден  (Прочетена 206151 пъти)

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #540 -: Ноември 23, 2019, 22:38:38 »
Да, казаното е гнусно! Но и ний трябва да се замислим. Защото гнусотиите не идват от небето.
А не само да се заблуждаваме и да се радваме колко народ ни чете! :nuts:

Ако правилно съм разбрал от недомлъвките , които си разменяте с micky,  в СЕГА са пуснали коментар по твой адрес, който освен че е гнусен,  се е оказал и основателен...
:t1815:

Я раздуй!  :D

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #541 -: Ноември 23, 2019, 22:39:57 »
Quote (selected)
радев стана кандидатура на бсп.
Радев не е кандидатура на БСП. Радев не пожела да е кандидатура на БСП, затова бе предложен от инициативен комитет, след което - подкрепен от БСП.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #542 -: Ноември 23, 2019, 22:41:48 »
радев беше кандидата, който нинова предложи и наложи, като заложи себе си.

и спечели.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #543 -: Ноември 23, 2019, 22:42:49 »
Quote (selected)
нинова  се вслуша в мнението на членовете на бсп. и се подчини именно на него - на желанието на мнозинството.
Лидерът е човек, който води мнозинството, а не се води по желанията му.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #544 -: Ноември 23, 2019, 22:44:28 »
радев беше кандидата, който нинова предложи и наложи, като заложи себе си.

и спечели.
Спечели Радев, който не пожела да стане кандидат на БСП.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #545 -: Ноември 23, 2019, 22:45:05 »
Quote (selected)
тя наложи кандидатурата на радев и заложи задника си на нея. и упорства, докато радев стана кандидатура на бсп.
ха-ха-ха
добра шега.

Според мен онци е истинският ник на Нинова.
С резервния (асоль) пишат некви по-ниши.
 :0007: :0007: :0007:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #546 -: Ноември 23, 2019, 22:45:19 »
Quote (selected)
тя наложи кандидатурата на радев и заложи задника си на нея. и упорства, докато радев стана кандидатура на бсп.
ха-ха-ха
добра шега.

А ти, що продължаваш да сЪ излагаш, бря?  :t0131:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #547 -: Ноември 23, 2019, 22:46:26 »
радев беше кандидата, който нинова предложи и наложи, като заложи себе си.

и спечели.

 :b0230: :b0230: :b0230:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #548 -: Ноември 23, 2019, 22:46:55 »
Цитат на: Firmin
Ако тази партия на пряк избор направи глупостта отново да избере Нинова,
то това вече не моята партия. Партийният билет на масата ...
Фирминекзит. Може да продължи по-дълго и от Брекзита  :beer-405:

Ти,  :t10502: :t2407:, влагало ли си 30 години поред от себе си - сили, емоция, знания, умения, време, надежди, авторитета си и уважението на хората - в нещо, в което вярваш? Не. И при все печалния край на това мое битие партийно, то осмисля тази част от преминалия ми живот по начин, който ме кара да мисля, че си е струвало. А ти си твърде дребно  :t10502:, за да имаш и най-малка представа за какво става дума.  ???

Всъщност, не. Други, по-умни от мен, тук ми дават добър пример. Да проявя чувство за хумор. Няма откъде да имаш представа. Факт.
« Последна редакция: Ноември 23, 2019, 23:33:14 от Firmin »

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #549 -: Ноември 23, 2019, 22:48:03 »
Quote (selected)
Според мен онци е истинският ник на Нинова.
С резервния (асоль) пишат некви по-ниши.
 :0007: :0007: :0007:
:yes-1289:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #550 -: Ноември 23, 2019, 22:55:18 »
Quote (selected)
След обсъждането днес на имената двете партии се доближаваме до една възможна обща кандидатура – тази на ген. Румен Радев. Това обяви лидерът на БСП Корнелия Нинова след втория кръг от разговори с АБВ за обща президентска кандидатура.
"Разбира се, това не приключва въпроса", подчерта Нинова и обясни, че от БСП ще проведат свой Национален съвет, на който ще бъдат подложени на обсъждане и гласуване всички посочени до момента имена. „Окончателното решение при нас в БСП е на Националния съвет
Quote (selected)
Според Първанов кандидатурата на ген. Румен Радев е "не просто равно отдалечена или равно приближена, а е една силна, убедетилна кандидатура,която има всички шансове да спечели предстоящите президентски избори"
https://www.standartnews.com/balgariya-politika/bsp_i_abv_na_praga_da_se_dogovoryat_za_gen_radev-341221.html

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #551 -: Ноември 23, 2019, 22:58:27 »
Гладни бунтове в Керпедена,новый год без Принца
Туй последното кво значи?!!

Не четеш класиците 

Ми то само туй ми остана – да чета, препрочитам и помня класиците!!! :nuts:
Щото си нямам друга, пълна с огромна информация, ежедневна работа!!!   :smile-1081:

А за туй, с класиците, дал Господ  и тук кольешки-домакини, дето да ни напомнят кой, кога и какво йе казал.  :0004: C:-) :0004:
« Последна редакция: Ноември 23, 2019, 23:05:54 от Джиджи »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7431
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #552 -: Ноември 23, 2019, 22:59:02 »
Ти,  :t10502: :t2407:, влагало ли си 30 години поред от себе си

А ти си твърде дребно  :t10502:

Партийният ти живот е помия и ще бъде излят там, където изливат всички помии.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #553 -: Ноември 23, 2019, 23:04:15 »
Quote (selected)
След обсъждането днес на имената двете партии се доближаваме до една възможна обща кандидатура – тази на ген. Румен Радев. Това обяви лидерът на БСП Корнелия Нинова след втория кръг от разговори с АБВ за обща президентска кандидатура.
"Разбира се, това не приключва въпроса", подчерта Нинова и обясни, че от БСП ще проведат свой Национален съвет, на който ще бъдат подложени на обсъждане и гласуване всички посочени до момента имена. „Окончателното решение при нас в БСП е на Националния съвет
Quote (selected)
Според Първанов кандидатурата на ген. Румен Радев е "не просто равно отдалечена или равно приближена, а е една силна, убедетилна кандидатура,която има всички шансове да спечели предстоящите президентски избори"
https://www.standartnews.com/balgariya-politika/bsp_i_abv_na_praga_da_se_dogovoryat_za_gen_radev-341221.html
Според гореиздуманото от Първанов, Корнела и вся остольная сволоч, следва ли да разбираме че ген-майор Румен Радев нямаше да спечели?
Че щеше да му е много по-трудно в тая кална и лайняна кочина нямам нужда от кандърми.
Все пак дойде от съвсем различен свят.
Свят, който няма нищо, ама нищо общо с този на смрадливите партийци.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #554 -: Ноември 23, 2019, 23:15:57 »
Quote (selected)
След обсъждането днес на имената двете партии се доближаваме до една възможна обща кандидатура – тази на ген. Румен Радев. Това обяви лидерът на БСП Корнелия Нинова след втория кръг от разговори с АБВ за обща президентска кандидатура.
"Разбира се, това не приключва въпроса", подчерта Нинова и обясни, че от БСП ще проведат свой Национален съвет, на който ще бъдат подложени на обсъждане и гласуване всички посочени до момента имена. „Окончателното решение при нас в БСП е на Националния съвет
Quote (selected)
Според Първанов кандидатурата на ген. Румен Радев е "не просто равно отдалечена или равно приближена, а е една силна, убедетилна кандидатура,която има всички шансове да спечели предстоящите президентски избори"
https://www.standartnews.com/balgariya-politika/bsp_i_abv_na_praga_da_se_dogovoryat_za_gen_radev-341221.html
Според гореиздуманото от Първанов, Корнела и вся остольная сволоч, следва ли да разбираме че ген-майор Румен Радев нямаше да спечели?
Че щеше да му е много по-трудно в тая кална и лайняна кочина нямам нужда от кандърми.
Все пак дойде от съвсем различен свят.
Свят, който няма нищо, ама нищо общо с този на смрадливите партийци.
  :way_to_go-1308:
Мики, знаеш, че по отношение на Радев, съм била винаги, а и ще бъда  :b0302:

И изобщо не ме интересува кой какво мисли тук.

P.S. А очаквам и от Бачо Кольо да ме осведоми за смръднята, която се била изляла по мой адрес Оттатък.

За което благодаря предварително!
« Последна редакция: Ноември 23, 2019, 23:18:01 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #555 -: Ноември 23, 2019, 23:22:11 »
Quote (selected)
P.S. А очаквам и от Бачо Кольо да ме осведоми за смръднята, която се била изляла по мой адрес Оттатък.
Бачо пак се е объркал, че беше лудница. По твой адрес - нищо, оти не си писала нещо интересно.
67 ги провокира и си го отнесе, та и всички останали тъдява покрай нея. :)
Няма страшно - Буратино даже е доволен.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #556 -: Ноември 23, 2019, 23:29:17 »
Quote (selected)
Свят, който няма нищо, ама нищо общо с този на смрадливите партийци.

Ъхъ. Стерилен кат космоса. А в него се реете безтегловни ти и Путин. И Той - само Твой.  ;D

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7431
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #557 -: Ноември 23, 2019, 23:30:47 »
Цитат на: micky
По твой адрес - нищо, оти не си писала нещо интересно.

Кавалер си, майна  :b0201:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #558 -: Ноември 23, 2019, 23:38:45 »
Quote (selected)
Свят, който няма нищо, ама нищо общо с този на смрадливите партийци.

Ъхъ. Стерилен кат космоса. А в него се реете безтегловни ти и Путин. И Той - само Твой.  ;D
Ако не беше "стерилен" сещаш ли се на какво щеше да го направи държавната и партийна машина на ОПГ-то?
Айде... Друм!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #559 -: Ноември 23, 2019, 23:45:11 »
Quote (selected)
Свят, който няма нищо, ама нищо общо с този на смрадливите партийци.

Ъхъ. Стерилен кат космоса. А в него се реете безтегловни ти и Путин. И Той - само Твой.  ;D
Ако не беше "стерилен" сещаш ли се на какво щеше да го направи държавната и партийна машина на ОПГ-то?
Айде... Друм!

Не. Сещам се как преди повече от 30 години един такъв космически ентусиаст-отворко беше дошъл на една ученическа бригада да впечатлява гимназистките с приказки за космическа техника. Почти го изтраях. Докрая. Но накрая направи грешката с надменен вид да попита има ли въпроси аудиторията. Е, не се въздържах. Попитах го как дрискат в Космоса космонавтите. Онемя.  ;D


Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7431
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #560 -: Ноември 24, 2019, 00:18:22 »
Цитат на: Firmin
Виж ти. Любопитно. Винаги съм се чудил къде ли си хвърлят помията обитателите на помийната яма.  :image008:

Един хубав фант. разказ за почивка след караниците  :D :
https://m2.chitanka.info/text/104-ubietsyt-na-velikani
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #561 -: Ноември 24, 2019, 05:35:32 »
67 ги провокира и си го отнесе, та и всички останали тъдява покрай нея. :)
Няма страшно - Буратино даже е доволен.
Аз някого да съм провокирала?! Аз това, дето на мравката път сторвам?! Дето рекох на Славето, че торфените пожари и трънаците се гасят по различен начин? Че каква провокация е това, мики, то си е чистата научна истина!
Е, и малко музика занесох, ама то даже не е и нова! Тимур Шаов е пял за Фоменко още преди петнайсет години!
 :happy-3336:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #562 -: Ноември 24, 2019, 08:24:34 »
Радев не е кандидатура на БСП. Радев не пожела да е кандидатура на БСП, затова бе предложен от инициативен комитет, след което - подкрепен от БСП.

Айде малко по-сериозно! Но ако си нямате хабер как се правят нещата в политиката - ОК. Събрал се некъв "инициативен комитет", kойто нема нищо общо с БСП, и решили да издигнат точно ген. Радев, и Корнел като чула, рекла That's the one! И дори не благодарила на инициативния комитет, че ѝ отворил очите.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #563 -: Ноември 24, 2019, 08:45:04 »
Ми питайте я, тя пише тук  :yes-1289:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #564 -: Ноември 24, 2019, 09:38:15 »
Quote (selected)
Според Първанов кандидатурата на ген. Румен Радев е "не просто равно отдалечена или равно приближена, а е една силна, убедетилна кандидатура,която има всички шансове да спечели предстоящите президентски избори"
https://www.standartnews.com/balgariya-politika/bsp_i_abv_na_praga_da_se_dogovoryat_za_gen_radev-341221.html

сега поглеждаме датата:
Quote (selected)
От: Администратор - 10 август, 2016
Копирано от standartnews.com

малко по-рано:
Quote (selected)
Нинова и ген. Радев са кандидатурите на БСП за президент и вице
Публикувана: 2 Август, 2016 18:19

Днес, в централата на БСП, левицата се срещна с 12 партии – коалиционни партньори от БСП Лява  България, за да обсъдят номинациите от проведените конференции в БСП. По време на срещата те застанаха зад кандидатурите на Корнелия Нинова и ген. Румен Радев.
https://fakti.bg/bulgaria/196580-ninova-i-gen-radev-sa-kandidaturite-na-bsp-za-prezident-i-vice-

и малко по-късно:
Quote (selected)
Напрежение в БСП заради номинацията на ген. Радев
12 август 2016 19:33

След срещата с АБВ опозицията в БСП е недоволна, че с един замах ръководството е зачертало останалите номинации - на Илияна Йотова, Янаки Стоилов, Румен Гечев, Михаил Миков, Таско Ерменков, Марио Трайков.  Непартийните са: ген. Румен Радев и Мая Манолова.

та какво точно доказва твоето нещо?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #565 -: Ноември 24, 2019, 09:48:41 »
следва ли да разбираме че ген-майор Румен Радев нямаше да спечели?

да. без подкрепата на бсп нямаше да спечели.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4135
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #566 -: Ноември 24, 2019, 10:06:40 »
onzi, уважавам мненията ти, но тук никак не мога да се съглася. За Румен Радев гласуваха всички, не просто защото дойде чист в политиката, а още защото алтернативата беше тетка Цецка да стане мамата на нацията.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #567 -: Ноември 24, 2019, 10:13:26 »
гласуваха всички, но го избра нинова. и го подкрепи с всички ресурси на бсп. без които радев щеше да остане поредният неизвестен пенсиониран генерал, известен на малцина авиофенове.

шивиков защо не стана евродепутат?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23754
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #568 -: Ноември 24, 2019, 10:17:42 »
Без подкрепата на БСП на първия ту Радев нямаше да стигне до балотаж ако изобщо се беше хванал на хоро.
Тая пунта мара  с инициативния комитет беше добър ход,
При Мая обаче не сработи, може да е руса но не е толкова невинна.
Радев беше генерал от запаса, а Мая депутат от запаса пребиваващ на място което "Той ѝ избра и разреши".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #569 -: Ноември 24, 2019, 10:21:26 »
още малко за позабравилите:
Quote (selected)
"Добър ден, казвам се Корнелия Нинова"

Бях взел твърдо решение да напусна армията и вече го бях обсъдил с най-близките си хора, когато към края на юли получих изненадващо обаждане: "Добър ден, казвам се Корнелия Нинова", разказа генералът. Нинова го попитала готов ли е да се кандидатира за президент, издигнат от партията ѝ. Тя му обяснила, че името му вече било предложено от структури на БСП. Не стана ясно дали разговорът е проведен преди самата Нинова лично да номинира генерала в своята местна организация.

Радев заявил, че за да отговори на въпроса ѝ, му трябва време да помисли и дал съгласие на 2 август, като чул изявленията по свой адрес от страна на Борисов и Ненчев. Тогава премиерът коментира, че "навремето малко се е подвел с ген. Радев" и не е повярвал на Ненчев, че той е политическо лице.
https://www.mediapool.bg/dobar-den-kazvam-se-korneliya-ninova-shte-se-kandidatirate-li-za-prezident-news253029.html

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #570 -: Ноември 24, 2019, 10:26:07 »
и още малко:
Quote (selected)
Шест имена за ляв кандидат – президент издигна БСП, сред тях и ген. Радев
публикувана от Катерина Василева на 2 август, 2016

Лидерът на БСП заяви, че лично тя е предложила ген. Радев да бъде номиниран за държавен глава пред червените в район „Оборище“, където членува. „Аз нося отговорността“, заяви Нинова.

Тя обаче бе категорична, че левицата не стои зад оставката на командира на ВВС. От „Позитано“ 20 препоръчаха на всички, които имат такива съмнения още веднъж да прочетат мотивите, с които генерала е подал рапорт за напускане и да проследят позицията му за охраната на българското небе от чужди държави.

Нинова иска да е премиер
За разлика от Бойко Борисов, който наскоро заяви, че е твърде вероятно да се кандидатира за президент, Корнелия Нинова иска да е премиер. Въпреки, че е получила най – много номинации – 210, тя още веднъж препотвърди, че няма да участва лично в президентската надпревара.
https://www.flashnews.bg/shest-imena-za-lyav-kandidat-prezident-izdigna-bsp/

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #571 -: Ноември 24, 2019, 10:40:23 »
гласуваха всички, но го избра нинова. и го подкрепи с всички ресурси на бсп. без които радев щеше да остане поредният неизвестен пенсиониран генерал, известен на малцина авиофенове.

шивиков защо не стана евродепутат?
Щото се издъни като новобранец. Дето не стана петат, ами можеше и да си изгори по пълна програма, ако не беше се кротнал.
Нищо подобно при Радев - един път да го бяха хванали с мръсни чорапи и край. Ама не би...
Снощи скочих на Фирмин тъкмо за тая "стерилност".
Но съм съгласен че без подкрепата на Нинова, още повече че не знаем кой щеше да е техен кандидат може би нямаше да стигне балотажа.
Няма как да го преценя щото съм от авиофеновете - моят глас, а и на родата респективно бяха ясни.
По-скоро Джидже може да се пробва.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #572 -: Ноември 24, 2019, 10:51:45 »
гласуваха всички, но го избра нинова. и го подкрепи с всички ресурси на бсп. без които радев щеше да остане поредният неизвестен пенсиониран генерал, известен на малцина авиофенове.

шивиков защо не стана евродепутат?
Щото се издъни като новобранец. Дето не стана петат, ами можеше и да си изгори по пълна програма, ако не беше се кротнал.

за какво се е издънил? признавам си, че не го следя, знам че го бяха метнали за простотии и съдът го оправда /не съм сигурен и не ми се рови, мисля че на всички инстанции/. иначе беше номиниран от патреотите или вмро.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #573 -: Ноември 24, 2019, 10:59:52 »
Спретнаха му "скандал" и доста време го разнасяха по телевизора, а след това няма оправяне...
Историята е че новобранци се оплакали че ги карал да му пренесат някаква покъщнина - гардероби ли, дивани ли.
И го емнаха дръжките на микрофони. Присъдата я отърва предполагам щото въпросните "пострадали" са си оттеглили показанията.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #574 -: Ноември 24, 2019, 11:28:45 »
Quote (selected)
Снощи скочих на Фирмин тъкмо за тая "стерилност".

Пък аз щях да ти обясня, както и на онзи недоучен отворко, че стерилността е въпрос на безусловен и безукорен личен интегритет, в специални условия - подкрепен и с висока технология.

Дете съм бил, когато съм попитал във влака един военен летец - чичко, а ти какво правиш, когато горе ти се припишка. Майка ми още го разправя, че се била почувствала засрамена. Очевидно, от най-ранна детска възраст ме е занимавал въпроса как високата технология се съчетава с човешката природа. ;D

Но да се върнем към същността. Радев наистина е благодатен с биографията и характера си, но личният му интегритет се нуждае от институционална подкрепа и защита, дължима в качеството му на държавен глава.

По подобен начин умна и възможно най-напреднала технология се прилага от самото начало, за да осигури човешките нужди на космонавтите. В условия на безтегловност те, сигурен съм, оценят усилията на конструкторите в тази област.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #575 -: Ноември 24, 2019, 11:33:32 »
Спретнаха му "скандал" и доста време го разнасяха по телевизора, а след това няма оправяне...
Историята е че новобранци се оплакали че ги карал да му пренесат някаква покъщнина - гардероби ли, дивани ли.
И го емнаха дръжките на микрофони. Присъдата я отърва предполагам щото въпросните "пострадали" са си оттеглили показанията.

скандал спретнаха и на радев - там с първата, втората жена. ама се оправи. на шивиков му спретнаха съд. ама го оправдаха. и въпреки това даже и ойродепутат не стана, кво да говорим за президент.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #576 -: Ноември 24, 2019, 11:37:07 »
Quote (selected)
та какво точно доказва твоето нещо?
Само припомня, да не се лъже на едро. Не е минало толкова много време, за да не помним какво стана тогава. На първи тур преговори от АБВ осигуряват кандидатурата на Румен Радев (ген. Михо Михов посочва наследника си в армията). В БСП има две реални кандидатури. След категоричен отказ на Стефан Данаилов, реалната БСП кандидатура е само една - Мая Манолова, категорично неприемлива за Корнелия Нинова. Неизвестният Румен Радев идва като спасение свише за кака Корни и тя извършва моментално припознаване. Това пък се използва от абевейците за доста кален номер. След като Радев е припознат от БСП, то АБВ трябва да издигне кандидатурата за вицепрезидент. Това вече става нагло - от АБВ и президент и вицепрезидент и по типичен за левите сили в България начин със скандал коалицията приключва, но Румен Радев е припознат.
Колко от  гласовете за Румен Радев са такива за БСП се разбира доста скоро след президентските избори. Всъщност от 955 хил гласа на парламентарните избори, значителна част са още от инерцията, че се предлага Румен Радев 2. Когато се разбира, че това не е така, а се предлага класическа Корнелия, гласовете стават 480 хил и на последните избори 433 хил. Засега.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #577 -: Ноември 24, 2019, 11:37:16 »
Пък аз щях да ти обясня, както и на онзи недоучен отворко, че стерилността е въпрос на безусловен и безукорен личен интегритет, в специални условия - подкрепен и с висока технология.

пак плачеш за бан, лъжецо. знам, че по липса на друго се пробваш да обиждаш некадърно. както и знам, че не съм споделял нито какво, нито колко съм учил. и не смятам.

те радев го биеха точно по личния интегритет - че бил назначил любовницата си. ама той, за разлика от шивиков, намери решение. и сега креслювците вече никой не ги помни.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #578 -: Ноември 24, 2019, 11:42:10 »
Quote (selected)
та какво точно доказва твоето нещо?
Само припомня, да не се лъже на едро. Не е минало толкова много време, за да не помним какво стана тогава. На първи тур преговори от АБВ осигуряват кандидатурата на Румен Радев (ген. Михо Михов посочва наследника си в армията). В БСП има две реални кандидатури. След категоричен отказ на Стефан Данаилов, реалната БСП кандидатура е само една - Мая Манолова, категорично неприемлива за Корнелия Нинова. Неизвестният Румен Радев идва като спасение свише за кака Корни и тя извършва моментално припознаване. Това пък се използва от абевейците за доста кален номер. След като Радев е припознат от БСП, то АБВ трябва да издигне кандидатурата за вицепрезидент. Това вече става нагло - от АБВ и президент и вицепрезидент и по типичен за левите сили в България начин със скандал коалицията приключва, но Румен Радев е припознат.
Колко от  гласовете за Румен Радев са такива за БСП се разбира доста скоро след президентските избори. Всъщност от 955 хил гласа на парламентарните избори, значителна част са още от инерцията, че се предлага Румен Радев 2. Когато се разбира, че това не е така, а се предлага класическа Корнелия, гласовете стават 480 хил и на последните избори 433 хил. Засега.

именно, недей да лъжеш нито на едро, нито на дребно. по-горе ти посочих кой прави номинацията на радев и кой му се е обадил с предложение за президентска номинация. останалото са приказки на абевейци с цел да докопат някой и друг глас повече.

а това там за 'инерцията, че се предлага Румен Радев 2' е откровена лъжа, която не можеш с нищо да докажеш. или ако предпочиташ да не е лъжа, то представяш мечтата си за действителност.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #579 -: Ноември 24, 2019, 11:44:11 »
Quote (selected)
пак плачеш за бан, лъжецо. знам, че по липса на друго се пробваш да обиждаш некадърно. както и знам, че не съм споделял нито какво, нито колко съм учил. и не смятам.

Ако беше прочел внимателно какво си пишем micky, а и не беше обзет от чувство за уникалност, то щеше да знаеш, че става дума за един недоучен отворко от преди повече от 30 години (лятото на 1987) и съвсем не за теб. По това време, като ти гледам акъла и френетичния възторг от "подмладяването" на БСП, ти си гризал с първи зъбки биберона, най-много.  ???

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #580 -: Ноември 24, 2019, 11:58:28 »
Quote (selected)
именно, недей да лъжеш нито на едро, нито на дребно. по-горе ти посочих кой прави номинацията на радев и кой му се е обадил с предложение за президентска номинация. останалото са приказки на абевейци с цел да докопат някой и друг глас повече.

а това там за 'инерцията, че се предлага Румен Радев 2' е откровена лъжа, която не можеш с нищо да докажеш. или ако предпочиташ да не е лъжа, то представяш мечтата си за действителност.
От правна гледна точка, номинацията на Радев е от инициативен комитет, в който специално е поканен Стефан Данаилов. От историческа гледна точка, кандидатурата му е от Михо Михов, респективно след това Георги Първанов, след това е подложен на гласуване и в БСП. "Кандидатура на Нинова" става след като печели изборите безапелационно. Точно такава "кандидатура на Нинова" щеше да се "окаже" и Мая Манолова, ако беше спечелила на изборите. Корнелия Нинова е нагла и безпардонна в това отношение, всички успехи са от нея, всички проблеми са от другите.
Инерцията е предположение, а последователните успехи на изборите са аргумент, ако е много трудно да се разбере. 433 хил е последният факт в редичката.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #581 -: Ноември 24, 2019, 12:00:46 »
Дете съм бил, когато съм попитал във влака един военен летец - чичко, а ти какво правиш, когато горе ти се припишка. Майка ми още го разправя, че се била почувствала засрамена. Очевидно, от най-ранна детска възраст ме е занимавал въпроса как високата технология се съчетава с човешката природа. ;D
Явно от малък имаш особен афинитет към отделителните функции на организма. :D
Няма да ти кажа как се наричат подобни екземпляри, да не карам Нойчето да разписва командировъчните към юртата...
Само ще ти кажа - просто за да знаеш, че горе организма работи по различен начин. Въпросните системи буквално се "заключват". И то за колкото е необходимо.
Имам няколко полета над 4 часа и на акъла не ми е било за такива дейности, макар че си бяха спокойни полети, само единия беше от тежъките.
Дори след като стъпиш долу минава известно време преди да се "отключат" нещата. :)

Запиши си го някъде и да приключваме с кенефните истории че заприличваш на украинец, на който руснаци са му гепили WC-то.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #582 -: Ноември 24, 2019, 12:03:49 »
Калинчо, вчера пропуснах да отбележа, покрай споменаването ми във връзка с номинацията на Радев, която твърдиш, че не съм приемал, следното:

1. Не приемах не номинацията на Радев, а бутафорията и безсмислието на процедурата на номиниране в БСП, която бе обявена за състезателна. Не беше честно спрямо членовете на БСП да бъдат заблуждавани. Няма как да повярвам, че номинирането на Радев е хрумка на Нинова, посред кампанията в БСП.
2. Не приемах тъпанарския начин, по който се направи опит за "придърпване" на Радев към БСП и нарушаването на закона, дало възможност на Борисов и Ненчев да си играят с оставката му във ВВС.
3. Ни приемах и не приемам начина, по който Нинова се притуряше и притуря към лампазите на Радев, с мисълта да прелее от одобрението към него одобрение за себе си, а и за БСП.
4. Оценката ми от самото начало и досега е непоколебима - БСП не зае стратегическата кота Дондуков 2 (да ме извини вицепрезидент Йотова), но БСП отне на ГЕРБ стратегическата кота Дондуков 2.
5. БСП и Радев са скачени съдове. Ама не по начина, по който си го представят отворковците на Позитано. А обратно на това. Защото, когато тези, които искат да свалят ГЕРБ от власт, се разочароват от БСП и способността и да реши тази задача, те поглеждат към Радев. Понеже Радев, очевидно, е самостоятелен и независим от БСП център на съпротива срещу ГЕРБ и Борисов. И като рекохме Борисов, и щото наблизо обсъждахме лидерството, "публиката" е по-склонна да заложи на лидерството на Радев срещу това на Борисов, нежели на това на на Нинова. Ако и Радев да си няма 150-годишна партия под ръка.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23754
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #583 -: Ноември 24, 2019, 12:06:38 »
Калине при всичките "анализи" на броя гласоподаватели предоставени от теб и Фирмин никъде не видях да споменвате това че българите като население намаляваме. Намаляваме със сериозни темпове като брой, отделно за "последните" те са местни, много хора просто не успяха да гласуват и то млади.
Само населението на студентски град в София да извадиш, отделно пребиваващите в странство.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #584 -: Ноември 24, 2019, 12:14:44 »
Quote (selected)
Явно от малък имаш особен афинитет към отделителните функции на организма. :D
Няма да ти кажа как се наричат подобни екземпляри, да не карам Нойчето да разписва командировъчните към юртата...

Според Фройд, анално експулсивни и анално компулсивни.
Според Уикито,
Quote (selected)
Анално изхвърлящата личност е общо дефинирана като показваща жестокост, емоционални изблици, дезорганизация, самоувереност, (понякога) артистични заложби, великодушие, непокорство и обща немарливост.
... и за анално задържащата личност ...
Quote (selected)
Фройд теоретизира, че децата, които преживяват конфликт по време на този период могат да развият „анални“ личностни черти, а именно тези асоциирани с детските усилия на отделителен контрол: подреденост, твърдоглавие, принуда за контрол,[1] както и общ интерес към колекционирането, притежанието и задържането на обекти

Но ... Независимо дали си анално експулсивен или анално компулсивен, ако конструктурите и технолозите не са си свършили работата, съвсем скоро ще се рееш лек и безтегловен сред лайната си в уюта на космическата станция.  ???

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #585 -: Ноември 24, 2019, 12:16:56 »
И що се занимавате  с миналото.
Да наистина Първанов лансира първи кандидатурата на Радев.
Да наистина Нинова лично успя да я наложи като кандидатура на БСП.
(Да наистина имаше "опозиционни" брожения, щото нъли те са "спецялни", опозиционерите и са "важни")
И?
Същественото е друго.
Очевадно е че точно този начин на избиране е съгласуван и има "да" от Президента.
Очевадно е че победата на Радев е безапелационна.
Очевадно е че Радев и Нинова първо се разбират добре и второ работят добре.

Да кажем мокрите фирминови (съселови) мечти се сбъднат,
появи се некъф "лидер" и даже "опозицията успее да го пробута,
и?
Това не води ли до проблеми с Президентската институция?
Като начало.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #586 -: Ноември 24, 2019, 12:20:51 »
Калине при всичките "анализи" на броя гласоподаватели предоставени от теб и Фирмин никъде не видях да споменвате това че българите като население намаляваме. Намаляваме със сериозни темпове като брой, отделно за "последните" те са местни, много хора просто не успяха да гласуват и то млади.
Само населението на студентски град в София да извадиш, отделно пребиваващите в странство.

Миличък, нищо от "Фирмин" ти не си видял, ни чел. Но нека те светна - цялата аналитична и управленска концепция на "Фирмин" се основава точно на посочения от теб фундаментален характеризиращ фактор. Броят на населението. И, подозирам, имаш само най-бегла представа, интуитивна щото, какво точно става. По-страшно е, уви, уверявам те.  :'(

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23754
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #587 -: Ноември 24, 2019, 12:25:47 »
За твоите анализи от вида " ако ти ги покажа трябва да те убия" съм се начел.
Когато стане въпрос за избиратели и избори, ги забравяш и се тупаш в гърдите, "коги бяхме ние колко много гласуваха за нази".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #588 -: Ноември 24, 2019, 12:25:56 »
Според Фройд, анално експулсивни и анално компулсивни.
Според Уикито,
Според народа - пикльо/пикла.
Което е колкото обида, толкова и термин.

И говоря смело от името на целия форум: отделителната ти система не ни е интересна.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #589 -: Ноември 24, 2019, 12:26:30 »
На първи тур преговори от АБВ осигуряват кандидатурата на Румен Радев (ген. Михо Михов посочва наследника си в армията). В БСП има две реални кандидатури. След категоричен отказ на Стефан Данаилов, реалната БСП кандидатура е само една - Мая Манолова, категорично неприемлива за Корнелия Нинова. Неизвестният Румен Радев идва като спасение свише за кака Корни и тя извършва моментално припознаване.

Така твърдят едни. Други твърдят, че К. Нинова не е била ентусиазирана от кандидатурата на Радев и е приела едва ли не от немай къде.

А аз твърдя следното:

1. Ако Нинова веднага е оценила  потенциала на кандидатурата на Р. Радев и без колебание е положила всички усилия БСП да работи за нея като за своя, то браво на Нинова.

2. Ако Нинова се е възпротивила на тази кандидатура, защото е непартийна (защото не познава Радев, защото се съмнява в успеха му, защото част от структурите в БСП са против), но постепенно се убеждава , че алтернатива няма, че кандидатурата на Радев има добри изгледи и възможности да победи на изборите  и поради всичко това е положила големи усилия БСП да работи за нея като за своя,   то браво на Нинова.



Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #590 -: Ноември 24, 2019, 12:29:54 »
Quote (selected)
Това не води ли до проблеми с Президентската институция?
Като начало.

Като начало - не. Радев, добре или зле посъветван или пък не, е като Октавиан Август - бърза бавно. Неговият хоризонт, в момента, е гарантирането на втори мандат. То си има условията - писал съм за това на Другото място, а и тук, също.

Нещото повече от това - да спечели втори мандат - неговите стратези обвързват като условие и с провал на БСП, включително и на доминирано от БСП управление. Писал съм и за това, неведнъж.

Радев и БСП са ситуационни съюзници и стратегически конкуренти. Поне към момента е така. Защо и как - посочил съм го многократно тук. Има си търсачка, ако те интересува - търси.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #591 -: Ноември 24, 2019, 12:33:49 »
Според Фройд, анално експулсивни и анално компулсивни.
Според Уикито,
Според народа - пикльо/пикла.
Което е колкото обида, толкова и термин.

И говоря смело от името на целия форум: отделителната ти система не ни е интересна.

Е, пак добре де. Аз бях заложил на дрисльо/дрисла.  ;D А отделителната система е като всяка друга физиологична система - сложна и интересна. Колкото до моята, надявам се да е що-годе здрава и да продължава да работи.  ???
« Последна редакция: Ноември 24, 2019, 12:39:40 от Firmin »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #592 -: Ноември 24, 2019, 12:36:51 »
Quote (selected)
а това, викаш, било мерзост. ти кво правиш там бре? около теб само мерзавци

Не. Повечето са си нормални хора. Уви, манипулирани от мерзавци, възползващи се от страховете и предразсъдъците им в своя изгода.  ???

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #593 -: Ноември 24, 2019, 13:00:44 »
Quote (selected)
Нещото повече от това - да спечели втори мандат - неговите стратези обвързват като условие и с провал на БСП, включително и на доминирано от БСП управление. Писал съм и за това, неведнъж.
Това са откровени глупости.
 
Ако обобщим - Весгде одни, враги

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #594 -: Ноември 24, 2019, 13:07:52 »
От правна гледна точка, номинацията на Радев е от инициативен комитет, в който специално е поканен Стефан Данаилов. От историческа гледна точка, кандидатурата му е от Михо Михов, респективно след това Георги Първанов, след това е подложен на гласуване и в БСП. "Кандидатура на Нинова" става след като печели изборите безапелационно.

Не знам как е, но не е така, както казваш. Глей тука :

Ето кои са в Инициативния комитет за издигане на кандидатпрезидентската двойка на БСП

https://blitz.bg/politika/eto-koi-sa-v-initsiativniya-komitet-za-izdigane-na-kandidatprezidentskata-dvoyka-na-bsp_news446297.html

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #595 -: Ноември 24, 2019, 13:09:15 »
Quote (selected)
Нещото повече от това - да спечели втори мандат - неговите стратези обвързват като условие и с провал на БСП, включително и на доминирано от БСП управление. Писал съм и за това, неведнъж.
Това са откровени глупости.
 
Ако обобщим - Весгде одни, враги

Не, не са глупости. Откровено заявление на член на Стратегическия съвет.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #596 -: Ноември 24, 2019, 13:30:05 »
На първи тур преговори от АБВ осигуряват кандидатурата на Румен Радев (ген. Михо Михов посочва наследника си в армията). В БСП има две реални кандидатури. След категоричен отказ на Стефан Данаилов, реалната БСП кандидатура е само една - Мая Манолова, категорично неприемлива за Корнелия Нинова. Неизвестният Румен Радев идва като спасение свише за кака Корни и тя извършва моментално припознаване.

Така твърдят едни. Други твърдят, че К. Нинова не е била ентусиазирана от кандидатурата на Радев и е приела едва ли не от немай къде.

А аз твърдя следното:

1. Ако Нинова веднага е оценила  потенциала на кандидатурата на Р. Радев и без колебание е положила всички усилия БСП да работи за нея като за своя, то браво на Нинова.

2. Ако Нинова се е възпротивила на тази кандидатура, защото е непартийна (защото не познава Радев, защото се съмнява в успеха му, защото част от структурите в БСП са против), но постепенно се убеждава , че алтернатива няма, че кандидатурата на Радев има добри изгледи и възможности да победи на изборите  и поради всичко това е положила големи усилия БСП да работи за нея като за своя,   то браво на Нинова.
Между двете твърдения няма противоречие, само отместване във времето. Първоначално Нинова е била против Радев, но после като вижда алтернативите, започва едно припознаване...
Сигурно сега е лесно да се обсъжда, но дори и тогава беше пределно ясно за непредубедени хора какви шансове имат Мая Манолова или Янаки Стоилов дори срещу Цецка Цачева. Наскоро видяхме горе-долу същата ситуация. Ако Мая Манолова беше спечелила в София, Корнелия Нинова щеше да обяснява на две педи над земята как нейната кандидатура е спечелила. Когато изгуби, ни дума, ни вопъл, ни стон...

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #597 -: Ноември 24, 2019, 13:38:04 »
Ако Мая Манолова беше спечелила в София, Корнелия Нинова щеше да обяснява на две педи над земята как нейната кандидатура е спечелила. Когато изгуби, ни дума, ни вопъл, ни стон...
Ако в София падне дъжд, Корнела ще е виновна за невиждания потоп.
Ако в София пече слънце, Корнела ще е виновна за невижданото засушаване.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #598 -: Ноември 24, 2019, 13:38:12 »
Quote (selected)
Ето кои са в Инициативния комитет за издигане на кандидатпрезидентската двойка на БСП
Има и по-достоверни източници
Quote (selected)
РЕШЕНИЕ
№ 3539-ПВР
София, 19.09.2016

ОТНОСНО: регистриране на инициативен комитет за издигане на независим кандидат за президент Румен Георгиев Радев и независим кандидат за вицепрезидент Илияна Малинова Йотова в изборите на 6 ноември 2016 г., представляван от Стефан Ламбов Данаилов

Постъпило е заявление от инициативен комитет, представляван от Стефан Ламбов Данаилов, заведено под № 5 в регистъра на инициативните комитети в ЦИК, за издигане на Румен Георгиев Радев за независим кандидат за президент и Илияна Малинова Йотова за независим кандидат за вицепрезидент в изборите на 6 ноември 2016 г. Заявлението е подписано от 48 избиратели, в състав: Стефан Ламбов Данаилов, Васил Панайотов Василев, Крум Костадинов Зарков, Корнелия Петрова Нинова, Георги Иванов Иванов, Георги Паскалев Сафев, Ангел Иванов Марин, Анелия Димитрова Клисарова, Маргарита Тодорова Деянова-Ваклинова, Елена Николова Йончева, Снежанка Цокова Тодорова-Федотова, Боряна Иванова Сечанова, Спаска Стоилова Зафирова, Максим Иванов Генов, Ивайло Маринов Иванов, Петър Николов Петров, Елена Филипова Кутева-Тъпкова, Дечко Стефанов Овчаров, Станчо Колев Иванов, Олег Александров Кабакчиев, Велислава Иванова Дърева, Стефан Георгиев Улев, Руси Банчев Гуров, Васил Стоянов Василев, Васил Кирилов Станимиров, Евгени Стойчев Данков, Йордан Димитров Димитров, Димитър Валентинов Борисов, Момчил Димитров Димитров, Миглена Живкова Жишева, Стефан Петков Грозев, Таня Юлиянова Мачанова, Николай Петров Зеков, Петър Георгиев Николов, Стоян Ангелов Каварджиев, Десислава Николова Чергарова, Нина Ангелова Чавдарова, Лъчезар Еленков Георгиев, Иван Данев Токаджиев, Невяна Пешева Малчева, Иван Величков Богданов, Косю Тодоров Станев, Божидар Иванов Йотов, Георги Йорданов Момчев, Димитър Бориславов Здравков, Васил Христов Василев, Стефан Петров Досев и Аспарух Драганов Карастоянов.
https://www.cik.bg/bg/decisions/3539/2016-09-19

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10102
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #599 -: Ноември 24, 2019, 13:43:09 »
но дори и тогава беше пределно ясно за непредубедени хора какви шансове имат Мая Манолова или Янаки Стоилов дори срещу Цецка Цачева.

Никакви! Нито един член на ръководството на БСП има някакъв шанс в големи национални избори - президент, кмет на София и т.н. И там прекрасно го разбират. Затова отдавна и за дълго напред ще предлагат само независими кандидати. И Мая Манолова нямаше теоретичен шанс, защото колкото и да се опитваше да се дистанцира, завинаги остава острилката на БСП.