Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:29:30

Автор Тема: Re: оставката на нинова - рунд пореден  (Прочетена 3641 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« -: Ноември 15, 2019, 13:53:22 »
Кстати, БаСиПе-то може да загуби президентските!
Достатъчно е да издигне/подкрепи Вагинин, Фирмин, или друг женски /полов/ орган. Имат наличност добра като гледам.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1 -: Декември 08, 2019, 22:46:31 »
щях да питам онци дали жена му не го ревнува от корнелия, после се сетих, че онци всъщност е корнелия  :0005:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2 -: Декември 09, 2019, 00:10:31 »
И аз съм се питал жената на фирмина не го ли ревнува от станишев, но после се сетих, че в тяхното семейство вероятно се живее според древногръцките традиции  ???
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #3 -: Декември 09, 2019, 00:18:04 »
И аз съм се питал жената на фирмина не го ли ревнува от станишев, но после се сетих, че в тяхното семейство вероятно се живее според древногръцките традиции  ???

Пиле, ти за древногръцките традиции знаеш по-малко и от това, де знаеш за моето семейство. Та си се сетил за на баба ти ... хурката.  ???

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #4 -: Декември 09, 2019, 00:22:32 »
Хабер си нямаш какво знам и какво не  8)
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #5 -: Декември 09, 2019, 00:36:06 »
И аз съм се питал жената на фирмина не го ли ревнува от станишев, но после се сетих, че в тяхното семейство вероятно се живее според древногръцките традиции  ???

жалко, че буратино си е легнал и не може да оцени майтапа.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #6 -: Декември 09, 2019, 00:56:01 »
Тя и Лиляна си е легнала, та и твоята хипотеза, че Онзи е Нинова, ще остане без аплодисменти  :'(
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #7 -: Декември 09, 2019, 07:32:28 »
Quote (selected)
жалко, че буратино си е легнал и не може да оцени майтапа.

Според Буратино не е майтап.
Реалността е по-изобретателна и от най развинтените ни фантазии. :too_happy-1067:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #8 -: Декември 09, 2019, 08:37:21 »
И аз съм се питал жената на фирмина не го ли ревнува от станишев, но после се сетих, че в тяхното семейство вероятно се живее според древногръцките традиции  ???

жалко, че буратино си е легнал и не може да оцени майтапа.

Аз  за такива "майтапи" имам само един коментар - една звучна каруцарска псувня, без задръжки, както си требе - със се  сичките му путки и майни.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #9 -: Декември 09, 2019, 09:30:44 »
И аз съм се питал жената на фирмина не го ли ревнува от станишев, но после се сетих, че в тяхното семейство вероятно се живее според древногръцките традиции  ???

жалко, че буратино си е легнал и не може да оцени майтапа.

Аз  за такива "майтапи" имам само един коментар - една звучна каруцарска псувня, без задръжки, както си требе - със се  сичките му путки и майни.

Bacho Кольо, не си струва. Не се ядосвай. Този пикльо още е много зелен, за да знае, че има неща, от които по-добре е да държи простотията си далеч. "Смъртно опасно е да си прост!", както казва Теодосий Теодосиев.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #10 -: Декември 15, 2019, 19:15:28 »
onzi, понеже нямам спомен ти, конкретно, тук да си представил или обсъдил някоя публична политика на БСП, хайде избери си една, по която си компетентен, да ми я припомниш. Айде да те видя, многознайко.  ???

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #11 -: Декември 15, 2019, 19:23:48 »
аз не съм се пробвал да правя вътрешнопартиен пуч; не съм омаскарявал ръководството си по всички медии, до които имам достъп; не съм лъгал нагло по въпроси, които се проверяват за пет минути; не съм провалял евроизбори с настояване да се включи гаранритано губеща кандидатура; не съм се пробвал да престъпвам устава, като въпросната губеща кандидатура я присламчвам към лидера в листата; не съм звънял на всичките си познати по места да ги натискам да гласуват за мен преференциално; не съм квичал да не гласуват за бсп...

и така нататък. та поради описаното по-горе ти би трябвало да обуздаеш арогантността си и да потърсиш сметка на тези, които са правили гореописаните неща, не на мен.

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #12 -: Декември 15, 2019, 19:32:23 »
Онци
Не му се хващай на анализатора.
Професор по всичкология и на всяка манджа мерудия.
Той си е форумен вампир и се храни от коментарите на неговите постове.
Просто го игнорирай и лека полека ще си замине.
Надявам се.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #13 -: Декември 15, 2019, 19:36:54 »
аз не съм се пробвал да правя вътрешнопартиен пуч; не съм омаскарявал ръководството си по всички медии, до които имам достъп; не съм лъгал нагло по въпроси, които се проверяват за пет минути; не съм провалял евроизбори с настояване да се включи гаранритано губеща кандидатура; не съм се пробвал да престъпвам устава, като въпросната губеща кандидатура я присламчвам към лидера в листата; не съм звънял на всичките си познати по места да ги натискам да гласуват за мен преференциално; не съм квичал да не гласуват за бсп...

и така нататък. та поради описаното по-горе ти би трябвало да обуздаеш арогантността си и да потърсиш сметка на тези, които са правили гореописаните неща, не на мен.

След като така напоително ни извести какво не си направил, дали няма пък все пак да споделиш и нещо, което си направил за БСП.  ???
« Последна редакция: Декември 15, 2019, 19:45:23 от Firmin »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #14 -: Декември 15, 2019, 20:03:31 »
Онци
Не му се хващай на анализатора.
Професор по всичкология и на всяка манджа мерудия.
Той си е форумен вампир и се храни от коментарите на неговите постове.
Просто го игнорирай и лека полека ще си замине.
Надявам се.


А твоята роля каква е, след като бе така добър да изясниш моята? Коя е твоята манджа? Ако аз съм форумен вампир, то ти какво си? Вратна жила? Как да те подмина, тогава? Или може би си цукало със светена водица, което вампирите следва да заобикалят, а?  ???

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #15 -: Декември 15, 2019, 20:06:56 »
Quote (selected)
Или може би си цукало със светена водица, което вампирите следва да заобикалят, а?

Фирмин да заобиколи цулало без да бръкне в него?
НикогиШ! :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #16 -: Декември 15, 2019, 21:43:32 »
Firmin кефиш ме!
Това колко пъти си го чете пред огледалото?
Ама честно. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #17 -: Декември 15, 2019, 22:07:01 »
Quote (selected)
дрън-дрън. поредна декларация как не можеш да приемеш обективната действителност. така си жалък. ето ти паргов, от днес:
Цитат
Той цитира швейцарския политически философ Жан-Жак Русо и описаните от него принципи на демокрацията в основополагащата му книга "За обществения договор". "Според тези принципи, когато едно мнозинство е взело решение, дори да не си съгласен, трябва да се подчиниш на това мнозинство, обясни Калоян Паргов.


Дребно, жалко човече, обективната действителност е, че ГЕРБ размаза БСП на местните избори, предвидимо и за пореден път. Обективната действителност е, че БСП и Паргов не победиха в София. Обективната действителност е, че Джонсън нанесе на лейбъристите такова поражение, каквото само ветерани като Корбин помнят. Това е обективната действителност. Защо, четейки Русо по чехли пред камината, не взема да приема тази обективна действителност, а?


Защото … Защото съм свикнал аз да създавам действителността около мен. Локално, не глобално. На една сапьорна лопатка разстояние.  >:(

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #18 -: Декември 15, 2019, 22:14:45 »
обективната действителност, фирмин, е че заради гнусотници като твоя милост бсп е всичко друго, но не и обединена, и това също толкова обективно я възпрепятства от възможността да привлече гласовете на колебаещите се избиратели. с други думи, ти и гнидите като теб направихте всичко възможно партията ви да загуби за пореден път. можеш да се чувстваш горд.

и не, ти не можеш да приемеш тази обективна действителност. неспособен си да признаеш, че грешиш. нарцисизъм.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #19 -: Декември 12, 2021, 19:30:34 »
Клинка, усещаш ли вече тежките, но справедливи стъпки на ревизорите по коридорите на отдела? Подготвил ли си си вече молба за напускане "по лични причини"?
Даже виждам как др. Асол, малко след полунощ, само по кожена тужурка слиза от черна лимузина с наган в ръка и идва да ме арестува. И комплект за ареста съм подготвил, а и молив и хартия, ако ще е с право переписки... :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #20 -: Декември 12, 2021, 19:34:40 »
Даже виждам как др. Асол, малко след полунощ, само по кожена тужурка слиза от черна лимузина с наган в ръка и идва да ме арестува. И комплект за ареста съм подготвил, а и молив и хартия, ако ще е с право переписки... :smokin:

Глупости на таркалъони :smokin:

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #21 -: Декември 12, 2021, 20:41:20 »
А снимката е останала, м-м-м...

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #22 -: Февруари 12, 2023, 18:32:53 »
Днес трябва да се пее и танцува! Здравите сили пак победиха!
Ни шагу назад!
Трябва да се отпразнува премахването на поредната коварна група предатели с партиен билет, като г-н Петър Витанов, г-ца Петя Михалевска, г-жа Шаренкова и прочие изменници...
С Др. Нинова - Знамето ще е високо и  редиците ще са стегнати... :smokin: