Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 08:23:21

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 127338 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
както и да поднесе извиненията си
Проблемът очевидно е технически. Чак извинения за чужди грешки не сa нужни. Нека абонатите на виваком (да му се навивят комите дано) като мен, го имат предвид
« Последна редакция: Декември 06, 2021, 11:30:52 от Kole »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Ти да видиш ... На мен пък ми дойде честитка, "за обиди на модератор и отказ да се извини" или нещо такова, наказан до 5.12.
Което не ме стресна (А! Сефте!), но пък ме озадачи.  :think: Щото точно тез дни съм благ към модератори и администратори и нямам спомен да съм напопържал някого от тях. Отбелязвам, прочее, че това съобщение цъфна на устройство вързано за VIVACOM. А пък наказание, оказа се, не ми е било налагано. Хич даже. Отнюд. :t2626:

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Ти да видиш ... На мен пък ми дойде честитка, "за обиди на модератор и отказ да се извини" или нещо такова, наказан до 5.12.
Което не ме стресна (А! Сефте!), но пък ме озадачи.  :think: Щото точно тез дни съм благ към модератори и администратори и нямам спомен да съм напопържал някого от тях. Отбелязвам, прочее, че това съобщение цъфна на устройство вързано за VIVACOM. А пък наказание, оказа се, не ми е било налагано. Хич даже. Отнюд. :t2626:

не се заяждам, ако се бе обадил по-рано и проблема щеше да е локализиран по-рано.

Регистрирахме го за първи път снощи с първия невинно пострадал, в момента - според наличната информация - не трябва да има невинно ограничени.

извинения се дължат, защото е некоректно някой да отнася заради друг.
затова и бяха дадени.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Ти да видиш ... На мен пък ми дойде честитка, "за обиди на модератор и отказ да се извини" или нещо такова, наказан до 5.12.
Което не ме стресна (А! Сефте!), но пък ме озадачи.  :think: Щото точно тез дни съм благ към модератори и администратори и нямам спомен да съм напопържал някого от тях. Отбелязвам, прочее, че това съобщение цъфна на устройство вързано за VIVACOM. А пък наказание, оказа се, не ми е било налагано. Хич даже. Отнюд. :t2626:

обикновено, когато на някого се наложи наказание, това се отбелязва в съответната тема.

ако някой получи съобщение, че е наказан, без да е отбелязано в тази тема, нека се чувства свободен да информира администраторите и модераторите за това.
the lamers club honourable member …

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
нека се чувства свободен да информира администраторите и модераторите за това.

Не бе необходимо. Ясно бе, че станала техническа грешка. Както би казал един от моите любимци, Хищника, "Shit happens"  :cool-1084:

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
 :popcorn: :beer:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Да, дан' разваляме празника, другари. Бедният гол шаран освободен от малкото люспи биде опериран и закърпен и сега почива във фурната. Глейте да сме живи и здрави. Винаги се намират кусурлии. Добро настроение довечера! Със здраве!

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Позволявам си скромно да отбележа, че както е забранено да се спори с модератори и администратори, така и последните не са длъжни да се обясняват.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Моля намалете броя на емотиконите или ги скрийте зад обща иконка - при мен излизат цели шест реда ненужни картинки. Благодаря.
******
Странно е, че двамата модератори се джафкат с модераторските си имена. Разбирам да го правят като редови участници, иди-доди, но като служебни лица, овластени със значителни права?
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Памфуций

  • Гост
ми не го казвам аз, а уважаемия го намеква. А и в последствие не поясни, че е бил неправилно разбран от мен, а директно си напомни, че ме е съветвал да се уча от другите...
Нищо не намеквам. Твърдя в прав текст, че в подхода ти - твоя конкретно - не на някой друг - към администраторската работа има редица слабости, но се примирявам , защото не се очертава по-добра алтернатива.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Странно е, че двамата модератори се джафкат с модераторските си имена. Разбирам да го правят като редови участници, иди-доди, но като служебни лица, овластени със значителни права?
Това тук е свободен форум! Както си искаме, така ще се джафкаме с колегата!  :t0328:

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Това тук е свободен форум! Както си искаме, така ще се джафкаме с колегата!  :t0328:

Очаквах малко повече такт и разбиране, уважаема?

Когато двамата модератори се джафкат, как администраторът да ви санкционира по член "С модератор не се спори"?
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил

Очаквах малко повече такт и разбиране, уважаема?

Когато двамата модератори се джафкат, как администраторът да ви санкционира по член "С модератор не се спори"?
Колективно!  :t1815: напявайки "Хей, ръчички, хей ги две, те се джафкат най-добре! Едната дъвче другата, а пък двете - форумо!"
Прилагам музикален съпровод!  :tomtom:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Да пусна ли тук 2-3 твои коментарчета, коите ше запълнят целата страница?!?
А де!  :t0120:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Защо все още няма бан за съфорумеца нарекъл Джиджи боклук?!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Защо все още няма бан за съфорумеца нарекъл Джиджи боклук?!
Защото ако всеки, изказал се неприлично, получава санаторна карта за Оймякон, ще се наложи да преместим форума на границата му. Затова другарското обръщение е затрито, а дамоклевият меч е окачен на връвчица за момента.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Добре, важното е кръглият ''мокър'' печат за санаторните карти да не пада от десницата ти, че някои губят наистина мярка.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Този някой е изразил колективно мнение, за което го поздравявам.
Който и да е той

gossinger

  • Гост
Добре, важното е кръглият ''мокър'' печат за санаторните карти да не пада от десницата ти, че някои губят наистина мярка.

бихте ли отговорили двете с лилиан дали това поведение е неприемливо:

https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1552.msg183252#msg183252

благодаря предварително.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Уважаеми von Gossinger, модераторите разполагате с приличен инструментариум за трайно заличаване на неприемливи постове, или отделни части от тях. Не е нужно аз да ви казвам да го ползвате по предназначение. Не насърчавам нечие вдетиняване по шарени буквета и едри шрифтове. Считам за недопустими грубости, псувни, оскърбителни епитети и пренебрежително отношение към жените в този форум. Ако Ви устройва, мога да залича профила си и да се оттегля окончателно. Забавлявам се тук, обменям мисли с интересни хора, но няма да правя компромиси с това което считам за нередно.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
бихте ли отговорили двете с лилиан дали това поведение е неприемливо:

https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1552.msg183252#msg183252

благодаря предварително.
не

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Здравченце, залегни за малко!

Пешо, "това" още не е изтрито именно да се види с какво би трябвало да се занимава модерацията, с подтиране на комплесирани полюции. От вчера ми се гади от "общуването" на определени момци в разни теми. Не само че трябва да ги чета, ами и трябва да ги чета по два пъти, да не би да затрия на някой друг гениалните мисли, които висят като сополи на стена при зачистването на основната повърня.
Навремето в Квебек дърварите имали забавление: като се приберат след сеченето на материала, повечерят каквото готвачът направи, и седнат да се наддумват. А се наддумвали кой ще произнесе по-знатно някоя от църковните утвари. Един вид, да го вкарат на кюрето, което, първо, било на десетки километри, второ, не можело да ги чуе, и, трето, от дървосекачните забави не се интересувало. Но мъжагите с брадвите били във възторг от себе си "Чаша за причастие!" "Чашка за причастие!", "Чашище!" , "Как му го натресох на оня с якичката, а?"
Та, няма да ги трия, да си висят на всеобщо обозрение, по-точно на моето и на останалите администратори, защото по-разумните сред вас просто включват игнора и карат нататък в общуването с останалите колеги, дето не са тук да си мерят псувните.
 :t1244:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
След като попремине амока покрай форумната "профилактика", смятам да отворя анкета. Нещо такова, да речем - с кой от известните психологически експерименти на ХХ век свързвате последните няколко дни на форума:

1. Милграм
2. Зимбардо
3. Харлоу
4. Аш
5. Нито един от горните

 :smokin:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Та, няма да ги трия, да си висят на всеобщо обозрение, по-точно на моето и на останалите администратори, защото по-разумните сред вас просто включват игнора и карат нататък в общуването с останалите колеги, дето не са тук да си мерят псувните.

Ся,.то хубаво, но или разчитате на игнор за ВСИЧКО, или триете собственоръчно каквото е за триене.
Извинявай, но до миналата седмица 15% от всичките ми  постове тук са отправени в рисайкъл бина. Дреме ми, пестно да ти кажа, давам го като пример щото само собствената си статистика виждам.
Ако тази простотия продължава да стои, това наистина е много лош знак. Башка това, че на другия, наричащ хората "боклуци", постовете още стоят с премахнато "боклук'. Което ги прави само една идея по-малко агресивни и обидни.

ПП Ако написаното от мен е "спор с модератор", трийте и банвайте, но нека еднакво за всички.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Аз мисля, че за грубости/простотии, даже откровени партийни агитации е уместно да има гарантирано двуседмично отлъчваме. И нищо друго. И ще се поуспокоят духовете. Даже ако има чалъм да се трие всичко сътворено от индивида. Ние няма да пишем историята на България. Да бъдем прагматици. Така ще намалее натоварването на администраторите и ще се въведе ред.
« Последна редакция: Декември 09, 2021, 18:08:15 от dabedabe »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Ся,.то хубаво, но или разчитате на игнор за ВСИЧКО, или триете собственоръчно каквото е за триене.
Извинявай, но до миналата седмица 15% от всичките ми  постове тук са отправени в рисайкъл бина. Дреме ми, пестно да ти кажа, давам го като пример щото само собствената си статистика виждам.
Ако тази простотия продължава да стои, това наистина е много лош знак. Башка това, че на другия, наричащ хората "боклуци", постовете още стоят с премахнато "боклук'. Което ги прави само една идея по-малко агресивни и обидни.

ПП Ако написаното от мен е "спор с модератор", трийте и банвайте, но нека еднакво за всички.
Предполагам, че тези 15% са отишли под ножа след като е било почистено всичко наоколо и те са били "зависнали" в останалото празно пространство.
Обещавам като ми се отвори малко повече време днес да почистя, къде ще ходя!
С модератора все още може да се говори.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Аз мисля, че за грубости/простотии, даже откровени партийни агитации е уместно да има гарантирано двуседмично отлъчваме. И нищо друго. И ще се поуспокоят духовете.
Мисля да взема на въоръжение, за грубостите и простотиите. За агитациите - не съвсем, част са определено забавни.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
тези 15% са отишли под ножа след като е било почистено всичко наоколо и те са били "зависнали"
95%от тези 15% са дело секуково, но не в това е въпросът, досещаш се.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Пешо, "това" още не е изтрито именно да се види с какво би трябвало да се занимава модерацията, с подтиране на комплесирани полюции.
....
Та, няма да ги трия, да си висят на всеобщо обозрение, по-точно на моето и на останалите администратори, защото по-разумните сред вас просто включват игнора и карат нататък в общуването с останалите колеги, дето не са тук да си мерят псувните.
 :t1244:
Само дето вече някой (?) ги изтри. Както и моя цитат, както и на Здравка реакцията. Не съм погледнал все още дали на простака Бъди някой се е осмелил да наложи бан.

ПП. Погледнах - не се е осмелил. Което отново ме провокира да си направя крайно нелицеприятни изводи за модерацията.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Няма да споря с модераторката, а направо ще ѝ кажа: крайно вредно е простотиите "да си висят на всеобщо обозрение". Тоя криворазбран либерализъм - "нека да цъфтят сто цветя", а всъщност да се леят сто лайна, няма място в обществено заведение, каквото е форумът. Вредно е да се оставят простотиите и с нагледна цел, демек, "не правете като тях, да не станете за смях". Защото през цялото време се смеят простаците, а на останалите им става тъжно.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
95%от тези 15% са дело секуково, но не в това е въпросът, досещаш се.

това е гнусно.

искате да се трият постове на хора, които спазват правилата, защото постовете на нарушители на правилата са премахнати и "увисвали във въздуха"?

егати цензорите се извъдихте.

като не ви харесва написането идвате, пускате тролщината си в действие и искате да се трие всичко, дето не ви харесва?

наистина гнусно.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
95%от тези 15% са дело секуково, но не в това е въпросът, досещаш се.

Откакто съществува този форум, колегата паралелепипед е негов администратор! Ти отколко време си тук? И защо дойде тук? Щото затвориха форума на СЕГА...лично на мен, след като те поканих тук, ми обясни, че  нямало какво да правиш тук. Аре да се спреш, а?

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Откакто съществува този форум, колегата паралелепипед е негов администратор! Ти отколко време си тук? И защо дойде тук? Щото затвориха форума на СЕГА...лично на мен, след като те поканих тук, ми обясни, че  нямало какво да правиш тук. Аре да се спреш, а?
...мдааа, гринго?!? Артур?!?
« Последна редакция: Декември 09, 2021, 21:21:57 от фелдкурат Ото Катц »
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Трогателно е да видиш как някой си мисли, че може да държи сметка някому тук ...  Нали, мадам :too_funny-1052:

искате да се трият постове на хора, които спазват правилата, защото постовете на нарушители на правилата са премахнати и "увисвали във въздуха"?

Нещо си чел-недочел, струва ми се, аз увиснали във въздуха неща не съм виждал и коментирал.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Трогателно е да видиш как някой си мисли, че може да държи сметка някому тук ...  Нали, мадам :too_funny-1052:

о да, разбира се. и?

Нещо си чел-недочел, струва ми се, аз увиснали във въздуха неща не съм виждал и коментирал.

чета каквото си написал. ако не помниш какво си написал е твой проблем.
нееднократен.

и не се мятай пак да тролиш, моля.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
...мдааа, гринго?!? Артур?!?
éminence grise ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
éminence grise ?
Не знам какво значи, но хубаво звучи, купешки, на друг език... просто питах дали имаш мнение. Очевидно нямаш, добре.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Не знам какво значи, но хубаво звучи, купешки, на друг език... просто питах дали имаш мнение. Очевидно нямаш, добре.
Да бе, разбирам. Не е на немски - трудно ти е. Няма да ти умивам очите, питай гугъля.

За мнението - ми пак пробутваш обичайния си тролски номер - да не си казваш мнението, ама да упрекваш другите, че не го правят. Е, очевидно и ти нямаш мнение по въпроса, след като не го изказваш. Добре.

И за да няма недоразумения - на мен нечии менопаузни психопатии са ми през балалайката. Ти си този, който се вълнува.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
еми, пак съм станала повод за баталии, съжалявам
не знам какво да кажа повече в тази тема, всеки на ума си шета
Здравче, благодаря за подкрепата, но не си тръгвай,моля,  няма смисъл от това, никой няма да се впечатли, или да се промени
още първия път, когато се случи подобно нещо, разбрах, че отношенията тук се определят от други отношения, извън форума, няма какво да се направи срещу това
това не ми пречи, винаги когато видя свинщина, да съобщя
сега и аз като Кайзера минавам на поезия, все пак са хубавите дни пред Рождество

Докрай разпасали колана на душите,
бесуваме като пирати, не видели суша,
и в дяволския танц на лакти и копита
нозете боси бягат от ботуша...
...
 А слънцето - началникът на светлината,
мълчи, готово всеки миг да кипне.
И като гледа накъде върви земята,
скубе косите си и върху нас ги сипе.

 

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
А бре, люде... това е само един форум? Мигър в него живеете? Светът е отвън... И е хубав... А за простаците? Смейте се с тях... подигравайте им се... Вярвайте - това е страшно оръжие...
П.П. Разправял съм във "стария: форум за Сократ и Простака... Дет Сократ рекъл на учениците си - ако ви ритне едно магаре на агората, ще го гоните ли и вие да го ритнете? За да си "върнете"?
Живейте си живота. Това тук е само ... дори не е и виртуална реалност...
Бъдете здрави...
дедо ви Барми  :ok:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Барми, много се чудя защо тук не те разбират. Толкоз ли много хора има без въображение?

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
А бре, люде... това е само един форум? Мигър в него живеете? Светът е отвън... И е хубав... А за простаците? Смейте се с тях... подигравайте им се... Вярвайте - това е страшно оръжие...
П.П. Разправял съм във "стария: форум за Сократ и Простака... Дет Сократ рекъл на учениците си - ако ви ритне едно магаре на агората, ще го гоните ли и вие да го ритнете? За да си "върнете"?
Живейте си живота. Това тук е само ... дори не е и виртуална реалност...
Бъдете здрави...
дедо ви Барми  :ok:
Демек, да оставяме всеки простак да ръси простащини и обиди без реакция и да му се радваме, едва ли не ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
А бре, люде... това е само един форум? Мигър в него живеете? Светът е отвън... И е хубав... А за простаците? Смейте се с тях... подигравайте им се... Вярвайте - това е страшно оръжие...
П.П. Разправял съм във "стария: форум за Сократ и Простака... Дет Сократ рекъл на учениците си - ако ви ритне едно магаре на агората, ще го гоните ли и вие да го ритнете? За да си "върнете"?
Живейте си живота. Това тук е само ... дори не е и виртуална реалност...
Бъдете здрави...
дедо ви Барми  :ok:

Бармалюня, ти нали си наясно, че именно неща от Света, дето е отвън, ни водят и ни връщат в този форум. Демек, отскачаме от тях като топки за скуош, а форумът ни посреща и с удар ни запраща обратно към стената*  :t0174: Подозирам, че за повечето от нас след успешно "тунелиране" на такава потенциална стена, завръщането е безпредметно до нисковероятно (по причина на отпаднал или пък отслабнал стимул). Уви, някои напускат форумите ни - този и Другото място - "тунелирайки" през един друг ... тунел. Светла им памет.

----------------
* При мен, например, това е форма на изява на ипостаса на Прокрастинатора у мен, когото наскоро Ной точно идентифицира.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Прокрастинатор? Брей, на стари години научих какъв съм! Ако знаех по-рано тази сложна дума, щях да си я взема за никнейм (също хубава дума).

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Мишо, всеки сам си избира какво да бъде - "топка", "наковалня", или "чук"...Но все пак, хомо луденс (въпреки, че в неговото "производство" имат основно значение топките) не е заченат с цел да бъде топка... а да си играе с тях  :cool-1084:
Апропо - Пешо, относно "оставянето на простаците" - вярвай ми за тях няма нищо по-страшно от подигравката. Нищо друго не може да ги накара да замлъкнат... та нали са простаци?... И нека си припомняме думите за отвръщането"" - Око за око, и светът ще ослепе
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Прокрастинатор? Брей, на стари години научих какъв съм! Ако знаех по-рано тази сложна дума, щях да си я взема за никнейм (също хубава дума).
Срам не срам, и аз така. Има и още една такава дума, мернах я наскоро, но не я запомних. Тя е за състоянието. Още Платон го бил описал, ама кой да четеее ...  :t0135: Да ме бе светнала Ной по-рано, щеше да ми спести доста мъки - е, поне щях да си знам "болежката".  :)))

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Ами ето една файда от форума, Фирмине!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Ами ето една файда от форума, Фирмине!
Факт.  :)))

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Барми повтаря/предупреждава всеки път: "Без Борисов по Борисовски". . Какво толкова не е ясно? Като всеки човек, той си пада скептик, на базата на житейския си опит.

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 633
    • Профил
"Като всеки човек, той си пада скептик,==="
Барми изобщо не е скептик :)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Е, и оптимизъм е наличен, което ме радва. Той е разумен човек и добре балансира нещата. Без надежда какво би бил животът?

Памфуций

  • Гост
Няма по-ясна индикация, че имаме твърде малко да си кажем, от това непрекъснато нищене на взаимоотношенията във форума.

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 633
    • Профил
"Няма по-ясна индикация, че имаме твърде малко да си кажем, от това непрекъснато нищене на взаимоотношенията във форума."
Подкрепям казаното от Бонго. да е жив и здрав, да се възстановява.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Няма по-ясна индикация, че имаме твърде малко да си кажем, от това непрекъснато нищене на взаимоотношенията във форума.
Да.
Попринцип форумът е предназначен да изпълнява функцията на комфортна зона за няколко колеги. Фмоментите, фкоито форумът не изпълнява предназначението си, се наблюдава повишаване на броя на оплакванията од това, че форумът вече не е комфортна зона за неколко колеги, а нещо съфсем друго, примерно...форум.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Много добре изяснихте нещата. Бравос! Друго си е човек да е наясно. Напред и нагоре!

Simplified Solutions

  • Гост
Да.
Попринцип форумът е предназначен да изпълнява функцията на комфортна зона за няколко колеги. Фмоментите, фкоито форумът не изпълнява предназначението си, се наблюдава повишаване на броя на оплакванията од това, че форумът вече не е комфортна зона за неколко колеги, а нещо съфсем друго, примерно...форум.
Да.

Simplified Solutions

  • Гост
Откакто съществува този форум, колегата паралелепипед е негов администратор! Ти отколко време си тук? И защо дойде тук? Щото затвориха форума на СЕГА...лично на мен, след като те поканих тук, ми обясни, че  нямало какво да правиш тук. Аре да се спреш, а?
Ми и аз дойдох тук, защото затвориха форума на СЕГА. Преди това бях усърдно канена, но не ми беше интересно - нямаше ги хората, чиито мнения ценя и чета, с които ми е интересно да разговарям. И което е по-важно, нямаше го животворното напрежение от спора, от сблъсъка на позиции.
Разбира се, че ценя усилието на създателите на този форум, но в момента в него става това, което е описал wreckage. А причината за усърдното канене, преди да затворят форума на СЕГА, май беше, че и на канещите им е било скучно.  :smokin:

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Разбира се, че ценя усилието на създателите на този форум, но в момента в него става това, което е описал wreckage.
А на нас ни остава само да си затворим очите за факта "че в момента в него става това, което е описал wreckage"  и заради писанията на такива като wreckage.
Така и не разбрах, каква беше първопричината и какъв поводът за това уж спонтанно недоволство от действията на модераторите и администраторите.
И ощо по-неясно ми е защо мнозина продължават усърдно да  наливат масло в огъня. Каква е целта им не е ясно, но резултатът ще бъде един - ще  скапят форума.
« Последна редакция: Декември 11, 2021, 08:09:33 от Bacho Кольо »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
А на нас ни остава само да си затворим очите за факта "че в момента в него става това, което е описал wreckage"  и заради писанията на такива като wreckage.
Така и не разбрах, каква беше първопричината и какъв поводът за това уж спонтанно недоволство от действията на модераторите и администраторите.
И ощо по-неясно ми е защо мнозина продължават усърдно да  наливат масло в огъня. Каква е целта им не е ясно, но резултатът ще бъде един - ще  скапят форума.
най-искрено те уверявам, че недоволството ми од начина, по който колегата потребител секуко интерпретира и стопанисва админския си ипостас, беше и остава напълно спонтанно.

Със сретствата на пародията и гротеската колегата потребител секуко сатиризира ролята на админа/модератора до ена натхвърляща здравия смисъл степен. Ас съм изцялото "за" острата сатира, обаче изграденият од секуко образ на админа паралелепипед напрао се сурва ф апсурдното.

Към другите админи/модове неам забелешки.
« Последна редакция: Декември 11, 2021, 14:16:26 от wreckage »

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Ми и аз дойдох тук, защото затвориха форума на СЕГА. Преди това бях усърдно канена, но не ми беше интересно - нямаше ги хората, чиито мнения ценя и чета, с които ми е интересно да разговарям. И което е по-важно, нямаше го животворното напрежение от спора, от сблъсъка на позиции.
Разбира се, че ценя усилието на създателите на този форум, но в момента в него става това, което е описал wreckage. А причината за усърдното канене, преди да затворят форума на СЕГА, май беше, че и на канещите им е било скучно.  :smokin:
аз съм ти бате с два деня, ама рядко влизах тука, даже го бях забравил този форум, сегашния беше по-твърд  :nuts: