Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 18:00:32

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 127283 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Всеки има свой начин на изразяване.
Джиджи си пише поста и го украсява на вкус ...

Приемете това като народно творчество ... Даже имаме отделна такава тема, където някои пускат всеки изпречил им се колаж, което също дразни други.
Буратино, най-сетне някой да го каже!!!  :0006:  :b0301: :0006:
« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 10:18:36 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
А не, не става :t1244:

Ако искате да е така, тогава трябва да сте готови да поемете безропотно, подчертавам безропотно и без да се опитвате да си го връщате, всички негативни реакции, които това творчество би породило в останалите участници във форума. А много се съмнявам, че сте готови, като гледам какви оплаквания се въртят във форума.

Така, че по-добре забравете и започнете да наблягате на съдържанието, а не на фóрмата. И ако някой участник във форума ви дразни, не се оплаквайте на модераторите, а просто използвайте функцията „игнор“. Тя е активна във този форум.

Надявам се да сте ме разбрали добре.
the lamers club honourable member …

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
А не, не става :t1244:

Ако искате да е така, тогава трябва да сте готови да поемете безропотно, подчертавам безропотно и без да се опитвате да си го връщате, всички негативни реакции, които това творчество би породило в останалите участници във форума. А много се съмнявам, че сте готови, като гледам какви оплаквания се въртят във форума.

Така, че по-добре забравете и започнете да наблягате на съдържанието, а не на фóрмата. И ако някой участник във форума ви дразни, не се оплаквайте на модераторите, а просто използвайте функцията „игнор“. Тя е активна във този форум.

Надявам се да сте ме разбрали добре.
:way_to_go-1308:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Пренесено от тема "Кино" по молба на Ной:

Quote (selected)
заявки за помощ в модерацията приемам на лични съобщения ...
Искрено ваша, Ной
ДОНОСИ, на Лични, на Ной-ка?!  :scared-3306:

Ми то без доноси на Лични разкаляхте БЕЗ КОНКРЕТЕН ПОВОД терена в почти всички теми, а какво остава, както се очертава – в новата форумна ГЕШЕФТУРА?! :m1731:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
P.S. Продължавам горния си пост, обръщайки се към Модераторката, защото тук му е мястото. Или, по-точно, с конкретна молба към Ной:
   
Би ли се върнала малко по-нагоре в темата „Кино”, за да видиш /ако случайно си забравила???/ КОЙбез абсолютно никакъв повод! – започна цялата тази вакханалия след безобидния ми пост #151 от 02.02.2020 г. съвсем по темата, за филма „Жокера”, който бях гледала току-що?!

SgtTroy – с някаква абсолютна простотия! Който обаче продължава да се вихри и до момента безметежно, без ничия намеса, и най-малко по темата „Кино”! С което зарази и 2-3-ма други подобни на него форумци.  :nuts:

Аз реагирах на два пъти остро С ГОЛЕМИ БУКВИ, за да привлека вниманието ти, но уви! И така разгулът продължи!!!

Но, МОЛЯ, не като Sybil в стария форум – да обвинява, т.е. фризира ПОТЪРПЕВШИЯ, който в случая съм АЗ, прескачайки по такъв начин виновника, който всъщност е предизвикал скандала.

Едновременно с това обаче случаят се разнесе и из други теми, където се оформиха ДВА ЛАГЕРА, основният – В МОЯ ЗАЩИТА!!!

Та въпросите ми всъщност са два
:

1.   След като ще се пращат скрити от всички сигнали на Лични до Модератора, които всъщност са си ДОНОСИ, не би ли било добре да се отвори за тези сигнали отделна тема, както в Стария форум? За да няма МИШКУВАЩИ.

2.   Ще продължават ли да се пренебрегват виновниците за нередностите, като вината се прехвърля върху потърпевшите /както в моя случай?!/.

За да не стане нещо подобно на идеята Ви за „кривописа” на Рекиджа, г-жо Модератор. Да я оттеглите, след като нормалните колеги тук се надигнаха.

Щото май в момента има брожения в такава посока – можете да се поразходите из форума …
За това – КОЙ всъщност е виновен!!! :nuts:


« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 19:00:48 от Джиджи »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
P.S. Продължавам горния си пост, обръщайки се към Модераторката, защото тук му е мястото.

Или, по-точно, с конкретна молба към Ной:
   
Би ли се върнала малко по-нагоре в темата „Кино”, за да видиш /ако случайно си забравила???/ КОЙбез абсолютно никакъв повод! – започна цялата тази вакханалия след безобидния ми пост #151 от 02.02.2020 г. съвсем по темата, за филма „Жокера”, който бях гледала току-що?!

SgtTroy – с някаква абсолютна простотия! Който обаче продължава да се вихри и до момента безметежно, без ничия намеса, и най-малко по темата „Кино”! С което зарази и 2-3-ма други подобни на него форумци.  :nuts:

Аз реагирах на два пъти остро С ГОЛЕМИ БУКВИ, за да привлека вниманието ти, но уви! И така разгулът продължи!!!

Но, МОЛЯ, не като Sybil в стария форум – да обвинява, т.е. фризира ПОТЪРПЕВШИЯ, който в случая съм АЗ, прескачайки по такъв начин виновника, който всъщност е предизвикал скандала.

Едновременно с това обаче случаят се разнесе и из други теми, където се оформиха ДВА ЛАГЕРА, основният – В МОЯ ЗАЩИТА!!!

Та въпросите ми всъщност са два
:

1.   След като ще се пращат скрити от всички сигнали на Лични до Модератора, които всъщност са си ДОНОСИ, не би ли било добре да се отвори за тези сигнали отделна тема, както в Стария форум? За да няма МИШКУВАЩИ.
и
2.   Ще продължават ли да се пренебрегват виновниците за нередностите, като вината се прехвърля върху потърпевшите /както в моя случай?!/.

За да не стане нещо подобно на идеята Ви за „кривописа” на Рекиджа, г-жо Модератор. Да я оттеглите, след като нормалните колеги тук се надигнаха.

Щото май в момента има брожения в такава посока – можете да се поразходите из форума …

За това – КОЙ всъщност е виновен!!! :nuts:
Поемам вина, мезета и лична отговорност.
За да не се създават лагери, към каквито имам непоносимост, освен ако не са туристически или пионерски, спокойно се оттеглям от модерацията. Ето Джиджи, тя стига и остава! Благодаря за разбирането и удоволствието да съм с вас. Немодераторският акаунт има едно велико предимство - правото да се ползва "игнор", от което модераторът е лишен по умълчание.
И - за да остана вярна на древна семейна традиция - ай сиктир!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
67, не го приемай на сериозно.
Джиджи е малко по-емоционална, ще ѝ мине ( надявам се).
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
67, не го приемай на сериозно.
Джиджи е малко по-емоционална, ще ѝ мине ( надявам се).
А, това вече не е мой въпрос!  :t0328:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
"Θεέ μου!", както казваше моят гувернант - κυρίος Πυθαγόρας.

Ной, не може да се впрягаш на Джиджи и да не оценяваш майтапа. Дай си една хубава почивка от модераторстване и пак застъпвай.
« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 19:11:43 от Banshee »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Поемам вина, мезета и лична отговорност.
Ако обичаш, не така Ной, защото всъщност става въпрос за SgtTroy!!! :yes-1289:

Но явно ЕЗОПОВСКИЯТ ЕЗИК не ми позволява да бъда по-ясна ...  :sad-3295:

И ако не се вземат некви мерки, той ще продължава да безчинства и да разводнява темите по същия начин ...

От което не страдам единствено аз, а и колегите, които са се обадили и в другите теми!!!
« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 19:18:44 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Езоп е писал на гръцки, от тук присъстващите само Банши го ползва. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
И така разгулът продължи!!!

Глей, Ной  ;D

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Quote (selected)
И така разгулът продължи!!!

Глей, Ной  ;D

вие се смеете, ма така се пишат психодиализните романи  :nuts:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
"Със много шум и много бяс,
без капка смисъл - история, разказана от луд..."

по памет

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Поемам вина, мезета и лична отговорност.
Ако обичаш, не така Ной, защото всъщност става въпрос за SgtTroy!!! :yes-1289:

Но явно ЕЗОПОВСКИЯТ ЕЗИК не ми позволява да бъда по-ясна ...  :sad-3295:

И ако не се вземат некви мерки, той ще продължава да безчинства и да разводнява темите по същия начин ...


От което не страдам единствено аз, а и колегите, които са се обадили и в другите теми!!!


Какво за SgtTroy?! И какви мерки искаш да се вземат? Не се ли взимаш прекалено на сериозно и влизаш в територии, където нямаш работа?

В края на краищата, като не ти харесва какво пише сержанта, използвай функцията „игнор“ вместо да плетеш интриги. Имай предвид, че не съм забравил участието ти и в предишната интрига. И ако обичаш, не пак със същите номера.

Нещо ви написах няколко коментара по-нагоре. Прочети го много внимателно и го обмисли също толкова добре. И не го коментирай.

И сега нещо като ултиматум -- ако не си оттеглиш претенцията и не се извиниш, аз ще затворя този форум. В началото за една седмица, през която много внимателно ще си помисля дали да го отворя пак. Толкова по темата от мен.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
67, не го приемай на сериозно.
Джиджи е малко по-емоционална, ще ѝ мине ( надявам се).

Това не я извинява. Не извинява и останалите от форума, които си позволяват емоционални и непремерени изказвания към други участници тук.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Поемам вина, мезета и лична отговорност.
Ако обичаш, не така Ной, защото всъщност става въпрос за SgtTroy!!! :yes-1289:

Но явно ЕЗОПОВСКИЯТ ЕЗИК не ми позволява да бъда по-ясна ...  :sad-3295:

И ако не се вземат некви мерки, той ще продължава да безчинства и да разводнява темите по същия начин ...


От което не страдам единствено аз, а и колегите, които са се обадили и в другите теми!!!


Какво за SgtTroy?! И какви мерки искаш да се вземат? Не се ли взимаш прекалено на сериозно и влизаш в територии, където нямаш работа?

В края на краищата, като не ти харесва какво пише сержанта, използвай функцията „игнор“ вместо да плетеш интриги. Имай предвид, че не съм забравил участието ти и в предишната интрига. И ако обичаш, не пак със същите номера.

Нещо ви написах няколко коментара по-нагоре. Прочети го много внимателно и го обмисли също толкова добре. И не го коментирай.

И сега нещо като ултиматум -- ако не си оттеглиш претенцията и не се извиниш, аз ще затворя този форум. В началото за една седмица, през която много внимателно ще си помисля дали да го отворя пак. Толкова по темата от мен.


Няма смисъл да затваряш форума, след като – ЯВНО ОСНОВЕН ДРАЗНИТЕЛ! – ще си тръгна аз.
За колко време, не знам. А може би и ...  :i_miss_you-1316:

Ще ме извиниш обаче, тъй като съм обещала и имам да оправя още нещо тук ...

И една молба: Моля, не ми прекратявай постоянния достъп до "Керпеден" поне за известно време ... Благодаря, известно ти е, че няма да досаждам!!!
Щото, ако го прекратиш, за мен ще означава реално  :i_miss_you-1316:

За което ще ми бъде наистина мъчно ...  :sad-3295:
« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 20:10:01 от Джиджи »

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
67 ти си преминала през СкайФорума, а тук в сравнение с него е като девически пансион.
Само тук-там ритане по кокълчетата. Не вярвам да си се впечатлила толкова много от тръшканията на Джиджи. Никой не сваля доверието си от теб, даже обратно качваме ти още. Освен да ти е писнало от нас, което е напълно разбираемо.
На мен понякога ми писва от самия мен, камо ли от другите.
 :D

"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
може ли всички да се успокоим, моля!
детинщини са тези драми
и няма никаква необходимост Джиджи да си тръгва, не и този път
от дни върху нея се сипят безмилостни заяждания, закачки и обикновени обиди
все едно деца в детската градина
пак ще кажа - Джиджи да ни е проблемът, нека всички помислят и утре с първия сняг по-ведро! :smokin:
с уважение:
Лили

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Тук май се е отворил втори фронт на снемане и даване на доверие.
Струва ми се мъдър съветът да се преспи кротко и когато утре отново слънцето изгрее, да си спомним с умиление за сегашните дивотии.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
а, що. аз имам сериозно доверие в нойка. и разбирам що ѝ е писнало.

и понеже съм го играл тоя мач, знам колко изтощително е човек да се занимава със хора, за които форумът е начин на живот. и които пренасят в един форум сичките си нереализирани амбиции за реванш и надмощие, освен сичко друго.

тва е просто форум. секи пише квото му е интересно и квото го вълнува. има закачки, не винаги, дори рядко, са в рамките на добрия тон, но тряа да се забравят бързо, просто щото не са толко важни. животът е другаде.

ма некой да се изживява като вечната жертва и да посвещава време и усилия да (свръх)компенсира никога не води до добър резултат, само засилва объркването и води до още по-сериозно неудовлетворение.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
.
« Последна редакция: Април 24, 2020, 21:58:33 от Captain Buddy »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Филма "Боен клуб" (Fight Club) от 1999  - и форумите са нещо такова  :D

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Навремето замразих фирмин, защото си позволяваше да се държи гнусно със пишещите тук, а същевременно беше безкрайно тънкообиден към собствената си комплексирана персона.
Явно лаврите фирмини не дават мира и има други претенденти за титлата СТРЕЛЕЦ С ЛАЙНОМЕТ ПО ВСИЧКИ ПОСОКИ.

Започвам да съжалявам, че не изпляках фирмин няколко месеца по-рано, преди да въведе и да узакони тук този кошмарен стил на поведение. Страдах от илюзия, че отлично се вижда какъв дребнав провокатор е. Явно съм се лъгал в умението на хората да отчитат фактите.
Болезнено е, че става невъзможно нормално да се чете тук.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
може ли всички да се успокоим, моля!
детинщини са тези драми
и няма никаква необходимост Джиджи да си тръгва, не и този път
от дни върху нея се сипят безмилостни заяждания, закачки и обикновени обиди
все едно деца в детската градина
пак ще кажа - Джиджи да ни е проблемът, нека всички помислят и утре с първия сняг по-ведро!
с уважение:
Лили
:blow_kisses-1105:

Още съм тук – просто помолих да бъда оставена за малко, за да разчистя некои лични сметки ...  :b0201:

ПАРДОН, за да напиша 2-3 съобщения на Лични. За което – БЛАГОДАРЯ!
« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 21:54:50 от Джиджи »

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
.
« Последна редакция: Април 24, 2020, 21:58:25 от Captain Buddy »

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Quote (selected)
Болезнено е, че става невъзможно нормално да се чете тук.
А, не е така. Откак сложих джиджи в игнора ми е много спокойно.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи,
проявяваш хипер активност в грешна тематика.
Приятелски съвет - спри, не това е дневния ред на форума и няма да има пререкания.
Никой не се интересува от минали рекъл казал - face today's realities not the past!
По моя скромен опит, кой не ме е послушал в решителен момент, винаги кофти е губил.

Thanks, Кептън, току-що ти писах на Лични. А може би това е отговорът ...

Но аз имах от Принца /езоповски!/ ултиматум, каквито "езоповщини" вече се научих да разчитам тук:

"Затварям форума, или ... "
И аз естествено избрах "ИЛИ", за да не бъде затворен "Керпеден"!!!  :ive_got_it-1379:

А ако Принца не ми затвори И акаунта, ще видим ...

Но не както вика Лили – още утре, "на първи сняг" ...  :sad-3295:
« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 22:22:01 от Джиджи »

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
.
« Последна редакция: Април 24, 2020, 21:58:14 от Captain Buddy »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
надлежно отговорено, не е нужно да се праи саир.
:way_to_go-1308:

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Цял живот съм работил с хора.
И съм разбрал едно - ЕГОТО е най-големият враг на всеки. На самия себе си.
А е най-трудно да се вгледаш натам - навътре...
И по тази причина се налага външно влияние. Винаги е добре това да се прави внимателно, със съответния такт. От този, който го може, естествено.
Аз, на времето, бях модератор в Арената, където и досега съм ВИП. По инерция, защото отдавна не влизам в тамошния форум. 
Винаги първо съм предупреждавал дееца чрез ЛС. Който прихване - добре. Ако иска някакъв диалог - също добре, но първо с мен. После - в зависимост от решението за държанието му насетне, вземам съответното решение.
Не считам за етично да се коментира държането на някого пред всички. Между другото - основен постулат за работа с хора. Някой е нагазил лука - викаш го насаме и го правиш на гъз! Но не пред всички. Каквото и да сътворил - човешкото достойнство трябва да се уважава.
А всеки, съобразно възпитанието си, образованието си и културата, след някаква санкция е хубаво да си направи някаква самооценка. От рода на - Добре де, мен ме пре... таковаха за някакво време..., ами я да видим, аджеба, защо?! Дали пък не е добре да попроменя нещо там. Пък и извинението също върши работа. Не е срамно.
Обратното - да не се извиниш е срамно. А и в много случаи е и тъпо, направо.
Един, два пъти санкция и после, при рецидив - както е подходил уважаемият админстратор паралелепипед!120% съм съгласен с написаното от него за онуй лице.
И да. Игнорът върши чудесна работа.
Неползването му довежда до това - ЕГО :m1302: ЕГО.
За радост на воайорите!
« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 23:30:31 от Bradatko »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Джиджи,
проявяваш хипер активност в грешна тематика.
Приятелски съвет - спри, не това е дневния ред на форума и няма да има пререкания.
Никой не се интересува от минали рекъл казал - face today's realities not the past!
По моя скромен опит, кой не ме е послушал в решителен момент, винаги кофти е губил.

Thanks, Кептън, току-що ти писах на Лични. А може би това е отговорът ...

Но аз имах от Принца /езоповски!/ ултиматум, каквито "езоповщини" вече се научих да разчитам тук:

"Затварям форума, или ... "
И аз естествено избрах "ИЛИ", за да не бъде затворен "Керпеден"!!!  :ive_got_it-1379:

А ако Принца не ми затвори И акаунта, ще видим ...

Но не както вика Лили – още утре, "на първи сняг" ...  :sad-3295:

Би ли била така добра да не ми изопачаваш думите. Ето какво съм написал:

Quote (selected)
И сега нещо като ултиматум -- ако не си оттеглиш претенцията и не се извиниш, аз ще затворя този форум.

Ще посмееш ли да го сравниш с долното:

Quote (selected)
"Затварям форума, или ... "

Усещаш ли разликата или ти си над тези неща?
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Казаното  казано, стореното сторено, с "Мило другарче повече няма да правя така!" няма да се получи., няма да е искрено.
Мисля че ако единият отстъпи другият няма да спечели.
Можем ли да продължим без да се дразним много и ако някой се чувства засегнат да игнорира неприятните събеседници.
Чудесната работеща опция игнор.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи,
проявяваш хипер активност в грешна тематика.
Приятелски съвет - спри, не това е дневния ред на форума и няма да има пререкания.
Никой не се интересува от минали рекъл казал - face today's realities not the past!
По моя скромен опит, кой не ме е послушал в решителен момент, винаги кофти е губил.

Thanks, Кептън, току-що ти писах на Лични. А може би това е отговорът ...

Но аз имах от Принца /езоповски!/ ултиматум, каквито "езоповщини" вече се научих да разчитам тук:

"Затварям форума, или ... "
И аз естествено избрах "ИЛИ", за да не бъде затворен "Керпеден"!!!  :ive_got_it-1379:

А ако Принца не ми затвори И акаунта, ще видим ...

Но не както вика Лили – още утре, "на първи сняг" ...  :sad-3295:

Би ли била така добра да не ми изопачаваш думите. Ето какво съм написал:

Quote (selected)
И сега нещо като ултиматум -- ако не си оттеглиш претенцията и не се извиниш, аз ще затворя този форум.

Ще посмееш ли да го сравниш с долното:

Quote (selected)
"Затварям форума, или ... "

Усещаш ли разликата или ти си над тези неща?

Първо, не съм над никакви неща! :nuts:
и
Второ, не само че усещам разликата, ами тази разлика я направих умишлено аз.

Поради следните причини:

1. За да избегна всякакви допълнителни разговори.
и
2. За да НЕ ЗАТВОРИШ форума, при положение, че се оттегля аз.
И това ли не те устройва, мамкаму?!    :t23105:
« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 23:39:07 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Джиджи!
Спри, поспи!
И утре е ден, надявам се.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Историята май тръгна от "Киното". В аналите на това изкуство има интересен филм. Сниман е с два завършека. Група съмишленици си организирали комуна, която имала дребни финансови трудности. Купуват си билет от лотарията и както става по филмите печелят голямата награда. В единия завършек, комуната щастливо процъфтява. Прожектирали са го в "левите" френски предградия. В другата версия, след печалбата се появява фатална жена, комунарите се изпокарват и комуната се проваля, независимо от лотарийната печалба. Прожектирали са тази версия в "буржоазните" кина.
 :m1731:

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
.
« Последна редакция: Април 24, 2020, 21:58:03 от Captain Buddy »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи!
Спри, поспи!
И утре е ден, надявам се. :yes-1289:


Да, ама без мен тук ...  :sad-3295:

ЛЕКА

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Quote (selected)
Чудесната работеща опция игнор
Уф.. Много моля някой да ми обясни как действа.


П.П. моите 5 ст. по казуса - преди Дж. да влезе в кръгова отбрана, тя стана обект на тъпи подпиздвания от един, който сега е ни лук ял, ну лук ср@л
Не бих искал шареното и  биполярно райско пиле на форума да ни напуска

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
От менюто - ЛИЧЕН ПРОФИЛ -> ПОТРЕБИТЕЛСКИ НАСТРОЙКИ -> ПРОМЕНИ ПРОФИЛА -> от падащото меню СПИСЪК НА ПРИЯТЕЛИ И ИГНОРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ -> ПРОМЕНИ СПИСЪКА С ИГНОРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ.
Най-долу има опция ДОБАВИ В СПИСЪКА С ИГНОРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ и под нея прозорче, в което пишеш Bradatko и натискаш бутона вдясно - ДОБАВИ.
Готово.
Вече си ме игнорирал.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Теб не. Друг.
Благодаря!  :t0328:

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
 :t0328:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Джиджи,
проявяваш хипер активност в грешна тематика.
Приятелски съвет - спри, не това е дневния ред на форума и няма да има пререкания.
Никой не се интересува от минали рекъл казал - face today's realities not the past!
По моя скромен опит, кой не ме е послушал в решителен момент, винаги кофти е губил.

Thanks, Кептън, току-що ти писах на Лични. А може би това е отговорът ...

Но аз имах от Принца /езоповски!/ ултиматум, каквито "езоповщини" вече се научих да разчитам тук:

"Затварям форума, или ... "
И аз естествено избрах "ИЛИ", за да не бъде затворен "Керпеден"!!!  :ive_got_it-1379:

А ако Принца не ми затвори И акаунта, ще видим ...

Но не както вика Лили – още утре, "на първи сняг" ...  :sad-3295:

Би ли била така добра да не ми изопачаваш думите. Ето какво съм написал:

Quote (selected)
И сега нещо като ултиматум -- ако не си оттеглиш претенцията и не се извиниш, аз ще затворя този форум.

Ще посмееш ли да го сравниш с долното:

Quote (selected)
"Затварям форума, или ... "

Усещаш ли разликата или ти си над тези неща?

Първо, не съм над никакви неща! :nuts:
и
Второ, не само че усещам разликата, ами тази разлика я направих умишлено аз.

Поради следните причини:

1. За да избегна всякакви допълнителни разговори.
и
2. За да НЕ ЗАТВОРИШ форума, при положение, че се оттегля аз.
И това ли не те устройва, мамкаму?!    :t23105:

Не, не ме устройва.

И какво от това -- ако не си оттеглиш претенцията и не се извиниш, аз ще затворя този форум, не разбра?! Трябва ли да ти го обяснявам като на хуманитар -- да си оттеглиш претенциите към модератора и да се извиниш на него, не не мен. Къде виждаш и намек за твое оттегляне?!

И защо си позволяваш да манипулираш форума и да се изкарваш жертва, мамкаму?
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
П.П. моите 5 ст. по казуса - преди Дж. да влезе в кръгова отбрана, тя стана обект на тъпи подпиздвания от един, който сега е ни лук ял, ну лук ср@л
Не бих искал шареното и биполярно райско пиле на форума да ни напуска.

Преди Джиджи да стане обект на този един, той беше неин обект -- за същите неща, за които сега се „обвинява“ Ной. Така, че Джиджи може да е жертва, но не е невинна жертва.
the lamers club honourable member …

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
съвсем накратко - към модерацията на 67 никой не бива да има никви претенции, щото тя прави и дори отвъд възможното всеки да може да се изкаже. санкциите, ако изобщо, са в пъти по-малко от каквото всеки друг би наложил при обстоятелствата.

и на тоя фон некой да върви и да мрънкя непрекъснато, че:
а) тая тема треа се обедини/раздели с/от друга тема
б) в тая тема не бива да се пише тва
в) в оная тема трябва да се пише за онова
г) защо лили/банши/отврат/сержанта пишели точно тва, а не друго
д) модерацията е пристрастна

плюс да се заливат модератори и администратори с чаршафи от безумия и квото още се сетите, си е чиста простотия.

тва е форум - безплатен, без приходи от реклама или от друго, който съществува на добрата воля на определен брой хора. форумът е за забавление и отмора, не за битки и разчистване на сметки.

и на тоя фон секви дребнави претенции идват ужасно много в повече.

дет викаше джон мейджър навремето put up or shut up
отврат да го превежда  :smokin:

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
съвсем накратко - към модерацията на 67 никой не бива да има никви претенции, щото тя прави и дори отвъд възможното всеки да може да се изкаже. санкциите, ако изобщо, са в пъти по-малко от каквото всеки друг би наложил при обстоятелствата.

и на тоя фон некой да върви и да мрънкя непрекъснато, че:
а) тая тема треа се обедини/раздели с/от друга тема
б) в тая тема не бива да се пише тва
в) в оная тема трябва да се пише за онова
г) защо лили/банши/отврат/сержанта пишели точно тва, а не друго
д) модерацията е пристрастна

плюс да се заливат модератори и администратори с чаршафи от безумия и квото още се сетите, си е чиста простотия.

:way_to_go-1308:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
.
« Последна редакция: Април 24, 2020, 21:57:36 от Captain Buddy »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
На 16-тия ден от дата 04.02.2020 г., на която се разрази скандала, защото това наистина беше скандал и аз по този повод реших да се оттегля, днес за пръв път влязох във форума, за да видя, поне от любопитство, какво става тук.

Като първо се заврях в Кошчето – Recycle Bin  :D

Откъдето ми стана ясно, че и без Джиджито интригата си върви с пълна сила

Сложих тук-там по 1-2 емотикона, тъй като не можах да се въздържа  :D, но така появата ми във форума стана явна.

Което пък предизвика колеги, заради които АЗ НЕ МОГА ДА НЕ СЕ ВЪРНА

П.П. моите 5 ст. по казуса - преди Дж. да влезе в кръгова отбрана, тя стана обект на тъпи подпиздвания от един, който сега е ни лук ял, ну лук ср@л

Не бих искал шареното и биполярно райско пиле на форума да ни напуска.

  :b0302:

:way_to_go-1308: :ive_got_it-1379: :aplause: :yes-1289: :firefrog: :beer-405: :crazy-2239: :t10520: :t1230: :anvil_drop-2133: :i_didnt_do_it!-2146: :joint: :t9409:
:b0230:
:aplause: :way_to_go-1308: :yes-1289: :bouquet-1089: :t10516: :smoking_a_joint-408: :i_didnt_do_it!-2146: :yes-1292:
  :b0302:
« Последна редакция: Февруари 16, 2020, 21:33:07 от Джиджи »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
На 16-тия ден от дата 04.02.2020 г.,

Ми да, от 4.02 до 16.02 са точно 16 дена.  :nuts: Тоя форум толко се джиджизира, още онцизира, че кво пък, нормално.

Биполярно. :))
« Последна редакция: Февруари 16, 2020, 23:30:43 от Banshee »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Ми да, от 4.02 до 16.02 са точно 16 дена. 
Стой тихо, може да е чернова това!  :m1728:

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Quote (selected)
На 16-тия ден от дата 04.02.2020 г.,

Ми да, от 4.02 до 16.02 са точно 16 дена.  :nuts: Тоя форум толко се джиджизира, още онцизира, че кво пък, нормално.

Биполярно. :))
Гледам, енгелсът се е завърнал с пълна сила  :smokin: 
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Някой знае ли, защо micky  не е активен от януари?
Вие си ги избрахте!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил

Някой знае ли, защо micky  не е активен от януари?

Не.

Буратино каза, че му е писал, но не е получил отговор.

При търсене по адреса му в електронната поща излиза един 18 годишен тийнейджър с интереси към кулинарията.

Към мен във форума няма запитвания за смяна на парола и други подобни тривиални неща.
the lamers club honourable member …

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Дано да е добре човека!
Вие си ги избрахте!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил

Дано да е добре човека!

Честно казано, не съм оптимист. Но дано да греша.
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
За Мики и аз загубих надежда да се върне.
Не знам как се е регистрирал в керпедена с какъв мейл, но имаше друг реален подържахме си връзка нееднократно.
Хора сме!
Човешката душа на един косъм се държи.
Обаче съм оптимист!
Където и да е мисля да е добре.
Наздраве Мики ако ни четеш! :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Писах го преди време.
Надявам се да сме му писнали.
Дано да е така.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
С този натиск да се санкционират олигарсите, Нахални навлиза в сериозно минно поле - замирисва на директен антисемитизъм. Никой няма да му се върже на глупостите, особено след като тези хора си печелят честно и с труда си своя комат хляб. 



Самият "дисидент" е завлякъл сериозни суми от т.нар "фондация" на негово име, както и част от акциите (платени от албионските "спонсори") е прехвърлил на Юлинка. Поне така чирикат врабчетата от квартала му, пък и едни сериозни другари, в подчинение на спонсорите са плътно зад него... И в същност "отравянето" му е или акция под фалшив флаг от "спонсорите" за да стреснат Нахални и да връща парите или организирано от него за да се измъкне към нови хоризонти или е било начало на по-сериозно разплащане, но от страна на местни играчи пострадали зарад него. 



Подквичаването му там вече избива на фалцет и особено заради това, че никой няма да се впрегне, за да го носи на гръб. Воплите му са именно заради усетеният леден вятър задухал през Обетованата земя. Вероятно трикът Юлка да поеме пътят на белоруската тьотя е подхвърлен само с елементарната цел, за да го закарат пак у тях си. Там да се отървават от него които искат, ползата ще е по-голяма това да е там. Докато желаещи има предостатъчно. Просто западното гостоприемство си има определени рамки, граници с естествен финансов край, особено когато адептът е прекалил до нямай-къде...



Дали ще се отърват от Нахални е въпрос с еднозначен отговор, остава открита само подточката: - как и къде.

AnonimusBG

  • Гост
С този натиск да се санкционират олигарсите, Нахални навлиза в сериозно минно поле - замирисва на директен антисемитизъм. Никой няма да му се върже на глупостите, особено след като тези хора си печелят честно и с труда си своя комат хляб.



Самият "дисидент" е завлякъл сериозни суми от т.нар "фондация" на негово име, както и част от акциите (платени от албионските "спонсори") е прехвърлил на Юлинка. Поне така чирикат врабчетата от квартала му, пък и едни сериозни другари, в подчинение на спонсорите са плътно зад него... И в същност "отравянето" му е или акция под фалшив флаг от "спонсорите" за да стреснат Нахални и да връща парите или организирано от него за да се измъкне към нови хоризонти или е било начало на по-сериозно разплащане, но от страна на местни играчи пострадали зарад него.



Подквичаването му там вече избива на фалцет и особено заради това, че никой няма да се впрегне, за да го носи на гръб. Воплите му са именно заради усетеният леден вятър задухал през Обетованата земя. Вероятно трикът Юлка да поеме пътят на белоруската тьотя е подхвърлен само с елементарната цел, за да го закарат пак у тях си. Там да се отървават от него които искат, ползата ще е по-голяма това да е там. Докато желаещи има предостатъчно. Просто западното гостоприемство си има определени рамки, граници с естествен финансов край, особено когато адептът е прекалил до нямай-къде...



Дали ще се отърват от Нахални е въпрос с еднозначен отговор, остава открита само подточката: - как и къде.

Айс
Май си сбъркал темата.
« Последна редакция: Ноември 28, 2020, 22:07:40 от AnonimusBG »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Айс
Май си сбъркал темата.
:D :smokin: