Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 18:53:46

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 127290 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Добавям, че зеленото е нак-благоприятния за очите цвят. :)))
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Добавям, че зеленото е най-благоприятният за очите цвят. :)))

Yes!!!
Само че мен няма КОЙ да ме упъти – хем изискват нещо, хем не казват КАК да го постигна!!!  :t0116:


Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Добавям, че зеленото е най-благоприятният за очите цвят. :)))

Yes!!!
Само че мен няма КОЙ да ме упъти – хем изискват нещо, хем не казват КАК да го постигна!!!  :t0116:

не разбрахте ли, че цветове няма? няма и да има.

от теб се изисква да не злоупотребяваш. и да не наглееш.
the lamers club honourable member …

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Жижи, кой е изисквал от теб да пишеш със зелено ?  :t1815:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Жижи, кой е изисквал от теб да пишеш със зелено ?  :t1815:

Никой!!!
Но другите пишат ли, пишат /в което няма нищо лошо/ – например Лъчо! – но на мен и това НЕ ми се разрешава!  :t0116:


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Не ти е баш туй проблемът.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Жижи, кой е изисквал от теб да пишеш със зелено ?  :t1815:

Никой!!!
Но другите пишат ли, пишат /в което няма нищо лошо/ – например Лъчо! – но на мен и това НЕ ми се разрешава!  :t0116:
---

Джиджи,
 
Недей да проявяваш флагрантно невежество!
Не се оцветява в зелено преднамерено.
Това става автоматично, за да се отбележи, че текстът в зелено представлява някакъв линк, който може да проследите.
 
Не забелязваш ли, че всички линкове тук са в зелено? Чукнеш зелен текст и отиваш на друг таб.
 

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи,
 
Недей да проявяваш флагрантно невежество!
Не се оцветява в зелено преднамерено.
Това става автоматично, за да се отбележи, че текстът в зелено представлява някакъв линк, който може да проследите.

Благодаря за информацията, Кептън Бъди!  :notworthy:

И аз си мислех така, но вглеждайки се по-внимателно, забелязах, че тук-там при някои колеги /май при Лъчо?!/ има оцветени в зелено като АКЦЕНТИ отделни фрази – нещото, което ми трябва на мен ...   

Ениуей, благодаря още веднъж!!!


Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
И аз си мислех така, но вглеждайки се по-внимателно, забелязах, че тук-там при някои колеги /май при Лъчо?!/ има оцветени в зелено като АКЦЕНТИ отделни фрази – нещото, което ми трябва на мен...

те и в "сега" така правят, да се чудиш що :nuts:

AnonimusBG

  • Гост
Джиджи
Цъкни с мишката на тези зелени фрази да видиш какво ще се получи.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Captain Buddy
всички линкове тук са в зелено

Зависи от избрания дизайн на форума.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Май 20, 2023, 17:50:31

    И аз си мислех така, но вглеждайки се по-внимателно, забелязах, че тук-там при някои колеги /май при Лъчо?!/ има оцветени в зелено като АКЦЕНТИ отделни фрази – нещото, което ми трябва на мен...

те и в "сега" така правят, да се чудиш що :nuts:

Ми, не ...

В "Сега" и удебеляват, и даже подчертават в червено – за всички ГРАМОТНИ, които разбират ЗАЩО ... :lol:


Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
В "Сега" и удебеляват, и даже подчертават в червено – за всички ГРАМОТНИ, които разбират ЗАЩО ...
Горкото! Да го съжалиш, че е принудено да пише тук, вместо да се изявява в пълната си светлина в "Сега"...
Защо бе, дете на природата, си причиняваш такива неудобства?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на: Джиджи в Днес в 00:52:44

    В "Сега" и удебеляват, и даже подчертават в червено – за всички ГРАМОТНИ, които разбират ЗАЩО ...

Горкото! Да го съжалиш, че е принудено да пише тук, вместо да се изявява в пълната си светлина в "Сега"...
Защо бе, дете на природата, си причиняваш такива неудобства?
Доколкото си спомням, в Правилата на "Керпеден" НЕ се препоръчва ОБСЪЖДАНЕТО на съфорумци!!! :m1201:


Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Джидже, душко, не те обсъжда човекът, джанъм, директно се обръща към теб. Знаеш, че те харесвам, за това ще ти дам непоискан съвет. Не се бори с вятърни мелници, файда йок. Купи си книжка за оцветяване. Или си свали и разпечатай от нета. Има цял куп готини неща за възрастни, особено мандалите. Аз преди време намерих нещо толкова сполучливо, че като го оцветих с молЮФчетата, го сложих в рамка и сега краси една стена у дома. :)))
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джидже, душко,

А пък аз поне теб те мислех за ПО-УМНА /няма смисъл да обяснявам!/, както и "кооперативна", ама НЪЦ !!!
Абе гледайте себе си и НЕ се занимавайте с другите, БРЕ!!! :t0135:


Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8587
    • Профил
    • Личен сайт
Quote (selected)
най-отгоре, след името стоят ето тези две полета: New posts и Отговора. защо не ги ползвате тях, а пляскате всичко на едно място
Каква е ролята на тези бутони? (Трудно ги намерих; опитах как работят, но нищо не разбрах. Поне за мен SMF е доста сложен и едва ли някога ще го науча целия.)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23470
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Новият колега Дърт Вейдър аристократ/фон ли е или?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Новият колега Дърт Вейдър аристократ/фон ли е или?

ще видим :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Quote (selected)
най-отгоре, след името стоят ето тези две полета: New posts и Отговора. защо не ги ползвате тях, а пляскате всичко на едно място
Каква е ролята на тези бутони? (Трудно ги намерих; опитах как работят, но нищо не разбрах. Поне за мен SMF е доста сложен и едва ли някога ще го науча целия.)

първият бутон ще ти покаже всички теми, в които има публикувани нови пращулки от момента на последното ти влизане във форума. вторият бутон би трябвало да ти покаже темите, в които са отговаряли на твои пращулки.

и какво толкова трудно има да ги намериш, след като казах, че са най-горе, до твоето име?!
the lamers club honourable member …

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8587
    • Профил
    • Личен сайт
Думичката "твоето" я нямаше в цитираното указание и се чудих името на темата ли ще е това, името на раздела ли, на подраздела ли или на какво. А те били най-горе вдясно, с тъмнозелен цвят на черен фон, т.е. толкова трудно забележими, че успях да ги открия чак след като доста време ги търсих с текстово търсене по страницата.

Сложно нещо са графичните потребителски интерфейси, особено за стари хора като мен, израсли с командния ред. Виж, сегашните млади нямат никакви проблеми с тях.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Думичката "твоето" я нямаше в цитираното указание и се чудих името на темата ли ще е това, името на раздела ли, на подраздела ли или на какво. А те били най-горе вдясно, с тъмнозелен цвят на черен фон, т.е. толкова трудно забележими, че успях да ги открия чак след като доста време ги търсих с текстово търсене по страницата.

Сложно нещо са графичните потребителски интерфейси, особено за стари хора като мен, израсли с командния ред. Виж, сегашните млади нямат никакви проблеми с тях.

e, все пак съм написал и „най-горе“, така че надали е било толкова трудно да се ориентира човек, освен това разделите и темите си имат заглавия, а не имена.

между другото, не вярвам да съм много по-млад от теб, а все пак се оправям и с графичните интерфейси. и командния ред не ми е чужд.

и разбирам, че изобщо не си разгледал възможностите за настройване на твоя профил - там има няколко облика на форума, които са сложени не случайно.
the lamers club honourable member …

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8587
    • Профил
    • Личен сайт
Да, не бях забелязал възможността за промняна на облика. Прегледах и опитах няколко облика, но накрая пак се върнах към този по подразбиране, защото искам форумът да изглежда по един и същ начин и за мен, и за останалите, а почти всички ползват облика по подразбиране. Освен това, искам форумът да изглежда по един и същ начин и когато съм влязъл, и когато не съм. А влизам само при нужда, а не постоянно, защото съм настроил четците си да изтриват "бисквитките" при изход от тях, а "Сафарито", което не може, изобщо да не ги използва (тогава все пак мога да вляза със сесиен идентификатор), освен ако изрично не му разреша.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8587
    • Профил
    • Личен сайт
Извинявам се, че пиша отдавна известни и банални неща, които сигурно много пъти са обсъждани, но не мога да мълча. От доста отдавна съм тук, но така и не ми стана ясно защо се допуска принизяване на нивото на форума от широко известната в тесни кръгове особа, използваща обилно емотикони и текстови атрибути. Ясно е, че всекиму е приятно да се сравни с нея и да си каже, че я превъзхожда, но това всъщност е вредно гъделичкане на самочувствието. Каква полза има форумът от нея?

Предлагам техническо решение на въпроса. Ако може да се конфигурира форумът откъм сървъра така, че да не могат да се променят атрибутите на текста (размер, курсив, получер шрифт) и да се използват емотикони, а във форумните правила да се забрани използването само на главни букви в текста, то се надявам, че тя най-сетне ще ни освободи от присъствието си...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил

Предлагам техническо решение на въпроса ...
... то се надявам, че тя най-сетне ще ни освободи от присъствието си...

Защоооо?!

По-рано ти "викаше" "АЗ или ТЯ!", но НЕ се получи ...
А сега, кои сте "НИЕ", та тя да "ни" освободи с "техническо решение" от присъствието си?!?  :too_funny-1052:

« Последна редакция: Май 25, 2023, 14:14:57 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Как пишела Джиджи или някой друг - това са дребнавости. Важното е какво се пише. А тук има едно нещо, дето от 7000 и кусур поста няма и 7 смислени.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А на теб, това, за което питаш по-горе, вече ти го ОБЯСНИХ на ТЕБ персонално, така че е излишно да занимаваш и останалите ...

А то, баси и ОСТАНАЛИТЕ,
дето сте останали тук по-малко от 10-ина от обща бройка 202-ма потребители  :0005:

« Последна редакция: Май 25, 2023, 14:11:44 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Г-н Принце, Норчо подчертава АКЦЕНТИ по-горе!!!  :t0106:

« Последна редакция: Май 25, 2023, 14:17:17 от Джиджи »

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1360
    • Профил
Дето сте останали тук по-малко от 10-ина от обща бройка 202-ма потребители 

А защо във второ лице?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А защо във второ лице?
Щото мен ни мЪ броят изобщо ...  :t2334:


Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Неслучайно.
*********   ✹    *********

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Quote (selected)
Щото мен ни мЪ броят изобщо ...
, щото нали
Quote (selected)
баси и ОСТАНАЛИТЕ
Чувал съм, че за да те "броят", трябва и ти да "броиш", не само да се "лизгаш"!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8587
    • Профил
    • Личен сайт
Как пишела Джиджи или някой друг - това са дребнавости. Важното е какво се пише. А тук има едно нещо, дето от 7000 и кусур поста няма и 7 смислени.
Именно, точно това е важното. Описах "как" пише, само за да я идентифицирам, без да ѝ споменавам името, което и без това не знам. А важното е какво пише и тук е именно целият ужас.

(И да не си мисли тя, че чета какво пише! Отдавна съм я поставил в списъка на игнорираните потребители и когато съм влязъл във форума, написаното от нея, за щастие, ми се скрива...)

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Извинявам се, че пиша отдавна известни и банални неща, които сигурно много пъти са обсъждани, но не мога да мълча. От доста отдавна съм тук, но така и не ми стана ясно защо се допуска принизяване на нивото на форума от широко известната в тесни кръгове особа, използваща обилно емотикони и текстови атрибути. Ясно е, че всекиму е приятно да се сравни с нея и да си каже, че я превъзхожда, но това всъщност е вредно гъделичкане на самочувствието. Каква полза има форумът от нея?

не е това причината. реално не можем да изгоним никого поради тъпота с взлом. нито формално, нито неформално. а и още нещо - ако го направя, поне няколко човека ще скочат в нейна защита - ама защо, ама как така.

а аз, ако трябва да се (с)равнявам с някого, предпочитам да е с човек, който е над мен, а не под мен.

Предлагам техническо решение на въпроса. Ако може да се конфигурира форумът откъм сървъра така, че да не могат да се променят атрибутите на текста (размер, курсив, получер шрифт) и да се използват емотикони, а във форумните правила да се забрани използването само на главни букви в текста, то се надявам, че тя най-сетне ще ни освободи от присъствието си...

и това не е решение, мисля че сам може да се сетиш защо. причината е същата, по която можехме да качваме картинки в стария форум.

иначе мога да махна отметката от wysiwyg редактора и ще остане само чист текст. аз нямам проблем с това, но много други хора ще ревнат и донякъде ще са прави - защо заради един човек да ощетявам останалите.

но мога да я сложа в отделна група, за която група да е махната възможността за използване на визуалния редактор, но пак ще се намерят хора да я защитават. може да се разровиш из техническите и организационни теми, ако имаш време за губене.

за съжаление, тя акцентира на формата, а не на съдържанието на коментарите си, което това дразни много хора от този форум, които поради вроденото си възпитание не го изразяват на глас.
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23470
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Що?
Моето е "прочие..." :)))

обсъждаме друг участник тук :smokin:
Ако не иска да я обсъждаме да спре с претенциите.
Плаче  коментираме, не плаче не коментираме.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
иначе мога да махна отметката от wysiwyg редактора и ще остане само чист текст. аз нямам проблем с това
И ще си говориш сам във форума  :smokin: или поне така си мисля.
Впрочем и тая обсесия на тема броене на емотикони и шрифтове идва в повече.
Наистина огромни бусви или няколко цвята дразнят, но според мен не бива да се прекалява :smokin:

AnonimusBG

  • Гост
Аз преди време предложих вариант.
Да се общува с Джиджи само в нейната си тема.
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1495.0
Пробвах няколко месеца, но явно всички останали ги мързи да се занимават.
Та търсете тогава варианти.
А най-лесното е като не ти трябва слагаш я на игнор и до там.
Мен ме дразни, но не ми пречи.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
иначе мога да махна отметката от wysiwyg редактора и ще остане само чист текст. аз нямам проблем с това
И ще си говориш сам във форума  :smokin: или поне така си мисля.

съмнявам се.

между другото, не съм аз човекът с най-много коментари тук, така че тази забележка я приемам повече като лично заяждане.

и още нещо - никой не съм накарал, никого и не карам да пише насила тук. имаше поканени от мен и толкова.

Впрочем и тая обсесия на тема броене на емотикони и шрифтове идва в повече.

Наистина огромни бусви или няколко цвята дразнят, но според мен не бива да се прекалява :smokin:

с кое не бива да се прекалява? с огромните букви и многото цветове или с желанието ми да има някаква подреденост тук?
the lamers club honourable member …

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
На мен жижа ми е на игнор от години и много слабо ме дразни, основно като някой тръгне да я цитира за дуплика.
Мешам се заради думите „няколко човека тука“... ми то и у нас същото, няколко хиляди или десетки хиляди умнокрасиви кресливци на палатки или не определят реда в държавата и колят и бесят.
Та... да се направи гласуване с да и не и които са повече, да се вземе тяхното мнение, а малцинството да замълчи завинаги.
И толкоз.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

AnonimusBG

  • Гост
Хубаво е и малцинството да има глас.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Ми то има, в България има. Силен и шарен. В Русия що му затварят устата не знам.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Хубаво е и малцинството да има глас.
:well_done-1299:

Също е хубаво да знаеш къде си & "Not to overstay his/her welcome"
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Цитат на: AnonimusBG в Май 25, 2023, 22:03:06

    Хубаво е и малцинството да има глас.

:well_done-1299:

Също е хубаво да знаеш къде си & "Not to overstay his/her welcome"
:good_job-1300:

Ако съм те разбрала правилно, де ...  :i_laughing:


Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
И аз си мислех така, но вглеждайки се по-внимателно, забелязах, че тук-там при някои колеги /май при Лъчо?!/ има оцветени в зелено като АКЦЕНТИ отделни фрази – нещото, което ми трябва на мен ... 

Драга ни Джиджи, имам една тайна идея, как хем да пишеш в зелено, хем никой да не забелязва...Ако да, то ще е мъничко. Дай да ти го прошепна на ушенце (другите да не подслушват!):

1. Поглеждаш как са написани линковете давани от Лъчо, пък и от другите тъдява. Стилът е важен, нещо като къс телеграфен стил.
2. Пишеш отначало адреса на някаква агенция, после продължаваш със същият шрифт и разделяш както в линковете, твойте "съобщения" и оценки.
3. После ... после цялото се прави на истински линк и се пуща.
4. Публиката рядко следва твой линкове, а ако бъдат последвани, те няма да се отворят и ще дадат грешка...

Трябва само малко да се постараеш и успееш. А след мен сега, ще има няколко поне, които ще ти обяснят с подробности, как става!

Дерзай!

ПП (не е партията!): Радвам се, че разбра все пак, какво искахме да подчертаем иносказателно със Здравка! Los! So sollst du weitermachen!

AnonimusBG

  • Гост

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Здравейте,
Среднощ бях се изхитрил да кача статията която върви с карикатурата на Кисинжър на корицата на "The Nation". Сутринта виждам, че я няма. Къде е проблемът?
Няма ми дори моят коментар за "Still at Large".
Какво става?
Не би трябвало да се притеснявата за "авторско право", защото явно знам как да се публикува само за четене от регистрирани потребители. А също "авторското право" трябва да се разпостранява и към карикатурата, която си стои във форума.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Здравейте,
Среднощ бях се изхитрил да кача статията която върви с карикатурата на Кисинжър на корицата на "The Nation". Сутринта виждам, че я няма. Къде е проблемът?
Няма ми дори моят коментар за "Still at Large".
Какво става?
Не би трябвало да се притеснявата за "авторско право", защото явно знам как да се публикува само за четене от регистрирани потребители. А също "авторското право" трябва да се разпостранява и към карикатурата, която си стои във форума.

в коя тема я беше качил?

за това ли питаш: https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=107.msg264704#msg264704
the lamers club honourable member …

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
за това ли питаш: https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=107.msg264704#msg264704
Да. Не знам защо рано сутринта не я намерих. Чудех се какво става.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
за това ли питаш: https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=107.msg264704#msg264704

Да. Не знам защо рано сутринта не я намерих. Чудех се какво става.

и реши да попиташ първо мен?
the lamers club honourable member …

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
и реши да попиташ първо мен?
Нали си "authority"?  ;)
Извинявам се ако съм нарушил спокойствието (нирвана) в съботната утрин.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
и реши да попиташ първо мен?
Нали си "authority"?  ;)
Извинявам се ако съм нарушил спокойствието (нирвана) в съботната утрин.


да де, ама първо реши, че authority нещо е направил и веднага да попиташ.

вярно е, че първо проверих в кръглата тема, да не са се озовали покрай останалите там и след като не ги намерих и попитах къде си ги качил, се сетих да проверя в съответната тема и те се появиха в целия си блясък.
the lamers club honourable member …

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
да де, ама първо реши, че authority нещо е направил и веднага да попиташ.

вярно е, че първо проверих в кръглата тема, да не са се озовали покрай останалите там и след като не ги намерих и попитах къде си ги качил, се сетих да проверя в съответната тема и те се появиха в целия си блясък.
Разбирам недоволството ти, но май грешката не е при мен.
Аз проверявам "последни публикации". Там не си видях "произведението". Не се сетих да проверя в съответната тема. Явно има непълнота в софтуера. Аз невинен.
Видях на Максимуса, но последващия мой пост не видях. Затова питах.

От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
да де, ама първо реши, че authority нещо е направил и веднага да попиташ.

вярно е, че първо проверих в кръглата тема, да не са се озовали покрай останалите там и след като не ги намерих и попитах къде си ги качил, се сетих да проверя в съответната тема и те се появиха в целия си блясък.

Разбирам недоволството ти, но май грешката не е при мен.

Аз проверявам "последни публикации". Там не си видях "произведението". Не се сетих да проверя в съответната тема. Явно има непълнота в софтуера. Аз невинен.

„последни публикации“ показват само последните 10 публикации и ако твоята е била 11-та поред, няма как да я видиш там.

въпросът е приключен, щом си разбрал, че authority-то няма специално отношение към теб.
the lamers club honourable member …

Неактивен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2081
    • Профил
Някой изказал веднъж учудването си от тава, че Фонтенел няма никакви неприятели и го попитал по какъв начин постига това чудо. Фонтенел отговорил: "С помощта на два израза, които са винаги в устата ми - "всичко е възможно" и "цял свят има право".
----------------
Хубаво звучи, но за XXI век не става!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Змейко, все се каня да те попитам, откъде вадиш тия мъдрости, но все се спирам, зер правата на първооткривателя...нъъълии!
Все пак, ако някой ден изпаднеш в мнооого добро настроение, би ли споделил?
Ако ще и на лични.
Обещавам, само да чета, не да поствам тук!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
@Джиджи

Ако още веднъж видя подобни неадекватни коментари в тема, която е предназначена за нещо друго, преди да те изхвърля от форума за поне още шест месеца, ще направя отделна тема, в която ще публикувам всички лични съобщения и електронни писма, които си ми изпращала и твоето възмущение няма да ме трогне ни най-малко.

@ohubohu

Не, тук ще помогне някой като Чикатило (примерно).
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
the lamers club honourable member …

Неактивен Alois Alzheimer

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 35
    • Профил
А защо във второ лице?
Щото мен ни мЪ броят изобщо ...  :t2334:

NBПрепоръчваме Ви да престанете да се лигавите и да пишете на книжовен български език, опитайте, Вие можете.