Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 02, 2024, 08:33:25

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1876189 пъти)

0 Потребители и 93 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33660 -: Октомври 07, 2022, 09:03:36 »
Има си хас в 21 век да не мое да излееш едно жълто паве!
 :popcorn:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33661 -: Октомври 07, 2022, 09:09:28 »
Quote (selected)
Това което се предлага е рецепта за национална катастрофа, не спасение и поради това сми схващане предпочитам Костадинов да не се включва в сговора.
А сговора за който дудне Минджеф как ще ти дойде?
Quote (selected)
Не - седнете на затворени врати, изпратете навън репортерите и разговаряйте. Веднага! Преди да започне да работи парламентът. Преди да се наприказва президентът. Преди политическата блокада да се превърне от ситуационна в структурна - в необратима. Тогава и да искате да разговаряте - може вече да нямате такава възможност...
https://epicenter.bg/article/Ognyan-Minchev-kam-polititsite--Sednete-vednaga-i-razgovaryayte-pomezhdu-si--Iskame-da-ni-upravlyavate-/295265/11/0
Нали разбираш тая торба с лайна за какъф сговор мечтае - оня, подредения от Сюлейманчо и Плювню, обилно поръсения с евроатлантически ценности?
Знам, че и двата сговора са малко вероятни, ама все пак предпочитам не този, Минджевия.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33662 -: Октомври 07, 2022, 09:11:50 »
Аз мисля, че изборът на Паси и Плевнелиев за посредници ще се възприеме като отказ да се състави правителство.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33663 -: Октомври 07, 2022, 09:15:01 »
Quote (selected)
имайте предвид, че подобни „павета“ вече се правят масово, но не по технологията на жълтите павета.
И една добавка - купища жълти павета се извадиха още след като Бъки бомбата гръмна мавзолея и Руски се накъдри скоро след това с вълнение 2-3 бала.
Уж трябваше да ги съхраняват, ама къде ти!
И друго - всичката Юрдана втасала, само онаа работа си не вчесала, че сега ни занимават с  най важния проблем на мамковината - жълтите павета.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1383
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33664 -: Октомври 07, 2022, 09:17:54 »
Аз мисля, че изборът на Паси и Плевнелиев за посредници ще се възприеме като отказ да се състави правителство.
Виж ако бяха избрали жените им, можеше и да стане работата.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33665 -: Октомври 07, 2022, 09:21:36 »
Аз мисля, че изборът на Паси и Плевнелиев за посредници ще се възприеме като отказ да се състави правителство.
Виж ако бяха избрали жените им, можеше и да стане работата.
Хаабер си нямаш от манталитета на Гергана!
Личния, не оня, дето си го виждал -служебния.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33666 -: Октомври 07, 2022, 09:22:29 »
Quote (selected)
А сговора за който дудне Минджеф как ще ти дойде?
Това е същото, само играчите са други, в предния споменат от теб ще се омаскари и единственият неопетнен засега Костадинов.
На близкият хоризонт надежда се не види, след катастрофата поне ще има един неоцапан.
Тогава ще видим.
Не съм оптимист за близкото бъдеще, после който оцелее ще му мисли.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33667 -: Октомври 07, 2022, 09:27:59 »
 :ouch-2147:
И така колко ли пъти?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8835
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33668 -: Октомври 07, 2022, 09:29:14 »
Г-н "Майната му на Православието!"
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33669 -: Октомври 07, 2022, 09:59:45 »
Quote (selected)
Проф. д-р Огнян Петров от Института по Минералогия и кристалография е категоричен, че жълтите павета не са енигма.
„Имаме лабораторна база, която участва в характеризирането на паветата и на прототипите, които се опитваме да направим. Оказа се, че има такава суровина в България, която е била изходна и те могат да бъдат произвеждани. Подготвили сме нещата от А до Я, вече става въпрос за финансиране“, коментира той.
От думите на учените стана ясно още, че нещата висят във въздуха повече от една година. Те са направили разчети какво е необходимо, за да се създаде технология, а грубата сметка е под 1 млн. лева.
„Трябва да се конкретизира себестойността на производството. На общината ще й излиза в пъти по-евтино, отколкото да кърпи дупки“, категорични са специалистите.
https://littlebg.com/bg-ucheni-razkrihme-tainata-na-jultite-paveta/

Не ги жалете паветата когато им дойде времето.

В мига, в който Костя седне да преговаря с уродите, с които засега дели парламента, изфирясва за две седмици като фактор.
Но това Бепе добре го знае. Чакам да чуя колко са важи 22те заповеди за манната, пенсиите и дървата за младите семейства.
*********   ✹    *********

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33670 -: Октомври 07, 2022, 10:07:57 »
Аз искам зелени павета. И да са меки, все едно тъпча в Хайдпарк. Може и да миришат на прясно окосена трева.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2157
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33671 -: Октомври 07, 2022, 10:11:11 »
Каквото и правителство да се състави при сегашното съотношение на гласувалите, няма да хареса на никого в мамковината, дори и на Паси и Плевнелиев.
Колкото до жълтите павета - преди 1/2 век фугите между паветата се заливаха с разтопен дзифт*. Сега това не се прави с цел паветата да се вадят по-лесно и използват при масови протести.
------------------
* Дзифт (на турски: zift от арабски) – асфалт, черна земна смола, смола за спойка на пътни настилки.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33672 -: Октомври 07, 2022, 10:12:16 »
Quote (selected)
ЦИК реално е в услуга на политическата класа и очевидно е получила заповед да саботира референдума“, коментира Трифонов.
“Уважаеми зрители, спите ли? Колко още доказателства трябва да получим, че сме изправени едни срещу други?! От едната страна народът, от другата - политическата класа и техните слуги!“, завършва обръщението до медиите.
https://www.mediapool.bg/edva-13-000-glasa-ne-stigat-referendumat-da-e-zadalzhitelen-news256266.html

Ма голем кърък тоя Слави.
Много ми е интересно мълчанието му тоя път.
*********   ✹    *********

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2157
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33673 -: Октомври 07, 2022, 10:37:23 »

Истински жълти павета в детска градина.

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1383
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33674 -: Октомври 07, 2022, 10:38:58 »
Аз мисля, че изборът на Паси и Плевнелиев за посредници ще се възприеме като отказ да се състави правителство.
Виж ако бяха избрали жените им, можеше и да стане работата.
Хаабер си нямаш от манталитета на Гергана!
Личния, не оня, дето си го виждал -служебния.
Майтап бе, Уили! Просто не сложих емотикон. Ония двете поне на външен вид хващат око. 

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33675 -: Октомври 07, 2022, 10:43:23 »
Quote (selected)
Но това Бепе добре го знае.
Всеки го знае.
Алтернативата - изфирясва след няколко напъна да стане поне втора политическа сила.
Ако пък се подкваси морето - виж Атака.
През което време - който останал жив в мамковината.
Тук надеждите са почти еднакви на всеки.
Да ти описвам ли бъдещето?
Боку векува с платените си, Асан - също, като последния и увеличава.
Възраждане го пускат да вдига по малко, но никога - достатъчно. Другите падат и и постепенно изпадат, докато останат Боку, турци и маргинали.
Костя стърчи като кол /морално/ сред блатото и до там.
Хоризонт - 5 години.
Нататък -  вж. болднатото.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33676 -: Октомври 07, 2022, 10:47:20 »
В мига, в който Костя седне да преговаря с уродите, с които засега дели парламента, изфирясва за две седмици като фактор.
Ако ще се прави коалиционно правителство извън "евроатлантическите ценности" и "привърженици на демократичните принципи" (евфемизми за "всички без Възраждане и евентуално без БСП"), схемата вероятно ще е друга. Копейкин ще трябва да подкрепя с отсъствие от зала, а не с натискане на копчета.
При такива по-тесни коалиции обаче е напълно ясно, че те ще са формиране на отряд за последно плячкосване за няколко месеца. Тези сценарии изглеждат сложни, защото ще трябва и втори златен пръст, на Янев. Плячкосването е най-вероятен сценарий ако са ГЕРБ-ДПС и повече от сигурен, ако са кирчококорчовците и ицетата.
Просто повторение на историята с Волен Сидеров. Още е рано да се каже дали като фарс или трагедия.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33677 -: Октомври 07, 2022, 10:53:35 »
Моралът на Копейкин не е тази опорна точка, която може да се използва за обръщане на света. И луксозната къща с луксозните возила от партийната субсидия и безотчетните на депутатите, и истеричното антиваксърство от група, ваксинирана както и турчин не е ваксинирал, и... и ...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33678 -: Октомври 07, 2022, 11:03:05 »
Quote (selected)
Костя стърчи като кол /морално/ сред блатото и до там.
Да се коригирам и аз - морално трябваше да е в кавички, не че му знам изтънко морала, а защото няма с какво и няма да има с какво друго да стърчи.
Продължавам да твърдя, че е уан мен шоу - толкоз, колкото и учиндолския и Сайдерофф, а и кирококорчофците, които са просто дует и нататък въздух под налягане ама тугедър и солистите и беквокала.
При Костя може и да има най отдолу свестни хора, щото ги привлича с приказки, но дали и кога ще се изявят, ако изобщо се стигне до някаква необходимост - май и Господ не знае.
И най накрая - докато Е ТОЗИ световен ред - Костя шанс няма!
Не го ли разбрахте?Влязъл е в клетката на лъва с намерение да го убие, но още преди влизането дига врява и се заканва на добитъка.
И очаквате лъвът да умре от страх?
Ех!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33679 -: Октомври 07, 2022, 11:11:57 »
Quote (selected)
докато Е ТОЗИ световен ред - Костя шанс няма!

А като се смени кой ще е контактната група за предаване на собствеността към новия сайбия?
Или мислиш че Урсула ще векува?
*********   ✹    *********

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2157
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33680 -: Октомври 07, 2022, 11:21:57 »
През 1760-а година Русо писал: "Ние вървим с бързи крачки към революция." Изсмели му се. Няколко години по-късно Волтер пророкувал същото с най-голяма убеденост. Господата и госпожите от салоните се усмихвали и казвали: "Милият, той е казвал толкова хубави шеги през целия си живот, така че може да му се прости една лоша".
-----------------
А какво станало по-късно всички знаем.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33681 -: Октомври 07, 2022, 11:40:25 »
Е, Змейко, аз понеже не си позволявам нито на Русо, нито на Волтер да се правя, не пророкувам кога ще се промени световният ред, опитвам се да врачувам, че днес-утре няма да се промени.
Преди десетина години дадох на краварите 20-30 г. ,(записите си съществуват) наистина времето нещо се забърза, но пък нямаше как да предвидя тогава, че ще се появят разни фон лайняни да дадат още глътка въздух на краварите и лизачите им.
« Последна редакция: Октомври 07, 2022, 11:50:41 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33682 -: Октомври 07, 2022, 11:50:39 »
Е, Змейко, аз понеже не си позволявам нито Русо, нито Волтер да бъда, не пророкувам кога ще се промени световният ред, опитвам се да врачувам, че днес-утре няма да се промени.

е, аз за пореден път ще си позволя да кажа, че в сравнение с тази промяна, френската революция (или сталинските „репресии“, ако предпочитате) може да се окаже детска игра.
the lamers club honourable member …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33683 -: Октомври 07, 2022, 12:19:14 »
Е, Змейко, аз понеже не си позволявам нито на Русо, нито на Волтер да се правя, не пророкувам кога ще се промени световният ред, опитвам се да врачувам, че днес-утре няма да се промени.
Преди десетина години дадох на краварите 20-30 г. ,(записите си съществуват) наистина времето нещо се забърза, но пък нямаше как да предвидя тогава, че ще се появят разни фон лайняни да дадат още глътка въздух на краварите и лизачите им.


А, не се заричай!
Ситуацията в Русия е точно както преди Февруарската социалистическа революция. А тръгне ли веднъж ..

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33684 -: Октомври 07, 2022, 12:49:39 »
Аз все се питам каква промяна се претендира да се продължава. И вече си мисля, че "промяната" започната от АБПКФ тайфата, продължава да се имитира от уну/ци/ки те им. Следете парите.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2157
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33685 -: Октомври 07, 2022, 12:53:41 »
Промяната може да е за по-хубаво, а може и да е за по-лошо. Тия не уточняват. Ако продължават предишното - не съм сигурен!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33686 -: Октомври 07, 2022, 13:12:04 »
Е как бе, Джиджи с продажни кадии? М'чи те са милионери поне.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9591
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33687 -: Октомври 07, 2022, 13:44:36 »
Лайнянките не се появиха от нищото. Бяха внимателно подбрани, отгледани и назначени за целта.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33688 -: Октомври 07, 2022, 13:44:45 »


Недей го обижда фасуля, че зима иде.
*********   ✹    *********

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33689 -: Октомври 07, 2022, 13:47:25 »
Това с паветата точно в  този момент мен лично малко ме озадачава
Значи ли, че като наредят паветата от карарски камък зестра на Мария Луиза, ще върнат после и Кобургите на трона?

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2157
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33690 -: Октомври 07, 2022, 13:49:28 »
Т&К или К&Т
Каква е промяната?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33691 -: Октомври 07, 2022, 14:02:48 »
Ами то справедливостта изисква да чучнем Царя и после като свободни хора да скопосаме един референдум. Или обратното. Не вярвам да станем по-зле. Разбира се, ще учудим света. Но Царят е скромен, Ще живее във Враня и ще копа градинката. Господ здраве да му дава!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33692 -: Октомври 07, 2022, 14:06:15 »
Значи ли, че като наредят паветата от карарски камък зестра на Мария Луиза, ще върнат после и Кобургите на трона?
ТЪПНЯ !!! :ive_got_it-1379:

А в момента по ТВ-то T&K или K&Tза вас по избор, на мен ми е все тая! – обявяват офицЯлно,

че с КРАДЛИВИТЕ ГРОБ-ове в коалиция НЯМА да влязат!!!
:0007:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33693 -: Октомври 07, 2022, 14:10:39 »
п.п. А сега говори и Гешо ...  :t0301:


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33694 -: Октомври 07, 2022, 14:16:30 »
Quote (selected)
Аде кажете ми гласувалите за Костя - ще се съгласи ли в името на националното спасение да седне на ена маса с ПП?

Надявям се, че - не! Защото за разлика от теб аз съм прочела прословутия План за възстановяване и какви точно "закони" трябва да приемем и смятам, че не ни трябва този План, нито законите му  :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33695 -: Октомври 07, 2022, 14:18:57 »
Quote (selected)
Ситуацията в Русия е точно както преди Февруарската социалистическа революция.

Нищо общо. Можеш ли да се сетиш сама - защо?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33696 -: Октомври 07, 2022, 14:20:12 »
Аз не познавам Гергана лично, но това, което мога да кажа от публичните ѝ изяви, е, че е
огън и жупел, ток и жица!!!
И в непубличните си изяви е така, или поне беше, включително и след като официално пристана (и) на Соломончо. И сестричката и е така, но поне отскоро успя да се дореди до статута на богата вдовица, а Герганка още чака и се надява.  :smokin:

Неактивен ak47

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 14
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33697 -: Октомври 07, 2022, 14:22:33 »
Преместил съм няколко поста на Джиджи с повече от един шрифт и една една икона в кошчето.
Ако продължи в тоя дух и останалите и постове, които нарушават правилника, ще отидат там.

ps. Напомням на същата да провери колко емотикона и вариации на шрифта са позволени за един пост в правилника.
« Последна редакция: Октомври 07, 2022, 14:27:39 от ak47 »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33698 -: Октомври 07, 2022, 14:23:53 »
Аз не познавам Гергана лично, но това, което мога да кажа от публичните ѝ изяви, е, че е
огън и жупел, ток и жица!!!
И в непубличните си изяви е така, или поне беше, включително и след като официално пристана (и) на Соломончо. И сестричката и е така, но поне отскоро успя да се дореди до статута на богата вдовица, а Герганка още чака и се надява.  :smokin:

Доста обективно и издаващо познание мнение  :smokin:

пл п. Събитието се развива есента на 2009 г. Въпросната Гергана споделя мнение с бивш съпартиец от НДСВ - ами какво ще работя сега, като през целия си трудов стаж съм била или заместник, или министър :D

п. п. Познавам въпросната Гергана, а горецитирания съпартиец още по-добре. И за разлика от Герганата, съпартиецът е човек с професия и не се е венчавал за постове :nuts:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33699 -: Октомври 07, 2022, 14:30:03 »
Не съм против жените в управлението, даже го одобрявам, но доста боклук ни пробутаха. То не е само у нас де.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33700 -: Октомври 07, 2022, 14:31:52 »
Не съм против жените в управлението, даже го одобрявам, но доста боклук ни пробутаха. То не е само у нас де.

В интерес на истината повечето от тях са  страшен боклук. Добрите изключения не променят общото положение

п. п. Тва да оставиш некаква гъска да ти прави екип, тактика и/или стратегия - значи си мноо луд. Пак казвам - има и страхотни изключения. Но трябва да се гледа парче по парче

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33701 -: Октомври 07, 2022, 14:41:06 »
Преместил съм няколко поста на Джиджи с повече от един шрифт и една една икона в кошчето.
Ако продължи в тоя дух и останалите и постове, които нарушават правилника, ще отидат там.

ps. Напомням на същата да провери колко емотикона и вариации на шрифта са позволени за един пост в правилника.
« Последна редакция: Днес в 14:27:39 от ak47 »

Уважаеми г-н ak47, точно след този мой пост Асол е използвала 3 (три!!!) емотикона, а аз НЕ ползвам в постинг повече от 2!!! :pissed-891:

А за Ваше СВЕДЕНИЕ шрифтовете в "Керпеден" са следните – 10 на брой!!! :

ааааааааааааааааааааааcourier

ааааааааааааааааааааааarial

ааааааааааааааааааааааarial black

ааааааааааааааааааааааimpact

ааааааааааааааааааааааverdana

ааааааааааааааааааааааtimes new roman

ааааааааааааааааааааааgeorgia

ааааааааааааааааааааааandale mono

ааааааааааааааааааааааtrebuchet ms

ааааааааааааааааааааааcomic sans ms

Затова, бихте ли ме уведомил ЛИЧНО, кои от тези шрифтове ползвам аз?!?
Та да си знам ...  

« Последна редакция: Октомври 07, 2022, 15:05:55 от Джиджи »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33702 -: Октомври 07, 2022, 14:47:21 »
Днеска като видях едно моме да милва една котка, се замислих. Добре е, че обикнахме животните. Кога ще се обикнем помежду си. И да си подредим държавичката и да не позволяваме да ни подритват. Приветствам идеята да се купят самолети от Швеция. Само от там, никакъв Израел и други разни. Ф16 да тежат на съвестта на ТБЗБХ, ама той такава няма.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33703 -: Октомври 07, 2022, 14:52:45 »
Ами то справедливостта изисква да чучнем Царя и после като свободни хора да скопосаме един референдум.

същата тази справедливост изисква да попитаме как българия става република?
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33704 -: Октомври 07, 2022, 14:54:18 »
Днеска като видях едно моме да милва една котка, се замислих. Добре е, че обикнахме животните. Кога ще се обикнем помежду си.

такива въпроси може да задава само човек, който никога не е обичал. нито човек, нито животно.
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33705 -: Октомври 07, 2022, 14:58:42 »
С голяма лекота раздаваш квалификации. Дано си млад, иначе нямаш оправдание. Но както разбрах наскоро, не си.
.......................
А за референдума за република си прав.
« Последна редакция: Октомври 07, 2022, 15:10:43 от dabedabe »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33706 -: Октомври 07, 2022, 15:13:38 »
п.п. НАСТОЯВАМ затритите в Кошчето мои постове ДА БЪДАТ ВЪРНАТИ веднага на мястото им!

Защото в противен случай ще смятам подобни действия на МОДЕРАТОРИТЕ за лично ЗАЯЖДАНЕ С МЕН ...

По съвсем ДРУГИ ПРИЧИНИ ...
  :nuts:


Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33707 -: Октомври 07, 2022, 15:24:06 »
С голяма лекота раздаваш квалификации. Дано си млад, иначе нямаш оправдание.

това твърдение е основано на сентенцията, че човек съди за другите по себе си.

оставям ви на спокойствие да го осмислите.

така, че по-леко с квалификациите :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33708 -: Октомври 07, 2022, 15:28:21 »
Мисля, че и вие има нужда да осмислите доста неща. Сверете си часовника. Изостава, явно не е руски. Което е учудващо.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33709 -: Октомври 07, 2022, 15:33:33 »
Мисля, че и вие има нужда да осмислите доста неща. Сверете си часовника. Изостава, явно не е руски. Което е учудващо.

само това ли измислихте в отговор? общи приказки и нищо конкретно. радичков май му викаше на това „араламбене“.
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33710 -: Октомври 07, 2022, 15:37:38 »
По принцип смятам Радичков за прехвален. Ловджия бай Тошовски, като повечето "интелигенти". До академик не стигна.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33711 -: Октомври 07, 2022, 15:40:11 »
По принцип смятам Радичков за прехвален. Ловджия бай Тошовски, като повечето "интелигенти". До академик не стигна.

това, какво мислите за радичков е без значение.

в случая е важно араламбенето, което е описал.
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33712 -: Октомври 07, 2022, 15:46:05 »
По принцип не се заяждам, ама като ме предизвикват защо да не си кажа мнението. Никак не се притеснявам, нали форумът е уж демократичен и не само за умници.
.........................
Да не отварям дума за Радичковото араламбене.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2271
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33713 -: Октомври 07, 2022, 15:48:02 »
По принцип смятам Радичков за прехвален.
Тцъ-тцъ-тцъ, къф ерудит, къф разбирач, къф експерД!
И аз не се заяждам, ама хайде не по-високо от дабедабенето.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33714 -: Октомври 07, 2022, 15:48:36 »
По принцип не се заяждам, ама като ме предизвикват защо да не си кажа мнението.

всички така казват :smokin:
the lamers club honourable member …

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9591
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33715 -: Октомври 07, 2022, 16:12:24 »
По принцип смятам Радичков за прехвален.
Тцъ-тцъ-тцъ, къф ерудит, къф разбирач, къф експерД!
И аз не се заяждам, ама хайде не по-високо от дабедабенето.
Ти го питай за Карл Маркс...
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2271
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33716 -: Октомври 07, 2022, 16:28:51 »
Ти го питай за Карл Маркс...
По принцип нямам нужда да се допитвам до него, Кайли :).
Но има граници, които строго охранявам и не давам да се газят.
Понеже вседозволеността и безогледното газене до голяма степен са в основата на сегашното наше "А сега накъде?".

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33717 -: Октомври 07, 2022, 16:30:41 »
Що мен? Вий сте ерудити хуманитари, и Маркса по-добре познавате. Може и китки да сте му полагали. Мислех, че таз тема не е актуална. Пък вий като партийни членки Маркса трябва да го знаете наизуст. И Ленина, и Сталина. Трудно ви е, знам. Но човек трябва да е твърд. И да държи правата линия, която знаем ... . Криволичи, но винаги е успоредна на априлската.
...................
Мисля, че човек който е бил партиен член е изкривен непоправимо. Може и да греша, но досегашният ми опит сочи това.
« Последна редакция: Октомври 07, 2022, 16:37:55 от dabedabe »

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2271
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33718 -: Октомври 07, 2022, 16:36:50 »
Пък вий като партийни членки
Кои тез "вий" са "членки"???
 И на какво, троле?

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2271
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33719 -: Октомври 07, 2022, 16:39:43 »
Що мен? Вий сте ерудити хуманитари, и Маркса по-добре познавате. Може и китки да сте му полагали. Мислех, че таз тема не е актуална. Пък вий като партийни членки Маркса трябва да го знаете наизуст. И Ленина, и Сталина. Трудно ви е, знам. Но човек трябва да е твърд. И да държи правата линия, която знаем ... . Криволичи, но винаги е успоредна на априлската.
...................
Мисля, че човек който е бил партиен член е изкривен непоправимо. Може и да греша, но досегашният ми опит сочи това
Набеждаване? Клевета? Долна лъжа и инсинуация?
Избери си кое най подхожда на горецитирания ти пасквил и се извини!
« Последна редакция: Октомври 07, 2022, 16:47:02 от Zeitgeist »