Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 14:44:50

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1853649 пъти)

0 Потребители и 52 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33900 -: Октомври 09, 2022, 23:03:57 »
БСП отдавна са част от евроатлантическото либерално мнозинство. Почти нямат разлики с останалите. Имитират русофилски симпатии, заради възрастните си гласоподаватели. А това дали Нинова е подписала или неподписала няма никакво значение - оръжието си отива в Украйна.
А! Убуу!
И оти тогава се дъвчем?
Що се задават въпроси и искания Нинова да разтуряла седянката?
Ми нали  цялата БСП била
Quote (selected)
отдавна са част от евроатлантическото либерално мнозинство. Почти нямат разлики с останалите.
Кви сърбежи има тогава?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33901 -: Октомври 09, 2022, 23:04:21 »
Абе вие откъде знаете, че няма подпис?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33902 -: Октомври 09, 2022, 23:05:40 »

Абе вие откъде знаете, че няма подпис?
Абе надничали са през рамо, стига пък ти!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33903 -: Октомври 09, 2022, 23:15:55 »
БСП отдавна са част от евроатлантическото либерално мнозинство. Почти нямат разлики с останалите. Имитират русофилски симпатии, заради възрастните си гласоподаватели. А това дали Нинова е подписала или неподписала няма никакво значение - оръжието си отива в Украйна.
А! Убуу!
И оти тогава се дъвчем?
Що се задават въпроси и искания Нинова да разтуряла седянката?
Ми нали  цялата БСП била
Quote (selected)
отдавна са част от евроатлантическото либерално мнозинство. Почти нямат разлики с останалите.
Кви сърбежи има тогава?
И аз се чудя за какво се дъвчете. Когато партия има само 1/10 от депутатите и може да я използват само за пълнеж в едно управление, то не виждам смисъл да я коментираме. Лошото за БСП е, че не може да предложи надежда, а още по-малко някаква защита на избирателите си. Нинова назначи близо 1500 чиновници, а още служебното правителство ги разкара от местата им.
« Последна редакция: Октомври 09, 2022, 23:27:37 от noooo »

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 810
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33904 -: Октомври 09, 2022, 23:44:47 »
Quote (selected)
А това дали Нинова е подписала или неподписала няма никакво значение - оръжието си отива в Украйна.
В момент когато БСП на Нинова е съуправляваща. И Нинова е началник на ресора. :smokin: Какво има да се прелива от пусто в празно ? Па кое било морално, па кое било полуморално, па кое било неморално... Преливайте си, щом това ви успокоява /но се вижда че не/ - индулгенции е издавала църквата. Сам индулгенции не можеш да си издадеш , дори да създадеш група по интереси. Хубава нощ.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33905 -: Октомври 09, 2022, 23:57:53 »
В момент когато БСП на Нинова е съуправляваща. И Нинова е началник на ресора. Какво има да се прелива от пусто в празно ?

това е съждение на кретен. кретен, неосъзнаващ, че всяко действие или липсата на такова трябва да бъде мотивирано. щото отрицателната рецензия тутакси отива на съд.

а мотивацията е с факти. клипчетата от някого, според когото някъде някога имало нещо, произведено в мамковината, все още не са факти, достатъчни за формулирането на мнение, способно да издържи в съда.

клипчето, ако е истинско, трябва да бъде повод за задействане на разните му там дансове, разузнавания и прочие служби. след което те да дадат мнение касателно конкретния износ. нема кво да се лензиш на нинова при положение, че всички служби са декларирали с подписа си, че износът е ок.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33906 -: Октомври 09, 2022, 23:59:19 »
Споровете са излишни.  Моля заповядайте!
https://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135725113

Някой просто не си е свършил работата. В случая Нинова. Закончето го има и на сайта на министреството. В него много ясно си пише, какво трябва да представи крайният получател. Аз там съм работила дълги години--и то преди Нинова. И, да. Твърдя, че тя лъже нагло и безскрупулно

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33907 -: Октомври 10, 2022, 00:00:03 »
Аха... Начи се пак подпис има. Ама е невинен.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33908 -: Октомври 10, 2022, 00:12:25 »
Споровете са излишни.  Моля заповядайте!
https://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135725113

Някой просто не си е свършил работата. В случая Нинова. Закончето го има и на сайта на министреството. В него много ясно си пише, какво трябва да представи крайният получател. Аз там съм работила дълги години--и то преди Нинова. И, да. Твърдя, че тя лъже нагло и безскрупулно
аз пък твърдя, че някой преди нинова не си е свършил работата, в който случай лъжец ставаш ти.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 810
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33909 -: Октомври 10, 2022, 00:14:21 »
В момент когато БСП на Нинова е съуправляваща. И Нинова е началник на ресора. Какво има да се прелива от пусто в празно ?

това е съждение на кретен. кретен, неосъзнаващ, че всяко действие или липсата на такова трябва да бъде мотивирано. щото отрицателната рецензия тутакси отива на съд.

...
  :i_sheepish:  Въобще няма се жалвам на некви модератори за вашите ругатни, кряски , плюнки и пръски ... да ви наказва. Сам се наказвате с крясъците си, публично - те показват всичко.  :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33910 -: Октомври 10, 2022, 00:17:14 »
Споровете са излишни.  Моля заповядайте!
https://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135725113

Някой просто не си е свършил работата. В случая Нинова. Закончето го има и на сайта на министреството. В него много ясно си пише, какво трябва да представи крайният получател. Аз там съм работила дълги години--и то преди Нинова. И, да. Твърдя, че тя лъже нагло и безскрупулно
аз пък твърдя, че някой преди нинова не си е свършил работата, в който случай лъжец ставаш ти.

Нинова около две години беше зам. министър на икономиката и точно оръжията бяха отново в нейния ресор, така че да не си приказваме смешки от под шипковия храст. Нали е юрист!? Там на съвета е трябвало да й да дадат разни документчета, преди да си сложи подписа. И то не службите, а шляхтите. Недей, просто недей...тя няма никакво извинение освен обикновена алчност, щото в този сектор се въртят най-много пари..Дано един ден не се наложи да съжалява, че се е навряла там.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33911 -: Октомври 10, 2022, 00:25:24 »
Асол, вие щяхте да строшите писалото/ручката като земледелеца ли? И да кажете "Не, аз съм честна.".

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33912 -: Октомври 10, 2022, 00:27:53 »
Асол, вие щяхте да строшите писалото като земеделеца ли?

Що пък аз? Митко Данчев, дето й беше заместник директно е отказал да подписва, та си е сложила по-удобен. Данчев й е съпартиец

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33913 -: Октомври 10, 2022, 00:38:54 »
Компромиси винаги се налагат. Киренайката и другият много ме дразнят.

Неактивен duzov

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 137
  • "Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочнат
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33914 -: Октомври 10, 2022, 08:14:40 »
Я, малко да поуспокоя атмосферата!
http://www.budnaera.com/202204f/2240101.html?fbclid=IwAR2Fnkcp0wsCDhF46qtmb8p4pR7GdPCiaxk3ETiPCDBCaKu_t2NTW7LfSgU

Европа май се събужда.
"Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочната му поза на трезвеник е прикритие за анонимни и отвратителни постъпки".

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2246
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33915 -: Октомври 10, 2022, 09:19:33 »
И другият Кирташки министър с двойно гражданство е побързал да си заслужи крадените мангизи:

Quote (selected)
"По думите му няма причина България да не подпише декларацията за влизане на Украйна в НАТО

Даниел Лорер: Румен Радев превръща България в политически остров"
"Епицентър"

П.П. Поредното театро ли ни играят с Радев, или от 2 различни външни центъра си получават инструкциите?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33916 -: Октомври 10, 2022, 09:23:49 »
Quote (selected)
Що пък аз? Митко Данчев, дето й беше заместник директно е отказал да подписва, та си е сложила по-удобен. Данчев й е съпартиец
Това означава за мен само едно - че Миткото Данчев е и морален и може да си позволи да остане такъв.
Решението си е негово и касае само него.
Корни е само законосъобразна и моралните и насочености са другаде - да решава по важни и фундаментални за нея въпроси от този - да търчи подир вестникарски изрезки къде се получава оръжието.
Ясно е, че докато не щете да направите разлика между морал и закон - няма как да се разберем.
Докато не щете да си признаете, че държавата се управлява първо със закони и сетне, за предпочитане И с морал - пак няма как да се разберем.
Без да зная подробности, щото и вие толкова ги знаете, лично от свое име мога да кажа, че не е морално да се пращат по този начин оръжия - защото най вероятно!!! през Полша отиват в 404.
Не е морално, ако подозира човек тези неща, да участва в тях.
Сега ще сваля нивото до обикновен служител, който участва там някъде по веригата и е морален и е русофил - това може да е всеки от вас, та какво бихте направили вие като имате познатите на всички ни подозрения?
Бихте ли напуснали работата си и да обречете семейството си на гладуване?
Сина си, дъщеря си...бихте ли го сторили?
Сещате се, че задавам по друг начин онова, известното - който е безгрешен, нека пръв хвърли камък.
Е, я си кажете?
Аз отговарям - не, не бих напуснал работата си.
И не ми излизайте с номера, че вие храните семейства, а министъра - не.
Дори и да не - освен министър е и лидер на партия, която се бори и колкото може успява И за други хора да направи живота им по поносим.
ФАКТ!
Нататък си философствайте колкото искате. :smokin:
 
« Последна редакция: Октомври 10, 2022, 09:29:24 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33917 -: Октомври 10, 2022, 09:27:09 »
Айде Нинова в темата Нинова. Щом е законно да се пращат оръжия в Украина в името на 50-те лева увеличение на пенсията, няма сми да се говори повече с теб. Заради едната бълха, изгори юргана.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33918 -: Октомври 10, 2022, 09:30:39 »
Quote (selected)
Щом е законно да се пращат оръжия в Украина
Никога не съм твърдял това, никога, можеш ли да прочетеш едно изречение просто и да вникнеш в смисъла му?
Вече се съмнявам.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33919 -: Октомври 10, 2022, 09:31:58 »
Quote (selected)
Заради едната бълха, изгори юргана.
Кое е бълхата и кое юргана?
И какво съм изгорил аз?
Лично аз?
Аз ли избирах тъпанари или ти?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33920 -: Октомври 10, 2022, 09:32:39 »
Quote (selected)
Айде Нинова в темата Нинова.
Съгласен.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33921 -: Октомври 10, 2022, 09:51:25 »
Quote (selected)
Щом е законно да се пращат оръжия в Украина
Никога не съм твърдял това, никога, можеш ли да прочетеш едно изречение просто и да вникнеш в смисъла му?
Вече се съмнявам.
Е как не си, като непрекъснато разсъждаваш как е законно, нищо че не е морално.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33922 -: Октомври 10, 2022, 10:01:42 »
За Полша, душицо, за Полша.
Нататък са само твърдения.
До Полша всичко е законно и даже и морално - плащат си и печелим от това.
Нататък от Полша моралът изчезва, може би, законът свършва до там - нататък започват полските закони.
 :m1273:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 810
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33923 -: Октомври 10, 2022, 10:04:06 »
Няма никакви "два центъра" над Радев и просто се разиграва не много сложен театър. Достатъчен за изпростелия плебс. Доброто ченге Румен - лошите русофоби около него ! Летецът е най-качественият американски агент у нас, неговата същност не трябва да се осветлява. Имам приятели в БГ  (доскорешен военен) , много правилно разсъждава , антиглобалист, русофил, патриот и т.н. Но ! Радевист ! Кат му кажеш че и Льотчика е от шайката на Козяк, и даже е командирът , вика - "Не-е-е-е ! Не си прав." Не може американски военен възпитаник, който е изкарал сума време в пилотска академия в САЩ, завършил е с отличие ! Наградили го, посочили го като "бъдещ лидер", парашутирали го в страната да прави кариера, ама не военна - а политическа (!), удобно му разчистиха терена до Властта ... и сега да се питаме ? "На кого служил Радев ?" "Има ли два центъра над Радев ?" - това са детински въпроси.Радев служи на тези които са го овластили, американските служби. Радев служи на САЩ, той е в "синергия" с американците.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33924 -: Октомври 10, 2022, 10:11:02 »
Кога най после ще разберете, че никой нищо не избира.
Договорят се предварително кой да „спечели„, и тогава се разиграва сцнката с „изборите„
Не разбирам защо се отъждествявате с една или друга партия, и обвинявате кой кого бил избрал.
Или, разбирам. Това е още един похват в името на разделянето на народа на наши и ваши.
Две престъпни групировки, управлявани от вън, които са в непрекъснато боричкане и сътрудничество.
Вие какво общо имате с тях?
Свалете розовите очила.
Погледнете от тридесет години да е направено нещо добро в България?
С каква страна и какъв народ влязохме в тази спирала преди тридесет години, и какво сме сега? Проклето и обречено място на болни души.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33925 -: Октомври 10, 2022, 10:18:21 »
Quote (selected)
и просто се разиграва не много сложен театър. Достатъчен за изпростелия плебс.
Yesss!
Да продължим малко разсъжденията ти, може ли?
Сваля се предното правителство и се правят опити за създаване на ново в същият парламент.
Обречени, но се правят усилия.
Някои подкрепят тези усилия, отстрани хвърчат храчки и оплювки.
Лайнометите са включени на макс.
Питане - лайнометчиците не знаеха ли, че след прекратяване действието на един парламент следва служебно правителство излъчено от - как го рече - "най качествения агент на..."?
Знаеха!
Не знаеха ли, че вероятността да изпаднем в тази ситуация в която сме в момента и да продължим така още дълго  със служебно правителство излъчено от "най качествения агент..."?
Знаеха!
Не знаеха ли, че без поне по широк контрол, служебното може да направи по големи простотии от контролирано от парламент правителство?
Знаеха.
И въпреки това - се насилваха да убедят другите, че е по добре веднага да се спре дейността на редовното правителство и функциониращият парламент.
Викаш, сега театрото се разиграва за изпростелия плебс.
Че каква е разликата тогава между изпростелия и неизпростелия плебс?
Тази, че вторият знае, че му играят пиеска ли?
Ми още по зле за неизпростелия плебс - значи съзнателно ни е тикал в калта!
Странна роля за неизпростелия плебс.
И странно присвояване на истината.
Не ли?
Сигурно има грешка някъде, моля за помощ.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33926 -: Октомври 10, 2022, 10:30:36 »
Не ми говори за курчо и кукурчо! Те за половин година такива бели сътвориха, за две години щяха да ни довършат. Бубонко може да е всякакъв, но е банкянски хитрец, ял филии с мас и по в час с реалността в момента от тия двете калинки, завършили харвардски пуц и нямащи абсолютно никаква връзка с България.
И с реалността.
« Последна редакция: Октомври 10, 2022, 12:26:50 от kаily »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33927 -: Октомври 10, 2022, 11:01:42 »
Quote (selected)
Цитат на: Giuseppe в Октомври 09, 2022, 19:25:52

    Аз отидох и въпреки че ми се виждаше по шик да гласувам за Възраждане, щото носят по бунтарски плам,
    пък и са по определени - поне на думи, щот на практика никой не ги знае до сега,
    та в крайна сметка пак!! реших да гласувам за БСП.
И всичко това по-горе в тази тема, единствено защото Джузепе е гласувал за БСП, а НЕ за Копейкин?!

Вие не сте добре!!!
  :t2626:

« Последна редакция: Октомври 10, 2022, 12:22:08 от Джиджи »

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 810
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33928 -: Октомври 10, 2022, 13:15:16 »
БСП много, много, МНОГО ОТДАВНА, не е това което си мислите че е. Моите уважения към гласуващите за БСП, разбирам тяхната лоялност през годините, но просто трябва вече да погледнат реалността... Вие гласувате за едно трибуквие изпразнено от смисъл. 50 лева аргументът ? Това е смешно, жалко. Това и Баце мое го направи с бюджетните пари и после да се бие в гърдите. Вие за това бихте гласували за Баце ?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7373
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33929 -: Октомври 10, 2022, 13:30:53 »
Цитат на: Muktata
50 лева аргументът ? Това е смешно, жалко.

Не смешно и жалко, ами направо противно. Ама както виждаш, много българи не патрони, ами уран ще пратят на укрите за 50 лв. към пенсийката.
Пък за някоя сергийка на солунската капитанандреевската митница и готова А-бомба, ако я имаха.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33930 -: Октомври 10, 2022, 13:39:38 »
Петдесет лена на 500 лв. пенсия са си 10% както и да ги погледнеш.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3570
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33931 -: Октомври 10, 2022, 14:00:48 »
Не смешно и жалко, ами направо противно. Ама както виждаш, много българи не патрони, ами уран ще пратят на укрите за 50 лв. към пенсийката.
Съвестта им е напълно спокойна, понеже боеприпасите „отиват в Полша“ и това си е „нормална търговия“. Коя е Полша и какво става по-натам не знаем и не се досещаме. Иначе сме яростни „русофили“.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33932 -: Октомври 10, 2022, 15:17:13 »
Досещаме се, ама не можем да го докажем. И щем, нещем трябва да се съобразяваме с това, което можем.
Иначе започваме да изглеждаме като празноглави лапацала.
Да даеам ли примери?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33933 -: Октомври 10, 2022, 15:30:26 »
Основният проблем на Нинова не е, че даваме оръжие на Украйна (чрез Полша и Румъния), а че се опитваше да говори врели-некипели. Това да се опитваш да правиш другите на идиоти, в нейния случай не мина.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3570
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33934 -: Октомври 10, 2022, 15:32:27 »
Досещаме се, ама не можем да го докажем
Тъй де, тъй. Помагаме на Украйна, понеже смятаме, че няма да ни хванат. Това искат от нас, законно си е, пък и доходно, нали? Чиста работа. Виж във форума сме такива русофили, ехей – еша си нямаме.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7373
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33935 -: Октомври 10, 2022, 15:37:40 »
Най-много примери има за лицемери, и те, за съжаление, са най-много в БСП.
Никоя друга партия не е предавала и не се е подигравала така с избирателите си.
Нямало било доказателства ...
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7373
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33936 -: Октомври 10, 2022, 15:39:38 »
Тъй де, тъй. Помагаме на Украйна, понеже смятаме, че няма да ни хванат.

Тц. Понеже смятаме, че можем да се измъкнем от възмездието с лицемерие и жалки адвокатски номерца.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33937 -: Октомври 10, 2022, 16:31:32 »
Най-много примери има за лицемери, и те, за съжаление, са най-много в БСП.
Никоя друга партия не е предавала и не се е подигравала така с избирателите си.
Нямало било доказателства ...
Особено ако ако се брои цялото време от лозето на Габровси до наши дни...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8765
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33938 -: Октомври 10, 2022, 16:34:07 »
За Полша, душицо, за Полша.
Нататък са само твърдения.
До Полша всичко е законно и даже и морално - плащат си и печелим от това.

Пример за макиавелизъм!
Вие си ги избрахте!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33939 -: Октомври 10, 2022, 17:21:49 »
Чшш, антимакевиалистите, моралистите и вся остальная!
Я глейте кво пише тук, а това не е единственото нещо, което е публикувано откак има служебно.
 https://glasove.com/novini/rybary-tazi-nosht-ukrainski-samolet-natovari-orazhiya-i-boepripasi-ot-letishteto-v-burgas
09 Окт 2022
На всичко отгоре от източник - вън от секкво съмнение според представите ви.
Нещо, някой, някъде да е мецнал нещо?
Нещо за морал?
нещо - що така?
Новичкия министър на икономиката и той плю, плю, па рече, че няма износ на оръжие за 404.
Не чух нищо и тогава.
Тааа- вие ли бе въртиопашки ше ми говорите за морал?
Или щото вече я няма Нинова?
Та за какво се трепахте въртиопашки - за морала или за охрачване на една партия и лидера и?
При това ми изглеждате повечето на честни хора.
Ама наивни, да не кажа нещо повече.
А?
Що си мълчите сега като биени гъзове - случайно ли, нямате инфо ли, нарочно ли?
Че и продължавате да ръсите простотии при очевадно същите ФАКТИ.
Ей, поплювковци, не си позволявайте да ми надничате в канчето и да ми приписвате какво съм бил искал да кажа.
Каквото искам - казвам си го директно.
Що мълчите сега бе, многознайковци?
Различното какво е, а?
Ааа...няма я "лелка ми".
Която междувременно се бореше заедно с партията си не само за моите стинки, ми и за вашите бе поплювковци.
И за тези на децата ви.
И за родителите ви.
Що мълчите бе ПОПЛЮВКОВЦИ?
Може и да сте честни, може и да сте си морални, но сте от оня, тъпия плабс, за който муктата споменаваше.
Пиески дето ви играят.
I sictir бе  - от един, дето е със  "склеротирала агресивност" - я се опитайте да мъцнете нещо в своя защита.
Не сте знаели ли?
 :t0114:
Да сте бе!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33940 -: Октомври 10, 2022, 17:30:13 »
Чшш, антимакевиалистите, моралистите и вся остальная!
Служебното правителство продължава линията на редовното. Военният министър е сменил Нинова по темата. И той твърди "Докато съм военен министър, няма как да дам въоръжение на Украйна", както и Нинова дърдореше същите глупости. И при Нинова имаше доказателства, че украински самолети и камиони товареха оръжие, както и сега. Какво чудно има?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33941 -: Октомври 10, 2022, 17:35:23 »
Quote (selected)
Какво чудно има?
А, нищо чудно няма, освен мълчанието като биени гъзове на онези по горните, които се съдраха да ме охрачват и да ми надничат в канчето.
Само че когато изчезна Нинова от там - млъкнаха точно като биени гъзове, но продължиха да охрачват тези, които ги репликират.
Това за мен не е чудно, но изобщо май е.
Двоен аршин - най мекото за което се сещам.
Освен ако няма нещо повече.
Че и морал четат!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33942 -: Октомври 10, 2022, 17:51:07 »
Quote (selected)
Какво чудно има?
А, нищо чудно няма, освен мълчанието като биени гъзове на онези по горните, които се съдраха да ме охрачват и да ми надничат в канчето.
Само че когато изчезна Нинова от там - млъкнаха точно като биени гъзове, но продължиха да охрачват тези, които ги репликират.
Това за мен не е чудно, но изобщо май е.
Двоен аршин - най мекото за което се сещам.
Освен ако няма нещо повече.
Че и морал четат!
С това, че действията на Нинова и Стоянов не се различат, говори много лошо за ръководството на БСП. И няма никакъв двоен аршин, а просто редовното и служебното са закърмени с евроатлантизма и русофобията. Кирчо и Кокорчо изгониха дипломатите, но въпреки този факт Нинова и сега  по медии говори, че харвардските херои са голямата работа. 
Винаги съм смятал, че членовете и симпатизантите на БСП са русофили. Нинова иска да ни докаже обратното.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33943 -: Октомври 10, 2022, 17:58:22 »
Айде без усукване, моля.
Ако тиа същите бяха продължили воят, да ги приема за честни и морални, ама не, млъкнаха и охрачват само ако някой се опита да им оспори тезите. И това се преживява, но като почнат като попове и морал да проповядат вече преминават чертата.
Дъщото беше и преди това, оръжие се изнадя от поне пет гдини за 404, запитах - къде бяхте бе?
Мълчание!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2965
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33944 -: Октомври 10, 2022, 18:06:08 »
На нещо, започващо с "Чшш" не чакай отговор.
Поне от мен. Успех с почистването все пак.
*********   ✹    *********

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33945 -: Октомври 10, 2022, 18:11:26 »
Дъщото беше и преди това, оръжие се изнадя от поне пет гдини за 404, запитах - къде бяхте бе?
Мълчание!

Т.е. изнася се все пак въпреки декларациите на разни личности?

А да. Аз не съм мълчал.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33946 -: Октомври 10, 2022, 18:27:53 »
след като си изпия кафето, форумът ще излезе в профилактика.

мисля, че на всички е ясно защо.
the lamers club honourable member …

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2948
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33947 -: Октомври 10, 2022, 18:30:35 »
след като си изпия кафето, форумът ще излезе в профилактика.

мисля, че на всички е ясно защо.
жалко. таман стана забавно.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3570
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33948 -: Октомври 10, 2022, 18:31:02 »
Не само Нинова изнася оръжие и никой тук не оспорва това. А кой тук подкрепя такива действия? Доколкото виждам – пак никой.
Има само такива, които одобряват износа именно от Нинова, даже го смятат за морално дело. Вари го, печи го – това е налице.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33949 -: Октомври 10, 2022, 18:38:40 »
след като си изпия кафето, форумът ще излезе в профилактика.

мисля, че на всички е ясно защо.

Честно казано не разбрах защо.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33950 -: Октомври 10, 2022, 18:46:31 »
след като си изпия кафето, форумът ще излезе в профилактика.

мисля, че на всички е ясно защо.

Честно казано не разбрах защо.

прочети по-надолу и ще разбереш.

може всички да сте изнервени от ставащото по света, но не мисля, че е извинение.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33951 -: Октомври 10, 2022, 18:46:53 »
след като си изпия кафето, форумът ще излезе в профилактика.

мисля, че на всички е ясно защо.
жалко. таман стана забавно.

за сеирджиите определено.
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33952 -: Октомври 10, 2022, 18:47:54 »
Quote (selected)
На нещо, започващо с "Чшш" не чакай отговор.
Прав си и аз не бих!
Ама когато те налита лаеща глутница, която до преди малко е скимтяла жалко покрай преминаващите, етиката ти не преминава ли в ритници?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33953 -: Октомври 10, 2022, 19:56:04 »
Профилактиката свърши ли?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33954 -: Октомври 10, 2022, 19:56:55 »
Профилактиката свърши ли?

засега. след малко може пак да има.
the lamers club honourable member …

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7373
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33955 -: Октомври 10, 2022, 20:17:04 »
Не е склероза, а алчност, лицемерие и наглост.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33956 -: Октомври 10, 2022, 20:46:48 »
Така!
Когато се пънех тук още докато съществува предния парламент и разправях, че е по добре да продължи, тук ми наскачаха разни особи и още от тогава заваляха - предател, лицемер, за едни стотинки...и т.н.
Кротко разправях, че ще се набием на по гоуем, ама не - разярени с благ тон не се успокояват.
Дадох си почивка и след като се осраха същите тези, като ми избраха със стоенето си в къщи или правенето на интересни - двойно повече гербери от възможния им максимум, същото и за турците и за гавра със сметките им - и на курчовци и кокорчовци помогнаха по същия начин / и на БСП, но там количеството е минимално и без това/, та след като се осраха, очаквах че поне ще се попритаят малко.
Не би!
Все едно че не знаеха какво правят, залаяха още след изборите, гаче нищо не е било.
Ми аз и сега ще си почина бе, ама като мине простотията с напъни за правителство, че може и след нови избори да се видите пак като надрискате в единствения кладенец какво представлявате, тогава пак ще се обадя.
А през това време ще ви гледам сеира за управлението на "синергика" и втрещяващото късогледство, че следва такова упражнение, пак повикано от безумните ви крясъци - ууу, долууу и?
Какво сте очаквали?
Да дойдат на Кайла извънземните?
Да се отвори небето и Господ да си прибере гнилите ябълки?
И какво правят някои сега?
Опитват се да си избършат насрания задник с първото попаднало им?
Ееее, не драги, ще ви напомня пак при следващото раздаване каква сте я мислели и каква е станала.
Няма да забравя и миризливия шлейф който ще влачите зад себе си.
И да имате наглостта да ми четете морал!!!
Я си останете в тая тема сами със себе си.
 
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.