Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 02, 2024, 02:30:43

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1874774 пъти)

0 Потребители и 73 Гости преглежда(т) тази тема.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33840 -: Октомври 09, 2022, 18:38:39 »
А докато се кахърим за НС.

Агробизнесмен изкорени над 100 дка насаждения край Трилистник
https://plovdivnow.bg/obshtina-marica/agrobiznesmen-izkoreni-nad-100-dkanasazhdeniia-plovdivsko-77905/

https://www.youtube.com/watch?v=Ke4FMgVDrjA

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33841 -: Октомври 09, 2022, 18:42:10 »
ЗИП, няма билети. Ще изчакам малко. Знам аз кого дразня. Виждам че си ценител. А отдавна трябваше да се сетя да не коментирам изявленията на нервни хора. Уж сме грамотни всички, видяли малко свят.
« Последна редакция: Октомври 09, 2022, 19:01:04 от dabedabe »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33842 -: Октомври 09, 2022, 18:53:37 »
Ха
Каквото и да правя все съм в кюпа.
Досега ходих за гъби.
Сега гласувах за екзотика, влизаща в НС, но никога, никога няма да види оперативна власт, за да прокара вижданията си.
Цял живот съм такъв идиот.
Ми не съм коментирал твоите притеснения, та не е мой проблем.
Имаш ли нещо за опониране по същество?
А, да - така няма да има прогрес, ако не опитваме нещо ново.
Така си е!
Стига като опитваме нещо ново, да предпочитаме фърлянето след влака.
Отпред - не е същото.
Нямам личен опит, но ми се вижда логично.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33843 -: Октомври 09, 2022, 19:02:00 »
Аз не съм писал че е твой проблем.
По-скоро е мой проблем защото както винаги не попадам в момента в течението, а след години се оказва че съм бил прав, но течението вече е отнесло много нещо и не може да се върне назад.
А аз седя и си мисля що така бе направихте. Кьорави ли бяхте.
Но това няма значение защото вече идва ново течение.
Панта рей така да се каже.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33844 -: Октомври 09, 2022, 19:06:07 »
Quote (selected)
Цитат на: dabedabe в Днес в 18:10:29

    Казваш да гласуваме само за нашите, дето са на власт де. И работата таман.

Ти или си доста по зле, отколкото сам си мислиш, или си просиш на изпроводяк откровения.
Общувай си с Джиджи там, кво и е?

НЕ ми го прехвърляй на мен, щото НЕ може!!!

Защото само се лепи на Джиджи по подметките, както в момента се лепи И по твоите:t0174:
Bother!!! :t0116:

« Последна редакция: Октомври 09, 2022, 19:36:08 от Джиджи »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33845 -: Октомври 09, 2022, 19:12:26 »
Вий ша ма уморите, ве. Ех, джиджи, джиджи ... , не знам какво да кажа. Ти излезе сълза.
« Последна редакция: Октомври 09, 2022, 19:18:34 от dabedabe »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33846 -: Октомври 09, 2022, 19:17:57 »
Като стана въпрос за нещо по-свежо, с интерес ще проследя дейността на новата бургаска депутатка, др. Комитова.  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33847 -: Октомври 09, 2022, 19:25:52 »
Quote (selected)
А аз седя и си мисля що така бе направихте.
Кои друже? Кои направихме така?
Може ли пониково? И какво точно направиХМЕ.
В подкрепа на твърдението ми, че аз нищо не крия и съм готов да отговарям и за действията си и за думите си, давам ти и жокер.
Аз отидох и въпреки че ми се виждаше по шик да гласувам за Възраждане, щото носят по бунтарски плам, пък и са по определени - поне на думи, щот на практика никой не ги знае до сега, та в крайна сметка пак!! реших да гласувам за БСП.
Сега очаквам пороят от простотии, но ще се постарая първо на теб, на твоите въпроси да отговоря, що съм такъв склеротично агресивен тъпанар.
Давай!
После, след като се разберем, пак определи КОЙ какво е НАПРАВИЛ.
И ЗАЩО, което е важно!
Става ли?
« Последна редакция: Октомври 09, 2022, 19:36:05 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33848 -: Октомври 09, 2022, 19:34:42 »
Аз отидох и въпреки че ми се виждаше по шик да гласувам за Възраждане, щото носят по бунтарски плам,
пък и са по определени - поне на думи, щот на практика никой не ги знае до сега,
та в крайна сметка пак!! реших да гласувам за БСП.
:t2015:


Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33849 -: Октомври 09, 2022, 19:54:10 »
Така де, няма да оставим Полша беззащитна, а и някое левче към пенсиите от новите заеми е редно да има... :smokin:

ндаааа...

мерилото за корупция - един гербер - реве на глас срещу корупцията....

щото ви миришеше, че оттам можехте да гепнете, а не се получи, и ся вой?

имаш едно предупреждение, сега си изпроси второ
« Последна редакция: Октомври 09, 2022, 20:11:40 от паралелепипед »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33850 -: Октомври 09, 2022, 20:05:08 »
Така де, няма да оставим Полша беззащитна, а и някое левче към пенсиите от новите заеми е редно да има... :smokin:
:pissed-891: бе герберски мръсник смотан!
 :smokin:


« Последна редакция: Октомври 09, 2022, 20:09:26 от паралелепипед »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33851 -: Октомври 09, 2022, 20:07:50 »
Анонимус, съжалявам, може би няма да имам възможност да ти отговоря на въпросите, щото няма и начин, докато този мръсник е тук, да се разправям с него по друг начин.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33852 -: Октомври 09, 2022, 20:18:50 »
пише си
« Последна редакция: Днес в 20:11:40 от паралелепипед »
ама трябва да можеш и да четеш и да мислиш,
освен да претворяваш партийната линия на батетибойко в дела.


Така де, няма да оставим Полша беззащитна, а и някое левче към пенсиите от новите заеми е редно да има... :smokin:

ндаааа...

мерилото за корупция - един гербер - реве на глас срещу корупцията....

щото ви миришеше, че оттам можехте да гепнете, а не се получи, и ся вой?

имаш едно предупреждение, сега си изпроси второ

Интересно се е получило, с коментар в коментара от анонимен модератор, при това за нещо извън коментара. Вероятно ще има почтено и некорумпирано триене на неудобното мнение. И предупреждение за мнение без псувни и сходни изразни средства също е интересно и поучително. :smokin:

а да плямпаш за почетност точно ти....
бе какво се занимавам с теб
пускаш провокативен пост извън темата
само и само за да предизвикаш някого,
....я сега седмица ваканция.
трол.

« Последна редакция: Октомври 09, 2022, 20:25:52 от паралелепипед »

Неактивен die Hexe

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 245
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33853 -: Октомври 09, 2022, 20:40:05 »
Джузепе, ясно беше за кого си гласувал. Ясно е, че не ти пречат всички престъпления на малоумните курчовци, защото лелка ти ги подкрепяше, ти също. Заради действията им имаме сигурно 50 процента инфлация на храните (невиждана засега в други европейски страни), ще ни вкарат във война, но и това не ти пречи. Разбираемо. Важното е да вдигнат пенсията с пет процента.

Мен в момента ме интересува само едно: неутралитет за войната. После договор с Газпром, дългосрочен, за да имаме шанс за оцеляване. И надежда да доживеем до пенсия.

Всичко останало за мен е назад.

Добавка: на Калинчо коментарът само изречението за Полша ли беше или има изтрита част?

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33854 -: Октомври 09, 2022, 20:40:34 »
Quote (selected)
А аз седя и си мисля що така бе направихте.
Кои друже? Кои направихме така?
Може ли пониково? И какво точно направиХМЕ.
В подкрепа на твърдението ми, че аз нищо не крия и съм готов да отговарям и за действията си и за думите си, давам ти и жокер.
Аз отидох и въпреки че ми се виждаше по шик да гласувам за Възраждане, щото носят по бунтарски плам, пък и са по определени - поне на думи, щот на практика никой не ги знае до сега, та в крайна сметка пак!! реших да гласувам за БСП.
Сега очаквам пороят от простотии, но ще се постарая първо на теб, на твоите въпроси да отговоря, що съм такъв склеротично агресивен тъпанар.
Давай!
После, след като се разберем, пак определи КОЙ какво е НАПРАВИЛ.
И ЗАЩО, което е важно!
Става ли?
Няма пониково.
Течението е такова.
Няма да го спреш колкото и правилно или неправилно да гласуваш.
От теб или от мен не зависи.
Много сме дребни и незабелижими.
Добре да ти напомня.
СДС, Виденов го пропускаме по понятни причини, СДС, Крадлив Дедо, Станишев, Баце, Орешарски няма за какво да го споменаваме, Баце, К. Петков.
Е за кой от тях според теб трябваше да гласувам?
Прех цялото това време бях за гъби.
« Последна редакция: Октомври 09, 2022, 20:48:48 от AnonimusBG »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33855 -: Октомври 09, 2022, 20:45:28 »
ЗИП, няма билети. Ще изчакам малко. Знам аз кого дразня. Виждам че си ценител. А отдавна трябваше да се сетя да не коментирам изявленията на нервни хора. Уж сме грамотни всички, видяли малко свят.

ако продължиш да дразниш, сърди се след това сам на себе си. и не прехвърляй вината от болната на здравата глава.

това ти това го казвам за последен път.

и не, не съм изнервен, да гознаеш и да не разчиташ на това.

@ЗИП
не си прав за него, той и джиджи са в бясна надпревара кой ще напише по-неадекватен коментар в каквато и да е тема.
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33856 -: Октомври 09, 2022, 20:55:46 »
Quote (selected)
Ясно е, че не ти пречат всички престъпления на малоумните курчовци, защото лелка ти ги подкрепяше, ти също.
Ох, Хекси.
Пречеше ми, но вярвах и сега вярвам, че докато "лелка ми" им прави кворума, все има кой да ги попридържа, въпреки разпасаната ни команда.
Аз подкрепях и продължавам да вярвам, че трябваше да има парламент, с мандата на който и ще да е от тази шибана коалиция, само и само да няма ексцесии.
Като към това включвам и гоненето на дипломатите и договора с Газпром.
Уви, за тези /тези!/ двете не се получи - все пак, не мога да изисквам от лелка ми, с нейните 28 депутата, да се налага на всичко и всеки.
Що се отнася до мнението ти какво АЗ подкрепям, позволи ми при съмнения за някои мои решения и колебания по кой път да хвана - да се обръщам за съвет към теб.
Не безвъзмездно, разбира се, но ако си съгласна - ще съм щастлив да се консултирам с някой, знаещ как изглеждат работите по добре от мен - за самия мен.
Предварително ти благодаря.
О, да и веднага да ти блатодаря за 5-те % за пенсията ми.
За ракийката - няма, щото тя пък няма нищо общо с никой от благодетелите ми.
Оставете ми неспонсорирана поне нея, а?
 :think:
« Последна редакция: Октомври 09, 2022, 21:04:44 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33857 -: Октомври 09, 2022, 21:03:06 »
Quote (selected)
Е за кой от тях според теб трябваше да гласувам?
Не съм ти ментор друже, но би следвало да е ясно, че се гласува - тва първо,второ, избягват се разни интересни действия като не подкрепям никого и трето не се гласува за маргинали.
Нататък - цялото ветрило е твое и само ти си този, който ще си носи отговорност защо не е уцелил най малкото зло.
И ще мрънка против тези, които са гласували за другите.
Накрая - никога не можеш да решаваш че някой е капут, преди да го видиш на практика, че е такъв.
Като го видиш - преместваш се на друга партия.
Не става обаче да искаш от всеки - всичко.
Трябват и компромиси.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 843
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33858 -: Октомври 09, 2022, 21:05:40 »
Днес, есенес 2022 , да гласуваш за БСП на Нинова, чийто подпис стои под износа на оръжия и муниции с които се избиват руснаци, аз това не го разбирам.  :t2618: Мога и диагнози да поставям на такова раздвоение, но ще се въздържа.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2157
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33859 -: Октомври 09, 2022, 21:06:54 »
Георги Марков: Съдебната реформа трябва да отстрани Христо Иванов от себе си и да го прати на фронта
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?action=post;topic=1523.33780;last_msg=240372
Аз съгласен! :notworthy:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33860 -: Октомври 09, 2022, 21:15:27 »
Днес, есенес 2022 , да гласуваш за БСП на Нинова, чийто подпис стои под износа на оръжия и муниции с които се избиват руснаци, аз това не го разбирам.  :t2618: Мога и диагнози да поставям на такова раздвоение, но ще се въздържа.

e стига с тая мазна лъжа де, то бива бива ама верно никаква хигиена към източниците

дай един документ с подписа на нинова, че ми писна от седерастии и дееабабейщини.

не мога да я понасям ниновата, ама такава примитивна пропаганда срива всякаква комуникация.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33861 -: Октомври 09, 2022, 21:16:23 »
Георги Марков: Съдебната реформа трябва да отстрани Христо Иванов от себе си и да го прати на фронта
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?action=post;topic=1523.33780;last_msg=240372
Аз съгласен! :notworthy:

абсолютно.

всички мераклии да заставаме на страната на украйна - по един автомат и на фронта.

а не, както те си мислят, че ще прекарат войната в пропагандните роти дълбоко в тила.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33862 -: Октомври 09, 2022, 21:18:02 »
Quote (selected)
Мога и диагнози да поставям на такова раздвоение, но ще се въздържа.
Що бе, що да се въздържиш, ако искаш да ти подпиша индулгенция пред модераторите, че приемам научното определение за кретенизъм, приложено към скромната ми особа.
Ще помоля само за едно - да цитираш документа, с който се доказва избиването на руснаци.
Не на износ на оръжия изобщо, а точно това - което твърдиш.
Щото, би трябвало и на теб, макар и като уманитар да ти е ясно, че управлениена държавна администрация става по документи, не по друг начин.
И за да откажеш да подпишеш някакъв документ - трябва да имаш също черно на бяло, което не е направено с вестникарски изрезки, а с документи, че се опорочава законността на подписаното от съответния чиновник.
Ама на всички било ясно - нека е така.
Ама тогава да си подавала веднага оставката - абе айол, ай стига бе да го web@, аре сега я няма там лелка ми - изнася ли се оръжие, спря ли износа, кво стана бе многознайковци, кво се оправи, а?
Или ся ше ми ривети против синергика, а преди знаехте ли, че той ще определя наклона на плочата?
нали уж всички се барате многознайковци, шо тъй пропуснахте, че пак същото ще бъде, ама мааалко по зле, щото няма да има кой да ги спре поне със закана за разтуряне на седянката, а?
Кво предложихте друго?
На баба ми гъзъ!
Че ми и надничате в копанката, какво имало там!
 :piss!:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33863 -: Октомври 09, 2022, 21:18:42 »
Днес, есенес 2022 , да гласуваш за БСП на Нинова, чийто подпис стои под износа на оръжия и муниции с които се избиват руснаци, аз това не го разбирам.  :t2618: Мога и диагнози да поставям на такова раздвоение, но ще се въздържа.

e стига с тая мазна лъжа де, то бива бива ама верно никаква хигиена към източниците

дай един документ с подписа на нинова, че ми писна от седерастии и дееабабейщини.

не мога да я понасям ниновата, ама такава примитивна пропаганда срива всякаква комуникация.

Нека да няма подпис.
Това нещо променя ли фактически?

Неактивен die Hexe

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 245
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33864 -: Октомври 09, 2022, 21:20:51 »
Олди, тоест, според тебе золумите щяха да са още повече без нея?
Аз мисля, че не. И само времето не им стигна за по-жестоки изпълнения.

Няма как да знаем кой от двама ни е прав.
Но я так думаю.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33865 -: Октомври 09, 2022, 21:23:30 »
Днес, есенес 2022 , да гласуваш за БСП на Нинова, чийто подпис стои под износа на оръжия и муниции с които се избиват руснаци, аз това не го разбирам.  :t2618: Мога и диагнози да поставям на такова раздвоение, но ще се въздържа.

e стига с тая мазна лъжа де, то бива бива ама верно никаква хигиена към източниците

дай един документ с подписа на нинова, че ми писна от седерастии и дееабабейщини.

не мога да я понасям ниновата, ама такава примитивна пропаганда срива всякаква комуникация.

Нека да няма подпис.
Това нещо променя ли фактически?

абсолютно.

след като се черпи някакво право от твърдението, че има такъв подпис,
то липсата на подписа означава, че?...
 
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33866 -: Октомври 09, 2022, 21:25:28 »
Quote (selected)
Нека да няма подпис.
Това нещо променя ли фактически?
Докажи, с документи, че е така и веднага ше те възвеличаят наместо Костя - ти ще си!
Преди време, когато пак и пак и пак се дискутираше този въпрос, бяха изброени един куп агенции - от ДАНС и нататък, които дават мнение дали може или не да се изнесе оръжие и за къде може, за къде не.
Всички, всички викат МОЖЕ с подписите си, лелка ми, разголва цица като Жана д'Арк и вика - НьЕ, не може!
Мукта, а на това каква е диагнозата?
Моля те, направи ми услуга!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33867 -: Октомври 09, 2022, 21:26:20 »
Quote (selected)
Накрая - никога не можеш да решаваш че някой е капут, преди да го видиш на практика, че е такъв.
Като го видиш - преместваш се на друга партия.
Не става обаче да искаш от всеки - всичко.
Трябват и компромиси.
Аз компромисите ги направих в самото начало.
И се нагледах на капути също тогава.
Имах нещастието да ги видя що за стока са.
Слава Богу моята алчност ме дръпна от тях.
Още не се бяха докопали до това което докопаха след няколко години.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33868 -: Октомври 09, 2022, 21:30:58 »
Quote (selected)
Нека да няма подпис.
Това нещо променя ли фактически?
Докажи, с документи, че е така и веднага ше те възвеличаят наместо Костя - ти ще си!
Преди време, когато пак и пак и пак се дискутираше този въпрос, бяха изброени един куп агенции - от ДАНС и нататък, които дават мнение дали може или не да се изнесе оръжие и за къде може, за къде не.
Всички, всички викат МОЖЕ с подписите си, лелка ми, разголва цица като Жана д'Арк и вика - НьЕ, не може!
Мукта, а на това каква е диагнозата?
Моля те, направи ми услуга!

Какви документи, какви пет лева.

"Рыбарь": Тази нощ украински самолет натовари оръжия и боеприпаси от летището в Бургас
https://glasove.com/novini/rybary-tazi-nosht-ukrainski-samolet-natovari-orazhiya-i-boepripasi-ot-letishteto-v-burgas

Най-вероятно ще ги кара в Шри Ланка.
Няма документи за Украйна все пак.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7742
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33869 -: Октомври 09, 2022, 21:31:14 »
Днес, есенес 2022 , да гласуваш за БСП на Нинова, чийто подпис стои под износа на оръжия и муниции с които се избиват руснаци, аз това не го разбирам.  Мога и диагнози да поставям на такова раздвоение, но ще се въздържа.

e стига с тая мазна лъжа де, то бива бива ама верно никаква хигиена към източниците

дай един документ с подписа на нинова, че ми писна от седерастии и дееабабейщини.

не мога да я понасям ниновата, ама такава примитивна пропаганда срива всякаква комуникация.

Нека да няма подпис.
Това нещо променя ли фактически?

"чийто подпис стои, ама нека да го няма" - липсата на това нещо подписа променя всичко.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33870 -: Октомври 09, 2022, 21:32:52 »
Олди, тоест, според тебе золумите щяха да са още повече без нея?
Аз мисля, че не. И само времето не им стигна за по-жестоки изпълнения.

Няма как да знаем кой от двама ни е прав.
Но я так думаю.
И аз мисля така.
Опитаха се БСП да направят нещо, обаче още първата седмица цъфна киревщината, после всеки ден в подкрепа на правителството беше пирон в ковчега на мамковината.
Не очаквах че чалгаря ще излезе по-читав от Нинова и пръв ще ритне менчето.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7742
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33871 -: Октомври 09, 2022, 21:33:16 »
Какви документи, какви пет лева.

"Рыбарь": Тази нощ украински самолет натовари оръжия и боеприпаси от летището в Бургас
https://glasove.com/novini/rybary-tazi-nosht-ukrainski-samolet-natovari-orazhiya-i-boepripasi-ot-letishteto-v-burgas

Най-вероятно ще ги кара в Шри Ланка.
Няма документи за Украйна все пак.
ми такива, документални. или си мислиш, че документи за полета и товара липсват?

нататък сме го диплили - кой какво разрешава, може ли или не може да се реекспортира, кой отговаря за излавянето на евентуалния реекспорт. не е нинова - нито сега, нито като беше министърка.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33872 -: Октомври 09, 2022, 21:33:55 »
Днес, есенес 2022 , да гласуваш за БСП на Нинова, чийто подпис стои под износа на оръжия и муниции с които се избиват руснаци, аз това не го разбирам.  Мога и диагнози да поставям на такова раздвоение, но ще се въздържа.

e стига с тая мазна лъжа де, то бива бива ама верно никаква хигиена към източниците

дай един документ с подписа на нинова, че ми писна от седерастии и дееабабейщини.

не мога да я понасям ниновата, ама такава примитивна пропаганда срива всякаква комуникация.

Нека да няма подпис.
Това нещо променя ли фактически?

"чийто подпис стои, ама нека да го няма" - липсата на това нещо подписа променя всичко.

Ъхъ
Попитай тези които ги убиват без този подпис какво мислят за него.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9591
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33873 -: Октомври 09, 2022, 21:35:08 »
Нещо бая сте се изнервили. Не само тук. Всички нерва ги тресе, напрегнати, зли, хапещи, злъчни...
Облъчват ли ни, тровят ли ни с кемтрейлс, психоатаки ли ни правят, психотропни оръжия ли използват, високи енергии ли слизат и не ги понасяме....
За.ете войната, курчовците и кукурсулките...
Ние ще се изтрепем един друг. Целта е постигната.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7742
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33874 -: Октомври 09, 2022, 21:36:28 »
Олди, тоест, според тебе золумите щяха да са още повече без нея?
Аз мисля, че не. И само времето не им стигна за по-жестоки изпълнения.
убеден съм, че ако тея тричките - пп, дб и итн - можеха да се сдушат без бсп /сиреч ако имаха 121 депутата/, вече щяхме да сме във война с русия. и тва танкове, оръдия - сичко щеше вече да е на фронта. плюс некой и друг батальон доброволци.

ти лекинко пропускаш, че изцепките на кирчу си бяха изцепки на кирчу в негово солово качество. а в колективно такова простотиите бяха възпирани именно от бсп.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33875 -: Октомври 09, 2022, 21:36:35 »
Какви документи, какви пет лева.

"Рыбарь": Тази нощ украински самолет натовари оръжия и боеприпаси от летището в Бургас
https://glasove.com/novini/rybary-tazi-nosht-ukrainski-samolet-natovari-orazhiya-i-boepripasi-ot-letishteto-v-burgas

Най-вероятно ще ги кара в Шри Ланка.
Няма документи за Украйна все пак.
ми такива, документални. или си мислиш, че документи за полета и товара липсват?

нататък сме го диплили - кой какво разрешава, може ли или не може да се реекспортира, кой отговаря за излавянето на евентуалния реекспорт. не е нинова - нито сега, нито като беше министърка.

Сертификатът за краен потребител естествено нищо не значи за теб.
А ако го има и са го нарушили що им товарят самолетите пак?
Или го няма щото Нинова не знае кво е това?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33876 -: Октомври 09, 2022, 21:36:48 »
Quote (selected)
Олди, тоест, според тебе золумите щяха да са още повече без нея?
Да!
Па я так думаю.
И щото викаш, че няма как да знаем ка щяло да бъде - бих те помолил да видиш година, две пет назад, по руските канали / е хайде , мисля че преди три години/ се пускаха информации че срещу Донецк и Луганск се използват български боеприпаси. Тогава още нямаше официална война.
Тук Асол може и да внесе точност, но ако се напъна и аз ще изкопам клиповете.
Къф ми е пойнта - че си се изнасяха, ама ние не знаехме. Само че тогава - мърморене, сега - аууу, апокалипсис!
Ми не, не е морално, само че писах вече - няма морал в тази игра, има правила, ако искаш ги спазвай, ако не - и без теб ще се оправят, че даже и по добре, щото нали сама чуваш - и мутрата и Ристю и турците, че и ПП са за военна помощ и както сама забелязваш - става по зле.
По добре не стана, не ли?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7742
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33877 -: Октомври 09, 2022, 21:40:51 »
Сертификатът за краен потребител естествено нищо не значи за теб.
А ако го има и са го нарушили що им товарят самолетите пак?
Или го няма щото Нинова не знае кво е това?

айде да престанеш с простотиите. и да отговориш по точки:
1. кой е отговорен за нарушението на сертификата, сиреч кой трябва да го установи.
2. този, дето трябва да го установи това нарушение от т.1, свършил ли си е работата.
3. ако този от т.2 си е свършил работата, каква рецензия е дал.

ако не знаеш, министърит на икономиката подписва последен. всички тези, дето трябва да се грижат за разните нарушения, са дали мненията си преди него.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33878 -: Октомври 09, 2022, 21:44:03 »
Quote (selected)
Олди, тоест, според тебе золумите щяха да са още повече без нея?
Да!
Па я так думаю.
И щото викаш, че няма как да знаем ка щяло да бъде - бих те помолил да видиш година, две пет назад, по руските канали / е хайде , мисля че преди три години/ се пускаха информации че срещу Донецк и Луганск се използват български боеприпаси. Тогава още нямаше официална война.
Тук Асол може и да внесе точност, но ако се напъна и аз ще изкопам клиповете.
Къф ми е пойнта - че си се изнасяха, ама ние не знаехме. Само че тогава - мърморене, сега - аууу, апокалипсис!
Ми не, не е морално, само че писах вече - няма морал в тази игра, има правила, ако искаш ги спазвай, ако не - и без теб ще се оправят, че даже и по добре, щото нали сама чуваш - и мутрата и Ристю и турците, че и ПП са за военна помощ и както сама забелязваш - става по зле.
По добре не стана, не ли?

Има една морална страна.
Нинова е като к***а.
Ни тако, ни вако.
Важното е да и е добре в правителството.
Да напомням ли че стискаше мандата за да може Кирчо да впише Уестингхауз в Козлодуй въпреки мнението на специалистите по ТЕ и ЯЕ в последния момент.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33879 -: Октомври 09, 2022, 21:45:19 »
Quote (selected)
убеден съм, че ако тея тричките - пп, дб и итн - можеха да се сдушат без бсп /сиреч ако имаха 121 депутата/, вече щяхме да сме във война с русия. и тва танкове, оръдия - сичко щеше вече да е на фронта. плюс некой и друг батальон доброволци.

Това не си ти Онци!
Естествено ако ПП и ДБ имаха 121 депутата щяхме вече да сме на фронта.
В една друга вселена/струна може и да е така, ама тук не.
Нямаха 121 и Нинова, не БСП, а Нинива еднолично ги крепеше до края.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33880 -: Октомври 09, 2022, 21:49:57 »
Quote (selected)
и мутрата и Ристю и турците, че и ПП
Забравих, че май и Янев.
Я да сметнем - 197 гласа за износ, 53 против.
Бааасимаата!
Нинова да земе се гръмне, а?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7742
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33881 -: Октомври 09, 2022, 21:50:51 »
Естествено ако ПП и ДБ имаха 121 депутата щяхме вече да сме на фронта.
В една друга вселена/струна може и да е така, ама тук не.
Нямаха 121 и Нинова, не БСП, а Нинива еднолично ги крепеше до края.
първо, ще имате прекрасния шанс още другата седмица да им се насладите. убеден съм, че нема да пропуснат да започнат именно с това. кирчу, ицу и боко в компанията на янев и черночичов.

така че да, честит ви фронт. на всички малоумници, подкрепили 'евроатлантическите ценности' на герб, пп, дб, дпс и янев. и този фронт щеше да е факт преди не знам си колко си време, ако не беше уплахът на кирчу именно от нинова, която отсече, че ха са гласували военна помощ, ха си е тръгнала от правителството. или и това сварихте да забравите?

второ, крепеше ги бсп. имаше разните му там решения на колективните органи.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #33882 -: Октомври 09, 2022, 21:51:18 »
Сертификатът за краен потребител естествено нищо не значи за теб.
А ако го има и са го нарушили що им товарят самолетите пак?
Или го няма щото Нинова не знае кво е това?

айде да престанеш с простотиите. и да отговориш по точки:
1. кой е отговорен за нарушението на сертификата, сиреч кой трябва да го установи.
2. този, дето трябва да го установи това нарушение от т.1, свършил ли си е работата.
3. ако този от т.2 си е свършил работата, каква рецензия е дал.

ако не знаеш, министърит на икономиката подписва последен. всички тези, дето трябва да се грижат за разните нарушения, са дали мненията си преди него.

Това че не зная кой е отговорен, не значи че няма отговорни.
А това че Корнелия подписва последна въобще не я оправдава, а напротив.
Значи че тя се е запознала с мненията на специалистите и е съгласна.
Нали не искаш да кажеш че тя прото си слага парафа.
И след като е нарушен сертификата(ако го има) според теб трябва ли да се продава продукцията на нарушителя?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33883 -: Октомври 09, 2022, 21:56:11 »
Quote (selected)
първо, ще имате прекрасния шанс още другата седмица да им се насладите. убеден съм, че нема да пропуснат да започнат именно с това. кирчу, ицу и боко в компанията на янев и черночичов.
Прав си, ще имаме възможността скоро да го поемем целия.
За което няма да забравим да благодарим на Нинова, щото ако януари-февруари беше разтурила седянката сега щеше да е друго.
По-лошо или добро не знам, но щеше да различно и самата БСП щеше да има право на глас, не като сега да е в статистическата грешка при новви избори.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7742
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33884 -: Октомври 09, 2022, 21:56:39 »
Сертификатът за краен потребител естествено нищо не значи за теб.
А ако го има и са го нарушили що им товарят самолетите пак?
Или го няма щото Нинова не знае кво е това?

айде да престанеш с простотиите. и да отговориш по точки:
1. кой е отговорен за нарушението на сертификата, сиреч кой трябва да го установи.
2. този, дето трябва да го установи това нарушение от т.1, свършил ли си е работата.
3. ако този от т.2 си е свършил работата, каква рецензия е дал.

ако не знаеш, министърит на икономиката подписва последен. всички тези, дето трябва да се грижат за разните нарушения, са дали мненията си преди него.

Това че не зная кой е отговорен, не значи че няма отговорни.
А това че Корнелия подписва последна въобще не я оправдава, а напротив.
Значи че тя се е запознала с мненията на специалистите и е съгласна.
Нали не искаш да кажеш че тя прото си слага парафа.
И след като е нарушен сертификата(ако го има) според теб трябва ли да се продава продукцията на нарушителя?
айде да не се правиш на три и половина. къде бе, къде видя нарушител? или по-точно защо си сигурен, че разните му там разузнавателни и контраразузнавателни служби са установили такъв?

ти още малко и ще почнеш да искаш от нинова да ходи и да арестува провинилите се. айде да се озаптите малко, а? както неколкократно писах, не можеш да държиш бсп и нинова в частност отговорни за всичко, след като им е гласувано минимално доверие във вида на трети/четвърти партньор. нема начин.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33885 -: Октомври 09, 2022, 21:56:54 »
Quote (selected)
Значи че тя се е запознала с мненията на специалистите и е съгласна.
А с кой да е съгласна - с тебе ли?
ми дай и доказателство, че е нарушен сертификата, ама не на нея, а на прокуратурата и прокуратурата като се произнесе - да, верно, ти ще станеш национален герой бе човеко.
А пък Нинова може и да падне ничком и да не стане повече. Сички доволни.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33886 -: Октомври 09, 2022, 22:00:06 »
Quote (selected)
За което няма да забравим да благодарим на Нинова, щото ако януари-февруари беше разтурила седянката сега щеше да е друго.
Еее, друже, това ако беше...то май само в българския има такива времена - щял съм бил да бъда ...
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7742
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33887 -: Октомври 09, 2022, 22:00:31 »
Quote (selected)
първо, ще имате прекрасния шанс още другата седмица да им се насладите. убеден съм, че нема да пропуснат да започнат именно с това. кирчу, ицу и боко в компанията на янев и черночичов.
Прав си, ще имаме възможността скоро да го поемем целия.
За което няма да забравим да благодарим на Нинова, щото ако януари-февруари беше разтурила седянката сега щеше да е друго.
По-лошо или добро не знам, но щеше да различно и самата БСП щеше да има право на глас, не като сега да е в статистическата грешка при новви избори.
и кое според теб щеше да е другото? напротив, все същото щеше да е. обаче като плюс щеше да имаш срутен бизнес, срутен туризъм, неиндексирани пенсии и т.н.

и бсп щеше да е виновна за това. точно както сега славчувците го отнесоха.

баси. бсп вдигна пенсиите на осемстотин хиляди пенсионери. за благодарност получи под двеста хиляди гласа. ако и това не бяха успели да направят, щяха наистина да са както бяха желанията на лекето добрево - да се борят за влизане.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7742
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33888 -: Октомври 09, 2022, 22:01:55 »
ми дай и доказателство, че е нарушен сертификата, ама не на нея, а на прокуратурата и прокуратурата като се произнесе - да, верно, ти ще станеш национален герой бе човеко.

по-интересно ще е да даде доказателство, че данс /или която там служба трябва/ са знаели за нарушаването на сертификата и са си траели, че са и одобрили следващите износи.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 843
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33889 -: Октомври 09, 2022, 22:16:03 »
Май ритнах кошер ? А ? Абнормна реакция на една забележка, толкова абнормна че сами да си отговорите за Нинова - подписала или не подписала, в братска коалиционна прегръдка с Простото и Ококорения Гей , с детето в САЩ , абсолютна подлога на Козяк 16 ! "Има ли подпис !! Подпис има лииии ?? " Тези крясъци дават сами моралната диагноза на издаващите ги. Ще издам тайна, заклевам се в здравето на семейството си. През 2017 гласувах за БСП. Направих си труд да ида до Париж и вотнах в амбасадата , вот абсолютен антигерб. За първи и последен път...Та нервните викове "Документ, имаш ли документ ?? " ми припомнят сцената от "Вилна Зона"където Минчо /Наум Шопов/ крещи на Первазов /Антон Карастоянов/ , карат се за терен , накрая стигат до побой и насилие - "Документ, документ имаш ли ?? Съдът на документи ли ще вярва или на свидетели ?? Да ти пикая на свидетелите !" https://www.youtube.com/watch?v=E3ZiwiMwuG0  8 ма-10 мин. Гледайте българската класика !  :nuts: Ще се познаете...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33890 -: Октомври 09, 2022, 22:17:51 »
От цялата тази дандания, най ме е яд, че всички си мислят - тоа целива гъзъ на Нинова.
Ще взема да намеря поне няколкото си поста в които съм писал, че когато Нинова стане по вредна отколкото полезна - шут в гъзъ и да идва следващият.
Апропо, следващият ще е Георги Свиленски.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 843
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33891 -: Октомври 09, 2022, 22:26:57 »
И кво Свиленски ? С него ще настъпи моралния катарзис ? Или пак ще рецитираме  "Мен хулите не ме смущават,

врагът с които те покри —

аз знам, аз вярвам, че си права,

когато съгрешиш дори!"  :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33892 -: Октомври 09, 2022, 22:31:26 »
Quote (selected)
За което няма да забравим да благодарим на Нинова, щото ако януари-февруари беше разтурила седянката сега щеше да е друго.
Еее, друже, това ако беше...то май само в българския има такива времена - щял съм бил да бъда ...
Онци почна, аз само доразвих акото и стана по-миризливо. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33893 -: Октомври 09, 2022, 22:36:43 »
Муктааа, Мукта, вилна зона я повтаряха наскоро, но и без нея помня сцената.
Ами да, Мукта, ти в какъв свят живееш?
Правото не работи с морал. Администрацията не работи с морал. Ти като се трепеш толкова, Хипократовата клетва задължава ли те за морал към пациента?
Само внимавай - виж добре за какво те питам.
И защо тогава всичките ми говорите за морал?
Институциите работят със закони.
Ако нещо не е морално - трябва да се промени закона, за да се признае моралната норма като съществуваща в правния мир и да се прилага от всички този закон с този морал, който всички са приели.
Не можеш да обвиняваш адвоката, че защитава престъпника, щото адвоката е чиновник комуто работата е точно такава.
Не можеш да обвиняваш  държавния чиновник, че е постъпил законно, но не и морално, нямаш такова право, не можеш да искаш от него друго!
Че те половината от висшите американски чиновници като се пенсионират и почват да си признават че са насрали работата - Колин Пауъл какво направи с прахчето? Колко хора загинаха?
Май над милион вече. Ама това айде е мръсна пряка лъжа.
А "лелка ми", като няма нито един документ като доказателство - какво да направи?
И другата опция - изрепчва се - мноо морално и кво?
Оръжието спира?
Става национална светиня и народецът /също толкова морален  :crying_with_laughter-3302:/ започва да я следва и ебава мамката на неморалните?
Мммооолим?
Че те се трепят от 5 години за шибаните пенции и когато успяха най накрая, щото и коалицията бе такава - куркапанът дебнеше отсекъде - кво стана?
Темата е безкрайна.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33894 -: Октомври 09, 2022, 22:38:35 »
Quote (selected)
И кво Свиленски ?
Нищо, просто информирам оПществеността, щот ноо развЪлнувана от Корни и не мой заспа без яснота.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7742
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33895 -: Октомври 09, 2022, 22:39:58 »
Май ритнах кошер ? А ? Абнормна реакция на една забележка, толкова абнормна че сами да си отговорите за Нинова - подписала или не подписала, в братска коалиционна прегръдка с Простото и Ококорения Гей , с детето в САЩ , абсолютна подлога на Козяк 16 ! "Има ли подпис !! Подпис има лииии ?? " Тези крясъци дават сами моралната диагноза на издаващите ги. Ще издам тайна, заклевам се в здравето на семейството си. През 2017 гласувах за БСП. Направих си труд да ида до Париж и вотнах в амбасадата , вот абсолютен антигерб. За първи и последен път...Та нервните викове "Документ, имаш ли документ ?? " ми припомнят сцената от "Вилна Зона"където Минчо /Наум Шопов/ крещи на Первазов /Антон Карастоянов/ , карат се за терен , накрая стигат до побой и насилие - "Документ, документ имаш ли ?? Съдът на документи ли ще вярва или на свидетели ?? Да ти пикая на свидетелите !" https://www.youtube.com/watch?v=E3ZiwiMwuG0  8 ма-10 мин. Гледайте българската класика !  :nuts: Ще се познаете...
виж ся, когато се изцепиш, че нщо е станало с нечий подпис, и тая ти изцепка е тотална лъжа, нема кво да се гордееш, че си 'ритнал кошер'. ритнал си си тъпотата.

а когато след теб един друг почне 'ама то дали има подпис, дали няма' - миризмата става не съвсем като от теменужки. да.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33896 -: Октомври 09, 2022, 22:42:36 »
Лелката можеше да не представя пунктири за червени линии.
Карай, добро или нищо.
*********   ✹    *********

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33897 -: Октомври 09, 2022, 22:43:07 »
БСП отдавна са част от евроатлантическото либерално мнозинство. Почти нямат разлики с останалите. Имитират русофилски симпатии, заради възрастните си гласоподаватели. А това дали Нинова е подписала или неподписала няма никакво значение - оръжието си отива в Украйна.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33898 -: Октомври 09, 2022, 22:46:39 »
Лелката можеше да не представя пунктири за червени линии.
Карай, добро или нищо.
Чел си ми мислите, ще трябва да сменям станиолената шапчица че тая явно вече не действа. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #33899 -: Октомври 09, 2022, 22:46:57 »
Вие сега какво, в бизнес ли се специализирахте? Ами сложете камера, да се вижда какво подписва министъра. И да се изповядва всеки ден публично.