Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 00:51:27

Автор Тема: Скрижалите на Джорджия  (Прочетена 34102 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #240 -: Октомври 13, 2022, 15:53:54 »
Трудно би разбрал какво аз съм разбрала.
Моите разбирания се базират на огромно количество премляна информация
Важното , че ти не си разбрал нищо, след като  се опитваш да си интересен.

щом опря до лични нападки, ясна е работата.

силно се съмнявам, че си премляла каквото и да е количество  информация. ако го беше направила, сега нямаше да водим този спор.

та от тук нататък бъди много внимателна в квалификациите си.

и пак да попитам -- какъв е капацитетът на baltic pipe и какви са запасите на норвегия от природен газ?
the lamers club honourable member …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #241 -: Октомври 13, 2022, 17:23:30 »
А аз те питам какво значение има това за цялата концепция.
И върху капацитетът на газа от тръбопроводите ли се гради концепцията на Мейсън в статиите?
Ти това ли проумя? Прочетете  двата първи абзаца, и ти „светна крушката„ пред очите?   :crying_with_laughter-3302:
Принце, принцее, дори и наготово сервирана информация да не си в състояние да смелиш? Нима?
Или саботираш с глупави похвати.
Темата за Интермарето е стара. Давала съм материали, изобличаващи я още в старият форум.
Какво се опитваш да замажеш?
Да гледам болта, а да не виждам танка?
Сжалявам, ако си заложил на този проект. Той по презумпция е мъртвороден. Но на тези, които стоят зад реализирането на Третият Райх, трябва да им се даде възможност отново да се проявят, за да си получат своето заслужено наказание.
И Украйна е само прелюдието.

Но моля те! Колко бил дебитът...
Ще се разплача! От умиление



Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #242 -: Октомври 13, 2022, 17:46:38 »
А аз те питам какво значение има това за цялата концепция.

И върху капацитетът на газа от тръбопроводите ли се гради концепцията на Мейсън в статиите?

има огромно значение, защото ако мейсън твърди, че икономиката на полша ще замества германската и тази икономика ще се крепи на един тръбопровод от норвегия, първият въпрос, който трябва да си зададеш е има ли норвегия капацитет да захрани и да крепи (повтарям - да крепи) икономика с мащабите на немската? и недей да питаш защо немската.

защото ако отговорът на този въпрос е „не“, цялата концепция на тиери мейсън остава единствено едно мисловно упражнение.

толкова за концепциите и образното мислене.

да поговорим сега за идеите за триморието - това, че е стара и че сте давали информация за нея, не означава нищо.

аз ви питам, да ви го кажа директно, как виждате практическата реализация на тази идея? поименно, ако може. ако не, съм съгласен и по точки.

Сжалявам, ако си заложил на този проект. Той по презумпция е мъртвороден. Но на тези, които стоят зад реализирането на Третият Райх, трябва да им се даде възможност отново да се проявят, за да си получат своето заслужено наказание.

вие можете ли да осмисляте писан текст?! къде видяхте, че съм заложил на този проект? аз се опитвам деликатно да ви покажа как да разберете, че този проект няма да го бъде, вие започвате да плюете по мен? май този, който не разбира сте вие, а не аз.

чела, недочела, спряла на първо ниво и мисли, че всички останали са под нея.

от тук нататък минавате в категорията „чукча-писатель“.
the lamers club honourable member …

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #243 -: Октомври 13, 2022, 18:07:47 »
Quote (selected)
има огромно значение, защото ако мейсън твърди, че икономиката на полша ще замества германската и тази икономика ще се крепи на един тръбопровод от норвегия, първият въпрос, който трябва да си зададеш е има ли норвегия капацитет да захрани и да крепи (повтарям - да крепи) икономика с мащабите на немската? и недей да питаш защо немската.
То, ако Норвегия имаше капацитет, нямаше цената да скочи до небесата. По новите цени Норвегия изнася газ за 100 млд и то с голям напън.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #244 -: Октомври 13, 2022, 18:54:10 »
Quote (selected)
има огромно значение, защото ако мейсън твърди, че икономиката на полша ще замества германската и тази икономика ще се крепи на един тръбопровод от норвегия, първият въпрос, който трябва да си зададеш е има ли норвегия капацитет да захрани и да крепи (повтарям - да крепи) икономика с мащабите на немската? и недей да питаш защо немската.
То, ако Норвегия имаше капацитет, нямаше цената да скочи до небесата. По новите цени Норвегия изнася газ за 100 млд и то с голям напън.

ами обясни го на алиса, защото тя се е вторачила в тази концепция и громи всеки, който изрази даже и минимален скептицизъм към нея, че се опитва и да бъде язвителна. щяла била да се разплаче.
the lamers club honourable member …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #245 -: Октомври 13, 2022, 19:40:57 »
Принце, стига си досаждал, ами вземи прочети статията. И двете
Там пише, че Полша играе срещу Германия, и че Интермаре няма да има никакви контакти със западната част на Европа.
Откъде си измисли, че Полша ще замества Германия в ЕС?
Финито ЕС
Западната част на ЕС по мое мнение ще отиде към Англия.
Източната част на ЕС отива към САЩ чрез Интермарето.
Делят си Европа.
Но без кръчмаря.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #246 -: Октомври 13, 2022, 20:15:12 »
Принце, стига си досаждал, ами вземи прочети статията. И двете
Там пише, че Полша играе срещу Германия, и че Интермаре няма да има никакви контакти със западната част на Европа.
Откъде си измисли, че Полша ще замества Германия в ЕС?
Финито ЕС
Западната част на ЕС по мое мнение ще отиде към Англия.
Източната част на ЕС отива към САЩ чрез Интермарето.
Делят си Европа.
Но без кръчмаря.

досадната сте вие, не аз.

Если раньше в ЕС доминировала немецкая промышленность, использующая дешёвый российский газ, то теперь в нём будет доминировать Польша, использующая норвежский газ.

Премьер-министр Польши Матеуш Моравецкий триумфально заявил на церемонии открытия: «Эпоха российского газового господства подходит к концу, эпоха, которая была отмечена шантажом, угрозами и вымогательством»

това какво означава според вас? и кой го е написал? имате ли нужда джиджи да ви преведе горните две изречения?!

само две са, да знаете. даже второто е без значение, понеже е поредното полско изхвърляне върху пясък.
the lamers club honourable member …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #247 -: Октомври 13, 2022, 20:32:00 »
Ние за статията на Т.Мейсън ли говорим, или за изказването на някакъв поляк?
Ти наистина ли имаш проблем с разбирането на материала?
Аз няма да ти обяснявам дума по дума какво значи цялата статия.
Седни чети ред по ред, и не пиши глупости

Щото на мен през шундата ми е колко си разбрал
Като не можеш, не можеш
То не е за всеки.


« Последна редакция: Октомври 13, 2022, 20:45:50 от Алиса »

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #248 -: Октомври 13, 2022, 20:43:50 »
Ние за статията на Т.Мейсън ли говорим, или за изказването на някакъв поляк?
Този Т.Мейсън да не наместник на Господ на Земята, че трябва да му вярваме?
Между другото е малко пИдал.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #249 -: Октомври 13, 2022, 20:47:19 »
Един от най информираните пишещи, и добре познаващ отвътре кухнята на ЕС.
Не за пръв път съм поставяла статиите му тук.
За обсъждане - не са били обсъждани.
Капацитетът на форума не е на това ниво.
Тук имаме проблем с разбирането на това, което пише. За обсъждане не можем и да си помислим
« Последна редакция: Октомври 13, 2022, 20:53:38 от Алиса »

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #250 -: Октомври 13, 2022, 20:53:13 »
Един от най информираните пишещи, и добре познаващ отвътре кухнята на ЕС.
Не за пръв път съм поставяла статиите му тук.
За обсъждане - не са били обсъждани.
Капацитетът на форума не е на това ниво.
Че той от 15 години не живее в Европа. Какъв познавач може да е той?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #251 -: Октомври 13, 2022, 20:55:18 »
Един от най информираните пишещи, и добре познаващ отвътре кухнята на ЕС.
Не за пръв път съм поставяла статиите му тук.
За обсъждане - не са били обсъждани.
Капацитетът на форума не е на това ниво.
Че той от 15 години не живее в Европа. Какъв познавач може да е той?

Последните му статии гледам са от Франция.
Работил  за френското правителство

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #252 -: Октомври 13, 2022, 20:55:24 »
Ние за статията на Т.Мейсън ли говорим, или за изказването на някакъв поляк?
Ти наистина ли имаш проблем с разбирането на материала?
Аз няма да ти обяснявам дума по дума какво значи цялата статия.
Седни чети ред по ред, и не пиши глупости

Щото на мен през шундата ми е колко си разбрал
Като не можеш, не можеш
То не е за всеки.

явно вие не можете, нали говорим за междуморието? тиери мейсон обяснява какво е това и нищо повече. повечето идва от ващите интерпретации.

не разбирам за какво се пудрите, след като и двамата сме на мнение, че няма да стане.

и на мен ми е през пенем-а какво и колко сте разбрала, стига да не използвате лични нападки.

аман вече от дънинг-крюгери в този форум.
the lamers club honourable member …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #253 -: Октомври 13, 2022, 21:07:58 »
Е какво няма да става.
Интермарето си е в действие.
В Украйна се бие полската армия, ние даваме оръжие, останалите бивши соцстрани също. За какво мислиш, и кои точно ? Ами ангажираните с този проект. Беше ли Тръмп на срщата във Варшава? Беше. Бие ли се Блакуотър чиито основател е Принс, приближен на Тръмп ли, на Буш ли,  в Украйна - бие се.
Кое няма да стане? То става . Пред нашите очи.
Всичко си върви по план и разписание
Просто ние гледаме само Украйна, т.е. храста, а не виждаме гората зад нея.
С кого се споразумя Путин в Женева за Източна Европа? С Байдън.
Кой стои зад нацизма в Украйна? Бушовата група от Републиканската партия. Затова и Блакуотър се бият в Украйна, а не АНТИФА. Т.Е. крайнодесните, а не крайнолевите.
Кажи ми после, че БСП са леви.. :)))
« Последна редакция: Октомври 13, 2022, 21:37:27 от Алиса »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #254 -: Октомври 13, 2022, 21:19:41 »
Е какво няма да става.

Интермарето си е в действие.

В Украйна се бие полската армия, ние даваме оръжие, останалите бивши соцстрани също. За какво мислиш, и кои точно ? Ами ангажираните с този проект. Беше ли Тръмп на срещата във Варшава? Беше. Бие ли се Блакуотър, чиито основател е Принс, приближен на Тръмп в Украйна - бие се.

Кое няма да стане? То става. Пред нашите очи.

Всичко си върви по план и разписание

как мислиш ще завърши войната в украйна?

защото и аз мисля, че руснаците не са започнали както могат.

тук ти намекнаха нещо - за вътрешното езеро. вземи помисли, ако можеш какво означава това. ама надали.
the lamers club honourable member …

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #255 -: Октомври 13, 2022, 21:24:01 »
Вътрешното езеро е друга история, друга война, която ще се развие ако не всеки момент, то по късно.
Прочети горният пост, че го дописвах

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #256 -: Октомври 16, 2022, 15:11:49 »
Припомням ви за злополучният Яценюк, за да ви обърна внимание, че схемите са едни и същи. Площадни революции, парламентарни кризи, унищожаване на силните партии чрез обвинения в корупция, чрез обединен „демократичен“ обръч срещу тях, чрез методите на демонизиране, остракиране и раздробяване. Следва инсталиране на управляеми кукли, които често се подменят, за да се замаже отговорността, когато има драстични решения. Следва разграждане на държавността, за да се изтрие инстинктът за национално съхранение. Следва вземане под контрол на службите за сигурност и подготовка на властовия ресурс за извънгабаритни решения и действия.
https://glasove.com/komentari/za-tehnologiite-i-stsenariite

Това ме присети за Plan Verde на Фухимори.

In summary, some of the main objectives of Plan Verde were as follows:

    The establishment of a neoliberal nation led by the armed forces similar to Chile
    Increased prevention of drug trafficking to appease the United States government
    Control of mass media in Peru through a System of Control, Security and Propaganda that was to be "the equivalent of a Gestapo", projecting an atmosphere of self-censorship in Peru
    Limiting population growth through the sterilization and "total extermination" of impoverished Peruvians


Darkness comes to light and now theTruth unfold
Half of the story has never been told
Secret society of the skull and bones
A meet behind the scene at the Bohemian grove
So they determine which elite will dominate the globe

https://www.youtube.com/watch?v=cetCdjwgnjY


*********   ✹    *********

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #257 -: Октомври 16, 2022, 20:04:22 »
Общо взето Андролова какато винаги е произвела едно дрън дрън

А колкото до технологиите, не е ли по добре вместо да даваме примери за либерал-офашизяване на общество и народ в Чили, или Перу,  да обърнем поглед към същите процеси в България. Хем резултатът е на нива по добър от там

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #258 -: Октомври 18, 2022, 10:49:08 »
В генерални линии, уж всичко е ясно. Но в детайл погледнато, започват разслоенията и многопластовостта им. По-навътре се виждат и на пръв поглед невъзможните свързвания и влияния, но все пак - съществуващи там.

Във всеки човек има същото структурно многообразие, разбира се - но ако принадлежи към далеч по-малкия % мислещи, а не само рефлектиращи чуждата светлина.

Всред Мислителите, провидящите са още по-малко, а от тях - съвсем по-малко са стигналите до същините. Но не чрез "озарение", а построили същинската им вътрешна структура логически, с познания...

"Пропагандаторите" пък се зацепват за части от цялото, които за момента отговарят на техните моментни знания, настроения, интереси и разбира се - поръчки и служебни задължения.
***
Така, че дори да се ласкаем, как сме намерили някаква концепция, подмолно течение, екзотична теория подкрепена с повече или по-малка достоверност и скрита същност, нека не забравяме, че целият нов пакет "единствена и ексклузивна" информация "от самият Извор", е само една брънка от веригата на Видимото. И в никакъв случай то не е Цялото.

А Цялото, дрогаре, не се търкаля по улицата в услуга на сулями и пулями.

Нека не го забравяме и да помним, че само заедно, осветявайки с мижавата си лична лампичка частите от видимото "Цяло" - можем да получим много по-достоверен поглед върху Нещата, а от там, в зависимост от собствения междуушен багаж, можем да вземем едно или друго решение.

Мрачните времена пред нас изискват точна ориентировка, мерки и ако можем - дори подготовка. А не да подритваме чужди глезени в навалицата.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #259 -: Октомври 18, 2022, 12:44:39 »
Ще ме прощаваш, обаче с озарение се получава много повече информация отколкото с логическо мислене. Умът не е способен да обхване необхватното. Вътрешното зрение, духът или квото искаш, те са. Но те са отвъд ума.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #260 -: Ноември 09, 2022, 21:30:30 »
В интерес на истината.
Сигурна съм, че Памфуции ни чете.
За негово добро, и за яростното му отичане на съществуването на Католическата партия в Германия 33та година, която привежда Хитлер на власт, имам случай да уточня истината
https://youtu.be/B31Mq5naab4?t=1673

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #261 -: Ноември 09, 2022, 21:36:56 »
Сигурна съм, че Памфуции ни чете.
Що ли се съмявам?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #262 -: Ноември 10, 2022, 09:01:16 »
Защо?
Мислиш че е намерил друго поприще?
Или че този, който се одвизаваше тук с този ник е намерил дуг педераски форум?
Прекалено високо мнение за него.
Всъщност си беше локва с мръсна вода, която на слепците изглежда като чист извор.
Но поне бше интересно да се види обучението което е проведено не само на него разбира се, за извращението на историята.


Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #263 -: Декември 09, 2022, 10:14:05 »
Quote (selected)
От 1 януари 2023 г. младите мъже,  на възраст 18-25 години, във Франция ще получават безплатно презервативи от аптеките, обяви президентът Еманюел Макрон..."Това е една малка революция с цел превенция", заяви Макрон, обявявайки мярката.

Бюджета на здравното осигуряване, приет миналата седмица от френския парламент, освен това предвижда безплатно отпускане на спешни противозачатъчни средства за всички жени, без да е нужно медицинско предписание.
https://glasove.com/novini/makron-prezervativite-stavat-bezplatni-vav-frenskite-apteki-za-mladezhi-mezhdu-18-i-25-g-tova-e-edna-malka-revolyutsiya

Тази нежелана бременност. В тези трудни времена.
Да пази Господ от алименти  :t2619:

*********   ✹    *********

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2196
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #264 -: Декември 09, 2022, 12:03:59 »
От 1 януари 2023 г. младите мъже,  на възраст 18-25 години, във Франция ще получават безплатно презервативи от аптеките, обяви президентът Еманюел Макрон..."Това е една малка революция с цел превенция", заяви Макрон, обявявайки мярката.

Бюджета на здравното осигуряване, приет миналата седмица от френския парламент, освен това предвижда безплатно отпускане на спешни противозачатъчни средства за всички жени, без да е нужно медицинско предписание.

Но няма план за редуциране на човечеството и на бялата раса в частност, сакън. И Макарончо не е един от инсталираните из ЕС инструменти за осъществяването му, още по сакън. И съвсем пък няма план срещу хетеросексуалния секс, най-сакън.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2196
    • Профил

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #266 -: Декември 09, 2022, 12:35:41 »
Quote (selected)
more than 200,000 marginalized, indigenous Quechua-speaking women in Peru who were victims of a State-sponsored enforced sterilization campaign.
Untold Truths: The Exclusion of Enforced Sterilizations from the Peruvian TruthCommission's Final Report

Със щедрото спомагателство на ЦРУ в борбата за правата на жените да направят детеродните си способности плод на личен избор. Просто държавата не е толкова "видима" като Франция.
*********   ✹    *********

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #267 -: Декември 09, 2022, 17:13:35 »
Явно Втора Вартоломеева нощ у Френча е наложителна

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #268 -: Декември 15, 2022, 21:47:57 »
Quote (selected)
Фантастика или наука - ферми с изкуствени утроби ще отглеждат до 30 000 бебета годишно
...
Процесът ще използва инвитро оплождане, което ще позволи на родителите да изберат “най-жизнеспособния и генетично превъзходен ембрион”, който също
може да бъде генетично модифициран,
за да персонализира черти, включително физическа сила и елиминиране на наследствени заболявания.
Въпреки че видеото е концепция, Ал-Гайли твърди, че се основава на “50 години новаторски научни изследвания, проведени от изследователи по целия свят”, и такива родилни капсули могат да бъдат широко разпространени след “само десетилетия”.
https://glasove.com/tehnologii/fantastika-ili-nauka-fermi-s-izkustveni-utrobi-shte-otglezhdat-do-30-000-bebeta-godishno
От тоя "прозорец" уж лъха адска жега, ама аз нещо се смръзнах.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #269 -: Декември 15, 2022, 22:10:10 »
Quote (selected)
Фантастика или наука - ферми с изкуствени утроби ще отглеждат до 30 000 бебета годишно
...
Процесът ще използва инвитро оплождане, което ще позволи на родителите да изберат “най-жизнеспособния и генетично превъзходен ембрион”, който също
може да бъде генетично модифициран,
за да персонализира черти, включително физическа сила и елиминиране на наследствени заболявания.
Въпреки че видеото е концепция, Ал-Гайли твърди, че се основава на “50 години новаторски научни изследвания, проведени от изследователи по целия свят”, и такива родилни капсули могат да бъдат широко разпространени след “само десетилетия”.
https://glasove.com/tehnologii/fantastika-ili-nauka-fermi-s-izkustveni-utrobi-shte-otglezhdat-do-30-000-bebeta-godishno
От тоя "прозорец" уж лъха адска жега, ама аз нещо се смръзнах.

https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=402.msg247582#msg247582

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #270 -: Декември 23, 2022, 17:59:59 »
Ученые нашли птиц, которые глупеют ради многодетности
https://www.mk.ru/science/2022/12/23/uchenye-nashli-ptic-kotorye-glupeyut-radi-mnogodetnosti.html

Ура, еврокастратите са умни, и ще могат да решават кръстословици, а афганците с по 10 деца и 50 внучета са балъци.
На стари години едните ще пресмятат трудов стаж, щото са много умни и са изрешили сума ти ребуси.
*********   ✹    *********

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #271 -: Декември 23, 2022, 20:47:19 »
Не знам. Пъзливи станаха младежите. То и не е лесно да харесаш някоя измежду джукесто-гърдестите силиконови кукли. Аз не бих докоснал такава. Жените са много по-увредени от пропагандата и на малко от тях може да се разчита. От тях почнаха проблемите. Много не щат да раждат, защото станаха безчувствени. Искат сал да ги клатят до 100 години. Мизерия!
« Последна редакция: Декември 23, 2022, 20:54:02 от dabedabe »

AnonimusBG

  • Гост
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #272 -: Декември 23, 2022, 21:04:06 »
Както винаги ще победи демографията съчетана с религията.
За съжаление ние май в тази битка сме губещата страна.
И сами сме си виновни.
Но вече е късно.
Погледнете  в Император Футбол снимката на пенико.
Тя много обяснява.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #273 -: Декември 23, 2022, 22:39:28 »
И ма такъв израз
Ако искаш да унищожиш един народ, направи мъжете му пияници, а жените му проститутки.
Сещам се за думите на Ж.Ганчев в интервю, което четох около два месеца преди да си отиде, които бяха приблизително така - Слави Трифонов трябва да бъде в затвора, за това, че със своето предаване възпита вече две поколения младежи, за които идеалът е момчетата да станат мулета, а момичетата - проститутки.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #274 -: Декември 23, 2022, 22:46:06 »
Жорж беше кукла, ама каза/обяви няколко истини.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #275 -: Декември 23, 2022, 23:28:59 »
Абе мамата ви.
Мислете ги каквито  ги мислете.
Ама  погледнете все пак за демографията вашта мама.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #276 -: Декември 24, 2022, 13:00:55 »
Quote (selected)
Кажи: “Елате аз да прочета какво ви възбранява вашият Господ! Нищо с Него да не съдружавате!
И се отнасяйте с добро към двамата родители!
И не убивайте своите рожби поради бедност!
Ние храним и вас, и тях.
                                 6:151
*********   ✹    *********

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #277 -: Декември 24, 2022, 14:02:26 »
Бе някои същества да кажем, изпадат в екстаз и губят контрол. На някои се случва твърде често. Дано не ги боли.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #278 -: Декември 25, 2022, 10:39:41 »
Респект!
„Мир вокруг нас и мы вокруг мира. Дмитрий Евстафьев„
https://www.youtube.com/watch?v=iZvL503f9FM

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #279 -: Декември 26, 2022, 16:54:16 »
Quote (selected)
Ако искаш да унищожиш един народ, направи мъжете му пияници, а жените му проститутки.
А за останалите 62 джендъра?!
За тях?!
А, да! Те ще се унищожат сами. В което (според мен) е божествения замисъл. И цел!
Вместо както е подходил със Содома и Гомора - ето ти един елегантен подход!

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #280 -: Декември 26, 2022, 16:58:26 »
А относно спорът ви - по-горе, Айсблокът го е казал много точно и, както винаги, много интелигентно.
Извод:
Много сме далеч от цялата истина ние, диванните философи, политици, военни стратези, футболни специалисти и ... всичко останало.
А, както е казал Вуте - "Оно... козата си сака пръч!"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #281 -: Декември 26, 2022, 17:07:01 »
Сга гледам по National Geographik, търсят  Содом и Гомор.
Начи Бог предупредил Лот че ще унищожи града, жена му погледнала и станала на сол (феминистките и те под ножа ).
И ни дума що Бог ги затрил, едва ли не "то така си било". :t2407:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #282 -: Декември 26, 2022, 17:23:50 »
То туй малко напомня Орфеевата история. Обърнал се и станала белята. Бе слаби ни са ангелите. Не слушаме и наказанието не закъснява.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #283 -: Декември 26, 2022, 17:33:43 »
Твърде интелектуален си да ми влезеш в дребните помисли. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #284 -: Декември 26, 2022, 21:04:13 »
Сга гледам по National Geographik, търсят  Содом и Гомор.
Начи Бог предупредил Лот че ще унищожи града, жена му погледнала и станала на сол (феминистките и те под ножа ).
И ни дума що Бог ги затрил, едва ли не "то така си било". :t2407:
Със светена вода трябва да се ръси ежедневно и навсякъде. Адът е празен и всички дяволи са тук. Апокалипсис тече, нищо страшно.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #285 -: Януари 17, 2023, 10:15:38 »
Quote (selected)
Съвпадащите кризи по света, които се подхранват взаимно и създават по-големи несгоди заедно, отколкото биха поотделно, се наричат още „поликриза“.
https://glasove.com/novini/svarhbogatite-v-sveta-sa-natrupali-pochti-dve-treti-ot-novoto-bogatstvo-za-poslednite-dve-godini

Бездарни и в наименованията.
*********   ✹    *********

AnonimusBG

  • Гост
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #286 -: Януари 18, 2023, 23:45:58 »
Американский миллиардер, владелец Twitter Илон Маск решил провести опрос среди пользователей сети микроблогов с целью выяснить, поддерживают ли они идею замены правительств на контроль со стороны Всемирного экономического форума в Давосе.
Маск с сожалением отметил, что влияние данного форума стремительно растет.
"ВЭФ все больше становится неизбранным мировым правительством, которое люди никогда не просили и не хотят", - написал бизнесмен.

https://www.mk.ru/social/2023/01/18/mask-zapustil-opros-v-twitter-dolzhen-li-vef-kontrolirovat-mir.html

Съжалявам, но не мога да дам линк.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #287 -: Януари 19, 2023, 11:51:45 »
https://twitter.com/elonmusk

Закачен туит
Elon Musk
@elonmusk
·
17 ч
The World Economic Forum should control the world
Yes
13,8%
No
86,2%
2 135 128 гласа
·
Остават 6 часа
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #288 -: Януари 23, 2023, 19:48:56 »
Quote (selected)
Почти всеки голям мейнстрийм разказ на експерти, демократични партии и корпоративни медии за света днес представлява коктейл от фантазия, идеология, пропаганда и изопачени данни. Пол, раса, класа, икономика, геополитика, история, минало, настояще, бъдеще... Лъже се на едро, с индустриален размах. Дезинформация по дизайн.
https://glasove.com/komentari/fetishat-na-progresistite-za-kontrol-varhu-informatsiyata-pridobiva-psihoseksualen-harakter

Хубав стил.

Нека подскажа:
Настроенията са нагоре-надолу непрекъснато и човекът не може да ги регулира, което води до екстремното им преживяване. Той буквално реагира много силно на тях и няма никакъв контрол. Смехът е неконтролируемо кикотене, тъгата е сигнал за край на живота, любовта е най-великото чувство на света, гневът е изпепеляващ. И всичко това може да се променя на 180 градуса по няколко пъти на ден.

Съответно тази празнота поражда нуждата да бъде запълнена. С безразборни връзки, секс, храна, наркотици, нужда от други хора. Обаче дупката е като пробита бъчва – колкото и да наливаш в нея, всичко изтича и човекът накрая отново се чувства празен, сам, изоставен.

Типично е „търсенето на това кой съм“, каквото и да означава това за неподозиращите хора около страдащия. Много типична е честа смяна на външния вид – боядисване на коса, различни прически, смяна на стила на обличане, на начина на изразяване, на аксесоарите, на всичко. Т.е. пак се стига до обсъжданата вече нестабилност. Един ден човекът се държи по един начин, на следващия по коренно различен. Той самият не знае кой е, поради което вечно търси, но не намира.

Мислите за самоубийство и самонараняването... често се провокират при задействане на страха от изоставяне.

https://strahbg.com/?page_id=1835

А когато се повиши напрежението става още по-интересно :beer_:

Весело там квото е.
https://www.youtube.com/watch?v=NR_MIEhMrlQ

*********   ✹    *********

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #289 -: Февруари 09, 2023, 11:53:30 »
7 февруари 23г.

„Дело в том, что остров Ла-Пальма и расположившийся на нем вулкан Кумбре-Вехья представляет собой 3 километровую скалу над 3 километровой впадиной на дне Атлантического океана и если у подножия этой скалы взорвать Сахаровскую торпеду, то с высокой степенью вероятности она соскользнет в эту впадину, породив мегацунами, которое дойдет по Нью Йорка высотой со средний небоскреб, а на Лондон обрушится волна, выше любого небоскреба. Причем этот сценарий может реализоваться и без Сахаровской торпеды, в результате сильного землетрясения, а как выяснилось позже буквально пока я шел от дома до магазинчика на дне Атлантического Океана недалеко от острова Ла-Пальма произошло землетрясение силой 5 баллов. После вчерашнего землетрясения в Турции это произвело огромное впечатление на Аль-Дъжазиру или что они там смотрят в этом магазинчике, но самое интересное это то, что американские СМИ об этом землетрясении ни одного слова до сих пор не сказали, хотя прошло уже больше 5 часов. Я специально встал чтобы это проверить.„



https://dzen.ru/media/belrus/izverjenie-kumbreveha-mojet-stat-prichinoi-moscneishego-cunami-614b4d6523e2445afb4a90fd

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #290 -: Февруари 27, 2023, 19:28:26 »
Да поразнообразим скуката. Още по вече че монологистът е чудесен разказвач
http://hodos-video.com/videoarkhiv/videomaterialy-soratnikov-i-spodvizhnikov/krokodily-khodyat-lezha-argumenty-i-fakty-materialy-k-slavyanskomu-tribunalu/

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #291 -: Декември 04, 2023, 23:59:07 »
Почина евродепутатката, инициирала разследването срещу Фон дер Лайен и Pfizer

Евродепутатката Мишел Ривази, която настоя размяната на SMS-и между председателя на Европейската комисия и главния изпълнителен директор на Pfizer да стане публична, е починала, докато е пътувала към Европейския парламент в Брюксел. Като причина за смъртта се посочва сърдечен удар, според Euractiv.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1360
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #292 -: Декември 05, 2023, 02:32:51 »
Почина евродепутатката, инициирала разследването срещу Фон дер Лайен и Pfizer

Евродепутатката Мишел Ривази, която настоя размяната на SMS-и между председателя на Европейската комисия и главния изпълнителен директор на Pfizer да стане публична, е починала, докато е пътувала към Европейския парламент в Брюксел. Като причина за смъртта се посочва сърдечен удар, според Euractiv.
Явно не е искала да яде гъби.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #293 -: Декември 13, 2023, 02:36:21 »
Рубриката ни "Пълен потрес" отразява поредното ритуално-архитектурно творение в центъра на София, дело на мъжете с престилчици на кръста.

Явно е, че другарят Терзиев е станал и "брат", защото последните "коледни шоута" и това чудо на "строителството" не могат да бъде обяснени само с предпразнично чиновническо малоумие...

Без много да се задълбочавам, "нещото" пльоснато срещу Столична Община е метафора свързана с масонството и Храма на Соломон.

Нещото е обърнато на изток, в тази посока са светлината, слънцето и Великия архитект на вселената. Три арки - три части на Соломоновия храм. Три групи строители изграждат Храма. Трима са предателите зидари убили Хирам на Три врати. Трима зидари отиват да търсят трупа му. Три са степените в масонството. Три пъти се чука на вратата на ложата. Три са свещените предмети на масонството - Стария завет, пергел и метален ъгъл.

Та такива ми ти работи, уважаеми приятели, да знаете - освен безподобни наглеци, невиждани крадци, мошеници, предатели и родоотстъпници - представителите на българския политически елит са и окултисти.

Веселин Николов
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #294 -: Декември 16, 2023, 00:33:00 »
На остров Кауаи, Хавай, Марк Зукърбърг строи гигантски подземен комплекс, бункер, чиято цена вече е около 300 милиона долара, който ще му помогне да се защити в случай на края на света.
https://www.msn.com/fr-fr/lifestyle/shopping/mark-zuckerberg-se-pr%C3%A9pare-%C3%A0-la-fin-du-monde-en-faisant-construire-dans-le-plus-grand-secret-un-m%C3%A9ga-bunker-%C3%A0-hawa%C3%AF/ar-AA1lxQHA?ocid=msedgntp&pc=HCTS&cvid=9177fd6129524080b4fe8c0856195f5b&ei=30
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #295 -: Декември 20, 2023, 21:46:44 »
Alex Jones - Dark Secrets: Inside Bohemian Grove [Documentary] 2000
https://www.youtube.com/watch?v=uDM60WEYGRM
Това видео е непрекъснато сваляно в тубата, някой го е качил преди 3 дена, който иска, да побърза да го гледа.
Преди 20-ина години Алекс Джоунс два часа прескача храсти и трънаци и се крие в шумата, за да стигне до заветното място, където всички текущи и някои минали американски величия са се събрали на сатанински ритуал. Успява и да го заснеме. Че и да го разпространи.
На който не му се гледат партизанските му лазения в шумата, да почва от минута 55.

Сцената изглежда така

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #296 -: Декември 27, 2023, 08:55:42 »
Quote (selected)
Half of the story has never been told
Secret society of the skull and bones
A meet behind the scene at the Bohemian grove
So they determine which elite will Dominate the globe

Hempress Sativa - Scheme

Quote (selected)
Ръководителят на МВФ Кристалина Георгиева наскоро каза, че МВФ „работи усилено върху глобална платформа за CBDC“.

Какво означава това? Георгиева обясни, че няма смисъл всяка страна да има само собствена цифрова валута. Според нея CBDC на отделните държави „трябва да са съвместими един с друг“.

„Ако искаме да успеем, за по-ефективни и прозрачни транзакции, CBDC не могат да бъдат фрагментирани от национални предложения“, каза Георгиева.

https://pogled.info/svetoven/protokoli-na-globalistkite-madretsi.164218
*********   ✹    *********

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #297 -: Декември 27, 2023, 13:13:58 »
Синът на основателя на МИФ твърди, че клаус шваб трябва да замине за затвора.
Чакам, впрочем, 3 януари. Алекс Джоунс обеща да пусне списъка на епщайн. Ако го пусне, ще гръмне такъв скандал, че земята ще се тресе.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #298 -: Февруари 04, 2024, 20:09:32 »
Някой да каже каква е разликата между демокрация и република? Не за първи път чувам, че демокрация не ни трябва, а република.
https://benjaminfulford.net/wp-content/uploads/2024/01/The-Truth-revealed-about-Democracy-.mp4?_=1
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Скрижалите на Джорджия
« Отговор #299 -: Февруари 04, 2024, 20:12:27 »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.