Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 02:25:24

Автор Тема: Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 19840 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Май тука беше мястото да попитам: модераторите да не са с ваучери на студентския празник? Щото това, дето се вихри у дома, е срам за буквите на светия Климент Охридски!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Май тука беше мястото да попитам: модераторите да не са с ваучери на студентския празник? Щото това, дето се вихри у дома, е срам за буквите на светия Климент Охридски!
Мъ обърнете му внимание на юзъра де, даже да помогна - в темата за избори ноември е!
п.с. и мен ме е малко срам де, мъ по други причини.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1215
    • Профил
Тъй като съм активен член от не толкова отдавна, искам да си изясня кога да изплолзвам един емотикон, който не съм срещал на други места:
 :surr:
Дали мацето си вее сутиена от радост, че съм наблизо или дава знак за непозволено сексуално посегателство? Да не сгазя лука някъде ....

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Дали мацето си вее сутиена от радост, че съм наблизо или дава знак за непозволено сексуално посегателство? Да не сгазя лука някъде ....

1.Мацето е парламентьор. Идва да преговаря.
2.Мацето е феминистка. Манифестира свободата си.
3.Мацето се радва да те види. На острова ѝ е самотно.

Прочее, възползвай се от останалите емотикончета, за да уточниш контекста. Например така:  :t2015: :surr:.
Или така:  :bored: :surr:. но не и така  :surr: :t2824:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Тъй като съм активен член от не толкова отдавна, искам да си изясня кога да използвам един емотикон, който не съм срещал на други места:
 :surr:
Дали мацето си вее сутиена от радост, че съм наблизо или дава знак за непозволено сексуално посегателство?
Да не сгазя лука някъде ....

Одговарям ти веднага.

Г-н Принца е турил "етикет" на туй емоджи "I surrender", което ще да рече:

"Аз бях дотук, не мога повече, вдигам бяло знаме, ПРЕДАВАМ СЕ"!!!


Което се връзва напълно с контекст № 3 на Firmin по-горе:

3. Мацето се радва да те види. На острова ѝ е самотно.

Като РЕЗУЛТАТА от туй "вдигам бяло знаме" аз ще емотикирам ето така:

 :surr:   :t2824:

« Последна редакция: Декември 09, 2021, 09:34:29 от Джиджи »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Което пък може да е и в резултат на "сексуално посегателство" ...
... завършило с ментална увреда, съдейки по щастливата усмивчица? Едва ли ... Иначе, в мащаб, вероятно ... чашка D  :cool-1084:

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
 :surr:
"Развявайте сутиени, а не свастики",
 - друг изказ на познатото:
"Правете любов , а не война"
Така, че :surr:
« Последна редакция: Декември 09, 2021, 09:59:03 от Bacho Кольо »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Цитат на: Здравка в Декември 08, 2021, 16:58:32

    Защо все още няма бан за съфорумеца нарекъл Джиджи боклук?!

Защото ако всеки, изказал се неприлично, получава санаторна карта за Оймякон, ще се наложи да преместим форума на границата му.
Затова другарското обръщение е затрито, а дамоклевият меч е окачен на връвчица за момента.

Аз все се надявам тоз дамоклев меч да не влезе никога в употреба, щото сепак иде реч за ЖИВ ЧИЛЯК ...

Като тоз чиляк СИ ТРЪГНЕ за 4-ТИ ПЪТ от Керпеденя и от него остане отново само

Quote (selected)
фелдкурат Ото Катц
Гост
с което да си спомняме за него ...  :crying_with_laughter-3302:

« Последна редакция: Декември 09, 2021, 10:15:39 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А за горното – БЛАГОДАРЯ, Здравченце!!!

 :notworthy:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 09:11:56

    Което пък може да е и в резултат на "сексуално посегателство" ...

... завършило с ментална увреда, съдейки по щастливата усмивчица? Едва ли ...
Иначе, в мащаб, вероятно ... чашка D

Фирмин-е, ф първия момент бая се зачудих кво искаш да речеш с тоз "мащаб", ака РАЗМЕР ...  :lol:

Ама то си е напра'о МАЩАБ
, независимо от тва, дали с подплънки или некви козметични намеси ...  :t0301:

« Последна редакция: Декември 09, 2021, 10:33:49 от Джиджи »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Фирмин-е, ф първия момент бая се зачудих кво искаш да речеш с тоз "мащаб", ака РАЗМЕР ...  :lol:
Банално е, мило. Калибрирам спрямо размера на главето на момето. Е, не е точно като Витрувианския човек на Леонардо. Ама не е и Вилендорфската Венера, де.  :cool-1084:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
На път сме сутиените да бъдат изхвърлени. Африканките са по-напреднали.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
:surr:
Дали мацето си вее сутиена от радост, че съм наблизо или дава знак за непозволено сексуално посегателство?
Джиджи ти го казва в прав текст: вее си сутиена и се предава!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи ти го каза в прав текст: вее си сутиена и се предава!

 :th_up:  :lol:


Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Ще си позволя да цитирам Manrico

Quote (selected)
Истинската левица трябва да е като сутиен - да подкрепя и повдига малките, да ограничава големите и да събира разделените.

Аз бих добавил и "да сочи напред", но пък кой съм аз да дописвам класиците ...

Така достигаме до хипотезата, че момето е левичарка - вее си щото сутиена кат знаме.
(Десните тук да не злорадстват, те по едно време си имаха един де вееше не знам кво, ама слоганът му на лидерско почитание беше "Гъз, ти си нашето знаме!")

 :)))

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Защото ако всеки, изказал се неприлично, получава санаторна карта за Оймякон, ще се наложи да преместим форума на границата му.
Затова другарското обръщение е затрито, а дамоклевият меч е окачен на връвчица за момента.

Аз все се надявам тоз дамоклев меч да не влезе никога в употреба, щото сепак иде реч за ЖИВ ЧИЛЯК ...

Като тоз чиляк СИ ТРЪГНЕ за 4-ТИ ПЪТ от Керпеденя и от него остане отново само
с което да си спомняме за него ...  :crying_with_laughter-3302:
...моме, не ти ли идва на ум (ако го имаш, което е съмнително), че може първа да си тръгнеш от тук?
И никога не забравяй кой те покани да се присъединиш към този форум.
Продължавайй да дърпаш дявола за опашката.
PS - прав е Румен П. - ти си доказателство до къде може да доведе тишината в спалнята ти.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
PS - прав е Румен П. - ти си доказателство до къде може да доведе тишината в спалнята ти.
Това пък какво беше, Фелдкурат! Дръж се като офицер и джентълмен, моля те.

P.S. Румен П. отдавна е демоде с простотиите си, ако си пропуснал.  :no!:

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Това пък какво беше, Фелдкурат! Дръж се като офицер и джентълмен, моля те.

P.S. Румен П. отдавна е демоде с простотиите си, ако си пропуснал.  :no!:
Опитвам се.
С определени сестрички обаче се получава трудно.
Не съм пропуснал, някои неща обаче стават класика, не се забравят.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Преместих поста си. Май тук не му беше мястото. :apology-1312:
« Последна редакция: Декември 09, 2021, 15:57:14 от Здравка »

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
В този форум има два претенциозни БОКЛУКА джиджи и лилиан! Тях съм ги псувал най-грубо и да считат, че отново съм сторил това, защото те с нищо не допринасят за подобрението на форума, а генерират само паразитен трафик! Аре баста от разни провинц претенциали!

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
... Считам за недопустими грубости, псувни, оскърбителни епитети и пренебрежително отношение към жените в този форум. ...
Към жените? Към всички жени тук във форума - забравяте се.

Или обичате обобщенията? Ако онова е олицетворение на "жените", тежко ни.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Бе не знам. Жените ги жаля аз. И тяхната не е лесна. Раждат. и се борят с живота наравно с нас. Какво е светът без жените? Е, и без мъжа де. Ами на мен ми е приятно да закрилям едно нежно същество, с което сме сътворили две красиви и умни деца. Мир и любов на всички!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Изтрих регистрацията си преди да прочета това. Считам написаното от фелдкурата и кептъна за безобразие. Връщам се, за да изтрия окончателно регистрацията си и очаквам одобрението на модераторите за предприетите от мен действия. Аз в компанията на гамени работа нямам.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Здравке, има ни и галантни мъже, еле па я! Не си определяй поведението по тези, които са ти неприятни. Или по онея, на които ти си неприятна. Двете категории са, така да се каже, извън скобите. А вътре в скобите сме тия, които сме си приятни едни на други.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Здравке, дръж се, жено! Какво се кефна. Не излагай широко скроените варненци.
« Последна редакция: Декември 09, 2021, 17:24:56 от dabedabe »

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Това нещо:
"В този форум има два претенциозни БОКЛУКА джиджи и лилиан! Тях съм ги псувал най-грубо и да считат, че отново съм сторил това, защото те с нищо не допринасят за подобрението на форума, а генерират само паразитен трафик! Аре баста от разни провинц претенциали!"
е написано и публикувано днес в 16:20:42 от някой си, наричащ себе си кептън Бъди. Това е за мен абсолютно основание, да заявя, че въпросният 'кептън' е грубиян и простак. Особено - простак.

Фактът, че все още не  е изтрито, ми дава основание да направя крайно нелицеприятни заключения за модерацията/администрацията на форума.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
В този форум има два претенциозни БОКЛУКА джиджи и лилиан! Тях съм ги псувал най-грубо и да считат, че отново съм сторил това, защото те с нищо не допринасят за подобрението на форума, а генерират само паразитен трафик! Аре баста от разни провинц претенциали!
Вече 90 минути ...

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Откакто съществува този форум,
колегата паралелепипед е
негов администратор!
a колегата секуко
е негоф пророк!!!

Памфуций

  • Гост
това е гнусно.

искате да се трият постове на хора, които спазват правилата, защото постовете на нарушители на правилата са премахнати и "увисвали във въздуха"?
#Койискаоттебетовабе

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
... а и да не забравяме - всички животни са равни, но някои са по-равни от другите... :nuts:

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
... а и да не забравяме - всички животни са равни, но някои са по-равни от другите... :nuts:

и имената ви се знаят, нали?

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
 :popcorn: :beer_: :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Айсе,
------------
Не иде реч за демокрация, а за поне приблизително мерене с един аршин, че то - както вика Фирмин - се получава, че некои да са по-равни от другите.
:tomtom:                                                                                           
                                             
:ok:


Памфуций

  • Гост
Независимо какво си отговорил, въпросът не беше към теб. И аз проблеми с паралелепипед нямам, не се чувствай длъжен да предотвратяващ несъществуващи проблеми.

Къде виде твърдение, че имаш проблеми с него? Написал съм нещо доста различно.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Грижа на администрацията, обаче, е да ги почисти, а и да ги замрази, когато прекалят с троленето и форума се превърне в кочина. Нещо, което тези тролове по всички признаци целят, а и сигурно най им харесва - да превръщат всичко на кочина. Такава среда явно им е и присъща, и комфортна, за разлика от на останалите участници....

Грижа на администрацията е да осигури благоприятна и неконфликтна среда за разпространение на фейкове? Интересно.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Фейк?
Че има ли по голям фейк от това, което ти пласираш?
Помня една друга администрация на един друг форум,която не ти даваше да припариш там.
А тук се загрижил за фейка.
Фейк до фейка мила моя майно ле. :crying_with_laughter-3302:

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Quote (selected)
А мога ли тогава да изискам НОЙ, като ще се весели в моята сериозна тема и ще я спами, да влиза с образа си на обикновен участник, за да не се налага да слагам модератор на игнор.
искам да попитам администратори, модератори и тем подобни, съществува ли в правилата на форума понятието " лична или частна тема" и ако съществува, моля дайте препратка към правила свързани с нея! благодаря!

Simplified Solutions

  • Гост
Че какъв ти е проблемът да сложиш модератор на игнор, да не би да боли нещо?
А сега по въпроса за "твоята" и "сериозна" тема.

Първо, темите са общи, независимо кой ги е отворил. Защото това тук е форум, а не личен блог. Ако форматът не те устройва, има велико множество блогови платформи, доста голяма част безплатни също. Влизаш, създаваш, четеш си го самичка или с приятели и съмишленици. Никой не може да ти пипа нито информацията, нито коментарите. Те са си ТВОИ.

"Сериозна" тема можеше и да стане, ако имаше сериозно отношение към обсъждането на информацията в нея, а не основно заклинания и опити да се докаже недоказуемото. Мантрата за "неодобрените" ваксини е толкова досадна, че си запушвам носа като чета изблиците по нея. Всяко едно лекарство/ваксина е под постоянно наблюдение в периода на използването му. Десетки години след въвеждането му. Откъде мислиш са се появили тези листовки с по пет метра противопоказания!? Направо от разработващите го или все пак след някакво време на ползване? Добавяш към това манипулационната математика, която ползваш, "ваксата" като изказване и получаваш тема, в която спамът е единствено възможен начин на комуникация, ще ме прощаваш за откровеността! В този конкретно форум всички до един са грамотни, не съм чула за някой без чужди езици, така че могат да си откопаят каквато си искат информация. Опонентите ти не са загрижени за тяхната информация, според мен те се притесняват, че читателите ще бъдат подведени да си мислят, че твоят език и начин на "обсъждане" са единствено правилни. Наукообразно не е научно, съответно няма как да е сериозна такава тема.
Моето лично мнение е, че към този момент тези теми са излишни и форумно вредни.
:well_done-1299:


Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Проблемът е в това, че поднасяният от Кайли материал не става за нищо друго, освен за тролене. Не може да се направи от охлюв орел, толкова генни мутации даже Ковид няма да стърпи!  На заклинания за "ваксаните ще умрат до година време" съответният отговор е "ний сме безсмъртни, вече година и три дни!" Барми беше прав да почне поднасянето с "държа си чашата с третата ръка, която ми порасна от ваксините!"
:m1924:

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
След кратко, но интензивно колебание реших, че ще затворя двете досегашни короновирусни теми.
Наместо тях ще отворя тема, в която може да се пуска всякаква информация от трети източници БЕЗ КОМЕНТАР от форумеца, носещ информацията. Графика, цитат, линк - без коментар, по правилата на цитиране (например дългите статии се цитират до два абзаца, с указване на източника, и т.н.). Остават на всеобщо обозрение, всеки да си прави извода сам дали си струва или не. По този начин ще се спестят всички обвинения в тролене и саботаж.
Ясно е, че предстои затягане на режима, още по-принудително боцкане и най-важното, преследване на дисидентите. И тук не ще се отървем от преследвания от страна на властта. Забраната на коментарите няма да е достатъчна. Ще се хванат и за цитиранията – ще ги изкарат "дезинформация". И тъй, довиждане в някоя килия на новата "Обществена безопасност", която ще създадат за целта! :(

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
За да изкара някой нещо дезинформация, трябва да го коментира, а той не може
 :smokin:
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
А ти поспри малко с оплакванията.
Гледай по весело на живота.


Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Ама аз не се шегувам! Под "власт" наистина имам предвид тази власт:



И всички подчинени надолу по веригата власти чак до


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
И що изпраска фото но тоз префърцунен, претрупан, претенциозен, та чак грозен герб?
Интересно макетата дъл са на минали в тва :smokin:
« Последна редакция: Декември 14, 2021, 23:03:53 от 66 »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
За да изкара някой нещо дезинформация, трябва да го коментира, а той не може

kaily, ама нали се сещаш, мило, че веднъж дезинформация, дваж дезинформация и ... третият път вълците натръшкват стадото.

Демек, като ни заливаш с недобре осмислени нечии ... твърдения, в повечето случаи - лесно оборими, ние започваме да губим доверие в преценката ти при подбора и интерпретацията.

Тъй, в един не тъй слънчев ден, ти ще ни споделиш нещо наистина важно и, при това, вярно, а ние ще махнем с ръка и ще те игнорираме (не в техническия, форумен, смисъл на "игнора"). С последствия от това, най-вероятно, уви.

А и самата формулировка, която използваш по-горе, издава, че вече си в обезпокоителна фаза - оценката ти при подбора е изкривена от това, че се стремиш да ни пляснеш на масата нещо, което повечето нямаме компетентностите (знанията, уменията и нагласата) да коментираме, с бойния вик "Ахааааа! Затапих ли ви!". Недей мило, не си струва свещите такава игра.  :t2618:

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
И що изпраска фото но тоз префърцунен, претрупан, претенциозен, та чак грозен герб?
За да почувствате отвращението към него, което и аз изпитвам. Този герб прилича на герба на цигарите "Ротманс" и е противоконституционен, защото в конституцията пише съвсем друго за герба. А това, че някакъв си КС бил решил, че гербът можел да има и други елементи, не го прави непротивоконституционен, понеже дори най-висшият орган на властта в България (КС) няма право да променя конституцията. Трябваше поне да знаят най-дългата дума в българския език – "непротивоконституциоснователствувайте"!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Трябваше поне да знаят най-дългата дума в българския език – "непротивоконституциоснователствувайте"!

Лошият вкус не е противоконституционен. Както и кичът.  ;)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Цитат на: lucho в Декември 14, 2021, 21:20:56

    Властите ще бъдат тези, които ще го изкарат дезинформация, а те нямат нужда да коментират нищо тук.
    Задава се жестока, повсеместна и всеобхватна цензура! Не че сега няма цензура, но "это ещё цветочки".

Ида, ида!
:giggie: :t0118:
:th_up:  :t2824:


Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
И трябва нещо да се направи. С повече търпение, уважение към инакомислещия, малко самоирония и повечко чувство за хумор.  Стана дълго, прощавайте, ако съм ви отегчила.

Quote (selected)
Думите на мъдрите тихо изговорени се слушат Повече от вика на онзи, който властвува между безумните.
(Еклесиаст, 9:17)

Думи на мъдрост не отегчават, мило  :thup:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
kaily, ама нали се сещаш, мило, че веднъж дезинформация, дваж дезинформация и ... третият път вълците натръшкват стадото.

Демек, като ни заливаш с недобре осмислени нечии ... твърдения, в повечето случаи - лесно оборими,
Заливам ви основно с новини от некомпроментирани медии и препринтове, които ти очевидно не четеш, затова пишеш глупости.
А ти ни заливаш с недомлъвки за суперобразованието си, което ти е позволило да правиш ексели, от които нищо не видяхме. Дотук ти ни заливаш с твърдения само без доказателства, а аз - с препринтове и новини от проследими източници.

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Цитат на: 66 в Днес в 14:26:10

    Защо когато некво мнение се премести в "кошчето" няма индикация кой го е сторил?

а защо трябва да има?

а мейл с извинение за това, че мнението ти е било изтрито, нема ли да поискаш?

разпищоленост се наблюдава напоследък, дааа
:th_up:

Като в резултат на всичко, изписано по-горе, тук вече става доста НЕприятно ... 

А БЕШЕ доста приятно!!!
:metal:


Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Темата за короновируса премина рамките на допустимото.
Пишете със същият плам и по другите теми.

Абе теб кво те боли тема, която не те интересува? И откъде накъде ще се вясвате от дъжд на вятър ти, пешо и подобни да искате затваряне на една или друга тема, която вас не ви вълнува? Мен ни спорт ме вълнува, ни кюфтета, ни украина, примерно, да ходя да скуцкам да ги затварят ли?
И спри да ми казваш аз какво трябва и какво не трябва да правя, както и да коментираш моята личност, разбра ли?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Тук не съм забелязал да се реагира адекватно на груб, неучтив, неуважителен, пренебрежителен, агресивен изказ и отношение.
А именно тук се крие ключа от палатката.
Който няма нужното уважение и поведение към останалите и провокира конфликти, следва да бъде санкциониран.
:t2015:
Като тук имам предвид минимум 1-2 лица, отдавна заслужили това ...

« Последна редакция: Декември 15, 2021, 15:46:17 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Идеята за теми без коментари ми навява носталгични спомени за стенвестниците в училищата.
Имаха своето очарование.
МислА да съм прескочил този стадий от развитието си.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
МислА да съм прескочил този стадий от развитието си.

Тъй ами! Аз за кво викам да преминем на следващото ниво - коментари без теми. Мноо шик. Пък то и сега едва-едва се хваща връзката. Ще ги ловим темите как сърбите ловяха Стелта - с БЗР. Не те виждам, но добре те чувам. Четеш коментара и думкаш право в ... темата. :sniperer: ..............  :i_sheepish:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Троловете, които имат една любима тема, като се затвори тая тема, ще се прехвърлят към друга тема.
Защо, алисо, си въобразяваш, че затварянето на една тема ще прекрати троленето?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Индиферентна съм към отварянето или затварнето на темата ти.
Не ме товари излишно.
Я здесь непричем.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Троловете, които имат една любима тема, като се затвори тая тема, ще се прехвърлят към друга тема.
Защо, алисо, си въобразяваш, че затварянето на една тема ще прекрати троленето?

Троловете нямат любими теми, мило. Троловете имат любими хранилки. Тролът ... :walking_home_crying-1328: Хранилката ... :walking_home_crying-1328:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Допустимо е една жена да хване за косите друга, само ако първата е фризьорка на втората. Във всички останали случаи, според ссмм е :no!: no go, ама ич.