Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 16:58:26

Автор Тема: Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 19837 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
не приемам който и да е да ми обяснява какво съм имал да кажа, какво съм казал и защо не е правилно.

Особено разни спорни откъм морала им псевдоавторитети.

Проблемът ти е, че не осъзнаваш, че този принцип работи и в двете посоки. Няма да генерализирам, ще посоча единствено себе си. Приел съм, че правилата и фактът, че някой се е нагърбил със задачата да ги налага, са достатъчни като основание да изтърпя всяко едно наказание. От всеки. Но не приемам, при това, да ми се дават морални оценки и да ми се чете морал - това е компромис с превеса на субективното над обективното, какъвто не съм готов да приема. Напълно субективно, при това. От всички овластени и овластявани тук да налагат правилата, наказвайки, само Сержанта и Ной, по стечение на обстоятелства знаят за мен повече от обичайното тук. Това ги поставя в позиция да се ползват спрямо мен с правото да ме съветват, поучават и порицават в личен план, доста над това, което бих признал или предоставил на друг. Считам го за нормално, това градиране.
За да ти обясня какво имам предвид, ще ти дам пример с Цветан Цветанов. Той се отърва от осъдителна присъда само заради това, че в мотивите към решението си съдията си позволи да изрази негодуванието и омерзението си от деянията му. Горната инстанция възприе това като липса на обективност и пристрастие у съда. С това основание отмени решението. Така и в твоя случай. Ти съвсем не си единственият тук, който не ме харесва. Това е твое право и аз не го оспорвам, както и за всеки друг тук или другаде. Но когато прилагаш правилата и наказваш с властта, която сме приели да упражниш в полза на реда и правилата, следва да се въздържаш от оценки. Дори и когато ти се струва, че това каква гад съм аз всъщност е утежняващо вината ми обстоятелство. Наказание получавам и приемам за нарушаване на установени правила - писани или не. Оценка за това какъв човек съм очаквам да получа на друго място, окончателна. Чест и почитания, прочее!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Хайде и аз да не остана назад, да се разпиша с виждането си. Много е смешно, уж сериозни хора да се впрягат. Досущ бебешките игри изпълнявани от възрастни, тиражирани по всичките ни телевизии.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
@Firmin
в общи линии проблем за мен не съществува-
отлично разбирам, че принципа е принцип по дефиниция, именно защото касае всички еднакво.
това дали харесвам някого или не харесвам в продължение на три години игнорирах, но след като непрекъснато ме обвиняват точно в обратното - взе да ми писва и да се държа спрямо тях така, както твърдят че се.

още нещо. никому не давам нито насоки в живота, нито нищо подобно. съвети винаги съм давал само поискани.
искам само тук да проявяват нужното уважение към всички.
Уважение.

и не, това най-заяждащите се да ми обясняват, че аз трябва да съм намсикво и да не обръщам внимание точно на техните заяждания, щото--

не стаа.

пъсъ. ааа, ако изглеждам засегнат от коментара ти, не е така. просто се чудя на самочувствието на хора, които не ме познават (не като ти и 67) да ми дават акъл отвисоко, пояснявайки ми елементаризми-
« Последна редакция: Декември 06, 2021, 12:38:25 от паралелепипед »

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Съвети не давал, но си позволява оценки на морала на потребител.
Мдааа… :smokin:

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Съвети не давал, но си позволява оценки на морала на потребител.
Мдааа… :smokin:

само в твоя мозък съветите и оценките са нещо еднакво и смесваемо....

ловки, ко те прихваща?...
Всички те знаем какво си, къв е тоя зор на всяка цена да се пльокнеш и омиришеш всичко?

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Благодаря за емотиконите, принце!  :)))

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
само в твоя мозък съветите и оценките са нещо еднакво и смесваемо....

ловки, ко те прихваща?...
Всички те знаем какво си, къв е тоя зор на всяка цена да се пльокнеш и омиришеш всичко?
паралелепипед, това което правиш е недопустимо!

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
паралелепипед, това което правиш е недопустимо!

лилиан, не ми пука колко обичаш ловкия и как си готова да преглътнеш всяка негова простотия

никой друг не е длъжен да му чете комплексарщините.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
не споря с модератора, направо му казвам, че речникът му е недопустим
а, Еле па ти не се чувствай длъжен да анализираш и обясняваш всяка ситуация тук
честит празник и на двамата!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
И аз го намирам за пилеене на време. Нещата са пределно ясни, макар преценката да е субекивна. Не са нужни драми, кому как му бръкнали в егото. Как ш' са упрайм ва другари, кат' сте толкоз нервни? Дайте по-сериозно.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
лилиан, не ми пука колко обичаш ловкия и как си готова да преглътнеш всяка негова простотия

никой друг не е длъжен да му чете комплексарщините.

Но всички сме длъжни да търпим разни други прояви на комплексарщина, тъй като няма сила, която да ги изтрие.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил


никой друг не е длъжен да му чете комплексарщините.
лично ас неампроблем с четенето на постовете на лофкия, но не съм претставителна изватка.
Може би ена анкета по тоа въпрос ще избистри ситуацията.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Как ш' са упрайм ва другари, кат' сте толкоз нервни? Дайте по-сериозно.
Ама ти имаш надежда да ся упрайм! Сипи малко, де. Не се стискай.  :beer_:

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
не споря с модератора, направо му казвам, че речникът му е недопустим
а, Еле па ти не се чувствай длъжен да анализираш и обясняваш всяка ситуация тук
честит празник и на двамата!

лилиан, адресирай същото и към ловкия и ще обърна внимание на претенциите ти.
евентуално.

и не се заяждай със съфорумници, когато не ти харесва споделеното от тях

моля-

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Firmin, животът си отива, понякога неочаквано. Проблеми е имало от край време. Учудвам се на хора амбициозни, дето си представят че са по-добри от другите и точно те са призвани да въведат ред. Ред, ама както те го разбират.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Но всички сме длъжни да търпим разни други прояви на комплексарщина, тъй като няма сила, която да ги изтрие.

а, що, трия те когато се наложи.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
предполага се, че имаш инсталиран неква добавка да маха рекламите. добавяш адресите на емотиконите там и си готов - не ги виждаш. а тези, които искат да им мигат, също си се наслаждават.
Имам разбира се, но аз нямам нищо против да ги виждам и дори изполвам някои отвреме-навреме. Проблемът е с анимацията, т.е. "солта" на "емотиконите". Тъй като "по вкусу и цвету товарищей нету", аз лично ги намирам за малко пресолени, но за някои, разбира се, това не е така, така че за това всеки си има свое мнение.

Впрочем сега виждам, че вече е намерено решение на проблема - част от тях се появяват само при избор на "още", което е много добър компромис! Благодаря! :)

Simplified Solutions

  • Гост
лилиан, адресирай същото и към ловкия и ще обърна внимание на претенциите ти.
евентуално.

и не се заяждай със съфорумници, когато не ти харесва споделеното от тях

моля-
Няма как да се сравнявате с който и да е участник във форума, след като сте модератор и вие прилагате правилата. И Lillian e права - езикът ви наистина е недопустим тъкмо в качеството ви на модератор, включително в отговора ви към нея.
Впрочем очевадно е, че вие се заяждате с определени форумци, чиито мнения по един или друг въпрос не съвпадат с вашето. Знам, че в чужд манастир със свой устав не се ходи, но кажете си, ако вашето поведение като модератор е част от вашия устав, щото не е включено в правилата, а правилото "с модератор не се спори" предполага сдържан език и максимална обективност на прилагащия тези правила. 

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Я, наистина редовете с емотикони са намалели от седем на четири. Благодаря! Което ми дава надежда, че може да се скрият и зад една-единствена иконка. Придай, Боже!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
сейкоко, извади пред строя"щото Кайзера  написа това и наруши устава-три дни арест" сложи го на масата, комодерасте!
Нормално - щом има йерархична структура с хора, които имат повече права от другите, това означава, че имат и повече отговорности. Аз в казармата си уважавах командирите, макар че не всички ми харесваха. (Да, форумите не са анархия, нито "демокрация", а са по-близко до единоначалието и това е нормално :)

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Няма как да се сравнявате с който и да е участник във форума, след като сте модератор и вие прилагате правилата. И Lillian e права - езикът ви наистина е недопустим тъкмо в качеството ви на модератор, включително в отговора ви към нея.
Впрочем очевадно е, че вие се заяждате с определени форумци, чиито мнения по един или друг въпрос не съвпадат с вашето. Знам, че в чужд манастир със свой устав не се ходи, но кажете си, ако вашето поведение като модератор е част от вашия устав, щото не е включено в правилата, а правилото "с модератор не се спори" предполага сдържан език и максимална обективност на прилагащия тези правила.

тоест някои участници във форума според Вас имат право да обиждат всички, включително и модерацията, а модерацията е длъжна да им държи само изискан език и недай си боже да им направи забележка за изпльоканите тук простотии?

глупости.
И това е точно дърлене с администрацията от ваша страна.

Като сте написали това горе за устава вземете и го спазвайте. Хем бил мой устава, хем да съм го спазвал според вашему, а не според моему.


Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Quote (selected)
Хем бил мой устава, хем да съм го спазвал според вашему, а не според моему.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Quote (selected)
Хем бил мой устава, хем да съм го спазвал според вашему, а не според моему.
обикновено уставът се спазва според....устава! :crying_with_laughter-3302:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Firmin, животът си отива, понякога неочаквано. Проблеми е имало от край време. Учудвам се на хора амбициозни, дето си представят че са по-добри от другите и точно те са призвани да въведат ред. Ред, ама както те го разбират.

Просто са ги учили "в кризата да виждат възможност" (това клише не се ли изтърка вече?). В случая, а и по правило, в кризата на другите - възможност за себе си.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
лилиан, адресирай същото и към ловкия и ще обърна внимание на претенциите ти.
евентуално.

и не се заяждай със съфорумници, когато не ти харесва споделеното от тях

моля-
Коя точно част от речника ми е недопустима, ще помоля за точен цитат?!
Ти кога ще намериш доблест да признаеш авторството си върху онова, което си написал по мой адрес почти година преди да се регистрирам тук? :smokin:

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
обикновено уставът се спазва според....устава! :crying_with_laughter-3302:

именно.

Според трактовката на този, който го прилага.

Не според този, който има претенции.

Сиреч по моему, а не по вашему.

Толко ви гони самочувствието, че дори кратък писан текст не можете да асимилирате и бързате да се заядете...

@ловки....
прекали с претенциите. Никой не ти е длъжен да ти дава обяснения, особено след като не четете обясненията, а ги ползвате само за отскок на нови словоблудия.

толкоз

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Quote (selected)
Според трактовката на този, който го прилага.


Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил

представи си двама генерали и един боен устав?!?
феерия! :lol:

Памфуций

  • Гост
Отново преливате от пусто в празно.
Има дефицит на желаещи да модераторстват и да администраторстват. Съответно силно ограниченото предлагане предопределя качеството 

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Отново преливате от пусто в празно.
Има дефицит на желаещи да модераторстват и да администраторстват. Съответно силно ограниченото предлагане предопределя качеството

страхотен усет за такт по отношение на този, които е отделял и отделя от времето си за да създаде и поддържа форум,
където трябва според някои гости да търпи безприкословно всичките им претенции.


Памфуций

  • Гост
Нещо неверно ли написах?  :smokin:

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Нещо неверно ли написах?  :smokin:

ми не, ма някак си да лепиш в движение на госингер етикет за недостатъчно качество не е гот.
еле пък на ной.
за мен знам че си предубеден, а и не ми пука...

от мерак да ковнете някое по прецъфунено заяждане не се усещате в какво сте се превърнали.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Quote (selected)
Според трактовката на този, който го прилага.

Не според този, който има претенции.

Сиреч по моему, а не по вашему.

уставите, законите и правилата не работят така.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
страхотен усет за такт по отношение на този, които е отделял и отделя от времето си за да създаде и поддържа форум,
където трябва според някои гости да търпи безприкословно всичките им претенции.
И за какво точно се обиждаш пък ти? Ами дадена е възможност, поканени са всички, които са наясно с модерирането, да застъпят на пост. И бонго това казва, след като корифеите не искат, оставаме тези, които щем не щем, но затова пък каквито - таквиз.  :nuts:

Памфуций

  • Гост
ми не, ма някак си да лепиш в движение на госингер етикет за недостатъчно качество не е гот.
еле пък на ной.
за мен знам че си предубеден, а и не ми пука...

от мерак да ковнете някое по прецъфунено заяждане не се усещате в какво сте се превърнали.

Ако не бъркам, предишният път твоя милост се обиди именно, защото те призовах да гледаш, да вземаш пример и да се учиш от точно тези двамата , дето сега се опитваш да ме вкараш в  интрига с тях.  :nuts:

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
И за какво точно се обиждаш пък ти? Ами дадена е възможност, поканени са всички, които са наясно с модерирането, да застъпят на пост. И бонго това казва, след като корифеите не искат, оставаме тези, които щем не щем, но затова пък каквито - таквиз.  :nuts:

че аз изрично казах, че не ми пука.

впечатлих се как се мята из пространството етикет за некачественост ей така, между другото.....
без дори намек, че е евентуално шегичка.

а после надълго и нашироко се коментират реакциите на заяждането :)



Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Ако не бъркам, предишният път твоя милост се обиди именно, защото те призовах да гледаш, да вземаш пример и да се учиш от точно тези двамата , дето сега се опитваш да ме вкараш в  интрига с тях.  :nuts:

нема интрига, администратор съм от създаването на форума.
в интриги сам се вкарваш, въпреки опитите на ной да те изпере.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
че аз изрично казах, че не ми пука.

впечатлих се как се мята из пространството етикет за некачественост ей така, между другото.....
без дори намек, че е евентуално шегичка.

а после надълго и нашироко се коментират реакциите на заяждането :)
Ами заяждаш се! Вместо да го прочетеш като "при такъв малък избор режем стъкла с брилянти по пет карата и чистота "сълза на самовила, два пъти препечена", ти му казваш "етикет за некачественост"! Погледни отвисоко!  :m1302:

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Ами заяждаш се! Вместо да го прочетеш като "при такъв малък избор режем стъкла с брилянти по пет карата и чистота "сълза на самовила, два пъти препечена", ти му казваш "етикет за некачественост"! Погледни отвисоко!  :m1302:

ми не го казвам аз, а уважаемия го намеква. А и в последствие не поясни, че е бил неправилно разбран от мен, а директно си напомни, че ме е съветвал да се уча от другите...

ма айде, приемам трактовката ти, макар че е прекалено волна :-)



Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
ми не го казвам аз, а уважаемия го намеква. А и в последствие не поясни, че е бил неправилно разбран от мен, а директно си напомни, че ме е съветвал да се уча от другите...

ма айде, приемам трактовката ти, макар че е прекалено волна :-)
Майтап, който трябва да се обяснява, е некачествен! Затова ако няма обяснение, съчинявам си го и си свиркам!  :0005:

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Менажерията с емотикони отново нарасна на пет реда. От какво зависи това?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Менажерията с емотикони отново нарасна на пет реда. От какво зависи това?

от разделителната способност на екрана, на който я гледате, както и мащаба в браузъра ви.
the lamers club honourable member …

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Ама аз е съм променял нито едното, нито другото!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Ама аз е съм променял нито едното, нито другото!

ами и аз не съм променял броя на емотиконите. при мен са три пълни реда и две самотни на четвъртия.
the lamers club honourable member …

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
при мен има 3 реда и половина + [още]

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Менажерията с емотикони отново нарасна на пет реда. От какво зависи това?

От баланса на търсене и предлагане? Аз, например, съм си поръчал емотиконче с излъчване на екстремна по степен разсъдлива скептичност. Мъ немааа ...  В знак на крайно неудовлетворение,  :t0111: :t0113: :suicide:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Цитат на: Еле па я! в Днес в 13:14:42

Менажерията с емотикони отново нарасна на пет реда.
От какво зависи това?

От баланса на търсене и предлагане?
Аз, например, съм си поръчал емотиконче с излъчване на екстремна по степен разсъдлива скептичност.

Ще го получиш със сигурност, тъй като от вчера г-н Принца задоволява вече и персонални капризи!!! :0004:
Например, по желание на Delius е включил , като допускам, че е предвидил и "ИЗВОЗВАНЕ НАГОРЕ" на мрънкячи, интриганти и секви недоволници от присъствието си ф "Керпеден".

А вече имаме и офицЯлна статистика  от проведената анкета на настроенията тъдява:

Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 12:48:20

    Гласуването приключено: Декември 06, 2021, 22:01:32

    Общ брой гласове (от общо 178 потребители): 33


     :t0301:

Или 18,5%. Могат да се направят забавни  паралели с активността на последните избори.
:cool-1084:

« Последна редакция: Декември 07, 2021, 15:54:01 от Джиджи »

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Потребителите да внимават! Когато атовете се ритат, страдат магаретата.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
фсъщност, сега като се замислих, забелязах, че админът/модът е едновременно обвинител, съдия и палач, присъдата е окончателна и неподлежи на обжалванка, фтора инстанция нема, а трета пък хептен.

Фсичко това е доста...смущаващо и ме потсеща за оня лаф на лелята на Спайдърмен, че "апсолютната власт корумпира апсолютно". Или май беше "зголемата сила идва и голема одговорност", не помня вече.


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Потребителите да внимават! Когато атовете се ритат, страдат магаретата.

А аз чак сега се сещам, че се каня да направя следното ПРЕДЛОЖЕНИЕ, откак е почнАла тук таа истерия:

НОВОДОШЛИТЕ
/даже и с вече 112 коментара!/ да се научат да УВАЖАВАТ по-старите форумци /с напр. 10,586 коментара!/ ... 

Така, както е било винаги въф форума-майка, откъдето сме се пръкнали всичките ние!!! :clap-3332:


Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Джиджи
количеството не означава качество, а ти си илюстрацията на този постулат.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
фсъщност, сега като се замислих, забелязах, че админът/модът е едновременно обвинител, съдия и палач, присъдата е окончателна и неподлежи на обжалванка, фтора инстанция нема, а трета пък хептен.

Фсичко това е доста...смущаващо и ме потсеща за оня лаф на лелята на Спайдърмен, че "апсолютната власт корумпира апсолютно". Или май беше "зголемата сила идва и голема одговорност", не помня вече.
Мен ситуацията ми напомня за оня период във форума майка, когато се раздаваха банове за щяло и нещяло. И накрая станаха по десет години.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
А аз чак сега се сещам, че се каня да направя следното ПРЕДЛОЖЕНИЕ, откак е почнАла тук таа истерия:

НОВОДОШЛИТЕ
/даже и с вече 112 коментара!/ да се научат да УВАЖАВАТ по-старите форумци /с напр. 10,586 коментара!/ ...   :tomtom:

Така, както е било винаги въф форума-майка, откъдето сме се пръкнали всичките ние!!! :clap-3332:
Тъпня
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
А аз чак сега се сещам, че се каня да направя следното ПРЕДЛОЖЕНИЕ, откак е почнАла тук таа истерия:

НОВОДОШЛИТЕ
/даже и с вече 112 коментара!/ да се научат да УВАЖАВАТ по-старите форумци /с напр. 10,586 коментара!/ ... 

Така, както е било винаги въф форума-майка, откъдето сме се пръкнали всичките ние!!! :clap-3332:
Джиджи, осъзнай се, обичаят да се говее е бил за снахите!  :t2619:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Quote (selected)
Мен ситуацията ми напомня за оня период във форума майка, когато се раздаваха банове за щяло и нещяло. И накрая станаха по десет години.

така стаа фусловия на апсолютизъм. Не е случайно, че таа форма науправление не се радва на голема популярност.



==================================


Achtung! Коментарите на джиджи могат да предизвикат очен рак, епилептични припадъци и глаукома.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи
количеството не означава качество, а ти си илюстрацията на този постулат.
Ай стига, МА ... :too_funny-1052:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Achtung! Коментарите на джиджи могат да предизвикат очен рак, епилептични припадъци и глаукома.

Ми аз от теб съм се учила, драги!!! И по отношение на оцветяването и на размера!!!
Да пусна ли тук 2-3 твои коментарчета, коите ше запълнят целата страница?!?


Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
фсички мои коментари са безупречни одкъм графичен дизайн и оформление.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
 :cool-1084:

А сега отивам малко да гледам и слушам Цура, след което пак ше се върна ...  :lol:


Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Защо все още няма бан за съфорумеца нарекъл Джиджи боклук?!
Ще потърся в кошчето кой е бил тоз човек. Имам известни подозрения.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.