Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 13:31:24

Автор Тема: Алтернатива:  (Прочетена 51349 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Алтернатива:
« Отговор #300 -: Февруари 08, 2022, 17:15:11 »
Игнор.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #301 -: Февруари 08, 2022, 17:15:38 »
Предполагам, още не са разбрали, че 21 особи вече ги няма тук.
Примерно.
 :smokin:
възможно е, но няма как да знам. Междудругото, вече отговорих положително на две заявки, така че явно участието ми в темата не е безсмислено.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #302 -: Февруари 08, 2022, 17:15:43 »
Нейсе, тва не ми е работа.
Така си е.
Цитат на: wreckage
Работата ми е да предлагам алтернатива на нуждаещите се от такава.
Казваш ти.
Аз пък се радвам, че най-после прочетох няколко думи от теб, написани на нормален български. Щото не ща да чета „алтернативния“ ти.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #303 -: Февруари 08, 2022, 17:18:05 »
Мен ме досрамя да го похваля, дан' се засегне. Много съм деликатен.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #304 -: Февруари 08, 2022, 17:24:00 »
радостта ти от една мярка на администрацията, катализирала напускането на три четвърти от потребителите във форума, е също толкова рационална, колкото и самата мярка. Но да се върна към темата...малко статистика:

Към този момент броят на коментарите в стопанисвания от мен сървър е 11,756(единайсехилядиседемстотинпедесеишес). Сървърът беше отворен на 6-ти януари тази година.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #305 -: Февруари 08, 2022, 17:24:46 »
Моето предложение е адресирано не до колегите, на които им е добре тук, а до колегите, на които не им е добре тук. По мои лични сметки става дума за 5-6 човека. Останалите 21 вече са в Дискорд. Където произвеждат тонове коментари по темите, които ги вълнуват.
Аз съм от колегите, на които им е добре тук. От което въобще не следва, че не бих приел предложението ти да видя кой какво пише ТАМ и , евентуално, и аз да напиша нещо, което ме вълнува.
« Последна редакция: Февруари 08, 2022, 17:37:21 от Bacho Кольо »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #306 -: Февруари 08, 2022, 17:26:55 »
Ако някой колега иска да се включи в любезно отворения от мен Discord-сървър, да ми пише в "Лични".
Защо е тази думичка „любезно“?
И знам, че всеки там пише, каквото си поиска. Коментирате тукашните. На мен ми разнесоха кокалите, едно птиченце ми каза, ти изтри ли разнесеното, или това е право на всеки? Да съобщава лична информация на трето лице.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #307 -: Февруари 08, 2022, 17:27:23 »
Нямаш проблем, бачо Кольо.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #308 -: Февруари 08, 2022, 17:28:06 »
Защо е тази думичка „любезно“?
И знам, че всеки там пише, каквото си поиска. Коментирате тукашните. На мен ми разнесоха кокалите, едно птиченце ми каза, ти изтри ли разнесеното, или това е право на всеки? Да съобщава лична информация на трето лице.
птиченцето беше настоятелно приканено да ти каже. Сега малце го е срам, но претполагам, че в някакъв момент срамът ще му мине и пак ще се появи.
Всичко беше изтрито моментално, нямай грижа.
« Последна редакция: Февруари 08, 2022, 17:38:25 от wreckage »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #309 -: Февруари 08, 2022, 17:42:28 »
радостта ти от една мярка на администрацията, катализирала напускането на три четвърти от потребителите във форума, е също толкова рационална, колкото и самата мярка.
Ясно казах на какво се радвам, а мнението си за това какво е рационално си го заври някъде на тъмно и душно, а не го развявай като световна истина.
Цитат на: wreckage
Към този момент броят на коментарите в стопанисвания от мен сървър е 11,756(единайсехилядиседемстотинпедесеишес). Сървърът беше отворен на 6-ти януари тази година.
Залудо работи, залудо не стой.
И очаквай количествените натрупвания да породят ... количествени натрупвания.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #310 -: Февруари 08, 2022, 17:56:11 »
Нямам очаквания. Тези, които имах, съм ги артикулирал в дните преди да бъда баннат. Те се оправдаха напълно, даже на 100%.

Доказателство за което е фактът, че със самото си присъствие генерирам нехарактерно висока за плачевното текущо състояние на този форум потребителска активност. Все едно съм един дефибрилатор и машина сърце-бял дроб за форуми в клинична смърт. Но да не се отклонявам...

Quote (selected)
Ако някой колега иска да се включи в любезно отворения от мен Discord-сървър, да ми пише в "Лични".

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #311 -: Февруари 08, 2022, 17:59:09 »
Да оценим жеста и да не губим времето на човека. Бизнесът не е лека работа.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #312 -: Февруари 08, 2022, 18:01:18 »
тва не е бизнес.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #313 -: Февруари 08, 2022, 18:02:55 »
Quote (selected)
Активни потребители през последните 120 минути:
66, fierce, wreckage, buratinob, AnonimusBG, dabedabe, аменеменема, ЗИП, Юмжагийн Целденбал, kas, Giuseppe, Bacho Кольо, Maximus II, otvrat, kаily, Zmeja, noooo, ohubohu, letec, Imko1,
както се казва, все същите шушлеци, че и някои само четат!
и да се смени периода, все сме си толкова! :nuts:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #314 -: Февруари 08, 2022, 18:13:15 »
Те се оправдаха напълно, даже на 100%.
Понеже българският за теб е нов език, изглежда някои негови подробности ти убягват, затова ще ти помогна да се усъвършенстваш. Думата „напълно“ значи същото, което и „100%“, така че едното не  може да бъде „даже“ на другото. А пък пред „100%“ не трябва да има никакво „на“, освен ако не си „журналист“ или друг вид невежа от телевизора.
Цитат на: wreckage
Доказателство за което е фактът, че със самото си присъствие генерирам нехарактерно висока за плачевното текущо състояние на този форум потребителска активност. Все едно съм един дефибрилатор и машина сърце-бял дроб за форуми в клинична смърт. Но да не се отклонявам...
Вярно е, отклоненията при теб и така не са малко и едва ли е нужно да ги увеличаваш. И недей да ревеш на чужди места, които си решил, че са гробища. И да са, и да не са, не е уместно.

Активен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2955
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #315 -: Февруари 08, 2022, 18:17:17 »
Към този момент броят на коментарите в стопанисвания от мен сървър е 11,756(единайсехилядиседемстотинпедесеишес). Сървърът беше отворен на 6-ти януари тази година.

 :t2015:
Даже виждам как е достигната бройката.
Не забравяй да чукаш ентър често и си пусни дарк моуда на дискорда.

*********   ✹    *********

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2732
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #316 -: Февруари 08, 2022, 18:24:15 »
радостта ти от една мярка на администрацията, катализирала напускането на три четвърти от потребителите във форума, е също толкова рационална, колкото и самата мярка. Но да се върна към темата...малко статистика:

Към този момент броят на коментарите в стопанисвания от мен сървър е 11,756(единайсехилядиседемстотинпедесеишес). Сървърът беше отворен на 6-ти януари тази година.

нда....

сравняваш форум и чат....

20 от 176 е според теб е три четвърти.....

Джиджи е написала тук 11000 коментара, с нея ли сравняваш онзи чат?

винаги си бил твърде далеч от фактите и логиката, но това си е твой проблем......

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #317 -: Февруари 08, 2022, 18:25:08 »
 :nuts:
както се казва, все същите шушлеци, че и някои само четат!
и да се смени периода, все сме си толкова! :nuts:
именно :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #318 -: Февруари 08, 2022, 18:30:45 »
Не ми е работа, но затвореният клуб за жентълмени е доста упадъчна структура.
Затворените кръчми където се допуска само с покана и само членовете могат да четат ми напомнят за илюминатска сбирка където всички си шушукат тайно. Много различно от тука.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #319 -: Февруари 08, 2022, 18:39:10 »
Затворено е, щото форматът на платформата е такъв. В Дискорд има колкото си искаш публични сървъри с по 10-15 милиона участници. Направи си акаунт и върви да членуваш.

Ти беше в моя сървър, кисна там безмълвно известно време, даде си достъпа на един-двама други човека, те също минаха оттам като през турски гробища и...така.

Малце е лицемерно да се жалваш, че тва е затворено. Отворено е за всеки, който е достатъчно отворен да го ползва.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #320 -: Февруари 08, 2022, 18:44:57 »
Вече писха, може да го прочетеш тук.
Влязох за около час, нямам нищо против кой какво пише, не ми допадна платформата.
Както сам писа има над 300 милиона потребители ( аз също съм потребител чрез една игра там ) и са много и са малко, който го харесва участва активно или по-малко, милиарди хора не участват.
При регистрация ми поискаха да сваля програма, свалих и почна да ме бомбардира със спам, деинсталирах я.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #321 -: Февруари 08, 2022, 18:48:40 »
Като гледам кой се изнесе голямият разлом е на ковидидиоти и ние нормалните идиоти.
Намерихме си още една разделителна линия.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #322 -: Февруари 08, 2022, 18:55:40 »
Месечна статистика    Нови теми    Нови публикации    Нови потребители    Най-често онлайн    Посещения
Януари 2022    5    5507    614    420    841462
Януари 2021    8    1838    503    220    397114
Януари 2020    26    4211    474    262    342760
Януари 2019    96    4551    610    286    218988

ндаааа....

https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?action=stats

тюх, пак издишат тезите на рекиджа...

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #323 -: Февруари 08, 2022, 19:03:20 »
Добре де, ай стига вече!
Влизаме във филм за мерене на пишките, при това наложен!
Ай стига, аре кой от къдей и баста, който му харесва тук - тук, който там - там, а що да няма и тук и там?
Малко ли бяха разкрачените модели, че сега да се чепкаме пак, щот зер не са били ясни?
 :pissed-891:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #324 -: Февруари 08, 2022, 19:08:39 »

Ай стига, аре кой от къдей и баста, който му харесва тук - тук, който там - там, а що да няма и тук и там?


точно така, аз не искам положението да е или-или, аз предлагам и. Алтернатива.
Питайте Здравка, Пенико или някой друг колега, пишещ и на двете места.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #325 -: Февруари 08, 2022, 19:18:20 »
птиченцето беше настоятелно приканено да ти каже. Сега малце го е срам, но претполагам, че в някакъв момент срамът ще му мине и пак ще се появи.
Всичко беше изтрито моментално, нямай грижа.
Дали това не са фтичетата с "вомиториума" и "фотографа", за което се извинявахе и тук, няма значение?

Беше ти предложено да поемеш администрацията на този форум, Госинджър беше склонен да ти предостави софтуера, базата данни (въпреки някои заплахи) и всичко необходимо, безвъзмездно.

пешо, той още и миндербиндер, калки и гринго пое ангажимента да ти го предаде, дали го е сторил?
Не видях реакция от теб, приемам го като мълчалив отказ, а би мотъл да направиш този упадъчен форум слънце, мое мнение.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #326 -: Февруари 08, 2022, 19:24:05 »
А най-тъжното е, че на колкото и места да се напиняме, нивото на СЕГА няма да доближим и на миля...

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #327 -: Февруари 08, 2022, 19:30:33 »
Питайте Здравка, Пенико или някой друг колега, пишещ и на двете места.
Така. Нямам морални терзания, че щъкам и в двата форума, раздвоение на личността още по-малко. Бях любезно и лично поканена да се присъединя към Дискордовото общество, така, както бях поканена лично и любезно да се присъединя към Керпеденовото. За сега смятам да остана член и на двата престижни клуба.:)))

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #328 -: Февруари 08, 2022, 19:32:31 »
Quote (selected)
Беше ти предложено да поемеш администрацията на този форум, Госинджър беше склонен да ти предостави софтуера, базата данни (въпреки някои заплахи) и всичко необходимо, безвъзмездно.

Аз казах ли какво ще стане? Казах. То стана ли? Стана. Бях ли обещал да напиша, какво предлагам с цел оздравяване на форума? Бях. Бях ли баннат на следващия ден? Бях. Бях ли баннат повторно преди да е изтекъл текущият ми бан? Бях, и то за нещо, което съм физически неспособен да извърша, понеже съм баннат.

Впериода на този втори бан Бонго и Калки ми предадоха офертата ти, а аз им  предадодох да ти предадат, че тя не ме интересува. Щото би било извънредно шашаво да приемам оферти от хората, които ме банват, докато съм още баннат.



Което няма връзка с конкретната тема.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #329 -: Февруари 08, 2022, 19:34:55 »
Интересен беше форумът на "СЕГА" в самото начало, когато броят на мненията се отчиташе с емотикони с различно тегло.  Тогава беше най-удобен за ползване. Тогава беше свобода и нямаше нервни хора. После нещата тръгнаха към многократно опростяване, вероятно и недостиг на ресурс/памет го е наложило. Докато уйде коньот у ряката. Беше интересно преди.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #330 -: Февруари 08, 2022, 19:39:24 »
радостта ти от една мярка на администрацията, катализирала напускането на три четвърти от потребителите във форума, е също толкова рационална, колкото и самата мярка. Но да се върна към темата...малко статистика:
.....
Според мен това е едно пресилено и невярно твърдение - все пак 75 % от регистрирани 177 (от които значително по-малко пишещи) напуснали няма как да е вярно - от месеци бройката регистрирани е постоянна = 177, ако се погледне раздела "потребители" (достъпен за всеки) ще се види колко от тях са написали повече от 100 мнения и колко пишат регулярно.

Няма публична информация за броя на напусналите, но от създаването на този форум официално напуснали са само Чоки и Бонго (два пъти), Миндербиндер (през последните седмици), натирени са Нойман и инкарнациите му, беше обявено, че има още четири или пет заявки, имената бяха съобщени, не ми се търси.

... високо ще оценя, ако разработищ темата за " 3/4 напуснали", ако искаш, благодаря и да ни посочиш коя е тази мярка, накарала тези около 80 човека да напуснат.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #331 -: Февруари 08, 2022, 19:44:11 »
То това е ясно и никой не се хваща. Хватки. И за какво се борим всъщност? За "много сме, силни сме" май. Няма да се оправим никога. Как беше? Трима души - чета с шпионин.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #332 -: Февруари 08, 2022, 19:44:54 »
Аз казах ли какво ще стане? Казах. То стана ли? Стана. Бях ли обещал да напиша, какво предлагам с цел оздравяване на форума? Бях. Бях ли баннат на следващия ден? Бях. Бях ли баннат повторно преди да е изтекъл текущият ми бан? Бях, и то за нещо, което съм физически неспособен да извърша, понеже съм баннат.

Впериода на този втори бан Бонго и Калки ми предадоха офертата ти, а аз им  предадодох да ти предадат, че тя не ме интересува. Щото би било извънредно шашаво да приемам оферти от хората, които ме банват, докато съм още баннат.
....
Благодаря, Реки. Двамата посредници не са ми съобщили нищо. Нейсе, прав си, не е по темата.

Лично аз не разбирам защо се пенявиш, нито разбирам езиковите ти експерименти.

Понеже ми допадат мненията ти, когато ги артикулираш, ще споделя какво съм забелязал - когато коментираш нещо или отговаряш на нещо, което те интересува, пишеш разбираемо, в останалите случаи експериментираш, за мен  непонятно защо.
Поради това и не разбирам защо се правиш на ощипана мома, но и това не е по темата.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #333 -: Февруари 08, 2022, 19:47:43 »
глей сега, аз предпочитам да се доверя на лъжливите си очи, отколкото на счетоводните врътки, презентирани од секуко. Ако греша, нямаше да има защо да ми отправяш тази оферта, щото от данните ти излиза, че тоя форум е по-посещаван от порнхъб.
« Последна редакция: Февруари 08, 2022, 19:52:44 от wreckage »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #334 -: Февруари 08, 2022, 19:49:04 »
От едно време е казано - de gustibus non disputandum est.

Което на български иска да рече: „Дебатът НЕ Е за вкусове!”

Quote (selected)
Докато тук открай време точно това е основен предмет на дискусия.
:notworthy:

Което пък е казано от може би най-стойностния колега тук – ПОЛИГЛОТ и "участник" в международните дела /не знам каква точно длъжност заема в момента!/ ...

Затова предлагам, ако някой желае да продължи да се изказва тук,

да продължи на ЛАТИНСКИ ЕЗИК, за да не падаме под нивото му!!!
  :crying_with_laughter-3302:

« Последна редакция: Февруари 08, 2022, 20:00:48 от Джиджи »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #335 -: Февруари 08, 2022, 19:52:46 »
А най-тъжното е, че на колкото и места да се напиняме, нивото на СЕГА няма да доближим и на миля...
Има цял куп неща, които някога ги имаше, а днес не, и заради тях ми е много, много по-тъжно, отколкото за форума на „Сега“. Пък и когато последният се спомина, той отдавна не представляваше нещо, заради отсъствието на което да съжалявам. Както и самият вестник.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #336 -: Февруари 08, 2022, 19:53:38 »
глей сега, аз предпочитам да се доверя на лъжливите си очи, отколкото на счетоводните врътки, презентирани од секуко. Ако греша, нямаше да има защо да ми отправяш тази оферта, щото от данните ти излиза, че той цъфти.
Ъ?
Кои данни?
Не цъфти, иначе нямаше да получищ това предложение да го спасяваш, все пак викаш, че си посочил бил причините, реших, че тогава само ти можеш да оправиш форума, след като според вас администрацията не струва, или да?
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #337 -: Февруари 08, 2022, 19:54:28 »
Ако някой колега иска да се включи в любезно отворения от мен Discord-сървър, да ми пише в "Лични".
айдеее, титулярът застъпи като портиер.  :m1924:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #338 -: Февруари 08, 2022, 19:56:06 »
благодаря, че цитира съобщението ми, таман мислех да го постна.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #339 -: Февруари 08, 2022, 19:57:03 »
Което на български иска да рече: „Дебатът НЕ Е за вкусове!”
Нито преводът е този, нито някой „иска“.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #340 -: Февруари 08, 2022, 19:58:49 »
Затворено е, щото форматът на платформата е такъв.
това не е /съвсем/ вярно. да, дискорд е затворена платформа, но публични покани могат и съвсем редовно се публикуват из нета за всеки, който иска да се присъедини. тук също имаше такава публична покана, тя вече не е активна. ето:
Гепи
https://discord.gg/7mvGNX7b

или не знаеш как да пуснеш такава покана, или неистово желаеш да филтрираш участниците. трето няма.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #341 -: Февруари 08, 2022, 20:00:33 »
Нито преводът е този, нито някой „иска“.
За вкусове не се спори е моята версия на ''неправителствена'' преводачка. ;)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #342 -: Февруари 08, 2022, 20:02:38 »
А най-тъжното е, че на колкото и места да се напиняме, нивото на СЕГА няма да доближим и на миля...

първата основна разлика е, че в 'сега' имаха собствено съдържание. което оформяше и темите на форума.

после сговниха съдържанието, минаха на копи-пейст във вид на 'горещи', междувременно от лява станаха красиводясна медия... и накрая теглиха чертата на форума.

та другата основна разлика е, че тук има форум, а там - не.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #343 -: Февруари 08, 2022, 20:06:10 »
благодаря, че цитира съобщението ми, таман мислех да го постна.
Сакън!!!

Вече си каза всичко, затова
АЙДЕ, ПО ЖИВО ПО ЗДРАВО !!!


Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #344 -: Февруари 08, 2022, 20:07:24 »
това не е /съвсем/ вярно. да, дискорд е затворена платформа, но публични покани могат и съвсем редовно се публикуват из нета за всеки, който иска да се присъедини. тук също имаше такава публична покана, тя вече не е активна. ето:
или не знаеш как да пуснеш такава покана, или неистово желаеш да филтрираш участниците. трето няма.
една част от участниците, ползвали поканата, не пожелаха да участват. Едно здрасти не казаха.




Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #345 -: Февруари 08, 2022, 20:10:03 »
ми то и тука е така - една част и здрасти не са казали все още. но това не е отговор на
Quote (selected)
или не знаеш как да пуснеш такава покана, или неистово желаеш да филтрираш участниците. трето няма.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #346 -: Февруари 08, 2022, 20:10:27 »
Ааа... на мен ми е полезно тук... Хем чувам как пукат хемороидите на кремълските таковътъ - като видят мой постинг... хем събирам мат'рял за втора публикация*
*Първата беше с помощта на СЕГА форум, и на почти същите приятели на "Драган Цанков"
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #347 -: Февруари 08, 2022, 20:13:52 »
Барма, нямаш грижа. Ако решиш друго, пиши ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #348 -: Февруари 08, 2022, 20:22:35 »
между другото, реки, оня ден се сетих за тебе, докато четях как викат на жените от лом. ето:
Quote (selected)
Двама приятели си говорят:
- Абе, брат, знаеш ли как се вика на жена от Лом?
- Не, брат, как се казва?
- Отломка.

та така. в нета има сичко, вече те знаем отдека си.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #349 -: Февруари 08, 2022, 20:27:45 »
Някои хора избиват комплекса че са от малко градче да кажем, с изчукване на повече жени.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #350 -: Февруари 08, 2022, 20:30:19 »
между другото, реки, оня ден се сетих за тебе, докато четях как викат на жените от лом. ето:
Quote (selected)
Цитат

    Двама приятели си говорят:
    - Абе, брат, знаеш ли как се вика на жена от Лом?
    - Не, брат, как се казва?
    - Отломка.
Хе-хе-хе, ОТЛОМКА, дето се напъва да отломява и други ... :crying_with_laughter-3302:

А Рекито от Лом ли е ...?!? WRECKAGE!!!

Смех!!!


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #351 -: Февруари 08, 2022, 20:42:14 »
За вкусове не се спори е моята версия на ''неправителствена'' преводачка.

И айде поне аз с НЕпреводачките туканка да не споря а?!?

 :t1233:

« Последна редакция: Февруари 08, 2022, 21:40:19 от Джиджи »

Активен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2955
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #352 -: Февруари 08, 2022, 20:51:08 »
Латинскa фраза на средновисоколомски търси преводачка на ниво

   REKIJAM·REKIJAM·PARAREKIJAM
*********   ✹    *********

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #353 -: Февруари 08, 2022, 20:59:40 »
Такаа...докъде бях стигнал, а-а-а да:

Желаещите да се включат трябва да си свалят и инсталират Discord и да си направят акаунт в платформата. За тези неща има инструкции, както на Discord.com, така и из нета. Намират се и инструкции на български, но не много.

Когато са свършили тая работа, кандидатите могат да ми пишат на лични, за да им изпратя съответната покана във вид на хиперлинк.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2732
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #354 -: Февруари 08, 2022, 21:00:54 »
глей сега, аз предпочитам да се доверя на лъжливите си очи, отколкото на счетоводните врътки, презентирани од секуко. Ако греша, нямаше да има защо да ми отправяш тази оферта, щото от данните ти излиза, че тоя форум е по-посещаван от порнхъб.

данните за посещенията на форума са публични и се намират като справка на посочения от мен адрес.

за да има прегледност ви извадих посещението от форумци и от уникални IP адреси за съпоставим период - януари всяка година, откакто го има форума.

Съжалявам, че нямаш капацитет да разбереш за какво иде реч, но това си е твой проблем.

Така че слуховете за падане на посещаемостта на форума са силно преувеличени, видно е от данните.

.... що не направиш чата си на mIRC, ще постигнеш над тридесет хиляди съобщения още първия месец, особено ако са усмивки и по една дума пост, както обичаха да правят троловете преди време тук

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2955
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #355 -: Февруари 08, 2022, 21:03:21 »
Пържени картофки към поканата ще желаете ли?
*********   ✹    *********

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #356 -: Февруари 08, 2022, 21:06:28 »
данните за посещенията на форума са публични и се намират като справка на посочения от мен адрес.

за да има прегледност ви извадих посещението от форумци и от уникални IP адреси за съпоставим период - януари всяка година, откакто го има форума.

Съжалявам, че нямаш капацитет да разбереш за какво иде реч, но това си е твой проблем.

Така че слуховете за падане на посещаемостта на форума са силно преувеличени, видно е от данните.

.... що не направиш чата си на mIRC, ще постигнеш над тридесет хиляди съобщения още първия месец, особено ако са усмивки и по една дума пост, както обичаха да правят троловете преди време тук


секуко, би ли споделил какви чувства се образуваха в организма ти, когато Ото Кац предложи да ми прехвърли собствеността върху това заведение?

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #357 -: Февруари 08, 2022, 21:09:17 »
секуко, би ли споделил какви чувства се образуваха в организма ти, когато Ото Кац предложи да ми прехвърли собствеността върху това заведение?


никакви.

ти си безотговорно лапацало, което до смърт се бои да му се подиграват. а тук нямаше и теоретичен шанс да се оправиш, нито акъл, нито капацитет, нито знания имаш за да се бориш със задачките.

самия факт, че не направи форум, а се метна да ползваш чат и да го сравняваш с форум много говори за нивото ти.

Максимум геймър с комплекси и никакво разбиране от технологията, но зазубрил думички и ги мета насам-натам, белки стресне неграмотните


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #358 -: Февруари 08, 2022, 21:10:10 »
Тука има една високопроизводителна фигура, която би трябвало да привлече интерес. Има потенциал за много станове. Може я препоръчате и на други места. Няма се посрами.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Алтернатива:
« Отговор #359 -: Февруари 08, 2022, 21:12:05 »
Такаа...докъде бях стигнал, а-а-а да:

Желаещите... могат да ми пишат на лични, за да им изпратя съответната покана във вид на хиперлинк.

това си е описано:
Quote (selected)
Дадох му по шейсет стотинки на килото, пазарихме я, натоварих я и, срам не срам, от манифактурист станах търговец на ряпа! Поех обратно! Като минах край Тунджа, измих я, подредих я и още от края на селото се провикнах:

— О, ряпа, ооо! Сиромашки кашкавал!