Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 13:42:47

Автор Тема: (IF) Цените на енергията са се повишили в еврозоната през 2021 година  (Прочетена 1962 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AR-15

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 20
    • Профил
(IF) Цените на енергията са се повишили в еврозоната през 2021 година

Брюксел, 10 февруари (БТА)
 Между декември 2020 г. и декември 2021 г. вносната цена на енергията в еврозоната е нараснала повече от двойно (115 на сто), а цените на вътрешните производители на енергия са се увеличили почти трикратно (73 на сто), съобщава Евростат.
 Това разви...
Source: (IF) Цените на енергията са се повишили в еврозоната през 2021 година

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Това бълване на безсмислени "теми" некъв майтап ли се явява?

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Това бълване на безсмислени "теми" некъв майтап ли се явява?

по идея на госсингер се тества вариант за автоматично създаване на теми, генерирани по материали от няколко сайта.
експеримент, един вид.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Alois Alzheimer

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 35
    • Профил
Това бълване на безсмислени "теми" некъв майтап ли се явява?
Не, сутринта беше обявено, че експериментално се ползва RSS опцията на този сайт, препоръчвам Ви да прочетете анонса.

Предстои да се вземе решение дали да се продължи, как да се филтрират съобщенията, ако има техническа възможност.
Опитът беше направен за да има повече и разнообразни теми за дискутиране.

Ако се реши, опитът може да бъде прекратен и да се върнем на старото положение всеки да предлага каквото прецени.

Вие имате ли мнение по въпроса? Благодаря.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
по идея на госсингер се тества вариант за автоматично създаване на теми, генерирани по материали от няколко сайта.

Нема лошо, ама това не са "теми". И не виждам как могат да станат теми.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Вие имате ли мнение по въпроса? Благодаря.

Не, нямам, но всяко от тези ..... си има тема. Или близка тема. Мене не ме бърка. Нека има 2 - 3 000 теми. И без това активни са само няколко.

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Newsbot.

"Вършееше" за известно време в СкайФорума.
Нямаше особена популярност, нито особен ефект - положителен или отрицателен.

Санд и Лъчо го бяха "внедрили" експериментално в чата, в опит да "разводнят" простотиите и насочат дискусиите към теми, различни от катадневното лискане на помия по присъстващи или отсъстващи форумни другарчета. Всуе.

Да видим как ще се "впише" тук.
Палосич! Палосич!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Рекапитулация до момента:

публикувани общо25 теми; без отговор17

с 1 отговор – 2

с 2 отговора – 1

с 4 отговора – 1

с 6 отговора – 1

с 22 отговора – 1


Активен Imko1

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил
Вие имате ли мнение по въпроса? Благодаря.
Аз лично не съм очарован. Не стига, че с подобна тематика постоянно ни "бомбардират" по ТВ, по радио, по други сайтове, та и тук. Не само е само заради това, но спрях да гледам ТВ, избягвам "информационни" радиостанции и търся предимно музикални...

AnonimusBG

  • Гост
Аз лично си мисля че интересните теми ще си се появят и без евентуалния Евроактив.
Въпреки че в самото начало на форума бях на друго мнение и имах нещо такова предвид когато вървяха разни обсъждания на тема какво и как.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Аз пък мисля, че е добре дя се пускат такива теми, под които да се дискутира, стига да са добре подбрани.
Нека да мине време - месец, два може би, пък да видим.
Ми кво - шансовете са пийсе на пийсе - или ше стане, или няма да стане.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
по идея на госсингер се тества вариант за автоматично създаване на теми, генерирани по материали от няколко сайта.

както казваше тони филипов, д-р: "не съм единодушен". определено не ми харесва като влезна като анонимен и погледна последните мнения да видя, че почти всичко е препечатка отнякъде. това на практика значи, че вместо 1-2 пъти дневно трябва да се появявам едва ли не всеки час, ако искам да прочета всичко. засега не искам, ама дедазнайш.

има сми да се появяват разни такива нови теми, но проблемът е източникът. имам предвид, че примерно повечето няма да имат против препечатки от 'сега', ама там няма рсс. докато ойроактив имат рсс, ама имат и един куп боклук.

ще взема да пусна една тема по въпроса.