Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 25, 2024, 18:51:48

Автор Тема: (NF) Байдън е предупредил Путин, че САЩ ще дадат решителен отговор, ако Русия нахлуе в Украйна  (Прочетена 2354 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AR-15

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 20
    • Профил
(NF) Байдън е предупредил Путин, че САЩ ще дадат решителен отговор, ако Русия нахлуе в Украйна

Двамата лидери разговаряха един час по защитена телефонна линия за струпването на руски войски около Украйна, каза служител на Белия дом. Президентът Байдън подчерта, че нова руска инвазия в Украйна ще доведе до страдания на много хора и "ще навреди на репутацията" на Русия, ...
Source: (NF) Байдън е предупредил Путин, че САЩ ще дадат решителен отговор, ако Русия нахлуе в Украйна

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
(NF) Байдън е предупредил Путин, че САЩ ще дадат решителен отговор, ако Русия нахлуе в Украйна

Двамата лидери разговаряха един час по защитена телефонна линия за струпването на руски войски около Украйна, каза служител на Белия дом. Президентът Байдън подчерта, че нова руска инвазия в Украйна ще доведе до страдания на много хора и "ще навреди на репутацията" на Русия, ...

Администратор ли си, модератор ли, все тая. За XXXXX си пуснал това  нищонеказващо безмислие?!?
Та и тема си отворил, наред с темите САЩ, Русия, Украйна


NB - препъръчваме Ви да се информирате, преди да се опитвате повторно да настъпите мотиката - тази тема, както и някои други за част от експерименталния news feed, въведен тук преди десетина дни.

Информирани сте, че предстои преценка на резултатите от този news feed в този му вид.

Следващият път санкцията Ви няма да бъде 24 часа.
« Последна редакция: Февруари 14, 2022, 09:30:50 от Alois Alzheimer »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
"тази тема, както и някои други за част от експерименталния news feed, въведен тук преди десетина дни.
Информирани сте, че предстои преценка на резултатите от този news feed в този му вид."


Информирах се, но  нямам никаква представа що е това "news feed"
Прочее, що си позволавате да нарушавате:
"2.     Във форума „Общество цигански клещи“ се използва само книжовен български език
2.1.   Използването на чужди езици е допустимо само при цитиране."


Неактивен AR-15

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 20
    • Профил
"тази тема, както и някои други за част от експерименталния news feed, въведен тук преди десетина дни.
Информирани сте, че предстои преценка на резултатите от този news feed в този му вид."


Информирах се, но  нямам никаква представа що е това "news feed"

Тогава защо изобщо коментирате нещо, за което нямате никаква представа какво е?

Прочее, що си позволавате да нарушавате:
"2.     Във форума „Общество цигански клещи“ се използва само книжовен български език
2.1.   Използването на чужди езици е допустимо само при цитиране."

Защото това се отнася за участниците във форума, а не за софтуерните модули към него.

Активен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
"...
Информирани сте, че предстои преценка на резултатите от този news feed в този му вид."


Информирах се, но  нямам никаква представа що е това "news feed"


Аре сега Бачо, що се правиш на интересен? Не мога да повярвам, че не знаеш що е то "news feed".
За всеки случай ще ти кажа, че аз как го възприемам това като " Натъпкване с новини".
И мен ме дразни това "натъпкване с новини" по простата причина, че си мисля, че това тук е дискусионен форум, а не новинарски сайт или мозъчна пералня. Допускам, че тук се предполага да участват информирани участници, априори запознати с новините, които споделят своите виждания и коментари за тях или пък интересни кулинарни, лежер и други лайф идеи и преживявания.
Знам ли, може и да греша?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11159
    • Профил
"...

.........
И мен ме дразни това "натъпкване с новини" по простата причина, че си мисля, че това тук е дискусионен форум, а не новинарски сайт или мозъчна пералня. Допускам, че тук се предполага да участват информирани участници, априори запознати с новините, които споделят своите виждания и коментари за тях или пък интересни кулинарни, лежер и други лайф идеи и преживявания.
Знам ли, може и да греша?
:thup:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил