Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 12:36:41

Автор Тема: предсрочни избори 2022 ?  (Прочетена 56045 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #540 -: Юни 09, 2022, 09:15:39 »
Ще ми липсва Херо и най-вече нейните кичозини квазинародни носии

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #541 -: Юни 09, 2022, 10:08:41 »
Quote (selected)
Яна Балникова, съветник на премиера, е неговата нова фаворитка. Неясна е съдбата на Лена Бориславова – досегашната му дясна ръка още от предизборната кампания, та и шеф на кабинета на министър-председателя.
Ами, сИга?
Мазни борби в сладкарницата?
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #542 -: Юни 09, 2022, 10:13:29 »
Quote (selected)
Кенет Мъртън е член на висшата дипломатическа служба, клас "Кариерен министър". Доскоро е бил временно изпълняващ длъжността шарже д'афер на посолството на САЩ в Хаити. Преди това е бил главен заместник-помощник-секретар в Бюрото за глобално управление на талантите, а преди това е бил заместник-помощник-секретар в Бюрото по въпросите на Западното полукълбо.


Мъртън е работил и като посланик в Хърватия, посланик в Хаити и като заместник-изпълнителен секретар на Държавния департамент. Наред с други свои назначения Мъртън е бил икономически съветник в посолството на САЩ в Париж, Франция, изпълнителен асистент в Бюрото по икономически и бизнес въпроси на Държавния департамент и старши наблюдател в Оперативния център на Държавния департамент https://glasove.com/novini/baydan-smenya-hero-mustafa-s-nov-poslanik-na-sasht-v-balgariya

нямаше ли миналата година някаква фатална случка с президента на хаити? че не ми се рови в паяжината и карам по спомени?

ps. то излезе почти веднага: „Президентът на Хаити е убит в нападение срещу дома му“

the lamers club honourable member …

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #543 -: Юни 09, 2022, 10:19:50 »
нямаше ли миналата година някаква фатална случка с президента на хаити?
Quote (selected)
08.07.2021
Президентът на Хаити Жовенел Моиз бе убит в резиденцията си, която се намира в предградие на столицата Порт о Пренс. При нападението е била ранена и съпругата на Моиз.


PS Закъснях! Докато го копирам ...
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #544 -: Юни 09, 2022, 10:37:58 »
нямаше ли миналата година някаква фатална случка с президента на хаити

Където има американско посолство, задължително стават инфекции с управляващи. Между другото, няма никакво значение кой ще е американският посланик в БГ-то. Американците вече са във всяко министерство и диктуват всичко. Всеки, обвързан с управлението в България, го знае. Дори и Костадинов. Сега просто му е широко около врата и демагогства. Ако влезе в правителство, друга песен ще запее. Никой не е в състояние да промени нещо тук.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #545 -: Юни 09, 2022, 11:20:37 »
Никой не е в състояние да промени нещо тук.

Да, вероятно.

Но в случаите когато слугите им висят по колесниците на последните самолети видяхме вече друго! Така, че:

- Никога да не казваме, "НИКОГА".
 :lol:

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #546 -: Юни 09, 2022, 11:26:05 »
Много народ ще виси по колесниците на отлитащият самолет с Херото

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #547 -: Юни 09, 2022, 11:39:57 »
Но в случаите когато слугите им висят по колесниците на последните самолети видяхме вече друго!

Да, но това вече е революционна промяна. А в БГ-то няма нито субект, нито обект за такава. Всичко е либерално, дребнобуржоазно джубре. А с либерализма могат да се справят само две идеологии - фашизъм и марксизъм. И двете не се забелязват в България. Остава да чакаме голяма европейска война и разпад на НАТО. Но това граничи с утопия.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #548 -: Юни 09, 2022, 14:22:56 »
НАТО може да е основен проблем за руснацита, но за нас проблема се нарича Гейробски съюз.
И наистина НАТОто иска военни разходи 2% и толкова.
Ние сме по-близо от повечето страни, а ако отчитаме като американците и не се крият разходи за пенсии, застраховки .... ще сме над 2%. Доста над.
Докато Тейробския съюз ни съсипва. И не само затварянето на работещи реактори. Много и много повече.
Политиките му са тотално сбъркани и вредят.
Да вземем само един пример.Програмата за селските райони. Би трябвало да е полезна. Само че какво се получава. Строят по нея фотоволтаична централа. Това не семо не развива, но бастисва населението в района. ЩОто се бастисва земеделска земя от която се е издържало. Поколения. Непродаваемата енергия, башка.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11134
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #549 -: Юни 09, 2022, 21:35:09 »
Quote (selected)
Само че какво се получава. Строят по нея фотоволтаична централа.
Оптимист!
А спортните зали с плувни басейни в села и паланки със средна населеност от 20-40 същества включая и кучетата и котките и със средна възраст между 80 и 93 години как ти се види?
п.с.числата са ориентировъчни, но близки до реалните.
 :smokin:
« Последна редакция: Юни 09, 2022, 22:07:41 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8765
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #550 -: Юни 09, 2022, 21:53:43 »
Като залата за кърлинг - типичен български национален спорт - в село Якимово, ломско, с нея ни зарадваха едни други "харварци" - юпитата на царя, как не се научи тоя народ, да не кълве на гола кука, ей!
Вие си ги избрахте!


Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #552 -: Юни 09, 2022, 22:44:32 »
Актуализацията на държавния бюджет не мина в парламентарната комисия
От „Продължаваме Промяната” реагираха остро на случващото се и поискаха да бъде обявено как е гласувано по групи. „Против” бяха ГЕРБ, ДПС, „Възраждане”, а „Има такъв народ” се въздържаха.
Въпреки че не беше подкрепен от комисията, бюджетът ще бъде дебатиран и в пленарната зала.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8774
    • Профил
    • Личен сайт
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #553 -: Юни 10, 2022, 09:28:28 »
Където има американско посолство, задължително стават инфекции с управляващи. Между другото, няма никакво значение кой ще е американският посланик в БГ-то. Американците вече са във всяко министерство и диктуват всичко. Всеки, обвързан с управлението в България, го знае. Дори и Костадинов. Сега просто му е широко около врата и демагогства. Ако влезе в правителство, друга песен ще запее. Никой не е в състояние да промени нещо тук.
И следователно няма смисъл да се гласува, защото никой не може нищо да промени, нали? Но не е съвсем така. И за Костадинов не сте прав. Докато САЩ са достатъчно силни, няма да го допуснат на власт. Допуснат ли го, значи вече са отслабнали и може да не се съобразява много-много с тях. Както виждате, не го изкарвам кой знае какъв герой. Просто елементарна логика :)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11134
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #554 -: Юни 10, 2022, 10:42:06 »
Боже, какви сме станали, а уж все за юнаци се имаме.
Юнаци, ама под юрганя, а и там не в оня смисъл - общоприетия.
Я да се сравним-
https://glasove.com/novini/nikaragua-razreshi-razpolagane-na-ruski-voyski-samoleti-i-korabi
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #555 -: Юни 10, 2022, 11:44:01 »
Сега се зачетох в една "стара" новина - Фалшиво социологическо проучване.
Разбрах, че е фалшиво, защото:
1. Изследователите,  "БНМ Рисърч груп", не са официално регистрирани като "агенция за социологически изследвания";
2. Изследванията им противоречат на изследванията на "Алфа рисърч" и "Тренд";
3. Публикувано е в Сураттефтера (забравиха, че от гоогле и от СТ Прост Киро си извади обвиненията с/у Тиквоний);
4. Публикували са линк към страницата на "Възраждане".

Много тежки аргументи срещу изследването!

А, пропуснах - много голяма база са изследвали - 5000 човека!

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #556 -: Юни 12, 2022, 18:22:34 »
НЕ знам кво си въобразява Нинова, но ако БСП е под чертата и не врезе в парламента на следващине избори, което вече е реален вариант, ще я линчуват. На площада! :smokin:

AnonimusBG

  • Гост
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #557 -: Юни 12, 2022, 18:42:44 »
Ако оставят машинките без хартиен контрол можем да очакваме всякакви резултати.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8774
    • Профил
    • Личен сайт
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #558 -: Юни 12, 2022, 19:00:36 »
Да не би пък и преди въвеждането на машините да не се фалшифицираха изборите?

AnonimusBG

  • Гост
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #559 -: Юни 12, 2022, 19:05:38 »
Лъчо
Писал съм го стотици пъти вече.
Двустранен контрол.
Машини и хартия.
Ако има разминаване между двете анулиране на резултатите в изборната секция и нови избори.
Желателно с нова избирателна комисия.

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #560 -: Юни 13, 2022, 17:22:35 »
Как беше?
... седем, осем и ще си паднала,
седем, осем и ще си легнала ...
Quote (selected)
Слави: Депутати от „Има такъв народ“ ще подкрепят Кирил Петков и Асен Василев
Току-що получих информация, че депутати от „Има такъв народ“ ще напуснат парламентарната ни група. И ще подкрепят Кирил Петков и Асен Василев. Най-вероятно са купени с пари и постове. То ще се види и кой какъв ще стане.
Не е нужно да съм врачка, за да позная, че те ще изговорят купища лъжи и измислици в стилистиката на Кирил и Асен, само и само да оправдаят постъпката си и да успокоят гузната си съвест. Само че предателството си е предателство и предателите никой не ги обича. Дори и тези, които печелят от тях.
https://19min.bg/news/novini_8/deputati-ot-ima-takav-narod-shte-podkrepiat-kiril-petkov-i-asen-167755.html
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #561 -: Юни 13, 2022, 18:19:51 »
Съмнявам се Киртака да намери достатъчно депутати.
Пък и нищо чудно някои от БСП да гласуат ако не против то въздържал се.

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #562 -: Юни 13, 2022, 19:04:07 »
Съмнявам се Киртака да намери достатъчно депутати
На снимка в Дир-а бяха 7, остават 5, а няма да се изненадам, ако и гробарите им помогнат да се удавят...
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #563 -: Юни 13, 2022, 19:54:22 »
Че не пречи и греп да свърши нещо полезно. После ще захлупим и тях и почваме пак отначало.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8765
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #564 -: Юни 13, 2022, 20:17:30 »
На снимка в Дир-а бяха 7, остават 5, а няма да се изненадам, ако и гробарите им помогнат да се удавят...
Не бих се учудил, ако си "намерят" депутати и от Възраждане.
Вие си ги избрахте!

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #565 -: Юни 13, 2022, 21:08:50 »
Единствения шанс на киртака е ДПС.
То и така ще се навежда пред Карайдъ, кат е решил да се пише леберал, та може да се пробва.
Нещо от Сорта.
Баце ти баща ти майка,
Тука са ме натиснали едни, не не са от колекторските фирми, по лошо,
искат ми земат главата. А аз немам достатъчн о депутати, а и коалицията се оказа гнила ..... помагай.
И аз и правителството като валия ще те тачим. Като паша. Помагай!!!  :popcorn:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #567 -: Юни 13, 2022, 22:27:21 »
С такива заплахи трябва веднага да се включи прокуратурата и да последва немедлен арест!

И не ми е ясно, как след ОГРОМНАТА МАЗНА лъжа на Простото Кратунчо, как бил участвал нейде си (в сбирката на "Солунската митница"), а никой не го е мервал там?! И след тази огромна лъжа - в момента НИЩО НЕ СЕ СЛУЧВА?!

Спомням си как при такава една ситуация у съседна Турция, военните просто излизаха от казармите изпоарестуваха мошениците и управляваха години след като забраниха полит. "партии" у тях си! При това тези военни си бяха отанци отвсякъде!

Но няма свестен резидент, та да нареди на подчинените му да излязат...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #568 -: Юни 13, 2022, 23:00:38 »
някъде ми се присчу тоя да казва нещо за едни хора, които стоят зад петков?...
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8765
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #569 -: Юни 14, 2022, 07:58:21 »
някъде ми се присчу тоя да казва нещо за едни хора, които стоят зад петков?...

Но не казва, кои хора стоят зад Слави! Аз съм сигурен, че всички са маскари!
Вие си ги избрахте!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11134
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #570 -: Юни 14, 2022, 09:51:20 »
Ако излезе верно това, че Караджовия не си е мръднал пръста да фане за гушата магистралните мафии и усилията на Комитова са отишли на вятъра, а и той /Грозданча/ иска да им се разплатят 3 млрд без да се е стигнало до дъното на тази гербаджийска афера - ясно кой стои зад Славчу.
Рано е още да се каже от тази трагикомедия кво ще излезе, но простокирчовите засега се очертават като една идея по малко безотговорни от учиндолците. Да дилетантщината и на двете сбирщини нямам никакви съмнения.
А пък замерянето с лайна не е най подходящото упражнение, ако все пак искаш да свършиш работа с някой. Ако имаха мнозинство простокирчовците, бих го разбрал този махленски скандал, но уви - нуждаят се от подкрепата и на учиндолците.
Едно е ясно - с циркаджалъци и дилетантщина го докарахме до сегашното дередже. Барем да не бяха гледали 12 г. сеира, а той бе и все още е пред очите им.
 :t0114:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11134
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #571 -: Юни 14, 2022, 10:10:42 »
Quote (selected)
„Чувствам се облекчен. Дълго ни повтаряха, че ние сме никои, че ще гласуваме, както ни се разпореди. Това е много унизително за нас”. Това заяви в предаването „Здравей, България” на Нова телевизия депутатът Николай Радулов, който вчера напусна ИТН. 

„Няма как да ме купят, няма как да ме напазаруват, няма как да ме притиснат. Имаме лидерска партия с лидер, който не познаваме. Но от негово име ни се казва какво да правим. При всеки опит да обясним, че сме народни представители и хората са ни избрали, ни се казва, че сме нищо и Слави Трифонов ни е вкарал в парламента. Хората ми казваха, че не искат да гласуват за Трифонов, но ще гласуват за мен”, заяви Радулов.
https://glasove.com/novini/nikolay-radulov-toshko-yordanov-ni-kazvashe-che-nie-sme-nishto
За адвокатчето - и на мен ми се вижда малко мазно, но тоя човек ми изглежда сериозен. Още повече, че - писах вече - спомнете си за цели организации на ИТН от северозападнала България, които още преди изборите се оплакваха от такива методи и напускаха сбирщината.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #572 -: Юни 14, 2022, 10:17:22 »
НАТО може да е основен проблем за руснацита, но за нас проблема се нарича Гейробски съюз.
:t26157:

Нашият проблем излезе като въшка на чело вчера, когато Асен Василев възкликна:

"Хвърлиха България под автобуса!"
:pissed-891:

« Последна редакция: Юни 14, 2022, 10:26:03 от Джиджи »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #573 -: Юни 14, 2022, 10:17:48 »
Quote (selected)
„Чувствам се облекчен. Дълго ни повтаряха, че ние сме никои, че ще гласуваме, както ни се разпореди.

За мен остава загадка какво правеше Радулов при чалгарите.
Както беше загадка и по какъв начин Нешка Робева се беше вързала на оня дудук Бареков.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #574 -: Юни 14, 2022, 10:35:57 »
Нашият проблем излезе като въшка на чело вчера, когато Асен Василев възкликна:

"Хвърлиха България под автобуса!"
:pissed-891:
Джидже, джанъм, понеже ми е трудно да се ориентирам, та на теб разчитам да ми разтълкуваш притчата за въшката, Асен и автобуса.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #575 -: Юни 14, 2022, 10:39:26 »
За мен остава загадка какво правеше Радулов при чалгарите.
Както беше загадка и по какъв начин Нешка Робева се беше вързала на оня дудук Бареков.

Нешка Робева и дудука Бареков нямат място в тая тема, тъй като отдавна са си изпели песента ...

Но за Николай Радулов и останалите ще обясня допълнително в "А сега накъде"
, въпреки че този път "Гласовете" са си свършили добре работата:

Quote (selected)
Цитат

    „Чувствам се облекчен. Дълго ни повтаряха, че ние сме никои, че ще гласуваме, както ни се разпореди. Това е много унизително за нас”. Това заяви в предаването „Здравей, България” на Нова телевизия депутатът Николай Радулов, който вчера напусна ИТН.

    „Няма как да ме купят, няма как да ме напазаруват, няма как да ме притиснат. Имаме лидерска партия с лидер, който не познаваме. Но от негово име ни се казва какво да правим. При всеки опит да обясним, че сме народни представители и хората са ни избрали, ни се казва, че сме нищо и Слави Трифонов ни е вкарал в парламента. Хората ми казваха, че не искат да гласуват за Трифонов, но ще гласуват за мен”, заяви Радулов.
https://glasove.com/novini/nikolay-radulov-toshko-yordanov-ni-kazvashe-che-nie-sme-nishto
:th_up:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #576 -: Юни 14, 2022, 10:55:50 »
Джидже, джанъм, понеже ми е трудно да се ориентирам, та на теб разчитам да ми разтълкуваш притчата за въшката, Асен и автобуса.

Споко, Бачи ...

Защото от деня, в който Слафчу хвърли кърпата и обяви изтеглянето на министрите си от кабинета,

аз ровя из нета като гламава и гледам ОПРЕДЕЛЕНИ български телевизии с КОНКРЕТНИ водещи ... :lol:

Поради което ми се струва, че цялата картинка с ИТН-то ми е вече почти ясна, въпреки че е изключително заплетена поради многото участващи в ЗАВЕРАТА "играчи" ...
Важното обаче е, че в дъното на тая завера има и известни на наште СЛУЖБИ представители на партия ГЕРП !!! :ive_got_it-1379:

А аз сега сядам да сглобявам картинката, която смятам да пусна в "А сега накъде" ...


AnonimusBG

  • Гост
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #577 -: Юни 14, 2022, 11:01:11 »
Quote (selected)
„Чувствам се облекчен. Дълго ни повтаряха, че ние сме никои, че ще гласуваме, както ни се разпореди.

За мен остава загадка какво правеше Радулов при чалгарите.
Както беше загадка и по какъв начин Нешка Робева се беше вързала на оня дудук Бареков.

Слушам отцепникът Радулов и разбирам, че този честен кредитен милионер бил основният човек в ИТН и хората са гласували за тази партия не заради Слачо или Африкански, а за него – доброто ченге борец за справедливост.
Хвала на такива. От Промяната се видя, че те не са миналото, както се обещаваше, а те са светлото ни бъдеще. Безгръбначни, но за сметка на това комбинативни и лесно продаваеми.

https://svobodnoslovo.eu/простотията-и-глупостта-достигат-неч/

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #578 -: Юни 14, 2022, 11:01:39 »
А аз сега сядам да сглобявам картинката, която смятам да пусна в "А сега накъде" ...
Давай, душа! Разчитам на теб. И не само аз. България цяла сега тебе гледа.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #579 -: Юни 14, 2022, 11:07:59 »
За адвокатчето - и на мен ми се вижда малко мазно ...

Хич даже НЕ Е мазно "адвокатчето"министър Радостин Василев в оставка! – и за него, и за нас, огромен плюс е това, че е адвокат.

« Последна редакция: Юни 14, 2022, 11:15:49 от Джиджи »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11134
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #580 -: Юни 14, 2022, 11:20:04 »
Quote (selected)
https://www.marica.bg/balgariq/vlast/otcepnikat-georgi-georgiev-kragat-delta-hil-iska-5-resto-ot-porachkite
Абе малко по малко пъзелът ще се нареди дори и пред очите на плебса.
Тези толкова приказват за разлика на герберастката "омерта", че скоро ще им знаем и цвета на долните гащи.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7373
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #581 -: Юни 14, 2022, 11:27:57 »
Цитат на: Джиджи
Хич даже НЕ Е мазно "адвокатчето" – министър Радостин Василев в оставка

Ясно е, че е гнусар, щом го харесвате ти и подобните ти.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #582 -: Юни 14, 2022, 11:30:13 »
https://svobodnoslovo.eu/простотията-и-глупостта-достигат-неч/
Съгласен съм с написаното дотолкова, че феновете на Ку-ку бенд със сигурност не знаят кой е Николай Радулов. Или пък друг. Те си знаят Тошко и Слави.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11134
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #583 -: Юни 14, 2022, 11:34:40 »
Quote (selected)
След среща с кмета на Велико Търново Даниел Панов (ГЕРБ), който е и председател на Националното сдружение на общините, Петков съобщи, че в края на месеца ще се срещне с кметовете, за да обсъдят по-добро взаимодействие между общините и централната власт. Панов каза, че един от проблемите е поскъпването на електроенергията и ниските заплати на специалистите в общините. Той поиска местните власти, които оптимизират структурите си, да получат допълнително финансов ресурс. Петков отговори, че са нужни реални реформи и ефективно преструктуриране на администрациите и тогава ще получат по-големи бюджети.
https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2022/06/14/4357494_kiril_petkov_shte_produlji_da_tursi_podkrepa_ot/?ref=home_layer2
Ама тия и заплати ли получават?!?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11134
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #584 -: Юни 14, 2022, 11:41:13 »
Quote (selected)
България няма да вдигне ветото до предстоящото на 23 юни заседание на  Европейския съвет.
Това става ясно от категоричната позиция на президента Радев, изразена днес пред Шарл Мишел
Интеграцията на Република Северна Македония в ЕС трябва да бъде устойчив и необратим процес и да се гради на реални резултати в изпълнение на критериите за членство.
Това заяви президентът Румен Радев в телефонен разговор с председателя на Европейския съвет Шарл Мишел, съобщи прессекретариатът на държавния глава.
https://epicenter.bg/article/Radev-kam-Sharl-Mishel--Evrointegratsiyata-na-Skopie-da-se-gradi-na-realni-rezultati/284811/2/0
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #585 -: Юни 14, 2022, 12:45:41 »
Quote (selected)
България няма да вдигне ветото до предстоящото на 23 юни заседание на  Европейския съвет.
Това става ясно от категоричната позиция на президента Радев, изразена днес пред Шарл Мишел
Интеграцията на Република Северна Македония в ЕС трябва да бъде устойчив и необратим процес и да се гради на реални резултати в изпълнение на критериите за членство.
Това заяви президентът Румен Радев в телефонен разговор с председателя на Европейския съвет Шарл Мишел, съобщи прессекретариатът на държавния глава.
https://epicenter.bg/article/Radev-kam-Sharl-Mishel--Evrointegratsiyata-na-Skopie-da-se-gradi-na-realni-rezultati/284811/2/0
И какво. Излиза правителство няма  :smokin:
Де факто

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #586 -: Юни 14, 2022, 13:08:19 »
Асенчо ще се разстрои много. Като много други наивници преди него, си беше помислил, че е хванал Господ за шлифера. Погледът му го издава. А ние си помислихме, че е буден. То и Кирчо заблуди много хора. Все пак Герб не бе допуснат, което е успокоение донякъде. Трябва да се внимава все повече. Герб е без доверие разбира се, поне доколкото/докато лица са му Митов, Биков, Магарев, Чолаков, дуловката, Дончев, Захариева и още поне една дузина подобия. На сополанкото му забравих името.
« Последна редакция: Юни 14, 2022, 13:55:44 от dabedabe »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #587 -: Юни 14, 2022, 14:02:03 »
някъде ми се присчу тоя да казва нещо за едни хора, които стоят зад петков?...

Но не казва, кои хора стоят зад Слави! Аз съм сигурен, че всички са маскари!

И се пак, кой стои зад Петков?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #588 -: Юни 14, 2022, 14:18:24 »
Ами някакъв американец го похвали публично. Посланичката е поела, Радев и той от немай къде, за да разкараме Герб, и ей го на Киро с висналото чене - премиер. В лош момент. Ако не се натягаше, би могъл да изкара някое и друго време. Но сме бактисали вече на мазни слуги.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #589 -: Юни 14, 2022, 14:49:40 »
„Първо, аз не чух заплаха. Те се опитват да направят инсинуации. Това само по себе си е долно  – да записваш хора, с които работиш”, коментира Кирил Петков.

и някои продължават да го защитават?....
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #590 -: Юни 14, 2022, 15:08:02 »
Абе всички станаха търгаши. А пък при туй спускане на парашутисти централно, скоро няма да се завъди сериозна партия. То за всички кадри е полезно да се издигат на местно ниво.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2965
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #591 -: Юни 14, 2022, 15:56:25 »
Предсрочните избори са неизбежни, ама я да видим този бакалски вариант на Киро Мустафа дали ще мине:

https://glasove.com/komentari/buchkovski-razkri-stsenariy-kiril-petkov-iskal-da-vkara-v-ns-reshenie-za-vdigane-na-vetoto-nad-rsm

Парламентаристи обясняват, че пред България неофициално е поставено условието -  29-те милиарда евро по Плана за възстановяване ще дойдат в България срещу вдигане на ветото над РСМ. Затова Кирил Петков и Асен Василев са решили вдигането на ветото да стане чрез гласуване в Народното събрание - така, както бяха обещали преди време, заявиха народни представители от опозицията.
*********   ✹    *********

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8765
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #592 -: Юни 14, 2022, 15:58:40 »
За мен остава загадка какво правеше Радулов при чалгарите.

 Много ясно - командирован е!
Вие си ги избрахте!

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #593 -: Юни 14, 2022, 16:07:58 »
29-те милиарда евро по Плана за възстановяване
Какви са тез 29 милиарда Евро??. И кой ги е сънувал?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #594 -: Юни 14, 2022, 16:32:46 »
Quote (selected)
Цитат на: Kole в Днес в 10:17:48

    За мен остава загадка какво правеше Радулов при чалгарите.

 Много ясно - командирован е!

А още по-ясно е – от толкуз ногу конспираций се стига до:
УМ ЦАРУВА, УМ РОБУВА, УМ ПАТКИ ПАСЕ ... :crying_with_laughter-3302:


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #595 -: Юни 14, 2022, 16:45:01 »
А патки дал Господ.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #596 -: Юни 14, 2022, 18:00:35 »
Според депутата Станислав Балабанов след обявеното вчера решение на петима депутати да се отцепят,
още поне петима били убеждавани от премиера Кирил Петков да направят това:
"Министър-председателят продължава да звъни, да се моли, да предлага, да заплашва".

 В същото време курчо
Петков: Безпрецедентна атака, използват се черни, жълти, кафяви методи, но няма да ни спрат
"В момента, щом съберем мнозинство от 121 души, веднага ще се предложат нови министри", каза още Петков
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #597 -: Юни 14, 2022, 18:52:11 »
И се пак, кой стои зад Петков?
Пак ли ликбез?
Няколко назначени депутати, Асенчо (той може и пред Кирчо да седи), Корни и БСП, Ицето и дабегейците, Генерал Наско и ДСБ, Зеленюгите, няколко безкористни отцепника от тошковците, (Гуг)Ленчето, евентуално Линда...  :smokin:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #598 -: Юни 14, 2022, 19:13:33 »
На тоз хубав модерен премиер да правят таквиз фасони. Ша са разядоса, ша си грабне шапката и какво правим тугиз? Да чучнем Славчо, а? Той ги чатка работите. С толкоз хора е приказвал.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2965
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #599 -: Юни 14, 2022, 19:17:43 »
Знам ли - ония същите дето щеха да не ни ги дават защото нещем да се набодем, преди злия Путин да натакова вир03а.
За следващия повод да не ги дават може и още да се раздуе цифрата.
Предлагам да са 108 млрд. - хубаво число, кръгло  :)))

ПП Айде, тропна и втория ботуш:
       https://glasove.com/novini/gerb-vnasya-vot-na-nedoverie-sreshtu-pravitelstvoto
*********   ✹    *********