Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 11:14:27

Автор Тема: предсрочни избори 2022 ?  (Прочетена 55277 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #120 -: Март 24, 2022, 00:13:48 »
Изяждаме гнута, зебри и куркудили. Разораваме Африка и нещата се оправят. Е, без коли, само с тротонетки. После ще дойде ред на елените, респективно фтичките, хеле по-наедрелите. Трябва да има ред.
« Последна редакция: Март 24, 2022, 00:19:05 от dabedabe »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #121 -: Март 24, 2022, 11:01:59 »
като изключим стамбулската друга черта няма.
а фактите ги нема никакви, ама съвсем. както си и знаех, де. факти, буратино, знаеш ли значението на тази дума?

само ена констатация: мъдрият български народ много си пада по това да си гласува за лъжци. от поне 20 години е все така. като почнем от дето симо с осемстотинте му дни, минем през гербавите, дето печелиха пет избора подред, спрем се за малко на слави "ще постъпим правилно, а какво е правилно, ще кажем като му доде времето" и спрем на сегашния имбецил, който даже и партия не можа да си направи. и още няма, както е тръгнало ако има предсрочни ще си търси пак ракета-носител.

та в този ред на мисли бсп и нинова в частност с желанието си да не лъже и да изпълнява предизборните си обещания направо не може да се впише в предпочитанията на мъдрите избиратели. те си искат да ги лъжат, та да има после как да се оплакват, че са били излъгани.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #122 -: Март 25, 2022, 19:12:30 »
Quote (selected)
"Сто дни управление – сто кризи, сто стъпки към промяната." - така обобщиха в декларация направеното до момента в управлението на страната от ПГ "Продължаваме промяната", прочетена от трибуната от Цветелина Заркин.
https://www.manager.bg/politika/100-dni-upravlenie-na-pp-sto-krizi-sto-stpki-km-promyanata
При адекватно управление можехме да минем с няколко привнесени кризи, ама щом и предизвиканите от управляващите кризи са "актив"...
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #123 -: Март 25, 2022, 19:31:58 »
...мъдрият български народ много си пада по това да си гласува за лъжци. от поне 20 години е все така...
Нещо не съм съгласен с определението "лъжци" - не избираме "лъжци", а тъпаци и ако погледнем назад във времето вървим от читаво към тъпо!
Извинете, но Тиквоний беше връх на мъдростта в сравнение с Простия Киро! Онзи можеше да си смени мнението два пъти на ден, а тоя не е ясно дали въобще има мнение!
Преди Тиквата - СтаниШеф. Не мисля, че може да се прави сравненние!
И така назад! Както казват - "Хубавото беше"!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #124 -: Март 25, 2022, 19:44:50 »
Нещо не съм съгласен с определението "лъжци" - не избираме "лъжци", а тъпаци и ако погледнем назад във времето вървим от читаво към тъпо!
Извинете, но Тиквоний беше връх на мъдростта в сравнение с Простия Киро! Онзи можеше да си смени мнението два пъти на ден, а тоя не е ясно дали въобще има мнение!
Преди Тиквата - СтаниШеф. Не мисля, че може да се прави сравненние!
И така назад! Както казват - "Хубавото беше"!
ко? не. баш лъжци си избира мъдрият български народ и ако не си съгласен, значи не си спомняш фактите.

баща ми гледаше зяпнал изявленията на симеончо за осемстотинте дни и викаше 'тоз човек го лъжат!'. айде, него и да са го лъгали, интервюто с кеворкян, в което твърдеше как няма стотинка да вземе от родната си земя, го има нейде из тубата. той все пак за два мандата и залезе.

после беше серго, дето никога, никога, ама никога нямаше да ходи евродепутат. ама никога, хич, отнюд, дааа.

боко освен, че е осъден за лъжа, дойде на власт с обещанието да вкара в затвора онея предишните, дето много крали. предпочетен пред всички останали в продължение на - колко - 5 или 6 избора. подред.

слави е един безумно искрен, мани, мани. той танцува само едни избори.

кирчо не е ясно дали съзнава кви ги плещи, сепак българския му е чужд. това обаче не го оправдава - плющи лъжи както преди, така и след като мъдрият български народ му даде правото да води бащина дружина.

та така. браво ваньо браво костов нема да го почвам че като се сетя за оня теменужения и почва да ми се драйфа.

AnonimusBG

  • Гост
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #125 -: Март 25, 2022, 20:08:52 »
Нещо не съм съгласен с определението "лъжци" - не избираме "лъжци", а тъпаци и ако погледнем назад във времето вървим от читаво към тъпо!
Извинете, но Тиквоний беше връх на мъдростта в сравнение с Простия Киро! Онзи можеше да си смени мнението два пъти на ден, а тоя не е ясно дали въобще има мнение!
Преди Тиквата - СтаниШеф. Не мисля, че може да се прави сравненние!
И така назад! Както казват - "Хубавото беше"!
ко? не. баш лъжци си избира мъдрият български народ и ако не си съгласен, значи не си спомняш фактите.

баща ми гледаше зяпнал изявленията на симеончо за осемстотинте дни и викаше 'тоз човек го лъжат!'. айде, него и да са го лъгали, интервюто с кеворкян, в което твърдеше как няма стотинка да вземе от родната си земя, го има нейде из тубата. той все пак за два мандата и залезе.

после беше серго, дето никога, никога, ама никога нямаше да ходи евродепутат. ама никога, хич, отнюд, дааа.

боко освен, че е осъден за лъжа, дойде на власт с обещанието да вкара в затвора онея предишните, дето много крали. предпочетен пред всички останали в продължение на - колко - 5 или 6 избора. подред.

слави е един безумно искрен, мани, мани. той танцува само едни избори.

кирчо не е ясно дали съзнава кви ги плещи, сепак българския му е чужд. това обаче не го оправдава - плющи лъжи както преди, така и след като мъдрият български народ му даде правото да води бащина дружина.

та така. браво ваньо браво костов нема да го почвам че като се сетя за оня теменужения и почва да ми се драйфа.

От твоя панегерик.
Писал съм го и по-рано за един мой познат.
Достатъчно интелигентен.

Царят ще ни оправи.
Бате Бойко е супер.
Станишев го пропусна защото все пак клони към умните и красивите.
Триото май имаше шанс.
Слави не му хареса.
Променливите сега са неговите хора.
Но ако можеше Ристю да е на власт щеше да е супер.

И да попитам къде е Нинова в тази конструкция?
Няма да успееш да ме убедиш че там и е мястото.
Мястото и е в опозиция и на Тиквата и на Променливите за да запази партията.
Но това май сега не е най-важното за нея ми се струва на мен.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #126 -: Март 25, 2022, 20:18:13 »
Свикнах на нечии пристрастия и вече не се впрягам. С някои хора е безсмислено да се спори.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #127 -: Март 25, 2022, 20:27:31 »
И все пак, за мен тъпотата е водеща, в последно време, после са лъжите!
Някой, включително и в този форум, са запленени от тъпотата на избранниците си и въобще, ама въобще не им пука, че ги лъжат! Зяпнали са ги с напълно овче обожание.

И ако обърнете внимание, не е само у нас. Набързо:

Митеран - днешния бабоеб (въобще не се връщам до Де Гол);
Татчър - Джонсън ( даже трудно стоят на един ред);
Кол - днешния потомък на нацист;

А защо да забравяме Големия Бял Брат, настъпил повече от два пъти мотиката?
даже Храстов беше по умен от сегашния бидон!

За това говоря, лъжите са отделно.
За да лъжеш умело трябва да имаш нещо под шапката, затова и толкова лесно ги хващаме в лъжа "лидерите ни"!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #128 -: Март 25, 2022, 20:31:36 »
Ми то политиката стана надлъгване. Не знам как ще я караме занапред с така наречените избори.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #129 -: Март 25, 2022, 20:41:18 »
И все пак, за мен тъпотата е водеща, в последно време, после са лъжите!
Някой, включително и в този форум, са запленени от тъпотата на избранниците си и въобще, ама въобще не им пука, че ги лъжат! Зяпнали са ги с напълно овче обожание.

И ако обърнете внимание, не е само у нас. Набързо:

Митеран - днешния бабоеб (въобще не се връщам до Де Гол);
Татчър - Джонсън ( даже трудно стоят на един ред);
Кол - днешния потомък на нацист;

А защо да забравяме Големия Бял Брат, настъпил повече от два пъти мотиката?
даже Храстов беше по умен от сегашния бидон!

За това говоря, лъжите са отделно.
За да лъжеш умело трябва да имаш нещо под шапката, затова и толкова лесно ги хващаме в лъжа "лидерите ни"!
Оху, вчера дедо Байдън беше трогателно тъп - по време на речта си пред Уши си събори листовете на земята, понечи да ги `дигне, не може да се сгъне, довърши речта си с шегички, накрая все пак се сгъна, `дигна листовете и коментира "...това ми беше заплатата", толкоз, поврага!
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #130 -: Март 25, 2022, 20:44:28 »
Пропуснал съм го... Щеше да ми разведри деня!

AnonimusBG

  • Гост
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #131 -: Март 25, 2022, 20:51:48 »
Не виждам място за злорадство.
Все пак човекът е почти на 80 години.
Друг е въпросът защо е президент, а не си пише мемоарите?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #132 -: Март 25, 2022, 20:58:24 »
Що ли? Щото има по-големи тарикати. Той и смеещата се камила са пионки. Какви мемоари може да пише тоз човек, че да представляват интерес и някой да си загуби времето да ги чете?

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #133 -: Март 25, 2022, 21:02:53 »
Не виждам място за злорадство.
Не злорадствам - забавлявам се!
Не вярвам някой насила да го е накарал да става за смях!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #134 -: Март 25, 2022, 21:19:54 »
И да попитам къде е Нинова в тази конструкция?
където я е пратил мъдрият български народ, аз по-горе писах:
та в този ред на мисли бсп и нинова в частност с желанието си да не лъже и да изпълнява предизборните си обещания направо не може да се впише в предпочитанията на мъдрите избиратели. те си искат да ги лъжат, та да има после как да се оплакват, че са били излъгани.

Quote (selected)
Няма да успееш да ме убедиш че там и е мястото.
пак забравяне на факти се наблюдава. при последните избори имаше неистово желание да бъде съставено правителство. поради, как беше, 'умора от избори' и ковид обстановка, и няколко парламентарни избора подред.

Quote (selected)
Мястото и е в опозиция и на Тиквата и на Променливите за да запази партията.
това е пълна глупост. или си с тиквата, или си срещу него, сиреч с променливите. особено ако заради теб не е било съставено правителство. славчу нали заради това биде отнесен от мъдрия български народ. това, дето го искаш, може да го направи само коцето, щото от него нищо не зависи.

Quote (selected)
Но това май сега не е най-важното за нея ми се струва на мен.
и това е пълна глупост, ама понеже е лично мнение, ще го подмина.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #135 -: Март 25, 2022, 21:22:34 »
И все пак, за мен тъпотата е водеща, в последно време, после са лъжите!
е, тя отрицателната селекция е в сила за сий 'цивилизован свят'. обаче ако си мислиш, че макаронът или джонсън са тъпанари, значи си се оставил да те заблудят. колкото до шолцът - немците никога не са били особено изискани дипломати. което пак не означава, че е тъп. недодялан - да.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #136 -: Март 25, 2022, 21:24:12 »
Quote (selected)
при последните избори имаше неистово желание да бъде съставено правителство.
Тези които имаха неистово желание съставиха правителство.

Quote (selected)
неѝстово
Значение на думата неистово
Книж. Нареч. от неистов; необичайно силно, неудържимо. — Вижте!
http://www.onlinerechnik.com/duma/%D0%BD%D0%B5%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BE
Нудържимо желание да има правителство и те да са част от него.
В един нормален свят това ще е диагноза.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #137 -: Март 25, 2022, 21:41:21 »
И все пак, за мен тъпотата е водеща, в последно време, после са лъжите!
е, тя отрицателната селекция е в сила за сий 'цивилизован свят'. обаче ако си мислиш, че макаронът или джонсън са тъпанари, значи си се оставил да те заблудят. колкото до шолцът - немците никога не са били особено изискани дипломати. което пак не означава, че е тъп. недодялан - да.
Сигурно си прав! Заблудили са ме! Постъпките им в момента, явно, се отразяват много положително на избирателите им. Всъщност, като се замисля, за какво са им пари? Не за да си заредят колите, да си стоплят домовете, да купят на челядта храна, а за да могат да подпомогнат Украйна, която мнозина тръдно намират на картата. Ама то затова е Чичко Гугъл, що да се морят излишно!
Признавам, те са мъдреците на нашето време и по-добро няма от къде да се вземе!
Що тогава тричахме Тиквоний I Банкянски? Че и се гъбаркахме с Бармалея.
Я колко си беше гот!

AnonimusBG

  • Гост
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #138 -: Март 25, 2022, 22:05:26 »
И да попитам къде е Нинова в тази конструкция?
където я е пратил мъдрият български народ, аз по-горе писах:
та в този ред на мисли бсп и нинова в частност с желанието си да не лъже и да изпълнява предизборните си обещания направо не може да се впише в предпочитанията на мъдрите избиратели. те си искат да ги лъжат, та да има после как да се оплакват, че са били излъгани.

Quote (selected)
Няма да успееш да ме убедиш че там и е мястото.
пак забравяне на факти се наблюдава. при последните избори имаше неистово желание да бъде съставено правителство. поради, как беше, 'умора от избори' и ковид обстановка, и няколко парламентарни избора подред.

ЕГА ТИ И ПРАВИТЕЛСТВОТО.
ЕГА ТИ И ПРЕЗИДЕНТА, КОЙТО ИМ ДАДЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА СЪСТАВЯТ ПРАВИТЕЛСТВО НА ОРЕЛ РАК И ЩУКА.
И КОЙТО В МОМЕНТА НЕ ЗНАЕ ЗАЩО ГО Е НАПРАВИЛ ТОВА,


Quote (selected)
Мястото и е в опозиция и на Тиквата и на Променливите за да запази партията.
това е пълна глупост. или си с тиквата, или си срещу него, сиреч с променливите. особено ако заради теб не е било съставено правителство. славчу нали заради това биде отнесен от мъдрия български народ. това, дето го искаш, може да го направи само коцето, щото от него нищо не зависи.

ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА,
СЕГАШНИТЕ СА ПРОСТО НЕЗАВИСИМИ ОТ БЪЛГАРСКИТЕ ИНТЕРЕСИ И ЗАВИСИМИ ОТ ТЕ СИ ЗНАЯТ КОГО.


Quote (selected)
Но това май сега не е най-важното за нея ми се струва на мен.
и това е пълна глупост, ама понеже е лично мнение, ще го подмина.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #139 -: Март 25, 2022, 22:25:17 »
Quote (selected)
при последните избори имаше неистово желание да бъде съставено правителство.
Тези които имаха неистово желание съставиха правителство.

Quote (selected)
неѝстово
Значение на думата неистово
Книж. Нареч. от неистов; необичайно силно, неудържимо. — Вижте!
http://www.onlinerechnik.com/duma/%D0%BD%D0%B5%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BE
Нудържимо желание да има правителство и те да са част от него.
В един нормален свят това ще е диагноза.
за диагноза си ти. щото не помниш кво беше преди неколко месеца. славчу защо от пръва сила отиде на макя си у органа, м? дали щото заради него не беше съставено правителство?

пак казвам: сега само коцето може да се прави на опозиция на всичко и всички, щото от него не зависи нищо.

и като искаш да дадеш дефиниция, ползвай официалния речник на българския език. ей го: https://ibl.bas.bg/rbe/

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #140 -: Март 25, 2022, 22:27:42 »
Сигурно си прав! Заблудили са ме!
очевидно.
Quote (selected)
Постъпките им в момента, явно, се отразяват много положително на избирателите им.
тва пък кво общо има? те да не са там, за да се отразяват положително на избирателите?

Quote (selected)
Що тогава тричахме Тиквоний I Банкянски?
щото е бандит, не щото е тъп. сепак по соца даже и на физкултурните науки не се ставаше кандидат как да е.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #141 -: Март 25, 2022, 22:35:51 »
ЕГА ТИ И ПРАВИТЕЛСТВОТО.
ЕГА ТИ И ПРЕЗИДЕНТА, КОЙТО ИМ ДАДЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА СЪСТАВЯТ ПРАВИТЕЛСТВО НА ОРЕЛ РАК И ЩУКА.
И КОЙТО В МОМЕНТА НЕ ЗНАЕ ЗАЩО ГО Е НАПРАВИЛ ТОВА,
първо, правителството беше избабувано от президента и се синергетично до немай къде. нинова успява да ги озапти, но донякъде. както вече писах - колкото доверие ѝ е дадено от мъдрия български избирател - толкова. стига да нарита кандидат-ястреба дето искаше да е отбранителен министър, или за макетата, ама не стига за белене, болниците или за прогресивното подоходно облагане.

Quote (selected)
ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА,
СЕГАШНИТЕ СА ПРОСТО НЕЗАВИСИМИ ОТ БЪЛГАРСКИТЕ ИНТЕРЕСИ И ЗАВИСИМИ ОТ ТЕ СИ ЗНАЯТ КОГО.
правителство, бабувано от синергетик с щатите, с премиер в нарушение на конституцията, дето българският му е първи чуже език, с финмин, дето си е лъгал инвеститорите като бизнесмен -- ти какво, аджеба, очакваш? ама това е изборът на мъдрия български избирател, бе, разни идиоти дето даже и партия нямат. това е!

да спомена и бесно десните, дето министърът на боко, който въведе прокурорската квота /правейки гешевия несменяем/ сега е основен радетел за правосъдна реформа. и мъдрият български избирател, щото е забравил какви ги е накъдрил ицу, му дава мандат още един път да се осере.

така е раздадено доверието - така е конструирана изпълнителната власт.
« Последна редакция: Март 25, 2022, 22:41:41 от onzi »

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #142 -: Март 25, 2022, 22:39:52 »
Това вече съм го чел - Параграфа така обясняваше за Волен и Атака. Липсва само "Казах" на края :)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #143 -: Март 25, 2022, 22:46:10 »
и като си го чел - какво не е вярно? защо искате от партия, спечелила 28 депутатски места, да се държи все едно има 161 за конституционна реформа? що?

иначе може да се замислите какво щеше да е, ако бсп ги нямаше, сепак другите три участника имат общо между 105 и 110 депутата.

примерно как щяхме вече да сме обявили война на русия, да сме се наводнили с натовци и т.н.

а, и да сме пуснали макетата, и да сме се оджендърили.

AnonimusBG

  • Гост
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #144 -: Март 25, 2022, 22:48:10 »
п
Quote (selected)
равителство, бабувано от синергетик с щатите, с премиер в нарушение на конституцията, дето българският му е първи чуже език, с финмин, дето си е лъгал инвеститорите като бизнесмен -- ти какво, аджеба, очакваш? ама това е изборът на мъдрия български избирател, бе, разни идиоти дето даже и партия нямат. това е!
да спомена и бесно десните, дето министърът на боко, който въведе прокурорската квота /правейки гешевия несменяем/ сега е основен радетел за правосъдна реформа. и мъдрият български избирател, щото е забравил какви ги е накъдрил ицу, му дава мандат още един път да се осере.
така е раздадено доверието - така е конструирана изпълнителната власт.

Е и?
Къде не съм прав?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #145 -: Март 25, 2022, 22:49:08 »
Няма да забравя, като бях командировка в Турция, на един магистрален капан се залепи за нас една българска туркиня. Възпитана, добронамерена. Пихме кафе. И тя ни запита: "В България още ли говорите за работа само?". Стана ми мъчно.
..........................
Чуйте, хора! Държавата ни е много болна.
« Последна редакция: Март 25, 2022, 23:00:57 от dabedabe »

AnonimusBG

  • Гост
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #146 -: Март 25, 2022, 22:49:50 »
и като си го чел - какво не е вярно? защо искате от партия, спечелила 28 депутатски места, да се държи все едно има 161 за конституционна реформа? що?

иначе може да се замислите какво щеше да е, ако бсп ги нямаше, сепак другите три участника имат общо между 105 и 110 депутата.

примерно как щяхме вече да сме обявили война на русия, да сме се наводнили с натовци и т.н.

а, и да сме пуснали макетата, и да сме се оджендърили.

На толкова се надявахме.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #147 -: Март 25, 2022, 23:08:23 »
и като си го чел - какво не е вярно? защо искате от партия, спечелила 28 депутатски места, да се държи все едно има 161 за конституционна реформа? що?

иначе може да се замислите какво щеше да е, ако бсп ги нямаше, сепак другите три участника имат общо между 105 и 110 депутата.

примерно как щяхме вече да сме обявили война на русия, да сме се наводнили с натовци и т.н.

а, и да сме пуснали макетата, и да сме се оджендърили.
Май не си разбрал, може и да не съм бил ясен - не искам нищо от БСП! Нищо!
Когато поискам - ще го кажа!

Колкото до джендерията - ами не можаха да я прокарат и когато БСП не беше в коалицията ГЕРБ. Защо реши че сега е тяхна заслуга?
За макетата - какво точно направи БСП , че не се сещам, освен приказки?

За войната с Русия - с или без БСП, България ще обяви война на Русия в момента, в който Козяк нареди!
Нали няма да ме убеждаваш в "свободната воля на българските политици"?

Може би, за по-ясно, трябваше всяка дума да е в кавички!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #148 -: Март 26, 2022, 01:00:18 »
Щом БСП е в правителството, значи подкрепя всичко, което прави това правителство. Всякакви приказки, че е вътре, за да се опитва да ги сдържа и да омекотява бедите за народа, са си пълно лицемерие.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1358
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #149 -: Март 26, 2022, 06:38:51 »
Нали няма да ме убеждаваш в "свободната воля на българските политици"?

Може би, за по-ясно, трябваше всяка дума да е в кавички!

Bullseye! По-точно не би могло да се каже.  :t2015:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #150 -: Март 26, 2022, 19:36:49 »
Щом БСП е в правителството, значи подкрепя всичко, което прави това правителство. Всякакви приказки, че е вътре, за да се опитва да ги сдържа и да омекотява бедите за народа, са си пълно лицемерие.
Не.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 694
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #151 -: Март 27, 2022, 06:18:47 »
Не виждам място за злорадство.
Все пак човекът е почти на 80 години.
Друг е въпросът защо е президент, а не си пише мемоарите?

Ринго Стар е на 82 години. Погледни някое скорошно видео, припка като младо яре, и акълът си му е на място. Роджър Уотърс ще стане на 79 тази година (той има октомври няколко концерта наблизо, още се чудя дали да ходя).

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #152 -: Март 28, 2022, 00:05:04 »
Quote (selected)
"В петък получих писма от двамата председатели на парламентарните групи на ПП и ИТН, с които канят на среща нашата парламентарна група", съобщи пред БНТ председателят на ПГ на ГЕРБ-СДС Десислава Атанасова.
https://glasove.com/politika/i-pp-i-itn-iskat-ot-gerb-podkrepa-za-izbora-na-nov-shef-na-bnb
БСП и лекодесните нямат ли кандидати за гуверньорския пост или са пропуснали срока да подадат заявка към ГЕРБ? :nuts:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #153 -: Март 28, 2022, 18:15:53 »
Любовь приходит и уходит, а кушать хочеться всегда.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #154 -: Март 29, 2022, 19:22:15 »
Quote (selected)
Плевнелиев: Президентът Радев ще "подложи динена кора" на Кирил Петков
https://www.manager.bg/politika/plevneliev-prezidentt-radev-shche-podlozhi-dinena-kora-na-kiril-petkov
По моему динена кора би било най-стабилното нещо на което Кирето е стъпвало до сега. :nuts:
« Последна редакция: Март 29, 2022, 20:23:44 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #155 -: Март 29, 2022, 20:08:40 »
Quote (selected)
Плевнелиев:
Синьоптичката още ли не го е натирила този?
Не ги разбирам тези жени понякога!
Обикновено не им е присъщ стоицизма, то бива интереси, ама чак пък!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #156 -: Март 29, 2022, 20:25:50 »
Quote (selected)
Плевнелиев:
Синьоптичката още ли не го е натирила този?
Не ги разбирам тези жени понякога!
Обикновено не им е присъщ стоицизма, то бива интереси, ама чак пък!
Бепе, а защо мислиш, че Плевнелиев е още със синоптичката?
Аз, като ценител на Фроид, отдавам неговия активизъм на подобни причини, а ти?
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #157 -: Март 29, 2022, 20:31:38 »
Quote (selected)
Плевнелиев:
Синьоптичката още ли не го е натирила този?
Не ги разбирам тези жени понякога!
Обикновено не им е присъщ стоицизма, то бива интереси, ама чак пък!
Бепе, а защо мислиш, че Плевнелиев е още със синоптичката?
Аз, като ценител на Фроид, отдавам неговия активизъм на подобни причини, а ти?
Като ценител на Фройд ти отговарям, че отдавам неговият активизъм на отдалечеността му, все още, от Киро Жарта.
За синьоптичката просто се поинтересувах. Като ценител на Фройд.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #158 -: Март 31, 2022, 19:59:19 »

Quote (selected)
Ако тази седмица се проведат предсрочни избори,
24% за „Продължаваме Промяната“,
22,9% – за ГЕРБ-СДС,
11,2% – за БСП,
10,2% – за ДПС,
8,1% – за „Има такъв народ“,
6,5% – за „Демократична България“,
6,2% – за „Възраждане“,
1,2% – за ВМРО,
3,7% – за друга партия.

Според 59,3 на сто от участниците ситуацията в страната през следващите месеци ще се влошава.
https://www.bta.bg/bg/news/bulgaria/244344-edinstvenata-institutsiya-s-polozhitelen-reyting-e-prezidentstvoto-sochi-izsled
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #159 -: Март 31, 2022, 20:03:00 »
Quote (selected)
Единствената институция с положителен рейтинг е президентството, сочи изследване от Центъра за анализи и маркетинг
Плакнат президента, нали се налага да вади следващото каре аса от ръкава.
Вервайте му!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #160 -: Март 31, 2022, 21:36:10 »
За Ирландската пастирка и синьоптичката четете Климов, там пише какви са!
Вие си ги избрахте!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #161 -: Април 01, 2022, 16:42:01 »
Quote (selected)
Не коалицията, а парламентът ще решава за военната помощ за Украйна
https://glasove.com/politika/ne-koalitsiyata-a-parlamentat-shte-reshava-za-voennata-pomosht-za-ukrayna
Ще запазят коалицията като я финтират.
Win win ситуация за парламентарните партии.
Само България ще загуби.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #162 -: Април 01, 2022, 16:50:10 »
Quote (selected)
ГЕРБ: Андрей Гюров е написал диплома през 2005 г., вътре има цитати от 2008-а и 2012 г.
https://glasove.com/politika/gerb-andrey-gyurov-e-napisal-diploma-prez-2005-g-vatre-ima-tsitati-ot-2008-a-i-2012-g
За разнообразие променливите няма ли представят някакъв нефашифициран документ.
За нещо каквото и да е.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #163 -: Април 02, 2022, 08:41:52 »
Quote (selected)
Както и да е. Стигнах дo най-важното, което исках да кажа. Белият човек няма да оцелее ако няма нормални отношения – човешки и търговски – с Русия. Знам, че моментът е малко нелеп за да отворим такава тема, но други варианти в дългосрочен план няма. Колкото и да е красива снимката и колкото да има чудесни транс-етнически мисли и практики в по-модерни места из Европа – световната действителност е друга.
...
Мисля че, за съжаление, нашите не са наясно, защото да си бил в Харвард или да си ОТ Харвард са две различни неща. Тези които са част от харвардския дух, като Ноам Чомски например, от много време знаят, че световния ред е друг и Западът спешно има да преосмисли своята позиция и политики. За тези, които са минали през Харвард за кратко, има опасност да са слепи от повърхностния блясък на американския “way of life” и тепърва ще открият в България транс-атлантичния нео-либерализъм, за който още по време на кризата, която започне през 2008 г. разбрахме, че никак не работи.

И така пак вървим най-отзад в опашката. Когато се отваря феноменалната възможност България да стане мост между Русия и Европа, точно в този момент ние се нахендрихме с не един, а с двама минали през Харвард, които тепърва ще ни карат да живеем Американската мечта.
https://e-vestnik.bg/35650/koy-shte-ni-hrani-balgarite-v-bidona-s-rusnatsi-ukraintsi-rumantsi/
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #164 -: Април 02, 2022, 10:03:46 »
Евалла Буратино, четох с удоволствие умен и независим човек!
 :thup:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #165 -: Април 02, 2022, 11:56:07 »
Quote (selected)
Руските шпиони се опитвали да влошат връзките ни с РС Македония
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/ruskite-shpioni-se-opitvali-da-vloshat-vruzkite-ni-rs-makedoniya
 :lol:
Quote (selected)
Скрито се надявам, че някои прокурори ще застанат на страната на народа, каза премиерът Кирил Петков
И аз!
Дано му наложат ограничителна мярка на Кирето да не припарва пред камера и микрофон че на всеки бис по-голям резил.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #166 -: Април 02, 2022, 16:23:07 »
Тези идиоти на Портних, посрещнали баш мафиота с
AC/DC Магистрала към ада.
https://glasove.com/novini/gerb-varna-posreshtna-borisov-s-magistrala-kam-ada-na-acdc
Текст
Quote (selected)
Лек живот, изобщо - свобода.
Билет за целия сезон - няма връщане назад!
Не моля за нищо, просто остави ме!
Всичко с лекота ми се отдава...
Не ми трябва здрав разум, нито основателна причина!
Само това ми прави удоволствие...
И ето, спускам се надолу! Време е за купон!
Моите хора само мене чакат.
Поел съм пътя към ада!
Магистралата към ада.
Поел съм пътя към ада!
Магистралата към ада.
Без знаци "стоп", или ограничения във скоростта.
Никой няма да ме забави.
Като колело... аз ускорявам.
Никой няма да ми се меси.
Хей, Сатана! Плати ми дълговете.
Свиря в рок банда.
Хей, мамо! Само ме виж!
Отправям се към обетованата земя.
Поел съм пътя към ада!
Магистралата към ада.
Поел съм пътя към ада!
Магистралата към ада.
Не ме спирай!

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #167 -: Април 02, 2022, 16:29:19 »
Ено време харесвахме в семейството
https://www.youtube.com/watch?v=6Oks8oi3KDQ
и веднъж госпожата ме поздравява в къщи с песента пусната по радиото.
Синът таман завършва Английската и се хили - "...ааабе то мноо добре започва тва парче...!"
Quote (selected)
Текст
Get out of my life
I beg you to go now
For I can no longer stand your face
You're cold as ice and so frustrated
Та се сетих за рапоня наш и магистралата към ада...
 :smokin:
« Последна редакция: Април 02, 2022, 16:52:11 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #168 -: Април 02, 2022, 16:30:00 »
Quote (selected)
Бойко Борисов: ПГ на ГЕРБ не трябва да внася вот на недоверие към правителството
...
„Вече съм сигурен, че ГЕРБ се самоорганизира и аз не съм ви нужен,
виждам партията жива и яка, и готова да се противопостави на чудовищния грабеж“,
заяви още Борисов.
https://www.vesti.bg/bulgaria/borisov-kym-gerb-az-ne-sym-vi-nuzhen-6140824
Мисля че Баце е сключил добра сделка с Козяк.
"За" РМС в ЕС, "за" оръжия за Украйна срещу чисто съдебно минало.
Сега вече Нинова и да рита софрата нищо няма да се промени, ще имаме "правителство на малцинството" с над 2/3 подкрепа в НС.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #169 -: Април 02, 2022, 16:58:27 »
Quote (selected)
нахендрихме се не с един, а с двама минали през Харвард, които тепърва ще ни карат да живеем Американската мечта.

Няма да е Американската, а Армагедонската.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #170 -: Април 02, 2022, 17:00:17 »
Сега вече Нинова и да рита софрата ...
Какво, какво да правела Нинова? Че тя тая софра толкова години я чака не за да я рита. Варди я всеотдайно с цялото си туловище.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #171 -: Април 03, 2022, 20:27:50 »
Quote (selected)
От БСП няма да допусне оказване на военна помощ, потвърди от своя страна позицията на социалистите Георги Свиленски: „БСП няма да подкрепи и няма да допусне България да изпраща военна помощ в Украйна, това е червена линия за нас“.

Въпреки диаметралните си позиции и Георги Свиленски, и Атанас Атанасов отхвърлиха възможността темата за военната помощ за Украйна да стане причина за разпадане на коалицията, разказва още Националното радио.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/upravlyavashtata-koaliciya-provezhda-speshna-sreshta-ministerski-suvet
И червените линии не са това което бяха.
Какви червени линии имаше едно време! :smokin:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #172 -: Април 03, 2022, 21:41:06 »
Quote (selected)
„БСП няма да подкрепи и няма да допусне България да изпраща военна помощ в Украйна, това е червена линия за нас“.
Свиленски, когото уважавам, се е поизхвърлил.
Няма да подкрепи - тва ясно, но "няма да допусне", не зависи от БСП и да кажеш нещо, което не зависи от теб - тва е ...хм...лека кавалерия!
Всъщност има едно "но"!
Дали ще го приложи БСП, ще е по скоро тест за Нинова.
Ако се запънат и кажат твърдо - ние напускаме коалицията...може би на простокиро може и да му светне некква, макар и псевдохарвардска ламБичка и да завърти половин оборот назад след скъсването на гайката.
А по вероятно - нье, получават си подкрепата от ГРОБ, решението минава в НС и...Нинова?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #173 -: Април 03, 2022, 21:57:50 »
А по вероятно - нье, получават си подкрепата от ГРОБ, решението минава в НС и...Нинова?
Гробарите вече официално обявиха инструкциите от Козяк - подкрепа за ПКоХ!
Така, че БСП май стават излишни, като крепежни елементи!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #174 -: Април 03, 2022, 22:03:16 »
Quote (selected)
Така, че БСП май стават излишни, като крепежни елементи!
Струва ми се, че е малко по сложно.
Да, като крепежни елементи стават излишни, тва е ясно, но новите крепежни елементи са като отровни за простоКиро. Ся, не знам дали на него му е ясно тва, трябва да питаме Джи - тя знае сичко!
И ако евентуално Джи му обади тази истина, може и да се разколебае, ако нье - "продължаваме напред" - точно в стила на Кобрата след мача с Кличко!
Всички сме ф ръцете на Джи!
Абе Ото ли бе споменал нещо са важността на G точката?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #175 -: Април 03, 2022, 22:46:54 »
...трябва да питаме Джи...
Ааа, аз изляам - не мога да понеса толкова знания и интелект...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #176 -: Април 03, 2022, 22:53:06 »
Не разбирам мазохизма ви да флиртувате с персоната. Щях да доразвия, ама се отказах.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #177 -: Април 03, 2022, 23:00:14 »
Quote (selected)
ама се отказах.
Рядко добро решение!
И аз излазям, ама да му ударя ено малко, преди да си глътна хапчето, дето го земам 5 мин. преди заспиване.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #178 -: Април 03, 2022, 23:18:02 »
Който има чиста съвест, заспива лесно/бързо.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: предсрочни избори 2022 ?
« Отговор #179 -: Април 04, 2022, 15:19:23 »
Quote (selected)
"Изправи се.БГ" създава партия
...
В началото на годината Мая Манолова заяви, че България има нужда от "нов мащабен социален проект", в който ще се включат различни организации.
https://www.manager.bg/politika/izpravi-sebg-szdava-partiya
Човек е голям колкото са големи мащабите му.
Мая + Джи са мащаб и половина.
ЕС е вреден за вашето здраве!