Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 16:42:39

Автор Тема: оставката на нинова - рунд пореден  (Прочетена 202400 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2280 -: Ноември 02, 2023, 19:32:08 »
отделно, че на редакционната поща се е получило съобщение от файсбук. а бе шум да се дига.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8593
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2281 -: Ноември 02, 2023, 19:34:10 »
Добре, нека да пренебрегнем заглавието на "Гласове" (да приемем, че е манипулативно), но да видим какво е писала самата Нинова:

https://www.facebook.com/NinovaKorneliya/posts/898720754945028
Цитат на: Корнелия Нинова
🔎Виждаме, че все повече говорители противопоставят Градската организация на БСП-София и кандидата на БСП Ваня Григорова  срещу националното ръководство и партията, която не била нужна на втори тур.
❗️Предупреждавам - правите грешка и ще съсипете в последните 48 часа всичко постигнато дотук. Ще навредите на Григорова. 
‼️Това внушение разколебава членовете и симпатизантите на БСП. А те са 55% от всички гласували за нея. Без тези гласове, тя нямаше да стигне до балотаж. Те са необходими и сега.
📱За съжаление и кандидатката ни влиза в този капан. Преди да твърди, че не съм я търсила да я поздравя, да си погледне телефона.
ℹОще повече, че всичко изговорено дотук е дълбоко невярно. Градската организация няма право да одобрява и регистрира кандидат. Това се прави от Националния съвет на БСП, където всички гласувахме за  Ваня Григорова. А регистрацията за изборите става с подписа на председателя на партията. Без този подпис не може да е кандидат.
👉Разбираме какво се цели, но някои хора си  изпускат нервите. Овладейте  си личните амбиции до понеделник, защото залогът е много по-голям от тях - промяна на 18-годишно лошо, крадливо и порочно управление на модела ГЕРБ в София.

Интересни са и коментарите под тази писаница на Нинова. Лично за мен най-фрапиращото е, че смята, че бесепарите могат и да не гласуват за Григорова. И се прави на важна в най-неподходящия момент.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2282 -: Ноември 02, 2023, 19:35:48 »
Лъчо, дал си линк,да, вината не е твоя!
При прочитането на линка, аз не намерих никакъв удар от Нинова по Ваня, а точно обратното призив-
ДА МЛЪКНЕТЕ ТЪПИ МАЛОУМНИЦИ,КОИТО ОПИТВАТЕ ДА ПРОТИВОПОСТАВЯТЕ НИНОВА И ВАНЯ!
И по този начин да ибрикчийствате за мутрите и умнокраставите.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2283 -: Ноември 02, 2023, 19:39:41 »
Лъчо, дал си линк,да, вината не е твоя!
напротив, негова е!

в желанието си да пусне малко екскременти се е олял. кой да е отговорен за пускането на тъпотията ако не този, който я пуска?

виж по-горе призива на секуко:
аайде малко повече хигиена.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8593
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2284 -: Ноември 02, 2023, 19:46:13 »
Правилно, моя е вината за това, което е писала самата Нинова (виж по-горе), изцяло моя!!!
Да разбирам ли, че дори цитирането на самата Нинова тук е табу? Ако е така, така кажете!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2285 -: Ноември 02, 2023, 19:47:11 »
Лъчо, за падналите или добро или нищо.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2286 -: Ноември 02, 2023, 19:48:01 »
Quote (selected)
в желанието си да пусне малко екскременти се е олял.
Не, не се е олял, но ги е донесъл.
Не знам защо го прави, предупредих го, че не е хигиенично да влачи екскременти тук от съмнителни източници, в случая от съмнителни типове /Дачков/, който бе начукан от Нинова и не може да се примири.
Което е ясно!
По достойно е някой сам да се изпусне, отколкото да влачи чужди продукти.
Поне аз така си мисля.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2287 -: Ноември 02, 2023, 19:50:43 »
Абе Лъчо кво се прайш на умрела лисица, искаш ли да те засипя с екскременти за Коцето 24/7, а?
Не мои разбира се - лайнари колко щеш.
Кво търсиш - увеличение процентите на Коцето ти ли?
Тръгнал си по грешен път драги - подир бръмбара си.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8593
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2288 -: Ноември 02, 2023, 20:21:16 »
Ясно. Това, което съм направил – да пусна тук нещо, което самата Нинова е написала, е табу.
Вземам си бележка. Отсега нататък няма да я цитирам. Щом написаното от нея е екскремент.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2289 -: Ноември 02, 2023, 20:23:13 »
стига създавали под вола теле.

не „създавали“, а „търсили“ и не „под вола“, а „под бика“ :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2732
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2290 -: Ноември 02, 2023, 20:24:26 »
Ясно. Това, което съм направил – да пусна тук нещо, което самата Нинова е написала, е табу.
Вземам си бележка. Отсега нататък няма да я цитирам. Щом написаното от нея е екскремент.

ми не.

пускай каквото си искаш и както си искаш.

ама да бързаш да довлечеш точно тоя коментар преди още да е излязло написаното от корнелия...

верно странно.

а същевременно си доста тънкообиден за коментарите спрямо възраждане.....

нека да е еднакъв аршина, бива ли?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2732
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2291 -: Ноември 02, 2023, 20:25:28 »
стига създавали под вола теле.

не „създавали“, а „търсили“ и не „под вола“, а „под бика“ :cool-1084:


аааа за "създавали" съм категоричен - гледай че всичко, дето пишат го няма във вселената, затова - пробват да създадат :)
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2732
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2292 -: Ноември 02, 2023, 20:29:19 »
Лично за мен най-фрапиращото е, че смята, че бесепарите могат и да не гласуват за Григорова. И се прави на важна в най-неподходящия момент.

що, а не е ли най-нормалното точно това?

що да е задължително симпатизантите на една партия да гласуват за някого, който не им харесва?

или е важно като ранния седесариат да се гласува за лайно, но посочено от сдс - само и само да не е "комуниста"?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8593
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2293 -: Ноември 02, 2023, 20:42:44 »
Ясно. Това, което съм направил – да пусна тук нещо, което самата Нинова е написала, е табу.
Вземам си бележка. Отсега нататък няма да я цитирам. Щом написаното от нея е екскремент.
ми не.
пускай каквото си искаш и както си искаш.
ама да бързаш да довлечеш точно тоя коментар преди още да е излязло написаното от корнелия...
верно странно.
Не, написаното от нея е цитирано в материала на "гласовете", не е излязло след това! Грешката ми е, че съм дал тяхното заглавие, вместо да цитирам самата Нинова.

Quote (selected)
а същевременно си доста тънкообиден за коментарите спрямо възраждане.....
нека да е еднакъв аршина, бива ли?
Разбира се.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2294 -: Ноември 02, 2023, 20:57:27 »
Quote (selected)
Ясно. Това, което съм направил – да пусна тук нещо, което самата Нинова е написала, е табу.
Вземам си бележка. Отсега нататък няма да я цитирам. Щом написаното от нея е екскремент.
Ясно е само едно - че нищо не ти е ясно.
Не пускаш това, което Нинова е написала, а това, което наебания Дачков е опитал да внуши - със заглавието си.
Написах му го там, в неговия форум и тутакси бях изтрит.
Верно, че бит и ебан насищане нямали, но на него много му личи.
Вероятно и ти го знаеш, но това хич не ти пречи да съобразиш спазването на  малко хигиена.
Пак повтарям - ако не престанеш да се правиш на умрела лисица, лайномети по Костя - колко щеш, ше ти задръстя темата, пък дано се усетиш.
Без аз лично да коментирам нещо, препост бе!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8593
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2295 -: Ноември 02, 2023, 21:00:10 »
По-горе вече си признах грешката със заглавието.
Другаде някъде сбъркал ли съм, че да свършваме.
Колкото до Дачков – голям ветропоказател е, знам.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2296 -: Ноември 02, 2023, 21:05:26 »
А, лично аз -свърших, квото имах да напиша-написах.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2297 -: Ноември 02, 2023, 21:15:10 »
Всъщност, не знам защо съществува още тази тема.
Бе създадена, когато ени хорица се репчеха, щото им клъцнаха облагите, а и им въведоха мандатност. И като попрегледах няколко страници, забелязвам, че дълго време темата се ползваше от трола Калинчо за дразнене.
Всичко това отмина и някаква оставка на Нинова не предстои предполагам в следващите месеци, а след това си заминава.
Направила или не нещо полезно или вредно за БСП - това никога няма да получи еднозначен отговор, колкото и да се дръгнем.
За мен - това е вече излишна тема, изживяла си времето и ще създава само дрязги, при това нищо продуктивно не може да излезе, а и няма да има поводи за оставки както се вижда.
Ако в даден момент пак възникне нужда да чешат на Нинова...оставката, или нещо такова - винаги може да се отвори актуална тема.
Бих предложил закриване на тази.
Може и да изглежда пристрастно, но така излиза - мине, не мине месец и някой довлече от някъде кофа екскременти.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8593
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2298 -: Ноември 02, 2023, 21:31:42 »
Взе ми думата от устата! Изпревари ме буквално с няколко минути! Тъкмо и аз щях да предложа закриване на темата! :)))

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2299 -: Ноември 02, 2023, 21:59:48 »
Ами ето защо го предлагам
Един и същи материал, едно и също нещо написано от Нинова.
Заглавие "Гласове"-
Quote (selected)
Нинова вече работи срещу Григорова
и подложка-
Quote (selected)
Това, на което могат да разчитат от ПП-ДБ, е егоцентризмът на Корнелия Нинова. Лидерката на БСП дори не се опитва да прикрива непоносимостта си към Ваня Григорова. В интервю по Националната телевизия по време на предизборната кампания тя определи собствения си кандидат като аутсайдер, дистанцира се от ...
 
Епицентър
Заглавие 
Quote (selected)
Без гласовете на БСП Ваня Григорова не може да спечели
и подложка-
Quote (selected)
В Националния съвет на партията всички подкрепиха кандидатурата на Ваня Григорова, припомня тя
Ами моят единствен коментар, след като се запознавам с действителния текст на съобщението е-
Дачков, тъйбъфкомплексара!
И следват и тук други разправии!
Що?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8593
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2300 -: Ноември 02, 2023, 22:15:40 »
Страшно нещо са туй журналята! Могат да манипулират със заглавието до степен да внушат точно обратното. Разчитайки и на това, че някои хора четат само заглавията.

Като млад бях предложил да издаваме вестник "Нищо". В който няма да има написано нищо, а всички страници ще са съвършено чисти. Така ще може да бъде използван за всякакви цели, без да цапа с мастило, за опаковка на колети, а също и да рисуват децата върху него (като дете много обичах да рисувам кораби върху голям лист). Така де, хартията е много по-ценна, когато е чиста, отколкото когато е изцапана!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2301 -: Ноември 02, 2023, 23:01:57 »
Взе ми думата от устата! Изпревари ме буквално с няколко минути! Тъкмо и аз щях да предложа закриване на темата! :)))

Хайде стига глупости, а?

Защо темата трябва да бъде административно „убивана“, като може просто да не пишете в нея и тя сама ще падне надолу в списъка с темите?!
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2302 -: Ноември 02, 2023, 23:10:11 »
Ами тя все пада принце и все някой се сеща да я вдигне, искаш ли да си поиграя да направя анализ всеки път след продължително падане кой я вдига пак?
Няма лошо да я има, ако служеше по същество, а служи ли?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2303 -: Ноември 02, 2023, 23:26:52 »
Ами тя все пада принце и все някой се сеща да я вдигне, искаш ли да си поиграя да направя анализ всеки път след продължително падане кой я вдига пак?
Няма лошо да я има, ако служеше по същество, а служи ли?

И като се сети да я вдигне този някой, защо се чувствате длъжни да му отговаряте? Особено пък ако е Калинчо?

Или да не задавам неудобни въпроси?
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2304 -: Ноември 02, 2023, 23:49:37 »
Защо да са неудобни?
Има мнение да не се храни трола, но има и друго - а защо трябва да следва "гузно"  мълчание?Ето ти последния случай - довлечено нещо от една медия с явно манипулативно заглавие, показва се обратно мнение от друга медия и уж всичко нормално, а всъщност само претакаме зелето, щото дъвчем вече едно и също. Ново по тази тема за оставки няма отдавна и всяко внисане тук е като хвърляне камък в селския нужник.
То има правещи това и по другите теми, мъ барем те са актуални, а тази?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2305 -: Януари 03, 2024, 19:04:39 »
Quote (selected)
БСП: Разкъсано е знамето на пилона на Рожен
То бе поставено по инициатива на президента Румен Радев и предизвика големи противоречия в обществото
https://www.vesti.bg/bulgaria/razkysano-e-znameto-na-pilona-na-rozhen-6187866
Не че нещо, ама съм втрещен от тоя хъс за канибализъм у БСП.
Всичките им врагове разкостени, сал Радев дето го избираха и преизбираха остана да гътнат. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1464
  • No complain no explain
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2306 -: Февруари 09, 2024, 00:32:37 »
Сега май ще фърчи перушина  :popcorn:

Има категорично решение на НС на БСП, което забраняваше да се правят такива сглобки с наше участие

Проф. Румен Гечев: Иван Таков влезе в сглобката, тежко му! Имаме устав и ще решаваме на пленум

https://epicenter.bg/article/Prof--Rumen-Gechev-/340523/2/0

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2307 -: Февруари 09, 2024, 20:19:53 »
Проф. Румен Гечев: Иван Таков влезе в сглобката, тежко му! Имаме устав и ще решаваме на пленум

Почти съм сигурен, че нищо нама да му се случи.
Вие си ги избрахте!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2308 -: Февруари 09, 2024, 20:28:49 »
Проф. Румен Гечев: Иван Таков влезе в сглобката, тежко му! Имаме устав и ще решаваме на пленум

Почти съм сигурен, че нищо нама да му се случи.
Не е на добре работата.
И последните плъхове напускат потъващия кораб.
Един мандат като общински съветник, все е нещо.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8593
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2309 -: Февруари 09, 2024, 20:58:21 »
Нали щяхме да оставяме тази тема да "потъне"? Какво общо има оставката на Нинова със събитията, отразени с последните съобщения тук? Точно затова бях създал специална тема за БСП – моля, прехвърлете дискусията там!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2310 -: Февруари 09, 2024, 21:00:39 »
Щото оставката още е в минало несвършено време.
После ще се преместим в подходящата тема.
ЕС е вреден за вашето здраве!