Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 18:14:10

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 544109 пъти)

Zmeja и 104 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7020 -: Май 23, 2023, 07:23:52 »
През 1997г.,когато Виденов подаде оставка,БСП имаше право да състави нов кабинет в рамката на мандата.
Благодаря! Мисля, че това ми дава отговор...

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7021 -: Май 23, 2023, 07:32:55 »
Аз искам да попитам. Какво сакрално има в периода 9 месеца? Сещам се само за едно. Толкова трае една бременност при хората и след това  на бял свят се появява ново човече/човечета. Това ли са имали предвид от "елита"?  :t0174:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7022 -: Май 23, 2023, 07:44:55 »
Quote (selected)
Какво сакрално има в периода 9 месеца?
Ако се сменят през 6 месеца и както се канят да царуват 4 г., това ще рече че и двете банди ще управляват по равно.
Но ако се сменят през 9 месеца и като се сметне безвремието от подаване оставка до встъпване - получава се така, че пъпъидъйбъ ще управляват 3 мандата а герберастията два и накрая ще остане само около месец герберастията да довършва.
Предполагам, че "харвардците" като по "учени" са му го пробутали този номер на мутрата а той като тарикат знаещ, че няма да се получи това да царуват 4 г. се е направил пак на "измамен" и го е приел.
Той и неравноделен период би приел само и само да си опази задника още някое време, щото в името на управлението тези - "учените харвардци" ще правят всякакви компромиси и гимнастики, само и само да запазят управлението, а с него заедно- и мутрата.
Която щяха да изчегъртват.
Такива ми ти работи.
 :pissed-891:
п.с. понеже чета нагоре за дискусия как щяло да стане с прекъсването - при всяко подаване на оставка /която е и гласувана!!/ рулетката се завърта отново - както в началото, все едно току що са минали избори.
« Последна редакция: Май 23, 2023, 07:50:26 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7023 -: Май 23, 2023, 07:56:34 »
https://epicenter.bg/article/Vasil-Bozhkov-e-svalen-ot-izdirvane-v-stranitsata-na-Interpol/316355/3/0
А това пък ако се случи, би изкъртило и извозило всичкия мутренски фаянс налепен на снагата на мамковината, но няма да стане!
Такива благини не се полагат на тъпия народец, че ше земе да си повярва.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2130
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7024 -: Май 23, 2023, 08:00:21 »
Аз искам да попитам. Какво сакрално има в периода 9 месеца?
Според учението на Петър Дънов: Числото девет (9) е числото на възвишеното, на всички възвишени духове, които са страдали и дохождали тук, на зе­мята, да работят.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7025 -: Май 23, 2023, 08:43:58 »
Aз, разбира се, жестоко се извинявам за лаишкия въпрос, но какъв е смисълът за държавата от схемата "първо той отгоре, после тя отгоре"? Откъдето и да го гледам, виждам само болните властолюбски амбиции на двама яростни кариеристи. И защо само двама през 9 месеца? На вниманието на коалиционерите:
2 премиера по 9 месеца =
3 премиера по 6 месеца =
4 премиера по 4,5 месеца =
6 премиера по 3 месеца =
9 премиера по 2 месеца =
18 премиера по месец
и в зависимост от количеството планктонна депутатска маса - всеки да е звезда поне за ден.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7026 -: Май 23, 2023, 08:48:45 »
Голяма работа сме. Пак се прочухме. Сега като вземат да ни имитират ... .

Активен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8771
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7027 -: Май 23, 2023, 08:54:10 »
"Куролация"!
Вие си ги избрахте!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2130
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7028 -: Май 23, 2023, 09:04:27 »
Вижте законодателната и управленческата програма на "евроатлантическото правителство", вкл. прочистване на силовите и правоприлагащите ведомства и целта ще ви стане горе-долу ясна - подчиняване цялата власт на евроатлантизма.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7029 -: Май 23, 2023, 09:11:56 »
Ако подобен франкенщайн изобщо успее да се пръкне/противоконституционен е/, при последващото руско настъпление през лятото, с лекота ще бъде свален. Ще има дежа вю, в това число и липсата на всякаква власт известно време...  :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7030 -: Май 23, 2023, 10:05:46 »
А пък аз ще се самоцитирам от снощи, тъй като в момента мога вече да продължа:

... но поне засега "финтът" с тоя номер – май на Кокорчо?! – е СУПЕР!!! 

И продължавам като ТВЪРД гласоподавател на ПП-ДБ, защото при мен няма тинтири-минтири или ходене за гъби ...

А какъв е кярът за ПП-ДБ от постигнатото вчера с Марчето споразумение, колкото и ексцентрично да изглежда то?!?

Ами, най-общо казано, КОНСТИТУЦИОННА РЕФОРМА В ПРАВОСЪДИЕТО, за което ще цитирам Моника Маковей от преди доста вече години, която беше казала следното:

Quote (selected)
Оправете си първо правосъдието, а след това ТО ще оправи всичко останало.

Както стана в Румъния!!!
Затова аз, като гласоподавател на ПП-ДБ, съм повече от доволна!!!  :0005:

« Последна редакция: Май 23, 2023, 10:57:24 от Джиджи »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7031 -: Май 23, 2023, 10:14:41 »
В семье не без урода. :smokin:

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7032 -: Май 23, 2023, 10:15:39 »
Аз пък това го видях сега:
 Единственият шанс да се случи нещо добро за България е да подкрепим кабинет на ПП/ДБ. С тях на практика нямаме различия. Целта е да се направи евроатлантическо правителство от партиите, подкрепяни от ЕС и НАТО.
За мен е впечатляващо, че уж български политик не се интересува, какво подкрепят избирателите му (работодателите му), а какво крепели ЕС и НАТО! Че те собствените му избиратели не са нужни на ЕС и НАТО. На тях им трябва плацдарм за война с Русия, а тия ще са им само пречка!
Това, разбира се, важи и за ПедерПроменливите и ДоносническаБългария, но за тях си беше ясно от самото начало! Те така си се родиха.

ПП. Извинете, ако вече е дискутирано!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7033 -: Май 23, 2023, 10:21:42 »
А пък аз ще се самоцитирам от снощи,
Още първият път немаше нужда.

Бай дъ уей, недомислиците не стават за конституционна реформа.

Quote (selected)
А аз, като гласоподавател на ПП-ДБ,
А ти си най-жестоката реклама на пп-дб.
Weiter so!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2130
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7034 -: Май 23, 2023, 10:31:25 »
Затова аз, като гласоподавател на ПП-ДБ, съм повече от доволна!!!
"Как съм доволен аз, как съм охолен.
Где ще намерите вий други бербер
тъй работлив, тъй талантлив..."
„Аз съм големият фактор в града“, както пее Фигаро в прочутата си ария. :0005:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7035 -: Май 23, 2023, 10:37:03 »
Ако се сменят през 6 месеца и както се канят да царуват 4 г., това ще рече че и двете банди ще управляват по равно.
Но ако се сменят през 9 месеца и като се сметне безвремието от подаване оставка до встъпване - получава се така, че пъпъидъйбъ ще управляват 3 мандата а герберастията два и накрая ще остане само около месец герберастията да довършва.

Лично аз, Бепе, не бих отделила толкоз време за "нероден Петко" като теб, защото за мен е важно нещо друго.

Най-вече, че с този "финт" ПП-ДБ успяха да заемат "първото място" при определянето на ПРИОРИТЕТИТЕ. 

И, забележѝ кавичките, с което искам да кажа, че при разлика в изборните резултати от мижавите 2-3%, наредилите се de facto на 1-во и 2-ро място две партии са РАВНОСТОЙНИ.

Имайки предвид целия хаос при самото гласуване, но най-вече – при БРОЕНЕТО ... 

Където при огромния брой недействителни бюлетини, лично аз като по-тъпа щях да настоя за КАСАЦИЯ на изборите.

Но момчетата си свършиха добре работата!!!  :t2015:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7036 -: Май 23, 2023, 10:54:50 »
За мен е впечатляващо, че уж български политик не се интересува, какво подкрепят избирателите му (работодателите му),
а какво крепели ЕС и НАТО!
Че те собствените му избиратели не са нужни на ЕС и НАТО.
На тях им трябва плацдарм за война с Русия, а тия ще са им само пречка!
:m1201:

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7037 -: Май 23, 2023, 11:00:55 »
Най-вече, че с този "финт" ПП-ДБ успяха да заемат "първото място" при определянето на ПРИОРИТЕТИТЕ. 

Е, те ПП ги разбират тия работи. Изневярата вече щяла да се нарича секс на ротационен принцип. Отиграно от Киро и Лена.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7038 -: Май 23, 2023, 11:02:35 »
Колеги, отдавна би трябвало да сте свикнали с факта, какво количество глупендери е раждала и продължава да ражда българската земя :D

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7039 -: Май 23, 2023, 11:04:40 »
Много жени се набутаха в политиката, и работата ... такова ... .

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7040 -: Май 23, 2023, 11:05:38 »
Много жени се набутаха в политиката, и работата ... такова ... .

За съжаление на този етап не съм състояние да оспоря този извод

п. п. Макар че като гледам какво правят рускините на източния фронт....шапки долу

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7041 -: Май 23, 2023, 11:09:24 »
Ама аз само да поддържам разговора. Жената я слагам високо, ехей ... .

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7042 -: Май 23, 2023, 11:09:45 »
Много жени се набутаха в политиката, и работата ... такова ... .

И мъже, и мъже също. Няма защо да дискриминираме. Все пак българинът е абослютен корифей в две неща - политика и футбол.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2130
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7043 -: Май 23, 2023, 11:09:56 »
Преди писах, че ГЕРБ и ПП са непресичащи се партийни множества, които се стремят да се пресекат. Сега допълвам: Сечението на тези почти вече пресекли се множества не е ЕС, а НАТО, войната и интересите на САЩ. (Някои му викат "приоритети")
« Последна редакция: Май 23, 2023, 11:15:18 от Zmeja »

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1261
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7044 -: Май 23, 2023, 11:21:53 »
Ама аз само да поддържам разговора. Жената я слагам високо, ехей ... .
Dabedabeто, хубаво е да се поддържа разговорът, за това сме и тук - да обменим мисли, да поспорим...Но няма да е зле да не ръсим недомислици на кило. Да изпляскаме нещо неумно и след това да изпишем куп неща с обяснително-оправдателен характер не е никак ОК, поне ссмм.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2130
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7045 -: Май 23, 2023, 11:26:22 »
Много жени се набутаха в политиката, и работата ... такова ... .
Харисвам жените защото съм естет.
Когато Анаксагор съветвал Перикъл да се откаже да се жени за хубавата милезийка Аспазия, философът отвърнал: "Нима съм аз виновен, че боговете са дали на хубостта по-голяма мощ, отколкото на мъдростта."
Но поддържам становището, че има мъжки и женски професии и войната и политиката не са от женските.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7046 -: Май 23, 2023, 11:32:32 »
Quote (selected)
Все пак българинът е абослютен корифей в две неща - политика и футбол.

И медицината не му се опира, а напоследък и ...енергетиката :nuts:

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1261
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7047 -: Май 23, 2023, 11:38:31 »
Жени професионални военни, извън медицинските корпуси и администрацията - НЕ.
Страни за които на прима виста се сещам, че президент, или министър председател е била, или е жена - Великобритания, Индия, Пакистан, Турция, Шотландия, България /сл. мин. пред/, Финландия, Хърватска, Нова Зеландия, Сърбия,Филипините...
Великите кралици от миналото няма да ги броя. 
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7048 -: Май 23, 2023, 11:38:43 »
Змей, усеща се афинитетът ти и към елинизма. Аз покрай доста стари автори, които поизчетох, сега общувам със Страбон. Леко се чете.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7049 -: Май 23, 2023, 11:41:04 »
Quote (selected)
Все пак българинът е абослютен корифей в две неща - политика и футбол.

И медицината не му се опира, а напоследък и ...енергетиката :nuts:
За медицината има Интернет. Сега е модерно пациентът да поучава лекаря - "АЗ четох в Интернет..." Виж енергетиката е друга бира. Питам аз къде са ония "енергийни" експерти, които преди години ходеха по студията и обясняваха, че в никакъв слручай не трябва да се строи АЕЦ Белене, защото видиш ли след 20 години, т.е. сега, щяло да има страшен излишък на електроенергия и щяло да ни е по-евтино д внасяме, а не да ползваме скъпия ток от АЕЦ. Къде ги сега, нихната мама, да пообяснят за цената и излишъка на тока?
« Последна редакция: Май 23, 2023, 11:46:48 от Shabaan_bin_Robert »

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7050 -: Май 23, 2023, 11:45:11 »
Жени професионални военни, извън медицинските корпуси и администрацията - НЕ.

Демек Главнокомандващ - да, но "редник Джейн" - не.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7051 -: Май 23, 2023, 11:53:15 »
Quote (selected)
Великите кралици от миналото няма да ги броя.

И правилно, щото историята, която избягвате да четете, разказва, че зад тях е имало велики мъже в сянка :nuts:

п. п. Направо мога да се хвана на бас, коя точно ще ми дадеш за пример

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7052 -: Май 23, 2023, 11:54:01 »
"А трета го в уста целуне бърже."
Тъй приемам аз ролята на жената, в медицината да кажем.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7053 -: Май 23, 2023, 12:03:58 »
Quote (selected)
Убеден съм, че всички, които искрено и безкористно са подкрепяли ГЕРБ и Борисов през годините, днес са възмутени от ротацията на парапета.

А всички конформисти, кариеристи, усвоители на обществен ресурс ще се надпреварват да се мазнят и елейно да повтарят "Бойко е прав, когато съгреши дори". (Тоя култ към личността, тоя дремещ у всеки сталинизъм, тая несломима сектанщина...)

Докато престъпните джендъри от ППДБ не го врътнат - защото това ще се случи, и не го заключат пак. И докато не изгуби безславно местните избори. Тогава авантата ще свърши, плъховете ще се разбягат първи.

Гешев може и да не го арестува, но Бойко-Рашковщината, която сега Борисов официализира и връща на власт, ще го направи!

Борисов няма да чуе нашия глас, той завинаги се е изгубил - предал е себе си, принципите си, дясното, консервативното, мъжкото, българското.

Подменен, уплашен, зависим човек, сянка на самия себе си. И легиони от хамелеони наоколо му.

Днес насъска НСО да ни гони със Соня Колтуклиева пред входа на ГЕРБ, да не притесняваме депутатите му...

Няма ненаказано добро.

Същите пазванти ме гонеха, докато висях пред портала на ГДНП, за да се уверя дали е жив в килията. И докато преследвах Кирето за парапета, Солун и Джемкорп.

И понеже парадира какъв велик християнин е и обича да се кръсти като бабичка, както и да се кълне във внуците си...нека си знае, че ще му се върне. На друго място и от един друг съд, от който бягство няма. Присъдите там се издават без отсрочка и право на обжалване. Призовки за там праща само поруганата съвест.

Какво трябва да ти се е случилило, за кое точно трябва да те държат "евроатлантическите" партньори, че да хвърлиш първия мандат на победител, за да кредитираш втория?! С кое право се подигра с вота на стотици хиляди? Кой го измисли - Ванката Кръстев, Томислав, Козяк, или...собствения ти страх? Ти си знаеш от какво. И се заблуждаваш, че ние не знаем...

Сега Никола и Севда, тези трогателно-неуморни пчелички на пропагандата и агитацията, са активирали троловете по фейса - да хейтят всеки критичен глас, да папагалстват опорката - "няма друго решение за България извън коалиция с ППДБ"...

Вярно ли, ах! Вярно ли решението са Руди Гела, Дамаджаната, Лена, ПростоКиро, Кокорчо, Миро Баджото и Настимир?

И понеже Борисов се присмя на Гешев - "слушам днес някакви патриоти, македонци"...Ехидничиш, но патриотизмът ти е отдавна неприсъщ. Още откакто предаде Македония (с която също се шегуваш). Неприсъща ти е любовта към отечеството - подло я замени с приклякване на "началниците".

Не си прави гаргара повече с България. Изличи я от речника си, от мисълта си, както почти си направил. Говори за Брюксел, Вашингтон и НАТО. И се радвай, че доказа колко си верен. Изпуши една пура в зайчарника, удари един белот с котараците, после мачле с тигрите - всичко ти се получи идеално, откупи се, "Магнитски" е само мираж...

Ти вече не си български политик, ГЕРБ вече не е българска, дясноконсервативна, патриотична партия на традиционните семейни ценности.

Чакаме Фортинбрас да изнесе труповете. От днес сте мъртви, но още не го знаете. Сламени хора, сърца от пепел...

Може и да ви разбирам, но няма да ви оправдая.

НЕДЯЛКО НЕДЯЛКОВ

Такааааа....... :nuts:

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1261
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7054 -: Май 23, 2023, 12:09:34 »
 :ok:
Демек Главнокомандващ - да, но "редник Джейн" - не.
О, да. Разбрал си ме
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7055 -: Май 23, 2023, 12:15:27 »
Жени професионални военни, извън медицинските корпуси и администрацията - НЕ.
Страни за които на прима виста се сещам, че президент, или министър председател е била, или е жена - Великобритания, Индия, Пакистан, Турция, Шотландия, България /сл. мин. пред/, Финландия, Хърватска, Нова Зеландия, Сърбия,Филипините...
Великите кралици от миналото няма да ги броя.

е, в техния случай може спокойно да перифразираме, че „зад всяка успяла жена се крие поне по един мъж“ :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7056 -: Май 23, 2023, 12:16:15 »
:ok:
Демек Главнокомандващ - да, но "редник Джейн" - не.
О, да. Разбрал си ме
Нещо като Сервилан от „Седморката на Блейк.“  :t0301:

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2130
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7057 -: Май 23, 2023, 12:40:32 »
Затова ли ни трябва спешно евроатлантическо редовно правителство?
Quote (selected)
В социалните мрежи се появи съобщение, че НАТО разпорежда мобилизацията на 30 000 български военни от 20 май 2023 г. Цитира се и номер на заповедта - № 123-НАТО-2023. Разпространението е чрез препечатване на текст, а не чрез споделяне на документа, пише БНР в статия, подготвена от екипа за проверка на факти.
Според съобщението „заповедта“ на НАТО е „на основание чл. 5, ал. 1 от Протокола за действия на НАТО в случай на въоръжен конфликт от 2014 г.“.
https://tribune.bg/bg/obshtestvo/mozhe-li-da-ima-mobilizatsiya-/

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7058 -: Май 23, 2023, 13:10:27 »
Може би наближава времето да се замислим накъде ще емигрираме, щом ни кроят калпака. Пампирев не го мисля.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7059 -: Май 23, 2023, 13:17:45 »
Пампирев не го мисля.

Пимпирев. Христо Пимпирев!  :)))

« Последна редакция: Май 23, 2023, 13:50:57 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7060 -: Май 23, 2023, 13:33:35 »
Но поддържам становището, че има мъжки и женски професии и войната и политиката не са от женските.

И за тази ли хубава, но най-вече сърцата жена, мислиш същото?!?


Мелони си тръгва по-рано от срещата на Г-7 заради наводненията в Италия
https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/14502970
 :0005:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7061 -: Май 23, 2023, 13:41:45 »
Цитат:

    В социалните мрежи се появи съобщение, че НАТО разпорежда мобилизацията на 30 000 български военни от 20 май 2023 г. Цитира се и номер на заповедта - № 123-НАТО-2023. Разпространението е чрез препечатване на текст, а не чрез споделяне на документа, пише БНР в статия, подготвена от екипа за проверка на факти.
    Според съобщението „заповедта“ на НАТО е „на основание чл. 5, ал. 1 от Протокола за действия на НАТО в случай на въоръжен конфликт от 2014 г.“.
    https://tribune.bg/bg/obshtestvo/mozhe-li-da-ima-mobilizatsiya-/

Змейко, можеш ли да намериш тая "информацийка" ИЗВЪН социалните мрежи, щото мен НЕ ме пускат там?!? :lol:

« Последна редакция: Май 23, 2023, 13:57:35 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7062 -: Май 23, 2023, 13:48:41 »
А освен всичко останало, виж как е представена таз информацийка като ТВЪРДЕНИЕ, а НЕ като нещо друго в:

https://tribune.bg/bg/obshtestvo/mozhe-li-da-ima-mobilizatsiya-/

Quote (selected)
Твърдение: Със заповед на НАТО от 20 май започва мобилизирането на 30 000 български военни
:surr:

« Последна редакция: Май 23, 2023, 13:58:28 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #7063 -: Май 23, 2023, 13:58:12 »
Жоро Дантелата набързо е обяснил как се прави политика в БГ.

Годината е 1990-а, 7 юни. 1 милион симпатизанти на СДС са срещу БСП на грандиозен митинг на "Орлов мост". На 10 юни СДС губи изборите. Синя София се радикализира и не искаше да ги признае. Американците ни натиснаха и кандисахме.
https://epicenter.bg/article/Georgi-Markov--Balgariya-pred-treta-koalitsiya--Zhertvi-Palachi--v-imeto-na--Balgariya/316387/11/0


Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7064 -: Май 23, 2023, 14:19:31 »
И, забележѝ кавичките, с което искам да кажа, че при разлика в изборните резултати от мижавите 2-3%, наредилите се de facto на 1-во и 2-ро място две партии са РАВНОСТОЙНИ.
de facto са класирани на първо и второ място. равностойни може да са в твоята глава, но не и в съгласие с фактите.

Quote (selected)
Имайки предвид целия хаос при самото гласуване, но най-вече – при БРОЕНЕТО...

хаосът също е основно в твоята глава. и в канчетата на жълтопаветните малоумници.

Quote (selected)
Където при огромния брой недействителни бюлетини, лично аз като по-тъпа щях да настоя за КАСАЦИЯ на изборите.
първо, добре си си признала, че си по-тъпа. браво.
второ, кой точно брой е огромен? на какво основание според теб трябва да бъдат касирани изборите?

да вземеш да направиш сравнение с няколко избора назад как точно се движат недействителните, та тогава да се дереш, м?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7377
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7065 -: Май 23, 2023, 14:19:44 »
Цитат на: Kole
Цитат на: Джиджи
Aз, като гласоподавател на ПП-ДБ
Tи си най-жестоката реклама на пп-дб.

 :lol:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7066 -: Май 23, 2023, 14:24:58 »
Георги Марков добре ги дрънка сега, ама ние още не можем разгони къртиците.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7067 -: Май 23, 2023, 14:29:24 »
Агент Николай първо гладува срещу конституцията, а после и стана конституционен съдия - сиреч тълкувател на същата тая конституция.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7068 -: Май 23, 2023, 14:32:30 »
Обаче простото Киро кво обръщение спретнал от профила на Лена...като за джиджета :smokin:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7069 -: Май 23, 2023, 14:40:30 »
Всички претенциозни люде минаха на почивка през контестационния суд. Пътеката не беше за всеки, зер работата отговорна и трудна. Трябва си много кадърен, врял и кипял. Дундуркат поредното недоносче и се правят на много заети.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1261
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7070 -: Май 23, 2023, 15:14:05 »
Quote (selected)
Великите кралици от миналото няма да ги броя.

И правилно, щото историята, която избягвате да четете, разказва, че зад тях е имало велики мъже в сянка :nuts:

п. п. Направо мога да се хвана на бас, коя точно ще ми дадеш за пример
В ония времена на мода са били роклите с много обем - не зад кралицата, ами и под фустите и е можел  да се скрие що годе едър мъж със саде перука, шпага и еполети. Представих си Потемкин, скатан под фустите на германката, която се е преобразила в Екатерина Велика.  А що плат е бил необходим за кринолините на Виктория... :i_laughing:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7071 -: Май 23, 2023, 15:18:38 »
Аз пък се сетих за Дъдли  :nuts:

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7072 -: Май 23, 2023, 15:21:44 »
Мисля, че на Майката на Австрия и Свекървата на Европа не ѝ е бил необходим някой да стои зад нея.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7073 -: Май 23, 2023, 15:23:39 »
Мисля, че на Майката на Австрия и Свекървата на Европа не ѝ е бил необходим някой да стои зад нея.

Поне е успяла да изроди де що монархии има по юръпа

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7074 -: Май 23, 2023, 15:36:50 »
Ето на, и кралиците са раждали. Хеле Виктория, Алберт много я е обичал. Нашите моми сега какво се стискат. Не било престижно.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1261
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7075 -: Май 23, 2023, 16:08:40 »
Мисля, че на Майката на Австрия и Свекървата на Европа не ѝ е бил необходим някой да стои зад нея.
Благодаря, че се сети за Мария Терезия. :well_done-1299:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1261
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7076 -: Май 23, 2023, 16:12:29 »
Нашите моми сега какво се стискат. Не било престижно.
И това го написа човекът, който обясни, че на него и съпругата му им били достатъчни две деца. Дабедабе, не знам семейното положение на децата ти и категорично не ми влиза в работата. Ако нямаш внуци, като му дойде времето първо убеди дъщеря си и снаха си да родят поне по три. После ръси акъл на другите.
« Последна редакция: Май 23, 2023, 16:19:37 от Zdravka »
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1261
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7077 -: Май 23, 2023, 16:25:23 »
Аз пък се сетих за Дъдли
Уф, като се омешат секса, политиката и управлението на държавата...Влияел е на Елизабет Първа, спор няма тук.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 704
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7078 -: Май 23, 2023, 16:36:14 »
Агент Николай първо гладува срещу конституцията, а после и стана конституционен съдия - сиреч тълкувател на същата тая конституция.
 
Ако някой, който се храни, прочете за тази смрад, ти ще си виновен за повръщането!

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7079 -: Май 23, 2023, 16:58:21 »
Агент Николай първо гладува срещу конституцията, а после и стана конституционен съдия - сиреч тълкувател на същата тая конституция.
 
Ако някой, който се храни, прочете за тази смрад, ти ще си виновен за повръщането!
Посипвам си главата с пепел и поемам вината  :beer_: заедно с мезетата!