Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 10:00:51

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 555095 пъти)

0 Потребители и 124 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8460 -: Юни 07, 2023, 17:15:19 »
Пеевски си е супер там. Ще е още една ярка емблема на "борбата за промяна" на ПП-ДБ  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8461 -: Юни 07, 2023, 17:15:23 »
 :popcorn:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8462 -: Юни 07, 2023, 17:17:09 »
:popcorn:

Предложи малко и на Барми, че както се е скрил в ъгъла :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8463 -: Юни 07, 2023, 17:17:22 »
"България е полицейска, диктаторска фашистка държава.  Битката ми с наркобизнеса и срастването му с полицията и високите етажи на властта ще продължи. Мои колеги, които сега са вън  на площада, са арестувани, блъскани, унижавани.... В България вече няма избор,  те се купуват. Полицията спира наши автобуси пред София и заплашва симпатизанти , че ако дойдат на протеста пред парламента, ще им се случат лоши неща. Взимат им личните карти и преписват данните. Как може да се нарече това, освен репресия?“
Волен Сидеров
P.S. Който не помни миналото е обречен да го повтаря докато Господ го повика...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8464 -: Юни 07, 2023, 17:29:47 »
Quote (selected)
Със създаването на новото правителство "ще върнем президента там, където му е мястото", начерна новата ситуация Явор Божанков.
Туй наистина ше го набият вече някъде, но да търсят изпълнителите сред коуегите от новата му пасмина, щото ако продължава така, тея и 100 дни може да не изкарат.
 https://epicenter.bg/article/Denkov-vazlozhi-na-novite-ministri-da-proveryat-imalo-li-e-zloupotrebi-za-miliardi/317602/2/0
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8465 -: Юни 07, 2023, 18:26:02 »
Барми, имам усещането. че намекваш, че "Възраждане" е лансирано и под контрол. Ако е така би било много жалко. Но може да се очаква. Ченгета/информатори имаше във всеки микроколектив. Има леки симптоми, но трябва човек много да се взира. Ако знаеш нещо, кажи го направо. Ама пък ако си ченге... . Не, май не си, иначе щеше да дрънкаш тук по-често.
« Последна редакция: Юни 07, 2023, 18:31:55 от dabedabe »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8466 -: Юни 07, 2023, 18:27:13 »
Със създаването на новото правителство "ще върнем президента там, където му е мястото", начерна новата ситуация Явор Божанков.
И никой не задава най-логичния въпрос: Кой и с какви аргументи го набута в кандидатските листи на БСП на предпоследните избори?


Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #8467 -: Юни 07, 2023, 18:46:27 »
Quote (selected)
Това е саботаж, бе. И без туй щяха да набутат дебелака.
Не знам какво разбираш под саботаж. Или кой го е извършил. Но дори Възраждане да бяха гласували "въздържал се", прасчо нямаше да влезе в комисията. А те съзнателно свалиха кворума. Така че нямаше да може да се набута дебелака. Те го набутаха. Мен ми е се тая. Аз Коцето съм го претеглил от Ден № 1. Не съм идиот и никой не ме е излъгал.
Ти защо пишеш в тази тема за "Възраждане"? Има си отделна тема!
Напиши там каквото мислиш и там ще видим кой е идиот и кой не е.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8468 -: Юни 07, 2023, 18:48:04 »
Който е харесвал Ж. Ж, няма право на претенции. Не знам дали помните и алтернативите при всичките нагласени "избори". За президенти и каквото и да е. Р. Радев е едно случайно добро попадение. И Нинова нека си прави автоголове, като каканиже срещу него. Ще го принудят да направи партия. Дано!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8469 -: Юни 07, 2023, 19:36:53 »
Възраждане осигуриха минималния кворум, за да се избере бай Кой в комисията по промяна на Конституцията, един често използван трик, за залъгване на стадото.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #8470 -: Юни 07, 2023, 20:25:06 »
За пореден път моля – за 'Възраждане" вече си има отделна тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8471 -: Юни 07, 2023, 21:05:46 »
Пък аз "насоките за развитие" ги разбирам така-
-когато темата е само възраждане като такова /като себе си/ - има си отделна тема.
-Когато възраждане се ръга в обществения живот на тъпата ни мамковина - темата си е точно тук - ами сега?
Демек - ами сега квош'ги прайм пък и тия сега?
Не ли?
п.с. абе пичуви фенове на възраждане, не гу ли угаждате, че прекален светец и Богу не е драг?
И не се ли чувствате, га вече преигравате?
Най кратката аналогия мога да спомена от времето га ходех по стадиони - преди пийсе години.
Имаше неккъф сиганин в ЦСКА и прилично играеше,но се ф последния момънт осираше нещата.
Един съсед по скамейка на стадиона го формулира кратко /за първи път го чух тогава/- абе хубава работа, ама сиганска работа!
Аре да не се докарвате до там, а?
« Последна редакция: Юни 07, 2023, 21:11:56 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8472 -: Юни 07, 2023, 21:11:51 »
Quote (selected)
Депутатите не приеха проект на решение за прекратяване на споразумение между правителството на България и на САЩ за сътрудничество в областта на отбраната.
Естествено, не съм и очаквал нещо друго!
Козяк здраво е хванал дупетатите за топките...
Парламентът отхвърли проект за прекратяване на споразумението със САЩ за ползване на военни бази у нас

ПП. Понеже се споменава "Възраждане", трябва ли да е специалната тема? 

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8473 -: Юни 07, 2023, 21:17:50 »
Цитат на: Giuseppe
преди пийсе години имаше неккъф сиганин в ЦСКА и прилично играеше,но се ф последния момънт осираше нещата.

Преди около 40 г. в ЦСКА имаше май един циганин - Цветан Йончев - крило, но не си спомням да е осирал нещо. Направо преби "Байерн" в София.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8474 -: Юни 07, 2023, 21:25:14 »
Не мога да цитирам точно нито имена, нито мачове, щото ми е правила впечатление философията на битието- без да знам тогава, че това е точно това!
Маже пък да съм бил дефектен, мъ не мисля.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8475 -: Юни 07, 2023, 21:28:57 »
Цитат на: Giuseppe
преди пийсе години имаше неккъф сиганин в ЦСКА и прилично играеше,но се ф последния момънт осираше нещата.

Преди около 40 г. в ЦСКА имаше май един циганин - Цветан Йончев - крило, но не си спомням да е осирал нещо. Направо преби "Байерн" в София.
Цветан Йончев, беше не само много добър като играч, но после се прояви и като треньор пак в ЦСКА! Онова, оригиналното ЦСКА!

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #8476 -: Юни 07, 2023, 21:37:52 »
Цитат на: Giuseppe
преди пийсе години имаше неккъф сиганин в ЦСКА и прилично играеше,но се ф последния момънт осираше нещата.

Преди около 40 г. в ЦСКА имаше май един циганин - Цветан Йончев - крило, но не си спомням да е осирал нещо. Направо преби "Байерн" в София.

Циганина беше Ружди Керимов.
Дойде от Локо Пд и наказа Нотингам 1980 г.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8477 -: Юни 07, 2023, 21:38:29 »
Потърсих в нета - никога не съм си правил труда да сверявам спомените си, ама а де!
https://blitz.bg/sport/bg-futbol/bivsh-as-na-tsska-tsiganin-da-se-naricham-prva-radost-e-za-mene_105968.html
Това излезе.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #8478 -: Юни 07, 2023, 21:41:41 »
Пък аз "насоките за развитие" ги разбирам така-
-когато темата е само възраждане като такова /като себе си/ - има си отделна тема.
-Когато възраждане се ръга в обществения живот на тъпата ни мамковина - темата си е точно тук - ами сега?
Демек - ами сега квош'ги прайм пък и тия сега?
Не ли?
"Възраждане" е създадено точно за да се "ръга в обществения живот", а не "като себе си", така че дори и в този случай – в отделната тема, мисля аз, иначе защо я има?
Quote (selected)
п.с. абе пичуви фенове на възраждане, не гу ли угаждате, че прекален светец и Богу не е драг?
И не се ли чувствате, га вече преигравате?
Възможно е. Критиката е добро нещо, така че благодаря за конструктивната другарска критика! Нали Левски е казал:
Цитат на: Васил Левски
За отечеството работим, байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все [за]едно да вървим, ако ще бъдем хора.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #8479 -: Юни 07, 2023, 21:44:10 »
Quote (selected)
Депутатите не приеха проект на решение за прекратяване на споразумение между правителството на България и на САЩ за сътрудничество в областта на отбраната.
Естествено, не съм и очаквал нещо друго! Козяк здраво е хванал дупетатите за топките...
Парламентът отхвърли проект за прекратяване на споразумението със САЩ за ползване на военни бази у нас
ПП. Понеже се споменава "Възраждане", трябва ли да е специалната тема?
Мисля, че не, защото макар че предложението е тяхно, по-важно за България е, че мнозинството, уви, го е отхвърлило, което беше, разбира се, предсказуемо.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8480 -: Юни 07, 2023, 21:47:28 »
Quote (selected)
"Възраждане" е създадено точно за да се "ръга в обществения живот", а не "като себе си", така че дори и в този случай – в отделната тема, мисля аз, иначе защо я има?
Я пак помисли какво си написал!
И аз де, ама ше отложа до утре.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8481 -: Юни 07, 2023, 21:56:01 »
Слушам сутрин, едни изкуфели дърти седесари, мани че са карикатура, но тия верно са си повервали, че местото ни е при западняците, все съм си мислел, че го правят за пари и интерес, ама вече си го верват и са за психиатрия!

Западното не е за нас, то е като да ни преливат кръв, от друга, несъвместима група и да чакат, да живнем! Ще умрем!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8482 -: Юни 07, 2023, 22:17:20 »
Имам усещането (не е логика), че ако Русия успее да срази англо-саксите, западно-европейците ще намерят общ език с нея, и постепенно ще изчезне неприязънта между западни, източни и руснаци.
Разбира се (както неведнъж съм казвал) след англо-саксите трябва да бъде унищожена и папската ерес.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8483 -: Юни 07, 2023, 22:18:52 »
Имам усещането (не е логика), че ако Русия успее да срази англо-саксите, западно-европейците ще намерят общ език с нея, и постепенно ще изчезне неприязънта между западни, източни и руснаци.

Сигурен съм в това, само без англичаните.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8484 -: Юни 07, 2023, 22:22:51 »
Малко наивни ми се видите. То всеки мечтае.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8485 -: Юни 07, 2023, 22:25:21 »
Малко наивни ми се видите. То всеки мечтае.

Аз съм циник, обратното на наивник, без англосаксите от двете страни на океана, нямаше да е така , от Наполеон насам.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8486 -: Юни 07, 2023, 22:28:19 »
Възраждане осигуриха минималния кворум, за да се избере бай Кой в комисията по промяна на Конституцията, един често използван трик, за залъгване на стадото.
Ми Пеевски ( аватар на .... ) трябваше на всяка цена да влезе и "Възраждане" се погрижиха за това. Затова и двата гласа за правителството ( ДПС ).
Конституция е това . Къде без ДПС. :good_job-1300:

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8487 -: Юни 07, 2023, 22:31:55 »
Blessed are the poor in spirit; for theirs is the kingdom of heaven...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8488 -: Юни 07, 2023, 22:45:05 »
Ти си като духа на Дънкан.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8489 -: Юни 07, 2023, 23:48:12 »
Никакъв дух не е, ами досаден бот. Макар че няма и една десета от твоята всепоглъщаща досадност.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8490 -: Юни 08, 2023, 02:11:36 »
Ма нали пък министрите са дялани камъни

Дяланите камъни стават само за една работа - да затискат зелето в кацата. За да стане добра армеята.
Цъ!
Кой слага дялани камъни в каца? Не си ли влизал в селска маза? Камъните са естествено заоблени.
Камъните се дялат за дувар или  къща. ;)
Хайде със здраве!
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8491 -: Юни 08, 2023, 07:13:49 »
Кой слага дялани камъни в каца? Не си ли влизал в селска маза? Камъните са естествено заоблени.
Речни, плоски, по възможност гранитни. Варовиковите се ронят интензивно. От киселата среда, предполагам.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8492 -: Юни 08, 2023, 08:45:28 »
Де да бяхте такива "ботове"...
Когато дедо ви Барми написа, че тая глупава война ще докара НАТО до руските граници, тук се развиваха теории - "Киев за три дни"
Когато ви рекох, че тая глупава война ще смрази два съседа, тук се развиваха теории как ще посрещнат братушките с хлеб и соль...
Когато дедо ви Барми рече, че тая глупава война е дюшеш за НАТО и ЕС, тукашните диванни стратези упойно говореха за слънце и чушкопеци... за калибри, калибъри, и супер дупер свърх тайни и мощни пушкала...
Е? Видохме... както рекох - гладния се лекува с хляб, а глупавият - с тояга...
 
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8493 -: Юни 08, 2023, 08:49:18 »
Де да бяхте такива "ботове"...
Когато дедо ви Барми написа, че тая глупава война ще докара НАТО до руските граници, тук се развиваха теории - "Киев за три дни"
Когато ви рекох, че тая глупава война ще смрази два съседа, тук се развиваха теории как ще посрещнат братушките с хлеб и соль...
Когато дедо ви Барми рече, че тая глупава война е дюшеш за НАТО и ЕС, тукашните диванни стратези упойно говореха за слънце и чушкопеци... за калибри, калибъри, и супер дупер свърх тайни и мощни пушкала...
Е? Видохме... както рекох - гладния се лекува с хляб, а глупавият - с тояга...

Айде да не си съчиняваш, щото от година е ясно какво точно писахме някои. И не знам доколко е дюшеш за ес и натуту, като и двете вървят към ликвидация. Последното дори и ти можеш да забележиш, ако ти стиска. Егати и натуту, което опря до шлюхтата, прибалтийските въшоци и румънската и родната кочини

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8494 -: Юни 08, 2023, 08:57:33 »
Бе не са таман нещата. Ни за Натото, ни за Русия. Кой ще оцелее не се знае. Но по старому не можеше да продължава. Русия го разбра. Но дали това ще и помогне? Та Барми е прав в голяма степен. А какво ни чака, никой не знае. Ако има Бог, дано ни опази!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8495 -: Юни 08, 2023, 08:59:36 »
В ЕС няма природни и енергийни ресурси. Бъдещето се очертава много ясно..АОНСУ не дава образование в такива чувствителни области като физика, химия, математика, география. А историята я чете избирателно, пренебрегвайки предишните фундаментални науки

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8496 -: Юни 08, 2023, 09:02:52 »
Земята е ресурс не лош. Просто трябва да се живее по-скромно. Миналото няма да се върне. А на Русия опазването на ресурсите и излиза много скъпо. Бе всичко е сгрешено на тоя свят. От хората. Сал ИИ ша ни оправи. Че иначе, както е тръгнало ахтонобилите ще изядат хората.
« Последна редакция: Юни 08, 2023, 09:11:10 от dabedabe »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8497 -: Юни 08, 2023, 09:05:29 »
Земята е ресурс не лош. Просто трябва да се живее по-скромно.

Земята, водата, полезни изкопаеми, източници на енергия. Ииии...отваряме географската карта. И настава шок и ужас :smokin:

п. п. И "технологиите" и ИИ не ти вършат точно никаква работа, щото да повторим отново....отваряме географската карта

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8498 -: Юни 08, 2023, 09:13:32 »
Западното не е за нас, то е като да ни преливат кръв, от друга, несъвместима група
Западното може да не е за нас, но, оказва се, е за децата и внуците ни. Много добре им се съвместяват кръвните групи.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8499 -: Юни 08, 2023, 09:16:36 »
Западното не е за нас, то е като да ни преливат кръв, от друга, несъвместима група
Западното може да не е за нас, но, оказва се, е за децата и внуците ни. Много добре им се съвместяват кръвните групи.

А ето нещо, с което съм абсолютно съгласна. Лошите комунези не осъзнаха този простичък факт и пропуснаха доста от "цвета на нацията". ЦвЕт, кротко живуркал под шалварите на султаня и след Освобождението, пробвал се да си тури бомбета. Накратко казано - измекяри по природа :smokin:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8500 -: Юни 08, 2023, 09:17:02 »
но, оказва се, е за децата и внуците ни. Много добре им се съвместяват кръвните групи.

Не мисля, експериментът е в началото, ще завърши зле, но това ще се види след 1-2 поколения.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8501 -: Юни 08, 2023, 09:21:41 »
Де да бяхте такива "ботове"...
Когато дедо ви Барми написа, че тая глупава война ще докара НАТО до руските граници, тук се развиваха теории - "Киев за три дни"
Когато ви рекох, че тая глупава война ще смрази два съседа, тук се развиваха теории как ще посрещнат братушките с хлеб и соль...
Когато дедо ви Барми рече, че тая глупава война е дюшеш за НАТО и ЕС, тукашните диванни стратези упойно говореха за слънце и чушкопеци... за калибри, калибъри, и супер дупер свърх тайни и мощни пушкала...
Е? Видохме... както рекох - гладния се лекува с хляб, а глупавият - с тояга...

та така.

барми,  в тоя форум има търсачка

пишеш Киев три дни и излиза кой и кога го е писал

като изключим последното на асол цитиране на твой пост - само ти го пишеш това.

иначе казано тая ципсо-опорка, дето уж некои си били казали - киев за три дни - я крепиш единствено и само ти.

предупреден беше да не влачиш гнусна долнопробна укро-пропаганда.

пълна идиотия от твоя страна е да пробутваш глупостите си като тези на опонентите си, а после и да ги “опровергаваш“ с примляскване.


тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8502 -: Юни 08, 2023, 09:48:06 »
 Дедо Барми е сложил "Киев за три дни" в кавички...
А иначе - кое от написаното не е вярно?
Това, че господин Президента на РСФР - Владимир Путин тръгна да демилитаризира и денацифицира Украйна?
Или пък това, че от тая "денацификация" украинците пламнаха от любов към Русия?
Или пък това, че НАТО трайно се настани в Украйна?
Или пък, че тая много специална "СВО" отне живота на десетки хиляди руснаци и украинци?
А може би това, че в резултат на същата тая СВО, Европа диверсифицира енергийната си зависимост от Русия?
Или пък това, че същата тази Русия е принудена (изнудвана от големия жълт дракон) да продава природните си ресурси под себестойност?
Хайде холан - както е казал молла Насредедин - Сколько ни говори «халва» — во рту сладко не станет.
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8503 -: Юни 08, 2023, 09:52:37 »
А иначе - кое от написаното не е вярно?
Това, че господин Президента на РСФР - Владимир Путин тръгна да демилитаризира и денацифицира Украйна?

Що САЩ да може, а Русия не бива!? Когато САЩ полагат бомбени килими е хубаво и демократично, когато го прави Русия - оо, тоя Путин е диктатор-кръволок!?

Конкретно, украинците сами си го изпросиха - решха че ще заживеят като богати американци, като се включат във войната на САЩ, срещу Русия, и си го получиха. Никоя велика световна сила не би търпяла врагът ѝ, да  трупа войски и оръжие до границите ѝ!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8504 -: Юни 08, 2023, 09:53:00 »
Quote (selected)
, Европа диверсифицира енергийната си зависимост от Русия?

Този въпрос се нуждае от детайлно разчепкване. Не мислиш ли?  :popcorn:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8505 -: Юни 08, 2023, 09:56:31 »
Не я ли виждате, че троли бе?
Що и се връзвате?
Тук темата нито е Русия, нито Украйна.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8506 -: Юни 08, 2023, 09:58:09 »
Що САЩ да може, а Русия не бива!? Когато САЩ полагат бомбени килими е хубаво и демократично, когато го прави Русия - оо, тоя Путин е диктатор-кръволок!?
Кой е казал, че не може? Може... само, че за делата се съди по резултата, а не по "добрите" намерения... а той - резултатът - говори твърде показателно.
Апропо - днешното положение на Русия твърде напомня нашето - да граничим от всякъде със себе си...
Който е учил история, трябва да помни нейните уроци...
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8507 -: Юни 08, 2023, 10:00:02 »
Този въпрос се нуждае от детайлно разчепкване. Не мислиш ли?
Съгласен съм... но не му е тук мястото... Тук са само гео-политици, военни стратези... ииии - баш икономисти
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8508 -: Юни 08, 2023, 10:04:42 »
Що САЩ да може, а Русия не бива!? Когато САЩ полагат бомбени килими е хубаво и демократично, когато го прави Русия - оо, тоя Путин е диктатор-кръволок!?
Кой е казал, че не може? Може... само, че за делата се съди по резултата, а не по "добрите" намерения... а той - резултатът - говори твърде показателно.
Апропо - днешното положение на Русия твърде напомня нашето - да граничим от всякъде със себе си...
Който е учил история, трябва да помни нейните уроци...

прави ми впечатление че винаги, когато руснаците яко контранапупят укрите барми се довлачва и почва да спами и троли

тва без допълнително външно финансиране е толкова невъзможно, та чак не е за вярване....

... а иначе бъркаш времената и изпълнителите. не путин изкара от германия съветските войски срещу обещанието нато да не мърда и един инч на изток....

но ти си дълбокомислено бармалействай, има нужда от клоун да поразсее стреса....
« Последна редакция: Юни 08, 2023, 10:11:21 от cekyko »
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8510 -: Юни 08, 2023, 10:10:08 »
Путин не е Сталин, а балансьор. Жириновски вече го няма и аз имам предчувствието, че в неговата ниша се настанява Пригожин. На фронта като доброволци отиват много лимоновци и комунисти и стават национални герои. Кадиров отговаря за автономиите. И всичките тези, привидно са различни, но обединяващото им звено е Путин. Допускам, че играта е за нокаут за паразитите и водещата ги прозападна колона

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8511 -: Юни 08, 2023, 10:22:35 »
Когато дедо ви Барми написа, че тая глупава война ще докара НАТО до руските граници...
НАТО вече си беше там, обучаваше укрите, въоръжаваше ги, помагаше им в изграждането на ОП!
Това беше и една от причините за "войната"! Другата беше "защита на населението в Донбас" - рускоговорящо, с руски корени и т.н.
Къде беше НАТОту, когато това население се избиваше ежедневно? Ами останалите евроатлантически и световни демократични организации? Да вземеш да си припомниш, какво рече Началничката на любимеца ти, а?

А иначе - кое от написаното не е вярно?
Ами за НАТОто - виж по-горе!
За денацификацията и демилитаризацията - второто се случва в момента, първото - няма да се случи, защото укронацистите ще бъдат покритДи от "демократичния" запад, все пак той има опит в "изпирането"!
Диверсифицираната Европа до такава степен успя да се справи, че изнесе основните си производства в САЩ и затъна/затъва в рецесия. За инфлация - няма да говорим! И това при положения, че още не е изплувала след Ковид алабализмите и не е платила, никому ненужните, ваксини! Тепърва има да се диверсифицира... до пълно зануляване.

Та така, не пробвай да пробутваш тези построени на въздушни опорки ... Няка какво да ги крепи!



Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8512 -: Юни 08, 2023, 10:27:10 »
"И продължава..."
Ъхъ... Литва, Латвия, Естония, Украйна, Азербайджан, Армения, Грузия, Молдова, Казахстан, Туркмения, Таджикистан... ако към тях прибавим и Абхазия и Южна Осетия - за които Москва говори, че са независими - остава само Белорусия - с Батька...
Тъй, че наистина Русия - колкото и да се напъваш - граничи със свои територии... както нас между впрочем
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8513 -: Юни 08, 2023, 10:30:54 »
Случката с Грузия, Барма, е мулто интересанто от историческа гледна точка. Пример за доброволно включване на независима държава в рамките на Руската империя. Ся злите езици забелезват, че върви подобен процес :nuts:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8514 -: Юни 08, 2023, 10:31:19 »
Quote (selected)
Тъй, че наистина Русия - колкото и да се напъваш - граничи със свои територии... както нас между впрочем
Абе тъпа бармашлюхо, карта ти пуснах, да видиш Русия с кого е граничела и къде сега граничи със себе си, но не очаквах, че ти си чак толкова тъпа тролска проститутка, че да не прави разлика Русия - СССР.
Съжалявам, че фактически троля и аз в тази тема, ама модераторите като допускат това - не е мой проблема.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8515 -: Юни 08, 2023, 10:33:40 »
Quote (selected)
Тъй, че наистина Русия - колкото и да се напъваш - граничи със свои територии... както нас между впрочем
Абе тъпа бармашлюхо, карта ти пуснах, да видиш Русия с кого е граничела и къде сега граничи със себе си, но не очаквах, че ти си чак толкова тъпа тролска проститутка, че да не прави разлика Русия - СССР.
Съжалявам, че фактически троля и аз в тази тема, ама модераторите като допускат това - не е мой проблема.

Абе Бармалей е по-прав от теб. Отвори си картата на Руската империя, ще получиш нещо много подобно на СССР

Даже и Финландия можеш да туриш у кюпа, щото тя става държава точно по същото време като нашата

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8516 -: Юни 08, 2023, 10:37:23 »
Quote (selected)
Абе Бармалей е по-прав от теб. Отвори си картата на Руската империя, ще получиш нещо много подобно на СССР
Не ме интересува никаква руска империя драга!
Тролещата говори за сегашната Русия, такава, която остана след белязания престъпник и Елцин.
С това се справя сегашната Русия, не с руската империя.
Кога руските императори са водели войни с останалите около себе си, НАТО не го е имало.
И т.н.
п.с. ако го имаше СССР, нямаше да има война в 404 щото!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8517 -: Юни 08, 2023, 10:40:20 »
Quote (selected)
Абе Бармалей е по-прав от теб. Отвори си картата на Руската империя, ще получиш нещо много подобно на СССР
Не ме интересува никаква руска империя драга!
Тролещата говори за сегашната Русия, такава, която остана след белязания престъпник и Елцин.
С това се справя сегашната Русия, не с руската империя.
Кога руските императори са водели войни с останалите около себе си, НАТО не го е имало.
И т.н.

Не. Бармалей говореше, че Русия подобно на Кочината граничи със себе си. От историческа гледна точка. Няма начин думите му да се тълкуват по друг начин

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8518 -: Юни 08, 2023, 10:40:48 »
А бе, не можеш ли да мислиш... говориш... и пишеш човешки?
Или се надяваш да ти отвърна със същия каруцарски език, за да може Секуко - който стои и дебне зад ъгъла - да ме катаньоса?
П.П. Макар, че  това няма да промени нито резултата от "Специалната Военна Операция"... нито нивото на долара и рублата :smokin:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #8519 -: Юни 08, 2023, 10:42:39 »
А бе, не можеш ли да мислиш... говориш... и пишеш човешки?
Или се надяваш да ти отвърна със същия каруцарски език, за да може Секуко - който стои и дебне зад ъгъла - да ме катаньоса?
П.П. Макар, че  това няма да промени нито резултата от "Специалната Военна Операция"... нито нивото на долара и рублата :smokin:

Нивото на долара и рублата е много интересно. Също така развитието на съдбата на долара.