Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 11:07:44

Автор Тема: Кой от номинираните за председател на НС бихте избрали?  (Прочетена 4224 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Хвърлям камък в нужника, щото ми омръзна от дабедабене.
Като задавах въпроси преди да приключи предния парламент ми изляхте кофи с помия - архива стои.
Аре сега, да видим.
Ако пък може да си аргументиране избора...ама май искам много, а?
 :popcorn:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Мисля че без редовно НС със служебен кабинет поне няма да се изпращаме директно оръжие - има забрана от предното НС.
Няма да се намесваме пряко, ще имаме възможност да се снишим до пролетта, това много го умеем.
От глупост или не Трифонов уцецели без да се усети точният момент да хвърли кърпата.
Точният за нас, неговите тънки сметки не излязоха.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Quote (selected)
Отговор #1 -: Днес в 20:24:11 »
Quote (selected)
Мисля че без редовно НС със служебен кабинет поне няма да се изпращаме директно оръжие - има забрана от предното НС.
Добро начало!
Установихме, че вместо да чакаме кво ще решат тия, предните забранили да се изпраща директно оръжие.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Тия единствено имат обща допирна точка да изпращаме оръжие и да се зъбим на РФ.
Ше го внесат първо и ще го гласуват, за нищо друго няма да се разберат, ама то и няма смисъл от нищо след това.
П.П. Олди предното НС баш Нинва се правеше на нерзазбрала, сега пак тя е златният пръст за съставяне на НС и само това ще прокарат и тя пак няма да е разбрала.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2947
    • Профил
Като не го щат Слави, нема я и баба Мика.
Диалектика :spiny:
*********   ✹    *********

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Тия единствено имат обща допирна точка да изпращаме оръжие и да се зъбим на РФ.
Ше го внесат първо и ще го гласуват, за нищо друго няма да се разберат, ама то и няма смисъл от нищо след това.
П.П. Олди предното НС баш Нинва се правеше на нерзазбрала, сега пак тя е златният пръст за съставяне на НС и само това ще прокарат и тя пак няма да е разбрала.
Доколкото гледам практиката, единственото което прокара предното НСе социалните решения, 100% приоритет на БСП в последните 5-6 години, га нямаше ни кирчовци и кокорчовци, нито учиндолци, а дъйбългарите бяха нейде у киреча.
Последните се качиха имиджово в каруцата, май само на техния електорат не е ясно.
Викаш и официално забранили директен износ на оръжия за 404.
Виж ти, че то златния среден пръст си е свършил перфектно работата.
Дали ще успее и сега???
Нещо се мъти синергично или евроатлантическо разбирателство, пък и го имат на практика мнозинството.
Дали да не се надяваме пак на средния пръст за нещо по добро?
Бях изненадан днес от избора и се сещам кви коментари ще има.
После пък се замислих.
И чакам да видя мнения.

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Какво добро видя?
Няколко лева повече социални и инфлацията ги изяде за дни.
Прах в очите че се прави нещо.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Какво добро видя?
Няколко лева повече социални и инфлацията ги изяде за дни.
Прах в очите че се прави нещо.
Е, само кратък коментар, а ич?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Кой от номинираните за председател на НС бихте избрали?

Хвани един, удари друг... някъде мернах видео, депутатин излъчва на живо клетвата, очевидно от смартфона си, гледната точка е от към дюкяна на панталона му... Колко трябва да му е акъла?!

И вие очаквате нещо? И българите гласуват за такива индивиди!?
Вие си ги избрахте!

AnonimusBG

  • Гост
Вежди Рашидов изглежда все пак е най-свестния от цялата паплач.
Нищо че е от ГЕРБ.
Ясно е че ще ми разкажат хиляди случки какъв е мръсник.
Но все пак от него лъха нещо много по-човешко отколкото от всички останали.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Но все пак от него лъха нещо много по-човешко отколкото от всички останали.

Жертва си на парадоксална илюзия. :)))
Вие си ги избрахте!

AnonimusBG

  • Гост
Но все пак от него лъха нещо много по-човешко отколкото от всички останали.

Жертва си на парадоксална илюзия. :)))

Може и така да е.
Не споря.
Но за мен нещата изглеждат така.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Май ще се наложи да променя темата, че дабедабенето налази.
Нека я приемем така - както е станало в класиката - зазидват ви и всеки ден ви дават по 100 гр. по малко храна и вада.
Въпросът си остава.
Кого избирате?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Но все пак от него лъха нещо много по-човешко отколкото от всички останали.

Жертва си на парадоксална илюзия. :)))


Може и така да е.
Не споря.
Но за мен нещата изглеждат така.
:t0328:
Вие си ги избрахте!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Бих номинирал оня John Bercow, председател на долната камара на микробритите, де крещеше като пъдарин "Order!! OOORDЕЕER!!!!!!"

AnonimusBG

  • Гост
Май ще се наложи да променя темата, че дабедабенето налази.
Нека я приемем така - както е станало в класиката - зазидват ви и всеки ден ви дават по 100 гр. по малко храна и вада.
Въпросът си остава.
Кого избирате?

Ако аз съм дабедабенето съжалявам че споделих кой от номинираните за председател на НС бих избрал.
Не съм улучил правилния отговор.
Бъдете здрави.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11064
    • Профил
Май ще се наложи да променя темата, че дабедабенето налази.
Нека я приемем така - както е станало в класиката - зазидват ви и всеки ден ви дават по 100 гр. по малко храна и вада.
Въпросът си остава.
Кого избирате?

Ако аз съм дабедабенето съжалявам че споделих кой от номинираните за председател на НС бих избрал.
Не съм улучил правилния отговор.
Бъдете здрави.
Не ти, аде стига вече!
Дабедабенето е нищонеказване.
Ти си каза съвсем конкретно, аде сега не се възприемай като ощипана на хорото.
п.с. и да, няма правилен отговор тук, има най малко зло.
Но дори и то е по добро от дабедабене.
Простичко е, всеки и без вас знае че е зле, посочете най малкото зло.
Иначе - просто се дабедаби
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Като гледам съотношението на партиите в това НС - няма значение кой ще изберат. Но щом стигнахме до избора на председател, дето няма елементарни юридически познания - това означава, че сме стигнали дъното. Очаквам циркове с Веждито.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Мисля че без редовно НС със служебен кабинет поне няма да се изпращаме директно оръжие - има забрана от предното НС.
Няма да се намесваме пряко, ще имаме възможност да се снишим до пролетта, това много го умеем.
От глупост или не Трифонов уцецели без да се усети точният момент да хвърли кърпата.
Точният за нас, неговите тънки сметки не излязоха.
а, не. слави закъсня и беше наказан за което. щото от кълчотенето му не произлезе нищо.

ако беше хвърлил пешкира по-рано, можеше и да не успеят 'евро-атлантиците' да свалят ветото в парламента. беше повече от ясно, че при пръв удобен момент ще се иска вот на недоверие. така че по-рано можеше и да има ефект. от сегашното му действие не произлезе нищо. разтури седенката заради македония, ама на македония ветото го вдигнаха - ефект зиро.

отделно, че ако беше излезнал да изпее 1-2 песни на концерт, и щяха пак да влязат, че можеше и те да са преди бесепето. очевидно слави е мноо зле със здравето.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Какво добро видя?
Няколко лева повече социални и инфлацията ги изяде за дни.
Прах в очите че се прави нещо.
а без тях нямаше ли да има инфлация, м? няколкото лева са по официални данни повишение на пенсиите на над осемстотин хиляди пенсионери. с цифри - 800 000. и при положение, че както вика кайлето, съществуват семейства, дето от пенсията на бабата и дедото целото семейство има кво да яде, бесепето взе има-нема двеста хиляди гласа. с цифри 200 000. да усещаш случайно, че тука има неква много, ама много голяма грешка?

една ретроспекция. предишното голямо преизчисление на пенсиите беше - помни ли някой кога - при станишев. резултатът от него: нито един мажоритарно избран депутат на бсп, и първа сила баци. който ревеше като заклан как предишните вдигнали пенсиите, а той сега трябвало да ги плаща. и кво направи - замрази ги. ама било незаконно, голема работа. нямаше швейцарско, патагонско или филипинско правило - баци го забрани и това си е. и пенсионерите като резултат го обичат.

почвам да си мисля, че ако бсп се обяви за намаляване на пенсиите, ще спечели пълно мнозинство в следващия парламент. щото мъдрият български народ така гласува. мъдро.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Вежди Рашидов изглежда все пак е най-свестния от цялата паплач.
Нищо че е от ГЕРБ.
Ясно е че ще ми разкажат хиляди случки какъв е мръсник.
Но все пак от него лъха нещо много по-човешко отколкото от всички останали.
ъхъ, съвсем по човешки си обича да маризи ченгета. и твърди обосновано, че по-добре мултак, отколкото калтак.

едни такива малки искри, допринасящи за чара му. а това, че е от герб, за мен автоматично означава, че е боклук. но нищо. първият мултак на републиката /официално провъзгласен/, биещ полицаи за забавление, и гербав. как да не го харесаш.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
От глупост или не Трифонов уцецели без да се усети точният момент да хвърли кърпата.
Точният за нас, неговите тънки сметки не излязоха.
Когато и да се беше разкарал от тоя болен и злобен човек, все е безвъзвратно късно. Маймунските номера на тошковците му са една от причините Парламентът да се превърне тази година в циркаджийска чалготека.
Генерално, държа го лично отговорен за опростачването на поколенията на 20+ и 30+ годишните.

Може да направи едно добро дело и да си завърши програмата по изпращане на българи на Луната, като се самоизстреля натам

AnonimusBG

  • Гост
Вежди Рашидов изглежда все пак е най-свестния от цялата паплач.
Нищо че е от ГЕРБ.
Ясно е че ще ми разкажат хиляди случки какъв е мръсник.
Но все пак от него лъха нещо много по-човешко отколкото от всички останали.
ъхъ, съвсем по човешки си обича да маризи ченгета. и твърди обосновано, че по-добре мултак, отколкото калтак.

едни такива малки искри, допринасящи за чара му. а това, че е от герб, за мен автоматично означава, че е боклук. но нищо. първият мултак на републиката /официално провъзгласен/, биещ полицаи за забавление, и гербав. как да не го харесаш.

А на мен не ми пука.
Поне е бохем и жив човек за разлика от всичкото пластмасово войнство, което не знае кой и накъде ще го насочи днес или утре.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил


почвам да си мисля, че ако бсп се обяви за намаляване на пенсиите, ще спечели пълно мнозинство в следващия парламент. щото мъдрият български народ така гласува. мъдро.
Има нещо такова.
Благодарение на БСП (предимно) се възстанови едно законово положение отсвирвано дълго от гербавите, нищо изключително.
За съжаление покрай тази малка победа се промъкнаха много по-големи гадости с любезното съдействие на Нинова.
Малко стинки и бонбонки в джобовете на населението и напред към кланицата.
Сега ще е същото в името на малко джобни стадото ще бъде поведено в конфликт, а БСП ще вика отстрани:
Да ама ние ви дигнахме дневните докато дойде време да затрият.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Вежди Рашидов:
"След вчерашната ми реч получих около 100 SMS-а и много обаждания в моя подкрепа. Снощи от Маями ми звъни Христо Стоичков, всички знаете - той е един велик българин, добър мой приятел. Плачеше след това изказване и последната му дума на този велик българин беше: Върни се бе, хората те обичат!".

Да се лъже така публично, е диагноза!


Вие си ги избрахте!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Направо се избиват за него. И всеки вика "земи го ти!"