Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 20, 2024, 04:05:44

Автор Тема: Всички чакат Путин  (Прочетена 35198 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9487
    • Профил
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2018, 20:03:32 »
Едно от нещата които харесвам тук е че я няма тая фиксацията в Путин.
От другата страна на Луната партнерите  само за него живеят, ако хване грип за седмица може и да не издържат.
Няма да го дочакат.
Харесвам го, прави добри неща за РФ и косвено за нас, но не е всичко на света.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2018, 21:11:02 »
https://www.facebook.com/adagamov/posts/1911900065593576

Жужо ще ми пукне далака от смях...
Че окъснял, окъснял - ма как дигна палче на Тръмпа и как свойски (покровителствено) му го върна и го потупа, след като Тръмп се опита да "интимничи" (потупвайки го по рамото!)
Някой може да каже, че това са масонщини! 

https://www.youtube.com/watch?v=xn9K9jZWeoU

Без да считам, че съм прав, според мен, независимо от воя на РобПрес срещу него, Тръмп е по-опасен за Русия, отколкото Путин за САЩ.
« Последна редакция: Ноември 12, 2018, 21:54:14 от Ганий »

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2018, 21:16:35 »
Бе, колеги, Тръмп май се взел малко!?
Що ми се струва, че се е подстригал!?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9487
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2018, 21:17:32 »
Е да, ама в ютюбето го няма предисловието - как го чакат и физиономиите им.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #5 -: Ноември 12, 2018, 21:22:47 »
Е да, ама в ютюбето го няма предисловието - как го чакат и физиономиите им.
Наистина твоето е по-показателно!
Не знам защо, но дадената връзка нещо се губи в съобщението ти, затова ще се опитам да го пусна сега!

https://www.facebook.com/adagamov/posts/1911900065593576

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2018, 21:25:44 »
А по такива церемонии, които изобилстват в последно време, все се питам - ми нали по ония години, когато са станали разни страшни събития, пак светът се е ръководил от уж умни, мъдри, опитни и пр. политици, каквито изкарват и днешните.
Пък що поразии са ставали, стават и днеска...


Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2018, 21:59:16 »
Още нещо...
Около сбрания от цял свят "полит-елит", който сън не мигва, за да бди за добруването на Народите, на много левги околовръст няма нито един представител на Народа...


Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #8 -: Ноември 12, 2018, 23:06:13 »
Още нещо...
Около сбрания от цял свят "полит-елит", който сън не мигва, за да бди за добруването на Народите, на много левги околовръст няма нито един представител на Народа...
Ади ся, при съвременните пушкала как ще ги пуснеш! Това да не ти е на Робин Худ стрелата, на Ворошиловския стерел винтовката! "Денят на чакала" май всички сме го гледали.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #9 -: Ноември 12, 2018, 23:53:22 »
Ади ся, при съвременните пушкала как ще ги пуснеш! Това да не ти е на Робин Худ стрелата, на Ворошиловския стерел винтовката! "Денят на чакала" май всички сме го гледали.
Съвсем скоро го четох (т.е. слушах аудиокнигата)…
С годините и на други работи се обръща внимание - на жестоката "работа" на (тук - за книгата!) френските тайни служби, които не се различават и на йота от други служби по това време - пр. КГБ...

Но с пренаписването на Историята всеки остава с впечатление, че само КГБ, ДС, ЩАЗИ и пр. не зачитат закона, а демократичните (от днешна гледна точка!) служби точ в точ са съблюдавали Етичния, Естетичния и пр. кодекси на Джентълмена.



« Последна редакция: Ноември 12, 2018, 23:56:06 от Ганий »

Чок觧

  • Гост
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2018, 09:12:59 »
"Но с пренаписването на Историята всеки остава с впечатление, че само КГБ, ДС, ЩАЗИ и пр. не зачитат закона, а демократичните (от днешна гледна точка!) служби точ в точ са съблюдавали Етичния, Естетичния и пр. кодекси на Джентълмена."

Айде да не е баш всеки ! Ако някои зомбирани неграмотници са останали с такова впечатление , нормалните хора не са ! Това , че в Робпрес се пише само за едните , и нищо не се споменава за другите не означава , че "всички четат само Робпрес !

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #11 -: Ноември 13, 2018, 11:29:31 »
В "новото светло бъдеще" само Робпрес и някакви съмнителни устни предания. После идва рай, без ябълки и змии.

Защо "Всички чакат Путин"
Да даде?
Да вземе?
или да ги изкуши 

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #12 -: Ноември 13, 2018, 11:48:41 »
Защо "Всички чакат Путин"
Да даде?
Да вземе?
или да ги изкуши
Или дали ПАК ще ги назначи?

Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #13 -: Ноември 13, 2018, 13:02:10 »
Началник се чака!
Аз така знам.
Няма да забравя като школник в Шумен, бяха строили всички от ВНВАУ на плаца и чакат Пеко Таков.
Лято. Жега. Обедно време. Аз - дневален и свободен в момента, сврян в храстите на сянка, сеирджия. След час и нещо курсантите започнаха да поприпадат. Стоящите до тях ги измъкваха на сянка в храстите и около мен се напълни. Лечебницана бе на 10 метра и дофтора им правеше нещо, но не знам какво.Нямаше пострадали, всички се освестваха за минута-две.
Най накрая Пеко дойде и му дръпна едночасова реч!
Още толкова пристигнаха около мен.
Накрая нищо особено нямаше, даже някой бяха и доволни че отървали намкво си.
Пак добре, че не са чакали Путин в жегата.
А, и не им е дръпнал една едночасова.
За другите не знам, но Макарона сигурно щеше да избели очи.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #14 -: Ноември 13, 2018, 16:06:10 »
Жужето понякога кефи!
Англичането имат приказка, че който отидел на срещата по-рано не уважавал себе си, ако закъснее - не уважавал другия.

Като изходна точка да отбележим, че се говори из Интернета как и в Живия Живот Жужето имал навика да позакъснява, но тук съзирам известна символика.

Всички тия, говоря за белите, демократични, пазарни и десни вождове и фюрери, непрекъснато го храчат, което си е израз на крайно неуважение.
Затова този път Жужо го оправдавам за закъснението - независимо дали го е направил нарочно или неволно.

Даже, ако не ме подвеждат старческите очи, малко преди да доближи големците, нещо си чистеше с език венците ли, зъбите ли, слюнка ли цвъкна надясно - не знам.

Обобщено - казва им право в лицата - пошли на Х!
« Последна редакция: Ноември 13, 2018, 16:14:14 от Ганий »

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #15 -: Ноември 13, 2018, 16:27:09 »
Какво обаче не одобрявам на Путин, в частност, и на Русия - въобще.

Няколко пъти станахме свидетели как шумно и просташки им правеха сечено на техни празненства - т.е. банален бойкот.
Ако бях на негово място хич нямаше да отида.

Разбира се щях да разпоредя на Помощник-Портиера или на Помощник-Хигиенистката на Президенството да им бие един Поздравителен Адрез, но в никакъв случай нямаше да отида.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #16 -: Ноември 13, 2018, 16:34:01 »
Като стана дума за ПСВ!

Друго, за което често мърморя, и което, според мен, има изключително важно политическо и икономическо значение.

Говори се често за инвазиите (кх-кх!) на Наполеон и Хитлер в Русия/СССР, но някак си се премълчава и не се дава достойната историческа оценка и изводи за т.нар. Интервенция, когато разни бели, демократични, пазарни и десни държави нахлуват в СССР  + местната въоръжена опозиция (кх-кх!) - и пак, накрая, ядат хурката.

А без да се осмисли Интервенцията не би могло правилно да се разбере касапницата, която настава на територията на СССР - и то за години след това.
-----

Quote (selected)
Антанта:  Британская империя:  Великобритания;  Австралия;  Канада;  Индия;  Франция;  США;  Италия;  Греция;  Румыния;  Польша;  Япония;  Китай; КСХС (нещо като Югославия)
Центральные державы и их союзники:  Германия;  Австро-Венгрия;  Османская империя;  Финляндия

https://ru.wikipedia.org/wiki/Иностранная_военная_интервенция_в_России
« Последна редакция: Ноември 13, 2018, 16:49:19 от Ганий »

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #17 -: Ноември 13, 2018, 19:22:25 »


Quote (selected)
Няколко пъти станахме свидетели как шумно и просташки им правеха сечено на техни празненства - т.е. банален бойкот.
Ако бях на негово място хич нямаше да отида.

Разбира се щях да разпоредя на Помощник-Портиера или на Помощник-Хигиенистката на Президенството да им бие един Поздравителен Адрез, но в никакъв случай нямаше да отида.

Типично по руски "Ние сме силни, възпитани и великодушни." Не сме дребни цуплювци, като вас. По "имперски" (както би казал, империоведът). Включая и

Quote (selected)
Обобщено - казва им право в лицата - пошли на Х!
Ами, да се сещат.

Неактивен Туткалчев

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 139
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #18 -: Ноември 13, 2018, 20:32:14 »
Quote (selected)
т.нар. Интервенция, когато разни бели, демократични, пазарни и десни държави нахлуват в СССР
Гание, Интервенцията е между 1918 и 1920 г. (японски войски има до 1922 г.), а СССР е създаден на 29 декември 1922 г.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #19 -: Ноември 13, 2018, 22:49:12 »
Quote (selected)
Ганий
т.нар. Интервенция, когато разни бели, демократични, пазарни и десни държави нахлуват в СССР
Гание, Интервенцията е между 1918 и 1920 г. (японски войски има до 1922 г.), а СССР е създаден на 29 декември 1922 г.
Че Историята ми е поне две ахилесови пети  :t2412: - спор няма, но се разбира горе-долу какво имах предвид.

Както и да се нарича - Русия, РСФСР, СССР и т.н. - желанието е било да се срути. Виждаме ги същите напъни и сега - интриги, сплетни, груба намеса във вътрешните работи.

Не че Царска Русия, РСФСР, СССР, Русия са си нямали своите проблеми - имали са ги, има ги и сега. И то доволно остри - особено т.нар. национален въпрос.


Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #20 -: Ноември 13, 2018, 23:14:31 »
Не че Царска Русия, РСФСР, СССР, Русия са си нямали своите проблеми - имали са ги, има ги и сега. И то доволно остри - особено т.нар. национален въпрос.
Преди няколко дни гледах стар съветски филм. Потресоха ме титрите - те си бяха направо листа на десетки националности. Значи, могло е да се съберат талантливи хора от всички националности, да работят заедно, да създават нещо, останало след като повечето от тях вече са навярно в по-добрия свят.
Свекър ми, абсолютно ясно идентифициран по пети пункт, е завършил МГУ с отличие. Голямо притеснение ще да е било.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #21 -: Ноември 15, 2018, 22:41:20 »

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #22 -: Ноември 16, 2018, 17:36:49 »
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=681486675568410&set=p.681486675568410&type=3&theater&ifg=1
За жалост не мога, а и май не трябва, да вкарам картинката. А тя е забележителна!
:m1924:
- Стигна се до там, че върху руски танк на паметник в Германия е написано: "Освободете ни още веднъж!".

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #23 -: Ноември 16, 2018, 18:42:51 »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #24 -: Ноември 16, 2018, 18:50:29 »
Руските паметници в победена Германия ги тачат, а у нас отворковци се упражняват на арт халтура.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #25 -: Ноември 16, 2018, 20:09:09 »

Преди няколко дни гледах стар съветски филм. Потресоха ме титрите - те си бяха направо листа на десетки националности. Значи, могло е да се съберат талантливи хора от всички националности, да работят заедно, да създават нещо, останало...
Защо стари съветски?
Виж титрите на актуалните руски филми - и там фамилиите са много интересни.
 Виж говорителите на основните телевизии - Наиля Аскер-заде,  или Эрнест Мацкявичус,  или Маргарита Симоньян , или Ирада Зинайлова, или...

Чок觧

  • Гост
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #26 -: Ноември 17, 2018, 07:25:33 »
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=681486675568410&set=p.681486675568410&type=3&theater&ifg=1
За жалост не мога, а и май не трябва, да вкарам картинката. А тя е забележителна!
:m1924:
- Стигна се до там, че върху руски танк на паметник в Германия е написано: "Освободете ни още веднъж!".

Не са се сетили нашите да напишат това на Паметника на съветската армия - тогава цялата антируска гмеж щеше да се събере да чисти Паметника ! :too_happy-1067: :b0230:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #27 -: Ноември 17, 2018, 15:13:02 »
 :0005:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #28 -: Ноември 17, 2018, 15:19:23 »
Quote (selected)
Не са се сетили нашите да напишат това на Паметника на съветската армия - тогава цялата антируска гмеж щеше да се събере да чисти Паметника !
:bigok:

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #29 -: Ноември 17, 2018, 17:46:22 »
Безплатно !?
Не вярвам.


Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #30 -: Ноември 17, 2018, 18:24:49 »
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=681486675568410&set=p.681486675568410&type=3&theater&ifg=1
За жалост не мога, а и май не трябва, да вкарам картинката. А тя е забележителна!
:m1924:
- Стигна се до там, че върху руски танк на паметник в Германия е написано: "Освободете ни още веднъж!".

Не са се сетили нашите да напишат това на Паметника на съветската армия - тогава цялата антируска гмеж щеше да се събере да чисти Паметника ! :too_happy-1067: :b0230:

Кефиш!  :t0328:

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #31 -: Ноември 17, 2018, 18:44:05 »
Някои чакат, други цапат.
прясно, прясно изцапано:

Конечно, это Путин виноват


Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #32 -: Ноември 17, 2018, 18:50:15 »
Този, дето е нацапал е хванат и ся ще си носи тежестта на закона. Аз, лично, няколко пъти се опитах да обясня във форума на СЕГА, че единственият резултат от последната екскурзия на Боци в Русия, га го изложиха публично по телевизора, е междуправителствено споразумение за опазването на руските паметници у нас, ама немА кой да ми обърне фнимание...от опорки и емоции се пропускат важни неща :nuts:

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #33 -: Ноември 18, 2018, 21:37:25 »
Quote (selected)
Не са се сетили нашите да напишат това на Паметника на съветската армия - тогава цялата антируска гмеж щеше да се събере да чисти Паметника !
-Много яко попадение, Чоки!!!
:m1924:
Май трябва да се популяризира и в някой от масовите сурат тефтери...
 :smokin:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #34 -: Ноември 19, 2018, 16:17:46 »
Не са се сетили нашите да напишат това на Паметника на съветската армия - тогава цялата антируска гмеж щеше да се събере да чисти Паметника ! :too_happy-1067: :b0230:
Чоки, това е гениално! Може ли да напиша алтернативна историйка? Направо ме сърбят ръцете!  :nuts:

Чок觧

  • Гост
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #35 -: Ноември 19, 2018, 18:13:58 »
Не са се сетили нашите да напишат това на Паметника на съветската армия - тогава цялата антируска гмеж щеше да се събере да чисти Паметника ! :too_happy-1067: :b0230:
Чоки, това е гениално! Може ли да напиша алтернативна историйка? Направо ме сърбят ръцете!  :nuts:

Нямам претенции за авторско право ! :)

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #36 -: Ноември 19, 2018, 22:02:47 »
Quote (selected)
Чоки, това е гениално!

Наистина е гениално!  :bigok:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #37 -: Ноември 19, 2018, 22:08:58 »
Quote (selected)
Чоки, това е гениално!

Наистина е гениално!  :bigok:
Ура, здрасти, Симпли!   :0005:

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #38 -: Ноември 19, 2018, 23:17:48 »
Уф-ф-ф-ф, слава Богу - най-сетне се появи и ти СС!!!
 :jump_for_joy-951:
Вече се бях отчаял, че ще останеш за нянка на троловете Оттатък!

Добре дошла Симпли!!!
 :m1924:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #39 -: Ноември 21, 2018, 01:45:13 »
Дали им се е въртяло "новичок, новичок" из главите. Като ги гледам как плахо се озъртат...  :scared-3306:

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #40 -: Ноември 29, 2018, 19:43:52 »
Какво обаче не одобрявам на Путин, в частност, и на Русия - въобще.

Няколко пъти станахме свидетели как шумно и просташки им правеха сечено на техни празненства - т.е. банален бойкот.
Ако бях на негово място хич нямаше да отида.

Разбира се щях да разпоредя на Помощник-Портиера или на Помощник-Хигиенистката на Президенството да им бие един Поздравителен Адрез, но в никакъв случай нямаше да отида.
Спуска се инфо, че Тръмпа отменил срещата с Путин в Аржентина. Дали ще се срещнат или не ми е точно през оная работа, но говоря за принципа!

Затуй често казвам, че руската външна политика е лабава!

Ся, ако съм на мястото на Путин (Русия!), ще изчакам кога Тръмп (САЩ!) ще предложи някаква среща и по някое време ще намеря кусур на Тръмп (САЩ!), за да се отмени - най-добре в последния момент!

И това следва да е задължителна практика без никакво изключение и независимо от обстоятелствата - дори по формулата х+1 - т.е. винаги един номер повече!

« Последна редакция: Ноември 29, 2018, 19:49:32 от Ганий »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23687
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #41 -: Ноември 29, 2018, 19:48:56 »
Властващият ( с действителна власт ) може да си позволи да прости на по-низшите в йерархията.
Дребните закачки са за дребните боляри.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #42 -: Ноември 30, 2018, 00:03:31 »
Преди малко, в предаването на Соловев (гледайте го - как нашока репата на оня хохол Ковтун), се изказа тезата, че такава среща няма да доведе до нищо ново в руско-американските отношения.
Цитира се Песков, който е казал, че времето предвидено за това, ще бъде заменено с по-ползотворни за Русия срещи.
Става все по-очевидно, че Путин не се напъва за такава среща. И че така ще бъде и занапред.
Сега не мога да си спомня, идеята за такава среща от коя страна беше инициирана.
Според мен от нито една от двете.
А просто се изказа мнение да се използва срещата като място, където би могло... евентуално... и т.н.

Неактивен rover

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 41
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #43 -: Декември 06, 2018, 18:13:53 »
привет, дружина!
след като на няколко пъти в другия сайт ме пращаха на север, без да мога при това да разбера защо, реших да намина насам.
вие сте били сума народ тук, бре!  :D

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #44 -: Декември 06, 2018, 18:15:22 »
Добре дошъл! :)

Неактивен rover

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 41
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #45 -: Декември 06, 2018, 18:16:42 »
добре заварил! :)

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #46 -: Декември 06, 2018, 18:28:31 »
Тук можеш да си пишеш далеч по-спокойно и по-свободно..и повечето неща да ги наричаш с истинските им имена

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #47 -: Декември 07, 2018, 08:18:28 »
 след като на няколко пъти в другия сайт ме пращаха на север, без да мога при това да разбера защо, реших да намина насам.

Аналогичен случай в наше село. Те вече не отговарят като ги питаш защо.

Чок觧

  • Гост
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #48 -: Декември 07, 2018, 08:56:09 »
Сигурни ли сте , че "ви пращат на Север" , а не искат през определен период отново да се регистрирате ? Мен вече двайсетина пъти като влизам , виждам , че съм Анонимен , но успявам да се регистрирам без проблем отново .

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #49 -: Декември 07, 2018, 09:03:45 »
Сигурни ли сте , че "ви пращат на Север" , а не искат през определен период отново да се регистрирате ? Мен вече двайсетина пъти като влизам , виждам , че съм Анонимен , но успявам да се регистрирам без проблем отново .

Аз съм сигурен. Излиза "блокиран профил". Писах им няколко пъти да ми обяснят - никакъв отговор. Накрая се пререгистрирах с otvrat3, но на другия ден мненията ми бяха изтрити, а новият профил отново блокиран. Тъй като знам, че не е имало никаква причина да ме банват, явно върви чистка на определени форумци. Изглежда са хепи с новата си аудитория. Което е било и целта.

Чок觧

  • Гост
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #50 -: Декември 07, 2018, 09:44:00 »
Отврат , наистина ! Значи , засега минавам метър ...
Тук си добре дошъл ! :way_to_go-1308: :t0328:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #51 -: Декември 07, 2018, 09:57:12 »
 :way_to_go-1308:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #52 -: Декември 07, 2018, 10:13:37 »
Добре дошъл на отврат!
 Ти изобщо четеш ли си пощата, щото още преди два месеца съм ти писала и съм ти дала линк към този сайт

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #53 -: Декември 07, 2018, 10:35:03 »
 :apology-1312:

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #54 -: Декември 07, 2018, 15:14:54 »
На новите - добре дошли!
 :smokin:
- Нормално е Рибата да напуска вече заблатеното езеро, за да могат жабите да се множат и квакат на воля. Въпрос на музикални предпочитания...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9487
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #55 -: Юли 24, 2022, 11:03:37 »
Канал в Телеграм

#Метадиагностика 3
#Путин 69 лет

Первое- человек на 100% канальный. Интуиция и чувствование процессов обострено. Если взять обычную человеческую чувствительность за 100% - у него 180% . Это не раз помогало ему реально выжить.
Очень внимателен, наблюдателен осторожен, информацию обрабатывает мгновенно. Видит намного больше чем говорит. Быстрая реакция- железная хватка. Это врожденное.

Также - события в детстве связанные с  конфликтами, и какими- то ЧП на воде. Была возможность не выжить много раз. Благодаря своей встроенной интуиции и реакции выжил и усилил эту часть. Умеет себе доверять, слышит себя. Такой образ охотника со сверхбыстрой реакцией. Людей чувствует насквозь. Обмануть его невозможно. Шестое чувство развито на животном уровне.

Есть ощущение связи, полноценного контакта с пространством, однако не растворяется в нем, слышит и полагается только на себя. Одиночка.

Нестереотипичное мышление. Острый ум, хороший баланс между правым и левым полушарием. Активная связь между лобной долей и мозжечком, способен на глубокую концентрацию и погружение в процессы. А также на динамичное переключение между процессами.

Способен воспринимать людей такими, какие они есть. Без иллюзий и поверхностных оценок. Своих ценит и способен на долгосрочные глубокие, многоуровневые  связи. Не боится конфликта. Страхов как таковых нет. Смерти не боится. Много раз встречался с ней лицом к лицу. Эго не выражено. Власти Эго над личностью не вижу вообще. Ведом интересом, развитием,
умеет работать с провокацией. Крупный игрок. 

С Эго интересно. Нет желания в самоутверждении. Ментально- я есть Хозяин, я знаю как будет лучше, я все просчитал (разум)+ я так чувствую. При таком балансе способен на крайне нестандартные решения. Посчитать его невозможно, как и понять « в лоб». Там очень глубоко. Выдержка железная. Воля тоже. Мыслит глобально, масштабно.

Тёплое сердце. Его практически до слез может растрогать взгляд малыша, человеческая благодарность, слёзы на сморщенном лице старушки в белом платочке, какой- то фильм. Идут образы и они очень тёплые, приятные, нежные. Что- то очень личное. Умеет глубоко любить. К людям относится человечно. Умеет чувствовать чужую боль, сопереживать. Но в чувствования, рефлексию  не уходит- предпочитает решения.

В человеке ценит прежде всего душу, хотя сам большой эстет и очень избирателен в выборе. Может общаться открыто, по- простому в кругу тех, кому может доверить свою жизнь. Таких людей немного, но они у него есть.

Деньги категория эмпирическая для него. Они нужны ему для стратегических целей. Есть большие «скрытые» ресурсы, которые будут распакованы в нужный момент и использованы стратегически. Человек- стратег.

Семья важна. А вот личные отношения, секс не на первом месте. Есть глубоко проживаемая личная боль. Потеря. Но он это принял.Хорошо осознаёт свою миссию и принимает связанные с этим ограничения. К еде относится просто, непритязателен. Но сладкое очень любит.

В моменте. Очень высокий уровень напряжения и концентрации. Осознаёт свою ответственность. Личного проигрыша не боится, его это мало заботит, он знает кто он и его невозможно сдвинуть в ощущение «собственной ничтожности».  Его интересует глобальная стратегия. Это шахматное поле, на котором он сейчас старается двигаться с минимальными потерями для простых людей. Это его реально заботит и это он переносит довольно болезненно.

Слабые стороны. Все- таки при всем масштабе личности, он слишком чувствителен, человечен. Предательство - это то, что он научился выдерживать с годами, но бьет по нему это сильно.

Ощущение от работы с этой фигурой фантастическое. В человеке огромное количество любви, способность к состраданию и такой МАСШТАБ. Его реально боятся, потому что не понимают, не могут составить портрет личности, не могут предугадать следующий шаг. Его точно ведут сверху. Я, честно, под впечатлением.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

zorzaman

  • Гост
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #56 -: Юли 26, 2022, 13:59:41 »
Представям си дисертация на някой наш потомък след десетина века. Заглавието ще бъде нещо от рода "Светът в епохата на Путин".

Историците на бъдещето има да се чудят на удивителните възможности на този човек, който в началото на далечния 21 век еднолично е управлявал страни като Америка и Европа. С едно движение е слагал и свалял световни лидери, манипулирал избирателните процеси в света и купувал цели медийни империи. Този необикновен човек с помощта на обикновени газови тръби по дъното на морето е определял съдбите на цели континенти унищожавайки вековните достижения на световната демокрация.  От запазените снимки на този свръхчовек се вижда как той е обяздвал диви мечки, свирил на пиано и лично управлявал космически кораби.

Негова е и заслугата цените на недвижимите имоти в Калифорния да паднат до 90 рубли на квадратен метър, а бирата на "Октоберфест" в Мюнхен да струва само 25 копейки за халба.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9487
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #57 -: Май 29, 2023, 22:31:42 »
ВВП. Один. Закрыт.  Игра. Которую он играет большая, глобальная, с высокими ставками  и по ощущениям НИКТО (кроме очень узкого круга непубличных лиц- примерно 5 человек) не знает деталей ЦЕЛЕЙ, что на самом деле задумано и к чему все должно привести. Это вызов на самом высоком уровне.

И «горячо любимый» народом прессекретарь, больше всех  хочет знать, но и он не имеет тех допусков к информации, которых жаждет. Я вижу его за закрытой дверью от места, где творится Действие.

Там, наверху никто ничего не понимает, все действия ВВП для них какая-то путаница и сюр. А кто сказал, что все должны понимать?  Принципы дзюдо все также соблюдаются (есть об этом пост) и глобальная стратегия, которая касается вообще всего мира неукоснительно ведет к полному и абсолютному изменению всего того, что сейчас является нашей видимой жизнью.
Людям так хочется понятных и очевидных действий и трансляций, но мы не понимаем, что самое простое и очевидное сейчас приведет к лобовой эскалации и ядерному апокалипсису.

Со стороны одного влиятельного человека в мире идет  противостояние превращению человека в безропотное насекомое, а не война, как мы думаем, на Украине.
Если Россия сейчас пойдет в лобовую - это не даст стратегического преимущества. Доказать свое право на существование всему миру ( который уже принял все решения относительно существования России) невозможно.

Однако, в случае ошибки- стартует Четвертая промышленная революция Шваба, которая, как вы понимаете,  к промышленности отношения не имеет.

Мы наблюдаем тактику, смысла которой практически никто не может понять. В этом и есть смысл. А нужно примерно еще 2 года для того, чтобы глядя на «партнеров» и динамику их процессов понять – ах вон оно что было. Вот почему все было так вяло и тухло..

И мы увидим, сколько мощи набрали страны  БРИКС, а из Евросоюза буквально  повалит белое население спасать остатки нравственности и своих детей.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9487
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #58 -: Юни 26, 2023, 13:57:20 »
Yavor Dachkov:

Мислех си, че вчера Генчо Дайнов, Смилов и сайтовете на "Америка за България" аха да излязат със заглавия "Пригожин е радост", но за малко се размина, но не и съвсем. Нещата приключиха бързо и минаха на косъм, но все пак - умните и красивите заложиха на един главорез, осъждан криминал за кражби и взлом още по комунизма и екстатичен олигофрен-герой от Бахмут, защото само луди могат да бъдат герои в това безумие, но не заложиха на Путин, който е легитимен президент на значителна страна (меко казано) от 23 години, който говори немски и английски, и който по всичко личи е най-подготвения световен лидер в собствената си професия на политик и държавник. За друг не се сещам сега. Си Дзинпин има още да го догонва, но там все пак зад гърба му стои много по-голяма маса от хора. Путин е европеец по дух. Той е в православната традиция. Ходи на изповед и се причастява. От горчив опит се пазя да не го идеализирам за себе си, но мисля, че е изумително явление. От 23 години във властта направи следното - елиминира олигарсите, които го изтикаха на власт, за да им бъде кукла на конци, преведе Русия от елциновия (също и български от 90-е) разпад към съзидателност, направи буфери около страната си срещу джихадистите (войната в Чечня беше жестока, но умна и изключително стратегическа), справи се с олигарсите след Березовски, които останаха на терена - едни като руския вариант на Прокопиев Ходорковски (прати в Сибир за назидание и отрезвяване), други като Абрамович, Потанин и прочие използва, но дистанцира, когато му дойдѐ времето и се отнесе цивилизовано към тези откровени бандити. Между другото изкара няколко външни и вътрешни кризи, стабилизира Русия по времето на война с целия западен свят, а според МВФ нейната икономика расте, докато европейската е в рецесия, дава изумителни многочасови интервюта на живо, в които всякакви хора му задават всякакви критични въпроси и отговаря компетентно и без комплекси, балансира между всякакви руски изроди и могъщи лобита да му се качват на главата и да искат нещо от него по всякакви поводи и на всичкото отгоре води жизненоважна и спасителна (за пореден път) за Русия война с целокупното НАТО (без Турция) и целокупния Запад. Същевременно изгражда алтернативен световен център на властта с Китай и БРИКС. В този контекст му излиза Пригожин с войската и му крещи по тик ток, че ще си е....майката, ако не уволни Шойгу, който е антропологично копие на Пригожин, а двамата са едно и също от гледна точка на лидерската макрорамка. Дори това не извади Путин от равновесие. Той е някакъв робокоп на политиката, което няма нищо общо с неговите лични качества. Всеки нормален човек на неговото място щеше да е приключил още със сблъсъка си с покойния олигарх Борис Березовски, който го направи президент преди 23 години. Мисля, че в политически аспект Путин е ръжен, срещу който не трябва да се рита и той има своята роля в днешния контекст. Това, че от 23 години е президент в демократичен мейнстрийм все пак казва нещо. Вътрешно се дърпам да го кажа, но мисля, че Путин е изумително политическо явление на 20-и век до този момент. Толкова е добър, че ме хваща страх. Най-голямото ми притеснение за него е да не свърши като Денерис Таргериен, която от съвсем справедлив гняв към несправедливостта на този свят, го изпепели, макар и на кино в "Игра на тронове". Моят ужас е свързан с прекалената ни близост до това развитие и то не заради Путин, а заради готовността на Зеленски и Украйна да четат американското аутокю и да влизат в роля до края на света ( в буквалния смисъл на думата). Главната ми мисъл за този пост бе свързана с омразата на либералите към Путин и готовността им да подкрепят един откровено луд, за мен сърцат и симпатичен въпреки всичко потресен, човек с излъчването на Георги Гергов, който е тръгнал да превърне Москва в частен панаир. На нашите умни и красиви не им мигна окото и веднага застанаха на страната на криминала и кофти антропологията. Те са от една порода и се надушват. С Пригожин ще се разберат, с Путин - не. И най-накрая стигам до това, което исках да кажа в самото начало.
В дълбочината си реакцията срещу Путин, Ердоган, Асад и прочие лидери не е от демократични принципи, а е от дълбоки атеистични бесове. Не понасят когато видят теоцентричен опит за подредба в този свят. Побесняват, защото нямат достъп до властта и отпадат по подразбиране. Бесуват срещу отредената им роля на скромни човеци, които трябва да се съсредоточат в ежедневната си работа, а не да фантазират власт. Заради нея умните и красивите са готови да подкрепят примитивния Пригожин, да клекнат на Пеевски да им пише конституция, да влязат в коалиция с мафията, да клакьорстват за някой лев на "Америка за България", само и само да не се изложат като назадничави монотеисти и да участвата във властта като политеисти  на 32-та пола досега. Днешният либерален бяс срещу Русия и Путин е ирационален, защото либералът е атеист от дъното на душата си. Той вярва в ренесанса, обича туризма, снима фреските на Джото, яде мекици и сладолед за по десет лева и подражава на живота, мислейки, че го живее с глупостта на японски турист, който, ако не снима нещо, не го е видял. Това е смяна на ума. Живеят в представа, защото не могат да произведат критчност. А не могат, защото не им стигат силите дори да отрекат Бога. Шубе ги тресе, но скачат по площадите за дребнотемия и каузи, които никога няма да им застрашат комфорта на социалистически активисти от градски тип с капиталистически убеждения и дълбинна омраза към Христос на кръста. С пълното убеждение, че рок-операта на Андрю Лойд Уебър изчерпва темата за религията, а Зеленски е новият Де Гол, Рейгън, Тачър, александър Македонски и прочие на квадрат. Аз по-гламави хора не помня, а техният дълбок атеизъм ме отвращава и ме амбицира да следя всяка една от атеистичните им и безвкусни (двете вървята ръка за ръка) стъпки.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: Всички чакат Путин
« Отговор #59 -: Юни 26, 2023, 14:05:51 »
Миии, ена и съща бактерия им е улязла и на дачковия и по рано - на Жорето Дантеления.
Вероятно е полезна, щото им влияе на +.
Викам си, а дано и на други им влезе, ама надали!
Просто няма къде.
 :)))
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.