Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 14:08:56

Автор Тема: коронавирус - тема за коментари  (Прочетена 240550 пъти)

Дърт Вейдър, Eisblock и 19 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 838
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3420 -: Ноември 30, 2023, 21:30:41 »
Вчера внезапно от "сърдечен арест" си отиде евродепутатката Мишел Риваси (Michèle RIVASI 1953), френски евродепутат от групата на Зелените - Европейски свободен алианс. Тя беше известна с борбата си против фармамафията и вакс-терора на Пфайзер над здравните служители. Завчера за пореден път е поставила въпроса за милиардите , които е забърсал Пфайзер по линия на ЕС с "ваксините" , а вчера внезапно е починала. Ето едно от интервютата й, в което спокойно и аргументирано заявяваше че Европейските Правителства нарушават брутално самите Евродирективи със задължителните "ваксинации", и така се поставят извън Закона https://twitter.com/i/status/1729846447821009073 . Изобличаваше политиката на страх и терор, която водеха правителствата под диктовката на Фармамафията. Изобличаваше опитите да се събират лични здравни данни от европейските граждани. Една смела и честна жена, на която затвориха без време устата , RIP ... Впрочем интересни са и коментарите под туита в Х за смъртта й. Вероятно са използвали срещу нея техниката RCD (Resonance Cardiaque a Distance). Това е авангардна технология за убийство от разстояние на набелязана цел, срещу човека се насочва много мощен сноп от електромагнитна енергия , мегаватова мощност, и с честота на вълните 150-200 херца, които интерферират със сърдечната честота на човек /нормално 60-90 удара в минута/ , могат мигновенно да изведат човек от ритъм. Имитират едно тежко ритъмно нарушение от което човек може да умре за минути без никакви външни признаци на въздействие. Все едно е загинал от собствен сърдечен проблем ! Няма данни в мрежата за тази технология, сигурен белег че я ИМА и вече е използвана и срещу други неудобни личности.  :angryfire:

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3421 -: Ноември 30, 2023, 23:46:18 »
... Впрочем интересни са и коментарите под туита в Х за смъртта й. Вероятно са използвали срещу нея техниката RCD (Resonance Cardiaque a Distance). Това е авангардна технология за убийство от разстояние на набелязана цел, срещу човека се насочва много мощен сноп от електромагнитна енергия , мегаватова мощност, и с честота на вълните 150-200 херца, които интерферират със сърдечната честота на човек /нормално 60-90 удара в минута/ , могат мигновенно да изведат човек от ритъм. Имитират едно тежко ритъмно нарушение от което човек може да умре за минути без никакви външни признаци на въздействие. Все едно е загинал от собствен сърдечен проблем ! Няма данни в мрежата за тази технология, сигурен белег че я ИМА и вече е използвана и срещу други неудобни личности.  :angryfire:

---

Много моля коментарът ми да не бъде разбран като заяждане, а като добронамерено уточнение към горното предположение.
Преди 5 години си правих изследване с магнитен резонанс и тогава надлежно се иноформирах относно тази технология, а освен това като конструктор съм работил със СВЧ устройства.
Resonance Cardiaque a Distance (Дистанционен сърдечен резонанс) вероятно се има предвид техника на магнитния резонанс за получаване на изображения на сърцето. Това означава, че тялото бива облъчвано от мощни магнитни импулси с продължителност Т1 (30 – 800 милисекунди или 1 до 33 херца) и Т2 (80 – 2000 милисекунди или 0,5 до 12,5 херца) и честота на запълване на импулсите 60 до 139 мегахерца.
Трудно ми е да си представя, мощно облъчване с честота на импулсите 150 – 200 херца извън болнично заведение, тъй като за целта това би било огромно стационарно устройство и отнема време.
Облъчване при магнитен резонанс би имало негативно въздействие ако човекът има пейс мейкър и би му нарушило електронната схема/батерията му.
Има създадено приложение на електромагнитна енергия за въздействие (контрол/отблъскване на тълпа), но при него се използва насочена СВЧ елекромагнитна енергия, която просто като микровълнова печка изпържва човешката плът .

Активен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3422 -: Декември 01, 2023, 01:13:47 »
Трудно ми е да си представя, мощно облъчване с честота на импулсите 150 – 200 херца извън болнично заведение
Да кажем също така, че полето за да е "насочено" апарата трябва да е около "жертвата" ... и също така ще събере джилезуту в N-метра околовръз.
активен участник в Брауновото движение

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3423 -: Декември 01, 2023, 09:08:18 »
Трудно ми е да си представя, мощно облъчване с честота на импулсите 150 – 200 херца извън болнично заведение, тъй като за целта това би било огромно стационарно устройство и отнема време.
Предполагам, ако има такова нещо, че става въпрос за модулация с такава честота.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1229
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3425 -: Декември 05, 2023, 18:42:47 »
При нас сезонът на политагитацията започна. Тръгнаха рекламите: Може да комбинирате "регулярната" за сезона грипна ваксина с такава за Ковид. Ще получите сериозна отстъпка (big saving).  ;). Накрая: Спонсорирано от Пфайзер :pissed-891:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3426 -: Декември 05, 2023, 18:57:36 »
а те и тука поне от два-три месеца хелферинките на джипито дискретно подпитват 'направихте ли си вече ваксина за грип?' като кажеш не, следва 'а за ковид?'

а аз от своя страна като им обясня, че при последната ми антигрипна ваксина /повече от 10 годин оттогаз/ изкарах най-тежката пневмония през живота си, след това не съм се ваксал противогрипно и съответно не съм пневмонясвал - мигат, мигат, па млъкват.

Активен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3427 -: Декември 05, 2023, 20:29:11 »
изкарах най-тежката пневмония през живота си
На два пъти съм се лъгал да си сложа грипна ваксина (правописа верен) - не последователни години ... и резултата беше две от най-болнавите ми зими (при условие, че тука няма отрицателни температури и за разлика от месните при 15С не ходя по джапанки)
активен участник в Брауновото движение

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1229
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3428 -: Декември 05, 2023, 20:32:34 »
а те и тука поне от два-три месеца хелферинките на джипито дискретно подпитват 'направихте ли си вече ваксина за грип?' като кажеш не, следва 'а за ковид?'

а аз от своя страна като им обясня, че при последната ми антигрипна ваксина /повече от 10 годин оттогаз/ изкарах най-тежката пневмония през живота си, след това не съм се ваксал противогрипно и съответно не съм пневмонясвал - мигат, мигат, па млъкват.
Съвсем същото при моя милост: Като факт - имам си мои "зравеопазващи" ядове и явно поради това ДжП ми все иска да ме васкинира и/или да ме изследва за нещо си. Щяло да ме предпази от разни вероятни допълнителни ядове. Аз невинно питам: а ясно ли е, какви странични ефекти мога "да придобия"? Тя свива стеснително рамене. Факт - не ме насилва, но явно е "длъжна" да ми предложи. Пази си работата жената. Пример: мойта госпожа забърсва всеки грип дето го има или го няма. Аз по спомени съм имал такова събитие 2 пъти - веднъж през 1988 и 2ри път през 2009.... да ама аз си имам други ядове. А бе речено е: На когото му е писано да го обесят, няма да се удави.

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1229
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3429 -: Декември 05, 2023, 20:49:43 »
изкарах най-тежката пневмония през живота си
На два пъти съм се лъгал да си сложа грипна ваксина (правописа верен) - не последователни години ... и резултата беше две от най-болнавите ми зими (при условие, че тука няма отрицателни температури и за разлика от месните при 15С не ходя по джапанки)
изкарах най-тежката пневмония през живота си
На два пъти съм се лъгал да си сложа грипна ваксина (правописа верен) - не последователни години ... и резултата беше две от най-болнавите ми зими (при условие, че тука няма отрицателни температури и за разлика от местните при 15С не ходя по джапанки)
Еее, ваште там много кекави бре! При +15 Ц тук са по бодита и тенктопс. За обущата - ако няма по-малко от 2 педи сняг, сичко що е младеж под 20 г ходи с онея галошки, дето им викат крокс. По наблюдение - много ги харесват, защото не трябва ... да се връзват. Ето, вчера към 21 ч прибирам най-големния внук от тренировка. Темп -3 Ц, ръси лапавица. Излизат младежите от залата - както са били вътре (шорти и тениски) и по галошки?! Взе да мърмори, че било студено в колата??? Ами студено е, защото аз не мисля за разумно 15 мин да горя нахалос бензин...а той си има яке и анцунг в раницата.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3430 -: Декември 19, 2023, 18:43:44 »
Quote (selected)
Какво трябва да знаем за новия вариант на COVID-19
JN.1 беше открит за първи път в САЩ през септември, но в началото се разпространяваше бавно
...
Хоспитализациите също се увеличават, въпреки че много по-малко хора са приети отколкото по това време миналата година. Смъртните случаи в момента са стабилни, въпреки че са склонни да изостават леко спрямо хоспитализациите.
https://www.vesti.bg/sviat/kakvo-triabva-da-znaem-za-noviia-variant-na-covid-19-6186861
УжасТ!
Хоспитализират ги, а те не мрат!
Ма това верно е някакво "китайско менте" на оригиналния вирус на Били надничащ от прозореца.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3431 -: Декември 19, 2023, 19:53:12 »
Страните от ЕС унищожават 312 милиона ваксини срещу COVID-19 на стойност 4 милиарда евро

Според мен подарените от България ваксини с изтичащ срок не се броят за изхвърлени.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9562
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3432 -: Декември 19, 2023, 20:14:33 »
Пък оня ден гледах, че акциите на фрицер се сринали с 40-50%
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3433 -: Декември 19, 2023, 20:20:49 »
Quote (selected)
"Пфайзер" купува биотехнологична компания за 43 млрд. долара
Купува с парите на ЕсЕс.
Това е причината за спада на акциите.
Придобивката е същият балон.
Идеята че като смесиш две л@йна ще получиш амброзия е стара като света.
Не се получава, но винаги има ентусиасти за "синергия".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3434 -: Декември 30, 2023, 09:33:51 »
Изненадващи са комбинациите на коронавирус с варицела, COVID с аденовирус, херпангини с възпаление на уши

Quote (selected)
...има много аденовируси, риновируси, COVID и ентеровирусни инфекции. Освен това доста често пациентите се оказвали с микоплазмени пневмонии, което не е било толкова често срещано в предишни години. Имало и много малчугани с херпангини, коксаки вируси и варицела... Джипита коментираха пред “Труд news”, че през декември изненадата дошла от комбинацията на вируси и дадоха пример за случаи на коронавирус с варицела, на COVID с аденовирус, херпангини в комбинация с възпаление на уши. Често при последната комбинация се стигало до остри отити и се налагало да се прави парацентеза

От къде мислите се вземат толкова вируси наведнъж и дали е свързано с био лабораториите на САЩ и милиардните печалби на корпорациите? Такава лаборатория се настани и у нас!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1229
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3435 -: Декември 30, 2023, 11:03:34 »
Не съм медицинско лице и не знам отде "идат" тия секакви гадински, но бая ги има в момента. Аз съм от 3 дни в БГ и вече 2 уговорени срещи се отложиха. Болни хората. Снощи правихме уговорката, ей сега ми звъннаха, че са ковидясали. Доброто е, че хората вече не се паникьосват, а го примат повече или по-малко нормално (доколкото е "нормално" да си болен).

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3436 -: Декември 30, 2023, 12:48:51 »
Двамата ми внуци се прибраха в България за Коледа. Единият с приятелката му в момента са на легло, а другият, който трябваше да бъде на работа с неговата приятелка по Нова година замина за чужбинско. Приятелката му, която се разболяла по пътя, се обадила във фирмата, че е болна, а от там й отговорили доста нелюбезно, че им създава сериозни допълнителни трудности.
---------------
Едно време беше ясно: Едните са капиталисти, фабриканти, чорбаджии - другите работници, които се борят за права и по-добър живот. Сега първите били работодатели, а следователно вторите - работополучатели, за което трябва да благодарят.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3437 -: Декември 30, 2023, 13:42:37 »
Работодал, работовзел.
Езикът ни става все по-богат, ние все по-бедни.
Равновесие.
Имаше някакво правило за запазване на енергията и масата.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3438 -: Януари 02, 2024, 10:34:27 »
Двата инфаркта слагат край на кариерата на Том Локиър. Спортист, на 29 г. с два инфаркта!?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3439 -: Януари 02, 2024, 11:18:42 »
Работодал, работовзел.
Езикът ни става все по-богат, ние все по-бедни.
И на авсралийците - също.
Quote (selected)
Австралия се готви да изтрие думите „брат“ и „сестра“.
https://kritichno.bg/politika/avstraliya-se-gotvi-da-iztrie-dumite-brat-i-sestra-prichinite/
Не е баш за коронавируса, но ако не ограничим глобалната ненормалност, светът, ако изобщо го има, не го чака нищо добро.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3440 -: Януари 07, 2024, 18:54:05 »
„Допълнителната“ смъртност – най-висока при най-перфорираните.
А у нас и в Румъния е отрицателна.

 https://stalingrad.life/articles/privitsya-chtoby-umeret/

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3441 -: Януари 22, 2024, 15:50:18 »
Ето.Top-down design.

Първо се определя желаемият ресултат- Davos, после кой е виновен- китайци,руснаци се тая- The Guardian, и на края конкретните параметри на  на причинителя-проектно задание.

The Guardian: чудовищная «эпидемия Х» затаилась в российской мерзлоте
Источник: https://rusnext.ru/news/17059248861299553

https://www.theguardian.com/society/2024/jan/21/arctic-zombie-viruses-in-siberia-could-spark-terrifying-new-pandemic-scientists-warn?ref=upstract.com
« Последна редакция: Януари 22, 2024, 16:02:26 от Фют »

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3442 -: Февруари 12, 2024, 20:29:15 »
Ей, нямат търпение с този вирус Х
https://politikus.info/uploads/posts/2024-02/1707754928_1.jpg

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3443 -: Март 15, 2024, 17:32:09 »
Quote (selected)
Това ще става по преценка на лекуващия лекар
От днес влиза в сила правилото, че заразените с COVID-19 се самоизолират за период до 14 дни по преценка на лекуващия лекар. Контактните им хора ще се поставят под медицинско наблюдение за срок от десет дни, пише БНР.
https://nova.bg/news/view/2024/03/15/448355/%D0%B4%D0%B2%D0%B5-%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%86%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%81-covid-19/
Кратък коментар:
 :pissed-891: :pissed-891: :pissed-891:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен deneb

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 300
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3444 -: Март 15, 2024, 21:40:20 »
Quote (selected)
Това ще става по преценка на лекуващия лекар
От днес влиза в сила правилото, че заразените с COVID-19 се самоизолират за период до 14 дни по преценка на лекуващия лекар. Контактните им хора ще се поставят под медицинско наблюдение за срок от десет дни, пише БНР.
https://nova.bg/news/view/2024/03/15/448355/%D0%B4%D0%B2%D0%B5-%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%86%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%81-covid-19/
Кратък коментар:
 :pissed-891: :pissed-891: :pissed-891:
Специално погледнах датата на публикацията да не сме се върнали в 2021 г без да разбера, но не...съвсем прясна е лудостта им.
И на това, който иска, ще му намери колая, ама защо да се налага да го търси. С други болести значи можем да ходим и да заразяваме, само с ковид не можем, нищо, че вече не могат да го ползват за плашило, както в началото.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3445 -: Април 17, 2024, 18:21:35 »
Quote (selected)
Учeни oт Kaлифopнийcĸия yнивepcитeт разработиха универсална ваксина срещу всички вируси
...
Hoвaтa вaĸcинa мoжe дa пpeдпaзвa oт paзлични пaтoгeни и щe бъдe бeзoпacнa зa бeбeтaтa и xopaтa c пoнижeн имyнитeт. Ocoбeнoтo e, чe тя въздeйcтвa въpxy мaлĸитe интepфepиpaщи PHK, ĸoитo yчacтвaт в имyнния oтгoвop нa виpycнaтa инфeĸция.

Opгaнизмът нa зapaзeния чoвeĸ или живoтнo пpoизвeждa мaлĸи интepфepиpaщи PHK ĸaтo имyнeн oтгoвop нa виpycнaтa инфeĸция, нo виpycитe ycпeшнo зaoбиĸaлят тaзи бapиepa и блoĸиpaт миPHK c пoмoщтa нa cпeциaлни пpoтeини. Учeни oт Kaлифopнийcĸия yнивepcитeт в Pивъpcaйд ca peшили дa ce нacoчaт имeннo ĸъм тoзи мexaнизъм, зa дa cъздaдaт yнивepcaлнa вaĸcинa cpeщy paзличнитe виpycи.
https://glasove.com/tehnologii/ucheni-ot-kalifopniyckiya-ynivepcitet-razrabotiha-universalna-vaksina-sreshtu-vsichki-virusi
Верно първоизточник е"
Източник: kaldata.com
Ама и учЕните....
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3446 -: Април 17, 2024, 20:28:51 »
Учeни oт Kaлифopнийcĸия yнивepcитeт разработиха универсална ваксина срещу всички вируси

Леля Поли (лелята на Том Сойер) може да спи спокойно. Pain kiiller (пенкилерът) отново е открит!

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 838
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3447 -: Април 20, 2024, 13:59:08 »
Докато ние в Европа сме в "передышка", чакайки какво ново ще ни сервират рогатите, в Русия САТАНИСТИТИ на държавно ниво работят под пълна пара със световната фармамафия върху темата Ковид 2.0 - "САНКЦИИ ПРОТИВ СЕБЯ: В РОССИИ ПОСТАВИЛИ НЕБЫВАЛЫЙ ЭКСПЕРИМЕНТ"  https://tsargrad.tv/investigations/sankcii-protiv-sebja-v-rossii-postavili-nebyvalyj-jeksperiment_901402  Четивото е от Царьград на Малофеев  :smokin: Да няма скимтене, че било западна пропаганда, ципсо или не знам какво си. Четете и си правете изводите, който меже де... :angryfire:

Активен deneb

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 300
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3448 -: Април 20, 2024, 14:48:59 »
Мукта, може ли с две думи, ако не те затруднявам? При мен не се отваря.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3449 -: Април 20, 2024, 15:24:47 »
Муктата сигурно ще отговори, междувременно аз ще се опитам да синтезирам, това което разбрах. Световни фармацевтични гиганти не са засегнати от санкциите срещу РФ. Посочва се конкретно Астра Зенека. Разработват в РФ някакъв продукт /ваксина/, който се тества на пациенти в руските болници. Много смъртни случаи след приложението му.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3450 -: Април 20, 2024, 15:26:51 »
Мукта, може ли с две думи, ако не те затруднявам? При мен не се отваря.
Пробвай да отвориш пак
https://tsargrad.tv/investigations/sankcii-protiv-sebja-v-rossii-postavili-nebyvalyj-jeksperiment_901402
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен deneb

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 300
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3451 -: Април 20, 2024, 17:38:32 »
Отново не отварям, Здравче, но благодаря!
Поне разбрах за какво иде реч.
Ще опитам да потърся достъпен източник със същата информация.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3452 -: Април 20, 2024, 17:51:29 »
Отново не отварям, Здравче, но благодаря!
Поне разбрах за какво иде реч.
Ще опитам да потърся достъпен източник със същата информация.

Пробвай това, превод на гугъл.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен deneb

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 300
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3453 -: Април 20, 2024, 18:03:43 »
Отново не отварям, Здравче, но благодаря!
Поне разбрах за какво иде реч.
Ще опитам да потърся достъпен източник със същата информация.

Пробвай това, превод на гугъл.
Благодаря, Мукта! Не ми трябва превод, опазил Бог, просто не ми се отваря страницата - това през Гугъл ми се отваря пък без текст.
Порових досега в мрежата, но ми излезе старата информация за съвместната им разработка от 20-21г, не и за нещо към днешна дата.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3454 -: Април 20, 2024, 18:13:44 »
Виж на лични.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3455 -: Април 21, 2024, 12:27:45 »
Quote (selected)
Хората вярваха на науката и медицината до поне някаква разумна степен. Тази вяра бе унищожена с репресиите и цензурата
https://pogled.eu/%d1%85%d0%be%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%b2%d1%8f%d1%80%d0%b2%d0%b0%d1%85%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d0%bd%d0%b0%d1%83%d0%ba%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%b8-%d0%bc%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d1%86%d0%b8%d0%bd%d0%b0%d1%82/

Почти същото с изборите.
Предохме с "избори".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3456 -: Април 21, 2024, 13:05:37 »
Quote (selected)
Хората вярваха на науката и медицината до поне някаква разумна степен. Тази вяра бе унищожена с репресиите и цензурата
...
Това, което другарят „пропуска“ да каже, е че „ваксините“ не бяха ваксини. Тези, които ги налагаха, отлично знаеха това, затова и прилагаха репресии и цензура.
Не репресиите и цензурата са първичното, а това, какво искаха да постигнат с „ваксиниране“, унижаване с намордници, репресии и цензура.
И нека не се забравя, че сред престъпниците имаше огромна маса медици. Уж лекари, които поради недоученост, алчност или битов конформизъм, не плюха, ами направо сраха на хипократовата си клетва.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 838
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3457 -: Април 21, 2024, 14:27:12 »
Quote (selected)
Уж лекари, които поради недоученост, алчност или битов конформизъм, не плюха, ами направо сраха на хипократовата си клетва.
С голяма тъга се съгласявам.  :t2334: За мен и до сега , в главата ми, нямам точните проценти, точните части - колко го правеха от алчност и мръснищина, и колко го правеха от недоученост ? С течение на времето почвам да си мисля, че първата група е била по-голяма от втората... И все пак. Тя не ми е интересна. Буклуци има сред всяка прослойка, мръсници има във всяко съсловие. Аз съм работил в тази система достатъчно години в БГ, корупцията ми е ясна, а това което се случи след 2020 си е форма на масова корупция от горе надолу, резултираща в смърт и увреда здравето на пациентите... Аз съм озадачен от втората група колеги. В това време, за мен лично, лъсна ИСТИНАТА за тяхното ниво на образование, квалификация, обща и профилирана медицинска култура...Оказа се че някои колеги, за които съм имал по-високо професионално мнение, са кръгли нули. Лелички на пазара които кълват слухове и ги претворяват в практиките си. Срещнах няколко съвипускници , които убедено ми описваха медийните ужасии, небивалици и задължително се даваха като личен пример - "А пък аз /семейството/ - какъв ковид изкарааааах ! Едва оживях ! "  :bounce-3294: Всеки от тия беше "едва оживял", но никой не беше се гътнал. Говорих с неколцина и се чудех - театър ли играят ? Или са истински вярващи ковидари ? А може и да имаше от двете, като защитна реакция при масово насилие - проява на Стокхолмски синдром ? Дълбоко в себе си знаят, че тази история е АБСОЛЮТНА ВОНЯЩА ЛЪЖА, но поради това че няма къде да бягат, задължени са да учавстват в нея - в един момент почват самите да се залъгват, че този медицински АБСУРД е някаква "истина". И че те не са едновременно престъпници и жертви, а вършат нещо едва ли не "правилно и полезно" ? Не знам, за мен тази психология е невнятна... Тук във FR ситуацията не беше много по-различна. Възрастните колеги , имащи образование преди 1990 и по-назад във времето, без капка съмнение са по-висока летва от младите, бяха като цяло много по-наясно. Младите с това калпаво /тестово/ образование последните десетилетия, изобщо не можеха да се ориентират, кой как е "действал" в тази обстановка - за мен е загадка. Общото отличие от БГ-то е че тука като цяло лицемерието е на много по-високо равнище. Не бива да ги слушаш какво говорят, а да ги следиш какво реално правят ! Правеха доста по-различни неща от това, което декларираха с половин уста... :nuts:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3458 -: Април 21, 2024, 16:19:02 »
Цитат на: Muktata
Аз съм озадачен от втората група колеги. В това време, за мен лично, лъсна ИСТИНАТА за тяхното ниво на образование, квалификация, обща и профилирана медицинска култура...Оказа се че някои колеги, за които съм имал по-високо професионално мнение, са кръгли нули.

Помниш какви са изпитите за влизане в медицина, помниш какви са и за завършване. Помниш как ти втълпяват, че учебниците трябва да се зубрят наизуст и нямаш право нито на критична преценка към учебника, нито на спор с преподавателите. Какви хора очакваш при това положение да бъдат сегашните лекари ? Или поне 90% oт тях.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3459 -: Април 21, 2024, 17:57:02 »
Quote (selected)
Следващата пандемия най-вероятно ще е от грип
Това разкрива голямо проучване, което ще бъде публикувано следващата седмица
...
Съвсем наскоро вирусът се разпространи сред бозайници, включително домашни говеда в 12 щата в САЩ, което допълнително засилва страховете относно рисковете за хората. Колкото повече видове бозайници зарази вирусът, толкова повече възможности има той да еволюира в щам, който е опасен за хората, казва за спиание Nature Даниел Голдхил от Кралския ветеринарен колеж в Хатфийлд.
https://www.segabg.com/hot/category-zdrave/sledvashtata-pandemiya-nay-veroyatno-shte-e-grip

Ковидот и той беше предшестван от вълна "нетипични пневмонии" у щатско.
После натиснаха медийния спусък в Китай.
Готови са!
Сега зависи от Путин, ако не се справи тази година ще отложат за другата.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3460 -: Април 21, 2024, 19:28:59 »
Цитат на: buratinob
Ковидот и той беше предшестван от вълна "нетипични пневмонии" у щатско.

И от епидемии или псевдо-епид. по дом. животни за храна.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3461 -: Април 22, 2024, 22:40:51 »
Цитат на: buratinob
Ковидот и той беше предшестван от вълна "нетипични пневмонии" у щатско.

И от епидемии или псевдо-епид. по дом. животни за храна.
-----
Що им трябваше на извънземните да слагат оная бедрена кост в ръката на маймуната, а? На ти сега човечество с всичките му прелести и ''прелести''. Ин и Ян били винаги в равновесие. Да бе.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3462 -: Април 23, 2024, 10:36:52 »
Финансирани от САЩ експерименти в Китай могат тайно да конструират вирусиФинансирани от САЩ експерименти в Китай могат тайно да конструират вируси

Ясно е, новата "пандемия" "Х" е на прага ни.

СЗО: 

"Държавите рискуват да пропуснат крайния срок за постигане на правно обвързващ договор за борба с пандемиите и това би било голям удар за бъдещите поколения, каза ръководителят на Световната здравна организация (СЗО) в понеделник (22 януари). Крайният срок е през май т.г
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3463 -: Април 23, 2024, 19:55:09 »
До петък другаря Ангел Кунчев ще иска обявяване на епидемия от коклюш.
Извънредно ще се имунизират деца на месец и половина и бременни, щото при нас не е в календара за имунизции, ама "някъде" го имало.
Така наречената "епидемия" била нормална на всеки 3-4 години, ама сега ще пробват нещо по-така.
Не че е необичайно, ама те така са решили.

Стенографирам от новините по БТВ, та може и да не сте ме разбрали.

Е те тоя требе да е от "първенците" по увисване на стълбовете.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3464 -: Април 23, 2024, 21:08:19 »
Извънредно ще се имунизират деца на месец и половина и бременни, щото при нас не е в календара за имунизции, ама "някъде" го имало.

Някой доставчик, вносител, ще направи големи печалби, друг ще вземе сладки комисионни...
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3465 -: Април 23, 2024, 23:30:41 »
Извънредно ще се имунизират деца на месец и половина и бременни, щото при нас не е в календара за имунизции, ама "някъде" го имало.
Сериозно ли не е? Вече не разбирам. Коклюшът е (беше?) в списъка на задължителните ваксини и първата се слага/ше на 2 месеца, а после и още, с комбинираните ваксини за деца.
При ваксинирането на бременни, това се прави (ако се прави) в третия триместър за да се даде защита на бебето от раждането до първата ваксинация.
Ако бях грозен циник щях да предположа, че някой пак прави гешефти с васкини, ама е възможно българската медицина да е направила нови космически открития.
« Последна редакция: Април 24, 2024, 00:24:54 от Kole »

Активен deneb

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 300
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3466 -: Април 24, 2024, 00:18:34 »
Вече ми избледняват спомените, но вероятно се визира, че ваксината не е в календара за тези групи, иначе си я има, поне моят син е ваксиниран, когато му беше времето като бебе, но беше по-голям от месец и половина. Не помня на колко време се подновяваше. 
Тогава беше комбинирана ДТК, сега не знам как е, има някакви промени май.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 838
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3467 -: Април 25, 2024, 11:32:35 »
Вече ми избледняват спомените, но вероятно се визира, че ваксината не е в календара за тези групи, иначе си я има, поне моят син е ваксиниран, когато му беше времето като бебе, но беше по-голям от месец и половина. Не помня на колко време се подновяваше. 
Тогава беше комбинирана ДТК, сега не знам как е, има някакви промени май.
Следя съвсем бегло поредната страхогенка с коклюша. Няколко размисли. Да , преди това се превентираше с ДТК , сега не знам вакс-календара в БГ дали е сменена ? Проблемът вече е ДРУГ. След 2020 г. сред хората по целия свят доверието към ваксините и ваксинациите е НУЛА ! "Ваксина" стана мръсна дума , за голямо съжаление, защото пейоративът легна и върху старите ваксини - полезни, спасителни, нужни, огромният медицински прогрес на 20-ти век !  Днес населението НЕ ЗНАЕ какво му предлагат във флаконите и се съмнява (с основание ... ?) че му мислят злото. Това е един от примерите за срива на доверието , който нанесоха сатанистите върху медицината ! Медицината беше превърната в карикатура на нормалната , и ваксините станаха елемент от тази карикатура.  Какво да кажеш днес на своите пациенти , като попитат дали да се ваксинират за нещо, или не ? Преди, в нормалните времена, винаги съм бил разумен поддръжник , според знанията си и убежденията си. Не крия че съм имал близки роднини от т.н. "антиваксери" , на които съм държал медицински лекции и да не стават игноранти... Но това което видяхме от 2020 нататък ми затвори устата, отне ми всякакви доводи и аргументи ! Слава Богу че живяхме в други ХУМАННИ времена ( каквито и други кусури да имаха ) и са ни поставили ИСТИНСКИТЕ ваксини. Днес - не зная нищо, защото нямам информация за нищо, какво има във флакона ! Затова препоръки не давам. Във Фейса преди време попаднах случайно на една "лелческа" група за дръх-дрън. Групата имаше култовото име "Всеки сам е ковач на собствената си съдба"  :nuts: . Супер банално, но съвсем вярно. :well_done-1299:

Активен deneb

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 300
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3468 -: Април 25, 2024, 20:12:44 »
Напълно те разбирам, Мукта! И си съвършено прав. Не знам как бих се чувствала аз, ако бях лекар, а обожавах тази професия. Около мен има твои колеги - всеотдайни, умни, почтени, дължа им много, на един от тях, мой съученик и близък приятел - два пъти живота си. Това не се отплаща и на оня свят.
И те се чувстват зле, и върху тях падна тъмната сянка на псевдомедицината от тези две години, на недоверието и в крайна сметка на безсмислието на голяма част от усилията им.
Наистина сме благословени, че живяхме и в други времена!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3469 -: Април 26, 2024, 10:34:43 »
Япония: Избыточная смертность после третьей волны вакцинации в разы превысила смертность от самого COVID.

"Статистически существенное увеличение смертности от рака в целом и некоторых специфичных форм рака (а именно ovarian cancer, leukemia, prostate, lip/oral/pharyngeal, pancreatic, and breast cancers) отмечено в 2022 после того, как две трети населения Японии получили третью и более дозу вакцины SARS-CoV-2 mRNA-LNP."
Да не забравите да гласувате!  ;)