Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 11:24:00

Анкета

Каква според вас е формата на Земята?

Кръгла
0 (0%)
Плоска
6 (27.3%)
Сферична
4 (18.2%)
Не знам
1 (4.5%)
Като поничка
11 (50%)

Общ брой гласове: 16

Гласуването приключено: Март 21, 2019, 21:19:32

Автор Тема: Анкета: Формата на Земята  (Прочетена 86952 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чок觧

  • Гост
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #180 -: Март 16, 2019, 16:23:47 »

Ми чети уикито, аз ти обяснявам, че във Франция не само го признават, но и здравната каса плаща лечението по него, ти ми обясняваш за руската академия.
Хомеопатите тук не лекуват само хомеопатично, но и по класическия начин. Просто преценяват кога къде с какво да лекуват.
Идеята е, че болестта не е отделно нещо от човешкия организъм. Това е идеята на цялата източна медицина, впрочем, те пък лекуват с акупунктури и прочее.
Идеята е, значи, че трябва да се оправи тялото, а не да се лекува болестта. Болестта се явява следствие от други проблеми в тялото, оправяйки тялото, то после се справя с болестта.
Западната медицина лекува следствието, а не причината.
Това е цялата философия на всички т.н. алтернативни лечения.

А специално за хомеопатията пуснах кратък текст на английски, ако не го разбирате, ще си туря душа на мъка да го преведа.
Аз не бих делил медицината на Западна и Източна СЕГА !
 Какво значи "Западната медицина лекува следствието" ? Че нали ако не видят какво е следствието , няма да разберат каква е причината !
"Следствието е стомашни кръвоизливи - прави се иследване на хранопровода , кръвта , бактеорологични иследвания , всичко , което би имало връзка с храносмилателната система . Откриват завишено количество на бактерии "ехинококи" , разранявания по тънките и черва , стомаха , дебелото черво - да лекуват следствието ! Да атакуват бактериите с подходящ антибиотик , да спрат кръвоизливите с лекарства , да стабилизират организма !
  И ЕДВА ТОГАВА да търсят и лекуват причината -хранително отравяне , простуда , силно и продължително нервно напрежение , нездравословно хранене и пр.
Като установят причината , вече могат да прилагат последващото лечение - диета , спойкойствие , лекарства за стабилизиране на организма ,  физиотерапия и каквото ти дойде на ума .
Не може по твоята логика , човек , който е с кръвоизливи в стомаха , да го лекуваш с хомеопатия , която до предизвиква същите последствия , защото организмът му е изтощен и ще го умориш !
 Не може човек с аритмия на сърцето да го лекуваш с хомеопатия , предизвикваща същите симптоми , защото ще го умориш !
Мога да ти изредя още десетина заболявания на бъбреците , черния дроб и белите дробове , които ако ги "лекуваш" с хомеопатия , предизвикваща подобни на заболяването ефекти , ще им докараш я цироза , я остра бъбречна криза , я астматичен пристъп и ще ги умориш !

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #181 -: Март 16, 2019, 16:34:56 »
Ех, дрогаре, като достъкмите Кладата за инакомислещите, може да се прифнадя къде вас...

Да донеса, една две сухи фъшкии за дим, цвят и мирис. За назидание, един вид от разстояние. Даже и зад хоризонтот у Оттатокот, оти инак се не види и нема да са радуват на воле.
 8)
PS
- Пък язека съм тръгнал да се чудя на Аделинчиту ква обсесия я гони, та и снимката 'и еднъ такваз -  комисарска, само дето наганот 'и скрит под нея....
 :smokin:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #182 -: Март 16, 2019, 16:39:26 »
Ех, дрогаре, като достъкмите Кладата за инакомислещите, може да се прифнадя къде вас...

Да донеса, една две сухи фъшкии за дим, цвят и мирис. За назидание, един вид от разстояние. Даже и зад хоризонтот у Оттатокот, оти инак се не види и нема да са радуват на воле.
 8)
PS
- Пък язека съм тръгнал да се чудя на Аделинчиту ква обсесия я гони, та и снимката 'и еднъ такваз -  комисарска, само дето наганот 'и скрит под нея....
 :smokin:
Айсе, няма да се плашиш, аз вече съм си донесла съчките, да не се мъчи Кайлето, щото аз съм от групата на немислещите, тя така казва, а ние сме още по-страшни! Обаче не знам дали да не гепна някой хомеопатичен пожарогасител, за всеки случай.

Впрочем, Кайле, повечето хомеопати, за които съм чувала, са твърдо против ваксините. Това така ли е при цялата кохорта, или аз все попадам на изключения?

AnonimusBG

  • Гост
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #183 -: Март 16, 2019, 17:23:33 »
Nor1
Re: Анкета: Формата на Земята
Днес в 14:00:35 »


По някакво странно стечение на обстоятелствата за тези 200 години (въпреки войните) населението на земята се е увеличило от 1 млрд. до 7,5 млрд.
Какви ли са причините?
На мен ми се струва че отговорът е материализъм.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #184 -: Март 16, 2019, 17:31:53 »
По някакво странно стечение на обстоятелствата за тези 200 години (въпреки войните) населението на земята се е увеличило от 1 млрд. до 7,5 млрд.
Какви ли са причините?


Това е доста съмнително. Има сериозни изследвания, че населението на Китай не е 1,4 милиарда, а около 800 милиона ; на Индия не 1,3 милиарда, а около 600 милиона и т.н. Специално тези две държави нарочно поддържат тези числа, за да дадат допълнително тежест на геополитическия си статус. 

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #185 -: Март 16, 2019, 17:36:10 »
Причината е неправилно мислене, водещо до промяна в ефирните тела, те пък от своя страна разболяват физическото.
Като почне една болест, тя последно слиза във физическото, преди това е почнала от енергийните. На изток имат знания за чакри, енергийни центрове, енергийни канали и какво ли още не, които западната медицина не признава за съществуващи.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #186 -: Март 16, 2019, 17:47:19 »
Цитат
Това е доста съмнително. Има сериозни изследвания, че населението на Китай не е 1,4 милиарда, а около 800 милиона ; на Индия не 1,3 милиарда, а около 600 милиона и т.н. Специално тези две държави нарочно поддържат тези числа, за да дадат допълнително тежест на геополитическия си статус.
Изваждаме 1,3 млрд. и се получава 6,2 млрд.
Също не е лошо.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #187 -: Март 16, 2019, 17:54:19 »
Също не е лошо

Aми, ще трябва да се извадят още 1 - 2 милиарда, защото всяка държава в света надува своето население. Европейските статистики твърдят, че всички държави са изгубили население. По неведоми причини се надува и броят на африканското население. Негрите изобщо не са толкова плодовити. Или поне всички. Има доста африкански държави, където по две деца в семейство са мах.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #188 -: Март 16, 2019, 17:59:26 »
Nor1
Re: Анкета: Формата на Земята
Днес в 14:00:35 »


По някакво странно стечение на обстоятелствата за тези 200 години (въпреки войните) населението на земята се е увеличило от 1 млрд. до 7,5 млрд.
Какви ли са причините?
На мен ми се струва че отговорът е материализъм.
Напротив. Отговорът е вяра. Вярата им, че трябва да се размножават като мишки.
По-интересният въпрос е защо белите хора в Европа намаляват и се заместват от ... небели.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #189 -: Март 16, 2019, 18:05:20 »
Един пич, който май обясняваше и за икономическите войни и завладяването на чужди държави по тоя начин, обясняваше, че населението е почнало да се увеличава, когато нефтът е почнал да се употребява масово. И сравняваше човечеството с хлебарки, които също увеличават популацията си, като намерят много храна.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #190 -: Март 16, 2019, 18:09:42 »
Цитат
Aми, ще трябва да се извадят още 1 - 2 милиарда, защото всяка държава в света надува своето население
Ставаме 4,2 млрд.
Също не е лошо.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #191 -: Март 16, 2019, 18:12:27 »
Цитат
Напротив. Отговорът е вяра. Вярата им, че трябва да се размножават като мишки.
И преди това са се размножавали, но просто са измирали.
Защо спряха да измират?
Заради вярата или заради пеницилина най-общо казано?

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #192 -: Март 16, 2019, 18:28:03 »
Добре де, какво доказваш с това?
А знаеш ли колко пък хора, отписани от традиционната медицина, са се оправяли с алтернативни методи?
Аз имам лични наблюдения, човек с много камъни в жлъчката, които за докторите единствено можеха да се махнат с операция, се оправи с билки на „шарлатани“. Снимки преди билките, снимки след билките и без операция.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #193 -: Март 16, 2019, 18:39:01 »
Добре де, какво доказваш с това?
А знаеш ли колко пък хора, отписани от традиционната медицина, са се оправяли с алтернативни методи?
Аз имам лични наблюдения, човек с много камъни в жлъчката, които за докторите единствено можеха да се махнат с операция, се оправи с билки на „шарлатани“. Снимки преди билките, снимки след билките и без операция.
Добре, а какво мислиш, че доказваш с примера си? Има бърз начин за махане на много камъни в жлъчката, и той е хирургичен. Има бавен начин - жлъчните камъни се "разтапят" с помощта на зверска диета и билки (или хапчета, ако те мързи да си вариш билките). И двата метода в дадения случай са валидни.

Традиционната медицина си има и тя трески за дялане, като почнеш от неправилните диагнози, щото и лекарите са хора, минеш през неправилното лечение, било поради незнание, било поради нямане на препарати, и стигнеш до индивидуалните особености на пациента, доколко спазва лечебния курс, доколко сам си помага или си пречи.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #194 -: Март 16, 2019, 18:40:54 »
Ми доказвам, че и шарлатанскта според теб медицина лекува, така че по-полека с яростното ѝ отричане.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #195 -: Март 16, 2019, 18:43:46 »
67
Остави ги да се лекуват с тяхната си медицина.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #196 -: Март 16, 2019, 18:44:23 »
Ми доказвам, че и шарлатанскта според теб медицина лекува, така че по-полека с яростното ѝ отричане.
Къде съм рекла, че билковата медицина е шарлатанство, би ли посочила? Виж, по-голяма част от хомеопатията е шарлатанство, но билковата медицина си е много даже потребна. Лично си я ползвам с успех и удоволствие, имам кажи-речи две дузини бурканчета и кесийки с билки "на склад", и мога да ти спретна за пет минути отхрачваща отвара плюс "гали-стомахче". С още по-голямо удоволствие си я ползвах билковата медицина докато кърмех, така че и двете отрочета са закърмени с нея в буквалния смисъл.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #197 -: Март 16, 2019, 18:46:43 »
67
Остави ги да се лекуват с тяхната си медицина.
Възрастните да заповядат, изборът си е техен и само техен, парите за ковчези все едно ще се дават. Ама за децата ми е жал! Преди няколко месеца в съседна провинция почина момиченце на 11. Спасяемо с химиотерапия, казваха докторите, но любещите родители я уговориха да пробва с местния шаман и неговите отвари. Резултатът е предвидим, после що лекарите не били настоявали. Чак до съда се стигна, съдът призна на хлапето правото да се самоопределя. И то се самоопредели в отвъдното.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #198 -: Март 16, 2019, 18:51:50 »
Ми доказвам, че и шарлатанскта според теб медицина лекува, така че по-полека с яростното ѝ отричане.
Къде съм рекла, че билковата медицина е шарлатанство, би ли посочила? Виж, по-голяма част от хомеопатията е шарлатанство, но билковата медицина си е много даже потребна. Лично си я ползвам с успех и удоволствие, имам кажи-речи две дузини бурканчета и кесийки с билки "на склад", и мога да ти спретна за пет минути отхрачваща отвара плюс "гали-стомахче". С още по-голямо удоволствие си я ползвах билковата медицина докато кърмех, така че и двете отрочета са закърмени с нея в буквалния смисъл.
Я глей ти каква изненада! А официалната медицина кво вика за билкарите?
Докторите рецептите за билки те ли ти ги дават? Прочела ли си изследванията за всяка една билка и ако науката е рекла, че не е установила лечебни ефекти, изхвърлила ли си тия билки?
Как изобщо ползваш билки за отхрачване, като има сиропи за тях? Официални, одобрени, предписани от доктор.

АНОНИМУС - последно и се отказвам
НЕ СЪМ РЕКЛА, ЧЕ КЛАСИЧЕСКАТА МЕДИЦИНА НИКОГА ИЗОБЩО НЕ ЛЕКУВА!
Рекох, че И хомеопатията, и акупунктурата, и китайската, и билкарстката също лекуват. Един едно, друг друго.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #199 -: Март 16, 2019, 18:54:09 »
Слава Богу!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #200 -: Март 16, 2019, 18:55:37 »
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=813.msg25003#msg25003

Може ли да оставим това място за формите.
Фермите да преместим в другата тема, ако не ви затруднява.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #201 -: Март 16, 2019, 19:00:55 »
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=813.msg25003#msg25003

Може ли да оставим това място за формите.
Фермите да преместим в другата тема, ако не ви затруднява.
Наистина. Вече няма нищо общо със заглавието.
Не е лошо да послушаме буратино.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #202 -: Март 16, 2019, 19:17:53 »
Наистина. Вече няма нищо общо със заглавието.

Че то кога нещо е имало общо със заглавието? Достатъчна е само една думичка извън сюжета, за която някой да се хване, и всичко се отплесва да словомъдри по нея.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #203 -: Март 16, 2019, 19:20:54 »
Цитат
Напротив. Отговорът е вяра. Вярата им, че трябва да се размножават като мишки.
И преди това са се размножавали, но просто са измирали.
Защо спряха да измират?
Заради вярата или заради пеницилина най-общо казано?
Заради вярата. Че трябва да бъдат "прогресирани", докато продължават да се размножават като мишки.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #204 -: Март 16, 2019, 19:21:34 »
Това е проблем на всеки форум.
Всяко заглавие предполага някакви рамки, а те не се харесват на мислещите.
Оградите се атакуват, и като паднат, после прерията голяма.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #205 -: Март 16, 2019, 19:35:31 »
а те не се харесват на мислещите.

Абе, не знам мислещи или немислещи, но на мен ако някоя тема не ми харесва, или няма какво да кажа по нея, просто не пиша. Това, най-малкото, е неуважение към колегата, който е отворил темата и се надява да предизвика дискусия точно по нея. Ето, някой е отворил тема за формата на земята. Но някои много държат да дискутират хомеопатия. Няма лошо, но да се отвори тема за хомеопатията, за да можем да обсъждаме шев и кройка.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #206 -: Март 16, 2019, 19:37:06 »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #207 -: Март 16, 2019, 19:39:03 »
Няма лошо, но да се отвори тема за хомеопатията, за да можем да обсъждаме шев и кройка.
:t0328: Най-накрая единомислие! А то вечно претенции, защо чаят се намира в кутията от брашно, на която пише "Сол"!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #208 -: Март 16, 2019, 19:40:08 »
МЕСТЯ СЕ В ТЕМАТА ЗА ЧАКРЪКЧИИТЕ :)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #209 -: Март 16, 2019, 19:41:40 »
Отворена е вече.

Хубаво, да видим колко поста по хомеопатия ще има, преди да тръгне към проблемите на туризма.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #210 -: Март 16, 2019, 19:44:11 »
За туристите към плоската поничка?
Такива винаги ще има, дано поне първо се ваксинират преди да тръгнат по други пътеки. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #211 -: Март 16, 2019, 20:04:58 »
За туристите към плоската поничка?
Такива винаги ще има, дано поне първо се ваксинират преди да тръгнат по други пътеки. :t0328:
Щото ти представяш ли си слон с морбили и го сърбииии навсякъде! То от земетресения няма да се отървем, ще изпопадеме през Ръба на Диска!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #212 -: Март 16, 2019, 20:08:37 »
Освен ако всички слонове не се разболеят и да се чешат синхронно.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #213 -: Март 16, 2019, 23:16:08 »
"Truth is stranger than fiction, but it is because Fiction is obliged to stick to possibilities; Truth isn't."

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #214 -: Март 17, 2019, 07:47:47 »
....
Малките костенурки я последваха, въртейки се в орбита около родителката си."
Интересно, чел съм го, но съм забравил :)
Ето какво ще чета днес на малкия човек, ако му е интересно, де :)

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #215 -: Март 17, 2019, 23:26:14 »
Та, да продължа някак си по темата, но с хвърляне на провокативен бумеранг. Знаете там, "плоската" земя и "уж космическите" полети...

Едни другаре, даже и немци, взели и направили след разследване, явно и с други тавагищи, филм. И не за друго, а за световно известната катастрофа с Челинджър. Всички я видяха, даже някой са присъствали при изстрелването и са свидетели как 7 членен екипаж се качва и излита. После "бум" и тях ги няма!

Но ето, че след години някакви хора се заемат и намират 6 от тези 7. Даже и със същите имена...   Немски филм с руски превод. Препоръчвам го.

Най-малкото е любопитно познавателен...
https://www.youtube.com/watch?v=E39jl7YKbPc

И ся, 'кво правим?

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #216 -: Март 18, 2019, 04:12:41 »
И ся, 'кво правим?
Много ми хареса! Особено частта, в която астронавтите без да се договарят един с друг дават отпор на досадника с библията. Айсе, какво по-добро доказателство, че си защитават тезата, от това да фраснат по физиономията или по филейната част някакъв досадник, който тича след тях с библия и вика, закълнете се пред бога, че сте били на Луната/в космоса?!
Търсенето на Ancestry.com има ли такъв човек е също потресаващо. Аз там също не съществувам, но съм сигурна, че ще си спомниш, че не съм измислена!  :nuts: Щото привидени не може да кълца салата на Епълсток, в крайна сметка!  :i_sheepish:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #217 -: Март 18, 2019, 14:44:20 »

Чок觧

  • Гост
http://mignews.com/news/culture/210319_131754_16455.html
22.03 03:17   MIGnews.com
Плоская Земля: экспедиция в Антарктику за фактами
Группа сторонников "Плоской Земли" заинтересована в том, чтобы отправиться в экспедицию в Антарктику, надеясь раз и навсегда раскрыть истинную природу нашей планеты. Как сообщает Forbes, видные конспирологи проявляют интерес к походу через (или, по крайней мере, в направлении) Антарктиды.
"Все, что нам нужно сделать, чтобы раз и навсегда прекратить эту дискуссию, - это проложить расстояние до побережья Антарктиды", - заявил Forbes Джей Дикасби, известный сторонник теории.
"Если мы сможем добраться до побережья Антарктиды и проплыть вокруг неё, мы получим расстояние, которое докажет, что это внешние края плоской земли, и полностью опровергнем каждый аргумент, который можно попытаться представить для поклонения культу гелиоцентризма."
В преддверии выхода документального фильма "Плоская Земля: на край и обратно" YouTuber Логан Пол также проявил интерес к "экспедиции": "Если я собираюсь выставить свое имя там как сторонник Плоской Земли, я хочу знать факты."
Договор об Антарктике 1961 года может осложнить эту затею. Основная цель этого международного договора состоит в том, чтобы отрицать любые претензии на территориальный суверенитет в Антарктике. Тем не менее, конспирологи утверждают, что это сильно ограничивает частные исследования области.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
и полностью опровергнем каждый аргумент, который можно попытаться представить для поклонения культу гелиоцентризма.

Ну тупые! :D
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #220 -: Март 22, 2019, 14:33:15 »
Ъ!? Хелиоцентризма какво общо има с поничкоземята?
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #221 -: Март 22, 2019, 15:13:52 »
Ъ!? Хелиоцентризма какво общо има с поничкоземята?

Е как какво - това е култ който следва бъде изтрит и забравен завинаги!!!

Ну тупые! :D
Реально тупые! :D :D :D
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #222 -: Март 22, 2019, 15:32:18 »
Ъ!? Хелиоцентризма какво общо има с поничкоземята?

Е как какво - това е култ който следва бъде изтрит и забравен завинаги!!!

Ну тупые! :D
Реально тупые! :D :D :D
Не виждам никакъв проблем между хелиоцентризма и плоската земя! Даже и между хелиоцентризма и поничковидната земя не виждам, само дето ще ни се поопече поничката неравномерно.
Колкото до ходенето до края на земята - не виждам и защо договорът да пречи. Тези пешеходци - изследователи няма да я завземат, а ще я заобикалят тази Антарктика, нали така?!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #223 -: Март 22, 2019, 17:28:15 »
Ами ако са три плоски земи една под друга ? И при славяните е така, и при германците (в широкия смисъл).
Ще вземат да паднат тия смели изследователи в Долната земя  :sad-3295:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #224 -: Март 22, 2019, 17:58:54 »
Ами ако са три плоски земи една под друга ? И при славяните е така, и при германците (в широкия смисъл).
Ще вземат да паднат тия смели изследователи в Долната земя  :sad-3295:
Значи не е поничка, а баничка. И ние сме някъде около сиренцето....
Да взема да го включа като вариант в анкетата :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #225 -: Март 22, 2019, 18:04:14 »
Наложена баница или лазаня за италианските фенове.
Само да не стане проблем с плънката, яйца и сирене, ама някой може да искат зелник или нещо с мръвка.
Може и палачинкова торта.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #226 -: Март 22, 2019, 18:20:31 »
Комай Тери Пратчет ще се окаже прав!
Да му е светъл пътят!!!

Неактивен imco1

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 21
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #227 -: Март 22, 2019, 18:44:20 »
Формата на Земята?
А защо не и "върти ли се пущината или не"?  :too_happy-1067:
Като прехвърля "мярката" ми се струва, че се върти...  :beer-405:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #228 -: Март 22, 2019, 18:58:01 »
6 отговора - плоска.
И после разни модики се пуйчат че анкетата била тъпа.
Айде, серсемите тип гавраджии с поничката иди-доди...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #229 -: Март 22, 2019, 22:00:04 »
На мен ми е много странно що не пускат пиле да прехвръкне в Антарктида. Да ги/ни пущат пущините, да идат/идем, да видят/видим, че нема нищо такова и всьо
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #230 -: Март 22, 2019, 22:05:09 »
На мен ми е много странно що не пускат пиле да прехвръкне в Антарктида. Да ги/ни пущат пущините, да идат/идем, да видят/видим, че нема нищо такова и всьо

Пиле тип пингвин примерно.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #231 -: Март 22, 2019, 22:07:10 »
ти мани, ама и белите мечки са ограничили. което си е жива дискриминация по мечи признак.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #232 -: Март 22, 2019, 22:10:43 »


Е ама не е ли готин/а/? :)
« Последна редакция: Март 22, 2019, 22:16:32 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #233 -: Март 22, 2019, 22:59:07 »
Какво ли ще стане, ако магнитните полюси се обърнат ?
Дали мечките няма да хукнат към другия полюс, пингвините и те, и как ли ще издържат през тропиците и екватора ?
 :m1731:
Ако има тунел между двата полюса - да се пързулнат. Ама пък ще се сблъскат. И мечките ще заръфат пингвините. А може и на пингвините да им се услади мечешко.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #234 -: Март 22, 2019, 23:25:31 »
Отдавна ме мъчи тоя въпрос.
Като се обърнат полюсите, мечките отиват на Антрактида, пингвините в Арктика.
Обаче докато мигрират през екватора какво ще стане.
Бас хващам,че пингвините от слънцето ще избелея и ще станат бели.
Виж мечките като албиноси бързо ще изгорят до черно. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #235 -: Март 22, 2019, 23:31:21 »
Природата ще ни реши и друг фундаментален проблем.
Синьото ще стане ляво, червеното дясно.
Ще реши много от натрупаните у нас проблеми по време на прехода. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #236 -: Март 22, 2019, 23:32:02 »
Очаквам, като се обърнат полюсите, на батериите пъпката да им е вече "-", а долната част "+"!
Както и други промени - моторите ще се въртят наобратно и т.н.
 :cool-1084:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #237 -: Март 22, 2019, 23:35:12 »
А часовниците?
Ще почнем ли да се подмладяваме?
Има ли вероятност тока от печката да тръгне към енергото и те да ми плащат? :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #238 -: Март 22, 2019, 23:35:22 »
Гавраджиите с поничките сте ми разбираеми. 11 броя.
Обаче има едни 6 броя които аз не разбирам.
Скрити гавраджии?
Хора, тоя резултат /поничката не се брои/ не може да е истина!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #239 -: Март 22, 2019, 23:36:33 »
Гавраджиите с поничките сте ми разбираеми. 11 броя.
Обаче има едни 6 броя които аз не разбирам.
Скрити гавраджии?
Хора, тоя резултат /поничката не се брои/ не може да е истина!

Споко Мики, като завъртим полюсите и истината ще се промени. :way_to_go-1308:
ЕС е вреден за вашето здраве!